Új privát üzeneted érkezett!

OrsiKép
En ma "reggel" 1-kor ebredtem es meg nem sikerult visszaaludni.Kép Ugy kovalygok, mint egy Chemotoxal lefujt legy. HurkiKép tegnap biztatott, hogy mig a doki megjon maradjak meg egyben. Meg is gyoztem magam rola, mint egy jo kislany, hogy ugy lesz az jo mindenkinek.
Na, az ejjel gondolhatod, a korhaz portasaval is megszultem mar volna...Kép

Holnapra a Kinai Nepkoztarsasag egy eves termeset kivanom neked sz@rbol.

szoszi
szoszi
 
 


Karmen!Kép
Nem tudod Martin születési adatait? Végül kiírás szerint pont a szülinapomon született?Kép Nincs benne a táblázatban!

Kép

KépKép
leone
 
 


Végre itt a táblázat újra, hogy ne kelljen kérdezgetni ki hanyadik hétben van. Kép
Bocsánat a hosszú szünetért.

Kép

KépKép
leone
 
 

 
 

Leone! Andy júl.12-én szült. Akkor megirtam a többi adatot is most nem találom majd ha lesz idöm akkor az archiv-ban megkeresem.

Cat! Nem tudom hanyadik hétben van, a férjét kérdeztem de nem válaszolt még.

Szöszi! Kitartás!!

Karmen


Kép

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok!

Én még nem igazán írogattam ebbe a topikba, de mégis lenne egy nagy kérdésem, tőletek, tapasztalt babásoktól!

8 hetes kismama vagyok, kb. 2 hete vizsgált az orvosom meg, csak a kicsit gyulladt méhnyálkahártyát említette, meg írt fel kúpot. Aztán ma mentem a védőnőhöz, aki nézegette a papírjaimat és azt mondta, hogy az a 2000-es érték a méhszájat jellemzi, a 3000 lenne a teljesen zárt méhszáj, az enyém viszont ebből kifolyólag kicsit nyitott. Teljesen megrémültem, holott az orvosom erről semmit nem említett. Tudja valaki mi ez az érték, és tényleg igaza van a védőnőnek? De akkor miért nem gondolta mégcsak említésre méltónak sem a doki?
Cateye, neked is ugye nyitott volt a méhszáj, neked volt valami értéke ennek?

Köszi mindenkinek!!!

Móni
Monik
 


Sziasztok!

Leone, huhhh mar megijedtem hogy mar 30 hetes vagyok, de egy hettel elobbre taksaltal, szal ma csak 29+3Kép

Mi jol vgayunk, a hasam hatalms (119 cm!!), Botond jo nagyokat mozgolodikKép Lacko meg egy nagy kope, hihetetlen, olyanokat csinal, amit mi sosem, es tudja hogy csintalanKép

orsoly
orsoly
 
 


MóniKép
Megnéztem a kiskönyvemben, és 2100 volt beírva. Az első számjegy a külsőméhszáj (3-as a jó), a második a méhnyak hossza (0-s a jó) a 3 a méhnyak zártsága (0-s a jó), a 4. számjegy a belső méhszáj zártsága (0-s a jó). Nekem a méhnyak is meg volt kicsit rövidülve a doki szerint bár bevallotta, hogy ezt eltúlozta kicsit, hogy pihenjek vele jó sokat. Neked egy picit nyitva van a külső méhszájad. Szerintem kérdezz rá az orvosodtól az adatra. Az őszi topikban is van több kismama, akinek minden magyarázat, figyelmeztetés nélkül beírták a kiskönyvébe a 2000-s számot. Szerintem azért illene szólni róla az orvosnak, hogy kímélőbb életmódot élj, legalábbis a tornát, fürdést el kellene hagyni. Engem össze is varrtak ezzel, de persze az ikrek miatt. Én a 14. héten nyíltam ki, de amíg össze nem varrt a doki hetente nézte, hogy nem nyílok-e tovább.

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Köszi Cat!!!

Kicsit azért megnyugodtam. De ugye az említett őszi kismamáknak is megmaradt a terhességük és nem lett semmi baj?

Móni
Monik
 


Monik, a vedonod nincs igazan kepben. Az elso szamjegy a hosszusagat jelzi a (minek is, jajj, olyna kismamaagyam vanKép, tehat ez a 2000 azt jelzi, hogy kicsit rovidebb mint az atlag, de nem nyilt ki egaltalan! Vannak olyanok akiknek vegig 2000, mert ilyne tipusok, szvsz nem kell rajta aggodni, ha a dokid sem teszi.

orsoly
orsoly
 
 


cat, ize, szerintem az elso szamjegy a mehszaj hossza, nem az hogy mennyire nyilt ki! tehat teged a masodik samjegy miatt varrtak, merhogy elkezdtel kinyilni. 2000-es mehszaj telleg sokszor elofordul, es ez alt alkati dologKép
orsoly
 
 


OrsolyKép, MóniKép
Igazad van, összekevertem a számokat.Kép Ezt egy orvostól idézem most be:

A méhszáj állapotát leíró szám első jegye a nyakcsatorna hosszúságát jelöli, a továbbiak a külső méhszáj - nyakcsatorna - belső méhszáj tágasságára utalnak.

Tehát Móni, akkor alkati dolog a 2cm-es nyakcsatorna hosszúság, nem kell foglalkozni vele.

Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Karmen gyönyörű a csajszid. És milyen jól áll neki a rózsaszín Kép Kár, hogy Balázsra nem adhatok majd Kép
Orsoly, Cat, szerintem ti már doktorálhattok is Kép
Orsi, biztos meglágyul a vizsgáztatók szíve ha kismamás ruciban mész.
Szöszi, kitartás! Sms-t megkapnád ha írnék? Miért nem tudtál aludni? Ja az esti és a reggeli pisi között 4-szer kelek fel pisilni, egy kicsit utálom már Kép
hurki
hurki
 
 


Most már tényleg megyugodtam!!! KépKépKép
Ezek a védőnők csak a pánikot hozzák rá az emberre!

Móni
Monik
 


Orsoly!Kép
Helyesbítettem, elnézést, kicsit vastagon fogott a ceruza. Kép

Az évszakos topikokból gyűjtöttem még információt, de nem mindig egyezik mindenkinél hogy hanyadik hét hanyadik napján jár. Aki rosszul szerepel ebben a táblázatban szóljon!

Kép

KépKép
leone
 
 


Anyam mennyi fiu, most nezem csak!
orsoly
 
 


Tenyleg rengeteg fiu...Kép Hiaba no, a lelkiismeretes homerozes hatasai.Kép
szoszi
szoszi
 
 


Hü tényleg mennyi fiú! Akkor Orsi szerencsés ha ez az év pasikban fog bövelkedniKép

Hurki! Köszi. Megvallom én nem szeretem a rózsaszint, nagyon ritka hogy tetszik. Ez szerintem jol áll neki. Igaz a ruhát nem mi vettük keresztanyuka vette neki.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


KarmenKép
Tündéri ez a Kicsi lányKépKép jól áll Neki a kendőKép

Puszi:Doris
doris
 
 


Leone! Andy 2003.07.12 Martin 3450g 54 cm
Kismazsi 2003.07.07 Máté István 3200g 50 cm
Szmonka 2003.03.09 Hanna 3111g 54cm
KnéRita 2003.11.02 Judit 2840g 50cm

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Leone!

Ez nem a te hibád, én nem foglalkoztam vele, de szept. 13. lett a hivatalos időpontom. Nem mindha bármit is számítanaKép, de ha már ez van a kiskönyvbe írva...

Akkor nekünk illene kislánnyal bővíteni a csapatot!KépKép

Karmen!

Nagyon szép!KépKép És a kislányokat mennyivel érdekesebben lehet öltözetni!Kép

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


BesztiKép
De jo, hogy erre jarsz...nem dobod fel vagy el nekem a teszta-sali receptedet?
Es igen,igen tessek csak udvarolnivalorol gondoskodni nekunk!
szoszi
szoszi
 
 


Szöszi!

Minden kívánságod így és ilyen hamar teljesüljönKépKép:

Tésztasaláta

Hozzávalók:

30 dkg tészta (spagetti, csavartcső, stb.)
4 evőkanál tejföl
6 evőkanál majonéz (kész vagy fözött)
1 evőkanál ketchup
só, bors
20 dkg sonka
3-4 uborka
1 kaliforniai paprika

Elkészítés:

Tésztát kifözzük (ne teljesen puhára), leszűrjük és lecsepegtetjük (vízzel lehűtjük).
A sonkát, uborkát és a paprikát vékony csíkokra vágjuk. A tejfölt a majonézzel, ketchuppal összekeverjük. Sóval és borssal ízesítjük, majd a összevágott hozzávalókat belekeverjük. Végül a tészát is beleforgatjuk. Az egészet lehütjük.
Én egy csomag tésztával (50 dkg) szoktam csinálni és dupla mennyiségű szósszal (kell is hozzá, mert különben nagyon száraz). Fontos, hogy a tésztát hagyjuk kihűlni (azért ne ragadjon össze), mert különben nagyon beszívja a szószt.

Beszti

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Szöszi, Te zabagép! KépMeg ne mutasd a fotóját ennek is Kép
Tegnap nekiálltam megmetszeni felkötni a málnát, hátha elősegíti, hogy meginduljon a szülés, vagy legalább egy kis keményedés utaljon már arra, hogy készülődik valami.Kép Hát nagyon nem jött be, utána jobban éreztem magam mint hetek óta, olyan kis energiabomba lettem, hogy mikor a párom hazajött még mindig csak pörögtem. Aztán még táncoltunk is. Ablakot már igazán nincs kedvem pucolni Kép
hurki
hurki
 
 


Sziasztok!

Cat!
Neked Arni a 12. héten nézett valamit, nyaki redőt, meg nyitott gerincet meg ilyesmit?
Mert nekem nem. És az évaszakos topikban meg mindenkinek nézték. Na, találtam valami kis aggódni valót! Ügyes vagyok?

Szöszi!
Már csak kettőt kell aludni!Kép

Hurki! Ha nekimész az ablakoknak is akkor tutira szülsz.
A nővérem legutóbb a lépcsőjét súrolta fel körömkefével, nem elég streil felkiáltással, amjd éjjel jöttek a fájások és hajnalra meglett Benedek!Kép

Találtam egy lukat a fogamon! És néha fáj is! Már adhat érzéstelenítőt a fogorvos? 20-ára kaptam időpontot akkor már a 16. hét közepén leszek.
Bár biztos ad, mert ismer már, hogy milyen slunggal tudok távozni, ha fáj!

Na, munkára fe! Ma csinálok egy halom homlokzatot!!!!

Sziasztok
Rékacs

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Rekacs!Kép
En mult heten kimostam a fuggonyoket, vasarnap meg felmostam es lesuroltam az erkelyt is (!!!), de nem jott be.Kép Kimenjek a lepcsohazba nekiesni a lepcsonek? Ha mas nem a szomszedok orulnek...
Ja! Mar akartam kerdezni: neveken gondolkodtatok?mar van eselyes nev?
Praxisba mikor mentek? Mert ha hamarosan, akkor majd Gyorfi doki megmeri amit kell!

Vajon mit csinalhat a friss diplomasunk?Kép OrsiKép, jelentkezz, ha gratulalhatunk!

szoszi
szoszi
 
 


LeoneKép
Köszi a táblázatot!Kép A 3. vagyok a sorban.Kép Egy nappal több vagyok mint a táblázatban, de ha nem javítod az sem zavar.Kép

OrsiKép
Drukk a vizsgádhoz!Kép

KarmenKép
Tündéri kiscsaj!Kép

MonikKép
Nekem végig 2000-es volt a méhszájam és már csak 25 napom van kiírásig, úgyhogy nyugi.Kép

RékacsKép
Nyaki redőt pedig kellene mérni. Nyugodtan kaphatsz érzéstelenítőt. Nekem is volt 3 lyukas fogam és mindegyikhez járt szuri is.Kép

HurkiKép
Próbáld ki a fésűs módszert! A hüvelykujjak alatti kis részre kell fésűt szorítani erősen. Nem tudom működik-e, mert nálunk a topikban két lánynál is beindult a szülés mielőtt kipróbálták volna, pedig már elszánták magukat. Ijesztgetésnek biztos jó!Kép

Voltam tegnap dokinál, minden rendben, jövő héttől NST.Kép Nekem is van extra kívánságom, én aug 1-én szeretnék szülni.Kép

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


RékacsKép
Az Arnold nem néz tarkóredőt, mert szerinte megbízhatatlan a vizsgálat.Kép Én is a Praxisban mérettem meg. Most jövök az öregtől, júli 19-től aug.11-ig lesz szabin.

EgcsiKép
Ez a fésűs módszer elég brutálul hangzik! Ezt valami akupunktúrás kínai találta ki ?

KarmenKép
Tényleg nagyon helyes OrsiKép. Ha így halad a statisztika, akkor hamar el fog kelni, mert fiú dömping jön.Kép

Pusza
Cat

Cat
Kép
cateye
 
 


Csütörtököt álmodtam meg első körben ha mégsem jön be jöhetnek az ablakaim, a függönyök, fésű és a többi varázsdolog Kép
Rékacs nyugodtan kérhetsz szurit, olyan kicsi adag és annyira csak helyben hat, hogy semmi baja nem lesz tőle babócának.
Én úgy tudom alapban nem nézik a nyaki redőt, tehát orvosa válogatja csinálja-e. És jó UHgép kell hozzá nem olyan ami fél kilót csal Kép
hurki
hurki
 
 


Sziasztok,

Voltam en is dokinal reggel Cattal Képegyutt. Minden rendben nalunk is. Legkozelebb csak 1 honap mulva kell menni.

Leone Kép
Majd ird be legyszi a tablazatba, hogy nalunk is fiu lesz. A nev korul meg folynak a vitak.Kép

Hurki, Szoszi Kép
Mar nagyon izgi a dolog. Hatha ez a melegfront meghozza a hatasat.

Puszi, Alena
alena
 
 


Helló csajok Kép
LEÁLLAMVIZSGÁZTAM Kép Kép négyes lett, és a diplomám is négyes lesz Kép Kép
VÉGE A TANULÁSNAK!!! Mostantól jön a pihi Kép Kép

puszi Mindenkinek
Orsi + 2 Kismaczkó
19+6

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


OrsiKép
Gratulalok!!! Szemtelenul jol vizsgaztal.Kép Meselj, voltak megjegyzesek, poenok a pocidra?
Akkor mostmar lesz idod egy egesz fenykepet is feltenni vegre magadrol?Kép
szoszi
szoszi
 
 


Orsi kismama!
Gratulálok a diplomádhoz, ügyes vagy hogy még erre is volt energiád.

Szöszi, Hurki!
Ne izguljatok annyira, úgyis eljön a várva várt pillanat, elég meglepetésszerúen. nekem se volt keményedés jellemző, aznap 3 bába mondta ránézésre hogy még nem szülök, aztán mégis elöntött a melegvíz.
És ne izguljatok, lehet jhogy közben olyen gondolataitok lesznek hogy ezt nem lehet kibírni, nem lehet túlélni. én mostmár úgy gondolok rá hogy milyen jó buli volt. (habár te láttad a videót mennyire borzasztónak találtam akkor).

Egy kis érv az eda mellett meg a szenvedés ellen: egy ismerősünk 2 napig vajúdott nem ment a tágulás, de nem hagyott semmi beavatkozást, vagy szert hogy beadjanak neki. az lett a vége, hogy leállt méhe, a méhösszehúzódása, és mégis kellett oxytocint kapnia. és szegénykének neki egy rossza élmény maradt a szülés, nem tudom 2 hét alatt sikerült-e feldolgoznia.

Karmen!
Tényleg nagyon szép és csinos a kislányotok, szerointem is jobban lehet őket öltöztetni.

Mi jól vagyunk, gömbölödünk.

Ilyen volt: Kép


és ilyen lett:Kép



Marcsi
marcsiria
 
 


Orsi!

HATALMAS GARTULA!!!!Kép

És akkor Te mos mi lettél?

Rékacs

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Orsi! Gratulálok!!!!

Marcsi! Milyen sokat változott a kis Levi! Szépen formásodik!

nálunk mindig néznek a 12. héten genetikát UH-n. Én ugy tudtam kötelezö, de akkor lehet csak nálunk az.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


CatKép
A fésűs módszer nem tudom honnan ered, de állítólag hatásos.Kép

AlenaKép
Gratula a kukacoshoz!Kép

OrsiKép
Gratulálok! Nagyon ügyes voltál!Kép

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok Kép

Gondoltam adok egy életjelt magamról, már kb. 100 éve nem írtam ide, de azért hellyel-közzel olvasgatlak benneteket.
Orsi Kép
Itt is hatalmas gratula!
Alena Kép
nahát, mégegy tökös??!! Kép Nagyon sok kisfiú születik mostanában.
Hurki Kép Szöszi Kép
Minden reggel bekukkantok,hogy mi van veletek. Már nagyon izgulok.

Mi ma-holnap kezdjük a 32. hetet, úgyhogy mostmár megfogalmazódott a vásárolni kellene gondolata, sőt a lista is elkészült.

Edit

Edit
Kép


Kép
reditke
 
 


Rékacs Kép
okleveles közgazdász, számvitel főszakiránnyal Kép

Mindenkinek köszönöm a gratulációkat. Kép

Orsi + 2 Kismaczkó
akik túl vannak a felén Kép
20+0

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok Lányok!

HurkiKép SzösziKép
Csak nyugi, olyan még tényleg nem volt, hogy bent maradt egy bébi.Kép Bár tudom, milyen türelmetlen az ember az utolsó hetekben. Nekem a 20. héttől lóadag magnéziumot kellett szednem a keményedések miatt, mindenki azon aggódott, hogy nehogy koraszülés legyen, aztán meg 5 nappal túlhordtam Zsófit és akkor is indították a szülést, mert ő még maradt volna odabent. A 38. héttől pedig minden nap elmondtam neki, hogy már igazán kibújhatna, de hát fittyet hányt az anyai szóra.Kép
Remélem, azért Nektek magától elindulnak majd a fiúk a nagy útra! Csak türelem, lesznek még olyan napok, amikor visszasírjátok a nyugis terhes napokat!Kép

MarcsiKép
Nagyon kis pufi lett Levike, nagyon aranyos!

OrsiKép
Gratulálok a diplomádhoz! És méghozzá számvitel szakirány! Te csodabogár!Kép

KarmenKép
Nagyon szép kislányod van! És nagyon jól áll neki a rózsaszín. Én is azt mondtam még Zsófi születése előtt, hogy na én rózsaszínt nem adok rá, de olyan jól áll neki, hogy már én is vettem neki jó pár rózsaszín ruhát, meg bodyt, nem csak a nagyszülők.

Mi jól vagyunk, Zsófi szombaton lesz 1 éves! Jönnek a nagyszülők, meg a testvérek és lesz nagy kerti buli. Remélem, jó időnk lesz. Zsófi már egy hónapja önállóan jár, mit jár, szinte szalad! Én meg loholok utána egész nap. Amikor ébren van, rója a köröket a lakásban, vagy az udvaron, vagy ahol éppen vagyunk. Egyre több szót mond már, kedvence a baba és a cici. Benéz a pólóm alá és vigyorogva mondja, hogy cici, meg hogy "ké", ami azt jelenti, hogy kérek.Kép Nagyon aranyos, egész nap tündér, csak éjszaka rosszcsont bagoly. Ma éjjel például 2,5 órát virrasztottunk.Kép Mondjuk 4 rágófoga jön egyszerre, amiből 1 már áttörte magát az ínyen, gondolom, fájhat neki.
Hát, nálunk ez a helyzet.

Puszi mindenkinek
Zsuzsu
zsuzsu
 
 


Orsi, gratula a diplomához!
Marcsi, Levike még mindig csodaszép, egyre gömbölyűbb! Kép
Zsuzsu, IstenÉltesse Zsófit!!

Na voltunk dokinál. Hát nem is tudom jó is meg nem is jó. Szóval kezdem a jónál. Balázs nagyon jól érzi magát odament, mindene jó, szép nagy (BDP 98mm)egészséges, jó a lepény is a vize is szóval nem csoda ha nem akar még kijönni az idillinek mondható körményekből. Méhszáj teljesen zárt, semmi jel nem árulkodik arról, hogy ki akarna jönni. Tegnap is málnát kötöztem, plusz kipróbáltuk a tiltott dolgot(sex)hátha segít, de semmiKép Az NST is tökéletes lett.
Ami nagyobb bibi, hogy a buksijának a kiírt idő elött 3 héttel illik berögzülnie. Hát nem helyezkedett be még most sem. Fejjel lefelé van a kezdetektől, de nincs befordulva. Dokibácsi mondta hiába indul meg a szülés így nem tud kibújni. Plusz a mérete miatt is (téraránytalanság) ezt már korábban is mondta akkor 50% esélyem volt a császárra, most 70% esélyem van. Na és egy még kevésbé jó hír, hogy nő a vérnyomásom és vizes a lábim-kezem, kezdetleges mérgezés tünetei. Adott vérnyomáscsökkentőt aminek kifejezetten nem örülök Kép, de muszáj, mérni kell naponta, és jövő kedden meglátja mi lesz. Nagyon rendes mert mondta ne izguljak, ő borítékolta volna nekem a vizesedést és vérnyomást, de direkt nem idegesített vele. Semmi gond nem lesz erre ő fel volt készülve. Doki szabira megy hétfőtől de mondta, hogy kedden bejön mert látni akar, és akármi történik jön és együtt szülünk szabadság ide vagy oda. Ez azért megnyugtatott. Ma a 4 szülőszobára 6 szülő nő jutott(ez csak a reggeli állapot). Dömping van. Házi feladat beszélgetni Balázskával, hogy legyen kedves befordulni. Kicsit megzavarodtam ennyi új infótól, most éppen nem tudom mire programozzam az agyamat.
Hurki
hurki
 
 


Ja és még egy infó, a pocakom még mindig nagyon fent van. A vizsgálat is roppant kellemetlen volt pont ezért, mondta a doki, és valszeg nem is fog leszállni mert nagy a baba és nincs helye bennem leszállni. Szóval a hasleszállás sem általános.
Ja és legalább egy aranyos megjegyzés: csupa gyerek vagyok Kép
hurki
hurki
 
 


Sziasztok Lányok!

Orsi,
Gratula a diplomádhoz! Nagyon ügyi vagy! Szeptembertől én is folytatom a tanulmányaimat, de másik suliban, irigyellek, hogy te már túl vagy rajta!: - ))))

Marcsika,
Gyönyörű baba a Levike!!!

Zsuzsu,
De ügyes már Zsófi!!
A múltkor írtam, hogy a Milinek még most jön a rágófoga. Hát már kint van három, csak én nem tudtam, hogy az az, csak a mikor a másikfele is kijött.

Cat,
Köszi az infókat a doki szabijáról. A jövő héten megpróbálok elmenni még hozzá.

Szöszi, Hurki,
Lányok legyetek még türelmesek egy kicsit, élvezzétek az utolsó ,,együtt,, töltött napokat a Manókkal. Minden jót kívánok, ha az a császár, akkor azt.


Puszi mindenkinek
Hóvirág
Hovirág
 


Itt vagyok ülepedett a sok infó, úgy döntöttem bízok benne, hogy még be tud fordulni, és beszélgetek vele, hogy tegye is meg. Hátha.
Hurki
hurki
 
 


Zsuzsu! Boldog szulinapot Zsófinak! Hihetetlen, hogy milyen ügyes már! Kép Kép Kérünk szépen majd ilyen volt, ilyen lett képeket! Kép
Marcsi! Levi milyen szépen gyarapszik. Kép
Orsi! Nagyon ügyes vagy! Most aztán pihi és pocaknövesztés! Kép
Hurki, Szöszi, EGcsi! Drukk-drukk! Kép És addig is sok pihi és alvás. Kép

Jó éjszakát!
Andi
andi28
 
 


Sziasztok!

Ma igen nagy a pangás!

Szöszi, Hurki!

Csak nem????!!!!Kép

Mindenkinek jó hétvégét!

Rékacs

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Sziasztok!KépKépKép

Visszakaptam a világot!Kép A vihar tönkrevágta az internetet, végre jött egy okos ember és helyrerázta.
Mi jól vagyunk, gyerekeim nekiindultak a nagyvilágnak, csak úgy az orruk után, keresztül mindenen, a lábuk elé még nem néznek, esnek-kelnek, tiszta kék-zöld folt mindenük. Barátaink már a gyámhivatalt emlegették, márhogy rámküldik őket, mert verem a gyerekeket. Hát kinézetre tényleg. Vettünk hát a ketrec alá 72(!) darab habtapit és naponta többször cühölöm ki-be az egész hóbelevancot a terasz és a nappali között. Így a teraszon sem törik be a fejüket, kergethetik egymást kedvükre. Ez most a kedvencük, ketten fognak egy pelust és annál fogva cibálják egymást körbe-körbe végkimerülésig.

Hóvirág!Kép
Annyiszor eszembe jutsz, mit össze rohangáltál Milán után a talin, most kezdelek csak igazán megérteni.Kép

Szöszi, Hurki!Kép
Izgultam, hogy még itt érjelek benneteket, de nagyon nagy a csönd. Szomszéd csajszi egy hete szült az Istvánban, reggel 7-kor indultak innen Maglódról a kórházba és reggel 1/2 9-re kint volt a baba. Majdnem a portás kezébe pottyantotta. Na ilyen szülést kívánok nektek is!KépKépKép

Orsi!Kép
Gratulálok a diplomádhoz!Kép Nagyon ügyi vagy, négyes diploma nem semmi, most már jöhet a megérdemelt pihi!!!

Fiús Mamik!Kép
Olyan jó neveket választottatok!!!Kép Élmény végigolvasni a táblicskut! Nekem nagyon tetszenek. Hihetetlen mennyi fütyis jön most.
Beszti!Kép Legalább te egy kislányt!!! Nálatok már úgyis annyi pasi van.

Doris!Kép
Remélem jobban vannak már a gyerekek, olyan rossz nézni mikor betegek és nem tudsz mit tenni. Úgy látszik a pöttyök valami ikres betegség, nálunk is mindig ezek a fránya pöttyök. A kinti dokiért kicsit irigykedem.

Puszi mindenkinek, Edi
edi
 
 


Karmen!Kép
Gyönyörű a kiscsaj!Kép (zárójelben megjegyzem, apuka se rossz, már bocsánat a megjegyzésértKép)

Rékacs!Kép
Veled még nem is találkoztam itt. Gratulálok a pocaklakóhoz!Kép

Edi
edi
 
 


HelloKép
Termeszetesen meg mindig egyben...

RekacsKép
Csak nem.Kép Nem irtad meg a neveket...

EdiKép
Na vegre!Hamarabb is mehetett volna az "okos ember". Ezek szerint nem egyszeruek a napjaid. Meghogy az ikrek lefoglaljak egymast, mi?Kép Ezt csak olyan mondhatta, aki eleteben nem vigyazott ikrekre...Kép

Hangulatom igencsak ingadozo...mar mindent kivartunk:megvolt a Laszlo-nap,levizsgazott a doki, vege lett az EB-nek, kipihente magat a doki...Balazska meg sehol. Mostmar mentsegeket is keresek neki:ma pl azt, hogy nem kivanhatom, hogy Lukrecia-napon szulessen.Kép

Na, a valosagban mar alig birom,izzadok, dagad kezem-labam, faj a derekam...

Kellemes hetveget mindenkinek!Ha valami tortenne szolok...
szoszi 38+5
szoszi
 
 


Edi! Köszi. Kép nem semmi lehet hogy a gyerekekkel ennyire kell vigyázni, Orsi még nem is mászik néha kivánom még egy kicsit várjunk azzal.

Hurki! hátha még leszáll és nem lesz téraránytalanság! Ha császár lesz akkor altatást kérsz?

Tul vagyunk az 5 hós szurin, semmi gond nem volt pedig nagyon féltem töle. Igaz sokat alszik, meg másfél óránként eszik, mi most potoljuk be a lemaradástKép Szegénykém csupa viz, izzad nagyon, 29 fok van, dehát gondolom nálatok is hasonló a helyzet. Nem is bánom ha végre hül a levegö.

Doris,Edi! nektek nincs fotoalbumotok? mert a profilotokban nem találom.

Szoszi! na majd most a front, lehet hogy babát hoz?

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Sziasztok LányokKép
ZsuzsuKép
De jó, hogy jelentkeztetekKépNagyon Boldog szülinapot kivánok ZsófinakKépHogy elrepült az idő!
Sajnálom az éjszakázásaitokat...meg tudom érteni mert ezt csináljuk Gerikémmel... FElmerült a hiperaktivitás lehetősége ezért speciális tornát is végzek velük itthon hátha az segit.
MarcsikámKép
Levike csodásKépKerekedik ám szépenKép
EdiKép
Te elveszett barátosnémKépHát végre hirt adtál magatokrólKépKépHangosan olvastam fel Andrisnak a leveledet, hogy tudja mi vár ránkKépMi vettünk egy csomag polifom anyagú puzzle formájú szőnyeget de kértük anyóst, hogy vegyen még egy csomaggal. Augusztusban hozzák ki a karámmal együtt, ezt tesszük a karám alá bár lehet, hogy a két csomag kevés lesz. Mekkora a karámotok mérete? Ha lesz időd lecentiznéd nekem mert most még tudunk szólni, hogy két csomagot hozzanak alá ha kell.?Kép
Tündériek lehetnek a babák de elég életveszélyesnek tűnik ahogy leirod Őket...Ha nálunk is hasonló fog bekövetkezni, akkor Lilluskám marad alul mert Gerike súlycsoportja nem pont azonos az ÖvévelKépNa ez is nagy kaland leszKépMi most ott tartunk, hogy Gergő mindenütt fel akarja magát húzni ülésbe de még nem megy neki Lillus meg nem tudott még mindig átbillenni a karján a hátáról a hasára fordulásnál igy segitek Neki. Már jól vannak, ezúttal csak Gergő volt beteg. Én agyon aggódtam magam az orvos meg teljesen nyugis maradtKép
KarmenKép
Van albumunk csak a link nincs a profilomban de pótolom.Addig Dorisék albuma néven találod bár már frissitésre szorulKép
Hurki,SzösziKép
Megy Nektek a drukkKépHurki, ne izgulj a császár miatt. A babának ez kevésbé megterhelőKép

Puszi:Doris
doris
 
 


Szöszi!Kép
Tarts ki (mi mást tehetnélKép), hamarosan babázhatsz!!! Mega-mega drukk neked.KépKépKép

Ami az ikreket illeti, tulajdonképpen tényleg lefoglalják egymást. Csakhát... ha Soma jó messzire ki akar látni a ketrecből, akkor Sárát használja sámlinak, fellöki és felmászik a hasára vagy a hátára, Sára persze ordít, de jön a megtorlás, úgy belekapaszkodik Soma hajába, hogy alig bírom kihajlítgatni az ujjait, hogy elengedje. Persze van amikor játékból birkóznak és olyankor nem érdekli őket mekkorákat esnek, meg koppannak, csak kacagnak egymásnak. És hát azt is megtanultam, hogy a nagy csend a leggyanúsabb, olyankor nagy egyetértésben rosszalkodnak valamit, pl. szedik fel a habtapit.

Doris!Kép
A polifom anyagú puzzle formájú szőnyeg = habtapi. Ezt írtam, hogy ebből vettünk mi 72 darabot. A Megatoysban akciós a 36 darabos. Először csak egy csomaggal vettünk a ketrec belsejébe, de úgy mindig felszedegették, meg pont a szélén nem volt, ahol a legnagyobbakat koppannak. Vettünk még egy csomagot, így most pont rá lehet állítani a ketrecet, kilóg a habtapi széle a ketrec alól, így nem tudják felszedni. (Illetve nagy összefogással tudják csak felszedni, na ilyenkor van a gyanús nagy csend.)
Örülök, hogy Gergő már meggyógyult.Kép

Karmen!Kép
Nekünk még nincs fotóalbumunk, de apa ígéri...
Megnéztem annak az osztrák vizicsodának a honlapját, csúcs szupernek tűnik, de az árak...
Hétfőtől Bükkfürdőn nyaralunk, onnan nincs túl messze (azt hiszem), szerinted érdemes átugrani egy napra?

Hurki!Kép
Te merre jársz??? Adj valami hírt magadról!!!

Pusz, Edi
edi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?