Új privát üzeneted érkezett!

Nyulaszkám, léleksimit küldök. Segíteni úgysem tudok.

Nikó, drukkolok a spontán szüléshez.

Császáros lánykák, miért fáj, szúr a hasam? Még a gyomrom környékén is érzem. A méhem helyezkedik?? :roll: :roll:

skrisz72
 
 


Angel Dió nagyon édes!!! :D

Hunci nagyon köszönöm látom bekékültem!!!

Nyulasz köszi a kocst ma leelőlegeztük igaz picit változott de csak a színe.
Íme a választott!
(nem fehér hanem halvány ezüstös szűrke és tudom tudom baromi kényes de ebbe szerettünk bele és mosógépbe mosható) :D

Kép

Kép

Kép
raniko
 
 


Raniko: nagyon szép a járgány! B. dr. üdvözöl! :D
(csüt. vagy pént. punkció,... ha addig még összejönne a tali, nem lenne rossz :wink: )

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 

 
 

Szia Puszi!!!

Na ez nagyon szuper!
Az jó ha felmegyek a pnkció napján?
Elötte kapsz lelkesítést max.
Eddig úgy néz ki nekem mind a két nap jó!!! :wink:
Írd meg mikor lesz!
B. üzit köszönöm és a kocsi dícséretét is!! :wink:
Pusz

Kép

Kép
raniko
 
 


Angel! Nehéz megmondani, mikortól nem ordít majd a gyerek a tornán. Mostmár azért tetszik neki, mert eljátszik közben, elrágicsál 1-2 játékot, rájött, hogy nem fáj neki semmi, sőt, közben szórakozni is tud. Kira soha nem tornázott, viszont viszem őt is, dehát ő olyan ügyes, kúszik, kutyázik és végigbulizza mindig a tornát. Nincs két egyforma gyerek. Viszont ha ez megnyugtat, a férjem azt mondta, amikor először látta a kicsi fiát üvölteni, hogy ebből a kínzásból elég, kicsordult neki is a könnye. Aztán egyre jobb lett. Viszont az úszás irtó jó, élvezi az egész család. Nem mertünk bérletet venni, gondoltuk, kipróbáljuk, hogy bírják. Vigyorogtak, lubickoltak, szuper volt. De megvártuk vele a 8 hónapot, mert így is féltem őket. Orrfolyás nálunk állandó vendég.

Na jó hosszú lettem.

Még Nyulasz! Kitartás, nekem egyáltalán nem volt tejcsim, hordtam nekik a gyűjtőből 4 hónapig. Nem tudom, jót tettünk-e vele, akkor állandóan lelkiismeret-furdalásom volt, önvád, stb., de túlvagyunk rajta. Azért próbálkozz még, és ne idegeskedj, az nem tesz jót.

Ne zárjatok ki, amiért túl uncsi vagyok...

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Sziasztok,

csak ideértem mára :wink: (egész nap mentem, először mhely - ügyintézések, aztán babaváró barátnő látogatása, közös shopping 3 "db" 7-10 évessel, szóval mozgalmas volt :lol: )

Szöcske,
nemáááá', hogy lennél uncsi??? :D
Egyébként csupa fontossal jössz mindig, csak kicsit ritkán! (bár sejtem, mennyi tenger időd lehet :shock: :P )

Hunci,
köszönjük a táblát! :P ("kampányolhatnék" Keny érdekében? :lol: Lécci, vedd fel Őt is a tábliba! :wink: )

Keny,
nekem doki aszonta, bármit lehet tornázni, ami lájtos és jól esik! (Szégyen, de nekem, aki alapból heti 3x súlyzós konditermes edzést nyomok kardióval, most csak a séta fér bele :? )

Skrisz, Angel,
én rengeteget bőgtem Vackor mellett (de olyan jól esett :oops: ).

Angel
csodaszééééép :D

Nyulaszkám,
kitartás!!!!! :oops:

Nikó,
szülllyé' mán'!!!!! :D :D :D
Magyarul: oldószer giga adagban!!!!! :P ++++++++++++++++++

tillidian
 
 


Én is jelen :)

Szandra!
Bőrvágó olló persze hegyes, mi szopi közben vágjuk akkor transzban van :D
Vettem ma nem patentos farmert, nagyon helyeset.
Tobi nekem azt ígérte, hogy jön ide a topikba hamarosan :)

Csajok!
Szerintem irigylésre méltó az olyan Anya, akinek nem merült fel egyszer sem a tápszer gondolata :oops: Nálunk is voltak eleinte ilyen nyűgök, romokban heverő cicik, és süvöltő gyerek aki tömi az öklét a szájába :? Én is voltam már indulóban éjjel a Tescoba tápszerért, csak amíg nyomoztam a neten, hogy milyet is kell venni addigra bealudt a gyerek, így letettem róla :roll:
De ha kell a tápszer hát ez van, senki sem boldog tőle, de ha nekem holnap lecsökkenne vagy elapadna a tejem, nem esnék mély depresszióba. Tudnám, hogy mindent megtettem, hogy csak anyatejet adhassak a babámnak, de ezt a lapot osztották le.

Angel!
Nem tudom meddig tart az akció, pedig ma is voltam, de birka voltam és nem néztem meg.... :? Pedig ma is lőttem egy sapit, meg két nadrágot neki. És ma már voltak télies cuccok is, szóval érdemes benézni. Képeket mingyá' nézem Tokakirálylányról :) Ezek is nagyon édesek amiket ide raktál, az ilyen cserebogaras képeket annyira bírom, de EnyémGyerek nem alszik hason, szóval ilyenünk mostanság nem lesz.
Nem is merem akkor már leírni neked, hogy ma is strandoltam :roll: Már kezd egész jó színem lenni :roll:

Rani!

Én nem vagyok babonás, ha most találtál jó áron neked tetsző kocsit, naná, hogy vedd meg :) Én kb. ennyi idősen vettem meg a bababútort, mert akkor volt akciós.

Skrisz!
Nálunk első mosolyt én kaptam :D Miközben a'szem Zoltán Erikát (bocs Kisfiam... :oops:) énekeltem neki a pelenkázón. De azóta sem szórja számolatlanul, szóval a folyamatos vigyorgás még várat magára :)
Ma kaptam egyet, miközben olyan szinten lekakált.... :shock: Minden ruhám ment rögtön a mosógépbe, ő meg a kádba egy zuhanyra... de azt is percekig tartott kilogisztikázni, hogy vigyük ki a fürdőszobába, hogy ne folyjon mindenfelé a cucc :roll:

Nyuszi!
Annyira sajnálom...de hidd el túl lesztek rajta. Nekünk is kb. így második hét vége felé harmadik hét elején volt a mélypont. Na persze fel sem foghatom két babóval mennyivel húzósabb... Részemről, ha valóban éhesek és nem elég a tejcsi akkor pótolnék tápszerrel. De összességében a bevitt mennyiség amit esznek elegendő? Minden szopit mérsz?

Szöcsi!
Miért lennel uncsi?? :shock: Butus.... :wink: Le a kalappal, hogy van időd egyáltalán jönni :)

Nikó!
Remélem Gréti begyorsítja most már a dolgokat :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Régesrégen 2006-tól 1,5 évig én is nagyon aktív babanetes topiklakó voltam :)

Nagyon hamar elröppent az idő, kislányom már 3 lesz lassan...

Újszülött-Baba-mama-pocakfotózással foglalkozom, ha szeretnétek egyedi stílusú képet pocakotokról/babáitokról, keressetek bátran.
Házhoz is megyek. No vaku! Szigorúan csak természetes fénnyel. :)

Ha kérdésetek van ribizlifoto@gmail.com
illetve képeim http://www.ribizlifoto.blogspot.com

Szép napokat!
Kata
Kép
Kép
Kép
Kép
lmkata
 
 


Jó reggelt!
Átlóztam, bocsánat, ha valaki kimarad.

Angel!
KókuszDió csoda pofás lett! :D Szépen kerekedtek, mondta a lyányomnak, hogy húzzon bele, meert ha már MiniKirálylány is beelőzi, vége lesz a világnak (Cirmike 6200 gramm). :lol:

Nyuszi!
Két babánál lehetetlenség, hogy soha, egyik se sírjon. Nekem elhiheted, iszonyatosan nem bírom sírni hagyni a gyerekemet, de vannak helyzetek, amikor nincs mit tenni. Ettől nem vagy rossz anya, a gyereknek sem lesz semmi baja. Kicsit tarts még ki a bőgéssel, olyan 3 hónapos koruktól én már egy ideig szóval tudtam tartani a bőgni készülőt (ugyanígy, evett a másik...)
Tejcsi: NAGYON JÓL CSINÁLOD!!!! Délután kevesebb tej termelődik (mindenkinek) így nem véletlen, hogy folyton visszakéredzkednek. Éjjel hogy alszotok? Merthogy idővel ezzel a sűrűbb délutáni szopival tele fogják rakni a pocijukat éjszakára. A tejtermelés pedig utol fogja érni az igényeiket. Ha pisis pelus van rendesen és híznak, akkor ne parázz. A kakit azért nem írom, mert ilyen pici korban még az is normális, ha hetente egyszer kakil a bébi. Tarts ki!!!!

Nikó!
Pici lépcsőmászás hátha beindítja!
Szorítok nektek!

Skrisz!
Eltart egy darabig, amíg minden a helyére kúszik... Nekem még a sebem is elég sokáig érzékeny volt.

Na, a többit elfelejtettem...

Puszi.
vovanda
 
 


Jó reggelt!

Hogy Vanda szavaival éljek: átlóztam én is. :oops:

Tegnap este megjöttünk. Ma meg egész nap nem lesz itthon áram.
Ma reggel már túl vagyok a cukros lötty-iváson, mindjárt megyek vissza a 120 perces vérvételre. Még jó, hogy csak pár háznyira lakok a rendelőtől! :wink:
Este pedig babamozizunk! Úgy várom!

Angel: nagyon helyeske a Dióbaba, szépen nő! :wink:

Olvastam a szopigondokat. Kezdek aggódni, hogy nálunk hogy lesz. Tényleg ennyire rossz az elején?

Rani: én is jó korán megvettem a babajárgányt, ha nem vagy babonás, akkor hajrá! Isteni érzés néha tologatni itthon a nappaliban! :wink:

Na, majd a többit este, vagy holnap! "Éljen az EON!"

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat...igazából szépen nőnek,2,5 hét alatt Noémi kb 600 grammot hízott,Balázs pedig 800-at hízott,tegnap már 3 kiló volt este,szóval tejem van annyi,amennyi nekik kell,csak amikor sokkal kevesebbet esznek,mint szoktak,és visszakéreckednek,akkor elbizonytalanodom,hogy mindig van-e annyi tejem :roll: és mellé jön még az,hogy átlag kétszer 1.5 órát alszom éjszaka,nappal még egyszer kb 1.5 órát,és még a melleim is fájnak...egy ilyen keveset evős,visszarakós dologgal általában 2.5 órát elszórakozunk :x ...tandem szopi meg menne,de nem szeretjük,én se ők se,szerintem a párna nagyon béna,és azon meg mindig befullad Noémi,és olyankor gyorsan büfiztetni kell...pisis-kakis pelus van bőven,és igen,minden kaját mérek...na írok majd még,most mennem kell....
Vendég
 


Nyuszi!
Nincs valami segítséged? Nagyszülők, valaki, aki legalább a háztartást vinné egy ideig?
Olyan szívesen segítenék! Tudom, hogy nagyon szar. Meg azt is tudom, hogy nem akarod a szopóreflexüket rontani, de esetleg nem lehetne, hogy hetente egyszer a párod etessen éjjel? Mármint lefejt tejet, üvegből. Az enyémek ugye cumisüvegből itták kezdettől a tejcsit és nekem hatalmas segítség volt, hogy a párom minden éjjel jött és együtt, egyszerre etettük a miniket. Szóval legalább heti egyszer tudnál normálisabban pihenni.
vovanda
 
 


Sziasztok,
Tobi jól van, illetve jól vannak. Most már a számítógépük is rendben van, úgyhogy biztosan jönni fog!:)

Csodaszépek a babák, csak olvasó üzemmódban vagyok, de azért naprakész!:)
Vendég
 


Sziasztok!

Nyulasz igen nem lenne rossz neked valami segítség!

Timi még nincs itthon a járgány szerintem a jövőhéten de talán még a héten el is hozzuk!! :D

Imkata nagyon jók a képek! :wink:

Most jöttem az Istenhegyi Géndiagnosztikából az AFP vizsgálat megvolt.
Negatív lett az eredmény!
Jipíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí!! :lol: :lol: :lol:
Most nagyon megkönnyebbültem.
A Hepatitist is levették és ezt postán kapom meg.
Én úgy emlékszem a lombik elött is nézték vagy rosszul gondolom!? :roll: :oops:

Lois túl vagyok azon a dolgon, hogy nagyon babonás legyek.
Sokáig az voltam és nem azt mondom, hogy bizonyos dolgokba még nem lennék az de úgy gondolom nem ezen múlnak már a dolgok.
Alíg várom a vásárlásokat!
Tegnap is nagyon izgi volt megvenni a kocsit. :D

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok!

Gréti még mindig bent nem is értem miért csodálkozom, szegénykém nem is tudja hol a kijárat. Be is úgy tették hát úgyfest a kijövetel is segítséget igényel. Holnap tudom meg mikor lesz a nagy nap. Csüt vagy pénteken kell mennem majd reggel 6-ra, burokrepesztés lesz.
Holnap NST, UH, Vizsgálat.
Mindenkinek köszi a drukkokat addig is.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Sziasztok,

Jelentem, ismét jelen :) (bocs az eltűnésért voltak történések)
Sikerült tickert is készítenem :wink:

Köszönöm a hiányolást! Jól vagyunk, nő a poci (meg a senekm is :) ), meg természetesen a Bébik is.
Jövő hét végén AFP - egy csöppet tartok tőle....

Babák gyönyörűek!!!!

Igyekszem felvenni a tempót és a történések fonalát :wink:

puszi

KépKép
tobi
 
 


Rani!
Nézték a Hepatitist lombik előtt, nekem azt a leletet simán elfogadták.

Tobi!
Tojd le az AFP-t. Ikrekre nincs referenciatartomány, számíts rá, hogy valszeg magas lesz. Szart se ér, nem tudom, miért csinálják.
vovanda
 
 


Sziasztok!

Október 9-én 16 órától PCOS közönségtalálkozót szervezünk Kelenföldön.

Mindenkit szeretettel várunk, aki PCOS-ban vagy IR-ben szenved, még küzdős, vagy már révbe ért és babázik. A korábbi évek tapasztalata alapján, férjek és kisebb-nagyobb gyermekek is megtalálják ott a helyüket (büfé, csarnok, játszószoba, szoptatós-pelenkázós szoba).

Tervezett műsor:

- PCOS riportfilm levetítése (3 sorstársunk és családjának közreműködésével, továbbá szerepel benne dr.Tűű és dr.Breyer), Budapest Film támogatásával készült: ez egy dokumentumfilm, amely 3 PCOS nőn keresztül mutatja be a szindrómának tüneteit, általa okozott életvitelbeli nehézségeit, teherbeesési problémákat; szó esik a PCOS kezeléséről, életmód-váltás szükségességéről; a civil összefogás erejéről

- színpadi beszélgetés a filmben résztvevőkkel és alkotókkal

- büfészünet, közben igény esetén szakértői tanácsadás

- dr.Breyer Helga (jelenleg Németországban dolgozik) előadása a PCOS és IR terápiás "ínyencségeiről", kifejezetten közönségkérdésekre alapozza a mondanivalóját; kérdezz-felelek

- 2009-es metformin baby mozi levetítése

További részletek később fixálódnak.

Aki szeretne jönni, azt kérjük, hogy legkésőbb szept.25-ig regisztráljon (sari.nora kukac pco-szindroma.hu), mert ennek függvényében alakítjuk a fogadókapacitást! A belépés ingyenes.

Aki metnek köszönhetően babás lett, és szeretne benne szerepelni, az szintén szept.25-ig jelentkezhet az idei metformin baby moziba.

Részletek itt: http://www.pco-szindroma.hu/in.....i2009.html
arkon
 
 


Nikó nagyon izgi mennek a drukkok!!!

Tobi örülök hogy itt vagy és minden ok én most jöttem AFP-ről!!!
Nyugi nálatok is ok lesz minden!!!! :D

Vanda akkor jól tudta a férjem.
Bevallom én elfelejtettem és levetettem azt is mert kérdezték volt e már én meg nagy bőszen mondtam hogy nem.
Mindegy nem lényeg akkor nem volt egy összeg így biztos ami ziher!! :D :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Vovanda,
ugye kötelező megcsináltatni, azért nem akarok frászt kapni az eredménytől, szóval megyünk majd Hajdú doktornőhöz. Azt nem tudod, hogy a kórházban levett AFP eredménye mennyi idő alatt van kb. meg?

KépKép
tobi
 
 


Rani,
gratulálok a Kisfiatokhoz, meg a járgányhoz és az eredményhez :D

Niko,
drukkhegyek!!!

KépKép
tobi
 
 


Timi, remélem hozol majd képet este! :lol:

skrisz72
 
 


Tobi, örülök, hogy előkerültél.

Bella, mi újság, lassan kezdesz nem? azért ha más nem, priviben írhatnál, hogy vagy....

Keny, beraknálak, de valami infó jó lenne (ahogy a tábliban is szerepel)

Skrisz, szólsz ugye ha vissza akarod kapni a táblit?Nekem ráér, csak szólj tényleg, ha akarod.

Írtam korábban, Hanna volt az uccsó, aki a babás tábliban szerepelSzeretném visszahozni a babás táblit, de kellenének adatok, ki hány éves, miért kellett és mi, kia doki, mikor született a bébi mi a neve és az első, legeslegelső kép.köszi.
Vendég
 


Tobi!
Debrecenben 3 hét körül, hogy nálatok mennyi, nem tudom. Ha nagyon hosszú ideig nem válaszolnak, akkor valszeg az van, ami nálam.
Mesélem a sztorit, aki már ismeri, ugorjon. Tehát: eltelt 4 hét, eredmény sehol. Hívom az egyetemi labort telefonon. Csaj felveszi, kérem tőle, hogy diktálja már be a számokat, merthogy mennénk a dokihoz és kéne. Csaj kicsit haboz, majd diktál. Én köszönöm szépen, tenném le a telefont, amikor a csaj bedadogja, hogy dehát ez magas és azért van még ott a papír, mert külön levéllel küldik ki és genetika és stb. Erre én: de hát ikrek. Csaj: jaj, bocsánat , neki ez itt nemszerepel, akkor rendben van. Apróbetű: az AFP-s vér kísérőpapírjára szép, nagy piros betűkkel írták rá: GEMINI. Csókoltatom a magyar eü-t. :lol:

Hunci!
Lusta disznó vagyok privit írni.
Szóval: 30 éves vagyok. Első lombik volt, alacsony spermaszám miatt, Debreceni Kaáli, Dr. Bodnár Béla. Minik: Dániel és Réka, 2009. január 3-án születtek.
Első fotót nem tudok prezentálni, telefonos van, nem jó minőségű. Utána meg inkuban készültek képek, azt nem akarom.
vovanda
 
 


Tobi nagyon köszi!

Az Istenhegyin 5.500 Ft és másfél óra!
Nekem még ez is egy örökkévalóságnak tűnt! :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Hunci!
Köszi a babás táblát előre is :)
Mi adataink:
Én lenni 32 :?
3 lombik után spontán.
Bibik: Endometriózis és IR
Krizsá bá volt a dokink, bár a Kölök nem az ő érdeme :wink:
Zétény, 2009. 07.17.
Első képeink kissé véresek, én azt nem raknám be a táblába, utána meg velem vannak közös képek, szóval az első ami önálló és szalonképes:
Kép

Nyuszikám!

Szerintem akkor csak Paramami vagy, Kisnyuszik szépen nőnek, ez nagyon bőven jó gyarapodás. Nekünk volt olyan hét mikor KisZé csak 13 dkg-t nőtt. És még az is belefért. Mostanság olyan negyed kilókat gyarapszik, de mi nagyobbként kezdtük ugye a kinti létet.
Mi tegnap voltunk méredzkedni 4370gr (születési súly 3370, kh-ból eltávkor 3120 gr.,) és 56 cm. Szóval Ő urasága szépen nő, ha nem is óriás.

Tobikám!
Végrevégre!! :D Csak hogy itt vagy :D Afp nekem egy hét alatt meglett, Istenhegyire vittem magammal, szóltak hogy vigyem.

Bella!

Jó téged látni :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


sziasztok!

köszi, akinek tetszik Dió :D

Rani,
gratulálok!
most lehet nyugi a köv. genetikai uh-ig! :wink:

előbb túrógomboc készült a paprikatv-n! és jééé, nem lombikban! :wink:

Timi,
jó mozizást! :)

Tobi,
:D
AFP-n ne izgulj, ikrekkel én is úgy tudom, semmi értelme! :wink:
12.hetid okés! :wink:

Lois,
ó, írd csak nyugodtan! ha nem írod, még azt hiszem egyfolytában strandolsz :lol: ha épp nem itt vagy :wink:
Cuki kisZ-d, nagyon! :D
tesco, sebaj! :)

Szöcske,
persze, gondolom egyéni... azért remélem egyre jobban tűri a kiccsaj! :roll: :wink:


egész jó éjszakánk volt! 8körül zaba, 10-re sikerült is letenni, legközelebb f5-kor hallatott magáról! :D

voltunk szemészeten (is), legközelebb csak januárban! juhéj! :lol:
fél füle még mindig nem reagál a kütyüre, de úgyis tudom, hogy hall! :roll:

angel37
 
 


na, ami kimaradt :oops:

Nyulasz,
nagyon szépen gyarapszanak! :D
tejen néha én is aggódom... se azt mondják, minél többször vannak cicin, annál több lesz (ezt én nem feltétlen tapasztalom)

Vanda,
á, maradunk sereghajtónak, ettől a súlytól még messze vagyunk!!
ovis korra viszont tuti behozzuk! :lol:

Hunci,
követem Lois példáját - távíratilag :oops: :
36; 7.beülti (5.stimus); gond: elzáródott petevezetők+egyéb (maradjon így a táblában); Krizsa dr; Diána 09.03.24, ill. a korrigált kor kezdete 06.30.,
majd képet is!

angel37
 
 


Hahó! :D

TOBI :D
végre, hogy megérkeztél közénk!!! :lol: :lol: :lol:
AFP-t tényleg "magasról", ikreknél pláne! :wink:

Bella,
de örülök Neked is!!! :D Mizu, mikor folytattok?

Amíg el nem felejtem:
Katerina írt sms-t: mindenkit puszil és érdeklődött is Felőletek, sajna nem jut géphez. Cserébe jól vannak, Littike szépen növöget :D

Raniko,
gratu az eredményhez!!!! :D

Nikó,
"nem is tudja, hol a kijárat" :lol: :lol: :lol: - ezen jót mosolyogtam :P De mindjárt megmutatják Neki! :wink:

Anyucik,
pusszantás Mindenkinek és az össze Babának!!! :D

(Sajna mi nem vagyunk fényesen :? Apa a szívbajt hozta rám az éjjel: begörcsölt a hasa, már azt hittem, mentőt kell hívnom :oops: - sajna nála így jön ki, ha túlhajtja magát, de persze nem hallgat rám :evil: - már jobban van :roll:
Én viszont kínlódom, bedurvított az allergia. Éjszaka rohamokban tört rám, aludtam 2,5 órát, persze megérdemeltem, mert spórolni akartam a pollenszűrő használatával :? - de most 1000-rel megy, így az egyetlen létezhető hely számomra ez a 20 nm :? - szerintem innen megyek majd szülni, pedig még annyi minden kéne Lencsinek :oops: )

tillidian
 
 


Bella, Tobi! Jó, hogy látlak benneteket! Minden rendben, csajok?

Bella, te nem kezdtél most augusztus végén?

Tobi, gratula az ikrekhez!

Tilli, nem próbálsz meg valami homeós bogyót?

skrisz72
 
 


Tilli,
akkor már csak 36 nap szobafogság :roll:
szegényem.
apa vigyázzon magára!!
(egyszer nálunk is volt ilyen, én is frászt kaptam :? )

Katerináról és Littiről köszi a hírt! pusziljuk őket! :wink:

angel37
 
 


Tilli nagyon köszi!

ÚÚÚ apának hamar gyógyulást kívánok tessék neki vissza venni a tempóból!!!
Neked meg hessssss alergia!! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Lányok!

Valaki említette, hogy tud gyerekágyneműt varni. :roll:
Már nem tudom ki volt.
Kérdésem az lenne, hogy persze nem ingyen ha találok anyagot meg tudná e varni a kispárnát a paplani a baldahint és a fejvédőt? :roll: :oops:
Vagy tudtok e olyan valakit aki megteszi?
Előre is köszönöm!!

Kép

Kép
raniko
 
 


Köszi Lányok a biztató szavakat AFP ügyileg! Akkor nem foglalkozom vele! 12. heti kombinált teszt okés volt :)

Till,
remélem Apa már jobban van!

Járgány ügyileg mi is nézelődünk. Esetleg lenne vmi tippetek?
Nu, most jövök majd a sok kérdésekkel.

KépKép
tobi
 
 


Raniko,
asszem Lona varrt ágyneműt! :roll: (Lona, merre jársz??? :roll: )
Sajna, az én tudományom a gombvarrásnál megáll :oops: :lol:

Tobi,
köszi, Apa alakul :P
Járgányhot
z mindjárt jönnek az ikresek segíteni, elő a többi kérdéssel! :wink:

Skrisz,
sajna már mindent próbáltam, de nálam csak a xyzal hatásos (a többin röhög az allergiám :oops: )
Ti hogy vagytok? :P

Most elugrom UHra, utána jövök :P

tillidian
 
 


Ja, Péterfys Lányok:
NSTre kell beutaló, vagy csak jelentkezzem be a Pálmához a jövő hétre? (Hamarabb betöltöm a 36. hetet, minthogy a dokimhoz mennék). Viszont a szülésznőm is mondta, hogy a 36. héten keressem NST ügyben, akkó' most a szülőszobára menjek vagy Pálmához? :roll:

tillidian
 
 


Tobi járgány ügybe elmondom az én tapasztalatomat.
Igaz én még nem tologatom lehet hogy a lányok meg fognak cáfolni de elmondom én mire figyeltem.
Persze ami nagyon fontos az az összeghatár.
Nekem kb megvolt és ezt a kocsit úgy vettem, hogy akcióssan pont benne volt.
Körül kell nézni de ebbe sokat segít a net hisz itt már valamennyire ki lehet szemelni a járgányt.
Én elmondom a szempontokat amiket figyelembe vettem (megpróbáltam).
Hegyen lakunk így sportos kellet nagy kerekű mert nagyon rossz az út.
Könnyű legyen amennyire lehet,összecsukva beférjen a kocsiba és ha lehet sokáig tudja használni a gyerek.
Én a helytakarékosság miatt olyat szerettem volna aminek a vázáról le lehet venni mind a 3-om rész (baldahin, autósülés/hordozó, sport)
Baldahinnál: elég nagy legyen benne a hely hosszra és ha lehet a fejvég állítható legyen ha bukós lenne a gyerek.
Autós: jól rögzíthető és remélhetőleg sokáig használható itt is a nagyság fontos volt és a biztonság.
Sport: ez is dönthető legyen, külön a lábtámasz is, és ne csak kiflibe lehessen fektetni a gyereket hanem itt is legyen vizszintes.
A tartozékok sora: lábvédő, szúnyogháló, táska, esővédő, stb.
Ja a kereke ne tudjon defektet kapni. :roll:
Egyébb apró praktikus dolgok.
Bocs hogy hosszú voltam és tuti a lányok még írnak neked rengeteg okos dolgot!

Tilli köszi!
Lona hahóóóóóóóóóóóóó!!!!
(én még egy zoknit is bevállalok) :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


Tobi!
Sok függ attól, hol laksz. Ha kertesben, akkor igazából az a lényeg, hogy neked kényelmes legyen és beférjen az autóba.
Ha társasház, akkor nem mindegy a méret. Liftet, liftajtót, ajtókat-rámpákat mérni kell, mielőtt bármit is veszel.
Mindenképpen nézd meg élőben a járgányt: nyisd ki, csukd össze stb.
Én egyet tudok neked mondani: Hévízen az ikres topiktalin gyakorlatilag kétféle babakocsi futott: Peg Perego Aria Twin és esernyőre csukható Hauck vagy Esprit vagy ilyesmi... :D
vovanda
 
 


Megjöttem UHról! :P

Lencsi jócskán meglepte a szonográfust: miután bediktálta, hogy fejvégű, Csajszikám egy tripla csavarral harántfekvésbe vágta magát! Ekkora szemekkel nézett a nő: :shock:
8Mondom magamban: erről beszélek! Itthon esténként, ha beindul, egyfolytában pörög-forog, eszébe sincs még menetirányba helyezkedni!

BPD: 87 mm,
Súly: 2574 gr :P
Ja, és magzatvíz NORMÁLIS!!!! :lol:

tillidian
 
 


Tilli, nem semmi gyereked van! :lol: Annyira jól érzi magát, hogy bukfencezik. :lol: Magzatvíznek örülök!

skrisz72
 
 


Nézzétek mit találtam: http://elintezzuk.hu/

Drágák, de viccesek. Annyira jót röhögtem a stíluson. A babás-mamás ügyintézésbe néztem bele, meg elolvastam a hogy működik részt. Ötletesek. :lol:

skrisz72
 
 


Tobi!
Nekünk 2 kocsink van, igaz, az egyik már eladósorba került. Peg Perego Duette, ennél a vázat használjuk, rápattintjuk a hordozókat és így közlekedik a család. Az üléseket sose használtuk még, vadi újak. Az első Duette-t eladtuk, mert nagyon nehéz volt nekem a 6. emeletről lehozni a kocsit, de aztán rájöttünk, hogy rengeteget közlekedem velük autóval is, így vettünk mégegyet. A másik kocsink Peg Perego Aria Twin, könnyű, liftbe kis gyömöszköléssel befér, viszont nem lehet szembefordítani az üléseket, a gyerekeim viszont mostanság annyira egymásra vannak kattanva, hogy szeretik egymást nézegetni, fogják egymás kezét, áthajolnak egymáshoz az egymás melletti kocsiban. Szerintem ikres kocsit/kocsikat venni a legszörnyebb dolog a világon, mert nincs olyan, ami mindenhogy klappolna. Boltba a Duette-vel járok, mert az hosszú, befér, fagyizni, sétálni viszont az Ariával, mert az "jó" a gerincemnek.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Mi is voltunk tegnap uh-n!

Lánykáim 1 héttel nagyobbak a koruknál, 726gr és 717gr. Alexa szépen mutatta magát, Hangáról viszont nem nagyon lehetett arcképet csinálni, mert elbújt, bukfencelt, elment az uh elől. Az albumomba tettem képet.

Amióta hazajöttünk, nem tudom magam utolérni, visszaolvasásra esélyem sincs. :( :oops:

Tobi: mi ilyet vettünk kékben: http://www.babycenter-siofok.hu/katalogus.php?tid=1000

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi, megnéztem a babákat. Hanga tényleg kis szégyenlős. :wink:

skrisz72
 
 


Sziasztok!


Holnap reggel 6-ra megyünk és indítják a szülést. Nagyon nagyon izgulok, remélem tudok azért aludni éjjel egyet, hogy kellően pihent legyek.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Tilli,
csupa jó hír! :D
na, nyugis kiscsajra ne számíts! :roll: :lol:

Timi,
szépen együtt növekednek! :) :)
képeket is nézem majd!

a 24.heti nálunk sem sikeredett túl jól, egy homályos pofikép, pedig pisilni is kiküldött a doki, hogy hátha az zavar be.

tényleg nagyok! Dió ekkoriban 680 körül volt! mikor kijött a relatív nagyságával mégis meglepetést okozott :wink:

babakocsi:
határozott szempontokkal kerestem, találtam is olyan jó áron, aztán most a gyakorlatban mégse olyan :roll:

áááá, megvan, ezért sír benne a kiscsaj! :shock: :wink:

Nikó,
drukk holnapra!
éjjel még elszánhatja magát Picur :wink:

angel37
 
 


Nikó, aludd ki magad! A kórházban nehéz pihenni. Sok sikert és sok boldogságot holnapra! Ki hozza a hírt?

skrisz72
 
 


Nikó! Nagyon szorítunk!

Rani! Ma feladtam, van benne 2 kis zoknicska is.

Egy nem ide illő dolog: olyan füles sapit keresek télre, ami vkorsi Lilikéjének volt anno. Fehér, hosszú füles, a H&M-ben lehetett kapni Orsi szerint. Viszont felénk nincs ilyen üzlet. Ha valaki jár ilyen üzletben vagy látja ezt a sapit, tudna értesíteni? Megpróbálok képet is keresni róla. Köszi, bocsi

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Nikó,
mega-giga drukkok!!!!!!! Mindjárt babázhatsz!!! :D :D :D

Lányok, tud valaki segíteni THGYÁS ügyben?
4 héttel a szülés kiírt napja előtt akartam elindítani, mert törvényileg lehet. A mhelyen a TBs nő azt mondta, nem jó az igazolás, amit a dokitól vittem, csak a háziorvos adhat ki ilyet, van erre egy rózsaszín formanyomtatvány, ami hasonló a táppénzes papírhoz.
A háziorvos viszont azt állítja, sosem látott ilyen nyomtatványt, próbálkozzak az OEPnél :shock:
Akkor most össze-vissza fognak küldözgetni??? Lehet, hogy csak ki kéne íratni magam táppénzre, mert ilyen rózsaszínű papírja azért van a körzetinek? :twisted:
Szerintetek?
Tuti az OEPből meg hazaküldenek, hogy mégis az orvos dolga :twisted:

tillidian
 
 


NE indítsd el hamarabb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!csak szüléstől!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

menj tp-re és szülés után tgyás.
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: