Új privát üzeneted érkezett!

Chardonnay neked is küldtem a jelszót.

KKia: overáll, megnéztem cherokee és 3-6 hós (68-as), de tavaszig kihúzza legalább :)
Kép
anyabebi
 
 


Vcsibe ez nagyon tetszett :D :D
küldöm a kelszót.

Moncsi szerintem nem is vagy bálnabébi :!:

Anyabébi jó a frizkó és a gesztenyepüré mmmmmmm.
Ezt mind Te egyedül?Bocsika .Ketten a babócával?
Most Nekem is jól jönne. :?

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép


Lucas&Sophia :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 

 
 

Andi :cry: Örömkönnyek ám :D Gyönyörűek a babák!!!!!

Anyabébi, nagyon klassz az overál, köszi a tanácsot. És ez mennyibe került, ha nem vagyok indiszkrét?

Char, korábban én is egy hétig bírtam aszalódni a napon egy tengerparti nyaraláskor, most már ki kell menni 5 percre a napra, már rosszul vagyok...

Kép
kkia
 
 


Andi: Csodaszépek a babócáid!!! :D Potyognak a könnyeim... Egész nap tudnék gyönyörködni bennük!!! :lol: :lol: :lol: Nagyon vigyázz Magatokra, és siessetek haza! Várunk mielőbb. Sok puszi Nektek!
bobóbaba
 
 


most csak gyorsba annyit, hogy

Andi gyönyörűségesek a gyerekek, nem is látszik rajtuk, hogy korababák, és eszméletlenül hasonlítanak egymásra! :D :D


majd jövök, csak elég szarul vagyok megint a vérvétel után. :oops: :?
Vendég
 


Fúúúúú, micsoda babócák!!! Látszik, hogy nagyon elégedettek az élettel. :) :) :) :) :)

Ilyen overallt én is szeretnék majd venni, a vaterán már nézegettem őket...

No, megyek, eszek egy kis lasagne-t. :lol: (bocs...)

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Andi nagyon édesek a babáid,csak gratulálni tudok ismét.
Egész nap csak nézném őket és szeretgetném.
Vigyázz nagyon magadra és a babákra is ,siessetek haza.
:D :D :D

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


És az ötlet a júliasiaktól lopva :oops: :lol:

Andi első bejegyzése:

twinsmomma írta:Sziasztok!

Csatlakoznék hozzátok. Elvileg október 15-re várom a babáinkat. Nagy meglepetésre ketten költöztek be a pocakomba :roll: :lol:
Vendég
 


ÉS ez már saját találmány

Andi szülés előtti utolsó bejegyzése:

twinsmomma írta:Megyünk a kórházba... elég erős fájásaim vannak....
Vendég
 


Moncsi, de aranyos vagy, hogy megkerested Twin első és utolsó bejegyzését :) Ha már babáktól így meghatódunk, mi lesz a sajátunknál??? :cry: :D :cry: :D

Kép
kkia
 
 


ANDI!!!!! Gratulálok a két gyönyörűséges babákhoz!!! A képeket látva...pityeregtem :) Köszönjük a nagymamának a hírt és a képeket!


Ginuska!! Rendben, akkor majd értesítjük egymást. A számodat csak így hosszan egybe kell beírni?

Pattogó! Nálunk is elvileg skorpió lesz, bár most belegondolva... a barátnőm az és eléggé nehéz eset :) De erre nem gondolunk. Asszcendens miatt is változhat.

Lányok! Ma eléggé leesett a vérnyomásom, fehér vagyok. Ti nem szédülögtök? A védőnő szerint a front és a meleg miatt van. Ettem, pihentem, próbálok tejeskávét inni(nekem vmiért a szervezetem nem bírja). Most jobban vagyok, de ki nem teszem a lábam a hűvós házból.
Vendég
 


Hűha! Ez az 59 nap már nem is olyan sok............
Vendég
 


Kkia, én bele sem tudok gondolni, hogy mi lesz majd a saját babákkal. Remélem nem leszek túl fáradt és agyon szeretgethetem majd... :D
De ha Tomi úgy fog majd viselkedni, mint eddig, akkor amikor majd kézbe veszi, biztos bőgök... Pedig tényleg nem vagyok olyan...
(olyan furi... én nem tudom magam elképzelni ilyen helyzetben... szerintem ezért nem is félek egy kicsit sem... )

Sztrecsi, szerintem az idő visel meg ennyire. Most már nekem is elegem van, nagyon várom a holnapra ígért lehülést...

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Andi!
Csodaszépek a babáid!!!!! Énis úgy ölelgetném őket :)
Kép

b]Kkia[/b]:Overáll-teszvesz: 990.-+postaköltség (vadiúj volt)
anyabebi
 
 


Vcsibe, szerintem én is akkor fogok igazán sírni, amikor látom a nagydarab, erős, határozott férjemet pityeregni a karjában a kisfiával :D Egy barátunknak múlt héten született a kislánya, és ahogy mesélte a történteket a srác, már akkor látam a férjem szemén a fátyolt :roll:

Kép
kkia
 
 


anyabébi, nagyon jó tesz-vesz volt :wink:

Kép
kkia
 
 


Twins! Gyönyörűek! Nem is beszélve arról, hogy ikreknél ez szuper súly :) Nagyon ügyesek vagytok!!!!! :)

Kezdek én is aggódni... Főleg, hogy Apa elutazik még két hétre... Nem szeretném, ha nélküle születne meg pocaklakó!
pocok001
 
 


Andi!
Csodálatosak a babáid!!!

Kép
Kép
zanikó
 
 


Till engemaz új se engedbe.......már tiszta idegbeteg vagyok!!!!!!!!!::((((((
Betti örülök,hoy minden oké veletek!!!!!!:))))
chardonnay mostmár csak fejvégű marad!!!!!!!!!!!!!!!......ügyes babócád van!!!!!!!!!!:)))))
Anyababi nagyon szuperek a pelusok!!!!!!!!!!
jajjjjjjjjj micsoda étkek!!!!!!!!!!!!!!!nyamiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:)))))))))

jaj de édes Lucas és Sophia!!!!!!!!!!!!!!!:))))))))))))))))))))))))))

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Andi :)

Nagggyon édesek!!!! Gratula :D :D

Nem semmi volt mire mindenen átrágtam magam, amit írtatok két nap alatt ... :lol:

Gép még mindíg szaraxik - Pattogó :) ha volnál szíves, mert én már majd' földhöz vágom - mert nem tudom mi a baja 8)

Kissé kókadok - 3 órát voltam ma fogorvosnál, az egész fejem zsibbad és fáj :(

R

ui:

1. mindjárt mi is szülünk!!!! ez nagggyon durva ...
2. kérek szépen jelszót légyszi én is

köszi

Kép
zsrit
 
 


zsrit: jelszó ment priviben :)
anyabebi
 
 


Andi
Gyönyörűek a kicsikék és látom mindenki jól van :D :D :D Ügyik vagytok :lol: :lol: . Hogy érzed magad csaszi után? Ha már otthon leszel kérünk élménybeszámolót!!!


Tündér
Te hol vetetted le a vért, ami a Sejtbanknak-nak kellett? Van pár dolog ami nekem nincs meg, mert a terhesség alatt nem nézték..Igaz, most én a Krioval szerződöm...

Chardonnay
Én sem bírom a meleget, pedig egyébként régen soha nem volt vele bajom nekem sem.. :wink: UH-hoz gratula!!

Zsrit
3 h a fogdokinál? Elég szarul hangzik :roll:

Anyabébi
Szépek a pelusok 8) De a gesztenyepürét is elfogadnám :D


Móni
Jobbulást :!: És tök jó ötlet ez az idézet dolog :D

Pocok
Mondogasd a babónak, hogy nagyon jó helyen van még odabent :D Meglásd, érteni fogja :D

Málnalevél tea mire jó? Én úgy tudtam az elősegíti a méh összehúzódást, és előidézheti a szülést...Vagy pont hogy görcsoldó?

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Twins: nem is tudok mit mondani. :D :lol: A többiek mindent elmondtak.

Őzike: Sejtbank leveszi a mintából azt a négyet ami kell neki. Két éve pedig fizetősen vetettem le az ÁNTSZ-nél. A négy minta 12 ezerbe kerül, ha jól rémlik.

Anyabébi: mentem a számodat. 8)

Kép
Kép
tündér09
 
 


Zanikó!
Persze,nyugodtan értesíts engem! :lol: :lol: :lol:
Én már be is írtam magam Hozzád! :lol: :wink:

Moncsi!
Hol van a bálna azon a képen amit felraktál?Én nem találom,akárhogy keresem! :roll: :roll: :wink: :wink: :lol:

Ginuska!
Judy írta a múltkor,hogy csak a szüleitől tud írni.Ezért ír mostanában ritkábban. :roll: legalábbis bízzunk benne,hogy ez van a pakliban. :roll: :shock:

Till!
Kopee kavart megint és úgy gondoltuk,jobb ha megváltoztatjuk a jelszót! :roll:

Betty!
Gratula az 1900 grammos lánykádhoz! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Anyabébi!
Jó a frizkód!Csini! :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Aztaaa!!!!!Azt a két tál gesztenyepürét tényleg benyomtad????
Nem vagy semmi! :lol: :lol: :lol: :roll: :wink:

Andi!
Gyönyörűségesek a babócáid!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sztercsi!
Délelőrr párom elkezdte a füvet nyírni én meg segítkeztem neki.De majd fellfort az agyvizem,be kellett jönnöm lefeküdni kicsit!Pokol van! Délután 4-re meg jönnek barinőmék,grillezünk! :P De csak szigorúan árnyékban! :roll: :roll: :roll:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszkó: :oops: :oops: :oops: Muszáj volt a nagy melegben! :wink: :wink: :lol: :lol:
bobóbaba
 
 


Őzike :)

hát durva is volt ... főleg hogy nekem amúgy sosem volt a fogammal baj.
Most meg ...

Amúgy ezt én is kérdezném:

málnalevél tea mire is jó pontosan???

+ milyen egyéb felkészülés kell még?
nekem ez a homeo ügy sem tiszta pontosan ... sok féle infó forog.
Van valakinek egy megbízható kipróbált hoemós ötlete? - vagy jó az ami a gmailen van? -bocs már nem tudom ki rakta fel, de kösz...


R

Kép
zsrit
 
 


Bobó :) Móni :) Anyabébi :)

Köxi a jelszót ...

Kép
zsrit
 
 


zsrit írta:Bobó :) Móni :) Anyabébi :)

Köxi a jelszót ...



Nagyon szívesen! :wink: Most legalább biztos megvan... :lol: :lol: :lol:
bobóbaba
 
 


Sziasztok!

Hál' istennek elmúlt a rosszul létem. :roll:

Gnemoni
Örülök,hogy jól telt a nyaralásotok! :D
Ovi: mi hétfőn megyünk Charral,hát kíváncsi leszek. :roll:

Andi vagy Andianyu
Lehet tudni, hogy hány óra,hány perckor születtek? :lol:
És az utsó 2 képen, melyik Lucas és melyik Sophia? :oops:

Lili
vashiány :? :(
én is az vagyok, mióta megszülettem, de azért nekem ennyire nem durva a helyzet, legalábbis eddig csak szednem kellett a vasat injekcióról szó se volt..

Pattogó
Vizesedő kismamik, meg tulajdonképpen az összes kismami: Mindenkinek gyors, könnyű szülése lesz. Punktum
ámen :lol:

Csilla
De szupi, hogy vagy nekünk, és ezáltal táblijaink is!
:oops: :oops: :lol:

Anikó
nyugi, Tamara megvárja az Apáját. :wink:

Ginuska
igazad van :roll: .....Judy merre vagy?

Nita
nem tudom, hogy mért nem tudsz belépni. :roll: ahogy látom,mindenkinek sikerült, és in megpróbáltam laptopon is,gépen is és sikerült. :roll:

Zsrit
net :evil:

Tilli
miért kellett újra megváltoztatni?
az időközben minket haraggal itthagyó(k) miatt.. :roll:

Betty
én bevállalom, hogy értesíts engem, még ha más országból vagyunk is. :wink: csak adj meg mobilszámot.

Pattogó
Szerintem nem vagy bálna. Nagyon is csini vagy
köszii :oops: :lol:

Csilla
Egyáltalán nem vagy bálna, ne beszélj butaságokat!!!
Párom szerint is bálna vagyok...egy kívánatos,szexi bálna. :oops: :oops: :mrgreen:

Kkia
éjszakátok :(
Kristóf nagyon jó étvágyú baba már most! :lol:

Szilveeaa
köszi a lábtornáztatós tippet, kipróbálom este. :wink:

Anyabébi
Én a fényképen nem láttad bálnát, csak egy pocakos csajszi volt ott
akkor azt hiszem a bálna mégis csak a pocakomban lakik. :mrgreen:

nagyon szépek a pelusok :wink:
a hajad meg k*va jó lett :lol:

Chardonnay
a te lányod is nagyon ügyes :lol:

Kicsike
Moncsi szerintem nem is vagy bálnabébi
köszi :oops:

Sztercsi
ma én is nagyon rosszul voltam egész nap...vérnyomim a béka segge alatt volt, cukrom is kb ugyanott.. :?

Sziszkó
Hol van a bálna azon a képen amit felraktál?Én nem találom,akárhogy keresem!
biztos betakartam :mrgreen: :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.08.28 14:31-kor.
Vendég
 



Kép
Kép
vcsibe
 
 


Móni
Én is megkukucskáltalak, annyi dicsit kaptál :lol: ...és jogosan :D

Chardonnay
Én értesíthetlek Téged esetleg? Látom a hó végére vagy kiírva, így nincs ütközés :oops: :)

Tündér
Köszi az infót :!:

Betty
Én is örülök, hogy OK minden a kicsilánnyal :!: Hogy bírjátok még a a meleget? Tényleg, ott van ovi?

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Csibe
Köszi az infót a teáról :D

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Moncsi, nekem egy nemrég szült ismerősöm azt mondta, hogy a bálna/mammut korszak még csak most kezdődik igazán, ne aggódjak :shock: :shock: :shock:

Kristóf étvágya...szerintem ebben is az apjára fog hasonlítani...ha a hasa tele van, akkor nagy baj nem lehet :lol:

Kép
kkia
 
 


Csibe :)

kösz az infót ...
tehát 36-héttől napi 2-3 deci.
Akkor nem kell literszám?_ mert ilyet is hallottam

Mammutbálna:
- csak csendben jegyzem meg, hogy eddig ugye torony magasan vittem a pálmát hízásban DE az utsó kb. 2 hétben fogytam másfél kilót ... hátha nem bálnásodom tovább!! :lol: 8)

Ja és csak akartam írni hogy a gmailre azért nem tettem még albumot mert:

- lusta vagyok
- béna vagyok
- nem találtam olyan képet (pocakos nincs)ami jó lenne

és nem azért mert nem akarnék vagy valami rejtegetni valóm lenne ... :lol:
szóval majd összeszedem magam és teszek fel mostmár.

Fiúknak úgyis holnap lesz a keresztelője - gyárthatok kaját 15 főre :shock: :shock: - és akkor majd lesz kép ....

R

Kép
zsrit
 
 


Őzike31 írta:
Chardonnay
Én értesíthetlek Téged esetleg? Látom a hó végére vagy kiírva, így nincs ütközés :oops: :)



Persze! És én Téged? :)

Nita! Lehet, hogy pont akkor akarsz belépni, amikor vki más épp benn van a gmailben, azért nem enged.


Andi! Gyönyörűek a babák!

chardonnay
 
 


Zsrit: Mi finomat csinálsz??? Én is kéreeekkk!!! :lol: :lol: :lol:
bobóbaba
 
 


Char
Ezt megbeszéltük :D

Nita
Az tényleg lehet, egyszerre ketten szerintem sem lehetnek rajta..

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Jó estét lánykák!!! :)

Most jöttem az IKEA-ból. Fáááj a lábam. Kezdem nem bírni.
Lényeg a lényeg a kiságyba való gumis lepedő (pamut, fehér, 60x120) 795 Ft / 2 darab LENA fantázianévvel. Ugyanez színesben kék, rózsaszín, sárga színek 1990 Ft / 2 darab. OCCSÓÓÓÓÓ!!!

Valamint vettem egy csodás éjjeli lámpát a babakomódra (régóta szemeztem vele) le volt árazva 495 pénzre. Nem hittem a szemenek. Mondtam is a páromnak milyen okosan kitaláltam én ezt mára. Meg is vacsiztunk (hot-dog) ugyhogy le van a gond. :)
Kép
Bekapcsolva nem tudtam lefotózni mert erős hozzá az izzó, majd veszek 25 W-at. :) Pillangómintás :)

Eszti: Remélem neked is sikerült ma jót shoppingolnod. :) Egyébként eszembe jutott, hogy a könyvtárakban is van internet hozzáférés és akkor nem kéne a füstben ücsörögnöd. :)

Tündér: nyugtáztam :)

Pussz
anyabebi
 
 


Anyabebi: Nagyon ügyi voltál!!! :D :D Most meg tessék pihizni egy jó nagyot!!! :D
bobóbaba
 
 


próbálkozom a belépéssel!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bobó :)

majonézes krumpli
kolbásszal töltött karaj
saláták
3 féle szendvicstál
töltött tojás

ezek lesznek :) - küldöm :lol: :lol:

Anyabébi :)


jókat "fogtál" :)

- jó az az ikea én tök szeretem ... szerintem jó árak vannak, pontosabban lehet találni mindíg olyat ami jóáron van és ízléses.

(babának lepedőt, lámpát stb mi is ott vettük:))


R

Kép
zsrit
 
 


Zsrit nagyon jókat csinálsz, és ezt így vacsora időben írod le?ejnye bejnye :shock:
Képzeljétek Én is bevacsiztam : marhahúsleves,pulykacsíkok sajtmártásban vegyes körette.Nagyon fincsi volt,de utána úgy fájt a hasam gyomrom mindenem,hogy nemtudtam most mit csibáljak.
már megijedtem,hogy Andi után Én leszek a következő. :shock:
Aztán elkezdtem nézni az időt és wc-re járkálni ,aztán egyszer csak hipp hopp jött vukk. :D de az egész familiával.Most tök jól vagyok csak éhesen :D :D :D
Sosem volt eddig még csak hányingerem sem,erre tessék.
Akkor mostmár 2 hónapig ne is vacsizzak?Vagy most mivan?
Bocsi,hogy elmeséltem de Nekem ez most így nagyon furcsa volt.


Anyabébi nagyon ügyes voltál már megint. :D :D
Aztán mostmár valóban pihenj. :shock:

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Zsrit!Nagyon finiket gyártasz!

Anyabebi:a lepedők tényleg jó árban voltak!!És nagyon jó a frizurád!

Gyereksarok nálunk is készen van.Kínaiban is voltam hálóingért,és nem is tudtam,hogy itt is lehet kapni szoptatós melltartókat.Azért nem mindegy,hogy 900-ért,v. 2800-ért veszem darabját.

Kép
Kép
zanikó
 
 


Andi, Andi mama!!!!!!!!!!!!! Gyönyörű szépek a kisbabák!!! Szívből gratulálok mégegyszer!!!!!! :D :D :D :D ...... én is nagyon elérzékenyültem a jó hírektől!!!! még hogy nem vagyunk jó fórum!!! a legjobb ami létezik szerintem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lányok, akik gondoltatok rám: NAGYON KÖSZÖNÖM a gratulációkat a legútóbbi eredményeinkhez!!!!

Anyabébi: szuper dolgokat vettél és a hajad is nagyon jóóóó!!! a gesztenyepűré viszont valóban mellbevágó volt nekem is, mint diétázónak :cry: :cry: ..sebaj, majd novemberben.

Képzeljétek a napokban megtudtam, hogy a tesóméknál is jön a baba. Már 7-8 hetes terhes a mennyasszonya!! ez külön boldogság nekem,mert annyit próbálkoztak: az öcsém miatt nem jött össze és szedett gyógyszereket. Remélem minden rendben lesz majd a terhességgel!!

Én kaptam pár kiscsajszis ruhát-holnap talán neki is állok majd kimosni/kivasalni őket.Bárcsak!!!! Nem túl sok a kicsi méret-inkább 3 hónap+, de nagyon örültem nekik!!! Már nagyon várom, hogy láthassam a kis pofiját, hogy megölelhessem...egyre türelmetlenebb vagyok, Ti????

Moncsi: megváltozott megint a jelszónk? ha igen, küldd el légyszíves nékem is!!! Köszönöm szépen, hogy felajánlottad az értesítést!! ha belépek a gmailre, megy a telefonszámom is!!!

sok sok puszi mindenkinek
szép álmokat!!!

Betty

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Csajok konkrétan a szívroham kerülget...hol van a gmailről a táblink??? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Vendég
 


ááááá megvan :D :D
Vendég
 


Mónica a szívbajt hozod rám :shock: :shock: :shock:

Betty gratulálok a Tesódéknak.Vigyázzanak nagyon a babócára. :D :D

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Betty gratula a Tesódéknak!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Monica,
ne ijesztgess! :lol: :lol: :lol:

(Monica, Szisz, akkó' jelszóváltozást értem :roll: - de mit kavartak a távozók, ha publikus? :roll: )

TwinsAndi,
gyönyörűűűűűűek vagytok!!!! :D :D :D

Anyabébi,
én is így jártam az ikea-lepedőkkel, mivel fehér nem volt, gondoltam, zöldet veszek és a pénztárnál tapasztaltam, hogy nem 700valamennyi, hanem majdnem 2000 :roll:
Pelusokat honnan és mennyiért rendelted? :P

Nitácska,
sikerült már belépned? :roll:

Pocok,
ne aggódj, egyben leszel még 2 hétig!!! 8)

(Lányok, én még annyi mindent terveztem! Szept. 19, 26. esküvők, közben pedig nyaralni utaznánk 1 hétre Siófokra :roll: - persze ha doki elenged :wink:
Vackorral a 35. héttől szobafogságra ítéltem magam, mondván: bármikor jöhet, erre nem ráhúzott még 1 hetet? :lol: - most nincs kedvem itthon malmozni és agyalni, inkább mászkáznék, ha engednek :roll: )

tillidian
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: