Új privát üzeneted érkezett!

Eszter!
Szerintem is a másik jobb!!!Szerintem nézz körül máshol is,hátha csinálnak vhol vászonra nyomást!!!

annus11
 
 


Na a sok nyávogásom közt elveszett a lényeg.Mégegyszer:tud valaki megbízható,nem túl drága on-line babaáruházat?????

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


http://atibababoltpelenkadiskont.hupont.hu/
Nem tudom mit akarsz venni,de ez most nyílik,ha írsz a csajnak mi kell bizti segít h van e,még most csinálta az oladlt is,hétfőn nyitnak,szóval tényleg friss!De van már vmekkora árukészletük!De amúgy megbízhatóak ezek az áruházak!!!Én még nem csalódtam! :wink:

annus11
 
 

 
 

Esztó!
A második nekem is jobban bejön (közeliben jobban mutat), annál a kicsi képeket nem lehet szépiába tenni?????
(akkor tutira menne színben bármelyik falra is teszitek)

Kép
mozza
 
 


Niki, mit szeretnél rendelni? Én a járókát rendeltem netről, hozták rendesen. Árakat meg kell nézni, egyiknél ez, másiknál az olcsóbb.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Annus,
épp guglizok máshol vászonkép csinálót :)

Mozza,
de a másodiknál is lehetne szépiába tenni. szted úgy jobb lenne?
egyébként vagy a bodza színű falra menne, vagy a mogyoró barnára :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


www.kekpanda.hu-ról rendeltem, amit Mozza ajánlott. Kicsit csúsztak a szállítással, de tájékoztattak, minden ok volt.

Annus, én csináltam a 90 napost, nagyon hatékony, és tényleg hasonló. De azt a gyümölcsnapok miatt szopira nézve nem mertem bevállalni. Az esküvőmre azzal fogytam sokat.

Esztó, a második a nyerő!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szofi!
Én arra gondoltam hogy kihagynám a gyümi napot...szerinted?

annus11
 
 


Emese, tiszta hülye vagyok, az a Hewa, az olyan füles zacskó, na, azt jól bedolgoztam én is. Csináljak egy fotót én is :)?
kalloni
 
 


Köszi lányok,megnézem.Ajtórácsot keresek épp.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sziasztok,

Meg jöttünk mi is a nyaralásból, szuper volt Ármin egy nagyon jó kisbaba volt, semmi gond nem volt vele szerencsére.

Most próbálok visza olvasni de igazi kis regényt irtatok 2 hét alatt, :D majd hozok képeket is.
A képeket azért már átfutottam és annyira cuki mindegyik baba, és nagyon nőnek.
Tegnap érkeztünk most éppen pakolom ősze picit a lakást mert szanaszőt van minden na meg megy a mosógép.
Hétvégén lagziba is kell menni Ármint este el viszem apumék mikor ki dől és majd megyek szopiztatni ha kell, Jázmint pedig visszük magunkkal.
Vasárnap pedig Jázmin szülinapját tartjuk meg :) .

Na olvasok visza kőzben mert kivi vagyok mi volt itt azóta...komolyan hiányzott a topik :D .

Pár kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Nem tudom ez olcsónak számít e:
http://babaholmiolcson.hu/termek.php?ID=332

annus11
 
 



annus11
 
 


Ági!
Nagyon jók a képek!!!Szép helyen voltatok nagyon!!!!!Örülök h Ármin ilyen jófiú!Akkor élvezet volt a nyaralás!!!

annus11
 
 


Sziasztok!
Mi is vagyunk,csak ezerrel pakolunk!Már áll a sátor.holnap hozzuk az asztalokat,meg plussz hűtőt.
Már jól kviagyunk,de nem soká vége már!!!
Esztó nekem a második jön be!Szerintem nem elhízott Álmos!Csak nagy baba,de nem kövér!Jól áll a hullámos haj!
Ági,nagyon jók a nyaralós képek!Ármin sokat nőtt!
Kezdetek megfertőzni az egyen tornáztatóval!Ha lezajlott minden lehet veszek én is.
Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Ági, Ármin meg Jázmin egyre jobban hasonlítanak! Jó, hogy jöttél, és a nyaralás is jól sikerült!!

Na moöstaztán valaki mondja meg, hogy hogy kell annak a fostos orrszívóporrszívó fostos tartályából a fostos kis bébitaknyot kiszedni??? Mert mosom, mosom minden lyukon, de nem jön! Wááááá!!!

Raktam még egy pár novellát a blogba, ha esetleg valakinek van ideje és kedve olvasgatni!

Puszi!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szofi, végy egy nagy műanyag edényt (amiben lehetőség szerint nem kaját akarsz utána tárolni hehe...), töltsd tele meleg vízzel, majd vágd bele a taknyis cuccot. Áztasd egy órát, aztán folyóvíz alatt öblítsd ki belőle a cuccost. Fontos!!! Villamos mérnök férjem szerint a csőnek ki kell száradnia mielőtt újra a porszívóba dugnád, mert árthat, ha vizet szív fel a gép.

Reakcióim vannak még másokhoz is, de most pánikszerűen folytatom a vasalást, míg Marci alszik. Már látom a fényt az alagút végén!!!!! :roll:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Ági, szuperek a képek! Jó kis helyen jártatok!

Kép

Kép
adraci
 
 


Én is rohanok mosogatni, míg Marco alsz. Főzni szerencsére vele főztem. Röhögött a hűtőmágnesekre :lol:

Kép

Kép
adraci
 
 


Szofi,én is áztatom,meg ha lehetőségem van,nekiülök és a benne maradt kis izéket fülpiszkával szedem ki.Meg ha használat után egyből forró vízzel öblítem,az is bejön még.
a novellákat majd én is olvasom,de csak hétfőtöl.Meghalni sincs időm

Én olyan lüke vok,az előbb lemaradt a lénye!

Mától hivatalosan,direkt tudunk hasról-hátra fordulni!!!!!!!

Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Sziasztok!

Minket is utolért a tejmizéria! 5. napja egész nap nyüszít a gyerekem, folyton cicit akar, megint másfél-két óránként szopizunk. Mellette két szopi között teát is iszik. Benyakal napi 2-3 dl teát. Ezt csak azóta csinálja amióta mizéria van. Azért kezdtem el újra teát próbálni, mert azt hittem szomjas és azért akar annyit cicin lenni. De ennyit inni, szerintem ez már több, mint szomjúság. Üvölt ha elveszem tőle. Holnap megyünk a védőnőhöz próbaszopira, megnézi mennyit eszik egyszerre.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Köszi lányok, megyek és áztatok!

Reny, hát ez fain. Majd számolj be!
És már akartam írni: gyönyörű vagy az avatar képeden!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Köszi Szofi :lol: Amúgy az orrszívót én is forró vízzel mosom.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Eszto, masodik jobb, kozelebbi!! szepiaban tennem a mogyoro barna falra!! (de en barna manias vagyok :$ )

mozza, huhhhhhh! mashol meg nem lattam amugy!! de ilyet felnek vateran rendelni .. de nagyon bejon :oops: :roll: na nezem az oldalt :lol:

szofi!! forro viz - aztatas. en nekem ugy jon ki amugy csak ha bele engedem a vizet es razom.. kozbe lefogom a ket veget!

Netti
Kép
maumau
 
 


sziasztok!

Esztó, gyönyörű formás Álmi, nem kövér :)

Mozza Lili tündéri :)

ági mindkét gyermeked gyönyörűséges :)

kicsim ma reggel 8 óta nem sokat aludt, talán egy fél órát, aztán itt vigyorgott, a kiságyban is sokat volt alvás címszóval, amit azzal töltött, hogy körbejárta az egészet, most nem forog, hanem hason van és úgy mászik körbe, érdekes :)

fél 4-kor bekajált aztán azóta alszik :)

orrszívó forró folyóvízzel öblítgetem, ha nem megy domestosos vízben áztatom, volt, hogy kifőztem :)

köszi lányok, tényleg kell kitartás a fejéshez, de mindig új erőre szoktam kapni ha kicsimre ránézek, a jetix meg tejepasztó nálam :)

nekem is csökken a tejem, de hétvégén próbálom helyrerakni, bár még így is sok, a nap mennyiség Lara étvágyához képest, és már így is túlteljesítettem a saját elvárásaimat :)

Nálam még fogyi nincs tervben, majd ha nem fejek és lesz időm magamra :)

Szép napot!

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Sziasztok!

Úgy néz ki, semmi esély a tejcsivel kapcsolatban! Petya el sem fogadja a cicimet!!! :cry: :cry: :cry:
Mi egyenlőre járókát vadászunk, de iszonyat drágák,még használtan is! :(
Egy csomó mindent akartam írni, de kiment a fejemből. Jönnek nagyobb gyerekek is a talira, vagy csak a kicsik?

Esztó!
Petya a 3. hónapos szülinapján volt 7kg! :)
Így Álmos is max jó súlyban van, de nem kövér! Különben meg szerintem a hurkáknál nincs szebb látvány egy anya számára! :D

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Trixi, fel a fejjel! milyen arban kerestek jarokat?
van egy hely ahol sokkal olcsobb mint mashol. meg milyen jarokat szeretnetek? gurulos? emelhetos? vagy lehet "lent" is?
amugy tenyleg dragak!

Netti
Kép
maumau
 
 


zsüci hűha ennyit nem nevettem, mint most a blogos bemásolt bejegyzéseden :)) durvaaaaaaaaaaaaaaaa, főleg a fürdetős gyerek feje a víz alatt és a vigantolos hónaljkenegető tetszett :))

trixi nyugi, lehet csak pár nap és visszaszokik a cicire :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


mozza, bloom pihenoszeket elobe lattad mar? :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Sziasztok!!!

Annyira örülök, MA tudtam olvasni a MAI termést! :) Kis dolgoknak is lehet örülni... :lol:

Öcsém jobban, férjem belemenőben. Nagy torokgyulladásuk van, lázzal, orrfolyással, köhögéssel, stb. Csak az a baj, kezdem úgy érezni, én is elkapom... :roll: DE: ha nem leszek beteg, MEGYÜNK a TALIra. Hogy pontosan kik, még nem tudom, minimum én és Danó. De lehet, jonnek a nagyobb fiúk is.

Esztó, nagyon szép a képetek, meg nekem mind a 2 variáció tetszik. Sztem tök elegáns a barnaárnyalatos verzió is, de a második is jó. Tök jó ötlet!

Anita! Hajrá a sok melóval, kitartás! De megéri, nem? :wink:

Kutyafüle, sajnáloma szomorkoidásokat, bosszankodásokat, de ANNYIRA jó olvasni, hogy örültél a szopinak! :)

Tinu, aranyosat írtál, köszi! :)

Szofi, novelláidra még nem futotta, de majd... És köszi neked is! :) Grat a fogyáshoz! Milyen az a 90 napos cucc? Én lehet, kipróbálnám gyüminapostól is akár, mert simán van íg is olyan, hogy csak gyümit eszem, és még több a tej. :shock:

Lányok, sajnálom a tejgondokat!!! Trixi!!! :cry: Annus, te meg ügyin beosztod! :wink: Reny, huh, én is kíváncsi vagyok, mennyit esztek, ha ennyit iszik ez a manó! De ha megivott ennyit, elégedett?

Ági, de jó lehetett! Szépek a gyermekeid! :)

Ildi, hős vagy a fejéssel! :) Csak így tovább!

Mozza! Te ugyan mit szégyellsz??? :lol: Jó, olvastam, hogy kissé macerás az ügy, de biztos meg lehet oldani a talin a szopit!

Kalloni! :lol: Az a jó, hogy a fiúktól tudnék 7 órát is aludni 1huzamban, mert Danó annyit bír éjjel 1ben, meg előtte is, utána is alszik vmennyit, de nekem az a nagy könnyebbség, hogy amikor a 2 gyerek alszik, akkor tudok a saját háztartásommal foglalkozni. Mert a nap az emberek ellátásával zajlik. SZóval már örülök a 3 óráknak is! :)

Mindenkinek köszönjük a jobbulások kívánását, igyekszünk. És ha lesz időm, majd nem tudtok lelőni! :)

Vicces fiaim: Danó 1 hónapja forog hasról hátra, 2 hete hátról hasra. Samu mondogat dolgokat (még mindig nem beszél igazán, de nagyon édesen próbálkozik), legújabb szavai: jájió, abbaty (mostmár: abbak), majji. No, tippek, mik ezek? :lol:

Lehet, tudok még jönni, de nem biztos. Ha nem, mindenkinek szép estét, jó pihit! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Kedveseim! Mindenkibe belefojtottam a szót??? Mert ha igen, inkább nem írok többet! :lol:

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Hu,tenyleg csend van! :lol: nekem apa epp csinalja a hiperszuper gyenge mojitomat :D

Netti
Kép
maumau
 
 


ismer vki olyan kis gepet ami parol is meg botmixer is egyben? vagy vmi ehez hasonloot?!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.08.28 20:13-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


Annus: a védőnőm aszonta a 90 naposra, hogy nem igazán jó, mert mindennap kell mindenféle tápanyagot bevinni, nem 4 naponta. Amúgy a fehérjebevitel tényleg necces lenne. :roll:

Kép
Kép
tinu
 
 


Jó estét, jöttem belekotyogni:)90 napos diétától nagyon sokan(!)epeproblémákkal küzdenek, a környezetemben nem is egy epeműtét történt fiataloknál a diéta miatt.Ha még így is szeretné vki kipróbálni, a gastroyaltól lehet rendelni, nem kell vele bíbelődni:)

http://www.gastroyal.hu/index.php?menu=etlap

Kép
Kép
zili
 
 


trixi, nem is tudom, hogyan kezdjem, hát belevágok.. Mindenképp a védőnővel egyeztetve, de én megpróbálnám egy nyugisabb és nem hőségriadós napon, hogy csak cici van, fiam, "elfogyott"a tápszer...Durván hangzik nagyon, de ha nem éhes, nem fogja elfogadni...Nem kell egyetértened velem.

Kép
Kép
zili
 
 


Hali!
Én is vagyok, Lili alukál, én meg kipurcanva... :roll:
Dokinéni is itt volt ma, oltásokat 2 hét múlva adja, a 2 kötelezőt és a rotát....paraparapara.... :?
Lilivel minden oks, jól hízik, meg lettünk dícsérve. :D
Ja, és kezdhetjük a hozzátáplálást. :!: :roll:
2 szopi között gyümilével napi 1szer, először 3 kiskanál, majd naponta 3-mal több...ezt kell 10 napig csinálni, majd megkóstolhatja a nyüminek a püréjét is.
Almával kezdünk, ha attól fáj a poci, jön az őszi.
Ma ki is próbáltuk....nagyon cuki volt, ízlelgette, cuppogta, kifolyt a fele a száján...hiába, nehéz meló ez a kanalazás. :roll:
Szóval szoktatjuk a törpit.
Ja, és HA2 tápit kaptunk már...azt is 1 hét múlva kezdjük.
Kivi vagyok, hogy reagál majd Lili az újdonságokra.


KÉRDÉS: Milyen reszelővel lehet nagyon finom pépes állagúra reszelni majd a gyümit????? Az átlag reszelők (sajt, krumpli, tök) azért nem nagyon reszelnek finomra.... :?

Netti!
Na, ez az a hintás pihiszék, amit mondtam. Mindig u.azt szúrjuk ki! :lol:
Láttam élőben...nagyon szuper...egyetlen amire nem emlékszem, hogy ha már nagyobb a baba, akkor belefér e...nem emlékszem a pontos méretre, de elég nagy cucc....gondolom sokáig jó (ennyi pénzért) :roll:
Na, megnézted a linket oldalt???? :roll: Itt nincs G pelustatyi....e-bayen nézted már? A G kenguru....óóóóóó....beleszerettem. :roll:

Adraci!
Lili is imádja a fákat, olyan szinten rácsodálkozik, imád 'alattuk sétálni'. Majd mennek együtt AndrisMarcival a Kertészetire. :lol: :lol:

Kép
mozza
 
 


en hiztam a 90napos alatt.. en attol sokkal kevesebbet eszek, mint amikor kiprobaltam! :lol: eloirasoknak megfeleloen etkeztem.. de az rengeteg volt szamomra... :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.08.28 20:32-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


bakker, most olvastuk el Ancsikaval a blogban a jo anya bejegyzest...potyogtak a konnyeink :D :D

rajottem hogy Lilko szopisztrajkol...de megoldjuk...no problem , anya nem halal ideges...nincs kikeszulve..gyerek nem hal ehen...nem kapo tapot...majd rendbejon... :roll: :cry:

trixi, akkor kell a tejja? vettem am.... :wink:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Netti, mármint ezt Te szeretnéd így egybe, vagy ez tényleg létezik :)?

Dóri, kitartás és le a kalappal. Nekem csak két gyerek van itthon és nem tudom rávenni magam este, hogy még vasaljak. Most se, mint látod :). De tényleg, fantasztikus vagy!
Dáridó :)? Ablak? Mari :)?

Anita, holnapra szép és békés napot!

Apropó, Böbi, Nektek mi volt a keresztelőn?

Mozza, van műanyag vagy üveg (ez utóbbi jobb sztem) almareszelő, így kell keresni. Az nagyon trüttyösre csinálja :).
kalloni
 
 


mozza, mi is dokiztunk ma :lol: es nekunk is azt mondta kezdhetjuk kostolgatni!! almazunk mi is :wink: nekem is kene reszelooooo, meg szeretnek venni par hasznos dolgot!! :D azt mondtak tokeletes a csontozatunk :roll:
megneztem hat :lol: haaat szeretnek par dolgot!! kell vmi uj :oops:

en megvettem amugy a szettet...... megneztem a csajt,es egyik bnom tole vette a luis v. taskajat! fel is hivtam :lol: (eredeti volt 18e ) mondta is h honnan szerzi a csaj.. szal leinfoztam es leutottem! 44e lesz :lol: ha megse lenne jo, tul adok rajta...... de bizom benne h jo lesz :lol: nagyon rakatt..
amugy ebayen dragabb! fake desing-on neztem!! ott az osszes 150 ezerbol megvan..... szoval vicces. ebayen meg vmi 950euro volt?!
pihiszek nekem bejon nagyon,de 9 kiloig jo! Boro meg 7 kilo :lol:
ket het mulva erkezik !! :D lehet nem eri meg, kar h en nemtudom kiprobalni......
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.08.28 20:35-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


kalloni, sztem nincs! :lol: de jo lenne ha tudna mindent..

Netti
Kép
maumau
 
 


Dóri! Az a baj, hogy a sok tea után is csak 10 percig elégedett, utána megint nyűgi.

Mozza! Lehet kapni direkt üveg alma reszelőt, azzal reszeld az almát. A fém reszelőkre egyébként is azt mondják, hogy a C vitamin 90%-át elpusztítja a gyümiből.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Niki, nyugii, biztos elmulik. szokott ilyen lenni, nem? :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Dóri,
jó, h jöttél :)
Reméljük gíorsan helyrejönnek a fiúk!

Niki,
ne aggódj!! Bogi 2 napig éhségsztrájkolt... nem kellett neki a cici, max 5 perc után köpte ki, és nyüglődött, sírt, ha vissza akartam tenni rá... én meg tiszta ideg... nem evett túl sokat, keveset is kakilt (tegnap pl. csak kétszer...). Mára helyreállt a rend! Szóval türelem :) A dokinak is mondtam ma, azt mondta az időjárás, a meleg, ne aggódjak.
Én fejtem szopik után, h a cici azért tudja, h kell a tejcsi + este szaporítás.

Mozza,
asszem lehet kapni almareszelőt, pici fogakkal.. legalábbis nálunk otthon anyum azzal reszelgette nekünk a mannát, mikor kicsik voltunk.

emese1979
 
 


Mozza:
http://www.neobaby.hu/index.php?PHPSESS ... 14583566a1

oldalt kifolyik a leve, felül marad a püré.

emese1979
 
 


Mozza, netti, ŰVEGRESZELŐ.A rostokat is ehető állagúvá teszi, nem űgy, mint a botmixer.

Kép
Kép
zili
 
 


mozza
http://images.google.hu/images?hl=hu&so ... a=N&tab=wi
teljesen kesz vagyok ezektol :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Ja igen Dóri szerintem rádió és ablak. Na???? :lol:

Kép
Kép
g_reny
 
 


zili!! koszi :D mar felirtam a "kis" listamra!! ha van meg vmi akkor irjaaaad lecci, nehogy szegeny gyerek vmi 0 tapertekut kapjon :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: