Új privát üzeneted érkezett!

Hű, ennek a napnak is vége...És ma se sikerült kivasalni, de letojom mert a fiam ma délután hasról hátra fordult!!! Fanfár és dobpörgés!!!! :D Tudom-tudom, ezt sokan abszolválták már, de én úgy örülök neki :D

Nagyon szép ez a Boróka leányzó, helyes a kendője is :-) Apának nem volt melege? Netti, Marci se nagyon díjazza az autókázást, azaz leginkább az autósülést. Trükköznünk kell, hogy akkor legyünk úton, amikor már nagyon fáradt és akkor bealszik. Amúgy, ha nyügizik, egyfolytában kornyikálnom kell. Valahogy a fiam érthetetlen perverziója, hogy szereti a hangom 8) Van, hogy velem énekel, jaj az nagyon édescukorfalat...

Szofi, hmmm...priviben el tudnád küldeni a boltnak a címét, ahol az Anna DVD-ket szerezted? Köszi :wink:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Gyongyi :lol: szemfules vagy.. apa polojat telibe bukta a kislany :lol: es a kocsiban volt egy hosszabb ujju... na atvette azt :lol: :lol: persze megsult! :lol:
sztem amugy meleg neki az ules.. mert ha kiveszem csend van!! es rohoges.. na de nem utazhat az olembe... ha nagyon fari akkor bealszik benne. ma trukoztunk mi is, elaludt rajtam beultem vele, mentunk kicsit megszokta akocsit.. majd letettem,szem kinyit,csorgo megfog megszorit es alszik tovabb :)

megprobaltam levideozni mit mulve a btornaztatoval.. de nem mindig akkor hagyta abba amikor elkezdtem venni.. na de tok ugyesen fog mar. nem egyenkent piszkalja oket! hanem a kulso reszet fogja es rangatja... ahogy a videon latszik is :D arra pakolta fel a labat tegnap elott es a masik kezevel is megkapaszkodott benne :shock: a vegen mar jo ideges lett :roll:

http://www.youtube.com/watch?v=7mEyc82WwNA

Netti
Kép
maumau
 
 


MNiki!

Nagy kérés lenne,hogy hozzál nekem egy dobozzal? :oops:

Köszi

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 

 
 

Sziasztok!

Netti,nagyon cuki a kendőben Boró!A tornáztatóval nem semmi dolgokat művel!Édes!
Annus sikerült fejni???
Én kicsit jobban vok,remélem holnap nem fáj ennyire a szemem majd.
Marcinak gratula a forduláshoz!
Hanna is próbálkozik,de olyan kis lustika!
Mozza merre vagy??


Szép álmokat!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Netti,
Boró nagyon szép! Tök jó sapija van, nem szokta leszedni a fejéről a forgolódással?
Minnyá nézem a videjót is!

Anita,
remélem javul a szemed mielőbb, de dokihoz amint tudsz, feltétlenül menjél el!

Gyöngyi,
ügyi a kisfiad!! majd győzzed visszaforgítni hátról :) :)

Na Bogi is alszik... kemény menet volt, mert napközben alig evett, most akarta pótolni - egyik cicit kiette 15 perc alatt, sírás - másikat szintén kiette 15 perc alatt, sírás... ekkor már kezdtem stresszelni, vissza az első cicre - de szerencsére bealudt rajta 20 perc alatt... A hasa viszont brutál tele van, sztm ezért fog majd korán ébredni...

Na megyek vacsizni.

emese1979
 
 


Boró hogy megfogja a szélét, ügyike! Bogi csak az egér farkát meg a lábait taperolja :)

emese1979
 
 


Gyöngyi, privi elment!

Emese, remélem Bogi fog aludni. Csani ma szóról szóra ezt játszotta el, remélem nem lesz gáz...

Boró de édes, ahogy erőlködik!:)

Anita, tényleg menj el szemészhez, amint tudsz!

Na, elteszem magam holnapra!Puszi mindenkinek!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Oh, és egy hír, dadám: Tinu, teljesítettem tervem 5%-át, máris fogytam fél kilót! :P

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Anita, mindenkepp szemeszet!!

hat a kendot nem szedi le ha kezbe van! akkor el van benne, ha bkocsiban v hordozo akkor leszedi ahogy folyamatosan mozog :D a tobbi sapijat nem viseli el.. gondolom ez jo vekony azert okes :roll:

kicsit ijeszto amit muvel a tornaztatoval.. azt most nem sikerult levideoznom, de nem fajhat neki mikor ezerrel rugdossa es uti kezzel ezeket?? nem hagyom mar felugyelet nelkul alatta,mert magara rantja folyamatosan !!!!! :roll: :lol:

Emese, Boro is azzal kezdte.. csak amiota elkezdett igy fogni.. azota megmarkolja es rangatja! es ugye pont jo magassagban van neki.. es nem tul nehez a cucc :lol: amugy en azt vettem eszre h ha nagyon teli pocakkal teszem le aludni akkor hamarabb ebred.. meg nyugtalanabb! mi ugy eszunk h 6kor es 8kor mar vacsi mert akkor o mar nagyon almi es csak aludna :roll: szoval utoljara keveset eszik es igy tok jo! de gondolom ez is mint minden mindenkinel mas :D

Panndi, meselj a lanyokrol! mar hianyoznak Zsofi megszolalasai :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Csináltam új vonalzót! Tinu, ezer köszönet a képért!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Apa kedvence Csani :lol: :lol: mindig mikor vegig nezem a talis kepeket, ide ide nez es nagyon bejon neki amilyen fejeket tud vagni :D vonalzo szep nagyon szofi!

na :arrow:

joejt!

Netti
Kép
maumau
 
 


Nono, már sok menyasszonyjelöltünk van, és Boróval még nem is találkoztunk! Na, talán Anikónál! :lol: 8)

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Jövőhéten megyek szemészhez,csak nem tom mikor fogad!
Szofi nagyon szép a vonalzó!!Csani olyan kis helyes Pasi!
Netti,ha már nagyon üti és fáj neki,akkor sírni fog!Grétó ugyanezt csinálta anno,és ha már nagyon érezte,akkor sírt.
Hanna még állja a sapit,eddig.Bár ilyenekben szerencsém van,mert Gréta soha nem vette le.Sőt a kezdetektől a hajgumi is mindig a hajában maradt!
Szofi,gratula a fogyáshoz!De csini voltál nélküle is!Olyan Szofis!!!
Én is lépek mára!
Mesi,remélem alszatok majd!
Szép álmokat!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Hali!

Hű, ma sűrű napunk volt....egy csomó mindent el tudtam intézni, anyum vigyázott Lilire d.e., én meg rohangáltam....
Na, majd mesélek, de egy kérdés:
Netti!
A teszveszen a babatornázót, amit belinkeltél meg akartam venni. Licit nélkül nem engedte, be kellett volna vmt állítanom....de lövésem sem volt hogyan...ezért a fix áras összeget beírtam licitbe....erre most felüllicitálnak....nade ezt hogy.....?????????Akár 100 000ig is elmehetünk, vagy mi? Nemcsak a fix licit nélküli összegig????
Na, most a vaterán kellene regisztrálnom....nekem KELL az a tornázó. A vaterán tudok egy sima regisztrációval licit nélkül vásárolni???????? Nem tudod a csajszi mailjét, vagy számát, akár írnék is neki, hogy megveszem-elmegyek érte stb.
Apás-Borós képek tündériek! :D

Panndi!
Lányaid nagyon szépek, mint mindig. :D Nekem is feltűnt, hogy sokkal kevesebbnek tűnik a korkülönbség a csajok közt! :shock: :D

Esztó!
Álmi bébin behalok....hogy tud ilyen pózokban bealudni???? :shock: :lol:

Na, holnap jön védőnő :? , meg dokinéni, rota 2. kör.
Sűrű nap lesz....
Megyek aludni, de pár fotót muszáj feltennem kis tokis nyuszkómról, már 5 és fél kiló és jó hosszú, majd lemérem:D
Kép Kép Kép

Kép
mozza
 
 


Olyan jó nézem Szofi a vonalzód és egyre jobban bejön a Csanád név!Még a végén kell egy fiú is,persze évek múlva! :lol:

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Na mire elküldtem megérkeztek Mozzáék !
Pont hiányoltalak ma!Lili tündéri abban a kalapban!Hasonlít rád!

Szép álmokat!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Anita!
Észre is vettem! Cuki vagy! :)

Kép
mozza
 
 


mozza, kikeresem neked a csajszi szamat, mailjet ha gondolod! egyebkent pont most neztem a termekeit es teszveszen is van fent neki licit nelkul!! azaz fix aras es egybol elviheto!
http://teszvesz.hu/item721478229_wuddin ... ta_uj.html
ha itt a licit néküli árra kattolsz jobbra fent egybol a tied!
de ha nagyon nem megy leutom en neked aztan mondom az elerhetoseget! :D
nagyon szepeeeek vagytok :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti!
Na, ez az, nem tudtam licit nélkül leütni...nem értem....valami bigyót kellett volna beállítanom.... :x
Azt lehet, hogy te leütöd nekem én meg lebeszélem a csajjal, hogy én utalom a pénzt és nekem küldje? Vagy így ezt nem szabad? ááááá, totál amatyőőőőőőőőőőr vagyok még, ebayen én online shopban dombornyomis paypallal no problémó....de ez kifog rajtam :evil: :evil:
Hol voltatok a Dunakanyarban, Lepence után a révnél????? :roll:

Kép
mozza
 
 


Jaj, hallottátok, Szellő exbarátnőja megszülte az ikreit? A csaj a volt kolleganőm, sokat repültünk együtt, az egész story nagyon szomorú....már akkor tudtuk hogy egy szemét ez a pasi, de nem lehetett lebeszélni róla, Rena meg egy tündér...sokkal jobbat érdelelt volna....az anya vezetéknevére kerültek a törpik..... :?

Kép
mozza
 
 


Hahó!

Na haragudjatok, hogy nem sikerült jönnöm egy ideje, de nagy betegségek mennek nálunk, manók még nem (csak pici megfázások), de az öcsém és férjuram nagyon lerobbantak. Én meg ugye a 100%-os leterheltséghez még kaptam így pár feladatot... :lol:

Minden nap nagyon hiányoztok ám... Csak az a nagy szomorúságom, hogy itt folynak az események, és nem tudtam követni... :cry: Pedig nagyon kiváncsi voltam, kivel mi van! Nem nagyon tudok mindent elolvasni, azért igyekszem, ezért nagyon örülnék, ha egy apró beszámolót írnátok az elmúlt hétről.

Mi is megyünk 4 hós oltásra nemsokára, megkapjuk a 2. Prevenar-t is.

Picit olvasok, még lehet, hogy írok ma, ha nem, jó éjszakát, és rettenetesen remélem, hogy holnap ismét tudok jönni.

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Vki, köszi, hogy hiányoltál! :lol:

Annyira szépek a gyerekek! :)

Nálunk is: a fiúk egyre "közelebb" érnek egymáshoz,mostmár Danó nem annyira nagyon picike Samuhoz képest. :)

Panndi, lányaid szépek, Álmos vicces, Csaninak nagyon bírom a nagy szemeit, Boró cuki apa vállán, Lili szépséges. Meg még amit nem láttam, majd igyekszem nézelődni tovább!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Jó reggelt!

Dóri,
remélem, hogy mielőbb rendbejön majd férjed és öcséd, nem lehet most Neked így egyszerű!
A legfontosabb, hogy Samu ás Danó jól vannak!

Szofi,
nagyon szép lett az új vonalzód, a súlycsökkenéshez meg gratula!!!

Mozza,
hogy tud Lili nézni! És az a kalap :wink:
Nem is hallottam, hogy megszülettek az ikrek, szegény csajszi... És hány ilyen mocsadék pasi van még a világon!!!

Na Bogi nem ébredt fel éjjel, mégcsak nem is mocorgált... fél7-kor keltünk, most még hagyom nézelődni, mert különben szopi közben csinálja :)
9.20-ra megyünk oltásra, szomszédasszony meg Ákoska is most megy majd, előttünk... Remáélem nem lesznek sokan, hogy aug. 20 miatt nem volt múlthét pénteken tanácsadás (nálunk akkor adják a szurikat, a pénteki tanácsadás keretében...).

emese1979
 
 


Dóri, jobbulást a fiúknak! 3 órákat alszol????? Hogyhogy még életben vagy? Döbbenet.

Szofi, gratulálok! Jó ez az 5%, nagyon pozitív hozzáállás, dicséretes :)!

Gyöngyi, lassan két éve szünet nélkül egész nap kárálok, mint valami elfuserált nótafa... Baromi gyorsan kell bővíteni a repertoárt, mert halálra unom néha magamat. Persze a fiúk nem, J lelkesen követeli 951-szerre is az Énelmentemavásárrát... :)

Hogy vannak a tejes lányok :)?

Na, most nem itt kéne lennem, hanem útban a bolt felé.
kalloni
 
 


Kalloni,
mindig elfelejtem megkérdezni - ha jól emlékszem Te mondtad, hogy nektek is van Angelcare-es pelenkakukátok, és sima szemeteszsákot teszel bele. Most én is azzal próbáékozom, viszont nekem folyton kicsúszik. Te rögzíted vmivel, vagy cdask én vagyok extra béna? :D

emese1979
 
 


Na jó reggelt.Éjszakánk most megint nem volt vmi jó...midegy.
Este 80at tudtam csak lefejni :( De ma már 2szer evett,kiszívta mindkét cicit! :lol:

Szofi!
Gratula a fogyáshoz :lol: Én híztam,ahogy sejtettem...2 kilót :evil: Na majd leadom itthon...Szupi a vonalzód!Na majd ha megyünk Anikóhoz akkor Csanival elbeszélgetek 8) Nehogy már más menyasszony után nézzen :lol: :lol:

Gyöngyi!
Nagyon ügyes a gyerkőc!!!Ez nagy attrakció!!!Ne hülyéskedj!Cska ugye akik majd 1 hónappal előbb születtek,azok picit előbb csinálnak dolgokat,bár ez se igaz feltétlenül,lásd Csongi :wink:

Oltásokhoz megy a drukk!!

Mozza!
Remélem nem parázol az oltás miatt!!!Ne tedd!!!!!!Lilin nagyon jól áll a kalap!!!!

Netti!
3án megyünk a dokihoz szurira,addig kitart a tej az tutiÉs amjd akor eldől hogy lesz a menet tovább....

Dóri!
Ha lesz időd majd gyere és mesélj Danóról!!!Nem is tudom hogy csinálod...ennyi embert ellátni...nem semmi!

Anikó!
Akkor hogy lesz kedden???Gulyás lesz?Akkor kik jönnek?Össze kéne írni hogy mi kell a kajához és leosztani.Én akkor vinném apát is,az 2 fő,szóval úgy számolj majd! :wink: Na meg hányra menjünk?

Na reggeli aztán gyors takarítás!

annus11
 
 


Nagy gratula, Gyöngyi, a forgáshoz a fiadnak!!! Ezek ám az igazi örömök! :)

Szofi: majd ha egyszer rászánom magam, és kiművelem magam picasaból, felteszem az összes talis képet rá és akkor letöltöd CSani többi szemes képét. Csak egyet tettem fel, pedig a többi is jól sikerült. Olyan szépséges! Én is fogytam már, épp ma reggel álltam mérlegre. Már csak 12,5 kilót kell fogynom. :lol: Pedig a tegnapi vacsim pl. két szelet torta volt. :wink: Na mindegy, nem hergelem magam.

Dóri: már én is hiányoltalak magamban, tök uncsi, folyton magamat olvasni itt, aztán gondolkodtam, kik is hiányoznak. :lol: Jobbulást a családnak!!!

Kalloni vagy Gyöngyi, nem is tudom, melyiktek írta, hogy milyen lehet már sűrűn szopis babákkal mondjuk bevásárolni menni. Na hát nem egyszerű, ez tény, bár vannak jobb és rosszabb napok. A rosszabbik alkalmával én a cipőboltban simán szoptattam CSongót. :P De a bevásárlást aznap hanyagolni kellett, mert ennek ellenére, azt már nem bírta (volna, mert amúgy sem tudtunk volna ott bevásárolni. Bakker a CBA-ban nem lehet magyar gyümölcsöt kapni, csak D-afrikait! :shock: :shock: :shock: Olyat én nem veszek.) Tegnap jobb nap volt, és annak ellenére, hogy megjárt(unk) egy zöldségest, három játszóteret, egy DM-et és egy fagyizót, nem nyugtalankodott nagyon.

Kép
Kép
tinu
 
 


Na de visszatérve az előző témához gyorsan, ez is babafüggő, mert Tücit is nagyjából igény szerint szoptattam, de ő sose reklamált éhség, szopihiány miatt, plusz ő jókat aludt a babakocsiban (igaz, rossz az összehasonlítás, mert ő is felébredt, ha nem toltam folyamatosan a kocsit, amire most esély sincs egy 2,5 éves tesó mellett). Szóval vele sose volt ilyen gond, mert napközben, ha nem otthon voltunk, kibírt 4-5 órát is evés nélkül úgy, hogy utána sem szólt volna ám, hogy éhes. :roll:

Kép
Kép
tinu
 
 


Jó reggelt,

Szofi,
gratula a fogyáshoz :) milyen fogyókúrát csinálsz? amit itt említettetek?
Nagyon jó a vonalzód. Csani gyönyörű. és ez a kép nagyon profi :)

Mozza,
olvastam a Szellő ikreket. Szegény csaj :( annyira tetszik a Manna név. De Zoli hallani se akart róla :)
Lili kis tünemény, Te is jól nézel ki. rajtad már nincs semmi plussz ugye :) tuti a pólód :wink:
ja, nem tudom hogy tud így bealudni két másodperc alatt :) mostanában az oldalán alszik egyébként, egész éjjel meg napközben is.

Annus,
mi mennénk, ha Böbiék jönnek és fel tudnak venni.
sajnálom a szar éjszakát :(

Netti,
Boro is csodaszép. nagyon kis csajszis :) imádom a csajos rucikaaaaaat :)

Dóri,
örülök, hogy jöttél annak viszont nem, hogy betegeskedtek :( mielöbbi gyógyulást.

Gyöngyi,
akartam írni, hogy Ti is nagyon szépek vagytok :) irigy a piknik miatt, nekünk még nincs fű :( most "készül" :) bár árnyékot adó nagy fa vagy bokor sincs :)

Emese,
néztem a blogodat, haláli ahogy Bogi alszik :)

nekem tegnap olyan fejgörcsöm volt, hogy nem igaz. minden mozdulat nagyon fájt. úgyhogy én is aludtam Álmossal. most is kezd fájni...

Most kivételesen göndören hagytam a hajam, mert nem volt kedvem egyenesíteni, Álmos úgy nézett rám mint egy ufóra :) nagyon vicces volt ahogy a hajamat méregette :)

tegnap Zoli hazajött és megint elkezdett aggódni, hogy Álmos "túlsúlyos" -e . merthogy a kollégáinak nem nő így a gyerek. pl a féléves kislány is most 7kg. mi meg már túlléptük a 7kg-t 3,5 hónaposan.Szerintetek? bár sok mindent nem tudok tenni, éheztetni nem fogom :)

Befizettem a tandíj felét :evil: nem esett jól :cry: de amin felidegesítettem magam, az az, hogy ugye most fel kéne venni az összes szaktantárgyat és tavasszal már csak államvizsga stb, erre nem engedik mert hogy mi kevesen vagyunk és várjuk be az alattunk lévőket, kvázi a köv félévben is 184ezret le kell perkálnunk...jövőhéten megyünk verni az asztalt a suliba.

én is hoztam képet, as usual, alszik...
Kép

szép napot.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Esztó: Tüci 7 hónaposan volt 7 kg. :)

Kép
Kép
tinu
 
 


Jó reggelt!

Annus!
Sajnálom, hogy nem volt jó az éjszakátok. :( Izát nagyon megviseli, vagy azért jókedvű, amikor ébren van?

Esztó!
Cukik vagytok! Álmi bébi tényleg szép nagy, hozzád viszonyítom mindig. :lol: Lilit is így tudom 'bemérni'. :lol:
Tök jól áll a hullámos haj, miért nem hordod néha így?????
Súlyfelesleg.... :oops: ....még 5 kiló masszívan ott csücsül a pocimon-derekamon.... :x :x :x De pl. tegnap lecsúszott egy bigmac...szóval azért nem stresszelem túl magam. :wink: :lol:

Dóri!
Jó, hogy jöttél, sajnálom, hogy nehéz napjaid vannak! Kitartás! Majd hozz képeket a srácaidról!!!!!!

Netti!
Megnéztem Boróvideót....cukorfalat, megzabálom olyan kis ügyiiiiiiiiiiiii!!!!! Lilit még nem izgatják a tornázón lévő bigyók, max. nézegeti...biztos az egyentornázóra vár, azt majd jól elkapja! :lol:

Na, hoztam egy videót kiscsajszimról :lol: :
http://www.youtube.com/watch?v=1HqoSDhGoe8

Kép
mozza
 
 


Jó reggelt!

Netti, nem gyenge, ahogy Boróka bepörgeti magát a tornáztató alatt. Szinte extázisban van :shock: Jól teszed, hogy nem hagyod magára, tényleg elképesztő, ahogy döntögeti!

Boginak, Lilinek és az anyukáknak megy a drukk az oltás miatt. Lili cukihercegnő aranyos a képeken :).

Dóri, jobbulást a családnak.

Szofi, jó a vonalzó :) ! És bár én egy nyitott anyuka vagyok, azért mi nem pályázunk Csani kegyeire :D Pü-re válaszoltam, köszi szépen!

Kalloni...jajajaj az énelmentemavásárra nálunk is nagy kedvenc. Marci végig vigyorogja (meg"énekel" velem). Én már eléggé unom, így kitalálok ilyeneket: "tatut vettem a vásárban", meg "fókát vettem a vásárban" :lol:

Esztó, helyesek vagytok, pontosabban helyes vagy a képen (Álmosból nem sok minden látszik, de azt le lehet venni, hogy alszik) :) Nem szereted göndören a hajad? :shock: ? Bakker tényleg minden egyenes hajú göndörért imádkozik, a göndörök meg egyenesért? Én olyan boldog lennék, ha hullámos lenne a hajam. Szerintem Álmos nem kövér. Nagy gyerek, az látszik, de olyan édesen gyömöszkölhető husikás. Abszolút nem mondanám elhízottnak. Mi se vagyunk kicsik a 6900 grammunkkal :wink: Tandíj :evil:

Kutyafüle, tényleg...megérkezett már az új mellszívód? :shock:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Lili és a köpilufik :lol: Nagyon jó!

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Sziasztok!
Tegnap este és du olyat játszott Riki,hogy nem akart enni,sem ciciből(azt mondjuk próbálta volna,de nem jött rendesen,ezen felidegelte magát,és elkezdett üvölteni),és üvegből se kellett neki.Na aztán csak sikerült fél óra alatt belekönyörögnünk valamennyit. Persze a délutánt megint átsírta, hol kézben volt, hol szórakoztatni próbáltam.Áááá.Nem tom mi lehet vele.Vagy a én feszültségemet érzi ennyire?????Mert minden idegszálam érzem, hogy rá van görcsölve a dologra. :cry:
Gyöngyi!!!Tök jó!!!!Ügyes ez a Marci gyerek,nemcsak szép!!!!!! Olyan jó érzés nézni őket,mikor valami újat csinálnak,ugye??? :lol: :lol: A mellszívó megjött, szívok minden szopi után,meg este próbálom a szaporításos szívást. Hátha...... Ma egy picit több volt benne reggel.Annyira örültem neki!!!!
Esztó, hatalmas akkor Álmi!!!Hál Istennek!!!Ne aggódj rajta!!!!Majd lemegy a "fölösleg",amiért a férjed aggódik,amint beindul. :lol: :lol:
Boró,igazi kis akrobata!!!Jó lesz rá figyelned Netti!!!!! :wink:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Iza amúgy vigyorog,meg nevetgél,dumál.Tegnap látni kellet volna mit művelt az apjával...csak akkor nyűgös ha a foga fáj....

Most is alszik,pedig még porszívóztam is,a lakás fele kész!Kimostam már a lábtörlőt is,elég piszkos volt már...

Eszti!
Nagyon jó a kép!!!Művészi!Ne aggódj h 7 kiló Álmi!Amint elindulnak majd nem hízik annyit!Sőt,lehet fogyni is fog!!!Majd meglátod hogy semmi gond nem lesz,nem túlsúlyos!!Max a tápi kicsit rátesz a súlyára,de hamarosan kevesebbet kap ,mert jön a hozzátápi :wink: Videókat még nem néztem,megyek folytatom a takarítást!

annus11
 
 


Sziasztok!

Annus és Anita!

Addig én is rájöttem,hogy bloglistát kell felvenni.De milyen címet írjak oda be,hogy felkerüljenek az egyéni blogok? Bemásoljam a blogcímeket vagy hogyan?

Köszi! :?

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Mi az az URL-cím,amit kér?

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Zsuzsi!
Persze!Feljön egy ablak,legfelülre a cím az csak az hogy ez jelenik meg,tehát ez alá sorakoznak a blogok!Eredetileg az van kiírva h saját bloglista,én vmi olyanra módosíottam h őket olvasom,vagy ilyesmi.Aztán be tudod állítani mi szerint rendezze.Pl a legutóbb frissített blog stb.Na és alul van egy olyan hogy felvétel a listára,arra ha rányomsz feljön egy kis ablak,oda kell bemásolni a blog címét.Majd hozzáadás és mentés,minden egyes blognál külön rá kell nyomni hogy felvétel a listára,megint bemásolni a blog címet,hozzáadás.A mentésre elég akkor nyomni ha felvetted az összes blogot amit akartál.Ezekután megjelenik az oldalsávban a modul,s ha újabbat akarsz csak a szerkesztésre kell nyomni.Na remélem értehtő,korán van még 8)
Off vége!

annus11
 
 


Szofi, szuper a vonalzód! Egyébként én sem vagyok elragadtatva ettől a sorsolástól... Hm, a Barcelona! :?

Lili nagyon édes és az a nyálbubis videó! 8)

Esztó szerintem így is szuper a hajad, nekem egyenes, én folyton hullámosítanám :roll: Arról meg hogy Álmi alszik nem tudok sok mindent mondani! :lol:

Dóri, de jó, hogy jöttél! Remélem hamarosan meggyógyulnak a családtagok! Milyen betegség kóborol ilyenkor?

No, Boró kendője se semmi! Meg a tornáztatós mutatvány! Ja, képzeld Netti, AndrisMarci megszerette a pihiszék játékívét! A majommal dumál és mosolyog, a másik kettőt meg csapkodja. 2 hete még úúútálta.

Gyöngyi, és a tatu mit mond :?: :lol:

Kép

Kép
adraci
 
 


Sziasztok!

Húúú, annyi mindent akartam... Mindenek előtt köszönöm a dicséreteket, nagyon jó a kép szerintem is, Tinu csinálta az előző talin!

Tinu, úgy örülnék, ha feltennéd a képeket valahova, és lehetne mazsolázni!

Annus belinkelnéd mégegyszer, hogy hol van az összes talis kép? Evesztettem!

Gyöngyi, nézem a privit!

Mozza, hihetetlen Lili ezzel a buborékolással, nagyon édes!

Dórikám, végre valahára! Már aggódtunk! A legfontosabb múlt heti megbeszélmény, hogy Anikóéknál jövő héten kedden bográcsozás lesz! A költségeket osztjuk, piát visszük! Gyertek, ha tudtok!

Esztó nagyon jó a kép! Olyan szép vagy! Álmi hurkáit meg alig várom, hogy élőben is levizuáljam! Szerintem nincs semmi gáz! Csani két hgéten belül meg fogja duplázni a súlyát pl. Esetleg tanácsadáson kérdezz rá, ha zavar, de olyan szép arányos gombóc!

Na megyek!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Sikerült! Köszi Annus! :lol:

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Az én hajam hullámos. Csani előtt a fél életem azzal telt, hogy vasalgattam! De ilyen az ember, mindenkinek az nem jó, ami van! :lol:

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Ennek a Szellőnek már van gyereke más nőtől, nem :idea: :?

Na, a férjem jön ezzel a 'lássuk meg a gyerekben, mihez van tehetsége' elvvel. Nos; megláttuk. Botanikus lesz 8) Ha sétálunk és fák alá érünk, mér pár hetes kora óta elkezd őrülten rugdosni, kézzel-lábbal és magyaráz. Amilyen fáknak tudtuk a latin nevét, már elmondtuk neki. :lol: vagy más gyereke is ezt csinálja? :D

Kép

Kép
adraci
 
 


Szofi: én is sokáig kiszárítottam a hajam egyenesre. :lol: Aztán győzött a lustaság. Utoljára Kínában jutott eszembe, hogy kipróbálnám a hajegyenesítőt. Érted? Kínában, a szögegyenes hajúak országában. :lol: Szerinted találtam a szupermarketben? :wink:

Kép
Kép
tinu
 
 


Na ezt én is lneklem Izának,csak folyton elrontoma szöveget,így csak hülyeségeke mondok helyette...Meg az éliás tóbiást is zoktam,nagy kedvenc!Meg agy másikat,fogalmam nincs mi a címe...meg még egy csomó mindent a kiskacsa fürdik meg a pancsoló kislány megy fürdés alatt stb :lol: :lol:

Szofi!
http://babatali1.annus.fotoalbum.hu/

Zsuzsi!Remek!!!!

Ha nem baj majd betszem az újdonsült blogokat a közös blogba is!

Na megyünk vásárolni!Apa borsos tokányt rendelt.....semmi nincs hozzá csak só és bors :lol: :arrow:

annus11
 
 


mozza, akkor megoldjuk a babatornaztatot :lol:
Lili halaliiiiiii :D

Eszto, sztem nem tulsulyos, nagy baba! tanacsadoba multkor 4,5 honapos kisfiu,8kilo :D de 72 centi is volt,de oriasiiiiii, de nem nezett ki o se tulsulyosnak amugy!
Amugy mi is 6800 korul vagyunk .. majd lemozogja. Ferjed meg nyugtasd meg :D

Adraci, nekem is tok furcsa h egyik heten utal vmit.. idegbajt kap tole, utana meg ezerrel msolyog neki, huzzanyul :) kis ugyesek :D

Annus, ezeket en is mindig enekelem boronak, csak sokszor ossze vissza!
van egy kedvence.. kiderult utolag minden mondatot rosszul enekelek neki,de mar megszokta igy :lol:

koszonjuk a dicsereteket!! Boro akrobata lesz :lol:

lanyok, mit kell tudni errol a szellorol?

Netti
Kép
maumau
 
 


mozza, dunakanyarban igen :D szepvoltjovolt, Boro nezi a vizet nagyon!!! :lol: ja es rajtad nincs is semmi plusz mar!! :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


mozza,ment pűű :wink:

Netti
Kép
maumau
 
 


ma is majd' meghaltam az edzésen...huuuuu :) de legalább a fejfájás abba maradt.

köszönjük a dicséreteket :) most nézem csak, hogy úgy állok ott mint valami nem is tudom mi :) azt hittem csak a fejünket fotozza apa :)

ááá én utálom a göndör hajamat. főleg most hogy még nem nőtt meg annyira , így alig birok csinálni vele valamit.
mindig is szép egyenes hajat akartam :)

Mozza,
hozzám viszonyítod mindíg? én is szééép nagy vagyok :) :) :) jól van, értem ám hogy gondolod :)

Lili és a nyálbubik, no meg a szurkolás mellette :lol: :lol: :lol: :lol:
Álmos is nagy nyálbubi fújó mostanában :)

Édes Boro is ahogy bepörög :)

köszi csajok a súly hozzászólásokat :) én azért annyira nem aggódok, mert azért hosszú is a lelkem, meg tudom, hogy a tápszer megnyomja. Már múltkor kérdeztem a védőnőnél, azt mondták normális és hogy csak picit több mint amennyinek lennie kéne. én se voltam soványka :) :) :) a múltheti oltásnál ott is az összes baba 3 hónapos volt de Álmos volt a legnagyobb, hatalmasnak látszódott az aprócska kislány mellett :)
na majd megnyugtatom apát is :)

megyek, kaja idő van :) és kezd beindulni a reklamálás.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Dóri, örülök, h jöttél, annak nem, h betegség van! Gyógyulást!

Netti, Boró cuki a kendőben!

Mozza, bubifújás tuti, jót nevettem, nagyon édes!

Gyöngyi, gratula a pici fiúnak!

Szofi, hajrá! 5%, beindult! Új vonalzó szép!

Esztó, sztem is jó göndören a hajad! :lol:

És a többit elfelejtettem... :oops:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: