Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok ,látom majdnem mindenki gépközelben volt ezen a hétvégén....2 oldallal maradtam le megint!!!

Zsrit: ha olvasod: JOBBULÁST KÍVÁNOK NEKED, remélem nem tartottak bent a kórházban!!!!

Szilveaa: köszi tényleg a hírhozást, de ez a palacsinta dolog.....tegnap voltunk névnapozni egy cukrász/pék családnál....gondolhatjátok!!!!! Kínonban amikor felszolgálták a tortákat, fagyit meg sütiket fogtam magam és letörtem egy szeletet a kenyérből és azt ettem. Nagyon nagyon szenvedtem :cry: :cry:

Moncsi: de aranyos vagy!!!! tényleg az útobbi hetekben sokkal nyugodtabb vagyok és örülök annak is, hogy egy kicsit kimozdulunk így hármasban. Ma is voltunk lent a tengerparton és olyan jól esett úszni. Iliasz meg vidáman játszott az apukájával a vízben (én félek ölbe venni, mert megrughat). De azért hagytam a férjemet is úszni, ilyenkor kiviszem a kisfiamat a partra hagy játszon és így apa is kiúszhatja magát.

Kkia: hát igen, a távolság igen nagy köztünk, nem sűrün látják majd egymást az unokatesók, de ki tudja, ha felnőnek és jobban megismerik egymást majd jobban tartják a kapcsolatot.

Vcsibe, Pattogó: köszönöm Nektek is a gratulációt!!!!
csibe: Iliasz jó pár ruháját hordja majd a kislányunk, de kaptam azért pár rózsaszinűt is amikben igazi kis hercegnő lesz majd!!! :D :D Több a nagyobb, de nem baj, gyorsan beléjük nő majd!!!!
sztercsi: itt tényleg későn kezdődik az ovi, illetve bent a városban beveszik hamarabb is a gyerekeket-de csak akkor ingyenes, ha már nincsen pelusuk. Jó egy rendszer, mi?? Mondjuk amúgy is messze lenne tőlünk, szóval én nem is gondolkoztam ezen a megoldáson, főleg, hogy csak a férjem keresete szerencsére minden igényünket takar egyelőre!!!!

Judy: Örülök, hogy jöttél!!!!!!!

Bobó: nagyon szép a körforgó(vagy hogy is hívják) a kiságyon !!! Nekem is volt Iliasszal, de amikor egy kicsit nagyobb lett, lehúzta magára és eltört. Most úgy szeretnék még egyet a kislányomnak, de nemtudom hogy belemegy e az uram

most megyek, mert felkelt a kicsim

millió puszi
betty

KépKép
KépKép
betty76
 
 


közben visszaltattam, de megyek mert mérem a cukromat... :cry:
szisz: de jó lehetett az este a barátaitokkal!!! főleg, hogy a barátnőd is terhes!!!Volt miről beszélnetek gondolom egész este!!Mi (a férjem és én) az ismerős párt, akikkel összejárunk, állandóan a terhességgel és a gyerekektámával fárasztjuk -már biztosan kivannak tőlünk, mert még csak eljegyzettek, jövőre lesz az esküvő és valószinüleg csak utána a baba!!! :D :D ........ és Szisz, a kaják amiket ettetek....nagyon kínoztok engem, de persze nem tehettek róla-saját problémám :cry:

na megyek most már tényleg

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Gyorsan végigolvastam,de most csak Zsritnek:Gyógyulj meg++++++++++!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
zanikó
 
 

 
 

Remélem Zsrit hamar helyre jön, és nem komoly a dolog. A láz nagyon nem jó hír... :?

Betty, nem lehetett könnyű a baráti látogatás neked. Nem irigyellek...

Bobó, én is kezdem rosszabbul viselni a jövés-menést, munkát. Nekem az a baj, hogy ha nem pihizek, Nünüke úgy elkezdi nyomni a hasam belülről, hogy majd' szétdurran. :? Most is hogy muffint sütöttem, néha le kellett feküdnöm...

De íme az eredmény:
Kép

Balról jobbra: csokis-kókuszos, nutellával töltött, szilvás-fahéjas.

A Tomi közben szorgalmasan porszívózik körülöttem... :lol:

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Zsrit, gyors gyógyulást kívánok!

Vcsibe, ez merénylet :!: :!: :!: Nagyon jól néznek ki, főleg a szilvás tetszik!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Zsrit,
Jobbulást! Reméljük már minden rendben Veletek!

Vcsibe,
Én is kéreeek... Nagyon gusztik!

Még egy kérdés: kaptam egy Avent kézi mellszívót, szerintetek mennyire erősen kell szívnia?
pocok001
 
 


Vcsibe: Csokis-kókuszosat, és nutellásat kéreeeeekkkkkkkkk!!! :lol: :lol: :lol:
bobóbaba
 
 


Vcsibe nagyon guszta mindegyik ügyi vagy nagyon.
Ha egy kicsit nagyobbat tudsz dobni akkor talán nálam landolhatna a süti :D Kb.4-5km.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Csak 3 dolog

Zsrit: Minél előbbi jobbulást! Remélem nem lesz baj!!

vcsibe: fúúúúúúúdeizééévaaaagy!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :lol: Bár ma kitettem magamért, igaz nem volt nagy meló. Jöttek sógornőmék, csináltam csirkepörit tésztával, meg mákosgubát vanilia krémpudingal. Nyamí. :D :D Bocsi a diétázóktól!! :oops:

pocok: Ha jól fekszik a cicire és nem jut be levegő akkor erősen szív. Bár az én aventom anno nem szíjvott olyan erősen, mint a tommee tippee-m.

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Na hát sziasztok Mamik! :wink:

Tilli kedvéért magunkról :lol: : Holnap viszem oviba először Chart, háát kíváncsi leszek, hogy ott is akkora szája lesz-e mint itthon. :roll: Én már nagyon unom a pihenést, szóval nem bánom, hogy végülis már csak 37 nap van hátra 2in1. :oops: :roll: Eddig nagyon úgy volt, hogy kb. 2-3 év múlva lesz 3. babó is, de ezután a terhességem után átgondolom még egyszer, hogy bevállaljam-e. :roll: Addigra lesz Char 5-6 éves, Alex 2-3 háát...necces, ha ez mellett megint ennyit kell majd feküdnöm. :roll: Párom dolgozik mint állat, hál' istennek nagyon megy a cég, csak hát elég keveset van itthon, és remélem, hogy mire Alex megszületik kicsit több ideje lesz. Char teljes fordulatot vett, már nagyon várja Öcsit, minden nap kérdezi,hogy mikor jön már?:lol: Mindenhol,mindenkinek azt újságolja, hogy nemsokára lesz kistestvére, és hogy fiú lesz, és ő Hugit akart, de nembaj, hogy Alex lesz, mert ő így is fogja szeretni stb.stb. :lol: Most pont abban az időszakban van, hogy semmit nem szabad előtte mondani, mert mindent mond boldog-boldogtalannak. :oops: Még jó,hogy itt nem értik mit mond. :lol: Holnaptól kezdi a franciát is újból, remélem egy félév alatt eléri majd azt a szintet, hogy meg tudja magát értetni a gyerekekkel. :roll: Mondjuk direkt olyan csoportba írattam,ahol tudnak angolul az óvónők és angol oktatás is van, mert ugye Char az elég jól tud angolul, így fognak tudni vele kommunikálni.

na tessék most írtam egy regényt, ezt akartátok? :twisted: :lol:

nah mindjárt reagálok is. 8)
Vendég
 


[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1251651338.6496.jpg[/img] [/img]
Újra próbálkozom a képek feltöltésével talán most sikerül.
Ez a Mi hordozónk.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1251651776.6315.jpg[/img] [/img]

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Szilveeaa
"Monica, párod most mitől rutinosabb mint a múltkor?"
Hogy már nem hízott Velem. :lol: 2x annyit kellett edzőterembe járnia, miután Char megszületett, és észrevette, hogy hát valaminemstimmel vele, így most erőt vett magán. :lol: :lol: Mondjuk sokkal kevesebb időt töltöttünk most együtt, lehet ez is volt az oka. :roll:

"Remélem nem nőnek meg a mellei mialatt szoptatok"
:mrgreen: :mrgreen: ha mégis, kéretik lefotózni, és megmutatni mert olyat én még nem láttam. :mrgreen:nézd a jó oldalát: tudsz pihenni,miközben a Párod szoptatja Szonját. :mrgreen: (illetve de. a beachen szoktak lenni olyan szinten kövér pasik, hogy nagyobb mellük van ,mint nekem, pedig nekem sincs kicsi. :shock: :? )

Hajnalocska
"Kikérem magamnak, mert a legelső hozzászóló a lap tetején Én voltam és írtam Neked is!"
tééleg bocsi. :oops: kismamaagy. :lol:

Kicsike
"Monica de igen tudta a csaj,hogy mi a munkaidő"
akkor meg főleg :evil: (remélem, ha ő lesz még egyszer netalántán terhes, jóól megszívatják majd. :evil: )

Nita
"csak most meg rám jött a "kangörcs""
akarod mondani kanCAgörcs. :mrgreen: és ti is el vagytok tiltva mi? :(

Tilli
"Vackor soha nem aludt el háton!!!"
Charlotte se. :roll: mai napig hason alszik, és kiterül, mint egy béka.

Sziszkó
"Szerintem egyszer össze kellene hoznunk egy talit valahol az ország közepén egy nagy zabálásra!"
és melyik ország közepén? :mrgreen: (viccen kívül, én benne lennék ha nem lenne ez a pár km távolság :( )
De jövő nyáron,mikor megyünk haza, akkor nagyon remélem, hogy csinálunk egy nagy talit! :wink: És hátha Bettyék is szándékoznak hazamenni, és akkor ők is ott lehetnének. Csak mondjuk valahol nyugatabbra kéne, hogy esetleg Andiék és Gináék is tudnának jönni.

Csibe
"A végén még elveszti a kisfiús sármját."
:lol: :lol: :lol:

Sztercsi
"Rájön néha és megeszi az ideg, ha nincs éppen otthon az. Szerencsére eddíg mindíg volt"
akkor szerencsések vagytok...mi általában mindig olyat kívánunk ami nincs itthon. :roll: :lol:

"Látjátok??? Az űrben nem megy a gyerekcsinálás"
jajj ne is mond. :evil: ezektől a cikkektől kész vagyok...olyan faszságokat tudnak idetenni, hogy égnek áll a hajam :evil:

Sziszkó
Pingvines pocaktali nagyon jóó. :lol:

Zsrit
:( :( :( :( :( jobbulást +++++++
(remélem, nem döntenek úgy, hogy Zoé babának jobb idekint,még korai lenne :roll: )

Csilla
TeApád :evil:

Betty
Tök jó,hogy fürödhetsz a tengerben...én csak vágyódok, főleg, hogy kilépek a kapun és megcsap a tenger illata. :roll: na meg Párom és Charlotte ma is ott voltak.

Csibe
ne kíínooozzz!!! :twisted: Charlotte miatt nekem is szolidaritást kell vállalnom, és nagyon ritkán eszünk csak édességet. :roll: (mondjuk ma sutyiba megittam 3 dl kólát :oops: )

Pocok
nekem is Avent kéziszívóm van, és nekem jól szív, szóval szerintem a tieddel se lesz gond.
Vendég
 


Monica igen ezt akartuk :D végre írtál magatokról.
Néztem gmail-en a táblákat nagyon jók.
Köszönjük szépen. :D :D

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Kicsike: Nekünk is ugyanilyen hordozónk van. :D

És ezzel a képpel még tartoztam:

Kép Kevin a 30hetes uh-n
bobóbaba
 
 


Kicsike
hordozó nagyon jól néz ki :lol:

"Monica igen ezt akartuk végre írtál magatokról."
:oops: :oops: 8)

"Néztem gmail-en a táblákat nagyon jók.
Köszönjük szépen."

igazán nincs mit.szívesen csinálom. :wink:

Csilla
nagyon édi Kevin pofija. :lol:
Vendég
 


[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1251653645.5749.jpg[/img] [/img]
Megmutatom keresztlányomat is igaz itt nemsok látszik belőle mert ha itt van Nálunk akkor a fürdés kb1,5 óráig tart sok habbal búvár szemüveg és sok nevetés.A múltkor Férjem kicsit sok habfürdőt öntött a vízébe és bekapcsolták a hidro részét.Na akkor örültem :shock: :?
Már várom,hogy a sajátom is rosszalkodjon. :D
teszek fel a kiscsajról rendes képet is.Most,hogy már végre letudom kicsinyíteni. :D

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Kép
Így már több látszik belőle.Nagyon szeretem. :D

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Zsrit mivan veled? :?

Andinak a leg jobb Ő már boldogan babázik. :D
Nekünk meg van még néhány hét de legalább ellát bennünket majd jó tanácsokkal. :D

Mi a véleményetek a pólyáról?Én kaptam a Hugomtól és arra gondoltam,hogy ugyis hideg lesz október végén és a babát is könnyebb tartani lehet,hogy beviszem a kórházba.
Vagy szerintetek rosszul gondolom? :shock:

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Szisz jöhet sms!!!!!!!!!!
taliba benne vagyok!!!!!!!!!!
nagyon jó a pocakos kép: )))))

csibe neknk egyáltalán nem leheznne.......demegoldottuk!!!!!!!!!!!!!!:))))

Zsritnek jobbulást!!!!!!!!!!!!!!!!

kicsike szupi a hordozótok!!!!!!!
nekünk van 2 polya is....egy a kiságyba másik a baba kocsiba lesz.......

monica igen......tiltva van a házas élet.....demegoldottuk máshogy........deaz tuti ha meglesz Barnika összeugrunk rendesen........:))))))))))))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok:)

Latom a front tobbunkre is kihatott, en is kemenyedek mint a tam-tam dob!

ZSRIT:
remelem jobban vagy!!!!!!!!!! Gyogyulj meg, kuldok +++++++ hullamokat, sokat!!!!

Cicivedo krem: Mi Medelat vettunk es hozza pluszban a gyogyszertarbol Garmastan-t.

Sutik: Nagyon szep dolgokat sutogettetek! Folyik a nyalam diszkoritmusban!

Mellszivo: Mi megcsiptunk egyet a TeszVeszen, Medela Swing, teljes garanciaval, mindenfele extra cuccal ajandekba, 10 ezerrel olcsobban. Remelem jol fog szuperalni.

kicsike: kerilanyod csucs a kadban :D

Polyarol azt mondjak hogy tenyleg konnyebb tartani benne a babat.

sziszko: pocis kepek klasszak!:D

sünciboglya
 
 


Jaaaaaaaaaaj, elkutyultam az uj jelszot a Picassa-hoz.

Kerlek szepen irja meg nekem valaki priviben!

Nagyon koszonom elore is!

sünciboglya
 
 


Sziasztok!

Most csak gyors leszek. Ti számoljátok, már akinél aktuális a magzatmozgást? Én amiket 1-2 helyen olvasok én nem érzem olyan sokszor, meg van amikor kisebbek a mozgások? Jó tanácsot kérek!:D

Persze azt érzem, hogy jól van a kicsi Babócám! Tehát nem izgulok csak nem értem ezeket a szarokat. :x :oops:

Sünci: ment a kód!

Pussz: Hajni
hajnalocska
 
 


Hajni:
Koszi a kodot!!!:)


Nalam valtozo a mozgolodas, altalaban eleg aktiv, de az intenzitas mindenkeppen valtozo!
Azt megfigyeltem, ha front van, a gyerek nagyon rugkapal.
Es akkor szokott inkabb rendezkedni belul, amikor en nyugiban, vizszintesben vagyok.

Az is lehet am nalad - ezt olvastam is - hogy a "te idodben" mar lagyabbak a mozgasok, finomabbak mivel nincs igazan helye a babonak.

sünciboglya
 
 


Jó estét kisgömbőcök! :mrgreen:

Zsrit: Remélem az ijedtség nagyobb mint a baj. :?

Tillike: Mi az a FM öblítő? Eddig még csak ilyen parfümöt hallottam.
Táska szép, én is néztem ezt de sajnos nem volt fiús csak ilyen mályva árnyalatok. Csajos :)

Bobó: Nagyon szép a forgó :)

Tündér: a gmailos tábliban beírtam akkor magamat hozzád :wink:

Moncsi: holnap gondolok rátok ovi téren :wink: , nekünk este lesz az évnyitó. Én is kiváncsi vagyok a kis elsősömre. :)

Kicsike: a pólyáról megoszlanak a vélemények, ha kaptál szerintem próbáld meg, mert főleg első gyereknél tényleg biztosabban tudod megfogni, én nem veszek de ha kapnék használnám :)

Andiék vajon otthon vannak már?
anyabebi
 
 


Lányok, ez a mai nap nagyon f.sza volt... Párom eltörte a lábát, úgyhogy a délutánt a János baleseti ügyeletén töltöttük... Hát tanulságos volt, mit ne mondjak. De ez hagyján. Jó esetben akkor kerül le a lábáról a gipsz, amikor én szülni megyek, vezetni nem tudom fog-e tudni, úgyhogy majd lehet, hogy jól bevihetem magam a kórházba, meg egyáltalán... Most egy hétig feküdnie kell, de utána sem lesz fáklyásmenet. Ráadásul még csomó mindent terveztem az elkövetkezendő pár hétben: pakolás, lakás alakítgatás – hát ebből nem sok minden fog megvalósulni...
Na, jól kipanaszkodtam magam... bocsi... :(

Más.

Bobó, tényleg nem biztos, hogy a kutyát neked kéne fürdetni... :shock:

Betty, bocs a palacsintáért... :oops: De én legalább nem fotóztam... :D Szörnyű lehetett a pék családnál tett látogatás, te szegény...

Sziszkó, jók a fotók!

Vcsibe, azért ez duuuuuuuuuuuuuuuuurva....


Pattogó, még jó, hogy nincs kedved főzni mostanában...
Így csak egy lájtos csirkét és mákos gubát dobtál össze...
:D

Pocok, nagyon jó kérdés: én is kaptam egyet, mármint Avent mellszívót, de nem mertem nagyon próbálgatni. És nekem is az volt a benyomásom, hogy nem működik tökéletesen.

Monica, igen, ezt akartuk!!!! :lol: Már én is akartam írni, hogy mindig mindenkire reagálsz, de te alig írsz valamit. Char nagyon hamar meg fog tanulni mindkét nyelven – milyen klassz lesz neki! Tali amúgy jó ötlet – jövő nyáron össze kéne hozni!

Kicsike, tündéri a keresztlányod, nagyon szép!

Házasélet: a mienk is megoldódni látszik a fentiek fényében... Így lassan a kilencedik hónapban egy törött lábú pasival... Mindenesetre mókás lenne... :roll: :roll:

Sünci, a Kútvölgyiben a Medelát nyomják ezerrel, állítólag jobb, mint az Avent, úgyhogy biztos jó vásárt csináltál.

Kép
szilveeaa
 
 


Ja és a mozgások: nekem ma már fájt a bőröm annyit mocorgott ez a gyerek, hol a jobb oldalam rúgta ki, hol a húgyhólyagomba taposott bele. Már fájok. :shock:
anyabebi
 
 


Szegény Szilveeaa! Más se hiányzott!!! :cry:

Avent mellszívó: én ezt vettem, rácuppantottam a cicimre megszívja azt rendesen :oops: , azért biztos ami biztos elhozom a barátnőmtől a medeláját azt is kipróbáljuk.
Jó éjt nektek!!!
anyabebi
 
 


Lanyok, mi a jobb, az eldobhatos, vagy a moshato betet cicihez?
(vettunk a korhazba eldobhatosat, de allitolag osszeszoszmoszoli a bimbeszt....)

sünciboglya
 
 


Jó reggelt minden Kismaminak!

Szilveeaa!
Hát jól megjártátok tegnap! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: akkor nem lesz Neked egy leányálom az elkövetkezendő 1-2 hónap! :shock: :roll: :roll: Amúgy,hogy törte el a lábát?Meló közben?Jobbulást Neki!!!!!

Azóta nem írt Zsrit?????Ha ne adj Isten meg kellett volna szülnie a kislányát,gondolom már írta volna!Vagy nem? :roll: :shock: :shock: Szegényke! :cry:

Betty!
Hát igen,volt miről beszélgetnünk! :lol: Barinőm párja egy idő után meg is jegyezte,hogy ha a szülésről beszélünk,miért van az,hogy mindíg az a téma,hogy majd nekik,apáknak mi lesz a dolguk!????
Itt az a lényeg,nekünk mi lesz a dolgunk!Mondta Ő,egy pasi! :oops: :wink: :wink: :wink: :wink:

Csibe!
Én mind a három féléből kérnék! :oops: :oops: :wink:
Tuti jól néznek ki! :lol: Összesen amúgy hány tepsivel sütöttél?
Én ha csinálok,akkor minimum 2 muffinos tepsivel,az ugye 24 db.
De ahogy látom,Te ennél sokkal többet gyártottál! :lol: :lol: :wink:

Moncsi!
Majd írj,hogy milyen volt Charnak az első nap! :lol: De ügyes kislány,biztos menni fog neki a francia is! :lol: :wink:

Kicsike!
na,csak összejött ez a képfeltöltés! :lol: :lol: :lol: :lol:
Jól néz ki a hordozótok!Mi a márkája? Akkor ezek szerint a babakocsitokhoz nem volt hordozó.
Mi nem vettünk pólyát!lehet kellene? :shock: :shock:

Bobó!
Édes ez a kis Kevin! :lol: :lol: :lol: :wink: (Még mindíg! :) )
Na,tegnap szép tiszta lett a kutyus apa jóvoltából? :lol: :wink:

Köszi a pocakos-pingvines dicsiket! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nita!
Aki meg akar oldani valamit,az meg is teszi! :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
Tényleg,amúgy szülés után be kell tartani a 6 hét szexmentességet??????

Sünci!
Nekem tegnap keményedett nagyon a pocim! :roll:
Lehet közrejátszott a délelőtti takarítás is.És porszívózás meg kádsikálás közben bizony hajolgatnom kellett! :roll:
Nekem is akkor aktívabb manó,amikor vízszintesbe kerülök! :lol:
Persze mozognak ők állandóan,csak szerintem járkálás közben nem érezzük annyira. :)

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


sziasztok!

Pólya: nagyon praktikus az első néhány hétben. Nem beszélve róla hogy a babakocsiban plusz egy réteg melegítő anyag. Főleg addig praktikus, amig rájöttök hogy kell a kicsit ügyesen fogni, hogy ne legyen rongybaba effekt. :D Mi abban visszük haza a kórházból. Már kimostam csak a huzatot kellene kivasalnom. Úúúútálok vasalni. :roll:

sziszkó: nem tőlem kérdezted, de hidd le be fogod tartani a 6 hét szexmentességet.

Zsrit: életjelet kérünk! És küldöm én is a pozitív energiát.

Moni: szerintem nem is ma lesz hiszti, hanem majd néhány hét múlva amikor rájön a kicsid, hogy MUSZÁJ menni és nem választás kérdése. Na, akkor légy erős. Ha azt a néhány napot-hetet keményen túléled, akkor túl leszel a nehezén. :D

Szilveaaa: hogy sikerült eltörnie a lábát a férjednek?

Anyanbebi: ok

Kép
Kép
tündér09
 
 


jó reggelt Lányok,

Zsritről nincs hír? Szegénykém!!!

többen kérdeztetek a bölcsőhalál tanfolyamról.
szal az időpontok itt találhatók:
http://www.hpgyk.hu/modules.php?name=News&file=article&sid=99

A legfontosabb, amiért érdemes volt résztvenni, hogy gyakorlatban megmutatták, hogy mit kell tenni, ha neadjisten nem lélegezne a baba. Addig nem mehettél ki a teremből, amíg végig nem csináltad egy demo babán. Apukák sem képeztek kivételt.
Ugye, azt nem tudják igazán, h mi okozza ezt a szörnyűséget, de elmondtak pár dolgot, ami a tapasztalataik alapján elősegítheti. Pl. túletetés. Nagyon ellenzik az igény szerinti szoptatást. Szerintük a 3 óránkéntit kell nagyjából tartani, így kevésbé fordul elő, h a nyelőcsőből a légcsőbe kerül a felbukot tej. Aztán tisztán kell tartani a nemi szerveket (baktériumtelep), ügyelni kell a helyes melltartásra szoptatás közben, h a mell ne tömje be a baba orrát, nem szabad (sőt tilos) együtt aludni a babával, főleg az elején. És nem szabad túlöltöztetni. Dióhéjban.

Hétvégén kinyiffant a kocsink, ma este kell elvontatni. Attól félek, h nem egyszerű a baj :( :(

áhhh, h mindig legyen valami.

szilveeaa
, szegény párod :( de miért pont most????

Kép
screen
 
 


Jó reggelt kismamik!

ez az utolsó munkahelyi tudósításom :D :D :D Még alig múlt fél9, de már nagyon várom a nap végét. Fájogat a derekam és Kristóf is nagyon-nagyon aktív. Még ennyi helye lenne???

Zsrit-ről semmit hír? Reméljük jól vannak és a láz nem okozott semmi gondot! :?

Szisz, az esküvő várakozáson felül jó hangulatban telt. Igaz, hogy a szabadtéri szertartást elmosta az eső...beköltöztettek bennünket egy sátor alá, ahol azonban az összeillesztéseknél ömlött be a víz, így végül az egész vendégsereget és az anyakönyvvezetőt bevezényelték az étterembe, így a terített asztaloknál ülve hallgattuk végig a szertartást :D Végül is én kényelmesen éreztem magam... :roll: Egy fehér nadrágot és egy fekete selyemtunikát bírtam magamra ráncigálni, nem éreztem magam top csinosnak, de azért elment.

Képzeljétek, még táncoltunk is apával. Imádunk táncolni, de csak simulóssal próbálkoztunk :wink: Egy barátunk is felkért táncolni, de éreztem, hogy nagyon megilletődött, hogy a hasunk összekoccant, amikor közelebb húzott :lol: Végül aztán a menyasszonytánc után (és a káposzta előtt :( hazaindultunk, mert már apa látta rajtam, hogy se ülni, se állni nem bírok már. És nekem kellett vezetnem még hazáig...

Babakocsi
- apának is nagyon tetszik, ráadásul ő nem hajlandó az árakkal foglalkozni, hiszen a fiacskája mindent megér...szóval ezért inkább még keresek opciókat, mert nem akarom, hogy ennyi pénzt kiadjunk...Anyabébi, az Uno is tetszik, csak árakat nem találtam hozzá. Ha jól láttam, ahhoz külön kell a hordozót megvenni, ugye?

Szilveeaa, Sztercsi, kismama-racing OK :lol:

Sztercsi- férjed lába :( De azért emlékeim szerint egy törött láb nem lehet nagy akadály a házas életben :wink:

Patt - Murphy :evil: Ez az áramszámla tényleg durva...ha végül a mérőórát mégis rendben találják, akkor most lehet valami támogatásért folyamodni hozzájuk, mivel szétosztják az energiaszolgáltatók az extrabevételeik egy részét. Itt egy link, ha érdekel: http://www.rtlhirek.hu/cikk/279039

Bobó, édes a forgó :-)

Moncsi, a barátnőm Németországban él és nagyon lusta volt magyarul beszélni a gyerekeivel és németül a férjével. Amikor a lányok hazajöttek 5 évesen a nagyszülőkhöz, egy kukkot sem beszéltek magyarul. Másfél hónapig nyaraltak itthon szülők nélkül és úgy mentek vissza, hogy folyékonyan beszélték már az "anyanyelvüket".

Kicsike, már jövő nyárra is vettél babcinak ruhát? És milyen méretűt? Tőlünk nem messze is van Kik (Budakeszin) a Müller drogéria mellett, én is meglátogatom :-)

Kép
kkia
 
 


Sziasztok!
Én is ma vagyok utoljára dolgozóban... Behoztam a muffinok nagyrészét, igen népszerű. :lol: Szerintem ma jó korán hazamegyek... Már csak a többieknek segítek az adminisztratív melóban, a soraimat szétosztottuk. Úgyis be szeretnék menni az Aldiba. Lehet kapni csinos poncsókat 3000-ért. Mivel a pulcsikat nem tudom már magamra rángatni, a kardigánokat pedig nem tudom összecipzározni, valamit azért csak fel kell venni októberben is. :roll: :lol:

Kicsike, ha innen dobom a muffinokat, akkor csak néhány száz métert kell repüljön. :lol:
Szerdán azért jössz a Szent Istvánba? Ha jól emlékszem, már a múltkor elkéreckedtél.
Komoly kiscsaj a keresztlányod... Kis huncut... :D

Monica, akkor Char nagyon okos kislány lesz, három nyelven fog tudni mire suliba megy... :shock: Kicsit irigylem is. Már csak ennyi nyelvtudással jól elboldogul majd az életben. :)

Pólya, én a szomszédtól kaptam három angolpólyát. A kórházban majd megkérdezem, hogy vigyek-e be. De biztos könnyebb abban megfogni a babát, hiszen úgy nem lóg ki a lábacskája, kezecskéje, egy kicsi csomag az egész. A párom biztosan értékelni fogja. Ő ettől fél a legjobban, hogyan tudja majd megfogni... :D

Nitácska, örülök hogy azért valahogy megoldódott ez a gond is... Már nálunk is kezd csökkenni a hancúrok száma, mert ha nyekergek, mert fáj valahol, Tomi nem is mer kezdeményezni.

Mozgások, Nünüke még mocorog rendesen, tegnap annyit pattogott, mint még... Ha dolgozok (pl muffint sütök) nagyon feszíti a hasamat. Ha lefekszem, kicsit megnyugszik, már nem feszít, csak finoman mozog.

Szilveeaa, hát ez a lábtörés tényleg a legrosszabbkor jött... Remélem ha letelt az egy hét ágynyugalom a párodnál, tud majd neked segíteni. (két rokkant...) Jobbulást neki!

Mellszívó, én Aventet vettem a vaterán, de kipróbálni nem merem. Már régóta csöpög a tej és állítólag ilyenkor jobb nem piszkálni.

Sziszkó, három adagot sütöttem. Van egy 12 darabos pici formám és egy 8 darabos nagy. Egy adag tészta pont elég ennyire. A három félét, háromszorra sütöttem meg egymás után. Ez a legpraktikusabb süti, mert bárhogy lehet ízesíteni, nagyon csini, és gyorsan megvan. Pihivel, mosogatással kb. 2 óra alatt kész lett mind.

Screen, remélem a kocsit meg lehet javítani.

Kkia, remélem ma hamar lelépsz a melóból, mint én.
Az esküvőn vicces lehetett a tánc. :lol:

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Hajnalocska én nem számlom.........minek idegeskedjek?!!!!!
mozog ő amennyit akar!!!!

Szilveaa jobbulást párodnak!!!!!

Sünci szerintem eldobhatos.......nekem az van!!!!!

Sziszaddig ne lehet igazából még van vérzés,szines folyás......ha ezek elmulnak óvatosan lehet!!!!!!:))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nitacska: koszi a tanacsot!
Mi ma este vesszuk fel a mellszivot, a holgy adni fog egy egesz doboz, bontatlan mellbetetet hozza, akkor jo szivvel hasznalhatom. :)

Ez a polya dolog nagyon tuti.
Mi is beszereztunk, bar ami nekunk van az egy ujfajta cucc, Miracle Blanket a neve, de jopofa, egy elore fazonra varrt pamut anyagot kell furmanyosan a gyerek kore tekergetni es olyan kis larvaszeru lesz tole. :) Csak nincs benne semmi merevites. Viszont nagyon szeretik a babak az elso hetekben, jobban alszanak benne. No majd meglatjuk, a mienk hogy viseli !

sünciboglya
 
 


Sziasztok!

Lányok,ma nem vagytok túl aktívak! :lol: :wink:
De lehet,mindenki csak elfoglalt! :)

Kkia,Csibe!
Kitartás lányok,már csak percek kérdése és szabadok vagytok! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Kkia!
Pont a töltöttkáposzta előtt léptetek le? :shock: :shock: :shock:
Kajailag ez esküvő fénypontja! :lol:
Párod gondolom alkoholizált,azért vezettél Te haza! 8) :lol:
Örülök,hogy végül is jól érezted magad! :wink:

Csibe!
Találd ki,mit sütöttem az előbb?Igen,talált:muffint! :oops: :lol:
Nem bírtam ki,csinálnom kellett.Szilvás-fahéjas-dióst.Ízre nagyon fini lett,de most először nehezen bírtam a tepsiéből kiszedni.Igaz én nem hozzávaló sütőpapírt használok,hanem kivajazom a formákat,és eddig mindíg kézzel simán ki tudtam szedni.Most meg soknak az alja ottmaradt.Arra gondoltam,hogy a tészta megszívta magát a szilva levével.Na mindegy,kidobni azért nem kell! :oops: :oops: :lol: :lol: :wink: :wink:

Képzeljétek holnap megjön a kiságy és a matrac.Ha párom összerakja dobok egy képet róla! :lol: :)

Tündér,Nita!
Köszi az infót hancúr ügyben! :oops: :oops: :mrgreen: :mrgreen:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a fotó- és a forgó dicsiket! :roll: :D :D
Bevallom őszintén nagyon lusta vagyok, úgyhogy ezért nem reagálok személy szerint egyesével mindenkinek... :oops: :oops:
Ma délután fél 5-re megyek dokihoz, légyszi szorítsatok!!! Csináltatok egy uh-ot is.
Na, megyek vasalni.

Szép napot mindenkinek!
Puszi
bobóbaba
 
 


Szisz, megígértem apának, hogy főzök neki töltöttkáposztát, csak menjünk már haza....a hétvégén úgyis tapétázzák a gyerekszobát egy barátjával, főzök nekik egy nagy fazékkal :-)

Lányok, aranyér problémája nincs senkinek? Én félek, hogy nem fogom megúszni. Még vérzés nem volt, de nagyon érzékeny az alsó fertályon egy göböcske :roll: Pedig most szorulásom sincs :?

Kép
kkia
 
 


Sziszkó, nekem is van egy rendes fém tepsim a muffinhoz, de már csak a szilikon formákat. Sokkal jobb, simán ki lehet fordítani a kis sütiket és nem sérülnek. A papírkapszlikat nem szeretem, mert akkor nem pirul meg az oldala.

Kkia, mmmm... töltött káposzta... beszélnem kell anyuval... :D A kedvesem nem szereti a káposztát... Pedig én imádom a savanyú kápit. Azért lehet hogy a héten csinálok magamnak egy kis székelykáposztát... :roll: Fel is írom a bevásárló-listára...

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Sziasztok lányok...le kellett ülnöm egy kicsit, mert reggel 8 óta meg sem állok, mint akit felhúztak!!!! porszivózás, pakolás, főzés és egy halom gyönyörű rózsaszín kisruhácska vasalása (ez volt a legkellemesebb az egészben!!! így már olyan közel érzem a kicsim érkezését!!) szerencsére Iliasz is elég együttműködő volt, rajzolgatott, eljátszott a kisautóival, dvd-t nézett, szóval szuper kisfiú volt!!!! de most annyira fáradt vagyok...nem érzem a lábaimat!!!

Zsrit: merre vagy? hogy vagy???

Szilveeaa: Nagyon nagyon sajnálom a férjedet!!!!!! tudom most minden a feje tetejére állt, de biztos vagyok benne, hogy megtaláljátok a megoldást a legfontosabbakra!!!!! Ne csüggedj, minden rendben lesz, csak vigyázz magatokra!!

Moncsi: gondolok rátok...biztosan furcsa lesz az ovi neked is meg Charlotte-nak is, de ha megszokja nagy segítség lesz majd és jót tesz a kislányodnak is!!!! Mi csak 2 év múlva megyünk.
Az úszás a tengerben tényleg szuper, nagyon sajnálom, hogy Te nem teheted!!!(főleg, hogy olyan közel van!!) Én is csak ritkán jutok el odáig, de az a kevés alkalom is nagyon jól esik!!

Vcsibe: eddig csak magam elé képzeltem a muffinokat, de most, hogy már láttam is.....ez tényleg merénylet ellenünk, cukrosok ellen. :cry: :D

Bobó: gyönyörű a kisfiad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! de jó hogy te kapsz még uh képet!!!!!!

most megyek, mert szerintem kész lett a kaja is..

puszilok mindenkit!!!!

betty

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Ja még Kicsike: nagyon szép a keresztlányod!!!!!

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Sziasztok Csajok!

Csak beköszönőben vagyok!

Szilveeaa hát gyors lábgyógyulást Apának! :wink:
Mondd meg neki, hogy kb. pont egy egész hónapja van szedje össze magát!;)

Ma reggel igen aktív volt pici Panti fiam! És reggel úgy gondoltam fél 6-kor, hogy mivel se kenyér, seszalámi, se semmi nincs itthon így csináltam palacsintát, és büszke vagyok magamra, mert nagyon szépek lettek (mert, hogy ritka hülye palacsintasütőim vannak):)

Muffinok: Azt hiszem én vagyok itt a fórumonkon az egyetlen aki nagyon édesszájú és még sem szereti a muffint, max. 1x ettem valami meggyes közepe volt és csokis és a teteje meg szintén csokis volt, na az ízlett, de nagy átlagban megmaradna mellettem... :wink: :roll:


Most lépek vásárolni, megnézem milyen óriás bugyik vannak a Tescóban, mert én irtózom az eldobhatótól. Nem tudom miért!

Kórházi cucc pakolás: Ti hogy álltok ezzel?
Aztán úgy vagyok vele, hogy a héten lassan elkezdem összerakni a kórházi holmikat, na meg a kimosni és kivasalni a babarucikat! Ki tudja mennyire igaz az a nagyokos feltevés, hogy a kisfiúk tovább maradnak általában bent anya pocakjában!? Tényleg akinek már van egy fiacskája az tapasztalta ezt? :roll:
Sőt asszem összeírom és kinyomtatom Apának, hogy amíg bent vagyok mit is kellene elintézni. Hivatalos papírok meg ilyenek. Amit persze el tud.


Na léptem!

Szép napot mindenkinek!

Nita azt hiszem én is így vagyok ezzel a mozgásfigyeléssel!;) Azé' köszi a megnyugtatást!

Zsritről tudtok valamit!? :roll:

Utolsó munkanaposok kitartááááásssss!!! :D :lol:
hajnalocska
 
 


Kicsike! Éjjel nem sokat aludtunk, párom köhögött egyfolytában. Külön aludtunk :oops: , de ha kijött persze rajtam keresztűl. Szóval nagyon hosszú volt az éjszakám. Te párodnak már semmi baja ugye? Én nem motorozom. Bár a férjemnek volt egy gyorsaságija, amit beleépítettünk a házba. Legalább nem aggódom.

Lányok!
Mensigörcs, gátfájdalom. Hajnalban nem tudtam magammal mit kezdeni. A kettő együtt még nem volt. SÉtálgattam. Azóta semmi. Ez mi lehetett? Növekszik?

Zsrit!
Gyógyulj meg!

Sziszkó!
Mekkora pocakok :) Bizti, hogy 31 hetes vagy? :wink:

Vcsibe!
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!! Annyira jól néznek ki. Sebaj, tegnap óta már a 3. szelet mozart tortát falom. Annyira jóóóóó!!!

Monica! Esetleg Győrben lehet a tali??? Nyugat, Gina is közel van....:) :)

Megyek, mert én ma d.e a férjemet néztem a teraszról. Felcsapott búrkolónak. Sose csinálta, de ügyi volt. Így viszont nem csináltam ma még semmit.
Ma délután szülésfelkészítőre megyek. Vhogy nincs kedvem. Lehet a vezetés miatt :oops:

Pussz!

Sztercsi
Vendég
 


Szilveeaa, nem kérdezel rá sms-ben Zsrit-re? Aggódunk érte... :(

Kép
kkia
 
 


Sünci: eldobható jobb, a mosható mindig átázott, később arra használtam hogy megjelöljem melyik cici következik. :mrgreen: Tehát ami jött azon mindig 2 "pogácsa" volt.

Csibe: a mellszívót kipróbálta a nemterhes sógornőm is :mrgreen: :shock:

Kkia:
http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =1&whid=32
http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =3&whid=32

http://www.teszvesz.hu/search.php?string=peg+perego+uno
anyabebi
 
 


Nekem reggelre a szeméremcsontom sajgott. Ez a kölök egyfolytában oda vackol. Nem hiába fiú :mrgreen:
anyabebi
 
 


Tilli és mosható pelus fanok :):

http://nyugtonmalac.blog.hu/2009/01/31/ ... pelusozunk

http://hordozas.hu/hordozashete2009/?page_id=15
"ez a csütörtöki mosható pelus börze miatt érdekes"
anyabebi
 
 


szisz ide is tedd fel a kságyat ok?!:)))))

bobó drukk!!!!!!!!!!!!!!!+++++++++++

hajnalocska nekem a korházi pakk indulásra kész:)))))
Mátét én 39.héten szültem......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Mellszívó, elmentem a szervízbe ellenőrizetetni, nagyon tetszett ahogy megnézték, összerakták és egy cumis cumisüvegből kiszívja a vizet, akkor teljesen jól működik :)

Szilveeaa, Jobbulást Apának!

Alvás: eddig nem hittem benne, de tényleg nagyon jó szoptatóspárnával aludni, nagyon jól megtámaszt :)

Mosható pelus: bevallom őszintén engem ezek áztatása és tárolása tart vissza. Pici a fürdőnk.

Bálnásodás: hatalmasnak érzem magam, lassan egyszerűbb átugrani, mint megkerülni.
pocok001
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: