Új privát üzeneted érkezett!

Eszto, mi a neve a nyaklancnak? fekete cserko? nagyon szep amugy :D nekem tok tetszik babokon, csak felek h megfogja es rangatja vagy nemtudom! de veszek most mindenkepp, aztan eloszor ugyis csak akkor lesz rajta ha ott vagyok, majd kesobb meglatom h alakul :D csak nemtudok valasztani, a sotet konyak is jo, meg a vanilia is :lol: apanak olyan tetszene mint Almin van, sotet! na majd alszok ra 1et!
gondolom Almin nem vetted eszre h nyugodtabb lenne esetleg :lol: :lol: :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Kép Na akkor lássuk. Ilyen a padlóburkolat a lakásban.
Ez pedig a külső körfolyosó,innen nyílnak a lakások. Kép

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Fekete cserko igen :) mert ez olyan pasis :D
egyébként Álmost abszolút nem érdekli, nem is nyúl hozzá. éjszakára levettük, de egész nap rajta volt.
:lol: :lol: :lol: nem, nem vettem észre, hogy nyugodtabb lenne :lol: :lol: :lol: egyébként is olyan "idegbeteg" tipus hogy ez se hatja meg :)

a tokája eltakarja a nyakláncot :) mintha magamat látnám :D

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 

 
 

Niki,
jól néz ki.
mennyibe kerül?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Kép Ez a legkisebb szoba.A "miénkben" csak egy ajtó van a kettő helyett,ami vezet ki az erkélyre.
Kép Ilyesmi a fürdő.Na a "miénkben" nincs a fürdőben WC az külön van, és most zuhanyzó van,de a sarokban sarkkád lenne.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Kép Így néz ki a lakás folyosója.
Ez pedig a WC.Ez sem pont ilyen,mert abban szemben van a kagyló,és oldalt a mosdó.
Mondtam,hogy nem nagy szám.De miután beköltöztünk és felújítottuk....Na akkor hoznék ám képet dögivel..... :oops: :roll:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Niki,
sztem tuti. hajrá hajrá.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Kép
Ez lemaradt.
Esztó alku alatt állunk.13-13,5M körül mozog a valóság.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sziasztok!
Elég volt visszaolvasni,sokat írtatok!
Köszönöm a hozzászólásokat!Aranyosak vagytok!Ezen a távolság téren próbálunk dolgozni,talán sikerül.
Álmi nagyon szép még mindig!
Kutyafüle,Rikinek nagyon szép a haja!Grétike kb 1 évesen rendelkezett ekkora hajjal.Szép kislányotok lesz majd!!!Én sem látom a képet,pedig kivi vok a házra.Örülök hogy minden ok!!!
Lili nagyon édi a pöttyes szerkóban.Meg azok a lábacskák....édes!
Gábris is milyen sokat nőtt,nagyon ari!
Édua!Tökéletes súlyban van lánykád és emellé még meseszép is.Cuki a macival!Édua meg sokat nőtt!!
Gyöngyi ne hagyd magad!
Annus sajnálom a nyűgi nem alvós napot!
Nálunk is hasonló volt ma,túl sok a nyafi.Lehet a foga??
Hát lányok én egy emeletesbarom vok.Gondoltam ha már egésznap eszi az öklét és jól esik neki.akkor előveszem a Grétó hűtőrágókáit.Na de itt a bibi.Sokat álltak a szekrényben,2db kapásból car volt már.Másik 3 meg hát én furi szagot éreztem,így gondoltam lemosom fertőtlenítővel.Még utána is éreztem,így én nagy barom kifőztem.Hát már nem büdi.... :lol: csak épp használhatatlan :lol:
Keresztelő után venni kell pár újat!
Megyek alszom picit,ma megint jól elfáradtam.Most meg fáj a hasam meg a derekam.Remélem semmi komoly,csak sokat dolgoztam.Keresztelő után még nőgyógyászhoz is kéne menni,mert én már a méhnyakrákot is beképzelem magamnak. :roll:
Szép álmokat[/img]

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Niki, sztem szep, tetszik a burkolat is!!! sztem egy lakasban a fontos h jol erezd magad benne, es h otthonos legyen! mennyi lenne ?

Eszto :lol: :lol: Boro is tokaaas :lol: van h huzogatja sajat maganak a tokajat.. :D halistennek 2-3 hete kevesebbet hizik , ilyen 150 korul hetente.. leszakadok igyis :shock: foleg mikor jol lakik es felveszem bufiztetni..... na a derekam nem birja. kene vmi ra..... de mi?!
egyebkent ha apan mulna az en draga kislanyom minden nap pasinak lenne oltoztetve :roll: de gondoltam ra h kiselejtezem a pasis ruhakat.... :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.08.25 20:15-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


Kutyafüle nagyon szép lakás!!!!Drukkolok nagyon nektek!!!
Jó éjt

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Netti,
ne is mondd. nekem be van állva a derekam megint, sztem kimozdult a sérvem...alig bírom megemelni Álmost.
gyógyászati boltban lehet kapni deréktartó övet, az elég jó. én most persze nem használom mert kinőttem :D :lol: :lol: :lol: hát ha én csajosan öltöztetném Álmost,asszem kapnék is :D
Sztem azért Boron is jo lenne ez a sötét nyaklánc. :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Mozza :lol: :lol: Én is sokszor mondom hogy "frankó" és csak később esik le!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Eszto :lol: :lol: en meg rendeltem slim and liftet!!!!! nem derekra van pontosan :lol: de azt vettem eszre h ha rajtam van mikor emelem Borot sokkal jobb, nem faj ugy.. egyebkent ez az alakformalo nagyon jo :roll: mell alaig er.. roppant kenyelmetlen, de mikor tornazgatok stb akkor felveszem.. meg csak ket napja van meg mondjuk :D
de lehet benvezek egy derektartora... mintha le akarna szakadni.. halistennek apa minden nap megmaszirozza!! :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Anita!! pihenj, nem lesz semmi gond :roll: ez a franko nekem csak most esett le...... pedig gondolkodtam rajta mar du. :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Na ilyen szar napom, illetve estém még nem volt,mióta megvan Petya. Elmentünk,vettünk egy szoptanít készüléket. 7 körül értünk haza. Manó felébredt, Apa éhes, csináljak kaját. Apa közben Petyát fürdet.Kaja kész, Maci megy pancsizni, közben Petya elkezd ordítani, hogy éhes. Éppen kész lett a sterilizálása az eszköznek, gondoltam,kipróbálom. Petya üvölt,közben szól Maci,hogy kész,mehetek fürdetni. Apa megy,Maci ordít,hogy neki Anya kell. Közben beértem Petyához, felvarázsolom azt a sz...rt, de be sem akarja kapni a cicit, csak üvölt. Egyik gyerek itt,a másik ott. Olyan pipa lettem, hogy Macit kirángattam a kádból, letéptem magamról a dobozkát,és kivonultam. Le akartam fejni a cicimet, de a szívó nem csinált vele semmit.pedig tele volt/van. Szívem szerint falhoz vágtam volna az egészet!!!
Apa közben megetette Petyát, de szar érzés volt. Mindkettő mindig mindent egyszerre akar,és én nem tudok ketté szakadni! Ilyenkor elveszítem a türelmemet,és utólag meg bánom, és azt érzem, hogy szar anya vagyok,akinek nem való gyerek! :cry:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Nah ez a franko nekem is most esett le :D :D :D
Netti,
nézem ezt az alakformálot a neten. tényleg jo?

Trixi,
néha mindenkinél elszakad a cérna.
relax.
menj pihenni. az mindig joooo.

én is megyek :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Annus! Mizújs? Iza azért gondolom (remélem) csak beájult. Ne aggódj, ha nem sírdogált, hagyd egy kicsit magára, hadd gagyarásszon. Foglald le magad valamivel, aztán egyszer úgyis csak azt veszed észre, hogy éteri csend támadt :D

Esztó, nyávogás...Ismerős. :wink: Anyósom imádja a szépség és a szépségem szót használni az unokáira (amúgy tök édes, nem?). De annyi hajlítást még nem hallottatok, amennyit ő bele tud vinni :) Amikor négyesben vagyunk (férjem, sógornőm, az ő férje meg én), akkor rendesen húzni szoktuk egymást ezzel - széeéepsééeégéeééem. A baj csak a nagy családi banzájokon van. Ha csak egyzszer is egymásra néznénk ilyenkor, kirobbanna a röhögés. Ilyenkor inkább beletemetkezünk a húslevesünkbe :lol: Nagy genyóládák vagyunk :D

Niki, lakás nagyon jó! Tetszik a gangos megoldás. Mégis modern. Gondolom már ezerféleképpen berendezted :-) Hajráhajrá!

Anita, (meg minden hátfájós) vigyázz magadra! Egy életre egy gerincünk van. Mondom én, akinek meg a térde tropa...

Ja, a teszveszes csajt lerendeztem. Állítólag összekevert egy másik licitálójával :? Oszt hirtelen 165 HUF lett a postaköltség...

Na, jóccakát, szép álmokat, nyugodt bébiket.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Trixi, nagyon jo anya vagy!!!!! szr napja mindenkinek van. Biztos te is faradtabb voltal mar, pihenj es holnap nyugisan ki tudod probalni a szop tanit keszuleket is Petyaval. Nagyon kivancsi vagyok, h milyen lesz! erdekel is amugy h mukodik :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Hű, Trixi a leveledből áramló feszültséggel működne a laptopom is. Nyugi...
"A holnap mindig tiszta, nem szennyezi hiba" (idézet nagy kedvencemtől, Anne Shirley-től :-) ) Majd jól megölelgeted a gyerekeket és minden rendben lesz. Jó éjszakát.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Eszto, sztem jo igen! kicsit szauna is ha meleg van, de rendesen "egyben" tart, nekem pl a hasam mar ket naptol sokkal szebb :shock:
http://www.vatera.hu/slim_lift_alakform ... 09586.html
tole vettem, gondoltam ennyit meger! uj,dobozaban,van minden meret es testszinu meg fekete! ezzel amugy a regi nadragaim is feljonnek :shock:

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti,
csak kétezeeeeeeer??? hát a topshop honlapon 14 ezer... nah nézem is :)

a régi nadrágjaimat én se bánnám ha fel tudnám venni :)

Gyöngyi
én már nem bírok ezen a nyávogáson röhögni :) annyira idegesít abban a szituban, hogy az hihetetlen. azért remélem anyós az órákon nem így beszél a gyerekekhez :D

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


na én elteszem magam holnapra...reggel edzés......pffffffffuuuuuuuuu de nincs kedvem hozzá :)

jó éjt.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Hú, na, muszáj lesz regisztrálnom a vaterán is...nekem is kell ilyen...már nézegettem, de én is 10 000 fölött találtam csak!

Trixi!
Ahogy barátosném mondani szokta: NYUGIGUMI!!!!!
Igyál meg egy pohár vörösbort, menj el fürcsizni és aludj!!!!
Tuti kombó! :wink:
Holnap jó lesz!!!!!!

Kép
mozza
 
 


Eszto, csak annyi! gondoltam annyit meger egy proba :) es teljesen ugyanaz. Noverem megrendelte a topshopbol.. szoval fix h ugyanaz, mert lattam az ovet! :lol:
azert nem minden regi nadrag jon ram, de ketto mar igen :D lenyeg, nekem bejott :)

Nyavogas
en se birom ha nyavognak a gyerekhez.. az en fulemet bantja :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Na, a nyávogásnál számomra csak egy idegesítőbb van...nem is értem miért mondják ezt: 'panaszkodj-panaszkodj'....NENENE!

Kép
mozza
 
 


Asszem én is beszerzek egy ilyet :)

nyugigumi :lol: :lol: :lol:

Tényleg, MOzza, hogy van a bnőd akinek a pasija olyan "fasza" módon csinálta a dolgokat?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Sziasztok!

Irigyellek Eszti a Balcsi miatt! :? Mi is el akartunk menni a héten strandra,úgy,hogy eljönnek anyósék is és majd ő vigyáz Hannára,amíg fürdünk. De beintett,mert ő nem fog a napon aszalódni.
Marha jó! :evil:

Készült pár jó kép kisasszonyról. Felteszem őket:

Kép
Kép
Kép

Kép Kép
Kép
Kép

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


:lol: panaszkodj :lol:
na az hiányozna még csak :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Zsuzsi
nagyon jo képek! Szép Hanna :)
jó fej anyós......

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


mozza, panaszkodj panaszkodjtol a falnak megyek en is :shock:

Hanna is nagyon szepseges :wink:

Netti
Kép
maumau
 
 


Hanna gyönyörű, nagyon szép kis fitos nózija van! :D

Esztó!
Most pasizik ezerrel! :lol: Én meg támogatom lelkileg...meg izgulok a randis sztorikon, nagyon vicces....olyan furi....azért én úgy örülök, hogy megleltük egymást a férjemmel :oops: :D

Panaszkodj-panaszkodj-ra én már nem bírom ki és beszólok....mégis mi a tökért kellene panaszkodnia?!? :shock: :x

Kép
mozza
 
 


Helló! Szép estét!

Trixi, nyugodj meg. Elhiszem, hogy nehéz! Holnap tényleg jobb lesz. És nagyon jó anyuka vagy!

Gyöngyi, Anne nekem is az abszolút top favorit non plus ultra number one! Szerintem több, mint 100-szor láttam!

Esztó, ugyanilyen csörgője van Csaninak is! Az a Sassy-s!

Öhm, lányok, ez nagyon durva lesz: én már néhányszor rajtakaptam az anyósomat, hogy "szerelmem"-nek szólítja Csani, mikor kettesben vannak!!! Totál kifeküdtem, mondtam is a férjemnek, hogy beszéljen vele, hogy ezt azért neeeeeeeeeeeeeeeeee...De ő előtte meg nem mondja. Én meg valahogy képtelen vagyok...? A másik gázos megszólítás: kis mocsi... Az a kaka, hogy az anyósom tök jó fej, imádja Csanit, nekem rengeteget segít, és is kedvelem, marha kényes a dolog... Most mi legyen???

Tinu, ja, akartam, hogy friss vajas kenyeret ettem paprikáűval, paradicsommal estére! Meg örülök, hogy Tücinek tetszett a varázspuszim!

Reny, még neked akartam: felhívtam a csajt, aki festeti a lakását, sajnos már jó rég kérdezte, és mostanra nemhogy talált mást, de sajnos már ki is festettek nála. De ha lesz valami, szólok!

Annus, ha vállalod, hogy bepréseled magad a két gyerek autósülése közé hátra, akkor apa elfér elöl!
8)

Anita, sajnos a mi első jégakkus vagy milyen rágókánk is hősi halált halt a mikrós sterilizálóban... :roll:

Na, rakok akkor közkívánatra 1-2 novellát.
Puszi!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


mozza, en is, csak nem sok sikerrel.. mert legkozelebb ugyanaz megy! :evil:

Akartam meg irni, h Boroka leszedi a sapkait a fejerol...... remelem leszokik errol :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Köszönjük szépen a dicséreteket!

:D

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Mozza,
helyesen teszi :) támogasd csak :)

Szofi,
tényleg érdekes, hogy így hívja :) de ha ilyen jóban vagytok és a férjed nem szól neki, sztem megteheted te is. vagy kellemetlenül éreznéd magad?

hej de "vidám" filmet nézünk, háborusnémeteszsidós...mindjárt eret vágok...

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


HTML-kódja hibás: Tag is not allowed: <meta equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8">

na ezt írja ki, mikor a wordből bemásolt novellát betenném a blogba. Annus Te tudod mi ez és miért?

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Annus,
mi a helyzet??Nem lehet, h a fog ismét, csak most máshogy nyílvánul meg? Amúgy sztm van vmi a levegőben is, Bogi is fura...

Tinu,
Csongit mikor viszed vissza kontrollra a sínek miatt?

A képek mind nagyon jók.
Álmiról én sem hiszem, hogy tudna sírni :) :)

Amúgy járókában nálunk nem alszik Bogi, csak kiságyban... járókában pl. totál körbeforog, nézelődik, de ott nincs szunya.

Tescóban asszem szept. 3-ig minden baba-meg gyerekruha 30%-kal olcsóbb..(legalábbis a soroksáriban).

A fényképezőnket meg 15-20 ezerért csinálnák meg... így sajnos lemaradt a kép, mikor Bogi olvasott. ottt volt mellette a kiskönyve, csináltam neki a fürcsivizet, mire visszaértem a kiskönyvet az ölébe e,melte, és a széleit rágta. :)

emese1979
 
 


Szofi! Köszi, hogy megkérdezted. :)

Hát annyi képet láttam, hogy nem akarok senkit kihagyni, ezért csak annyit írok, hogy minden baba gyönyörű!

Susycat! Ezeket a képeket ti csináltátok, vagy házhoz hívtatok egy fotóst? Nagyon szépek a képek.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Szofi,

Sztm ne foglalkozz anyós becézgetéseivel, egyik füleden be, másikon ki... :) Nálunk anyós "Gyöngyvirágos ibolyámnak" szólítja Bogit...

Taliról mi megint lecsúszunk :( de egy közelebbi helyszínt majd szívesen bevállalunk!!

Loki nyerésre áll!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára emese1979 2009.08.25 21:49-kor.

emese1979
 
 


Esztó!
Mit néztek????
Férjem az összes 2. VHs filmre rákattan...hátha még nem láttuk....
Ajánlom:
Becstelen Brigantik B. Pittel...ez is náciszsidós! Nagyoooon jó!!!!! Pár rész elég bizarrrrrrrrr Tarantinos érzékletes....de komoly szövegek vannak benne...szakadtam a röhögéstől...

Kép
mozza
 
 


Na, Loki nyert...én meg visszakaptam a férjem....a TV beszippantotta 2 x45 p-re.... :lol:

Kép
mozza
 
 


Enyém gyerek is fura két napja. Tök nyügi. Egész nap szenved. Persze hangosan. Nem tudom mi baja. Ma délután csuklott, gyors csináltam neki teát, de nem filterest, mert hosszú idő lett volna amire felforr, kihűl stb. Találtam a szekrényben (még Amina után maradt) Hipp-es alma-citromfű teát, 1 dl babavízbe kb. 3/4 teáskanálnyit tettem, mondom hátha ez is jó lesz. Első körre hirtelen lecsúszott neki fél deci, felvettem büfizni és utána megitta az egészet!!!! Az én gyerekemnek eddig a max. tea fogyasztása egy nap 30 ml volt. Azt hittem elájulok. Ezután 10 percig csendben volt, már azt hittem ez volt az egész napi nyűgösködés oka, de újrakezdte. Sokszor fáradtnak is látom, de nem alszik. Napközben össze-vissza kb. másfél órát alszik 4-5 részletben. Nem értem a gyerek működését. :roll:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Gyöngyi,
Te a térdeidet kencézed vmivel? Nekem is fáj, pedig korábban elég intenzíven igénybevettem, sokat futottam terepen is, és soha nem volt vele semmi bajom... hátha van rá vmi tuti ötlet!

Anikó,
a recepteket köszi, el is felejtettem megköszönni!

emese1979
 
 


Sziasztok!
Annus, kiderült már, hogy mi az oka, hogy Izus így "aludt" tegnap éjjel? Remélem a mai jól telt...
Blog: rossz helyre pakoltam a talis képeket... Tudnál segíteni, hogy áttedd a talisok közé?

Mozza,
Kinti altatás: én próbálom kint altatni,, amikor csak lehet... merthogy sétálni nem járunk, olyan a terep erre... Próbáltad azt hogy a járóka fölé teszel egy nagy sötét napernyőt?Nekem csak akkor alszik, ha totál árnyékban van.. Ja, és csak az első etetés után, amikor még nincsenek nagy fények úgy ámblokk... Egyébkéntdélután, 4 körül még babakocsiban el tudom altatni kint.. nem is bánom, hogy babakocsiban, mert ott nem alszik sokat, és 4-5 körül ne is aludjon, mert akkor este nehezen alszik el..
Torna: mi is csináljuk a gerinc mentén végigsimit, és a váll felemel rásegít akciót...
Kert: A kertet a férjem tartja rendben, pedig allergiás... igaz amikor nagy a pollenkoncentráció, akkor nem megy ki ő sem.. :( Amúgy képes még éjjel is locsolni, ha későn ér haza, nehogy kiszáradjon... neki a kert fontosabb, mint a benti állapotok... (Az automata öntözőről leváltunk, a szomszéddal egyben volt, de sokszor elöntött bennünket, mint az ürgéket. nem tudtunk közös időpontot találni a locsolásra...

Susycat,
Hanna nagggyon szép! A képek is:)

Eszti,
A te manód is:)
Lánc_ nekem többen ellenezték, mint támogatták az ötletet... a védőnő kifejezetten ellenezte... fulladásveszély stb.. na, majd meglátjuk. Ha jól bírja a fogzást Marci, akkor nem szerzünk be. Ha nem, akkor majd rajta lesz, ha ott vagyok vele....

Szofi,
Szerintem nagyon jól sikerült az a 2 kép Csaniról, amit a blogba feltettem... Marciról nincs is ilyen tükörbe nézünk és látszik a pofikánk...
Közös autókázás: tényleg, ti hogy fértetek be Barbiékhoz? A kenguruval előre ültetek?
Nagyon megragadt bennem Csani ... kéje.... Tényleg nem semmi... én próbáltam Marcinak visszahúzni, de kb egy 3mm-es lyukon ez nem megy.... na mindegy, még nem húzogatom, a védőnő mondta, hogy még ráér...

Kutyafüle,
remélem a lakás ügyben úgy alakulnak a dolgok, ahogy szeretnétek... akkor majd kevesebb lakásbelsőt fogunk átpörgetni:) Na, nehogy megsértődj, csak ilyenkor hajnalban, amikor fáradt vagyok, szókimondóbb vagyok...

Tinu,
utólag vertem a fejem a falba, hogy nem kísértelek fel arra, amerről bejöttetek hozzánk... Az kevésbé meredek... nem tudom miért nem jutott az eszembe,... Na, majd legközelebb....
Az ergót egyébként hol vettétek? Mi a pontos neve? Nekem is szakad le a derekam egyre jobban....

Mi nem tudunk menni a jövő heti talira azt hiszem..... hacsak nem vihetem a párom.. szabadságon lesz.... az lezs az utsó napja...
vanni
 
 


Jó reggelt,
kidőltem este, nem bírtam a filmet :)

Mozza,
Ellenállók (Defiance) Daniel Craiggel (az a ronda jamesbondfiu)
én most nem nagyon birom ezeket a filmeket, pedig régen szerettem. Na bradpitt szépségemet persze megnézem :)

Vanni,
én levettem a láncot estére, nappal meg szem elött van ha bármi baj lenne. De nincs :) nem egy nagy darab lánc ami könnyen megfujtana, legalábbis én így látom. tehát nem gubancolódik és akad be (bár mondjuk nincs is mibe)
Egy csomó ismerősünknek van egyébként és senki nem panaszkodott rá, nem történt semmi baj. Ha az ember rendeltetésszerűen használja és odafigyel akkor sztem nem lesz baj :) szóval én még negatívat nem nagyon hallottam róla.

:arrow: kávé...aztán megyek edzeni :evil:

szép napot

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Jó reggelt!

Zsuzsi, tényleg csudiszépek a fotók, meg az alany is :-) Jól elkapott pillanatok. Ki nálatok a fotós hajlamú, te vagy férjed?

Emese, Fastum géllel kenegetem, de nem nagy a változás :( Néha a WC-re is nehéz leülni (bocsi).

Szofi, lehet, hogy egyszerűbb lenne, ha emilben elküldenéd csatolva a novellákat, azoknak, akiket érdekel. Hmm? Szegény, jó nagy feladatot adtunk neked :-)
Jaj, Anne Shirley...sírás-kacagás-romantika. IMÁDOM! Nem tudod, nem jelent meg már DVD-n? Szeretném ha majd a lányom is megnézhetné (vagy a fiaim :-))

Lányok, teszek fel egy kérdést a blogba. Tudom, hogy nem olyan régóta ismerjük egymást (már amennyire ismerjük :)), de ezt a dolgot anyámmal nem tudom kitárgyalni :-) Aztán majd úgyis az válaszol, akinek ez belefér...

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Kezdem azzal, hogy a védőnőm egy zseni! :lol: Tegnap azt mondta, hogy ha szerintem éjjel Csongi a pukik miatt kel kétóránként, akkor miért nem adok neki este, lefekvés előtt Infacolt! Hát vettünk, adtam és láss csodát, nem kelt olyan sűrűn!!! Kelt 3-kor és reggel fél 7-kor. Remélem, nem kiabáltam el, és ezt ma is eljátssza.

Hanna nagyon szépséges kiscsaj!

Trixi: fel a fejjel! Megértelek, nekem is van egy-kétszer ilyen pillanatom. Az mindenesetre pokoli, mikor egyszerre két gyerek üvölt! A múltkor úgy sikerült kihúzni idegösszeomlás nélkül, hogy az uram elkezdett röhögni és előhúzta a kamerát, hogy na ezt felvesszük. Így persze én is röhögtem. Persze a gyerekek lenyugodtak.

Engem nem zavarnak a becézések, meg ilyesmik. Azt tökre bírom, mindig nevetnem kell rajta, mikor apukám azt mondja a gyereknek, hogy "mondja, mi a gondja?". :lol: Igaz, nálunk a becézések nem túl gyakoriak, én szoktam mindenfélének mondani a gyerekeket. Érdekes, én egyre bátrabb vagyok benne. Tücinek már én is mondtam, hogy szerelmem. :oops: Csonginak még nem, de az ő ideje is lejön majd. :lol:

Megyek adok reggelit a gyeröknek, aztán folyt. köv.

Kép
Kép
tinu
 
 


Jó reggelt!
Szokásos időben keltünk, megvolt a szopi,mindjárt fejek.
Trixi!!Te jó ég!Hogy gondolhatsz ilyet!!!Dehogy vagy sz.r anya!!!Sőt!!!!!Nagyon is jó anya vagy,amit az jelez, hogy mindent megpróbálsz a szopi ügyért, mindkét gyerekedre próbálsz ugyanúgy figyelni.Szuper anyu vagy!!!!Mindenkinél megesik, hogy kiborul időnként.Ne edd ezen magad!!!!!! :wink:
Gyöngyi!Igazából már ezerszer berendeztem,de mindig ugyanúgy.És az erkély!!!ááááá Elképzeltem 4 törpetuját a 4 sarkában, muskátlit futtatnék le róla, és egy rattan garnitúrát tennék bele.ÁÁÁÁÁ,már megint álmodozom.Ma megyek egy ingatlanirodába megbízni őket.
Ja,és ügyi vagy a tesz-veszessel.Ne is hagyd sose magad!!!! :wink:
Ja,mindig elfelejtek valamit.Szereted Anne Shirlyt.Még terhes voltam mikor letöltöttem és megnéztem mindet.Annyira nosztalgikus volt.Gyerekkorunkban minden karácsony táján leadták.Azt és a Sissyt. Jajj,még a hideg is kiráz!!
Jajj én sem bírom,ha nyávognak a gyerkőchöz. Ne affektáljanak ott neki. Azt max nekem szabad néha. :lol: Anyai előjogom.Jujj Mozza,nálunk is megy ez a panaszkodj duma,de falra másznék tőle.
Susycat,Hanna gyönyörűséges.
Vanni nem sértődöm,de ha olvasod az oldalakat látod, hogy a lányok kérték,mert annyit áradozok róla. Egyébként ha sikerül a biznisz,akkor nem győzöd majd pörgetni a lakásbelsőket!! :lol: :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Na nem tudtam még visszaolvasni...Iza nem aludt el...9kr úgy döntöttem akkor jön velem a nagyágyba aludni...itt 15 perc alatt elaludt!Éjjel párszor megébredt,de cumi be és kis időn belül aludt.Most megint nyglődik...tuti a foga,mert folyton a cumi másik végét rágja...azt hiszem emgyek sétálunk...majd jövök.
Na ha tegnap mosott szar voltam ,most méginkább az vagyok...Amúgy lehet h anya hiány ais van?Vagy passz!A nap 24 órájában velem van...azt hittem már unja a fejem...de valószínű a foga miatt anyásabb..... :arrow: séta.....

annus11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: