Új privát üzeneted érkezett!

Lányok :!: :!: :!: :!:
Jelszót kérnék valakitől!!!!!!!!! :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Jajjj, de jó, hogy írt Andi Anyukája, örömömbe még a könnyeim is kipotyogtak...

Gratulálok nektek, és sok-sok egészséget kívánok a kis lurkóknak és persze az Anyukának is!:) :oops: :lol:
hajnalocska
 
 


Andinak és egész családjának szívbol gratulálok és kívánok sok erot, egészséget és boldogságot a babáknak!!!!!!!!!!!!!

Annyira orulok a jó hírnek...........ahogy olvastam, el is pityeredtem....

Andi anyukájának kulon koszonjuk, hogy értesített bennunket! :lol:

Na lányok megvannak a topic elso babái :D :D :D
ginuska
 
 

 
 

Ja és Pattogó, köszi a biztatást, minden vizesedő nevében.:D Inkább ámítanál egy picit, hogy jót tesz a szülésnél, meg ilyenek:D..., mert néha olyan krátert lehet nyomni a lábamba a víztől, mint ami az Etnán van!:) :wink:

Köszi a jobbulásos hozzászólásokat a férjemnek, már hatottak...:D

Na húzok túróval töltött zsemlét csinálni.
Hűűű, ki írta azt a kekszes receptet, az fincsinek tűnt, csak most nincs időm visszakeresni az alkotó nevét! Sorry. :oops: :)
Ha valaki magára ismer rakja már fel, ha megoldható a gmail-re. Köszke, minden édesszájú kismama nevében. :lol:
hajnalocska
 
 


Andi, ez naggyon jó hír!! Két gyönyörű baba egyszerre!!! Hurráá!! Gyors felépülést és jó babázást az egész családnak!!!

Screen
Mész végül tágításra, vagy azzal mi lett? :roll: [/size]

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Hatalmas gratula Andinak és persze a babáknak is!! :D
Úúúú, én most picit magamba fordulós lettem a hírtől.... Olyan gyorsan elteltek ezek a hónapok. Még csak most lett "kétcsíkos" a tesztem!! áááááááááááá :lol: :lol:

H1N1: nem tudok semmi újdonsággal szolgálni... Jövő héten megyek be a melóhelyre, utánakérdezek, és ha van valami, megírom! :)

Sziszkó: A teát a betöltött 36. héttől lehet inni, napi 1 litert.

Vizesedés: Nem jó hír ez, könnyű szülésre készülök, szeretnék gyorsan, és jóóóóó naaagyraaa tágulni...!! :D étfőn megyek majd nődokihoz, mondom majd úgyis neki...

Ami szintén nem jó hír mára nekem: Tegnap voltam vérvételen. Ez egy plusz volt, mivelhogy az előzőnél nagyon kevés volt a vasam, ezért kellett most is egy. Eddig emelten szedtem a vasat, de semmi... Sőőőőt, talán még rosszabb lett mint az előző. Azt mondta a doki a múltkor, hogy ha nem jön helyre, akkor be kell járnom hozzá vas-injekcióra. :( Mit fog szólni majd, ha meglátja ezt az eredményt...????!!! :(

Lili

Kép
édi16
 
 


Andi!

Szívből gratulálok, jó egészséget és sok tejcsit kívánok!

Édesanyádnak köszönjük a jó híreket!

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Hajni!
Köszike a jelszót! :lol: :lol: :lol: :lol:

Édi!
Köszi az infót a teáról! :D :D :wink:
Sajnálom,hogy rossz a vasad! :cry: Én is szedek vérképzőt! :cry:
Mindíg is vashiányos voltam! :roll: :roll: :roll:
Az injekciót milyen sűrűn kapnád?Heti többször? :roll: :shock:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sztercsi, mivel én a sor elején vagyok, te pedig a végén, mit szólnál hozzá, ha egymást értesítenénk?
Foldrajzilag pedig te vagy hozzám a legkozelebb :D .....és fordítva :wink:
ginuska
 
 


hiphip hurrááá!!!! :lol: :lol: :lol:

megvannak az első topicbabáink,jól érezte Andi,hogy ő lesz az első! :roll: :lol:

Andi sok szeretettel gratulálok Sophiához és Lucashoz, sok-sok tejcsit és jó egészséget kívánok Nektek!! :lol:

És a büszke nagymamának pedig szintén gratulálunk és köszönjük a hírt! :wink:
Vendég
 


Gnemóni dehogy baj.....várom az sms-t!!!!!!!!!!
Andi hatalmas nagy gratula a két babóhoz!!!!!!!!!!!!!!!!!szép méretek!!!!!!!!!

:lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Andi Nagyon nagy gratula nektek! Ügyes voltál, a babák gyönyörű súllyal születtek. Soksok boldogságot kívánok nektek, Sophiának és Lucasnak meg soksok tejcsit!

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


éss akkoooorrrrrr :lol: :lol: :lol:

Kép
Vendég
 


jah és kérünk képeket!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Vizesedő kismamik, meg tulajdonképpen az összes kismami: Mindenkinek gyors, könnyű szülése lesz. Punktum :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


csatlakozom monicához: Kérünk képeket. Mééég pityeregni szeretnék.. :roll: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Andi óriási gratula Nektek!!! Nagyon-nagyon sok boldogságot, és sok tejcit kívánok!!! :D
Édesanyádnak pedig külön köszönet a hírért!
Én is elpityeredtem, mikor olvastam... :oops: :D

Sziszkó: Nekem is a 4-es számú kandalló tetszik a legjobban. :D Csak a szívem fáj nagyon, mivel itt a panelban csak álmodozhatok róla, pedig nagyon tetszenek. Na nem baj, majd ha valami csoda történik, és elköltözünk... :roll: :roll:

Jaj lányok, én annyira fáradt vagyok. Most fejeztem be a mosást-teregetést-vasalást-pakolást... Ráadásul a héten már minden nap bejártuk Apával a várost, a lábaim le akarnak szakadni, és természetesen dagadnak. :evil: :evil:
bobóbaba
 
 


Moncsi: De szupi, hogy vagy nekünk, és ezáltal táblijaink is!!! :lol: :lol:
Igen, képeket kérünk...
bobóbaba
 
 


Moncsi!
De jó már ezt a táblát nézegetni! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lányok!
Lehet tippelni,hogy ki lesz a következő! :lol:
Az én tippem Nita! :) :wink:

Bobó!
Ejnye-bejnye!Megdorgállak! :x :wink: Mi ez a sok rohangálás!???
Tessék kérem szépen sokat pihenni! :) :) 8) :wink: :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


sziszkó29 írta:Bobó!
Ejnye-bejnye!Megdorgállak! :x :wink: Mi ez a sok rohangálás!???
Tessék kérem szépen sokat pihenni! :) :) 8) :wink: :wink:


Igenis, Főnökasszony!!! :lol: :lol: Amúgy nem tudom mi van velem, mondtam is Apának, hogy biztos érzem a vesztemet, hogy hamarosan már nem fogom bírni, és azért megyek ennyit... :roll: :roll: De már feladtam! A lábamat ki nem teszem a lakásból, csak kutyasétáltatás céljából. :D

Szerintem vagy Nita vagy Pattogo lesz a következő...
bobóbaba
 
 


szerintem nem én leszek a következő!!!! :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


tettem fel a gmailre egy képet egy bálnáról. :oops: :roll: :lol:



(eszméletlenül kövér vagyok, és teljesen el van deformálódva a hasam :? )
Vendég
 


Andi!!Nagy-nagy ölelés nektek!Gratulálok a babákhoz,és sok tejcsit nekik!!

Hú,lányok,én nem is tudom,kit kérjek meg!Azt hiszem Sziszkót.....Sziszkó,lécci,lécci,leszel a hírhozóm? :)

Bobó,azért tessék pihenni is!

Édi,a vasam sajna nekem is alacsony,a védőnőm ma hüledezett,hogy nem vagyok fáradékony ilyen értékkel.

Lányok,én nem tudom mikor szülök,de inkább pár nappal később a kiírtnál,mint korábban.Sajna nálunk bejátszik,hogy férjem néhány este koncertezik,én meg nélküle nem akarok szülni.

Kép
Kép
zanikó
 
 


Moncsi, vééégre láttalak fotón :D :D :D

Nagyon-nagyon csini kismama vagy és egyáltalán nem vagy bálna!! !!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:


Csajok, valakit nagyon hiányolok.. :roll: ....nem tudjátok mi van Judyval???? :? Rég nem írt.....
ginuska
 
 


Andi!
Nagyon nagy gratula! Szuperek vagytok! Sok erőt és boldogságot a babákhoz. :D Andi Anyukája, köszönjük a hírt. Könnyes lett az én szemem is.

Sziszkó
,
én ma kezdem a málnalevél teát. A 35. héttől mondják.

Őzi,
11-én megyek az orvoshoz legközelebb, akkor majd újra rákérdezek. Hát eléggé beparáztam, mitmondjak :shock: a szülésznőnek is említettem, ő azt mondja, h biztos valamit félreértettem, mert ők csak akkor szoktak tágítást végezni, ha a terminuson túl egy héttel nem történik semmi. És ezt a szülésznőt a doki ajánlotta. Szal teljes a konfúzió,,,, :oops: :twisted: :roll:

Vizesedés: nálam néha jön. Ma például bedagadt a bokám. Utálom már ezt a rohadt kánikulát. :twisted:

Kép
screen
 
 


csajok én mért nem tudok belépni a gmailre??????????? :cry: :cry: :cry: :cry:
minden jó a jelszó és a felhasználó név is......mégis hibát ír ki!!!!!!!!! :x :x :x :x

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


(Atyaég!!! végigalszom a napot és mi történik!!! :shock: )

Twins-Andi!!! :D
Szívből gratulálunk!!!!!!! :lol: gyors felépülést és sok tejcsit a Gyönyörűségeknek!!! :D :D :D


Lányok, nem térek magamhoz! :shock: Elkezdtük??? :roll: :roll: :roll:

tillidian
 
 


Nitácska,
én sem tudok belépni a g-mailre!!!
(Ha közben megváltozott a felhasználó vagy a jelszó, megkaphatnám én is priviben? :roll: A 2. változatot még tudom...de az nem enged be!)

tillidian
 
 


monica26 írta:tettem fel a gmailre egy képet egy bálnáról. :oops: :roll: :lol:
(eszméletlenül kövér vagyok, és teljesen el van deformálódva a hasam :? )


Monica,
tarts ki és nyugodj meg: már nem tart sokáig és nem marad így! :lol:
- képet nem tudom megnézni, nem jutok be :roll:

Mikor változott meg harmadjára a jelszó? :roll:

tillidian
 
 


Jó estét mindenkinek!

TWINS NAGY NAGY GRATULA A PORONTYOKHOZ, JÓ EGÉSZSÉGET KÍVÁNOK NEKTEK!!!!!!

Csajok k..va sokat kellet olvasnom!!

1. Kérek jelszót!
2. Én kinek küldhetek sms-t?
Sziszkó: Nagyon szép a játszószőnyeg.
A kandallókat imádom, nekem a 3-as a nyerő :)
Málnalevél: én a 36.héttől tudom
Ginus: nem lesz pici a te babád sem :)
Hálóing: Én az érdi piacon vettem derékig kigombólhatósat, pamutot 800 pénzért. Randa barackszínű de a kórházba tök jó lesz. Van még 2 kék, 1 micimackós hálópóló meg egy leharcolt virágos amit a szülőszobára gondoltam, én ennyit viszek.
A pizsi vagy naci valóban azért nem praktikus mert alattad lesz az atombugyi az atombetéttel, azt cserélgetni kényelmesebb hálóingben. De ki hogy érzi, nekem jobb volt mert amúgy mozdulni nem bírtam :(
Őzike: a mellszívóhoz azért ragaszkodom mert nem használtam sokat igaz, de amikor bedurrant a cicim (jópárszor) és betonkeméény volt akkor gyorsan le tudtam fejni belőle, már csak a megkönnyebbülés miatt is.

Eddig jutottam, szép estét nektek!

JEEEEEEEEEEEELSZÓÓÓÓÓ!!!!!
Köszke
anyabebi
 
 


Sziasztok :)

1 percenként ledob a net - valami szar van vagy a géppel vagy a hálózattal :evil: :evil: :evil:

GYORSAN - amíg van:

Andi!!!!!

Szívből gratulálok :D :D :D :D
Sok boldogságot és főként egészséget Nektek! - Igazán
méretesek lettek a babócák - nem csoda ha már az utsó napokban nehezen bírtad ...
Remélem mihamarabb Nálad lesznek - aztán meg pikk-pakk otthon lehettek :D

A sok sok sok többi mindent megpróbálom egy másikban sűríteni - ha hagyja a gépem végre :twisted:

Kép
zsrit
 
 


Anyabébi, hát nem lesz pici a kislányom, az már biztos :lol:

Nekem kuldheted az sms-t, én már rég túlleszek a szulésen, mire te kovetkezel :wink:
ginuska
 
 


Monica, Ginuska :P
köszönöm szépen a jelszót! :D (miért kellett újra megváltoztatni? :roll: Biztos írtátok, csak megint "átlóban" olvastam :oops: )

Anyabébi,
nekem küldhetsz sms-t! :wink: (úgy tervezem, addigra már itthon leszünk! :P )

tillidian
 
 


[color=red]Drága boldog anyuka, Andi!!!!!! Teljes szívből gratulálok a 2 gyönyörű babucidhoz!!!!!!! Jó egészséget és sok sok tejecskét kívánok én is Nektek!!!!![/color]

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Lányok, jól lemaradtam, fél óra volt csak a visszaolvasás és annyira megörültem az első babáinknak!!!! (az előbb Andinak pirossal akartam írni és jó béna vagyok, hogy nem sikerült!!)

Tegnap este voltam orvosnál és mindent rendben találtunk. Adatokkal nem tudok szolgálni, mert sosem kapok, de azt tudom, hogy kb.1900 g-os és szép nagy babuci még mindíg. (magas csajszi lesz a doki szerint.) a fejecskéje lent van, de ez persze a császárnál tök mindegy!! még egy alkalom van szülésig-szeptember végén. Úgy néz ki október 15-20 között meg lesz a császár.

Ginus, gratula neked is az uh-hoz!!!! Gyönyörű nagy baba!!!

Szilveeaa: nemcsak sünci, hanem én is kivagyok éhezve egy kis édességre!!!!!!!!! már mondtam hogy hozzanak a kórházba sütiket, bár a császár után megint nem engednek majd enni. Nemhogy édességet, de szinte semmilyen kaját nem adnak.
A hálóing a legpraktikusabb, mert állandóan cserélni kell a betétet a vérzés miatt, illetve engem a császár után minden nap mostak alulról jódos meleg vizzel.
Vcsibe: de szép a babaszobátok!!! A mienk még sehol. Rucikat is most kaptam, lassan mennek a mosásba és vasalásba. Már alig várom, hogy szépen összehajtogathassam őket és hogy minden készen legyen a hercegnő várására!!!
Pocok: a popsitörlő téma: nálunk is kb. 1 db kell a pisi után és kb. 3-4 a kaka után, de persze egyetértek az elején valószinüleg többet használtunk valamivel. egyébként én a sminket is azzal mosom le :wink:

Szisz, nekünk is van kandallónk és nagyon szeretjük, de igazából a hangulat miatt jó, sokat nem melegít, csak ha közel ülsz hozzá, vagy kicsi a lakás és elegendő. Nálunk van radiátor is (gázolajos), azóta amióta megszületett Iliasz. Megpróbálok felrakni képet a kandallónkról, bár még a rajzomról is tartozom....tudom, tudom, de annyira kevés időm van mostanában. bocsánat!!!

Móni, engem nem tudom ki értesíthetne, na meg a mobilommal még mindíg tartozom, de októberig még kitaláljuk!!!

sok puszi mindenkinek, most megyek cukrot mérni

Betty

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Szépjóreggelt

bobó: naaaaa én még nem akarok következő lenniiiii :lol: :lol: :lol:
Már annyi vajákos asszony mondta itt a környéken, hogy áhh meg lesz ez előbb... Mondom miért, mert nagy a hasam? és? Végig egyben maradunk. Sőt túl is fogom hordani. Vivi pont 40 hétre jött. Larát 40+2-re indították. Bencus asszem ki fogja húzni a 40+4-et. Mindegy. Skorpióra gyúrok.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nekem is lehet sms-t küldeni ám. :wink: Én leszek a naaaaagy túlélő. Már mindenki babázni fog amikor még mindíg gurulok. :lol: :lol:

anyabebi: atombugyi atombetéttel.. :lol: :lol: Ez jó. Igen valóban praktikusabb a hálóing bár én is rühellem. De Vivivel próbáltam a kisgatyás módszert, és hát elég gyorsan átvérzett a kisgatya is.. :roll: De sztem atombetét nem kell. Ami nekem a legjobban bevált az az always éjszakai betétje. Borzalmasan jó. Lehet, hogy kicsit többször kell cserélgetni nagyobb vérzés esetén, viszont vékony és nem nyomja a varratokat, ami ugye nem egy hátrány. :D

till: végigalszod a napot????? Fúúj de irigy vagyok.. :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

screen: még jó hogy ekkora az összhang a doki és a szülésznő közöt.. :evil: :evil: De rmélem, hogy tényleg csak félreértettél valami, vagy a doki mmondott hülyeséget és nem kezdenek tágítgatni időnek előtt. :)

monica: Szerintem nem vagy bálna. Nagyon is csini vagy :!: :!: :!: :!: :!: :!: :D :D :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


ANDI SZÍVBŐL GRATULÁLOK A BABÁKHOZ,GYORS FELÉPÜLÉST SOK-SOK TEJCSIT ERŐT ,EGÉSZSÉGET KÍVÁNOK.
Anyukádnak köszönjük a a fantasztikus hírt.
Gondoltam most reggel bekapcsolom a gépet és a topickal indítok,akkor olvastam a jó hírt,hát egyből elbőgtem magam örömömben. :D :D :D :D :D :D

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Scren köszönöm szépen :D
Pattogó Te leszel a nagy túlélő?Ha azt szeretnéd úgy legyen.
Én szeretném ha a Kisfiam előbb jönne kb 1 héttel.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Jó reggelt!

Kérek jelszót!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Valaki van itt?
anyabebi
 
 


Bocsesz!
Gyík vagyok, köszi a jelszót Moncsi és Ginus :)
anyabebi
 
 


Jó reggelt!

Anyabebi Ment a privi. :D
Pattogo: Legyen, ahogy Te szeretnéd!!! :D
Monica: Egyáltalán nem vagy bálna, ne beszélj butaságokat!!! :wink:

Na megyek kutyát sétáltatni, utána meg enni... :lol: :lol:
Mindenkinek csodaszép napot!
Puszi
bobóbaba
 
 


Twins: Üdvözlet a kis jövevényeknek! Neked pedig mielőbbi felépülést! :lol: :D :D :D Jól indul a napom! Megnyugodtam. Ha az első babák gond nélkül érkeztek, nem lesz itt semmi gond a topicban. :wink: :lol:

Értesítés: én is keresem az október végiek között akit értesíthetnék. Jelentkező? Nem szeretbék senkit sem terhelni. :oops:

Kandalló kontra kályha: szerintem inkább kályhát érdemes építtetnetek ha fűtésre is használni akarjátok. A kandalló nagyon hangulatos de fűtésre inkább a kályha való. A kályát is meg tudják ugyanolyan szépre építeni.

Kép
Kép
tündér09
 
 


Tündér: én október végi vagyok :lol: jöhet az sms :)
anyabebi
 
 


Hello Lányok!

Tegnap este torna után már nem láttam netet, így ma reggel láttam csak a hírt :D

Andi, Lucas, Sophia - nagyon ügyesek vagytok! Nagyon-nagyon sok boldogságot nektek! :D
Hulla fáradt vagyok, éjjel ha 2 órát aludtunk, akkor sokat mondok...az volt a baj, hogy torna után éhesen lefeküdtem és Kristóf ezt nagyon nehezményezte. Szó szerint egész éjjel rugalódzott és követelőzött és nem érte be némi gyümölcslével. Így végül reggel 6kor feladtam a harcot és kimentem zsemlét sütni...jól bereggeliztünk és most nyugi van. De majd leesek a székről az álmosságtól...

Pocok, tegnap végül zöld-fekete úszósapekot nyertem, te be tudtál azonosítani engem? Én három kismamával is "szemeztem", nem tudtam eldönteni, hogy melyik lehetsz :roll:

Gyakorlott anyukák, bundazsákból szerintetek mekkora kell egy októberi babának? Tegnap a H&Mben vettem babcinak néhány szuper cuccot, de igazából azt nem tudom, hogy amíg még nincs nagyon hideg tél, addig mibe kell öltöztetni, ha kiviszem...elég a body, harisnya, rugi, kocsikabát, takaró + mózes takarója, vagy már akkor is valami vastagabb kell?

Szép napot!

Kinga

Kép
kkia
 
 


Kérek jelszót!!!

Kicsike, szépen néznénk ki, ha a nagy hírhozásban csak néhány nap, vagy óra lenne közöttünk. Megkérném a kedvesem, hogy ugyan hozza már be a laptopot, mert fontos fórumozhatnékom támadt hirtelen... :lol:

Twinsmomma, WOW! Nagyon örülök, hogy megvan a két babó és hogy egészségesek. GRATULÁLOK! És nagyon várjuk a további híreket, fotókat. :D

Málnalevél tea, a jógaoktatóm tegnap mondta, hogy a 34. héttől naponta két pohárral (max. fél liter) teát lehet inni. Na, most legyél okos....

Tegnap voltunk a kedvesemmel jógás okosításon. Volt egy olyan feladat, ami a fájdalomelterelésről szólt. Emeld fel a két karod oldalsó középtartásba és tartsd... Ha már nagyon fáj, kezd el valamelyik lassú légzést, zengetést. Én csak tartottam, tartottam... Kérdi az Erika, hogy nem fáj. De igen, de még simán elviselem... Nagyon remélem a szülésnél is így lesz, hogy végig a határon belül lesz...

Lábdagadás, érdekes, ha jövök-megyek nem dagad be. Viszont úgy hogy itt ülök a gép előtt naphosszat... Még nem vészes, de azért már érzem. :(

Pattogó, jól meggondoltad ez a skorpió babát? Nem mondom, biztos te is, én is cukik voltunk, de azért józanul meggondolva.... :lol: Én tudom, hogy nem vagyok egyszerű eset.

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Sziasztok!

Twins: NAGYON NAGYON NAGYON SOKAT GONDOLTAM RÁD!!!!!
GRATULÁLOK A BABÁKHOZ,SZÉP MÉRETEKKEL RENDELKEZNEK!!! :lol:
Küldöm az energiát a mielőbbi regenerálódáshoz,remélem mielöbb haza mehettek!!!!!!!!!
ÚRISTEN,be vagyok tojva rendesen,ha belegondolok,h pár hét múlva mi is szülünk!!!!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!! :oops: :oops:

JELSZÓT KÉREK SZÉPEN ÉN IS!!!!

Kép
jovana
 
 


Moncsi: Én a fényképen nem láttad bálnát, csak egy pocakos csajszi volt ott :mrgreen:
Engem az uram mostanában csak szumósnak hív :)
Ginus: édi a kutyusotok, irigy vagyok, imádnám :)
Nemcsak JUdy van eltűnve hanem COSMIC is. A kórháztársam!!!!
KKia: Én nem bundazsákot vettem hanem kisoverállt ami lábfejes. Asszem 62-68-as C&A-s. Zsákból nem baj ha picit hosszabb max. visszahajtod. DE mire mi kimehetünk kelleni fog már. Goldolj bele december lesz vagy nov. vége. :)
anyabebi
 
 


Andi nagy nagy gratula! Sok boldogságot mindannyiótoknak!!!


Lányok, kicsit megijedtem, nálunk gyerekszoba még sehol!

Voltunk uh-on babóca még mindig koponyavégű, remélem most már így is marad, eddig akárhányszor nézték mindig így feküdt, nagyon ügyes kislány :)

Én viszont ezt a meleget már nagyon nem bírom, (pedig régen imádtam). Észrevettétek, hogy évek óta ez a legmelegebb, leghosszabb nyár, legkevesebb rossz idővel? Vagy csak nekem tűnik így???

chardonnay
 
 


Jajj, kérek szépen jelszót én is!

chardonnay
 
 


Jovana: Küldtem a jelszót :)

El is felejtettem, megérkeztek a gyönyörűséges mosható pelusaim :)
Képek:
Kép Külső pelusok (gumibugyi) Kép Csodás AIO. Minden egyben van. Kép AIO belül Kép Vidal Sasson :)

Az utolsóért bocsánat a cukrosoktól. Gesztenyepüré és minden egyedül ettem meg :) Kép
anyabebi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: