Új privát üzeneted érkezett!

csajok...Lili ülni akar, ha felveszem és leülök, nyomja magát előre, és addig sipít amig nem "ültetem fel" fogom a hóna alatt meg támasztom a gerincét, de ül...nem lesz ebből baja? de máshogy nincs el.ha én hátradölök vele az már nem jó. :? :shock:

Kép
Kép
mniki84
 
 


A meggyes süti tuti! :lol:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Niki, Blanki is csak úgy szereti ölben, hátradőlve reklamál.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 

 
 

Na én is itt,csak sétáltunk!

Ha Iza engedi akkor lehet sütök holnapra almás sütit!Szóval kéretik drukkolni h Izus aludjon! :lol:

Niki!
Apának most ez a kedvence!!!Majd letöltöm és felteszi csengőhnagnak!Amúgy is discovery fan :wink: Könyvelő :evil: Nagyon durva!!!!!

Szofi!
Felőlem mehetünk előbb!!!Fenn vagyok kb 5-6 tól :lol: :lol: Mikor esztek reggel?

annus11
 
 


valakinek nem esik útba Győr a talira-menet? :D :D :D

Kép
Kép
mniki84
 
 


Nyami, lehet, nekem az ebéd kimarad, csak sütit fogok tankolni Anikónál? :lol: :lol: :lol:

Anikó: az egyáltalán nem baj, ha Blanki a legkisebb a topikban súlyra! Nehogy már az átlagnál nagyobb babákhoz hasonlítsd! Tüci 3,5 hósan volt 5300 g körül. Tüci lány :) és nem volt az átlagnál nagyobb. Soha nem tették szóvá a súlyát, nem hiszem, hogy csak elfeledkeztek volna róla. Szerintem nálatok sem. Ha úgy ítélték volna meg, hogy nem jó a hízás, akkor szóltak volna. Nem baj, ha kíváncsi vagy, de akkor vértezd fel magad és akármit is mutat a mérleg, bízz magadban! :)

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu
fogalmam sincs, miért ébrednek... éjjel mostanában csak nyammognak... 1 héttel ezelőttig 1x keltek 3-4-kor, akkor jó volt... nemtom mi bajuk :( Luca teli torokból üvölt, pedig tök nyugis egyébként :roll: remélem nem lesz beteg :(
Vendég
 


Kép


Anyukám a négy gyerekemmel :D

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Felvértezem magam! Tüci mennyivel született? Blanki 3295-tel és most, tegnapi mérés szerint (remélem, a személymérlegünk rossz) 5-5,1 kg.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Barackos csokis süti jöhet? :)

Petrus, Tinu,
sajnálom a szar éjszakát :(

:arrow: olvasni, csak rakok pár keresztelős képet :)
Kép Kép

alszik :)
Kép

és az ébredés. "te jóó világ hol vagyok" fej :)
Kép

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Hali!

Na, én is vagyok. Férjem hazaért végre, Szóval veriheppi vk. :lol:
Lili is mostanában korábban kel, olyan f7 körül....de ált. ilyenkor még könnyebben visszaalszik és a kövi szopira ébred csak olyan 10-f12 között. :D

Anikó!
Akkor holnap mi is megyünk! :D Olyan 13ó magasságában, ha az nem gond. Beugrunk előtte még sütikért a cukiba.
:roll:

Oltás:
Lili mindent megkap Rikihez hasonlóan. Dokink is ezt javasolja...én 1000%ban bízom benne, szóval j. héten 3 oltás is lesz (2 szuri + a rota 2. adagja)

Hozzátápi:
Lilinek ez lesz a 4. napja, hogy d.u.-n kap egy kis gyümilevet. Bejön neki nagyon, egyre szebben eszik kanállal! Tegnap pl. már ő is fogta a kanalat! :lol: Aztán megkapta és játszott vele egy sort. :lol: Hiába, én már látom, hogy a kedvenc játék tuti a műanyag flakon, meg a csokispapír lesz! :lol:

Trixi!
szépek a gyerkőcök! A kislányod pedig kimondottan gyönyörű! :D

Na, teszek én is pár képet:
Kép a look Kép a smlie Kép őőőőőő Kép Kép szappanbubik

Kép
mozza
 
 


Trixi, tök jó a kép, szép kis család!

Esztó, Álmi nagyon vicces pofát vág!

Mozza, Lili lookja nagyon huncut! Várunk Titeket!

:lol: :lol: :lol:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Esztó!
Jaj, de cuki Álmi megint! Imádom a grimaszait! Vicces kiskrapek lesz! :lol:
A második kép meg gyönyörű! Én tutira rátenném a férjed ajiképére!!!!!!!

Netti!
Elfelejtettem: Sztem válts dokit, ha ilyen a mostani. Ezért pénzt kap....nem is keveset....akkor meg köteles jól végeznie a munkáját és tájékoztatni, indokolni, javasolni....nem csak azt mondani, hogy Nem és Csak....
Én nem csinálnék lelkiismereti kérdést ebből, azt válaszd, akiben megbízol és aki hasonló típus mint te!!!!!!!

Kép
mozza
 
 


Lili- és Álmi-képek nagyon jóóók! :lol: Az az ébredés utáni kép haláli!!!

Anikó: Tüci 3250 g-mal született. Szerintem nagyjából hasonlók akkor Blanka és pici-Tüci. :wink: Nem hiszem, hogy gond lenne a jányod súlya! Mennyit gyarapodott egy hó alatt? Megnéztem Tüci kb. fél kilókat ekkortájt. Ennyi simán elég.

Kép
Kép
tinu
 
 


Jaj, Trixi, véletlen kifelejtettem, hogy szépek a gyerkőceid! És az anyukád is. :lol: :wink:

Kép
Kép
tinu
 
 


Na mire írtam írtatok egy csomót,csak közben az ebédet gyártom!

na még jó h nem meggyeset sütök,mert azon gondolkodtam még,csak fagyóban nem volt meggy :wink:

Álmi,Lili és Trixi gyerkőcök csodásak!!!Tök jó lesz talizni,és élőben is látni a babókat!!!El ne felejtsük a csoprtképet!!És mivel lesznek apukák is,így majd mi is mind rajta lehetünk!!!

Eszti!
Jó a barackos is :wink:


Petra!
Köszi szépen az infót!Na akkor ezért láttam én össze vissza mindent,csak sehol nem találtam h most akkor melyik az elválasztós!Azt hiszem még várok amúgy,most h talán helyrejön a tejem...még nem az igazi,de alakul!

Anikó!
Ne aggódj a súlya miatt!!!Nem lehet mindenki egyforma!!!Lásd egy két babó már 7 kiló felett van!!!!Amúgy mi 3270el születtünk és most olyan 6200g!Kis pufi! :wink: De nem kell minden babának pufinak lenni!!!!!

Na akkor számolok!Jön a talira:Barbi,Tinu,Szofi,Eszter,Böbi,Mozza,Trixi,Annus
Netti??
Kitty,akkor jöttök ti is?Kalloni?
Kihagytam vkit?

annus11
 
 


Tinu, múltkor nem volt fél kiló sem, most kb. annyi. Meglássuk. De tényleg sztrájkol, nem igazán akarja a cicit. :(

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Anikó: napközben sem? Vagy csak este? Mert Csongó valamelyik nap szintén ordított cicipózban, végül nem is szopival aludt el, hanem az apja járkált vele. Szerintem nem jött elég gyorsan már a tejem, eléggé kiszivornyázott. :roll:
Ja, látom, nem is 3,5 hós még Blanka, csak 3 hós. Na, Tüci 3 hósan 5110 g volt. :wink: Szóval tiszta jó az, ne izgulj!
Amit a múltkor olvastam a neten kutyafuttában, az volt, hogy ebben az időszakban tök gyakori a szopisztrájk, mert türelmetlenek már a szopihoz. Minden más jobban érdekli őket. A félálomban, sötétben szopit szokták javasolni. Meg éjjel többet kelnek, pótolnak. Próbálkoztatok többféle szopipózzal? Nekem egyszer bejött (asszem már írtam), hogy Csongi feküdt, én meg belógattam a szájába a cicit. Szerintem úgy meglepődött, hogy rögtön szopni kezdett. :lol:

Kép
Kép
tinu
 
 


Hajnalban és reggel nem volt gond, de most nem akar. Mindjárt kipróbálom a fekvőset, ha nem megy. ÁÁÁÁÁÁÁ. :arrow:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Na kész a süti. MÉg nem kóstoltam. Hogy minden igényt kielégítsek:
1. barnacukorral és szőlőcukorral készült; háromnegyed részben teljes kiőrlésű lisztből
2. margarinnal, és az anyósom elrakta meggybefőttből, amit ugye sima cukorral rakott el (a meggy fogalmam sincs, hogy saját fáról van-e, mert akkor bio, vagy vették). A tojás is bolti.
Szóval egészséghívők és normál fogyasztók egyaránt örülhetnek majd. :lol: De ha nem lett finom, akkor sütök inkább másikat. :wink:

Kép
Kép
tinu
 
 


Aniko, meg jo h nem lesz tobb helyen egyszerre Blanka :lol:

novygirl, engem nagyon erdekel mekkora Akoska

Petrus, en felfogni nemtudom h lehet egy ikres bkocsit iranyitani! nekem meg az egy szemelyes is gondot okoz .. ezert nem is nagyon eroltetem.. :roll:

Niki, a vegen kesz profi szakacs leszel :)

trixi, nagyon helyesek! nem kis csalad.. :lol:

Eszto, mennyit aludt a keresztelon Almi? :) nagyon szepek a kepek :wink:
utolso kep hatalmas :D

mozza, mi is akkor kapjuk a ket oltast plusz a rotat!
megkapunk mindent,mint Lili es Riki :lol:
szappanbubis kep csuuuuuucs, Boro is szereti tokre!! sikongat meg magyaraz nekik, meg nyul fele :lol:
az elso kep, hat nagyon huncuuuuut, le fog venni a labadrol, meg az apjat is! :D

dokivaltas: valtunk! a mostaninak nem mondok semmit.. leszrom inkabb, csak szolok a leendonek.

Panndi, az en regi dokim lesz Boroka dokija is. nem dunakeszis (ti kihez is jartok? azt hiszem mar emlitetted mondjuk )
ES szolj akkor ha mar meggyogyultal :wink:

Annus, majd 18h korul derul ki mi lesz a sorsunk holnapra! :)

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti!
Igen,azért írtam még kérdőjelet utánad :wink:

Anikó!
Na én hiába próbálkoztam más pózzal...nekem nem jött be.Remélem neked bejön!!!

Tinu!
Bizti finom a süti!Én még nem tudtam neki kezdeni,Felkelt Iza....demajd délután,remélhetőleg.Nekem az alma bio,azt hiszem :lol: És lesz benne cukor és liszt!Szóval holnap ennyit a fogyórol! :lol: :lol:

annus11
 
 


Sziasztok!

Jó sokáig eltüntem, de már vagyok újra. EZ a 3 hét szabi nagyon jó volt. Kolos nagyon jól elvolt, semmi gondom nem volt vele. Maját meg lekötötte a kert, a nagyszülők... Szegényt úgy sajnáltuk, hogy most a 47 nm-errel kell beérnie. :-)

Kicsit már visszaolvasgattam, és látom, hogy hasonló dolgok történtek, mint velünk. Kolos is úgy szopik sokszor, hogy mosolyog közben, nézelődik, mint aki nem is éhes, pedig már inkább 3.5-4 óránként eszik. Cserébe viszont éjszaka kelhetek hozzá 2x (2 körül meg 6 körül).
Meg bukik. Olvastam, hogy Hean-nél is ez a helyzet. Már kezdtem aggódni, de már megnyugodtam. Nem minden szopi után bukik, estinél és az éjszakaiaknál soha. Deles szopinál bukott ma először, lemértem a büfikendőt, 12 g maradt rajta. Az olyan 6%, nem hiszem, hogy emiatt aggódnom kéne. Azért figyelem a napokban majd jobban.

Meg a 3 hét alatt szinte nem is sírt semmit, erre tegnap meg tegnapelőtt este kb 10 percet úgy sírt, hogy nem tudtam megnyugtatni sehogy. Nemtom mi a fene lehet... SZopival se, csak ordított.
Szerdán kapja a 3 hós szurit, kiváncsi vagyok hány kg lesz a bukták miatt.

Olvastam Panndi, h meghalt a nagypapád. Nagyon sajnálom :-(
Nekem a nagybátyjám pár hete..., szomszédok intézkedtek, mert nem látták 1 ideje. Fürdőben találták meg, nagy fejsérüléssel.
Temetés még nem volt, már jó lenne túllenni rajta....
pumuklii
 
 


Pumukli!!!

na jól eltűntél!De örülök h jó volt a 3 hét!!!Irigy irigy :lol: :lol: Biztos Kolosnál sincs semmi gond!!!Oltáshoz meg megy a drukk!Jut eszembe mi is a héten megyünk!El ne felejtsem...Nagybátyád :( Nagyon szörnyű,szegény...


Kell még vkinek esetleg üres popsitörlős doboz??Mert akkor viszek!Azt tudom h Anikónak kell,más vki???

annus11
 
 


Anikó, Zsücit hagytad ki, azt hiszem!

Zsüci, nekem az igazolásra azt mondták, nem akkora gáz, ha nincs ott első alkalommal! Mondjuk közben meg tudtuk szerezni. Hívd fel a dokit. De nyilván nem dobnak ki, ha nem lesz meg, majd köv. héten.
A szálloda kertjében nem ingyenes a parkolás, de előtte sz utcában igen!
Nagyon-nagyon örülök, hogy jöttök!

Novygirl, igen a Szülök Könyve az! Nem mondom, hogy betűről betűre mindennel egyet értek, de a könyv szellemisége, hangulata nagyon közel áll hozzám (közelebb, mint bármelyik másik, pl. Suttogó). Szerintem érdemes megvenni, és sokáig jó. Én már az oviig felkészült vagyok! 8)

Niki, Győr... Az új ibis Győrnek (kamara mellett) is én vagyok/voltam a HR managere, én vettem fel a nyitócsapatot, nagyon szép emlékeim vannak onnan! :D

Annus, Anikó, akkor előbb megyünk! Csani általában 7 és 8 közt kel, és rögtön éhes, természetesen. Megetetem, aztán rádcsörgök Annus, jó? Úgyis kell idő, mire összekészülünk. Azt 98%-ra mondhatom, hogy ha 9:30-ra jöttök, az nekünk tuti jó, ha nektek is. De akkor hívlak, ha Csani evett.

Esztó, Trixi, Mozza, köszönjük a képeket! Mindenki gyönyörű!!! :lol:

PETRUS! Meningot miért nem adatod be? Thx előre is, puszi! És remélem Luca hamar elpilled...

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Pumukli, sajnálom, ami a nagybátyáddal történ! :cry:
Viszont örülök, hogy jó volt a szabi!

Netti, klassz, hogy rászántad magad az orvosváltásra!

Tinu, nekem bejön a süti. Basszus, én már lelkileg beletörődtem, hogy csalni fogok... Még jó, hogy erre is van szabály! :D

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Annus,
igen, minket kihagytál... :(
Én is meggyes sütire gondoltam, de látom, abból már lesz egy csomó... :D :D Nah, most gyorsan ki kell találnom valami új és egyszerű sütikét...

Anikó,
Csibe 3 hónaposan kereken 5 kiló volt, két hónapos korától kezdve stabilan 45 dkg-t hízik havonta, ha így haladunk, pont hat hónapos korára fog duplázni, ahogy az a nagykönyvben meg van írva... :lol:

Tinu,
dokinénink szabin van és csak a betegrendelését helyettesítik a többiek. Oda meg nem vinném a gyerkőcöt. Mind1, annyira nem gáz!

Kép

Kép
zsüci
 
 


Szofi: szerintem Petra azért nem adatja be a meningot, mert a meningo azon változata (többféle van belőle), amely gyakran okoz fertőzést Mo-on, arra nincs védőoltás. Asszem mintha erről írt volna korábban, meg én is ezt olvastam a neten. De majd bizti megírja ő is.

Csongor meg egész nap alszik! Úgy látszik, nem pihente ki magát éjjel :lol: . Igaz, Tüci nincs itthon, hogy zajongjon. Csak felnyekergi magát, szopi picit és már vissza is alszik. Ezt játssza reggel 8 óta! (Azért esz a fene annyit itt. De közben sütit sütöttem, meg dogát is írok párhuzamosan.)

Kép
Kép
tinu
 
 


Dobok pár képet:
Kép
Kép superman
Kép
pumuklii
 
 


Panndi, hogy nézhették azt a két gyönyörűséget fiúnak??? :evil:

Zsüci, jóóóóó lesz a meggyes süti!!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Lányok!

Az is szólhat még,akinek esetleg popsitörlő kellene!!! (csak időben, mert holnap korán kell indulnunk Maci dokilátogatása miatt)

:D

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


pumukli, orulok h ujra itt! sajnalom a nagybattyad :(

Kolos meg mindig gyongyoruuuuu, az utolso kepen jot rohogtem :lol: :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Panndi, engem mar Dunakeszin nem lep meg semmi! :lol: foleg ha postara megyek :lol:
Borot allandoan fiunak nezik. pedig eskuszom mindig rozsaszinbe van! :roll:
oreg nenik szoktak meg mondani h :
-de szep kisfiu
+kislany
- de nincs haja!!!!!!!!
:shock: :shock: :shock:

Netti
Kép
maumau
 
 


Tinu, Zsüci köszi! Megnyugtattatok. :D

Asszem, én is sütök vmit. Este jönnek anyósomék Blankit nézni.

Pumukli, jó, h jöttél! Nyaralás szuper lehetett! Nagybátyádat sajnálom. :(

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Pumukli: milyen szép gyerök Kolos! CSongi is megtalálta a hüvelykujját, de nekem még nem sikerült lefotóznom. :lol: Nagybátyád sajnálom, a mi családunkban (vagyis a férjemében) is most sok negatív történt - mintha ezek csak egyszerre tudnának. :roll:

Kép
Kép
tinu
 
 


Meningo B ellen nincs védőoltás és max az van Mo-n. A és C nincs, ami ellen az oltás véd.

Netti
mostanában állandóan betuszkolja a szájába a kezét :-)

Köszi a részvéteket. Azért olyan szomorú ez az egész, mert már 3-4 éve mást se csinált csak ivott. Emiatt lehetett a baleset is. És bosszantó, hogy egy jófej, intelligens (mérnök) ember idáig eljutott. Felesége elvált tőle, elköltöztek a 2 gyerekkel, aztán onnan már nem volt megállás. És mi gyerekként az ő családjukat tartottuk ideálisnak....
pumuklii
 
 


szofi...nemmondod....pedig jelentkeztem oda még anno...csak nem tudtam angolul (csak németül, franciául és olaszul :? ) :D :D kicsi a világ...na majd ha újra dolgozni akarok.... 8)

Kép
Kép
mniki84
 
 


Na lányok alszanak :)

Netti: dokiváltás helyes! Nekünk Gauland a dokinénink.

Fruzsi 6350 gramm volt reggel, 3730 grammal született, 3660 grammal jöttünk haza a kórházból, szóval már nem aggódom a súlya miatt. Zsófi havi egy kilókat hízott, Fruzsi csak 600 grammokat, de ez jó így :)

kalloni: hol MT-ben viszem, hol kenguruban, most nyáron hanyagoltam ezeket, amikor kánikula volt :)
Vendég
 


huhh. felhívtam a babauszit, mondom egy 13 és egy 17 hetes (julcsi) jönne úszni...oké jöhetnek, kérdem hogy mindkét szülő bemehet e a vízbe...erre csajszi. da ha két babával jönnek , uge tesók akkor mindkét szülő bent lesz a vízbe... :D mondom: nem nem tesók, nehezen lenne megvalósítható a 3 hetes korkülömbség...nemde?---de nem esett le neki 8)

Kép
Kép
mniki84
 
 


Zsüci!Ezer bocsánat,tudtam hogy vkit kihagytam :oops: de lehet h nem is egyet akor :oops:

Szofi!
Oké,én sajna nem tom mikor eszik,attól függ h kel e éjjel,meg h reggel hánykor...6 v 7 vagy egyéb :roll: ha 6 akkor 9kor van szopink!De hívj ha indulhatunk!


kOLOS GYÖNYÖRŰ!!milyen ksi férfias! :wink:

annus11
 
 


Süti a sütőben. Blanki pihiszékből figyelte, én meg kommentáltam a munkát. :lol:

Kolos csudaszép!

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Sziasztok!

Pumuklii, welkám bekk :-) Kolos csudiszép!!! Az a Batman-es kép :lol: Kérünk Majából is, ki ne hagyd!!! Örülök, hogy jól sikerült a nyaralás és sajnálom a családi veszteséget. Szomorú történet.

Ez nem ér, most már ne készülődjetek ilyen izgatottan a találkozóra!!! Gondoljatok szegény, szerencsétlen nemurbánus topiktársaitokra, akik bármennyire is szeretnének meggyes sütit vinni, nem tudnak elmenni....... :) Na majd egyszer. A Boráros téren nem lakik véletlenül valaki? Addig még el tudnék menni Hévvel :-)

Mozza, Lili legszebb fotói mindig azok, amiket hason készítesz. Mármint, hogy Lili hason és onnan néz felfelé...sz'al ééérteeed? Zabálnivaló.

Trixi, nagyon helyesek a gyerekek, Petya meg zabálnivaló abban a piros body-ban (szerintem olyan jól tudnak kinézni a fiúk is ezekben a piros cuccokban 8). Ez a fotó azért szívderítőbb volt, mint a kötött kezű Petyás :-(

Esztó, hogy tudtátok elkapni Álmos ébredős pillanatát? Zseniális! :lol: Szép család vagytok, óvjátok, védjétek!!!

Annus, örülök, hogy alakuladolog :). Ügyesek vagytok Izával. Azért egymásra tudtok ti hangolódni, nem lesz ezzel gond :wink: Ti is nagyon szépek vagytok, férjeden látszik, hogy örül végre nektek! Otthon édes otthon :-)

Kutyafüle, igazi gasztronómiai kirándulásokat teszel :D Káposztafőzelék??? Az olyan mint a pulutyka (kelkaposztafőzelék)?
Hááát, sok sikert az egy kezes takarításhoz. Bár szerintem 3-4 hónap elteltével már mindannyian tudunk egy kézzel főzni, enni, teregetni, söpörni meg Ctrl+Alt+Delete-et nyomni :lol:

Na puszi, most menek...

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Petrus, olyan kocsin nem gondolkodtatok aminel egyik gyerek hatul masik meg elol? sztem az azert konnyebb mint amikor olyan szeles vagy h egy liftel is fent akadhatsz :D
lattam itt az utcaban egy csajszit, tok jo kocsija volt.. es nem is volt nagy :shock:

Netti
Kép
maumau
 
 


jeszzum ezt olvastátok..
??
http://www.babakozelben.hu/cikkek/babap ... elkul1.htm

én egész nap tarthatnám a bili fölött Lilit, na meg mivel szopi közben szokott a nagyja távozni, érdekes lenne...hú túl vizuális vagyok... :shock:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Gyöngyi!
Az a HÉV nem a borárosra ér be!!Amúgy éna borárostól 10 percre lakom! :wink: Az a HÉV amivel te jönnél az a vágóhídra ér be,a lágymányosi hídhoz!Bár onnan is el lehet menni a borárosra villamossal!De én akármikor várlak a meggyes sütiddel 8) :lol:

annus11
 
 


Gyöngyi!

Akkor talán ha nálam lesz a tali, el tudsz majd jönni! :D

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Niki, nalunk a kaki siman menne bilibe ha akarnam. na de ezt nem kezdjuk ilyen koran.. Boro napi egy kaki,ugyanakkor altalaban ( +/- 10p) es latszik a fejen h mindjart jon :lol:

de erdekes amugy nagyon! akinek van ehez turelme,egm ideje meg kedve annak biztos jo :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Akkor pár Maja-kép

Kép
Kép
Kép
pumuklii
 
 


Maja nagyon szépségs!!!Utolsó képen tán kávét csinál? :wink:

annus11
 
 


Trixi, nagyon szépek a gyerekek!!!!!
Esztó, csinik voltatok a keresztelőn.Vártam is hogy aludjon Álmi.Csalódtam volna. :lol:
Mozza,Lili look-ja halálos, csak Riki meg ne lássa,mert akkor jön a szédítő mosoly,majd a kacagás( per pill így csajozik a lelkem :lol: )
Netti, jól beszélsz!!!Váltsál is!!! Na akkor hárman megalakítjuk az egészségmániákusok klubbját. Belépés csak hipochondereknek!! :lol: :lol: :lol:
Pumukli, tök jó lehetett a szabi!!!Gyönyörűek a gyerekek.Kolos kész férfi lett, mióta nem láttuk. Tiszta Maja!!! Irtóra hasonlít!
Gyöngyi, nem kelkáposzta, ez sima édeskáposzta főzelék volt. Olyan az íze kicsit,mint a tökfőzinek. Szerintem jó. Nemsokára a kelkáposzta jön. Na azt ettem már életemben, és rühelltem.Hátha azért ehető lesz..... :roll: :?
Egyébként nem gyarapszik Riki sem többet mostanában havi 400-500g-nál.De azért még nem idegeskedem.Majd ha a dokinéni mondja,akkor fogok. Így is 6660g volt,mikor legutóbb néztem és született 3150g-al. Én elfogadom így.
Érdekes,nekem nagyon tetszik a Suttogó szellemisége. Tiszteletre int a babával szemben úgy, hogy közben ne egy a babát kiszolgáló cselédnek érezd magad. És tudatosság!!!!! Ez az egyik fő gondolata,és nekem ez rendkívül fontos.
De hát,ahány ember,annyi ízlés....

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: