Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok!!

Köszönöm a gartulációkat!

Tilli igen tudom már most cerelmetes vagyok a drágába. :D
Bevallom mi mind a ketten azt mondtuk kislány lesz de nem is tudom miért hisze ez a férjem családjába lehetetlen küldetés!!!
Szóval nem jött be! :lol: :lol:
Az a bajom még hogy nekem amúgy is a kedvenc színeim a rózsaszín a lila a pink (egy kolléganőm szerint az én lelkem is pink) és még nem tudom, hogy fogok át állni más színekre! :lol:
Még mndíg a rózsaszín dolgokat fogom meg! :roll: :oops:
Férjemnek amúgy van már egy 13-om éves fia de igen a mi trónörökösünk februárba fog megszületni!!! :lol:
Jipííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí!

Nyulasz nagyon sajnálom a szopit te szegény a védőnéninek nincs valami jó tippje mit lehetne tenni bébinyuszik ne kapjanak rá olyan gyorsan? :oops: :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok!

Raniko!
Gratulálok Milánhoz!Nagyon szép nevet választottatok Neki.Ez a név nekem is tetszett,de más mellett döntöttünk....persze ha nekünk is kisfiú a Kistesó.

Én régen csak lányokban gondolkodtam,hisz a mi családunk is lányos.Ketten vagyunk testvérek a nővéremmel,neki 2 lánya van....én is féltem,hogy mi lesz,ha egyszer fiam lesz,mit fogok vele kezdeni? :roll: Jajj,de olyan jó,hogy kisfiam is van.....tényleg olyan szerelmetes érzés.... :D Igaz,hogy Ábel nem annyira bújós,mint a kiscica Pannikám,de akkor is érezhető,hogy hozzá másképp viszunyolok.Félreértés ne essék,nem abban van különbség,hogy egyiket jobban,másikat kevésbé szeretem,jajj,dehogyis....ezt nem is lehet,hanem MÁSHOGY!Remélem értitek. 8)

Ja,Ábelkám láztalan. :D Tegnap óta mindketten dobják a puszikat...elolvadok,Pannikám mondja,hogy Ábe...Ábel.Imádnivalóak.
Jajj,ilyenkor is,amikor nyííígnak.....megyek is. :D

Puszi mindenkinek és szép vasárnapot

Ági

pálgi
 
 


Till!

A gyerek neme,háááát ez érdekes kérdés.Kislány korom óta mindig azt gondoltam,hogy fiam születik először,a lány eszembe sem jutott.Viszont tavaly a m.kívüli után ez megfordult bennem...Most ha fogadnom kellene,tuti a lányra tennék,valahogy érzem,hogy most egy kislány növekszik a hasamban.De igazából teljesen mindegy,bármilyen nemű babának örülök.A párom nagyon fiút szeretne :wink:

KépKép

Kép
keny
 
 

 
 

Pálgi,
örülök, hogy jól vagytok! :D

(enyém Fiú nagggyon bújós 8) :D - kivi vok, milyen lesz a Kiscsaj :roll: :D )

Nyulaszka,
még mindig "tandem" szoptatsz? :roll: Kitartás!!!! :roll:

Raniko :lol: :lol: :lol:
(ne félj, belejössz a kék-zöld-szürke-terepszínbe is! :lol: - nekem most ugyanilyen rettentő furcsa a krém-sárga-piros-lila verzió, szokatlan :roll: - a rózsaszín kicsit távol áll tőlem, de már sok ilyen rucija is van Lencsinek :wink: majd megszokom :lol: )

tillidian
 
 


Ezt rendeltem ma Lencsinek:
http://taskanet.hu/taska/Pelenkazo-taska-p-16557.html

és ezt Vackornak:
http://taskanet.hu/taska/Verdas-esernyo-p-16836.html

(aug. 31ig 5000 felett ingyenesen hozzák ki :wink: )

tillidian
 
 


Sziasztok!
Rani :P
Gratula a kisfiúhoz. Milánkám külön üdvözletét küldni :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


nyulasz írta:Sziasztok!

Szóval próbálni még senki nem próbálta a fülhőmérőt?

Még egy kérdés,csuklásra van valami tipp,amitől hamarabb abbamarad?



Nyuszi, én próbáltam. Tök ideg lettem tőle, mert kb. 6-7 mp-ig a gyereknek nyugton kellene maradni. Nna az nem megy :? A homlokmérő mégrosszabb. Maradok a popsimérésnél...

Nekem kint és bent is csuklottak. Mondjuk engem nem zavart és őket sem. 20 percen belül elmúlt. De ez kb. fél éves korukra megszűnik.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Eszter gyönyörű, Olivér is és szuper ügyes :shock: :shock:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Tilli, Nyulasz,
ááá, extrajó nap volt, előző extrém szörnyűért :roll:

most éjjel 2x kellett etetni (visszaaludni sem nagyon akart), u.úgy érzem magam, mint az első napokban... átl. másfél-2 óránál nekem se jut több :wink:

Xandra :P
úgy el vagy tűnve :?

angel37
 
 


Angyalom :P
Nyaraltunk. Milcsikém meg jó lázas lett, úgyhogy hazajöttünk idő előtt :(
Súly és cm jelentést kérek Diókáról! Látom, uncsizni nem hagy :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Xandra,
jaaa! :P hú, ez kiesett :oops:
ó,szegény Milcsikéd :( most már jól van?

Diólány sokminden, de nem unalmas! :roll:
méretek úgy kb: 4100néhány gr és közelíti a 60cm-t! :D
pofája és tokája hihetetlen méreteket kezd ölteni! :lol:

angel37
 
 


Akkor gyönyörűen nő a kicsi lány :D
Igen, meggyógyult. Csak lázas volt, semmi egyéb tünet. Azért 1 éjszakát idegenben töltöttünk úgy, hogy egész éjjel lázas volt a gyerek... de gyorsan lerázta magáról. 3. nap aludt úgy 13 órát összesen, és ezzel le is tudta a betegséget :D Nna én sem unatkozom ám :roll: :lol: 8)

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Nyuszi!
Nem próbálsz meg felhívni szoptatási tanácsadót? Hátha van erre valami trükk. Neked is fáj, meg nem is tudnak hatékonyan szívni, ha nem jó technikával kapják el. A www.lll.hu -n vannak fent telefonszámok.

Rani!
Gratu a kislegényhez!
Daninál is futott a Milán... :D
vovanda
 
 


Till,jó kis táska,és nem is drága...mindenhol horror árakat kérnek értük...esernyő is vagány :wink:

Szandra,köszi a választ...akkor marad a popsi :? ...Milcsi jól kialuta akkor magát :D bárcsak mindig ennyivel meg lehetne úszni...

Vanda,és őket fel lehet hívni,és megkérdezni mit tegyek?Az is lehet,hogy mivel ők még picik,pici a szájuk,és azért nehezebb betennem jól a cicit :roll: vagy ez baromság? :?

Lányok,körmöket mikor kell vágni?Már lehet? :oops: olyan pici,úgy félek...vettem bébiollót,vagy jobb a sima körömcsipesz?

Angel,nagyon szép méretek :D
Vendég
 


Xandra,
ügyes kis Milcsi! :lol:
az az éjjel sz@r lehetett :?

nő a kiccsaj, bizony! :wink:

Nyulasz,
Dió is bénázott párszor az elején, igaz akkor még kevesebb volt v. alig ütötte a két kilót. attól is függhet milyen formájú a cici :roll: vmit nehezebben kapnak be. (legalábbis hallottam ilyet)

nézegess az LLL oldalon, vagy tényleg hívd őket, én is úgy tudom, hogy odacsörögsz, és vki válaszol.

kiscsajom körmét levágta egy nővér még a kórházban, mikor hazajöttünk, a védőnő is rámszólt, hogy vágjuk le a lábkörmét.
szt már lehet vágni ha hosszú, főleg ha karmolja magát v. a cicit :shock: :wink:
ja, itthon csak cicinlógva tudjuk kivitelezni a műveletet, babaollóval szoktuk, apa reszortja 8)

angel37
 
 


Till!
Persze, ClarkApa vigyázott rá :D
Ma is napoztam szűk két órácskát, de csak a kertben, a Pasik addig idebenn hűsöltek :roll:

Nikó!
Tényleg úgy kell kicsalogatni ezeket a Kölköket.... :shock: Remélem most már nem várat sokáig :wink:

Rani!
GRATULÁLOK!!!! Itt volt az ideje egy kisfiúnak, kellenek a kék csíkok is abba a táblába :D :D :D A név nekem is tecc, évekig ez volt a befutó nálunk is :wink:
Mi azért a Till által felsorolt színeknél sokkal többet hordunk, pirosat, narancsot etc. Igazából csak rózsaszínt meg lilát nem, minden más jöhet.

Ja akartam is kérdezni, nem tudjátok hol vehetnék olyan bébi farmert, ami patentos a lába között? Sehol sem találok, csak nagyobbaknak valót.
És ha valakit érdekel, Tescoban minden babaruha mínusz 30 %, én eléggé betáraztam rugikból meg bodykból 74-esig,egy jó kis alapkészletet. Nekünk a Tescos rucik váltak be eddig a legjobban, pedig voltak fenntartásaim. Zé pont olyan inkább nyúlánk alkat, hogy ezek a legpasszentosabbak.


Nyuszi!
Sajnálom, hogy ilyen gyötrelmes a szopi, használsz rá valamit?? Mi is küzdöttünk ezzel a problémával, hogy nem kapja be teljesen, főleg a bimbóvédő után, az eléggé hazavágta a szopási technikáját :? És Zének ha már a szájában van,nem tudom elvenni tőle, csak ha az ujjammal lefeszegetem magamról :shock:
Most úgy szoktam csinálni, hogy kicsit lenyomom az állánál, akkor szép nagyra nyitja, és nem csukja be mielőtt jó helyre kerülne Ez ált. beválik.

Angel!
Sajnálom, hogy nyűgösek az éjszakák :? Zétény a nyűglődést nappal letudja ha olyanja van , az éjszakáink tök nyugisak (azért ezt lekopogom).

Szandra!
Én is hiányoltalak már nagyon! Sajnálom, hogy a nyaralás lerövidült, merre jártatok?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Nyuszi!
Mi is vágunk már körmöt, Zé extrémmód karmolászós különben. Szopi közben szokta tesóm levágni, mert Clark nem meri eléggé rövidre. Én a spéci bőrvágó ollómat fertőtlenítem, az vált be, azzal lehet a legprecízebben vágni.

Till!
Nekem is tetszik a táska, én is szeretnék egy szépet a BBC-hez, mert ahhoz elég nyomit adtak. Először is fekete, plusz egy fia fakk sincs benne, sem valami külső zseb ((az én vackaimnak pl.), minden csak megy bele ömlesztve :? Szóval béna. A másik kocsim táskája meg nagyon nem illik hozzá :roll:

Angel!
Húúúú, jó nagyok vagytok, mi holnap megyünk méredzkedni, kíváncsi vagyok hány centisek lettünk :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,
jaj a napozás miatt irígy irígy :oops: :wink:
napozós vagyok, nem szeretem, ha nincs színem, de ez a nyár most másról szól(t) :lol:

meddig tart ez a Tescoban? hátha eljutok...
(ahova költözünk, sétatávolságban lesz egy :) )

Makicsaj is nyúlánk, de van hozzá olyan nyaka meg tokája, hogy nyaknál vmelyik fazon (legtöbb patentos) szorítja. :roll: elején nem szerettem az átlapolóst, de erre a nyakszerkezetre az vált be! :wink:

jaaa, a nappalok nyűgösebbek nálunk is! :wink: éjjel a fölkelés(ek), általában könnyen visszaalszik, de most azt se.
nincs két egyforma nap, nulla rendszer, se kajában, se alvásban, se fürdésben.
márpedig én nem keltem föl, ha szunyál. :oops:

angel37
 
 


Angel, nálunk is detto ez a helyzet. Ma hajnalban 3-kor keltünk és 5-kor tudtam letenni.

Eszter ma bekapta a cumit. Elaludt vele, aztán mikor kiesett a szájából, akkor felébredt. Utána rájött, hogy nem jön belőle tej, és kiköpte. Visszakérte a cicit. :D

Ma fel van fújódva a hasam és szúrkál egész nap alul. :( Iszom egy kis köményteát.

skrisz72
 
 


Sziasztok!!

Köszönöm a Milán nálunk is befutó de még itt lóg Noel is. :roll:
Bár szerintem Milán lesz! :wink:

Tilli igen kezdek én is át állni a dolgokba szupi tapétákat találtam egy oldalon!
Nagyon vagik a cumók amiket rendeltél!!!!!!!

Lois gondoltam csatlakozom hozzád és KisZéhez!!!

Xandra köszönöm átadom az üdvözletet!! :wink:

Lányok lenne egy kérdésem szerintetek mikor nem korai babakocsit venni.
Elkezdtük nézni őket és most hogy piszit fius dolgokra kell állnom sokkal nehezebb.
Ma viszont találtam egyet ami tetszik színre is funkciókra is és ahogy lenni szokott holnapig van akció! :roll: :oops:
Keresek róla képet és beteszem.
Véleményeket kérnék persze ha találok képet!

Kép

Kép
raniko
 
 


Na itt a kép találtam egyet!


Kép babakocsi

Kép

Kép
raniko
 
 


Angyal :P
Elköltöztök? Hová? Lemaradtam! Jöhet priviben is, ha titkos 8)

Lois :P
Farmerből/gatyából bonyolultabb az alul patentos, mint egy rántással levenni. Pláne ha mondjuk majd télre harisnyát is adsz alá :wink: A kantárosból már van értelme, abból nehezebb kihámozni a gyereket. (Először én is patentosakat akartam venni, aztán jöttem rá, hgoy csak bonyolítom az életem :lol: )

Még mindig eladóak a fiúk ruckói, akit esetleg érdekel, nézze meg a vonalzóm alatti linket. Tavaly téli mind megvan, nem értem még rá hirdetni :roll:

Rani :P
Minden rajtad múlik, mit mikor veszel. Ha Neked nem korai, akkor nem az és kész :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Rani :P
Tök jó ez a kocsi! Ja és tényleg mindent lehet adni a fiúkra, nekünk még csillagocskás gatyink is van :lol: A rózsaszínt és a lilát, meg a pöttyöset és fodrosat kerüljük, amúgy minden jöhet :D Mondjuk elég férfiasak, úgyhogy nem szokták őket lánynak nézni :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Xandra én is amúgy nyitott vagyok a színekre nekem is így minden jöhet a rózsaszínt , lilát kivéve na és a fodrost.

Hát filózom a kocsin nem állt most még szándékunkba venni. :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok!

Rani:

gratulálok a fiúcskához.

Mi még mindig 2 in 1-ben, már nagyon kimerítő ez a várakozás. Kicsi lányom tegnap hajnal óta rengeteget csuklik. Remélem nem baj, de ma megkérdezem doktor bácsit. Hiába a 2 magzatvíz vizsgálat semmi nem indítja be a szülést. Tegnap lépcsőztem egyet meg sétáltam is apával de semmi.

Ígérem ha meglesz picurka és itthon leszünk nem csak magamról írok de most semmi türelmem semmihez. Mindjárt indulok dokihoz.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Szia Nikó!

ÚÚÚ nem semmi te szegény!
Már tényleg itt az ideje de ahogy már itt is tapasztaltuk a lányok néha bentlakók!!! :D
Híreket várunk!! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Nikó! Türelem, persze hülyeség ilyenkor, a végén már mindenki a napokat számolja. Neked meg már nincs is mit számolni. Nekem anno azt mondta a doki, hogy dec. 8 lesz a programozott császár, addig ki kell bírni. Hát én nagyon vágtam a centit, kibírom, meg minden, mondogattam magamnak. De a picik eldöntötték, ilyen kiszámíthatatlan az élet. Végül dec.1. lett.

Lois! Csatlakozom én is, nekem a saját körömollóm van fertőtlenítve, azzal vágom. A bébiolló életlen volt, soha nem sikerült vágni vele a körmüket. Nyulasz, szerintem már vághatod. Nálunk már beállt, heti 1*, vasárnap van körömvágás, a lábon szerencsére lassabban nő, mert ugye 40 köröm, az elég sok... :lol: :lol: :lol:

Rani! Gratula Milánhoz! Nagyon rendes kispasi, hogy megmutatta magát. Rucinál megkérdezem ma a postaköltséget is, lehet, egy sima levél nem túl drága. Majd írok pü-t.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Nyuszi!
Hívjad őket sorban, valamelyik biztosan felveszi. Lehet, hogy erre nem lesz ötlet, de egy próbát mindenképp megér.
Én pl. az összes tippjüket próbáltam a tejcsatorna-elzáródásomra, de tartós javulást semmi nem hozott.

Körömvágás: babaollót kukába, mert vastag, a köröm és az ujjacska meg pici. Olyan olló kell, ami nagyon vékony. Vághatod bátran, én már a kórházban manikűröztem.
vovanda
 
 


Asszem én is veszek egy normál ollót, mert a babavágó elég car. Bőrvágót vegyek, vagy körömollót?

skrisz72
 
 


Szöcske várom a privit!

Kép

Kép
raniko
 
 


Skrisz!
Nekem bőrvágó volt, most körömolló van. A bőrvágó vékonyabb, az elején talán azzal könnyebb.
vovanda
 
 


Köszi Vanda!

Rani, vedd meg a kocsit, tök szuper!

Nikó, oldószer megy! Tudom, milyen car, hidd el.... :?

Nyuszikám, sajnálom a cicidet. Nem lehet könnyű a két kis vámpírral. Neked nem szúr a hasad?

skrisz72
 
 


Skrisz köszi ma még körbeszaglászunk és ha nem találok jobbat (szerintem nem lesz) akkor meg vesszük!!!! :D
Van benne két olyan praktikus dolog ami tetszik.
A mózest ha leteszed kinyithasz két bölcsőláb formájú kart amin így ringatnim tudod!
A másik a hordozón van egy szűrke fogantyú amit olyan szögbe tudsz beállítani ahogy a kezednek kényelmes!
Apróságok de tetszenek.

Lányok nézzétek meg de cuki tapéták vannak itt!

http://www.gyerek-tapeta.hu/

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani, az apróságok teszik széppé az életet! Bordűrt mi is itt vettünk.

skrisz72
 
 


Sziasztok Csajok!

Torna ügyben kérdeznélek benneteket.Mi a véleményetek a terhes-kismama tornáról?Én eddig elég mozgékony voltam,de most vissza-vettem a tempót,dög lusta lettem,viszont hiányzik a mozgás.Az aerobik ugye nem jöhet szóba:(,és a bringa sem túl jó,amiket eddig csináltam elég rendszeresen.

KépKép

Kép
keny
 
 


sziasztok!

igen lehetséges, még xarabb éjszakánk volt: zaba 1-kor, 4-kor, tányérkerek szemek :shock:
7körül újra kaja, most egy ideje végre alszik... :roll:
mára már (remélem) kibőgtem magam. egyszerűen enni/inni nem tudok a csaj mellett, ami eléggé idegesít, mert nagyon kell a termeléshez. hulla is vagyok. ja, akkor miért verem itt a billentyűket :?: jó kérdés? :roll: :wink:
Dióka érezhette ,hogy kivagyok, nyomta rám kaja közben az igazi nyitottszemű vigyort! :P

babaolló: nálunk bevált. a védőnő is amúgy a saját ollót ajánlotta. asszem a bőröst.

Rani,
aranyos a kocsi! :D
kíváncsi vagyok, fogja-e szeretni! :wink: bár itt már elhangzott, hogy a tökösek szeretik!

Nikó,
hátha bennfognak!

úgy látszik csak én kiscsajom nem akart sokáig bentmaradni :roll: :wink:

Krisz,
ja hát nem hülyék ezek a babák, sokáig nem lehet átverni őket! :wink:
a kórházban vhogy ki tudták támasztani a cumit (hason), hogy ne essen ki. egyszer próbáltam, nem sikerült, de a csajnak alapból rókaingere van a cumitól, újabban az evőstől, ami f@sza, mert a gyogyót abból kapja :roll:

Xandra :P
maradunk Zuglóban!
pár házszámmal arébb leszünk, mint ahol laktunk 22 évig! :lol:
nagyonnagyon várom!
ha érdekel részlet, írok majd privit! :wink:

angel37
 
 


babucim:

Kép

Kép

angel37
 
 


Angel, csoda szépek vagytok! Sajnálom a nemalvást! Ez a gyenge pontom! Mindig kérem a Jóistent, mert ugye, kit kérjek, hogy legyen jó, nyugodt, csendes éjszakánk! Néha figyel is rám... :lol:

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Kép
Vendég
 


Angel, szegénykém. :? Klassz lenne, ha beállnának valami rendszerre. Nincs két egyforma nap. Szégyellem, de megnyugtat, hogy nem csak én sírok... :oops: :oops: Viszont Dióka nagyon sokat változott és csodaszép lett. Becsüld meg a mosolyt! Nálunk még az sincs... egyenlőre.

Nekem eddig csodálatos napom van. Reggel fél 5-kor ébredtünk először, aztán 10 után, és dél óta alszik a drágám. Végre tudtam képet szerkeszteni, enni, telefonálni.

skrisz72
 
 


Keny!
Én az első terhesség alatt a 12. héttől végig tornáztam, Rubint Réka kismamatornáját nyomtam, szerintem nagyon jó. Meg néha úsztam. Ha nincs semmi ellenjavallat, akkor lehet nyugodtan, csak egyeztess a dokiddal.
vovanda
 
 


Sziasztok!

Most értem haza, rendben volt minden. Holnap megint magzatvíz vizsgálat , meg nst. Csütörtökön vagy pénteken felmondjuk Gréti albérletét. :) Bár nem rajongok az indított szülésért de jövő péntekig nem szeretnék várni. De lehet nem is vár addig mert folyamatosan fáj a derekam és nyálka db-ok is jönnek belőlem. Bocsi, hogy így leírtam. Szóval eszek vasalok este séta és lehet Gréti magától kibújik.

Angel:

Nagyon édes Dióka!

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Sziasztok!

Csatlakozom a bőgősök táborához.Tegnap délután elkezdtem etetni Balázst,rá 2 percre Noémi iszonytosan elkezdett sírni,ez így ment 25 percig,mert persze ilyenkor nem 10 perces a szopi,levenni sajnálom,úgyhogy én is végigbőgtem a 25 percet,annyira rossz ez a tehetetlenség...volt is fejfájásom utána,teljesen kiborultam.
Vendég
 


...a másik ami borzasztó rossz,hogy ha evés után ébren vannak,akkor 1 max másfél órát vannak el,és kaja kell.Így a délutánokat végigszoptatom,felváltva pakolom vissza cicire őket,tudom nem kéne,de elviselhettlenül tudnak sírni ha éhesek,de így meg nem laknak jól,mert csak 20-30-akat esznek,tehát valóban éhesek...Komolyan mondom,minden nap téma itthon a tápszer,de amikor apa azt mondja,hogy elég,felbontjuk a tápit,akkor meg elbizonytalanodom,és tiltakozom,mert félek,hogy utána még ennyire sem fognak jól cicizni mint eddig. :( Noémi meg rendszeresen elkezd kapkodni a cicin,de csak tandem szopinál,és köhögés,sírás,fuldoklás lesz belőle...pedig ő is szépen evett,nem tudom miért csinálja újabban ezt. :(
Vendég
 


Rani,nekem nagyon teccik a kocsi :wink:
Nikó,drukk Grétinek,hogy végre kibújjon!
...bocs,most ennyi voltam...
Vendég
 


Krisz,
szerintem nem is csak mi ketten! :wink:
néha szenyának érzem magam, hogy mennyit vártam rá, miken vagyunk - de leginkább ő - túl, erre én meg kiakadok, ha nem akkor alszik/eszik, mikor én szeretném... :oops:

köszi! :D pofás kiscsaj lett!
nekünk tetszett legbőregerebb formájában is! :lol: de most már tényleg babaforma! 8) dagi kar, láb, lukas könyök. köldöke is kezd süppedni.

az igazi mosoly kb 3hete van ám csak! :wink: jönni fog nálatok is, Eszterke fogja még mutogatni a fogatlan kis ínyét nemcsak síráskor! :wink: és az elsőt úúúgyis apa kapja! :lol:

gratu a szép naphoz! használd is ki! :roll: :wink:


télleg vki Péterfybe? holnap megint megyünk...


Nikó,
köszi! :D
Gréti, van két napod megindulni kifelé! :wink: gyerünk!

Szöcske,
mennyiszer is? :wink:

írtad múltkor, hogy Norbi már nem sírt Dévénynél... ez kb hány kezelé után? :roll:

Diókának múltkor taknya-nyála összefolyt, fülében gyűlt a könny... :( :D
akkorákat békázott, azt hittem világgá megy, menekült a nénitől :lol:

ilyenkor jól bírom a sírását, tudom, hogy jó okkal bőg.

angel37
 
 


na, most meg váratlanul kidőlt... apa hazaugrott, bőgés abbahagy, amíg kitöltöttem apának (a lakáshoz) ő fogta, és csak úgy evés nélkül beverte a szunyát :shock:

teszek képet a közösre! :)

angel37
 
 


Nyulasz,
jaj drága!
képzelem, duplázva ráadásul minden... :roll:

a táppal nálunk is ment u.ez a móka :roll: :wink:
megmondtam, hogy nem. inkább kinyiffanok, de amíg bírom és nem esek össze, addig nem.
kapott így is épp elégszer a kórházakban.
nagyon kell a tej a kis idegrendszerének :oops:
(meg sejtem a táp "buktatóit")


közben tettem fel képeket :D
mi történt a gmail oldalon?? eddig nem ilyen volt, ugye? alig igazodtam el! :roll: képaláírás helyett meg kommenteltem a saját képemet :oops:

angel37
 
 


Angel :P
Gyönyörű a kisasszony! Részletek jöhetnek priviben, várom :D

Krisz :P
A bőrvágó olló nagyon szúrós végű, a gyerek meg üvölt és kapkod, így én inkább a körömvágót javaslom. Mindkettőt próbáltam. A gyerekolló valóban egy kalap kaki.

Nyuszi :(
Egyrészt azt akartam írni, hogy a fülhőmérő azért nálatok még játszhat, ha a gyerkek sokszor lázasak, mert ők még nem dobálják magukat tőle szerintem.
Másrészt... nekem 4 hétig volt elég a saját tejem, onnantól kezdtem a tápis pótlást, sajna... Ha kell, hát kell. De tudom, hogy nehéz lelkileg. S hogy bírod egyébként?

Keny :P
Kérdezd meg a dokid, akinél szülni fogsz :wink:

Tobiról tud valaki valamit :?:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Nyulasz:


Nem lehet könnyű neked, minden duplán. Nagyon nem lehet könnyű a szopi így. Sajnos semmit nem tudok okosat mondani. De szerintem ha napi 1-szer mondjuk este adnál tápit? vagy éjjel? Azzal nem tennél rosszat. de ez csak egy ötlet.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: