Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!

Hű, Ti aztán termeltetek tegnap :)

Pumukli,
üdv újra itthon, szépek a gyerekeid! Azt hiszem Kolos mellől is úgy kell majd a csajokat kergetni :)

Dóri, Hean
Nektek mielőbbi gyógyulást!

Petrus,
nagyon szépek a babák!!! És tényleg mennyit nőttek...
Én szerintem a helyedben inkább már csak esernyőkocsit vennék, mert már azért elég nagyok az ikrek, lassan ülhetnek :)

Na Bogi kelt hajnal fél3-kor, utána csak 4 kor aludt vissza, hnagy nehezen...

Jó talit Nektek, sajnálom, hogy nem tudok ott lenni, de nekem messzi vagytok Anikó :( Képeket meg várjuk!!!

emese1979
 
 


Eszto, ez az igazsag :wink:
Rokakkal nemtudtok vmit kezdeni? azert durva amit megengednek maguknak! :roll: szegeny medence :roll: :lol: nem volt hosszueletu.....

Netti
Kép
maumau
 
 


Annus, nagyon cukik vagytok! es a rucitok is egyen?! :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 

 
 

Jó reggelt!

Netti, sajna már nem jöttem este, anyósomék itt voltak, így nem tudtam válaszolni. Holnap du. megyünk dokinénihez, ha ő keveselli a hízást, akkor lenne jó a mérleg, lehet, h el is tudnék szaladni érte. Egyelőre a csajok megnyugtattak. :lol:

Petrus, ikrek nagyon szépek!

Annus, jó a fotó!

Na, készülődöm. Várom a vendégeket!

Ja, Dóri, skype van, csak a kamera fogalmam sincs hol bújkál... Gyógyulj! :D

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Kép Esti szépítkezés :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Netti!
Aha,folyton ugyan abba öltöztettek,vagy öcsémnek kék volt,nekem rózsaszín :wink: És csodálkoztak h megkérdezték h ikrek?! 8)

annus11
 
 


Petrus, nagyon szépségesek az ikrek! A helyedben én megfontolnám Annusék babakocsiját. :lol:

Nekem jó rossz éjszakám volt, Marc elaludt 8-kor, de valamire felébredt 4-kor, így kapott enni, mert ezekre az éjjeli megébredésekre, amiből sírás lesz, még nincs jobb ötletem. :roll: Aztán ébredt 7-kor (feltételezem arra, hogy az apja pakolászott, mert ment dolgozni) megint kapott kaját, aztán 8-ig aludtunk. A férjem szerint a foga miatt ébred. Én nem látok semmit, de pár napja nem veszi ki a kezét a szájából :D

Esztó, sajnálom a medencéteket. Azt a rókát valahogy nem lehet elkergetni?

Kép

Kép
adraci
 
 


Jó reggelt :)

Annus, ez nagyon jó kép :)

Jó talit mára :)
Vendég
 


petrus gyönyörűségesek az ikrek :), imádnivaló a szeretet, ami náluk van, ilyenkor olyan irígy vagyok ám :)

zdori még mindig jobbulást :)

kutyafüle jó, hogy elég a tejcsid :)

Esztó róka tehet egy szívességet :)

Jó talit! :)

Kicsim ma 1-kor kelt aztán 7 előtt :), aztán a 2 kaja egyik 120ml a másik 100, nem bír többet enni, ez van, kis vigyorikám :)

Édua nem ment oviba, náthás, nem akarom, hogy szó érje a ház elejét, hogy első nap így visszük, amúgy meg itthon vagyok :)

Lara a képen tényleg puffadt arcú :)

Szép napot!

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Dóri ,
gyógyulj meg!!!

Netti,
Te miért is nem jössz ma?

de, a rókákat ki fogom lövetni a francba. már komolyan elegem van belőlük.
Tegnap Álmost be kellett hoznom a teraszról, mert közelített a róka....

Annus,
király ez a kép, meg ez a retro kocsi :)

Lara is szép :) milyen jól tűri a körömvágást. Én még nem vágtam a lábujján a körmöt, mert alig nő :)

Mozza,
Lili képei brutál jók. nekem a look tetszik nagyon nagyon :)

:arrow: felvágom a sütit.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


megyünk a kórházba, könnycstorna átmosésrs, drukkoljatok hogy ne fájjon neki, és hogyinkább én sírjak mint ő!! :cry:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Ildi, nagyon szuper ez a kép! Családi idill. :lol:

Esztó, ez róka-ügy azért komoly. De nem volt nagyon drága a medence, ugye? Fel is robbannék a helyedben.
Mi idén nem raktuk ki a medencét, mert h gyerek mellett nem lesz idő... Amúgy tavaly szerencséje volt a macskának, hülyéje ráugrott a fóliára, amivel le volt fedve...aztán kezdett becsúszni a vízbe. :shock: Még jó, h ott voltam, kereshettük volna, h hol a Mini...csúnya "megtalálás" lett volna...

Blanki még szunyál, engem bezzeg nem hagyott. 3/4 4-kor evett, aztán felébredt 6-kor, mikor a férjem kelt. Szopizott kicsit és visszaaludt, de én már nem tudtam. Álmos vagyok! :(

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Jaj, Niki, szorítok!+++++++

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Anikó,

nem, le volt árazva 8000-re...de azért bosszantó persze.
Armandot (macsek) én bezártam este, mindíg bezárom. multkor őt is megkergette a róka...majdnem elkapta.

picit dőlj le még :)

Niki,
mennek a drukkok. Szegényke :(

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Jó reggelt!

Húúú, brutál ájszakám volt, kb. 1/2óránként keltem:
1. Férjem allergiája beütött, eg. éjszaka fulladozott, fújta az orrát
2. Lili vsz. rosszat álmodhatott: nyüszörgött álmában csukott szemmel és mászott az ágyban....bementem, visszahúztam középre, keze-lába járt, szeme csukva, majd 1 perc múlva a másik sarokban volt már... :?
Ezt játszottuk eg. éjjel!!!!!! :shock: :shock: :shock: :?
De nem ébedt fel.....végig csukva volt a szeme....majd olyan 4 felé elkezdtem simizni a hátát és úgy elauldt olyan 6-f7ig....
Na, most ez mi lehetett?!? :shock:

Niki!
Megy a drukk!!!!!!! Legyél erős! (én oltásnál Lilivel sírok...szóval bagyoly mondja....de akkor is próbálj meg nyugis maradni, azzal teszel jót Lilidnek!) Majd írj, hogy hogy viselte.
Na, megyek...szalad a lakás...

Talira vsz. olyan 1 körül érünk oda! Próbálok sietni....bár most ez kb. gyök3as sebességet jelent....zombi vk.! :?

Kép
mozza
 
 


Jó reggelt!

Niki,
én drukkolok! De miért kell ez az átmosás? :( (bocs ha már írtad, még mindig nem tudtam visszaolvasni)

Anikó,
akkor mennyire jött ki végül a tali fejenként?

Esztó,
hol laktok, hogy rókáitok vannak?!

Dóri,
jobban vagy már? Ne haragudj, h nem írtam, de gondolom most neked sem volt a legalkalmasabb... Azért össze tudjuk hozni majd valamikor?

Kész a süti! Ma reggel dobtam össze, tegnap már nem volt lelkierőm. Végül nem meggyes lett, hanem maxi-csokis, persze szigorúan bio-csokiból! :lol: :lol:

Kép

Kép
zsüci
 
 


Anikó!
Na, legalább nem én vagyok az egyetlen k.o.s! :lol: :oops:
ŐŐŐőőőőőőőőő, azt hiszem ma kicsit meg fog nőni a kv bevitelem. :wink: :roll:

Kép
mozza
 
 


Zsüci, attól függ, hányan leszünk pontosan, de 300 körül.

:arrow: Bakker, dologra!

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 



Kép
Kép
zili
 
 


Mozza, az én férjem is ezt művelte, csak ő kb. éjféltől ébredésig. Nem tudom mi van a levegőben. Voltak olyan hónapok, amikor minden hajnalban 4-kor kezdte és nem hagyta abba reggelig. gondolhatod... :? Mondjuk ő akkor is tüsszög, ha megiszik 2 pohár bort vagy sört. Ilyet meg végképp nem hallottam :shock:

Niki, drukkolok a mosásnál! :roll:

Rajtam is csak kv segítene, de nem is szeretem és nem is ihatok Marc miatt. Most mi a fenét csináljak? Nem aludhatok el ülve :roll: :(

Kép

Kép
adraci
 
 


Nekem 2 kv/nap engedélyezett a vérnyomim miatt...meg Lili is jobban jár egy bekoffeinezett mamival, mint egy zombival.
:roll:
Na, megyek, férjemet kicsit összekapom.....totál hulla, az orra 3szorosára püffedt...sajnálom szegényt...remélem Lili nem örökli a hajamot...szívás ez az allergia.....
Azt hiszem férjem idén sem fogja megúszni az allergiaszurit.... :roll:
Elég sz*r, tele van szteroiddal....3 napig full idegbeteg lesz tőle....de aztán mintha elvágták volna.... :roll:

Kép
mozza
 
 


Eszto, betonoznak kint.. udvar ilyesmi.. :? vkinek itthon kell lenni, kulonben SEMMIT nem csinalnak meg :?
hu en nagyon utalom a rokakat :shock:

Adraci, sztem igyal egy kis kavet, nem biztos h Marci megerzi!

Remelem a mai estenk konnyebb lesz mint a tegnapi :roll:

Nalunk is allergias apa vmire, de miota aloe verat iszik naponta egy kicsit azota semmi :shock:

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti, már a férjem is próbálta, de semmi hatása. :?

Kép

Kép
adraci
 
 


Niki,megy a drukk tőlem is!!!!+++++
Mi majd oltásra megyünk dél körül. Kettőt kap, plusz rota.
Ildi, aranyos vagy, de a ma rggel nem indult fényesen tej ügyileg. Két ciciből evett. Alig tudtam valamennyit lefejni is. Szal ma tuti pótlás lesz megint.Azt számoltam, ha minden így megy tovább akkor még 20 napra elég a tej a fagyóban.Ha csak ennyiket kell pótolgatni. :roll:
Stella nagyon durva.Kész vagyok!!!!! Asszem íratok ki a dokival pajzsmirigy gyógyszert. Hátha.....Sajna nagyon durván dobja a szőrét megint.A féső űber,de hiába szed ki mindent,mégis egy hét múlva ott a következő adag.És se erőm,se türelmünk(kutyának és nekem) a többszöri egy órás fésülgetéshez. Ááááááá.Hátha használna.Meg megkérdem a dokit nem nézne-e utána mi okozhatja még. Muszáj megoldás.Riki állandóan forog,meg ha hason marad,akkor mászik,mint valami kis kukac. Szal pár hét és le kell tennem a földre. Jajj....
Na megyek teszem a dolgom.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Ja,Esztó!!!Ez nagyon durva!!!!!Hogyhogy bemegy a róka??Nincs kerítés??Vagy átmászik alatta?Ez félelmetes.Nehogy valamikor Álmi közelébe jusson.Ááááá.Még a hideg is kiráz! :? :shock:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Anikó!!! Itt vagy még...? Kell vinni pokrócot vagy bébikocsit?

Más téma: valaki hozzáértő HELPPP!!!!! Tegnap elküldött a könyvelőnk egy papíruszt, amin nyilatkozni kell a családi pótlék összegéről (merthogy szeptembertől beleszámít az adóalapba 50%-ban anya, 50% apa oldalán, vagyis kvázi adóköteles lesz). Ezt a papírt elméletileg a munkáltatónak kellene leadni, de a könyvelő szerint nekem nem, mivel én most az adóköteles jövedelmemet (amihez pluszba hozzászámítják majd a csp felét) az OEP-től kapom (TGYÁS, ugye). Akkor most küldjem a papírt az OEP-nek? Vagy várjak, amíg ők lépnek valamit? Férjemnél még érdekesebb a dolog, mert ő most sehonnan sem kap adóköteles jövedelmet, ezért neki valszeg az éves adóbevallásában kell elszámolni azzal a havi 6100,- Ft-tal. És októbertől ugye már csak GYED van - az adóköteles most egyátalán? ... Bakk, megint hoztak egy értelmes jogszabályt, és nem gondolták végig, hogy a gyakorlatban hogy fog működni... :evil: :evil: :evil: :roll:

Kép

Kép
zsüci
 
 


Adraci, akkor lehet h Gabinak nem olyan eros az allergiaja! azt tudom h amikor megismertem..... mindig rak voros volt a szeme pl :lol:
meg viszketett neki tokre..
most meg csak ritkan mar :roll: szerencsere!

Niki, Riki tiszta nagy fiu mar! kepet kepet! :D

Netti
Kép
maumau
 
 


úgy olvasom, másnál is rossz éjszaka volt... férjem is rosszul aludt, meg ugye Bogi, de melegfront is van, ami álmatlanásgot okoz(hat)

Annus,
jó a babakocsi :) Milyen kis szöszik vagytok!

Esztó,
jól odaszoktak hozzátok a rókák... ráadásul vigyázni kell velük, mert a veszettséget hordozzák, mikor járvány van. Anuymáknél is sok van, amikor járvány volt, mindig ki van táblázva, h ne menjünk a közelükbe.

Adraci,
én sem merek kávét inni... pedig jól jönne most. Eddig 2x próbáékoztam, mindkétszer extra pörgös lett Bogi, egyik alkalommal fél12-ig nem aludt el este...

Niki,
drukk!! Gyorsan túllesztek rajta!

emese1979
 
 


Ja, és képzeljétek, teszveszen nyertem 3 Ft-ért egy plüss rugdalózót... írtam a csajnak,hogy hova utaljam a pénzt, de nem válaszolt még...

emese1979
 
 


zsüci, én a munkahelyemen adtam le.
Vendég
 


Kicsit kivagyok. Nem tudom, eljutok-e egyáltalán ma a talira. Kalloni! Bocs...

Ma reggel egy kedves hölgy belémszállt az egyik jobbkezes utcánál. (neki volt jobbkezes..) Baromi gyorsan jöhetett, mert a mi böszme nagy dög autónk (egy ősrégi hosszú Pajero) vasalt lökhárítója totál összetört, rendszámtábla felismerhetetlen, jobb első lámpának annyi + egyéb "apróságok"... Másik autónk, egy ősöreg Suzuki 3 hete megadta magát. Szóval most teljesen padlón vagyok!! Még jó, hogy mozgásképes az autó,mert bediliznék a 4 gyerekkel!...
Ja, és a nő nem akarta elismerni!! :twisted:

Anikó! Várom, hogy visszahívjon a biztosítós fickó, addig nem tudok elmenni itthonról. :evil:

Kép
szkitty
 
 


Jajj,Kitty,rettenetesen sajnálom..Kívánom,hogy mielőbb megoldódjon a dolog.Az a legfontosabb, hogy Te jól vagy,nem lett bajod!!Gyerekek is Veled voltak???
Netti,teszek majd, csak felkészítem az ebédet.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Kitty! :evil: :evil: :evil: Ekkora mérget! Az egy dolog, h a biztosító fizet, de jó nagy macera! Azért ha sikerül intézkedni, gyertek, megnyugtatunk!

Zsüci, ha tudsz hozni, hozzál, ha nem, megoldjuk. Jól megaszontam, mi? :lol:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Kitty,
bakk, ez nagyon gáz! :evil: :evil: :evil: Sajnálom, de legalább nem lett semmi "komolyabb" baj!! Néha elgondolkodom rajta, hogy miért adnak jogsit minden szerencsétlennek, aki nem tudja megkülönböztetni a bal kezét a jobbtól...?!?! Remélem azért a talira el tudsz jönni, legalább egy kicsit kikapcsolsz!

Anikó, :lol: :lol:

Panndi,
melóhelyem azt mondta, ők nem veszik át ű, mert nem az ő dolguk. :evil: :roll:

Kép

Kép
zsüci
 
 


Edua!

Lara milyen nyugisan tűri a lábkörömvágást. Hannának még akkor sem tudjuk levágni,ha alszik,mert mindig elrántja a lábát.



Pár kép Hannáról:

Kép Hanna csörgőzik Kép

Kép Pelusruci
Kép

Kép Félpucéran

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Lili, Hanna és az ikrek is nagyon édesek.
Petrus, hogy kockáztad ki a képen ott lenn? Nekem vannak szülős-kádas képeim, de még nem mutattam senkinek, ki kéne kockázni rajtuk pár dolgot.

Emese
utald a pénzt, készpénzben márnem tudnád fizetni :-)) Vicces ez a 3 ft.

Esztó
pedig Álmos tuti bírni fogja, ha nagyobb lesz. Nem mindenkinek van egy Vuk a kertben :-) Révfülöpön Maja kész volt a vakondtúrásoktól pl. (persze azért a róka más tészta)

Ezek szerint nem csak mi látjuk gyönyörűnek a gyerekeinket :-))

Nekem borzasztóan hullik a hajam. Szerencsére van miből, de már kezdem unni.

Nem akarom még elkiabálni, de úgy néz ki, hogy leköltözünk ősszel Etyekre, ahol a telkünk van, albérletbe. Aztán tavasztól építkezünk.
Már megvan a tuti albérlet, még egy telefonra várunk, hogy tényleg kiadják. És ráérnénk költözni, ha ezt eladjuk. És 70 nm plusz a tetőtérben 2 gyerekszoba meg fürdő. És 70 plusz rezsi. Pár éves sorház... Már teljesen beleéltem magam, 2 gyerek külön szobában, de jó is lenne :-)
pumuklii
 
 


Hát,mázlim volt hogy ekkora "vasalónk" van! -a nőci Ford Fusion-jának jobb oldala totál összetört! -Meg is jegyeztem, hogy piszok mázli volt, hogy a kb.3éves gyereke baloldalt hátul ült!!! Én totál ledöbbentem! Alig volt sebességem -hiszen én megálltam a jobbkéz-szabály miatt (csak ugye én jobbra néztem, és nem balra,ahonnan Ő jött...), és az Ő kocsija ronggyá tört !!

A fiúkat már beadtam a suliba, nagylányunkat vittem le a villamoshoz -szerencsére,már csak pár percre voltunk a vá.tól, így Ő gyalog ment tovább. Bogyó otthon volt Apukájával. Bizti boszorkány vagyok, de megéreztem, hogy ha lehet, maradjon már otthon a kicsi az apukájával... -Ilyenkor sosincs otthon már a Férjem, és most v.miért később ment...

Férjem is ledöbbent, hogy a vasalt lökhárítójú, brutálkivitelű öreg Pajeronk elejét hogy szétzúztam. Meg is jegyezte, hogy a nőci őrült módon jöhetett...

Kép
szkitty
 
 


Sziasztok!

Kicsit szüneteltetem a vasalást, reggel óta nyomom...

Úgy tűnik, vmi volt éjjel a levegőben, Zsombi is sokat ficergett, nyöszörgött, így én nem sokatb aludtam. Viszont pár napja átszokott a fél 7 körüli kelésre. Jóval emberibb, mint az 5...

Petrus, vezetéssel én is sajna így vagyok... Az ikrek meg tündériek és gyönyörűségesek!

Izusnak, Borónak és a többi fogzós babónak gyors áttörést!

Esztó, durva, hogy rókák vannak. Hülye kérdés, de nem félsz??? Keresztelős képek nagyon jók, csodaszép Álmi!

Trixi a Te családod is nagyon szép!

Lili már most a fiús anyák 'réme' :lol: No meg Maja is... Kolos meg csudaszép, no meg minden babó, csak már elfelejtettem ki mindenkit láttam még...

Ildi, nagyon édes Lara, ahogy viseli a szépítkezést. Igazi nő :lol:

Dóri, Hean jobbulást!!!

Tejmizéria kapcsán lenne kérdésem Hozzátok : akinél épp minden jól működik az egy vagy két ciciből szoptat? Csak mert nálunk sokáig elég volt egy, aztán bő egy hónapja elkezdett szó szerint vergődni szopi közebn 5 perc után. Áttettem másikra, minden ok lett. Azóta mindig megkínálom a másikkal is, és még sosem utasította el. Egyedül reggel nem kap másikat, mert akkor az egy is túl fullos (múltkor lemértem kíváncsiságból : 180 g egyből). Szóval aggódjak vagy jó ez így?

Reny, kitartás Aminához, nagyon nehéz lehet Neked. Állítólag én voltam ilyen hisztis, remélem nem genetikus...

:arrow: sírás van

Ancsi

KépKép
k.ancsi
 
 


Kitty!!De jó!!!Na az a bizonyos sokadik érzék!!!! :lol: :lol:
Pumukli,de jó Nektek!!!Annyira irigykedem.... :cry: :cry: :cry:
Na fő az ebéd, elkezdek vasalni, mert egy óra múlva meg mehetünk.Igaz Cicó elaludt,dehát a dokihoz muszáj menni, meg még át is kéne öltöztetni,mer naná hogy lebukta a ruhácskáját. 8)

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Pumukli!
Az tök jó hely! :) Meg jó borok is vannak.. :)
Egyik ismerősünk a családjával ott építkezett. Amíg kicsik voltak a gyerekek,addig ok. volt, de mindketten Bp.en bent dolgoztak,és nem bírták az ingázást. Így visszaköltöztek a fővárosba...

Kép
szkitty
 
 


Szkitty, ez tényleg nagyon durva. No meg a női megérzések... Egész beleborzongtam...

Pumukli, nagyon jól hangzik ez a költözés dolog! szurkolok :D Ja és az én hajam is rettenetesen hullik!

Emese, 3 Ft :lol: Múltkori Apa és Bogi képek szupik!

Anita, keresztelő-beszámoló? Képek?

Annyit írtok Szofi novelláiról, hogy már én is nagyon szeretném elolvasni. No meg a 'family-frost' storykat is... Annus, mikor jár le a 'próbaidőm', hogy bebocsátást nyerjek a blogba? :lol:

Megjött a Mei tai. Nekem nagyon tetszik, picinyemnek nem annyira...

no, :arrow: vissza vasalni

Ancsi

KépKép
k.ancsi
 
 


Már elfelejtettem, hogy kinek igértem megmutatni a háztervet, már tudnám küldeni.
pumuklii
 
 


Én két mellből szoptatok, Fruzsi igényli. Reggel továbbra is 330 grammokat eszik, egy mellel nem is bírnám :roll:
Vendég
 


Jaj, elfelejtettem: babák nagyon szépek, Maja meg igazi nagylány már :)
Vendég
 


Kitty, nagyon sajnálom! :( Én sokkal óvatosabban vezetek, amióta Marci is velem utazik. Túl sok állat van az utakon...

Ebédfőzésre már nem maradt energiám, rendeltem, de még semmi, pedig már mennénk boltba... :?

Ja, képzeljétek, Marci mostmár egycsapásra hátrafordul, a játszószőnyegen is sikerült neki az előbb, csakhogy alatta parketta van. Kicsit kemény volt neki :?

Kép

Kép
adraci
 
 


Bogyó reggel 8h óta alszik. :shock:
Mondjuk elég vacak éjszakánk volt. Normál esetben is még csak 3-4h-ig bírja kaja nélkül (este 8-9h között szoktam letenni), de most már 1h-kor enni akart, aztán v.mikor hajnalban -ilyenkor félálomban vagyok, és ált. mindketten elalszunk... Aztán 7h-kor is nyafogott -bár szerintem alig evett...

Kép
szkitty
 
 


Kitty
nővéremék is ott laknak. Sőt van nekik is pincészetük, férje és 2 barátja csinálják hobbiként. Remélem nekünk is bejön majd ott
pumuklii
 
 


Pumukli: Hu! Naaagyon jó!!! Mikor is lesz ott babatali?....

Kép
szkitty
 
 


Remélem hamarosan :-)
pumuklii
 
 


megjöttünk...háááát, nagyon sírtam, ő nemannyira :oops: be se engedtek, azt mondták nem szülönek való látvány...így csak hallottam...egy nagyobb esti átöltözös hiszti-nyi sírás volt, kifele meg már rötyögött az asszisztensnénivel...hmmm, én kikészültem azalatt a 3 perc alatt a gyerek meg vigyorog :roll:

amúgy nincs elzásódva a könnycsatornája, simán átfecskendezhető azt írták rá a papírra, kaptunk uj szemcsömpit, 1hét mulva kontroll, ki kell deríteni hogy mitől váladékozik a szeme születése óta... :?: :shock:

Kép
Kép
mniki84
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: