Új privát üzeneted érkezett!

lkveus:mi is ezt kóstoltuk és Bazsinak nagyon ízlett!most tejpépen gondolkodon,hogy avval ki tudjak váltani egy tápot!

sok lehet a melód mire felkészíteted a gyerekeket a sulira!

Kép
nilabali
 
 


Lkverus szerintem ezen ne aggódj, hogy nem csináltál 6 hónapos összefoglalót mert néha csodálkozom, hogy hogy van ennyi energiát 3 gyerek mellett... sütsz főzöl gyerekekkel játszol háztartás... stb... Vinci is szépen gyarapodott! :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Juhéjj barackzabbantó Adri! (mert ennyi mennyiség tőle már zabbantásnak mondható:) )

Mi ma cékla... Asszem sejtem, hogy Zsuzsiék étkezési kultúrájával ez Lénának még miért nem volt terítéken.... Brrr...
De tök fini!!! (Mondjuk én éhenkórász vagyok és a gyerek összes kajájára rá vagyok állva.. Olyan vagyok, minta kutya, lesem, mi marad meg... :lol: )

Efének boldog felediket, és kéretjük anyukáját tejhelyzetről jelenteni (mert sokat gondolok én is rád, elif....)

milllye: húú, mennyi mindent tud már a fiad! Asszem én is lemaradtam!

Státusz nekünk is volt. Van egy gyanúm, hogy kötelező csinálni, de nem ellenőrizte a védőnéni, csak kérdezgette, hogy ezt meg azt csinálja-e (amiket millye is írt), meg jól hall-e, jól áll-e a szeme, meg a testrészei megvannak-e...
Jó, ez utóbbi csak vicc, kíváncsi voltam, figyeltek-e... :D

Kehidakustyánnal én is szemeztem már, de nekem fáj, amikor a wellnessért külön kell fizetni az amúgy sem olcsó szállás mellé, így mi csak olyan helyre megyünk, ahol benne van az árban. Hátnehogymá' :D

ladmon
 
 

 
 

millye:még jó,hogy vizuális alkat vagyok és előttem van a kép,ahogy Andrisod lelóg a mérlegről :lol: :lol: :lol: :lol: !
igazán dobhatnál képet a csücsülő szépfiúról!

ladmon: :lol: egyébként én is imádom a bébiételt,de csak az üvegest,én most lusta voltam és pár napja üveges kaját kap Bazsi,de szerintem oltári jó :roll:
a céklát milyen formában adjátok a gyerkőcknek?valahogy el sem tudom képzelni...

Kép
nilabali
 
 


Ladmon szóval már cékláztok... áááááá ha így haladunk ezzel a fránya hozzátáplálással akkor nagyon le fogunk maradni :shock: :D pedig szezon van és annyi a gyümölcs meg a zöldség... csak enni kéne... na azért mi is le vagyunk maradva... nincs fogunk és még nem állunk... 8)

Ja nem is meséltem... este babagatyát fogok varrni... remélem nem rontom el... ez lesz az első babagatya amit csinálok...

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


köszi millye! egy zabagéptől nem is vártam mást :)
az embernek általában arra van ideje, amire szán, és akarja is..... :) bár ez ugye nem könnyű, mert hiába szánok én a vasalásra, még mindig rám vár... :):) valahogy a ruhákkal lehet gond, ők nem akarnak engem eléggé :):)
Kedves eggyerekes anyukák!majd ha jön a tesó, meg a köv. tesó...stb, nagyon hamar beleszoktok, hogyan is kell azt több gyerekkel, és valahogy mindig sikerül elosztani a dolgokat, még ha nem is mindig jól :( Anyuka megtanul többfelé szakadni.... és higgyétek el, nem olyan megerőltető! azért néha kell egy kis pihi, feltöltődés, és minden indul újjult erővel...hát én most a töltekezésre várok....majd talán egy év múlva utolér :)

jah...háztartás! hát van ami háttérbe szorul, ha az ember normális gyerekeket akar felnevelni....de előbb utóbb ebbe is bele lehet szokni...legfeljebb jön a házvezetőnő, meg nagymami....már akinek jön :) kosz mindenhol, pedig isten bizony 2 naponta porszívózok...ennyit ér. mi lenne, ha még azt se csinálnám? jóóóó ég!

na és akkor itt a babanet! hát én itt pihizek :) mindig mondom a gyerkeknek, jójó, migyá megyek, csak még befejezem a munkámat :) ennyi kell.

sulibamenéssel az a gáz, hogy végre csend lesz itthon,az naggyon jóóóóóó de megin beindul a jövés-menés időre....Vincivel....szuper! ha legalább elérhető távolság lenne, de hát háromnegyed óra gyalog a suliig, és aztán vissza...ezt minden nap, főleg úgy hogy a hosszú séta után meg vizilabdaedzés lenne....hát....na meg ha esik az eső...bicajhoz meg Vinci még kicsi, mármint hogy hátul szállítsam...
na akkor ki is panaszkodtam magam! drukkolok a tesóprojektekhez, mink annakidején Ágit ilynetájt kezdtük....és bejött! :)

4. gyereknek majd csak akkor állunk neki, ha fél év múlva úgy gondolom, hogy akarok szülni, meg belefér az életbe....szóval most mééééééég nem.

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Nilabali na mi is nevettünk :lol: :lol: :lol: nem értettük, hogy miért 4 kiló... :lol: :lol: :lol: nemsokára teszek fel képet az ücsörgésről és a felülésről. azt mondta a védőnő, hogy milyen szép egyenesen tartja a hátát :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Lkverus mindenesetre te tök jól beosztod az idődet! :D a beiskolázást ne is mondd.... egy vagyon lesz.... Szandrának 20000,-Ft a tankönyve... :shock: :?

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Millye: Húú, de izgi... Babagatya... Kedvet kaptál Andabellától? :D
Azért mi már majdnem egy hónapja nyomjuk a hozzátápit ám... És szerintem jó ötlet gyümölcslével kezdeni. Nekünk bejött. Kanállal simán megiszogatta egy alma levét. Aztán már nem volt olyan fura neki a püréje sem.

[quote]a írta: céklát milyen formában adjátok a gyerkőcknek?valahogy el sem tudom képzelni...

Nila: hát olyan jó piros formában... :lol: (Apám Esztike úgy néz ki utána, mintha összeakadt volna valami ribancpiros rúzzsal.... :D )

Amúgy meg tök egyszerű, a mai nap előtt én sem találkoztam céklával 1 méteres körön belül. Szóval meghámozod, feldarabolod és megfőzöd. Aztán botmix. Vagyis én így csináltam, de mindent így csinálok... Ööö, ugye így kell?? :?

ladmon
 
 


Efének Boldog Hófordulót kívánunk! :D

Amy, de jó, hogy írtál! :D
Nincs még Vendi se lemaradva semmiről! Barátnőm kislánya 7,5 hósan kezdett el kúszni, 8 hónaposan mászni! :)
Sajnálom Vendit, hogy megbetegedett! ++++++++++++++++++++ Smecta port nem próbáltátok hasmenés ellen? :roll:
Két fogacskához gratulálunk! :lol:

Ladmon, sajnálom a rossz hangulatot! Ma Bencus is tv-zett egy kicsit, de szerencsére hamar ráunt! :)

Nilabali, sajnálom, hogy nem tudtatok Pestre jönni! :(
Majd csütörtök este megyek a szurira! :(

Zümis, nekem is ugyanezt írta ki, mint Nilabalinak a szavazáskor! :shock: :?

Gerendai Zsu, mi is ma ettünk először sütőtököt, de nagyon nem jött be Bencusnak! Nemsokat evett belőle, de mi tetőtől-talpig sütőtökösek lettünk! :oops: :?

Bogi, sajnálom hogy cirkuszolt Füge az alvásnál! Nálunk ma egész simán ment az alvás, délelőtt-délután 2 óra! Persze amikor jön hozzánk valaki akkor mindig tündérke az én pici fiam! :D

Millye, én már kiegyeznék azzal is, ha nem fájna a lábam! :roll:
Nagyon szép az összefoglalód! :lol:

Státuszfelmérés, nálunk se volt pontozás, csak kérdéseket tett fel a védőnő, és a végén megdícsért minket! :D

Eszter, ügyes nagyon Adri, hogy ennyi barackot megevett, fog ez menni meglátod! :wink:

Vinci is szép nagyra nőtt! :D
zsu83
 
 


millye:tudom én hogy arról beszélsz, és én erre mondtam hogy nálunk a 6 hós felmérés meg a szuri együtt volt kb.5perc. Képet a naciról ha kész.

stelly: ügyik vagytok

zsufi: én is kaptam másolatot, a védőnöm meg ugyanolyan hülye mint volt. Viszont a dokinőmet felhívtam és tudta hogy kik vagyunk,mit beszéltünk két hete és telefonon készségesen útba igazított.

ladmon: hol szereztél te céklát ilyenkor?

Kép
budabo
 
 


Ladmon igen Andabellától jött az ötlet... kértem szabásmintát de még nem reagált... így magam vágok bele :D a hozzátáplálást én is így gondoltam, hogy lépésről lépésre... hátha kedvet kap hozzá :D

Zsu83 ha gondolod és nem jön be az injekció akkor van egy jó plasztikai sebész aki megcsinálja és nem kell befeküdnöd hozzá! :D De ha injekcióval ki tudod húzni egy darabig akkor az lenne a legjobb... :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Budabo már értem! :D de azt nem értem miért veszi ilyen lazán a védőnőd! :evil: persze teszek fel képet a naciról.... még nem álltam neki... várom Szandrát, hogy hazajöjjön pesztrálni :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


ladmon:ribancpiros rúzs? :shock: :lol: Bazsinak biztos jól állna! :wink: kimosható a folt?én a barack és alma foltokkal se nagyon boldogulok,a sütőtök és a répa kijön simán,de a többi......mostanság csak pelus van a gyereken kajánál...apa nézett is nagyot a múltkor,épp hazaugrott valamiért és kérdezte,hogy nem fog megfázni a gyerek?mondom,nem hiszem,mert még csavarom konyharuhába és előkét is kap,meg még egy konyharuhát az ölébe4már bánom,hogy nem vettem hacukát én is az IKEA-ba múltkor!

zsu:akkor ma jól aludt Bencus!ma Bazsi aludt össze-vissza!

verus:én még mindig emelem kalapon előtted!

millye:mi már másfél hónapja próbálkozunk a hozzátáplálással,de még mindig nem jutottunk el egy táp kiváltásáig.....nem mondhatnám rohamtempónak.Bazsi egyszerűen megunja a kanalazást mx100ml-nél,és többet nem hajlandó kinyitni a száját...nagyon eltökélt a lelkem!

ma egyedül fürdetek,mert apa ugye pesten van meló ügyben!furcsa lesz nélküle,mert mindig együtt csináljuk![/quote]

Kép
nilabali
 
 


Millye, remélem használni fog az injekció, ha nem akkor megadhatod a plasztikai sebész elérhetőségeit majd! :roll:

Nilabali, ma csillagos 5öst kapott Bebe alvásból! :D

Na megyek, mert húzza le Bebe a törölközőket a szárítóról! :D
zsu83
 
 


Csak gyorsba!!

Köszönjük a sok "hurrát"és "jippé-t"...jól eset...nálunk minden káoszba...totál izgulás milyen lesz az új hely...meg úr isten most hogy lesz meg stb....

:D

Egy hülye kérdés...a cukkinit hogy adjátok?pl Zsuzsi te hogy csinálod?Vagy Móni...meghámozod ,-magját kiveszed ,-megpárolod,- turmix?

Cékla..én is tök adnék bogyokának de én még nem találkoztam itt vele :?

A másik...vettem almát hazahoztam lereszeltem..gyerekem úgy öklendezett tőle..azt hittem elhánya magát...aztán olvasom MÓNI(de fura)hsz-át....és jé a turmixal elfogatta...de mért?miért másabb?na nem értem de innentől kezdve turmixolok... 8)

A másik az alma totál savanyú...de nagy nehezen megette a bogyóka...ti raktok bele valamit hogy édesebb legyen?..mert a nektarinnal próbálkoztam de kívülről szép, puha, a húsa meg savanyú(apa szerint ez látvány nektarin...gyors érlelésű)

Nem tudom mi legyen így..félek hogy gyomorsavat csinál neki így az alma....a boltba meg mégsem harapdálhatok bele az összes almába és nektarinba hogy édes-e :lol:

nálunk 4,5hósan voltak a felmérések az orvosnál...(csodálkoztam hogy "jéééé itt is csinálnak"....mert nem igen visznek itt semmit se túlzásba.

Puszóka minden egyes kicsinyke csemetének!!!
Rossz alvóknak...álom manót...

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


zsancy: cukkini meghámoz,mag kiszed és főz. én legalábbis. Alma meg talán túl darabos reszelve, turmixolva meg csúszik.

millye: á szót sem érdemel

én is szalma vagyok, apa szurkolni van, de nem is baj, mert tök ideges,ingerült, mindenen összeveszünk :oops:

Kép
budabo
 
 


zsu: a délutáni és az esti alvás is nehézkesen ment. Nem tudom mi van manócskával :shock: és ma votl a harmadik nap hogy rámköpködte a főzit...asszem a mai sem jött be neki. :oops:

Kép
budabo
 
 


33.perc és 2-0 a lokinak!!!!

Kép
budabo
 
 


Zsancy, én is turmixoltam az almát ma, reszelve Bencus se eszi! :?

Bogi, már 2-0! :lol:
Nem lehet, hogy újabb fog készülődik Fügénél? :roll:
Bencus a sütőtököt köpte rám, a főzik elég nehezen mennek le neki, bezzeg a gyümi! :?
zsu83
 
 


Vezet a Loki!HAJRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!

Kép
nilabali
 
 


zsu: nem tudom mi van fügével :oops: remélem most szunya lesz reggeli. az is szokása hogy reggel 6 körül felsír, automatikusan átcammogunk és cumival alszik tovább. De lehet hogy hülyék vagyunk, mert magát kéne visszaaltatnia :oops: A gyümi csúszik neki, ma majdnem két üveget megevett 15-20 perc alatt. A főzi is szokott,de ez most nem jött be. Na bebújok apa jó későn fog hazaérni.
Nyugodalmas jó éjszakát mindenkinek!!!!!!!

Kép
budabo
 
 


Bogi, nálunk is van felsírás 5-6 körül reggel, de ma nem mentem át direkt Bencushoz, bár bennem volt a félsz, hogy jól felébred, de visszaaludt magától! Zsolti szerint nem kell minden nyikkra bemenni hozzá, de én ilyen vagyok, szeretem tudni, hogy mit csinál! :roll:

Én is megyek pihizni, már megy a második félidő! Jó éjt!
zsu83
 
 


Sziasztok!
Én ugyan nem szeretem a focit, de annyit írtatok róla, h az megy háttérzajnak :D .
Amy: gyógyulást kívánok Vendnek! Popója hogy bírja a hasmenést?
Köszönjük a gyógysimiket az oltásra, (Zsuzsi átirányítom a vállára, mert BCG-t kapott). Jól tettem, h lemondtam a talit, hajnal fél 4-től ébren voltunk. Lázas nem volt, hőemelkedése is csak ma estére, de olyan nyűgi volt egész nap, h csak na. Keveseket aludt, végül a hintában aludt el du., betettem az ágyába és sikerült 2,5 órát aludnia, így estére már jobb kedvű volt. Sajna ma megint egyedül vagyunk, Alexapu külhonban :? .
Zsancy: gratu a lakáshoz! Ott sikerült venni, ahol kinéztétek és mutattál róla képet?
Efének boldog felediket!
Zsuzsi, Magdi, Millye: jók lettek az összefoglalók!
Zümis: nem tudok Mukira szavazni, mert szerintük már szavaztam :( .
Stelly: bizony, vagy sírt, mit sírt, ordított vagy csak szimplán dumált.
Én is turmixolom a gyümiket, mert a darabostól fuldoklott.
kreiszi
 
 


Köszönjük a fel eves köszönteseket! :)
Most csak gyors leszek, de otthonrol majd en is irok szepeket manomrol. Nagyon jo volt olvasni a tieiteket.
A tejcsi nagyjabol visszajott hala az egnek, ahogy en is meggyogyultam. Koszonom a sok +t es hogy gondoltatok rank. Vegul azt csinaltam mint Mist, kizarolagos szopi ezerrel. Meg mindig kicsit lassan induş meg de van es ez a lenyeg. Efe nagyon elkenyeztetett lett, turelmetlen ezert is hisztizik a cicin.
Mi is 8200g korul vagyunk am, de majd otthon megmeredzkedunk pontosan. :).

Kép
Kép
elif
 
 


keresztelő rucimban:
Kép
buliöltözék:
Kép

további képek a közösben, az albumomban vannak
kreiszi
 
 


Megvarrtam a nadrágot és hozzá egy nyálfogó nyakbakendőt.... nagyon jó lett... majd holnap lefényképezem és felteszem :D az első babagatya yessss yesssssssss :D pályát tévesztettem... 8)

Nilabali akkor megnyugodtam, hogy nem csak nekünk megy nyögvenyelősen ez a kaja dolog... :roll: Hogy ment a fürdetés apa nélkül? :roll:

Zsu83 szívesen odaadom! ambulánsan műt és nem altat úgyhogy műtét után én kisétáltam a műtőből :D és kilenc helyen vágott :shock: de ne ijedj meg mert egy egyedi módszerrel csinálja és csak 1-2 mm-es lyukat ejt és egy kötőtű szerű szerkezettel húzza ki az eret.

Zsancy mi is öklendeztünk valamelyik nap... akkor azt mondtam, hogy szünet és most nem kapott pár napig semmit... viszont nem értem mert ha egészben adok neki gyümit akkor olyan jókat cuppog... :shock: :D

Budabo na majd a meccsen kitombolja magát a férjed... ráadásul egyenlőre úgy tűnik, hogy nagyon nyerésre áll a Loki! :D

Kreiszi köszi :D akkor még több gyógypuszit küldök és egy extra nyugipuszit is, hogy aludjon Alex és ne legyen nyűgös! :D

Elif örülök, hogy a tejci visszajött és hogy meggyógyultál! Efe súlya is nagyon jó! :D lassan utaztok haza juj de jó! :D A lányom puszilja Efét! :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Kreiszi :shock: :shock: :shock: aztaaaa! Alex nagyon vagány a második képen! Mintha már idősebb lenne... olyan nagyfiús :shock: :D Az első képen meg nagyon csinos! :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Vendinek jobbulást, szegény manó!

Efének nagyon sok boldog féléves szülinapot! Elif szuper hogy jobban vagy!!!

Alex gyönyörűséges :D A kockás szerelésben olyan mintha legalább egy éves lenne :shock: :D

Millye nagyon szépet írtál te is a félévesről!

Zsu jobbulást a lábadnak, kitartás a szuriig!

Zsancy gratula a házhoz! Küldj majd képet! Én meg holnap megyek a hivatalba az engedélyt intézni a bővítéshez, tökre izgulok én is :)

Mai nap összefoglalva: Zétény kicsi életem nem akart hazajönni a bölcsiből :shock: :lol:
A bölcsöde intézménye azt hiszem nekünk lett kitalálva. 8) Nyilván lesznek jobb és rosszabb napok, de alapvetően szeretni fogja Z. (Reggel ketten próbáltunk kicsalogatni egy kislányt az autóból, az anyukája alig tudta lefejteni az ülésről. Ő is második napja volt bölcsis. :) )

Suliba járók, kinek mikor kezdődik? Én szept 12 megyek először, már várom :)

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Millye: köszi! Most simán elaludt 9- 1/4 10 körül ilyen kicsavarodott testhelyzetben:
Kép
én hasra tettem :D :
Kép
kreiszi
 
 


Zvera: köszi! Nekem 21-én, de én nagyon nem várom (hányós szmájli)
kreiszi
 
 


Millye, a kaja miatt ne izgulj!!! Semmiről se vagytok lecsúszva, mi Adrival pont hat hósan kezdtük, és még mindig sehol se vagyunk, szóval ti még mindig jobban álltok, és engem is nyugtat mindenki, hogy lesz ez még jobb is :D
Jaaaaa valamiért úgy emlékeztem, hogy te tettél fel képet a sárga Nuby kanalas üvegről, bocsi. Na nekünk olyan van rózsaszínben, Sparban vettem. Adrit annyira érdekelte, hogy egész nagy százalékban a megfelelő végét dugta a szájába, és nem tiltakozott, mikor becsurgattam belőle a barackot, sőt, aranyosan nyammogta, ízlelgette, nyelte. (persze a végére már jött a becsukom a szám-inkább ujjat szopizok, akkor inkább abbahagytuk)

Olyan aranyosak vagytok, hogy így drukkoltok Adrinak a kajáláshoz, tök sok erőt merítek belőle :D és a mai nap alapján úgy néz ki, hatékony is :D

Kreiszi, Alex esssszméletlen édes! :D Abban a kockás szerkóban... már hallom is a leányszív-darabkák csörömpölését :lol: és tényleg simán elhinném, hogy egy éves azon a képen!

De szuper, hogy Zéti így szereti a bölcsit!!! Persze, biztos lesznek kevésbé jó napok, de csúcs, hogy ez az alaphozzáállás :D

Hurrrrrááááááá! Magyarok a BL csoportkörökben :D ügyesek voltak a fiúk :) (szegény Tomi most kezd megnyugodni, az első félidőben majdnem szívrohamot kapott itt mellettem, úgy izgult - én meg azon, hogy Adrit fel ne ébressze...)

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Kreiszi, itt izgultál valamelyik nap, hogy nem ül Alex, erre tessék :lol: nagyon ügyes kisfiú ő, látod, megmondtuk 8)

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Ja még valami eszembe jutott, aztán eldugulok: az első Margitszigetes talin kérdeztétek, hogy hol lehet olyan pokrócot szerezni, aminek az alja vízhatlan. Na azóta láttam Quechuát a barátnőmnél, szóval Decathlonban tutira lehet kapni olyat.

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Zetibebi köszi! :D ezt nem mondod komolyan, hogy Zéti nem akart hazamenni a bölcsiből??? :shock: :D :D hát ez nagyon jó! Remélem a fiam is ilyen lelkes lesz :D

Kreiszi :D :D :D de édesen alszik Alex! Akkor jó tett a sok +++++++++ meg a nyugi +++++++ és milyen édesen ül! :D

Stelly köszi... már tényleg idegesít ez a dolog... majd felveszem videóra, hogy milyen arcokat vág meg mit csinál... ma baracklevet adtam neki... nem kommentálom a fintorgást :shock: :roll: de nem adom feeeeeeeeel.....

Szép volt LOKI! :D

Na elteszem magam holnapra... és addig kitalálom, hogy mit varrjak... ha már így belejöttem... 8)

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Hajrá BL részvétel!

elif:szuper,hogy jól vagy!

Kép
nilabali
 
 


jesszus,mi van veletek?fél9-kor én vagyok az első?

Kép
nilabali
 
 


gyors elküldtem,nehogy valaki megelőzzön!pedig én fél2-kor feküdtem le,mert pókereztem.....

na,ami tegnap este kimaradt!

kreiszi.Alex nagyon cukorfalat,ahogy alukál és a keresztelős ruciban is szép,a bulis göncben pedig hódító nagyfiú!remélem már nincs láza!

millye:képet kérünk ám a a babagatyáról!

stelly:Adri megúszta az esti meccset?

zetibebi:de jó,hogy Z imádja a bölcsit!ez kicsit megkönnyíti a dolgodat,remélem kicsit magadra találsz és lesz kis időd pihenni is!sok sikert a sulihoz!

zsu:férjednek igaza lehet,hogy nem kell minden nyekkre menni...nálunk is van nyöszörgés fél6körül minden nap,fel is ébredek,de nem megyek át,mert 2perc és újra csend van..eleinte átmnetem én is,de ébren sem volt Bazsi csak álmában nyöszizett!csak akkor megyek át,ha másképp nyöszizik vagy úgy sír,mintha baja lenne,mert van,hogy felsír egy pillanatra,de nincs is ébren!

bogi:szerintem megtanulna Füge cumi nélkül is visszaaludni,csak pár nap kellene neki,hogy ne menj és adj neki cumit!persze,csak akkor,ha nem sokáig sír!

most elindulunk pelus-kaja-tea beszerző útra a Bazsinak,később majd jövök,hátha addigra valaki idetéved.....

Kép
nilabali
 
 


Nila, igen, megúszta 8)

KépKép

KépKép
stelly
 
 


stelly:akkor jó4ráér még drukkolni apjával! :lol:

Kép
nilabali
 
 


Idetévedtem...

ladmon
 
 


Sziasztok!

A tegnapi nap szerencsére nálunk is nagyon jól alakult. Délelőtt megevett jó pár kanál almát, pedig csak reszelve volt, nem pürésítve. Délben meg egy fél üveg répa-krumplit. :D Olyan jóízűen ette és csak tátogott, hogy adjam már a következőt. :lol: Szóval lassan talán megszokja az új ízeket. Remélem ma is sokat fog enni.

A 6 hós összefoglalók nagyon szépek! Boldog 6 hós szülinapot kívánok minden kisbabának! :D
Olyan furcsa, mi jövő héten már 7 hósak leszünk.... És amit még elfelejtettem.... Hanibaba kb.7800 gr és 72 cm körül van. Nagyon megnyúlt hirtelen, megint cserélhetem le a ruháit.

Amy: a kúszás-mászás miatt ne izgasd magad! Hanna is a legidősebbek között van és épphogy csak próbálkozik. Az az érdekes, hogy amikor nyűglődik elalvás előtt, akkor már sokszor felveszi a négykézlábas pózt, de egyébként őt sem érdekli. Én meg őszintén szólva nem is bánom, mert addig nyugodtabban tudok bármit is csinálni, amíg egy helyben elvan. Vendinek sok-sok ++++++++++++++! Remélem hamarosan jobban lesztek.
És amit nagyon ajánlok: Protexin restore csecsemő formula. Olyasmi, mint a normaflor, csak sokkal jobb. Lactobacilust tartalmazó készítmény, nagyon szépen helyreállítja a sérült bélflórát. Nekünk 3 nap alatt rendbe hozta a hosszú ideje tartó hasmenést. Azóta is azt adtam, ha volt egy kis hígabb kaki.

Zsancy: az almával kapcsolatban én is csak azt tudom írni, mint a többiek. A reszeléssel túl darabos lesz, míg a turmixal inkább pépes és azt ilyenkor még jobban szeretik.

Kreiszi: nagyon édes a kisfiad! :D És tényleg annyira vagány ebben a szerelésben! :D

Panna
pandusika
 
 


Nem sokáig maradok, mert Esztike fél órája van ébren, azóta:
- kiborította a szemetest a nappaliban és bezabálta a tegnap már félig elfogyasztott térkép másik felét,
- az akadálypárnát figyelmen kívül hagyva az asztal alatt bekúszott a számítógéphez, és egy benne hagyott pendrive-val kezdett el játszani
- a küszöbnél felszedte a szőnyeget és a kiálló 3 cérnát tépkedi (gondolom azért, hátha lebontható az egész...)

Szóval asszem én elviszem sétálni mielőtt nagyobb kárt csinál.... :D

ladmon
 
 


Ladmon, :lol: mikor írtátok ezt a plüsskígyó-korlátot, gondolkoztam rajta, hogy írjam-e, hogy Adri pl simán átmászik a szopipárnán :lol: jó sétát nektek! :D

Hajrá ügyesen hammoló Hanna :D

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Zsancy: No, Bogi jól megválaszolt mindent. Úgy csinálom a cukkinit, ahogyan ő mondja!
Az öklendezés meg nem az ízétől van, hanem a darabos dolgoktól.
És én bizony lemaradta a "juippijé-hurrá" új lakásról!! Most pótolom! :D

Bogi: céklát a zöldségesben szereztem. Most korai még vagy késői? Fogalmam sincs mikor van "szezonja". Ahogy kérdezted én azon is elgondolkodtam hirtelen, hogy te jó ég, lehet nem is céklát vettem... Hanem mondjuk mungóbabot... De asszem tutira cékla volt!! :D

Nila: felejtsd el, hogy kijön... Én textilpelusba bugyolálom Esztikét, úgy etetem, az meg hadd maradjon foltos.

Elif: De jó, hogy rendeződik a tejci!

kreiszi: Alex egy csudatünemény!! Komolyan mondom annyira édes a nagyfiús ruciban.... :D
Nesze neked nem csinál sokmindent gyerek! :D

ladmon
 
 


ladmon:tök,jó,hogy nálatok is ez program...tegnap estére már fájt a derekam,mert annyiszor kellett Bazsit innen-onnan felvenni és visszahelyezni a helyére!már elbarikádoztam a dolgokat,de kerülővel is odamegy ahová nem kéne,majd hozok képet!

apa hazaugrott és hozott nekem kakaóscsigát...még langyos!megeszem és mi is indulunk.

panna:Hannának,lehet,hogy csak az otthoni nyugi kellett!

Kép
nilabali
 
 


Panna: bölcs gondolatok a mozgásról... És, ha Hanna már tátog is a kajcsihoz, akkor juhéjj! Már nincs visszaút! Eszik!!! :D

Stelly: sejtettem, hogy csak átmeneti megoldás lenne... Mondjuk Adri szerintem a betonfalon is átmászna, szóval ez nem érv. :lol:

No, tényleg mentem!

ladmon
 
 


Töltöttem fel pár képet a közösbe....

Most megyek mert tombol..... és azt hajtogatja, hogy mamamama.... :lol:

Panna
pandusika
 
 


Sziasztok!

Hát megjöttünk! Persze nem ma, hanem hétfőn, de az első éjszakán az itthoni ágyamba úgy elaludtam a nyakam, hogy tegnap egész nap terminátorként mozogtam (csak én nem tudtam a fejemet elfordítani). Esélytelen visszaolvasni, csak néhány oldalt sikerült... Nagyon szépek a 6 hós összefoglalók, sajnálom a betegeskedő Vendit, minél előbb gyógyuljon meg!
Élménybeszámoló később, mert felébredt a drágám, és sikoltozik az ágyában.

Crocus
Kép

Kép
crocus
 
 


Stelly küldünk még drukkokat Adripocaknak ha használ :wink:

Millye, Zéti odavan teljesen a gyerekekért, ma reggel mikor benyitott a szobába és meglátta őket vigyorogva sikított és beszaladt :D Biztos Andris is szeretni fogja a társaságot :wink:

Nila, igen, kezdek magamra találni, és főleg örülök hogy a kölöknek jó a társaságban :) Ez a hét még rohangálós lesz, de lassan keresek olyan programot is ami csak az enyém.

Szőnyeg-madzag nálunk is finom :)

Crocus várjuk az élménybeszámolót!

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?