Új privát üzeneted érkezett!

Anita!
Kíváncsi vagyok, hogy zajlott a keresztelő? Na meg hogy arrafele nem zavart-e be a front?

Csajok! Látom, hogy milyen sokan vagytok,a kik éjjeli baglyok! Mármint hozzám képest. Hogy bírjátok ezt? Én alig várom, hogy elaludjanak a gyerkőcök, aztán én is ágyba kerüljek. Samu még 1-2-szer kel éjjel-hajnalban, de most értem oda a fáradtság terén, hogy van, úgy érzem, leesek a székről éjjeli szopi közben.
A nappali pihenésnek meg lőttek : Máté nem alszik délután. Bezzeg amikor ő volt kicsi ... a délutáni szieszta mindig megvolt. Régi szép idők ...

Bevásárlókosár: én simán beleültettem Mátét, nagyon szerette is (most már inkább rááll, hiába súlyhatáron vagyunk), de soha nem nyalogatta. Persze a piszok, meg a baci a kezéről is a szájába juthat ... de így erősödik az immunrendszer! :wink:

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Sziasztok!

Panaszáradattal kezdem: fejem fáj az idegtől, jó idő van, férjemék megint strandolnak, mi itthon nyűglődünk, reggel 8 óta aludt már vagy 2x fél órát, amúgy fenn van és jó ha 40-50 ml-eket megeszik, amúgy úgy csinál mint aki éhes és aztán meg csak rágja a cumi részét :(, mellemben meg megint elzáródott egy csatorna, és hulla vagyok, hogy nem tudom magam kipihenni soha, mert állandóan a fejés jár az eszemben, és lelkifurdalásom van, ha nem kelek fel, aztán meg mindig jön az elzáródás. :(

Bocsi.

Szóval tegnap kihagytam Borót, nagyon édes, szép kislány, és nagyon ügyes, ahogyan eljátszik :)

Anita majdcsak túllesztek rajta, aztán reméljük, nem kap el semmit Hanna.

Édua megfázott tegnap, reggel fájt a feje, adtam is neki Nurofen szirupot, ennek ellenére ma megint termáloznak :(

Annus hová tűntél?, Gondolom helyre próbálod rakni az egyensúlyt, most hogy férjed otthon van :)

Megyek elkezdek megint fejni, már 1 órától csak ezzel foglalkozok, Larát meg leraktam kaja nélkül aludni, még nem reklamált :)

Szép napot!

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Jajj még egy gondolat, nekem kellene a szigorúbbnak lennem kaja terén, lehet nem így kellene etetni, hogy amikor rájön, hogy ő mégiscsak enne, hanem rendszert kellene már kialakítanom, mindkettőnknek jó lenne :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 

 
 

Sziasztok!

Reny, sztem nem feltétlenül kevés a 110, Danó is van, hogy 120 g-mal 4 órán keresztül elvan. Ráadásul ő is más adagokat eszik a nap különböző pontjain, annak ellenére, hogy nekem egyforma adagok keletkeznek 4 óránként tejből. Úgyhogy továbra is hajrá, kíváncsi vagyo, mi lesz a 2 cicis verzióval! :)

Tinu, nemá, hogy te is idegeld magad! Olyan jó, hogy semmi félelmed nem volt eddig szopi-ügyben! :D

Madame Szopi, na ezen nagyot nevettem! :)

Anita!!! Örülök, hogy azért haladnak a dolgok! Nagy beszámolót nagyon várjuk!

Danó keresztszülei (jövő 7en lesz a keresztelő) jöttek tegnap este hozzánk, itt is aludtak, tök jó volt velük! :) Keresztmami Dokinéni, keresztapa pedig hajómérnök. :)

Ildi, ne legyen lelkiismeretfurdalásod, olyan jól csinálod ezt a fejés-témát! Én emlékszem, az elején azzal húztak téged, hogy így nem lehet anyatejjel táplálni a babád elég ideig. Szóval most szóljon be neked valaki!! :lol:

Helló, Gerbomoncsi! Én sem csinálok semmit azzal a fránya bevásárlókocsival (pedig gondolkoztam, hogy kéne), de Samunak eszébe sem jut nyalogatni, szépen ül benne, érdekli a vásárlás, aztán itthon szépen átöltöztetem, megmosdatom, szóval sztem ez is elég, ha a gyerek nem eszi meg a kocsit... :) Az meg szintén igaz, hogy én pl. hozzányomtam a számat a villamosablaknak, mert vicces volt, semmi bajom nem lett tőle, pedig ma hozzáérni sincs nagyon kedvem... :roll:

No, most megyek, majd még jelentkezem! Pussz.

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


reny nekem két szuper gyerekorvos is azt mondta, hogy ne nézzem mennyit eszik a gyerek, hanem a gyarapodás a fő mutató :)

Fele annyi kajából is képesek annyit hízni a babák, mint ami az átlag lenne :), még valamikor olvastam ilyenkor 720-1200 között esznek, na nekem Lara 600 körül :)

Még mindig alszik egy hangja nem volt, egész nyáron nem bírt hozzászokni Édua és a férjem itthonlétéhez :)

zdori imádlak, úgy meg tudsz nyugtatni, de ha elzáródik egy csatorna mindig kiborulok :( :), és legszívesebben alapasztanám ilyenkor :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Majd egyszer valaki árulja már el légyszi, hogy miért nem tudok megjegyzést küldeni a blogban? :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


szofi gyönyörűen írsz, ma ezeken is elsírtam magam, nem tudom mi van velem :( :), anniyra átjönnek az érzéseid, és én is sokszor érzek így

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Petra!
Samu is 5500 gr volt 2 hete, de nekem egyáltalán nem tűnik kicsinek. Jó kis husis, tokás, pocakos. És a te kicsikéid kisebb súllyal születtek, mint Samu. Ügyes vagy, hogy még mindig szoptatod őket! Nem lehet egyszerű az ikrekkel!
Sőt, nekem kb. egy hete esett le egy szoptatás alkalmával, hogy már nem kis csecsemő, igazi kis súlya van, hurkás itt-ott, a bőre is már kisbabás. Olyan kis szépek ilyenkor (is ) a babók!

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Na itten vagyok,köszi hogy hiányoltatok!
Csak picit magam alatt voltam...Apa ugye szombaton is dolgozott és úgy volt h vasárnap pecázni megy...így pénteken kicsit kiakadtam...5 hete ez lett volna az első nap h veünk van egész nap!!!De tudtam h menni akar majd,kell neki is a kikapcsolódás,csak nem gondoltam h most rögtön...Szombaton nagy idegességemben takarítás,mosás és társai,majd apa elé mentünk,csak délig dolgozott,fél1re mentünk a vonat elé és együtt sétáltunk hazáig!Aztán este kiderült h egyikünknél sincs pénz...így apának elment akedve a pecától meg lusta is volt így itthon maradt ma!
Anyósom is beállított tegnap este,csak fürcsi után ment el.
Ma főztem,rántott csirkemell volt krumplipürével.Tök rég ettem már!Holnap fasírt lesz és főzelék!

Már be van táblázva a szeptember...Szept 1-2 éjszakai vágányzár apának,aztán 8tól vagy 3 nap készenlét..aztán 12én Szolnok gulyásfesztivál,aztán 18tól megint vágányzár 3 napig,21től lemegyünk Karcagra,majd 25től megint vágányzár 3 nap....ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁNa szóval kivagyok...

Tejem picit helyreállt,bevettema leszarom tablettát...azóta több a tej :lol: Iza viszont kel éjjel 2-3 körül szopizni...és vagy 200mlt bever....ma is több mint 200 hajnali 3kor,aztán 8 kor 170,11kor 70 és most 4kor 120. :lol: Mindez pótlás nélkül!!!Tegnap is csak az utolsó 2 kajánál pótoltam!Ma úgy néz ki csak este kell ha kell :wink: :lol:

Én is adtam a hét elején pár kanál barackot Izusnak,semmi fintor,ette mint kacsa a nokedlit,de többet azóta sem kapott,mondom megvárom a dokit,nem kavarok be!Egyelőre fogalmam nincs hogy hogy kéne...kiváltani a kaját vmivel?Vagy csak kaja után adni vmit?stb..túl sok a kérdés bennem ezzel kapcsolatban....Petra!!esetleg nem tennél fel vmi irományt erről???? :oops: Annyit tudok h lassan fokozatosan....

Anikó!Mennyi lesz akkor a kajapénz?Hányan leszünk?össze tudtad számolni? 8)

Képek szupik!!!Bogi és apa láb haláli!!!!
Itt vannak nagyobban felújításról a képek! http://felujitas09.annus.fotoalbum.hu/

Edua!
Nem tom mért nem sikerül....hogy próbálkozol????Amúgy mint már említettem szuperül csinálod a fejést!!!De ha nagyon nagy a nyomás rajtad akkor szerintem adj neki mást is,kis tápi vagy ilyesmi.Csak annyiszor fejj ami még belefér és nem terhel le teljesen!4 hónapja fejsz :shock: Nem semmi!!!!


Tinu!
A te szavaiddal élve,na nehogy már te is parázz! :wink:


Dóri !
továbbra is jobbulást!

Anita!
Majd mesélj!!!És hozz képeket!!!!


Na ez jutott így hirtelen eszembe az olvasottak után...

Iza meg nagyon ügyi!!!Ha kézben van szinte ülésbe húzza fel magát, a hátra fordulással is próbálkozik...na meg menne egyem is meg!Küzd nagyon,próbál kúszni,felnyomja a seggét is,annyira cuki!!!

Na dugulok,sok lezsek így egyszerre :oops: 8)

annus11
 
 


Ja és Iza 6200 g volt tegnap,kis husi musi!

Madam szopi :lol: :lol: nekem is küldenél erről a fogyóról több infót?Ha Zili szerint a 90 napos káros,akkor inkább azt csinálnám amit ti!!!

Zili!

Köszi az infót a 90 naposról!

annus11
 
 


siker :)

nekiálltam kézzel fejni egy edénybe :), nem bírtam már ülve ezért eldőltem és láss csodát kinyilt a csatorna :)

annus nem semmi munkája van a férjednek :(, sajnos az enyém se sokat lesz itthon ha elindul a suli, de ő legalább itthon alszik minden este :)

jó súlya van Izusnak :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


mai főzésem: sajtsaláta, és most ahogy eszem jutott eszembe, hogy kihagytam a hagymát belőle :)

az agykontrollos fogyi engem is érdekel, blogra valaki felrakhatná :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Na, csak gyors bekukk!

Annus, de jó, hogy jöttél, persze küldök privit. Amúgy viccen kívül, az apa hiány miatti feszkó simán bezavarhatott a tejbe!

Petrus, Te melyik oltásokat adatod be az ikreknek a kötelezőn és a prevenaron kívül, ha van ilyen?

Anikó, kaja elég lesz, ha meg nem, akkor annyit eszünk, amennyi lesz, ezen ne izgasd magad.

Annus, nekünk a második szopi 11 és 11:30 közt van, utána mennék értetek, és úgy tudunk indulni. Vagy eljöttök ide hozzánk villamossal? Mert akkor még hamarabb is.


Jó, most ennyi, puszi!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Jaj, még Ildi, neked akartzam, hogy nagyon örülök, hogy jól esett olvasni, amiket írtam! :)

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


annus Lara is ezt csinálja minden etetésnél, húzogatja fel magát ülésbe :)

szofi az első három tetszett a legjobban, a nagymamás meg amúgy is szíven ütött, nekem még csak nemrég halt meg és igazán még nem tudtam kisírni magam :(

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Petrus! Köszi!

Hát csajok, bevallom, így a 4.gyereknél totál elbizonytalanodtam oltás-téren.
Azt eddig is tudtam, hogy bizonyos ajánlott oltások nekünk nem kellenek, csak a gyógyszergyárak szerint kell annyira, de ha ezt az oldalt megnézitek, szerintem Ti is ledöbbentek. Vagy csak én vagyok ennyire lemaradva?...

http://antalvali.com/egy_bennfentes_kit ... _kutatoval

Kép
szkitty
 
 


szkitty én nem harcolok a törvény ellen a kötelezőket beadatom, a prevenart is megkapta, és a meningococcus ellenit is meg fogja kapni, a bárányhimlőt is majd 1 éves kora után, egyedül a rotát nem adatom be neki :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Edua!
Hurrá!!!Jó h kinyílt a csatorna!


Szofi!
Igen,tudom h ez is közre játszhatott a tejben..sajna apát nemhogy nem fizetik meg,de hogy minden hónapban több nap is van h nem alszik itthon...hát már megszoktam,csak Izával még nem szoktam hozzá...de majd megszokom újra,na értitek :wink:
Figyu!Az úgy jó hogy ha elkezdtek szopizni akkor rám csörögsz és akkor elmegyünk hozzátok!Fogalmam nincs h Iza mikro fog aznap enni...De ha mi is épp akkor eszünk akkor majd úgyis szólok,és akkor lehet h mire ideértek addigra mi is végzünk,szóval majd akkor elválik aznap :wink: Babakocsit vigyünk szerinted?Te hozod a vázat?Vagy hogy gondoltad?Az enyém esernyőre csukható amúgy.Privit nézem mindjárt,de tényleg feltehetnéd a blogba,nagy az érdeklődés úgy látom :wink:

Kitty!
Jaj én ilyet el se olvasok...lehet jobban járok :roll: Én is azokat akarom beadatni amit Edua írt,pont elég!
Jut eszembe!Nem tudod h mennyi esély van szolgálati lakáshoz jutni?Ugye ahol lakunk az nem a miénk...csak ugye mi lakunk itt.Sajna azt vettem észre hogy it is mint mindenben pofára adják ezt is...csak nem tom kinek kéne benyalni.... :twisted: :roll: Mikit már ráállítottam h környékezze meg a humánost.... 8)

annus11
 
 


Kitty, pont ezt a honlapot linkeltem be kb egy hete, csak kozmetikum-rákkeltő anyagok kapcsán. Tényleg para az egész, érteni meg nem ért hozzá az ember. :? Mindenesetre a 15 hós oltás-autizmus kapcsolatról már hallottam, homeopátiás cuccal lehet "kivédeni". (Ha igaz. :?: )

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Ildi, ne legyen lelkifurid.. sztem te mar igyis annyi mindent megtettel,amire sokan nem lennenek kepesek!!! Lara mar kesz nagy lany es elkepzelni se tudom mennyi faygasztott tejed lehet?! :)

Reny, ma mar ket mellbol nyomtad? erdekel h igy mi volt!!

Annus, orulok h visszatertel 8)

Oltasok..
azt hiszem Boro megkap mindent :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


ez a cikk.. durva :shock: :(

Netti
Kép
maumau
 
 


Sok leszek,lehet vkinek sokk is :lol: :lol:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

annus11
 
 


Vki!

Akkor már csak pontos címet,és összeget kérek szépen. AZ elsőt azért,mert nem találtam a blogban, a másodikat meg azért,hogy mennyi pénzt vigyünk!? :D

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Bocsi, Anikó! :oops:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Trixi!
Blogban a címkéknél nézd meg,van egy ilyen h elérhetőség!Ott könnyebben megtalálod a címet térképpel együtt! :wink:

annus11
 
 


Az utcanevet látom, de számot nem!

Esküszöm pár napja még nem találtam ott, csak a Tiédet!!! :?

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Meguntam az egész napi 1,5-2 óránkénti kajálást és levittem Larát babakocsizni, aztán elmentünk a tescoba, hazaértünk pancsi kaja és most alvás van. :) megevett 125 ml-t :) ez már neki sok :)

Kiváncsi vagyok mikor fog kellni :), mostanában (2 napja) fél 1-kor és 5-kor kel :)

Annus Izus tündéri husi baba, Édua azt mondaná rá, hogy puffadt arcú :), Larát is így hívja :)

Jajj Édua a varázsitatóból issza a tejet :)

Most fedeztem fel a tescoban a tommee tipee, lehet nem így kell leírni :), cumisüvegeket és cumikat, halálosak :)

Jó éjszakát mindenkinek!

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Trixi!
Szerintem észre fogod venni,pici utca,és sok kocsi áll majd előtte :wink:

annus11
 
 


Annus, nagyooooooon szepek vagytok :wink: Izusnak hany forgoja van? :roll: :lol:

Ildi, akkor Boro is puffadtarcu :roll: :lol: :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Hahó, Annus, most aztán igazán feltűnt, hogy eltűntél 1 időre! Jó, hogy az örömtől rendeződik a tej! :)

Ildi, örülök a nyitódásnak!

Anita!!! ???

Engem is érdekel az összeg, Vki!

Most megyek esti programsorozatozni... :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


maumau egyébbként a fagyóba már vagy 1,5 hónapja nem rakok tejcsit mert nem fér, kombihűtő 3 fiókja tele van, még egy doboz jégkrém se fér bele :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Izusnak vagy 100 forgója van....apjától örökölte..szóval majd őt fogja szidni miatta!És van olyan fogója ami totál ugyan ott van mint az apukájának :shock:

annus11
 
 


Annus, nagyon jó képek! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Ja, Annus, köszi, de egyre rosszabbul vagyok... :cry: Ha keddre nem gyógyulok meg, sajna nem tudok menni, pedig annyira jó, hogy a közelünkben lesztek, úgy mennék... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Dóri! :( :(

Vki meg tudja mondani h mikor kell a gyedet igényelni?Nekem okt elejéig jár a tgyás.Akkor már most igényeljem meg h onnantól kaphassam a gyedet?Vagy megint 1-2 hónap mire kapni fogom?Tehát lesz egy kis szünet közte?Így év végén jó lenne tudni.... :roll:

annus11
 
 


Sztem ha okt elejéig jár,akkor szept elején érdemes elkezdeni, mert előbb nem lehet Azt hiszem, csal 30 nappal a lejárat előtt!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


annus ezt már én is felvetettem a bérszámfejtőnknek, mert én is okt 5-ig kapom a tgys-t. szerinte szept, végén igényeljük, hát remélem nem fog tévedni és nem lesz megint 3 hónap pénz nélkül :(, karácsonyra akkor nem jön a jézuska :)

trixi nagyon szép gyermekeid vannak :)

zdori jobbulást neked!

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Trixi!
Köszi szépen,akkor majd utána járok...nem is tudtam h van ilyen :shock:
jaj szegény Petya...látom a kötést a kezén :?

annus11
 
 


annus én meg mondom férjemnek, hogy majd Lara is beleszámít a távhőtámogatásba, ő meg felvilágosított, hogy már nem is lesz :( :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Netti! Hát ma megint nem voltunk egész nap itthon, és ugye ilyenkor rejtélyes módon elég neki az egyik cici is. Most este viszont két ciciből evett, és utána aludt csak el. Holnap lesz a mérvadó, mert akkor már itthon leszünk. Én is kivi vagyok, hogy akkor hogyan viselkedik a két cici után. Majd igyekszem megírni.

Elég nehéz mostanság az életem, mert Amina veszettül viselkedik, ordít minden boltban, hogy neki ilyen-olyan játék kell, nem engedi el, úgy kell kitépni a kezéből. Annyira ordít, hogy mindenki minket néz. Írtó ciki, valamint eléggé idegtépő. Tinu lehet, hogy neked kellett volna említenem a dolgot ma mikor találkoztunk, csak nem akartam az egész család előtt, meg ugye Amina is ott ült a kocsiban, gondolom nem kellene előtte. Teljesen kész vagyok tőle. :(

Kép
Kép
g_reny
 
 


reny mi ilyenkor mindig kihoztuk a boltból és nem kapott semmit, vagy csak egy dolgot, de nem játékot :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Trixi! Drága kisfiú, olyan elesett ezen a képen a kis arca. Annyira jó, hogy már meggyógyult! :)

Én már a tgyás-sal együtt megigényeltem a gyedet is. Nekem Aminánál is így volt. Tgyást, gyedet együtt, és aztán csak a gyest kellett külön.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Ildi! Én sem vettem neki semmi játékot. Egyébként a mai a Deichmanban történt, ovis cipőt vettünk neki, és ott kiszúrt valami idétlen gagyi játékot. Mondtuk neki, hogy nem vesszük meg, erre ordít, hogy ő megveszi és elszalad a játékkal a kezében. Hangosan sír és öleli a játékot. Szólunk neki még 5*, akkor sem jön, sír moeg ordít a bolt sarkában, mint a veszett szamár, erre közelítek felé, hogy akkor elveszem a játékot és kisétálunk, na akkor úgy rázendített, mintha már többször laposra vertem volna, és megint arra készülnék. Szó szerint ki kellett rángatni a kezéből azt a vackot. Utána eljátszotta ugyanezt a játszótéren, onnan meg hazajönni nem akart, szóval teljesen tanácstalan vagyok. Hozzáteszem nem ez volt az első alkalom.

Kép
Kép
g_reny
 
 


A képen lévő macit akkor fogta meg először,és azóta el sem engedi. Egyik gyerekemnek sem volt sem cumija, sem olyan kedvence amit ne lehetett volna elvenni tőle. Na most lesz!!! Illetve már van! :D

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Na most mennem kell, mert a férjem akarja uralni a laptopot. Már megint póker. :? :evil:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Sziasztok!
Túl éltünk!!!!Jó volt,nagyon szépvolt.A végén egy két incidens,de ezt majd holnap és nem ide!
De tökéletes volt minden!!!!!
Puszi nektek!!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Húúú, Reny, én nem vagyok szakértő, de a Ranschburg Jenő könyvében olvastam, hogy ez minden gyereknél eljön, mármint a hiszti korszak. Ordítok, földre vetem magam, mindenki minket néz, stb. Annyi maradt meg, hogy ne törődjünk az idegenekkel, és semmi esetre se hódoljunk be a cirkusznak "jóvanfiamfogdaztaszartcsakhagydmárabbaazüvöltéééééstttt!" felkiáltással. Azt írta, ilyenkor a gyerek a figyelmet próbválja felhívni magára, és úgy kell tenni, mintha "láthatatlan" lenne. Ezt meg is mondhatjuk neki: "Amina, mikor így viselkedsz, számomra láthatatlanná változol!" Tapasztalatom persze nulla, de az általam jónak minősített könyv ezt írta.
És még: EZ NEM A TI HIBÁTOK, NEM RONTOTTATOK EL SEMMIT, ÉS EZT NEM IS GONDOLJA SENKI RÓLATOK, AKI MEG IGEN, AZ LE VAN FOSVA! - a könyv nem pont ezeket a szavakat használta...
Tinu tudna gondolom okosat mondani! :roll:

Annus, nem tudom mi legyen a babakocsival. Az a helyzet, hogy ha jó idő lesz, akkor én pokrócra leteszem a földre. Ha nem, akkor kell a babakocsi, de ha az benn van, akkor oda már a Tietek nem fér be. És ha öten megyünk, akkor ugye az utastérbe se...
Kedden meg akkor hívlak, mikor kezdjük majd a szopit!

Csaninak is ezer forgója van, szintén apától! :lol: Egy orbitális rögtön középen elöl! :lol:

Trixi, Annus nagyon szépek a képek, köszönjük!

Dóri gyógyuljmeggyógyuljmeg!!!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok én is, olvasgatok rendszeresen, de az írásra már megint nem volt időm :evil:

Tinu!
Kedden hol talizzunk és mikor?

Ma volt Leon 4. szülinapi bulija, jó volt, csak nagyon elfáradtam.
Egész nap takarítás, főzés, hulla vagyok.......

Emese!
nem felejtkeztem el a tiramisu receptről, jövő héten beírom, oké?!

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Barbi, jesszus, negyedik szülinapi buli??? :lol: :lol: :lol: Nagyon király! Majd nem röhögök, ha nekem kell tartani 3 és 3/4 év múlva, mi? :lol: :lol: :lol:

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: