Új privát üzeneted érkezett!

Én mindig megbánom, ha türelmetlen vagyok Marcival. Pedig nyilván nem direkt csinálja. Ma is amikor hazaértünk, kicsit hisztis volt (ezeket még nem értem miért :?: ), aztán nagyon gondolkodtam rajta, hogy beteszem a kiságyba, hiszen mind1, hogy ott üvölt vagy a kezemben.
De nem volt szívem és egyébként is kellett porszívózni. :D Ahogy bekapcsoltam befogta a kis csőrét és vidáman röhögött a pihiszékből, hogy milyen mókás dolgot csinál anya. Azóta ma még nem sírt. :lol: És hamarosan érkezik a felmentő sereg; a férjem. 8)

Kép

Kép
adraci
 
 


Sziasztok!

Na csak gyorsna, megyek főzni.

Barbi,
de jó h itt vgy!! Az isteni tiramisud receptjét elkérhetem? Csak ha nem titkos :) :)

Adri,
a Vichynek melyik samponját mondtad, h jó? Az energiát adó sampon hajhullás-ra? Muszáj vmit, mert brutál mód hullik a hajam :( meg megyek levágatni majd.

Annus,
én is azon parázok, h kevés a tejem... és hajnalban is azért kel, mert kevés... De amíg napi 4 kaki van, addig nincs aggódni való! Esetleg próbálj úgy szoptatni, mint ahogy szaporítani kell: 7-7, 5-5,3-3 ill. 1-1 percet, hátha 1-2 napon belül javulna.
És egyél sok krumplit, meg tésztát (amit Vanni is írt, a durumtészát.

emese1979
 
 


Igen Emese, energiát adó sampon hajhullásra. Piros kupakos. Épp 7végén vett a férjem nekem is. :)

Mit főzöl?

Kép

Kép
adraci
 
 

 
 

Adri, Barbi, Trixi és mindenki! Ezt a cikket én elmentettem magamnak. Olvassátok el.
http://velvet.hu/poronty/2009/06/11/gondolatok_egy_rossz_anyatol/

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Na felraktam gyorsan a krumplifőzit, gyerek meg alszik.

Annus,
még Neked szerettem volna: Bogi is mostanában sír kaja után, konkrétan hisztizik a cicin... totál para voltam, h úristen, éhes a gyerek - de csak az a baja, h már nem éhes.. kaja után 10 perc büfi, meg vállon nézelődés, és minden ok. Bár nem tudom, Iza hogy sír, de vállon nem nyugszik meg? Bocs, nem akarok okoskodni...

Könyvek
nekem az örök és legjobb a Gyűrűk ura, még a film előtt jóval olvastam kétszer is, meg utána is.
Peter Mayle könyveit is mindenkinek ajánlom, aki egy kis laza szórakozásra végyik, Provance-ban játszódnak az írásai, nagyon nagyon jó könyvek! Ahogy a kajákat, a tájat, a hangulatot körül tudja írni... azóta vágyom oda is.
Ami még szintén kis szórakoztató, könnyed- romantikus regény - Corinne Hoffmann -Afrikai szeretők ill. a folytatásai. A nő egy afrikai férfihoz megy férjhez, nagyon jól leírja az ottnai életet, viszonyokat - önéletrajzi könyv.

Adri,
cuki lehetett ahogy rötyög :)

Nálunk apa tanította meg, hogyha a pelenkázón van, és emeli kis öklt felénk, akkor kap rá jó kis cuppanós puszit. Most már nagyon megy neki, én azonk röhögök, h neki mennyire tetszik a játék, majd Bogi is hangosan rötyög, h én röhögök :)

A poistás meg jött a játékcsomagommal, és nem hozta el! Nem fért fel a biciklijére...most mászhatok el érte a postára :twisted:

emese1979
 
 


Adri,
meg fasírt a főzelékhez. Ma csak ilyen gyors- délelőtt itt volt hugom, anyum, hugommal kicsit csavarogtunk, utána meg fürödtünk a medencében a férjemmel kicsit, amíg anyum szórakoztatta Bogit...

Anikó,
nagyon szép a lányod!
Azt hiszem az egyenbody ott is befigyel :) Borónak meg Boginak is van :)

emese1979
 
 


Gyöngyi, nagyon jó a cikk! :D

Kép

Kép
adraci
 
 


ajjajja asszem elkapott minket a 3 hos ugras...2kor volt szopp egy cicibol, eddig mindig eleg volt 1 cici, most 4kor uvolt...ehes, 2 cicit szottyantott le...huhh remelem csocsik birjak a tempot...

:?

Kép
Kép
mniki84
 
 


Tényleg Niki, félrenyelős hisztiszopik vannak még? Nekünk hosszú idő után ma volt egy csúnya félrenyelés...a vér is meghűlt az ereimben...olyan félelmetes volt, majdnem sírtam. :?

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Niki, üdv a klubban!
Nekünk dettó ez volt, gyorsan felmértem a helyzetet és este az utolsó kajánál adok még némi tápszert, mert az én cickóimban addigra már kevesebb van. :?

Kép

Kép
adraci
 
 


felrenyeles megoldodott miota nem fejek...

bakker, aszittem van meg egy nyugis hetem :? :lol:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Anikó! Blanka nagyon szep! azok a szemek, hat elkepeszto!! 8)

Gyongyi, csollany stilus :lol: mindig megnevetetsz.. :)

Eszto, fogzas nalunk is ugy kezdodik mint Annuseknal. Egy fogunk mar kint is van! mar 100%!! sztem lassan jon a masik is,mert eleg brutal az iny ott.. :)

zsuci, Csernustol a Nő is joo!
ha vki elolvasna kolcson adom szivesen! :lol:
(Boro is nyavog sokszor, de en ugy latom o ezt elvezi.. mintha probalgatna a hangjat!! :lol: )

mozza, "Na, megvan a sógornőm Karácsonyi ajija! " ÁÁÁÁÁÁ ezen most nagyon jot rohogtem!! :lol:

Annus, en velemenyem mar kifejtettem a hamikkal kapcs :) de sztem ezt csak te latod h neki mi a jo.. :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


megyek blogba.. 48 megjegyzes :shock: :shock: :shock: azert latszik h a tema mindenkit megmozgatott :lol: :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Szofi: hű, valami rémlik, hogy tetszett. Na akkor még olvasok tőle.

Barbi: a Katedrális nekem is tetszett. Nagyon. Arra még emlékszem is. :lol: Sokat gondolkoztam rajta.

Annus: egy lll-es bizti azt mondaná, hogy rakd gyakran mellre IZát, mindkettőre. Mondjuk óránként. :P

Emese: én is Gyűrűk ura fan vagyok. Persze, hogy jóval előbbről, mint a film. :wink: (Mán öreg vagyok.) Tüci is részben ezért TÜnde. :lol: (És hát Tinu = Tinuviel. :P )

Kép
Kép
tinu
 
 


SZiasztok!
Hú, mennyi könyvcím... felírom őket.. :)

Szofi, örülök, hogy tetszenek a képek!
ok, nem húzogatom Marcinak:)


Tinu,
fotók a talin:
priviben küld el az email címed, és elküldöm neked a képeket, teljes méretben. (Azokat, amin rajta vagytok. VAn még több is, csak nem mindet tette, fel a blogba. ) A blogba kiscsinyítve tettem őket.
vanni
 
 


na csak ezt az oldalt futottam át!
Ha Iza nem éhes akkor eltolja az üveget...na meg nem sír!
Esélyem se lenne óránként szoptatni,ha nem éhes akkor nem eszik!!!!Főleg nem szopizik!!!!Amúgy délután kb 1,5-2 óránként evett....de pótolnom is kellett,fejtem is szopi helyett...nagyon lassan lövelt be és csak 60at tudtam lefejni...meg is ette,de 3 részletben...óránként kért csak,aztán ellöki h már nem éhes...leginkább szomji....
Na mindegy,vmi csak lesz!Max 1 kajcsinál kap majd tápit oszt kész!Ha napi 3-4 szer tudom szoptatni akkor az is bőven jó!Emiatt nem aggódom! :wink:

annus11
 
 


Sziasztok!

Anikó gyönyörű a kislányod, és nagyon hasonlít rád.

Köszönjük a dícséreteket :)

Lányom körbejárja lassan a szőnyegre letett plédjét, mindig máshogyan fekszik, akárhányszor ránéézek, tök fura :)

annus én lányom nem ordította eddig még soha vörösre a fejét a kaja miatt :), lehet én túl hamar adom neki :), meg amúgy sem egy ordítós fajta, inkább nyüszögős :)

Könyvolvasásra nincs időm, nekem alvásra kellene időt szakítani, meg apára :)

susycat csodálatosan szép kislányod van :)

Szép napot!

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Ja!
tegnap krumpli volt,tegnap előtt egész nap tészta...ma is az lesz vacsira...imádom a tésztát....selejtes vagyok,már semmi nem jön be :roll:

annus11
 
 


Edua!
Na akkor nem hallottad még sírni Izát,azt hiszem ordítás terén mindenkit leköröz..... :roll:

annus11
 
 


Sziasztok :)

Én is itt ám!

Visszaolvasni nem tudtam, a nyaralás óta beteg vagyok, meg szervízben volt a laptopom, de igyekszem visszacsatlakozni :)

Hoztam fotót a nyaralásról, sok lesz, bocsánat :oops:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


annus én lányaim sem olyanok, akiket tömni lehetne a kajával.

Dokinéni is mondta nekünk, hogy még maradjunk a tejcsinél, na igen nem ő kell már 18 hete fejni, meg este alvás helyett is ezzel töltenie az időt, dehát megéri, kifizetődő az egészséges kisbabámat látni :), majd mikorra ovis lesz alszok :)

Lara most is azt csinálta, hogy evett fél 6-kor kb 90-et aztán nem kellett büfi után több, fél órával később meg követelte még és evett még 55-öt :)

a frontok és a meleg minket is bezavar, elegem van nekem is belőle :(

nektek is hideg és izzadt a kicsitek keze lába?

megyek lerakom hátha alszik még egy fél órácskát, nekem sem ártana :), Éduáék lementek bicajozni.

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


panndi tündériek a lányaid :)

jobbulást neked

annus majd egyszer felhívlak, hogy halljam :), nekem az egyetlen fülsiketítő hang, amit néha a mellszívóm kiad :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


lányom fél óra alatt körbejárta a plédet :)

még nekünk is szép kék a szemünk, lehet már így marad?

annus én néha egy egy napot iszom a laktoherbet, vagy karamalzot, vagy még volt homeos bogyóm :) ezeket beszedem, igaz ilyenkor reggelre elzáródik egy tejcsatorna, de nagy igyekezettel kimasszírozom :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


panndi, lanykaid meg mindig gyonyoruek, mindketten!
utolso elotti kepen, nem is feltuno a "nagy" kor kulonbseg :lol: :lol:

Ildi, le a kalappal a fejes miatt!! :roll: brutaaaaal :D Boronak is sokszor hideg es izzadt! mondjuk neki mindig hideg a mancsa, plusz meg izzad is ilyenkor.. mondjuk itt bent nem,csak kint a melegben :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


kiváltottam a rossmanos dobozt: volt benne egy bébinektár, (kecskeméti), egy hippes bébikaja, egy kanál, egy fehér póló és két teaminta:)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Panndi gyönyörűűűűűűek!!

nah, az én mai tervemnek, hogy fürdésig játszunk annyi...leraktam egy fél percre, amíg töltöttem inni magamnak és tessék, ez lett belőle...enyém gyerek így aludt el...

Kép Kép

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


emese Larának kb 2 hónapos korától napi egy kaki van, mégis hízik rendesen, a pisis pelusok is számítanak.

úgy döntöttem már nem rakom le aludni, pedig már álmos kicsit, majd pancsi után :)

jajj még amit bírok a kiscsajszimban: tüsszentés előtt kiabál, köhögni meg olyan királykisasszonyosan tud :), Éduának meg egyre jobban örül és majd kiugrik a kezemből mikor meghallja a hangját, vagy meglátja :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Esztó nem semmi, ennyi játék mellett alszik :), Lara jókat gagyog a szőnyegen és jár keze lába, pedig ő is álmos :), és megint levágott már egy fél kört :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Pandi: nagyon jók a képek! A lányok egyre jobban hasonlítanak. Jól meg kell nézni, hogy melyik képen melyikük van. :wink:

Kép
Kép
tinu
 
 


jaj Panndi mielőbbi gyógyulást!!Lánykák nagyon édesek!!!!Tényleg össze lehet őket keverni!!!!

Na én 3 napig ittam a karamalzt,semmi hatás.....
Szedtem a homeóst...semmi hatás
Alkoholmentes sör...semmi hatás!
Pedig arra esküdtem nagyon,tök furi hogy míg ezek beválltak 1 hónapja,mára immunis lettem vagy mi a szösz :roll:

Edua!
De legalább te fejed és odaadod neki,nekem meg ez a varia...na de mindegy,megkapja így vagy úgy :wink: :lol: Páran a talin már hallhatták Iza égzengését.....Amúgy azért van a fagyóban az a 8-10 liter h megigya!Legalább nem feleslegesen fejtem!Nem tudom meddig tart ki,de addig nincs ok aggodalomra!

Álmi :lol: :lol:

Na Iza alszik...remélem nem kel fel.....meg remélem nem akar megint velem aludni...apa mellett már nem férne el...szegényt nem akarom számüzni,nem is lenne hova,nincs több ágy :roll:

annus11
 
 


Annus, az én védőnőm azt mondta, hogy annak van hatása a tejre, amiben hiszel. Azaz szinte mindegy, hogy more milk-nek, karamalz-nak vagy madártejnek hívják. :wink: Ne aggódj, te vagy az egyik legjobb topiktejelő :D, lesz elég Izusnak. Ha meg úgy látnod, lépned kell, úgyis lépsz. Bár azzal a cirka 8-10 literrel simán eléritek az 5 hónapos kort :-)
Én most úgy etetek, hogy ébredés után egyik cici, aztán általában 1-1,5 óra ébrenlét, majd másik cici és alvás. Így folyamatosan inger alatt vannak a lányok (mondjuk fejnem is kell hajnalban, ha nem ébred Marci, mert szétdurranok). Délután 3 után viszont két cicis etetés van, akkor már nekem is kevesebb...

Panndi, szőkeségeid nagyon cukik :D

Iédi, neked akartam még írni, hogy én is simán iskolásnak néztem Éduát! :oops: Olyan nagy lány! Biztos aranyosak együtt a picivel. Fejéshez elismerésem...

Esztó, nekünk is van ilyen mókusos pólónk :-) Álmos cukipofa.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Hoztam 4 fotót. Ma piknikeztünk a kertben. Komolyan tök gyagya vagyok. Eddig eszembe se jutott kifeküdni Marcival a kertbe, csak mióta láttam a Vannistalis fotókat :oops: Töööööök jó!!!
Kép Kép
Kép Kép

Na, búcsúzik a Füles mára, bújjatok ti is be hamar a jó puha ágyba...

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Panndi,
nagyon szépek a Lányok! Nekem legjobban az tetszik, amin Zsófi tiszta maszat :)

Ildi,
a 4 kakis pelust úgy értettem, h én is mindig parázok, elég-e a tej, de amíg Bogi napi átlag 4-szer kakil, addig nem kell aggódnom :)

Annus,
azzal a sok tejcivel akkor bőven kíhúzzátok! Iza meg már azért jó nagy, 4 hónapos!!

Gyöngyi,
nagyon szépek vagytok!Tök jó a kockés kertészgatyesz! :)

Én múltkor kérdeztem a védőnőtől, hogyha mondjuk sokat iszom a szoptatósteát, alkoholmentes sört, hozzá lehet-e szokni: azt mondta nem, de minden szopi előtt igyak meg egy nagy pohár vizet! Én szoktam is, utána is, mert iszonyatosan szomjas vagyok.

Na megyek vacsizom... Bogi kaja közben beájult, még büfizteteni sem tudtam... lesz itt hajnali kelés megint :)

emese1979
 
 


Annus!

Lehet hülyeséget kérdezek: Egyszer volt szó közös baba-mama fotómontázsról. Elkészült vagy lemaradtam róla?
:)

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Sziasztok!
Hanna és Blanka is meseszép!
Panndi,jobbulást,lánykáid nagyon egyformák!
Álmi csúcs!!!!

Ma is pakolgattam,készülünk.Közben délelőtt nem tudtam még ülni sm,mert szédültem,párszor majdnem elájultam.Nem tom mi van velem.Lehet a sukk kijött rajtam???Most sem vok jól még.
Blogba benéztem,majd írok én is. :lol:

Szép álmokat!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Helló!

Panndi, jó újra itt!

Tinu, nem akarlak összezavarni, csak említem, hogy jó-jó Coelho, de nekem a többi könyve nem tetszett annyira, mint a 11 perc (mondjuk csak 3at olvastam)

Álmit megzabálom!

Na jó, megyek, pusz!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Elolvastam a blog dolgot,és nem bírtam ki,anélkül,hogy hozzá ne szólnék.
Ma ki kellett mennünk Anyukámékhoz, egy össznépi hajvágásra,így nem tudtuk kipróbálni a kütyüt. Ahhoz nyugalom kell, és nem az,hogy azt hallgassam, hogy mi a fenének ez, megint csak a pénzt költjük feleslegesen hülyeségekre!?
Anyum elég modern nő, de vannak dolgai,amikkel a sírba kerget. Tudja,hogy sz...ul állunk anyagilag,így mindenbe beleszól amit megveszünk, vagy meg akarunk venni. Szerinte bár jobb lenne, ha lenne tejem, de ez sem nagy gond,hiszen szopott majdnem 3 hónapos koráig,most már nem nagy tragédia,ha nincs tejem. Nem érti meg,hogy ez nekem kudarc, mert Macit úgy szoptattam 1 éves koráig,hogy közben 4* operáltak, és még azon kívül is voltam kórházban... Mégsem volt gond a tejemmel. Bár ebben most Petya is ludas,mert lusti (volt) kiszívni a tejcsit,ezért lett egyre kevesebb,míg egyszerre csak elfogyott.
Na de majd most!!! (Bár most a cicimet sem akarja bekapni,így nem tudom mi lesz, de majd meglátjuk) :?

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Annus,
drukkolok, hogy hamar túl legyetek ezen a hullámvölgyön! Amikor hasonló volt nekem, nem hitttem benne, hogy túl lehet lenni rajtam de a csecsemősorvos, aki szopitanácsadó ois egyben azt mondta.. és igaza lett..

Pótlás: hát, én még mindíg az utsó előtti etetésnél pótolom a hajnalban ciciben hagyott 50-70ml-rel, és az utsónál tápszerrel. Az elmúlt napokban nem volt elég neki a 100ml tápszer ssem, még 60-at bekevertem, és beszippantotta egy pillanat alatt.. Ha szüksége van rá, akkor kap. (És hajnalban 3 körül mindíg eszik úgy 120-160ml-t ciciből, ha 160-at pótolok, akkor is... kiváncsio vagyok én meddig tudok szoptatni...

Panddi,
szépséges lánykáid vannak! Hú, a párom mit nem adna 2 ilyen bombázóért! Nagyon jó hangulatúak a képek... jó kis hely lehetett...

Edua,
látod, még mindíg tart a tejci... le a kalappal a fejést illetően tőlem is!

Gyöngyi,
klasszak a képek! :)
örülök, hogy jó hatással volt rád a talink! Mi sem használtuk ki mindíg a kertet kellőképp. Kb 2 hónapig egy kényelmetlen nyugágyban akrobatikáztam Marcival, ha kint akartam lenni a kertben, aztán egyszer csak jött a szikra, hogy az aerobikos szivacsos matraccal kiköltözöm vele a fűre... (Nálunk sokszor vizes a fű, a férjem álandóan locsolja... Vagy egy másik helyzet, amikor én is gyagyának éreztem magam.... ugye mi soha nem megyünk babakocsival sehova, mert olyan a terep itt, és amikor a dokihoz elvittem, mert tudtam sokat kell várni, amikor kiakadt Marci, ott álltam, hogy most már nem tudok vele mit csinálni.. erre a keresztanyja, aki elkísért bennünket elkezdte ide oda toligászni a kocsit. 10 mp alatt elhallgatott Marci... :roll:

Túl sok inger: miért is nem jó, oha túl sok inger éri a babót?

Trixi,
sajnálom, hogy nem megy a szopi.. ne add fel, 40 napig kell érintetelennek lenni a cicinek, hogy elapadjon a tej.... mennyit sikerül fejni? Mennyi idő után indul be a tejleadó reflex? És mivel fejsz? Kézi Aventessel?

az sns nem segít? Mi hetekig azzal ettünk.... vagyis azzal pótoltam... de szerintem azzal tanult meg szopizni igazán jól Marci, előtte csak a felét szívt ki többnyire...

Holnap vagy holnaután lemegyünk Balatonra, lehet nem tudok jönni.. pár napot leszünk, időjárás és Marcitolerancia függvénye...
Megpróbálok jönni onnani is...

Ha nem sikerül, puszi, majd jövök! :)
vanni
 
 


Jó reggelt!

Visszaolvasni nem fog menni, de a képeket visszanéztem, nagyon sokat nőtt mindegyik baba :shock: :D

Olyan hihetetlen, hogy már ekkorák..

Bókokat köszönjük :) Nyaralás jó volt nagyon, mióta hazajöttünk Zsófi napközben nagyon hiányolja az apukáját...
Fruzsi is megfordult, hátról hasra, de úgy, mint anno Zsófi: egyszer megcsinálta, azóta nem :)
Vendég
 


Jó reggelt!

Panndi,
tündériek a lányaid, remélem enyim Csibe is ilyes szöszke marad!

Blogba tettem némi olvasni-/rötyögnivalót. :lol:

Annus,
8-10 liter tejcsi a frigóban?! Jesszumpepi! :lol:

Vanni,
hova mentek a Balatonon? (hű de értelmes kérdés lett, de nem tudom helyesebben megfogalmazni, ugye érted...?)

Nekünk még sosem kellett pótlás (kopp-kopp-kopp), de most fejnem kéne, mert jövő héten céges banzáj lesz este, és apa marad itthon Csibével, és hát valamit csak kell neki enni adni... :roll: Asszem felkelek éjszaka, talán az a legbiztosabb.

Kép

Kép
zsüci
 
 


Jó reggelt! Bár most nem túl őszinte a mosoly az arcomon...jó lenne még egy kicsit aludni :roll:

Anita, remélem reggelre már jobban vagy. Mi az a sukk? :oops:

Vanni, a túl sok ingeres dologra van egy tankönyvi válaszom és van egy saját tapasztalatos. Bár a kettő nagyjából még fedi is egymást :) . Ha túl sok inger éri a babát (holott érzékeled, hogy ellenne kevesebbel is) akkor szerintem megzavarod abban, hogy elmerüljön egy tárgy vizsgálatában. Ezért javasolják, hogy 3 játéknál több ne legyen egyszerre előtte. A másik, hogy a babák az alvás alatt dolgoznak fel minden ingert. Kvázi az alvással védekeznek. Ezért én két alvás közötti etapban nem nagyon szoktam ömlesztve szórakoztatni (10 perc a játszószőnyegen, aztán átpakolom a járókába, aztán pihiszék, kiviszem a levegőre, nagyágyon dumálás stbstbstb, hanem egy-max két ingerfajtával bombázom :) Ez az ÉN tapasztalatom. Amúgy túlpörög a gyerek és meg győzhetem lecsillapítani...

Sírás van, megyek Marcihoz ingernek :lol: . Jó reggelit!

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Jó reggelt!
Gyöngyi,köszi ma már jobb.A sukk.ideg,idegeskedés. :)
Nagyon szépek vagytok Marcival a képen!Én is kimegyek!!!!
Tixi,sokszor van ilyen nálunk is,de ketté szakadni sajna nem lehet!!!Jó anya vagy!!!

Grétit elvitték rucit venni,bizti csini lesz!
Mennem kell....puszi

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Jó reggelt!

Panndi, jó, hogy újra itt vagy! Jobbulást!!! Gyönyörűek a lányok, az a kép, ahol együtt alszanak a strandon, nagyon jó!

Gyöngyi, pedig milyen jól érzitek magatokat a pléden, gyakrabban kell kifeküdnötök! :-)

Szofi, Bezzeg az én időmben nálam is a favorit a pöttyösök közül! :-) Vicces és megható is egyben.

Trixi, tegnap elfelejtettem írni, hogy én is szoktam türelmetlen lenni és én is mindig megbánom utána, de felidegesít, amikor nem tudok kettészakadni.

Emese, apának a cuppanós puszis játéka nagyon tetszik! :-)

Anita, vettetek végül Grétinek új cumit amikor kirágta?

Tegnap voltam szemészetenm mert éreztem, hogy gyenge a szemem estére, kaptam + feles olvasószemüveget. :roll: Sok próbára nem volt időm, mert Gyöngyvirág is próbálgatni szeretett volna. Egy hét múlva lesz kész, majd lefényképezem.
Vendég
 


Böbi várjuk a képet!
Igen vettünk,de mam cumit.A blogunkban van is olyan kép róla.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Na, rászántam magam, és írtam én is a blogba, 51. bejegyzés, hümmmm

Zsüci, szénné röhögtem magam a sztorikon! :D

Trixi, nagyon szorítok, hogy sikerüljön!

Na most megyek is. Sütök egy egész pulykamellfilét jénaiban!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Jó reggelt!
Nagyon szépek a gyerekek!!!!Marcit még mindig imádom!!!Amúgy is jó Téged olvasni Gyöngyi,annyira pozitív emberke vagy!!!!!!
Nekünk is tejapadás van,és egyre jobban merülünk bele.A More Milk sem segít.Megpróbálom ma megint a homeosat.Sajna úgy tűnik,nem akar helyreállni.Eddig legalább reggel elég volt egy cici,és csak este kellett pótolnom, de tegnap du ordított.Szerintem éhes volt,anya szerint ha éhes,akkor nem múlik el a sírás karban.De azért szerintem mégiscsak éhes volt. És már akkor a 3. szopinál is pótolni kell. Kedden megkérdem a dokinénit mi legyen ezután.
Tegnap egy isminél voltunk,aki a 38. héten van.Annyira szép nagy pocija van.És egyáltalán,olyan jó volt vele beszélgetni.
Reggel megint elkeseredtem,meg felhúztam magam, mert érdeklődte a lakásra,megkérdezték mennyi,mikor mondtam,meg is köszönte és letette. Így is 1M-val kevesebbért áruljuk,mint akartuk. Mit gondol,belvárosi,felújított lakást mennyiért kap?Menjen ki a lakótelepre,ha ez sok neki!!! :evil: Szóval ez a kérdés eldőlni látszik, én meg szaladok takarítani,mert jó sok tervem van mára is!!! :lol: :lol: :lol:
Szép napot!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Na én is itt!Éjszaka most jóltelt,Iza aludt akiságyában szépen,bár hajnalban kakiklt és nem aludt vissza,így 5kor volt az első kajcsi...Aztán 8 előtt már fenn volt,de nem volt éhes,szívott picit osztán kész...próbálkoztam később is,akkor már szívta midkettőből.viszont megint fáj a foga....a végén pótoltam neki üvegből is...be is aludt,szegénykém :(

Ma jön apa!!!!

Gyöngyi!
Tök jó a kertes kép!!!!Jót fogtok ti még ott játszani!!!

Amúgy kóstolta már vki a fagyasztott tejet?Mármint ami le volt fagyasztva?Szerintem borzalmas...csodálozom és áldom az eget h megissza Iza...ég és föld a kettő!Frissen még oké,de így :roll:

Anita!
Akartam már neked írni,csak nem jutottam el még odáig...majd pótolom!

annus11
 
 


Még nem kóstoltam (igaz, a frisset se túl gyakran :D ) Milyen? Átveszi a hűtő szagát, vagy másmilyen?

Migyerekünk ma már 3X rottyantott. Kikakál bennünket a vagyonunkból :roll:

Böbi, várjuk a fotókat. Én is szemüveges vagyok, azaz kontaktlencsés. Már vagy 15 éve :?

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Gyöngyi, nem gondolkodtál a szemműtéten? Férjem megcsináltatta öt éve, és nagyon jó neki így :)
Vendég
 


A fagyóból kimelegített tej bűűűűűűűűűűűűűűűűűűddddddöööööössssssss!!!! Én ezek után megkóstolni már nem mertem, de én is döbbentem, hogy Csanád ezt képes meginni...

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: