Új privát üzeneted érkezett!

Angel! Igen, az a PKU és pajzsmirigy. :)
Friss kép Diókáról?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


26 féle vizsgálatot végeznek.

skrisz72
 
 


Micsoda csend van itt kérem!

Most lelépek pár napra, mindenki jó legyen, kicsik nőjenek nagyra!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 

 
 

Sziasztok!

Ma voltunk nődokinál.
Mindent rendbe talált hála picit fészkelődött aztán bealutt. :D
A vérvétel eredménye ok a vizeletbe van némi baci de a dokibácsi azt mondta ezzel ne foglalkozzak nem olyan magas így ő még nem adna rá gyogyit.
Remélem minden ok lesz ezért!

Jó éccakát mindenkinek.

Kép

Kép
raniko
 
 


Timi,
én is benéztem párszor, de látom, mindenki babázik vagy pihen, így én is ezt tettem :wink: (aludtam)

Nektek jó utat, vigyázz magatokra! :P

tillidian
 
 


Sziasztok!
Timi,jó pihit :D

Rani,az is lehet,hogy csak nem volt teljesen tiszta a vizelet,nekem is mondták,hogy elötte zuhanyozzak le,és középsugaras vizeletből vigyek,hogy ne kerüljön más oda...ha a dokid nem aggódik,akkor jó :wink:

Krisz,meglett az eredmény?26 félét néznek????? :shock:

Lois,hogy sikerült a strandolás?
Vendég
 


Sziasztok!

Nyulasz igen eggyáltalán nem aggódott!!!!!!
Lehet az is amit te mondasz nem zuhanyoztam és alíg tudtam pipilni mert hajnalba muszály volt 2 körül kimennem egyszer. :roll:
A házidoki adott egy műanyag csövet elötte 3-om héttel szóval minden lehet.
Nem aggódom én se mivel a pici folyáson kívül nincs tünetem az meg ugye normális, és a dokim is tök nyugott.
Magvizsgálta a pocakomat és a méhem is megfelelő méretű láttuk babót de kb úgy mint a Kaáliba olyasmi volt a gép csak hasi.
A nemét így nem tudjuk. :roll:
Az a lényeg hogy jól van!!!!!!!!! :lol:

Timi jó pihit neked!!!! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok Cajok!

Meg tudná valaki mondani nekem lécci,hogy mennyibe kerül a második terhes UH a kaáliba?
Amúgy bejelentkeztem a rendes nődokimhoz is,09.05-re,biztos lesz egy csomó vizsgálat amit koraterhesen el kell végezni,nem akarom húzni az időt.
keny
 
 


Rani,legközelebb zuhanyozzál! :wink: Most már csak hasi uhu lesz.

Keny,én nem tudom,mert csak egy uhum volt,de max egy vérvételre számíthatsz,más vizsgálat nem nagyon lesz...nekem még az sem volt,csak a 16.héten.Nyugi,semmiről nem maradsz le :wink:
Vendég
 


Nyulasz, eredmény majd kb. egy hét múlva.

Hanna, minden nap eszembe jutsz. Vicces, de a wc papírról. Apa narancssárgát vett, és folyton az jut eszembe, mikor letoltad Lacát, hogy nem fehéret vett, hogy fogod így látni, ha barnázol. :wink: Milyen messze van már....

Timi, jó pihit!

skrisz72
 
 


Igen nyulasz most is hasi volt csak nem volt olyan jó a felbontása és elég messze volt tőlem a monitor, de apa ügyes volt kielemezte a babót még a doki is megdícsérte!!! :lol:

Keny ha jól emlékszem 8.000 Ft az UH.(nekem elég sok vol a Kaáliba :roll: )

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok!

Krisz! Bizony régen volt...
Hihetetlen, hogy min mentem keresztül és itt van O.

Dobok egy képet:
Kép

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna: nem tudok betelni Oliverrel! :oops: Igazi pasi mar. Azokkal a szep szemeivel teljesen elvarazsol... :) .

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Basszus, Hanna!
Olivér már áll??? Nem korai kicsit? :shock: :shock: :shock: :shock:
vovanda
 
 


Amina! Köszi!

Vanda! Ja, feláll.
Szerintem is korai. De nem tudom leragasztani.
Gondolkodtam pedig rajta.
Mi a fenét csináljak????

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


köszi Rani
keny
 
 


Sziasztok!


NST, magzatvíz rendben, Gréti pociba bő 1 ujjnyira vagyok nyitva. Ha előbb nem jövőhéten csüt. vagy pénteken tuti szülök. Most eldölök majd este jövök.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nikó, fájt?

Művészkedtem:

Kép

Kép

skrisz72
 
 


Skrisz!

Nem fájt, kicsit görcsiztem utána de elmúlt.

Nagyon szuperek a képek.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Krisz! Nagyon szuper képek!
Gyönyörű Eszter!

Nikó! Tessék már menni szülni! :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok, bekukk! :P

Itt bődületes a hőség, csak tümmedek egész nap :oops:

Nikó,
oldószeeeeeer!!!!!!!! :P +++++++++++++++++++++++++++++++

Hanna,
csúcs-Pasi! :D

Skrisz,
gyönyörűek a képek!!! Tehetséges vagy! :wink:
Eszter pedig csodaszép :D

Keny,
nekem csak 1 vvtel volt és 9 hetesen egy UH, utána rögtön el is bocsátottak, ezekért nem kellett fizetni :roll:

tillidian
 
 


Skrisz!
Ezek a képek fantasztikusak!!!Fotós vagy?Szuper! Eszter meseszép baba!
keny
 
 


Keny, igen fotózom. De csak amatőr jelleggel. Semmi komoly. :D Bár én inkább természetfotós vagyok, úgyhogy a portrézást még gyakorolnom kell.

Tilli, tümmedés? Hát ez meg milyen szó???? :mrgreen: Nekem is a hátam közepén folyik a víz. Most vettem le a fűzőt, már nem bírtam tovább. Bazi melegem van benne. Lapos has ide vagy oda. :oops: Kilóban már jó vagyok, visszamentem a kiindulási pontra. Újra 60 kiló vagyok. Minden ruhám feljön. :lol: Csak a bőröm olyan, mint nagyanyámé... :mrgreen:

skrisz72
 
 


Skrisz,
van még pár szinonima: punnyadás, szottyadás, de mifelénk tümmedni is szok' az ember :mrgreen:

Bőröd még egy kicsit ilyen lesz, de ne aggódj, néhány hét és nyoma sem marad :P (Vackor után 1 évvel úgy néztem ki, mint azelőtt se :lol: azon gondolkoztam a hasamat stírölve, hogy biztos belőlem jött ki ez a gyerek? :roll: :lol: )[/url]

tillidian
 
 


Hanna!
Kúszás-mászás volt? Szakemberek szerint annak nem szabad kimaradni. Próbáld lerakni a földre, ha feláll. Ha meg járókában van, szedd ki belőle, állítólag az is felállásra készteti. A lényeg, hogy ne nagyon legyen kapaszkodója. Dani is mindenbe belekapaszkodik, próbál felállni, még nem nagyon megy. Én meg teszem vissza mindig a földre. De ez csak annyi, amiket olvasgattam...

Skrisz!
Türelem. (mondom ezt én...) Anno még Balázs 1 éves kora körül is húzódtak a helyükre dolgok. Szóval minima 9 hónap, mire minden a helyére kúszik.
Ja, és drága lányaim: nem fűző kell a pocakotokra, hanem amint lehet, torna. Balu 2 hetes, az ikrek meg 4 hetesek voltak, amikor tornázni kezdtem. Na nem durván, csak lájtba. Sokat segít, mert az izmok visszahúzódása az első időkben a legintenzívebb. A csíkokkal-ráncokkal nem tudok mit kezdeni, de az izmokat próbálom helyrerakni.
vovanda
 
 


Jó reggelt!

Vanda! Olivér kúszik, mászik, felül.
Nincs járókában.
Vagy a nappaliban habtapin, vagy a szobájában van.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Jó reggelt!

Skrisz ezek a képek szenzációsak gratulálok!!!!!! :wink:
Nagyon tetszenek!


Hanna nagyon ügyes Olivér nem semmi! :D :shock:

Kép

Kép
raniko
 
 


Hanna!
Akkor hadd nyomja! Ezek szerint bírja a kiskrapek. :D
vovanda
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk....

Raniko!
Örülök,hogy minden okés a vizeleteddel,vagy legalábbis nem vészes az eltérés.Ami van,az meg belefér!Legközelebb tényleg középsugarast produkálj! :wink:

Keny!
A Kaáliban a 2. uh. valóban 8.000 Ft.

Skrisz!
Nagyon jók a fotóid,Eszter pedig csodaszép kislány! :D

Hanna!
Nagyon ügyes Olivér...és tényleg helyes kispasi! :wink:
Ha magától csinálja a dolgokat,akkor nincs semmi baj! :D
Az én fiam pl. először felállt,aztán ült le (arra a "rendes" ülésre gondolok,amikor négykézlábról teszi le a popóját) és elég későn,11 hósan kezdett el négykézláb mászni,addig oylan speciális,mókás fókakúszásban közlekedett. :lol: Nagyon édes volt,sokan sajnálják,hogy már nem így halad. :roll: :lol:

Nyulasz!
Szép súlyuk van már a piciknek.....amióta írtad,azóta meg még csak több! :D

Nálunk minden okés.....Ábelom kezd kigyógyulni,tegnap este óta csak hőemelkedése van.Már eleven is,meg tud rosszalkodni...szóval javulóban. :D Remélem Panni nem kapja el.

Puszi és szép hétvégét mindenkinek

Ági

pálgi
 
 


Plági!Köszi
keny
 
 


Sziasztok!

Szóval próbálni még senki nem próbálta a fülhőmérőt?

Még egy kérdés,csuklásra van valami tipp,amitől hamarabb abbamarad?

Ági,jó,hogy Ábel már jobban van :D

Skrisz,ezek tényleg szuper képek :D

Lois még strandol vajon? :roll: 8)

Hanna,kispasidat megzabálom :D

Vanda,én úgy tudom szopi alatt nem lehet tornázni,mert savas lesz a tej :roll:

Till,jó tümedést :lol:
Vendég
 


Nyulasz!
Én nem adok semmit a gyerekeknek,ha csuklanak. :roll: Pici korukban adtam 1 csepp citromlevet,de mondták,hogy azt inkább ne,mert 1. allergizálhat,2. kimarhatja a csepp gyomrát a babának. :?

Fülhőmérő :arrow: popsisat használok,de mostanában elgondolkodtam a fülesen. :roll: Még pici korban jobban tűrik,de pl.Ábel már ha meglátja a lázmérőt,már minden baja van.Nemhiába pasi és nem szereti,ha a fenekében matatnak. :D

Ági

pálgi
 
 


Nyuszi!
Nem napi másfél úra intenzív edzésre gondoltam. Hanem napi 15-20 perc lájt tornára. Az nem árt senkinek. Sem a tejnek, sem a babának, sem neked.

Pálgi!
A fülest felejtsd el. Sógoromék egy csomó fajtát kipróbáltak a kórházban, nem lehet vele pontosan mérni.
vovanda
 
 


sziasztok!

Hanna,
ha nem maradt ki semmi, akkor jó, ez van! :wink:
Olivér 3 évesen iskolába megy! :lol:

Nyulasz,
cicire tevést (is) szokták mondani csuklásra! :wink:
so-so beválik.

Krisz,
cuki képek! :lol: :lol:

ja, apa is fekete-fehérre állítja a gépet és művészkedik :wink:

a súlyt nem tudom, hogy csinálod... rám csak jönjön :? , leginkább az utóbbi két hónapban, mióta itthon vagyunk.

Ági,
Ábelnek további javulást, Pannit kerülje el a nyavalya! :)

Lois,
most már gyertek haza, már elment a nap! :wink:


UH: a kaáliban nekem is csak a 6hetes volt!


tegnap 7-től szinte egész nap fennt volt a Kiccsaj :roll:
fél11körül végre le tudtam tenni, és toronymagas rekord lett belőle: f8-ig húzta!! :shock: :D
fölkelt jókedvűen, zabált 130-at, azóta újra alszik (jó, már mocog)

tuti a front :roll:

angel37
 
 


Lois is jelen :wink:
És már nem strandol :roll:

Igyekeztünk kihasználni a 2 utolsó nyári napot, bár csütörtökön KisZé megfúrta a strandolását, egész nap nem aludt, de persze mikor indultunk volna beverte a szunyát, így odaadó anyja szépen itthon hagyta, és lement egyedül napozni és fürdeni :oops:

De tegnap már családilag mentünk tök jól vette meg én is, volt szundizás, meg is tudtam szoptatni, egész estig ott voltunk vacsoráztunk, gyakorlatilag nyugisabban mint itthon (mert itthon rögtön kiszagolja ha épp eszünk is ált. végig nyekergi), ott meg angyalkásan viselkedett végig.
Azt mondjuk nem tudom, szabad volt e nekem fürödni (tegnap letelt a 6 hét), de bementem saját felelősségre :roll:

Skrisz!
Gyönyörűek ezek a képek, nagyon szépséges Lányod van :)

Én úgy tudom a PKO egy fehérjelebontási zavart szűr. Ami ha fennáll, akkor speciális tápszerre és sajna életen át tartó diétára kell átállni, mert súlyos degenerációkat okoz. De nagyon ritka. A kórházban nekem azt mondták, hogy azért szokták visszahívni a kismamákat, mert úgy veszik le a vért hogy még nem evett eleget a baba (60grammot meg kell hozzá enni, néhány szopi alatt). Minket is ezért nem akartak hazaengedni először, emiatt a vizsgálat miatt.

Angel!

Tesóméknak tudod bigája van, Pizsi legnagyobb cimbije, na ő is nagyon aranyosan viselkedik, csak egyfolytában befekszik a babakocsi elé, én meg folyton rátolom :)

Hanna!
Ez a kép annyira édes, ez a pasi csúcs!! :D :D Narancssárga klotyópapíros eset pont ugyanígy nálunk is :?

Keny!
Valóban egy csomó laborvizsgálatot végeznek, de ez neked csak egy vérvételt jelent. Én 9 hetesen mentem, addig csak UH-k voltak. Más nincs.

Till!
Tümmedés nekem is új, de a punnyadást mesteri fokon űzöm :wink:
Én komolyan nem is tudom mivel érdemeltem ki ezt a kölköt, ma aludt este 10-től reggel fél 5-ig, kaja, aztán szunya fél 9-ig, megint kaja, aztán még lustiztunk fél 11-ig :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,
csúcs, hogy ilyen jól alszik! :D
Strand alatt Apa vigyázott rá? :roll:

Angel,
akkor nyugis éjszaka volt! :wink:

Nyulasz,
mi citromot csepegtettünk csuklásra, nálunk bevált. (Volt pár ilyen dolog, amiben nem hallgattam senkire - de nem is ajánlani akarom, ez saját felelősségem volt. Pl. a mézbe mártott cumi, egész kicsi korától, és félévesen már tehéntejes tejbegrízt is kapott...de tényleg nem próbálgatni, Lányok! :roll: most én sem fogom, és szerintem mázlim volt, hogy Vackor akkora zabás, és semmire nem jött alleria :roll: )

Nekem tegnap jó napom volt! :P Lencsi jól viselkedik 2 napja, csak "rendesen" mozog :D - viszont hajnalban újabb allergia roham, ami most is tart, szóval ülök a dög meleg szobában és próbálok szájon át lélegezni :oops: :evil:

tillidian
 
 


Lois,
hú, tökjóó! :D
hát nekünk ilyesmi program sajna nem lesz mostanság... :oops:
köszi a bigás infót! :lol:

ismerős anyukának egyik gyereknél nem lett jó a PKU, igen, kapott rá spec. tápot, de csak átmenetileg!
hú, az nem lehet jó, ha egész életen át... :?

Tilli,
szegényem :?
legalább Lencsi "csak rendes" :wink:


csajom még mindig alszik! :shock: :shock:

angel37
 
 


Lois, kis Zé igazán jó fej veled! :lol:

Angel, én azért reménykedem, hogy semmi baja Eszternek, csak nem evett elég anyatejet a vérvételig. Ez a vizsgálat kb. pont annyira megbízható, mint az afp. :evil:

skrisz72
 
 


lehet, hogy akkor emiatt! biztos rendben lesz Eszter! :wink:

angel37
 
 


Sziasztok!


Nst. ma is oké, kicsi lányom nagyon lapít . Hajnalba fájásokra keltem ami reggel 8.-ig kitartott de nem volt rendszeres, meg valami fehér nyálka is kijött néha néha. Elmondtam dokimnak, megvizsgált de helyzet változatlan bő 1 ujjnyi. Hát nem volt kellemes a vizsgálat mit mondjak. Azt mondta ha visszajönnek a fájások akár rendszeres akár nem menjünk. Fájás nuku de a derekam majd leszakad. Meg a melleim fájnak eléggé.
Remélem pár nap és énis dajkálhatom kicsi lányt.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nikó!
Hűha akkor tényleg közel a szülés!!

KépKép

Kép
keny
 
 


Hajrá Nikó!!!!! :lol: :lol: Mostanában egyik gyerek sem akar magától a világra jönni... :roll:

skrisz72
 
 


Sziasztok Lányok!!!

Csak gyors bekukk!!!
Ma voltunk 3D mivel ilyen rossz az idő és talátam időpontot.
Megtudtuk drága babácskánk igen csak pöcsös!!! :lol: :lol: :wink:
Ide is teszek képet de töltök fel többet a googelra.
Lehetne, hogy a táblázatba bekerüljön, hogy kisfiu és MILÁN!!!!
Nagyon köszönöm!!!
Na a tagadhatatlan kép! :lol:


Kép Középen a lényeg:O)

Kép Sziasztok

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani!
Tényleg megcáfolhatalanok a bizonyítékok!Grat a kukishoz :lol:

KépKép

Kép
keny
 
 


Keny nagyon köszi!!
Tagadhatatlan!!! :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani, gratula Milánhoz! :lol: És már tud számolni is! Nyolcast formázott a köldökzsinórból. :wink:

skrisz72
 
 


skrisz72 írta:Rani, gratula Milánhoz! :lol: És már tud számolni is! Nyolcast formázott a köldökzsinórból. :wink:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hát ügyes gyerek!!!! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani,
pöcsihez gratu! :lol: :lol:
tényleg ott látszik, még én is látom! :wink:

angel37
 
 


Raniko,
atyaég, Trónörökös!!!! :lol: :lol: :lol: Ez szuper, hatalmas gratula!!!
(Most megtudod, milyen az "igaz szerelem" 8) :lol: :lol: )
Érezted, hogy fiú lesz? :roll:

Többiek, Ti sejtettétek előre, milyen nemű?
(én 8 éve is és most is szinte biztosra "tudtam", hogy ki lakik odabent :roll: )

Nikó,
óriási adag oldószert küldünk!!!++++++++++++++++++++++++++
de izgi, tényleg mindjárt babázol! :wink:

Angel
mennyit alukált ma Dióka? :roll: :lol: - ugye nem lesz azért virrasztás az éjjel? :roll:

Nyulaszka ma elfoglaltnak tűnik, ki érti ezt? :roll: :D

tillidian
 
 


Till,vagyok ám :D

Lois,tényleg rendes kispasid van :wink: ...én is akarok strandolni :roll: olyan hosszúnak és melegnek tűnt ez a nyár,hogy se balcsi,se velencei-tó...hiányzott nagyon.

Angel,jó neked,hogy már ilyenek az éjszakák...már én is alig várom,hogy egyhuzamban másfél óránál többet tudjak aludni :shock: :oops:

Rani, :D :D :D gratulálok Milánhoz :wink:

Nikó,hajrá :wink:

Mi nagyon küzdünk,még mindig rettenetesen fáj a szopi,szerintem rosszul veszik be a cicit,és azért :( pedig tudom,hogy hogyan kéne jól a szájukba adni,és szép nagyra is nyitják hozzá,de ahogy betolnám a cicit,már rá is kapnak,így nincs jól benn...és már egy rémálom az etetésük,sokszor a könnyem folyik,annyira fáj...és most megint elkezdték,hogy 30-40 mili után bealszanak,és 15 perc múlva újra cici kell...
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: