Új privát üzeneted érkezett!

édi16 írta:Vcsibe!

Köszi, azért picit megnyugtat, hogy neked is van hasonló. Nekem volt, hogy épphogy éreztem, volt, hogy eléggé...Nekem majd csak jövő héten kell dokihoz mennem.
Ha esetleg rákérdezel a dokidnál, megírod, hogy mit mondott?
Az nyugtat azért, hogy kicsi fiam folyamatosan mozgolódik, szerintem jól van teljesen! :-)

Szia Édi!
A doki nem aggódott. Ha nem fájdalmas a görcs, akkor csak a méhizomzat "edzését" érezzük ilyenkor szerinte. Csak ahogy egyre nagyobb és jobban feszül, ezt is jobban lehet érezni. Szóval nyugi van. :)

Nünüke befordult, a fejecskéje van lefelé és a popsijával feszegeti a bordáimat.
Bpd 87 mm
TAD 87 mm
FL 62 mm
A placenta homogén, magzatvíz átlagos, méhszáj zárt, a szívhang csodás. És 33. hét a méretek alapján is.

Három hét múlva már CTG-re kell mennem.

Kép
Kép
vcsibe
 
 


sztercsi írta:Vcsibe! Elloptad az ötletem :evil: :lol: :evil: :lol: Én is fitness labdán szoktam vasalni :lol: :lol: :lol:

Most nézem a mellszívók árát. Kézi, Avent(2 üveggel), a Wolfban 16.ezer. Ez nem túl magas?????Vagy vmit elnéztem?

Hihi, nem gondoltam volna, hogy ez a fitnesz labdás vasalás másnak is eszébe jut. :lol:

A neten sokfelé csak 15ezer, de a vaterán is találhatsz vadi új darabokat is ennél olcsóbban: http://www.vatera.hu/avent_mellszivo_bo ... 45634.html
http://www.vatera.hu/avent_isis_kezi_me ... 92407.html
http://www.vatera.hu/avent_isis_kezi_me ... 51109.html

Én olyat vettem, amihez táska is volt, 10500-ért. Szerintem nagy jó ez a készlet.

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Datolya :)

hát az lett, hogy hagytam a dokinőt a fr@ncba és kerstem mást, úgyhogy szerdán leszedik a maradékot.
Valamint kaptam egy nagyon segítőkész privit egy anyukától aki szintén októberre várja a babáját de csaki olvasni szokott minket, és ajánloött másfajta homeós bogyót ami nekik használt erre a fajta szemölcsre ...
meglátjuk :wink:

Te meg mostmár gyorsan fejezd be a dolgozást!!!
Itt a pihenés ideje :lol: :lol:

Pattogó :)
nagyon sajnálom hogy ilyen atrocitások érnek!!! :(
sajnos az ember a családtagjait nem válogathatja meg ... ezért vannak a barátok hogy kárpótoljanak - elvileg valahogy így van a mondás asszem ...
Kitartás!!

Csibe :)
köszi a linket!
Szép méretek :D súlyt nem mondott??

Jovana :)
de jó hogy írsz!! - ilyen parák nálam is befigyelnek ... emiatt pakoltam be a cuccom is kórházba :):)
De szerencsére jól vagy és ez a lényeg :wink:
még várjunk pár hetet ...
Névválasztásotok szuper, imádom! Van barinőm ilyen névvel csak ő Phaedrának írja

Pocok :)

drukk az UH-hoz!

A cucc nekem úgy van:
1 sporttáska - én cuccom
1 pelenkázótáska - baba cucca
1 táska - őssejtes táska
szóval nem kevés, de nem érdekel én beraktam MINDENT :lol:

Monica :)

köszi !!! :):) drága vagy ...
- kár hogy olyan messze nem tudom küldeni a cuccost ...
Mákod van apával - enyim apa tündér de a takarítást és egyéb házi melót SEMMI esetre nem vállalná át ... inkább kifizetné hogy valaki megoldja :D a szándék a fontos :)
És NO PARA nem megyünk sehová …

KKia :)
gratula a cuccokhoz! azért mostmár ideje elkezdeni beszerezni a dolgokat ... nincs már olyan sok hátra :lol:
sajnálom hogy nem sikerült tökéletesre a nyaralás …

Édi :)

Ilyen nekem is szokott lenni, ma azt mondta a szülésznő ezek nem jóslók még csak a szalagok nyúlnak meg a csontok mennek szétfelé … de nem kellemes az tuti.

Nita
Gratula a beforduláshozT
homokra a sör lenne a legjobb - de azt most ugye nem lehet ... - :lol:

Betty :)
Akkor szép kis este volt !!
Nálam a fiúk általában az apjuknál szerezneki be valami sérülést vagy betegséget menetrend szerűen 8) de hidd el ez elkerülhetetlen!! És azt sem lehet hogy csak veled legyen örökké – sajnos / vagy sem? :wink: :lol:


ÉS még1
LENNE EGY INDÍTVÁNYOM – mert azt veszem észre most hogy Kopee befeszkózta a topicot hogy rossz fejek vagyunk, mindenki ezerrel görcsöl hogy mindenkire reagáljon.
Szerintem NEM KELL és NEM LEHET!!
Én is órák óta ülök itt és így is ki fogok hagyni valakit vagy valamit …
Szóval szerintem engedjük el ezt a dolgot és mindenki arra írjon amire tényleg akar és ne aggódjon ha nem reagál másra … legalábbis én részemről senkire NEM fogok megsértődni ha nem reagál rám.

Eldugultam

R

Kép
zsrit
 
 

 
 

Zsrit, én jó fej vagyok és még szerény is :wink: :D ! Ritkán írok, de az kiadós!
Drukkolok a szerdai napon Bencének!

Vcsibe, Nünüke ügyes, hogy befordult! Ez a labdás vasalás :?: :?: :?: :!: :!: :!: , hogylehet ezt megszeretni?

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Datolya: kaptam másik kúpot a klion d100-as helyett,canesten kúpot, de csak pár nap múlva kell elkezdenem....

Én is ritkán jövök,és nem is reagálok sok mindenre... :roll: :roll: :roll:
de azért néha jó érezni,h tartozom vhova... :oops:

köszönjük névdicsiket,bár már megkaptam,h milyen nehéz kimondani,meg milyen komoly név..... :? de előtte az Iringó sem tetszett az illetőnek....lesz@rom már, ki mit mond,majd megszokják..

Kép
jovana
 
 


Zsrit:mi az az őssejtes táska? mit kell beletenni?

Kép
jovana
 
 


Monica: vizesedés: nekem kb 2 hete kezdődött,nem durván,de azért látható volt. gyűrűt már nem hordok...
amikor fekszem szinte egész nap,akkor jó volt a lábam,de ha sétáltam,v mentem vhova,bedagadtam... most,h nincs már az a gatyarohasztó meleg,nem vizesedem.... de ha kicsit is észreveszem,rögtön masszírozom lábfejtől térd felé... nekem használ...

Kép
jovana
 
 


Sziasztok csajok!

Életjelet jöttem csak adni magunkról. :lol:

Eltűnésem oka, hogy végre átköltöztünk az új lakásunkba...
A kiságyat is felállítottuk.:)

De még napi szinten vannak pakolási tevékenységek és a gépem sem jó, mert néha kikapcsol csak úgy pikk-pakk... :evil:

Viszont olyan csíkos lettem, mint egy zebra a hasam, combom, a derekam és persze a fenekem alatt is vannak ilyenek, és nagyon viszketnek és nagyon csúnya pirosak, volt már valakinek ilyen tapasztalata? Meg kis piros pöttyeim is vannak a környéken, meg a lábamon, úgy hogy holnap elmászok a bőrgyógyászatra, hogy kukkantson már Rám a bőrgyógyi. Ja, és qrvára vizesedem, így a védőnőt sem váratom tovább a biztonság kedvéért... :)

Szerintetek, ha olvastam, a terhesség elején kapott terhesgondozási listát, és ott van a 34. hétre magzatmozgás számlálás írva, de a dokim nem csillagozta be csak a 36. heti NST-t meg labort, akkor kell mennem hozzá, vagy sem? Nálatok, hogy van?

Na, most visszaolvasok.

Nita:
Az nem semmi, hogy a vizsgálatokból is már rá lehet jönni, hogy nem sokára itt a finish...:) Bár neked már ez nem újdonság... :lol:


Na most visszaolvasok.
hajnalocska
 
 


Hajnal: sztem a mozgásszámolással a kutya nem foglalkozik. Mozog? Mozog. Jó napot.
Kenjed magad mint a güzü, azért viszket mert feszül a bűrkéd.

Nita: Úristen neked már jövő héten CTG. Deeeeeeee jóóóóóóóóóóóó!!!! Barnid okos gyerek látszik. Remélem ez az aranypofa is jó útra tér. :) De ha nem akkor lesz nemulass :)

Zsrit: engem kihagytál :cry: Maaaaaaarha jóóóóóóóóóóóóóó! :)

Namármost az a helyzet a sajtos rúddal, hogy betoppant Kati barátnőm hozott pelenkázólapot a kiságyra meg egy babatornáztatót :) ezért a rúd első fele egy icipicit megégett. De így is ehető. Viszont elsóztam (mit nekem csapott teáskanál só) :oops: tehát ha valaki nem iszik eleget annak pont jó mert erre majd vedel mint a gödény :mrgreen:
Amúgy első próbálkozásom :). A páromnak mondtam majd akkor sütök ilyet legközelebb ha valaki olyan jön vendégségbe akit sűrűn nem akarok látni :mrgreen:

Moncsi: sztem a gmail megérdemelne egy új jelszót 8)

Asszem már jó éjt. Kissé elpunnyadtam.
Pusssssssssssssz
anyabebi
 
 


Vcsibe, gratulálok a kituno eredményekhez! tényleg, súlyt nem mondtak???

Zsrit, ossejtes táska??? Abban mit viszel? Mi is levetetjuk, de nem kell vinnem magammal semmit, mindent ok, ill. a dokim intéz!

Jovanna, jók a weboldalak és ugyesen osszeválogattad a dolgokat a netrol....már neked sincs sok hátra a szulesig :wink:

Datolya, Nita, Anyabébi, OK, akkor nem is veszek ortopédnadrágot a kicsinek ! Nálunk a doki, aki sok-sok éve csinálja a csíporontgent még a kozelmultig azt az osrégi elvet vallotta, hogy kell a terpeszpelusozás és beszólogatott azoknak az anyukáknak, akik nem így pelenkáztak! De a szulésfelkészíton a csajszi azt mondta, hogy hosszú ido után végre már O is belátta, hogy nem kell!!!! Sot, új rendelet is jott ki errol! Csak ugye általában a nagymamák, anyósok is úgy tartják, hogy kell, mert még a régi világban "élnek", így sok fiatal anyuka nem tudja mi tévo legyen, kire hallgasson ! :lol: :lol:
Nekem a saját férjemet is meg kellett gyoznom errol, hogy nem kell, elég a pampers! :roll:
Na de ezek szerint ti sokkal modernebb felfogásban nevelkedtetek és éltek.... :wink:

Sztercsi, a babycentert ismerem még, egyszer jártunk ott is korulnézni, a Gerence úton van /Harmónia Uzletház/, de ezeken kívul más bababoltot én sem ismerek!

Monica,
a terhesvitamint már jó ideje nem szedem, heti 1x, ha bekapok egy szemet......
Nektek már megvan a nagy nap dátuma??? :shock: Ezt nevezem!!! Milyen érdekes lehet tudni elore :lol:

ja, és jelentem én is maradok :!: :!: :!:
Mégha nem is mindig jovok rendszeresen, nagyon kedvellek Benneteket és igenis, Jó csapat vagyunk! :wink:

Holnap okvetlenul jovok az UH eredményekkel!
ginuska
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukk.
Nemsokára indulunk UH-ra, se Apa se én nem aludtam valami jól, de kispocak igen :)

Ginuska, a dupla pelusozás ötletétől bevallom égnek áll a hajam. Ha gond van terpeszpelus, illetve kengyel, de ha nincs hagyni kell a babát szabadon mozogni. (Bocsi! Szakmai ártalom...)
pocok001
 
 


Jó reggelt lányok!

De fura, hogy én vagyok az első... :roll: :lol: :lol:
Ja, persze, nincs Esztink... :) :) :)

Csak gyorsan, egy pár dologra reagálnék, ami hirtelen eszembe jut, mert megyünk apával, egy kisebb bevásárlókörútra! :oops: :oops: :D :D

Pattogo: Elolvastam a blogodat. Nagyon sajnálom, ami történt, igazán okos dolgot sajnos nem tudok mndani. Nagyon vigyázz magatokra, és gyere, amikor csak tudsz, vagy akarsz! :D

Nita: Gratulálok Barninak a beforduláshoz! Nagyon ügyes, okos kisfiú, már most!!! :D

Ginuska: Még jó, hogy maradsz!.!: :D :D

Anyabebi: Azért legalább egy kis morzsát küldjél abból a sajtos rúdból, légysziiiiiiiiiii!!!!!!!! :D

Vcsibe: Meglestem a linkek, tök jó.

A finesszlabda témát nem tudom ki kezdte el, de tegnap nagyon felcsigáztatok vele, ezért rendelt is nekem egyet apa rögtön. ( Nem bítra elviselni a nyavalygásom... :oops: :oops: :D :D )

Tudom, hogy nem reagáltam mindenre, és mindenkire, ezért BOCSÁNAT, de már tényleg készülődnöm kell, mert a végén itthon maradunk... :lol: :lol: :lol:

Puszi mindenkinek
bobóbaba
 
 


Pocok: Megelőztél... :twisted: :twisted: :lol: :lol:
Várunk az uh eredményekkel!!! Természetesen téged is Ginuska!!! :lol: :lol:

Na, tényleg befogom, meg megyek! :lol:
bobóbaba
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a bíztatásokat! Aranyosak vagytok. :) Aki mást mond, azzal meg nem foglalkozom. :) Amúgy jól vagyunk. Bár azóta elég carul alszom.. De ez nem csak a feszültség.. Fájnak a lábaim, nyom a hasam, stb. Sehogy sem jó. :roll: A lábaim, mintha külön életet élnének. Néha mintha rángani akarnának, ha a lábfejemet elfordítom, begörcsöl a talpam, ha nyújtózkodom, begörcsöl a vádlim. Asszem ez már a vég... :roll: :lol: :lol: És hisztispicsává változtam.

sztercsi: amit vcsibe belinkelt a táskás avent, sztem csapd le! Ennyiért nem fogsz kapni. A táskás szett meg alapból 20 körül van a boltokban. :wink:

az uhsoknak drukk. :D

kórházi pakk. Hát a táskát már előszedtem. Ja és vettem 2 csomag betétet is.. Egyenlőre így állok. Nem sok. :lol:

vizesedés: a gyűrűk már 2 hónapja lekerültek. Nem látható vizesedés, de szorultak már. Viszont a lábaim kezdenek láthatóan vizesedni. :? Vivinél egyszer sem, Laránál 1x volt vastag a bokám. Most sem durva, csak látom, hogy vastagabb. Meg fáj is estére.

nita: jövő héten ctg? :shock: Apám... Rohan az idő. Jövő hét már szeptember..

Na megyek főzni, mert nel lesz kaja. Mindenki vigyázzon magára és mindenkinek küldök egy hatalmas virtuális ölelést!!!!. :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Jó reggelt lányok!

Ma busszal kellett jönnöm, mert autóka ma lesz csak kész és megengedtem magamnak azt a luxust, hogy csak a 8 órási busszal jöttem, fél9-re értem be. Csodálkoztak is a lányok, hogy mi ez a lazaság :roll: Ja és udvariasan szóltak, hogy süthetek süteményt az utolsó napra, méghozzá blondie-t (ez a brownie fehér csokis változata a'la Stahl Judit).

Rita, Monica és akik még írtak erről: teljesen igazatok van a "sértődött" témában, bár megígértem magamnak, hogy nem fogok hozzászólni a kérdéshez, de ezek szerint nem állom meg :? végül is csak annyit szeretnék mondani, hogy el sem tudom képzelni, hogy kire és miért tudnék megsértődni ezen a fórumon annyira, hogy ne jöjjek többet. Csupa intelligens, okos, kedves csajszi van itt, tiszteletben tartjuk egymás véleményét, meghallgatjuk egymás baját, sőt még virtuális szilvásgombócot is kapunk :D mi kell ennél több egy fórumon? Bizonyára olyan is van, hogy életreszóló barátságok szövődnek egy ilyen helyen, de alapvetően talán nem ezért vagyunk itt...

Avent kézi mellszívó: a Matti-ban olyat vettünk, ami egy csini kis táskába van csomagolva, benne két cumisüveg etetőcumival, melltartó betétek, jégakuk, anyatejgyűjtő pohár is van benne és így volt kompletten 21ezer (asszem).

Jóslófájások: tegnap elolvastam a tudományt róla a könyvben. Azt írta, hogy a jóslófájások általában mozgásra vagy helyzetváltoztatásra enyhülnek...

Szép napot!

Kinga

Kép
kkia
 
 


Jó reggelt!

Pattogó: linkeld már be lécci a blogcímet, mert múltkor nem mentettem el :)

Elpályázok ma a jó anyámhoz, de holnap már jövök :) ennyit bírok (ezt se sűrűn) . Jó nekem itthon :) :mrgreen: Lehet hogy a büdös kölköm otthagyom még 1-2 napra, addig is nyaralok :)
Egyébként azért jövök holnap haza mert csütörtök reggel megyek FODRÁSZHOZ :) (apa aszonta áldoz rám mert már öregasszonyos a séróm :mrgreen: )

Na megyek gammerkodok még a teszveszen egy kicsit, aztán elhúzunk

Szép napot mindenkinek!!!!
[/b]
anyabebi
 
 


Nünükére a doki nem mondott súlyt. De múltkor is csak azért mondott, mert kérdeztem. De a méretei alapján 33 hetes, szóval kb. 2000 g.

Datolya, azért a vasalást még mindig nem szeretem. Szerinted miért vár kb. 3 hete a vasalni való rám? Viszont labdán, DVD-zve még egészen elmegy...

Jovana, tényleg nem érdemes azzal foglalkozni, hogy kinek milyen név tetszik. Amikor megmondtuk anyunak, hogy Milánnak fogjuk hívni a babát, az volt a reakció, hogy de hát az nem is magyar név... :roll: És mindenki Dávidot, meg Dánielt, meg ilyeneket ajánlgatott. Holott az exem kölykeinek (bocs, de kicsit nem vagyunk jóban) is ilyen neve van, szóval ez kizárt. :evil:

Hajnalocska, jól mondták, kenegesd szorgalmasan a csíkos, viszkető részeket. Nekem a sima babaolaj a legjobb. Eddig semmi csík, semmi viszketés.

Terhes kiskönyv: én is rákérdeztem a védőnéninél. Azt mondta, hogy nem kell tölteni, csak figyelni kell, hogy naponta többször mocorog-e. Azon meg nem kell aggódni, hogy nem rúg akkorákat, mivel egyre kevesebb a helye.

Nekem 3 hét múlva kell mennem CTG-re, utána pedig hetente...

Hihi, barátnőm kicsit lyukasagyú... Holnap lesz egy céges vacsi, amikor szeretnének nekem egy kis ajándékot adni. (ez nem volt annyira meglepő, minden kismama és kispapa kapott eddig ilyet) Hogy egyszerűbb legyen a dolog és én se kapjak egy dologból ötöt, adtam a barátnőmnek egy kicsi listát, hogy mi nincs még és szükség lenne rá. Mint a suttogásból kiderült, ma vennék meg, de BaaB jól otthon felejtette a listát. :lol: Gyorsan összeírtam néhány dolgot és odacsúsztattam neki. Nagyon aranyosak... Kíváncsi vagyok, hogy mit kapok!!! :D

Pattogó, köszi az ölelést. Mi lesz a kaja? :lol:

Kkia, jesszusom, én is hozhatnék valami fincsit hétfőn!!! De jó, hogy eszembe juttattad. Mondjuk jó fej kollégáid vannak... :?: Én ezeknek sütök muffint... Csak túlélje a kedvesem falánkságát...

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Nita végre Barni is befordult a célegyenesbe :D

Anyabébi sajtosrúdra jelentkeznék Én is ha még van :D jó,hogy nem nyíltál tovább.Vigyázz magatokra.

Vcsibe milyen rendes kollégáid vannak.
Én le sem leszek sz...a ha elmegyek a melóból.Nem ,hogy ajándékot adjanak.Férjem kérdezte,hogy:Te nem kapsz egy kis jutalmat vagy baba ajándékot ha eljössz? :D :D :shock:
De igen kapok olyat csak győzzem kivárni. :evil: :twisted:

Nagyon álmos vagyok éjszaka alig aludtam nagyon fájt a derekam és kissé a hasim is pedig az nem szokott fájni,és sehogy sem volt jó feküdni.Úgyhogy eljött a nap és ha ma lehetséges átveszem a szopipárnát attól a csajtól akit Vcsibe ajánlott.Tegnap már beszéltem vele és mondta,hogy válasszak színt.Mindjárt hívom is .

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Vcsibe szép méretekkel rendelkezik a babád.Gratula. :D :D

Mi jövő héten kedd este megyünk dokibácsihoz.Nagyon kíváncsi vagyok mekkorát nőtt. :D :shock: :shock:

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Sziasztok!

Minden oké :)
Szivecskéje dobog, magzatvíz mennyisége szper, placenta is szép :)

BPD: 90.6mm
thorax:93,7mm
femur:60,7mm
megfelelünk 34 hetes kismanónak!!!

Mindenkinek hasonló jót kívánok !!!!!!!
pocok001
 
 


anyabebi: www.pattogoo.blogspot.com :)

vcsibe: karfiol leves. Olyan rég csináltam. Bár enni nem ettem belőle, mert nem vagyok éhes. Kíváncsi leszek holnap mennyit híztam.

Ma du megyek dokihoz. :)

pocok: szép nagy buksi. :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok :)

Sztercsi :)
- most készül a szilvásgombóc !!! annyira meghoztad a kedvem :):)

Anyabébike :)
nnna ne már!!! :lol: :lol: :wink:

Este jövök most csak a gombóc infót akartam lenyomni :lol:

R

Kép
zsrit
 
 


Sziasztok!

Pattogo
Sajnálom, hogy ennyire rossz a kapcsolatotok anyukáddal :cry:

Monica
Férjed nagyon a kedvedbe jár :wink:

Kkia
Gratulálok a barátnődnek!
A babák nem igazán szoktak a kiírt időpontban érkezni :wink:
Nálunk már minden készen van!

Ginuska
Dupla csomagolás :roll:
Itt nem szokás

Betty
Puszi Iliász bibijére :wink:

Nitacska
Barnika ügyes a befordulással!
Vesehomok :evil:

Reagálás
Én biztosan kihagyok, nem tudok már ülni... egyik gyerek most már a tüdőmet akarja belőlem kipréselni, a másik a hólyagomat... :cry:

Mennyi finomságot emlegettek! :wink:
Kellene egy kört tennem a konyhában.
Vendég
 


sziasztok!!!!!!!!!!!!!

rólam:
ma voltam védőnőnél..............5 kilónál tartok még mindíg!!!!!
szept-1én ctg.......már várom!!!!!!!!

korházi pakkomba vettem hálóinget.......1200ft/db..........így teljesen kész a pakkom!!!!!!!!!!



Hajnalocska nem ujdonság de azért mégis új minden!!!!:))

Anyababi beszélj a fiadhoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!
be fog fordulni!!!!!!!!!!

Bobobaba nemhiába Barni olyan okos mint én!!!!!!!!!:))))))))

Pattogo bizony telik az idő..........gatyám is kezd tele lenni..........:))))))

Pocok ratula az eredményekhez!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


:) Azt hiszem mindenkinek a kedvence lehet a szilvásgombóc :D

Mellszívóra asszem mindjárt rácsapok :)

Mindjárt megyek dokibácsihoz. Sajna nem csinál uh-t

:evil:

Eszek is gombócot, és berakom az oldalast a sütőbe

Mondtam már, hogy nálunk a férjem a kívánósabb? 8)

Vas sajtot kívánt, utána csokit. Ma neki készül az oldalas, mert napok óta azt kívánja. Na meg a velőt :lol: :lol:

Ki érti?

Este jövök jelentem mi volt!

Sz
Vendég
 


Már megint ez a szilvásgombóc-kínzás :cry: Rita, van neked szíved???

Pocok, gratula az eredményekhez! Jössz még aquanatal-ra? Meddig ajánlott egyébként?

Vcsibe, tök rendik a kollégáid! szerintem nálunk most nem lesz ajándékozás, csak akkor, ha jönnek majd babanézőbe. Egy másik kolléganőmnél is így csináltuk...csak süti lesz. De egyébként tök eccerű süti, mint a muffin, keverem, kavarom, megsül. Az Aldi-ban volt egy tök jó tepsi (én kinéztem, apa pedig megvette), olyan, mint egy tortaforma, csak szögletes. Az oldalát ugyanúgy le lehet kapcsozni, mint a tortaformának és az alját lehet tálcaként is használni, mert olyan bevonata van, amin vágni is lehet.

Kicsike, éjjel ha sikerül elaludni az egyik oldalamon véletlenül, akkor nekem is szokott fájni a pocakom, sőt olyan kemény, mint egy dinnye...olyankor a hátamra kell fordulni is simogatni Babcit és akkor nagy nehezen "felpuhul". Én mostanság a szopipárnát sem bírtam elviselni, maximum a lábamat felpolcolni esett jól...

Pattogo: üdv a nyugtalan-láb szindrómások klubjában! Egy orvos kollégám mesélte, hogy a skleroris multiplex-es betegeknek is ez van, csak nekik nem múlik el, nekünk még jó esélyünk van rá , ha a hormonok lecsitultak :roll: Én csak akkor érzem, ha lefekszem pihenni, de mintha ezer hangya futkosna az izületeimben vagy az izmaimban. Az szokott kicsit segíteni, ha apa a térdem alatt és a bokámnál masszíroz...

Kép
kkia
 
 


Kkia!
Persze, megyünk, teljes létszámmal :)
A dokim azt mondta, 36 hétig teljes nyugalommal, és akár utána is ha zárt a méhszáj :)
Jó lenne beazonosítani végre egymást :)
pocok001
 
 


Pocok, OK, majd rózsaszín úszósapit veszek fel :D

Kép
kkia
 
 


sziasztok!

Kihagytam 5 oldalt, majd ha lesz időm visszaolvasom. Tegnap reggel óta próbálom utolérni a topicot, de nem megy. :oops: Hazaértünk a nyaralásból, minden nagyon jó volt, úsztunk, kirándultunk. :D

Kórházi csomagot összeszedtem, mert 2 napja erőteljes szúrásokat érzek a szeméremcsontom vonalában. Biztos, ami biztos legyen kész minden. Az őssejtes doboz is befért egy óriási táskába a cuccok közé. így talán nem marad itthon semmi.Elvileg minden kész, már csak várakozunk.

Ma voltam az utolsó védőnői találkozón, megkaptam a papírokat, igazolásokat, ami alapján a juttatások igénybe vehetők. Jövő héten hívom a dokimat az utolsó uh és a ctg ügyében.

Kép
Kép
tündér09
 
 


Lányok, csak életjelt jöttem adni, de rohanok, mert egy füstös "internetkuckóban" vagyok és a kiscsajomnak nem tetszik a szag :roll: :roll: :roll:

Kopeera nem reagálnék, mert hülyeségekkel végképp nincs időm/energiám foglalkozni és ha ez is sértő azt is lesz**om, de nem szeretem a szarkeverőket, bocsi!

Két hét múlva pénteken otthon leszünk, én akkor megyek az utolsó vizsgálat+UH-ra Fehérváron, ezt még az ottani dokim csinálja, aztán ugrás az ismeretlenbe :shock:

Egyébként jól vagyunk, sokat vagyok egyedül ugyan napközben, míg a férjem dolgozik, de sokat pihenek, olvasok, TV-zek, azt hiszem ezzel teszek a legjobbat a kisbabámnak :) anyukám otthon már elkezdte annak a rengeteg babaruhának a mosását, vasalását, a kiságyat meg a pelenkázót pénteken veszem meg az IKEÁban. Az lesz a csajos nap is, barátnőimmel találkozom!

Remélem mindenki jól van, nagyjából visszaolvastam, de reagálni esélyem sincs, sorry! Puszillak Titeket!!!
Vendég
 


sziasztok:)

Orulok hogy mindenki rendben van! Kozeledunk a vegkifejlet fele, rohamleptekben!

Velem ma a diabetologian kozoltek, latszik rajtam (a szamon latjak!!!) hogy nem sokara szulni fogok. Mondtam koszi, mert meg egy csomo dolog hianyzik, raadasul igy a 33. hetben meg nem is akarok erre nagyon gondolni....
Nem baj, apa jol berezelt, mondta hogy megvesz mindent azonnal :D:D:D:D

Tobbet nem is megyek szemelyesen a diabetologiara mert fekudni kell, a mai naptol is halalomon voltam, nagyon kikeszultem.

Felmasztunk a szuleszetre is valami infroert, adtak is mindenfelet, majd ha az orvosom ugyeletes lesz akkor kell bemenni es mindent elmagyarazhat nekunk. (Pontosabban majd parom megy egyedul, en mar nem mozdulok sehova!)

__________________________________________________________

Lanyok, szokott valakinek mostanaban mehszalag fajdalma lenni? Nekem hatarozottan hosszaban fajdogal mintha meghuztam volna a hasizmom, ahoz tudnam hasonlitani ezt.

sünciboglya
 
 


kivanossag:

Lanyok, ma ahogy a korhazban vanszorogtunk eppen, meglattam egy csokautomatat.

Csak a meltosag tartott vissza hogy ra ne masszak es fel ne szaggassam az ajtajat :D:D:D

sünciboglya
 
 


Sziasztok!

2 napig nem jövök és 2 oldalt termeltek! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hol is kezdjem!
Ma voltam dokinál,minden okés!Méhszáj teljesen zárt! :lol:
(Lesz idő,mikor már azt szeretnénk,hogy inkább nyitott legyen! :wink: )
Kérdezte,hogy miért lett mindkét bokám megműtve.Mondtam neki,hogy dongalábbal születtem,és arra műtötték.Erre azt mondta,akkor nekem mégtöbbet kell pihennem,igyak sok vizet és ne hízzak!Ez utóbbit nem azért mondta,mert sokat híztam volna,hanem mert ha hízok akkor nekem az uccsó hetekben nagyon fognak fájni a lábaim!Hát én igyekszek! :roll: :roll:

Megrendeltük a kiságyat,azt mondták 3 hét,mire kihozzák! :roll:
Ha meglesz,rakok képet róla! :lol:
Tesz-Vesteltünk egy ari kis játszószőnyeget (vadi új) 3100 ft-ért!Rakok képet:
Kép :-) :-) :-)

Babakocsi:Annyit mondott az eladó,hogy a váz 6 kg.Hogy a mózessel együtt mennyi,azt nem tudom.De a váz alu,ezért olyan könnyű.Bár nekünk nem volt ez fő szempont,menrt családi házban lakunk! :) Anyósék a 3.-on,sógornőmék a 4.-en.Max nem fogunk olyan sűrűn járni hozzájuk! :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:

Sztercsi!
abból a pár szóból ugye nem tudtam leszűrni,hogy mi történt Veletek,de a lényeg,hogy nincs nagy baj! :roll: Legalábbis remélem! :roll:
Hátfájás:Dehogy is csak Te szenvedsz tőle!Nekem is majd szét megy az egész hátam! :? :? :? :? :?
Majd én sütök Neked palacsintát! :lol: :wink: Én nem utálom sütni! :wink:

Autópályán tényleg jól megjártuk,de még szerencs,hogy csak az ijedség volt a legnagyobb baj! :roll: Ja,amúgy nem látta a sofőr,hogy "elhagyott" valamit!Meg se állt! :evil: Párom utána akart menni,de már akkor esélytelen volt! :?

Eszti!
Akkor használd ki ezt a nyakadba szakadt időt,és pihenjetek sokat pici lányod biztos élvezni fogja! :lol:
Ma néztem a gmail-t,és a Neved mellett látom az enyémet.Akkoe Te is engem értesítel?Na nem mintha baj lenne,én örülök neki! :lol: :lol: :lol:

Moncsi!
Örülök,hogy jól vagytok és immár otthon! :lol: :lol: :lol: :wink:
Charnak is biztos jobb otthon! :) :wink:
Tényleg,nem változtatunk jelszót a gmail-en?
Ezek után kitudja mire képesek egyesek! :roll: :roll: (úgyis tudod kire gondolok!)
Én se vagyok sértődős fajta és tuti nem hagylak itt Titeket! :oops: :lol: :lol:

Zsrit!
Köszi a bókot,Drága vagy! :lol: :lol: :lol: :lol:

Anyabébi!
Vigyázz nagyon a pocidra! :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Nekem a múltkor beszakadt a körmöm,de akkor este már nem volt hangulatom megformázni és reggelre ott volt a pocimon egy nagy karmolás! :lol: Hiába,bénák vagyunk kismamán! :oops: :oops: :wink: :lol:

Datolya!
Megy a drukk szerdára! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jovana!
Jó olvasni Rólatok!Örülök,hogy csak egy kis izgalom volt vasárnap éjjel és nincs baj!De jobb félni,mint megijedni! :lol: :wink:

Pocok!
Én még nem raktam össze a kórházi csomimat,de barinőm aki szept közepére van kiírva,már igen.És neki tényleg egy nagy bőröndnyi lett,mutatta is!Majd meglátom,neki mire lesz szüksége és mire nem és én is úgy alakítom majd a cuccomat! :lol:

Kkia!
Sajnálom,hogy azért nem úgy alakult a nyaralásotok,ahogy szerettétek volna!Gondolom azért egy pancsi jól esett volna! :cry:
Majd jövőre kárpótolod Magad! :wink:
Autó ügyben ügyes voltál! :wink: :wink: :lol:

Édi!
Málnalevél teát szeretnék majd inni.Jókat hallottam róla.De mikortól lehet azt inni,tudod?Tudjátok?

Ginuska!
Csatlakozom Sztercsihez,én se láttam még ilyen dupla csomagolású bébéket! :oops: :wink: :wink: :lol: :lol:

Kaja:Én ma sztrapacskát csináltam!Imádom!Már nagyon rá voltam kattanva! :P :P :P :P :P :lol:

Hajnalocska!
Gratula az új lakáshoz! :lol: :lol: :lol: :lol:

Pattogo!
Köszi az ölelést,megkaptam!És viszonzom! :wink: :wink: :lol:

Csibe!
Voltatok már apaságin?Mi holnap megyünk! :lol:

Csibe,Pocok!
Gratula a jó eredményekhez! :lol: :lol: :lol: :lol:

Tündér!
Most vagy 34 hetes és már nem kell menned védőnőhöz??????
Nekem havi 1x kell járni! :roll: :roll: :roll: :roll: Ahány ház,annyi szokás? :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


szisz én is ma voltam utoljára védőnőnél....... :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


most szállt el, amit eddig írtam nektek :evil: :evil:
megyek eszek valamit, kimérgelodom magam, oszt jovok és újra leírom!!! :twisted:
ginuska
 
 


Sziasztok, megjöttünk! :D

Vacsi, gyerekfürdetés, esti mese és jövök olvasni! :D

tillidian
 
 


kkia: skleroris multiplex.... bíztató... :? :shock: A dokim szerint a 35. hétig napi 1-2 magne B6, de a 36. héttől tilos a magne B6. Kipróbálom.

Voltam dokinál. Csak íváncsiságból megkérdeztem a bpd-t- 91.. A zt mondta, hogy megfelel egy 31 hetes magzatnak. :D És látuk a talpát. :D Olyan édes kis zöldborsó ujjacskái vannak. :D Képet elfelejtettem kérni.. :evil:
Holnap reggel védőnő és mázsálás. Legutoljára 6 hétel ezelőtt tartottam 4,5 kilónál. Kíváncsi leszek.. :D

Üdv minden visszaérkező elveszett báránykának. :D

mrsparis: remélem szuper utatok lesz, és remélem, hogy a most még ismeretlen, hamar ismerős lesz. :D

Megyek, mert fájnak a lábaim.. Puszi mindenkinek. :arrow:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


alvóknak szép álmokat!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szisz! Tudtam én, vki hiányzik :) Minden rendben velünk. Örülök, ti is megúsztátok ijjedséggel. Na persze az se jobb. Tündéri a játszószőnyeg!!!!! Huh, még azt is kell vennünk.

Megjöttem a dokitól. Törpi fejvégű maradt, méhszáj sziklaszilárd mint mindíg( azért remélem mikor kell akkor nem az lesz). Piciny szíve dobog nagyon :) Uh jöv csütrötök, nagyon várom!!!!!! Már nem kell az Elevitet szednem, mert most nagyon sok vitamint szedek. Majd 34 hetes vérvételnél nézzük meg a vasat, ha gond van, akkor csak azt kell szednem. Bár az Elevit szedése se volt már mostanában vmi sűrű. Heti 1x. Doki szerint így is nagy a pocim.

Eszti! Sok pihi most, aztán a csajos napot tessék kiélvezni.

Nem vettem meg a mellszívót. Hiába látta a párom becsomagolva, szerinte az a steril, amit a boltban vesz meg. :)

Bocsi, de szokás szerint nem reagálok mindenkire :oops: :oops:
Megyek most már vmi vacsi után nézni!

Na meg kezdődnek a helyszínelők. Ha már más nincs a tvben:) :roll: :roll:

Puszi!
Jó éjt!

Sz
Vendég
 


Jó estét lányok!!!

ismét szokatlan időpontban jelentkezem...valójában csak olvasgatni szerettem volna benneteket, de végül is akad pár percem írni is egy keveset...

Lányok, mindenkinek nagyon szépen köszönöm a gyógypuszikat Iliasz nevében is!!!! igazából már több alkalom is volt amikor elvitték magukkal Iliaszt a nagyszülők nélkülünk, de a legtöbbször mi ezt nem használtuk ki (vagyis nem mentünk sehová). Tudom, hogy anyósom vigyáz a kicsire, inkább azzal a rossz kölyökkel van problémám, aki ledöntötte őt a nagymamájával együtt. Vele nem akarom, hogy sokat játszon a jövőben, szóval ha oda akarják vinni a nagyszülők igazán elgondolkozom majd rajta, hogy elengedjem e velük. Ez nem az első eset, hogy baleset éri amikor vele játszik. Borzasztóan rossz gyerek, féltékeny és nagyon el van kényeztetve.

tegnap jó későn értem haza a diavitológustól, de nagyon jó hírekkel. Teljesen meg volt elégedve a cukor szintekkel és le is csökkentettük a szurkálások számát 4-ről 3-ra.
20 nappal ezelőtt mikor megmért 69 kg voltam (4kg+ a kezdetekhez képest) s most 68,3 kg vagyok, szóval még fogytam is a diétával.
datolya: a fagyit 0% cukorral engedélyezte kb.3 szor egy héten. Már ez is valami.

kkia, pattogó: nekem is van ez a nyugtalan láb szindrómám-főleg éjszaka, amikor lefekszem aludni. ide oda forgolódok és a "fájdalom" nem hagy nyugodni. Állitólag ez a vashiány egyik velejárója, amin nem is csodálkoznék, mert valóban vashiányos vagyok. Holnap megyek vérvételre és kiderül majd mennyire növekedett a vas a véremben azóta, amióta 2 üvegecskével szedek egy nap.

Sünci: csokiautómata........... :( :( :( :( én is annnnnyira kívánom a csokit, főleg délután ill. most este. A gombócról meg a palacsintáról nem is beszélve!!!!!!!!!!!!!!!!!

Eltűnt madárkák: welcome back!!!!

sok puszi nektek, most csak ennyit tellett tőlem!!!

betty

KépKép
KépKép
betty76
 
 


koplalas:

Csak szuljek meg!!!! hulyere zabalom magam valami nagyon csokis, nagyon kremes, nagyon edes nagyon nagyon nagyon nagyon valamivel :D Es legalabb 1 kiloval !!!!! Amig tudok lelegezni enni fogom!!!

sünciboglya
 
 


na akkor megpróbálkozom újra megírni:

Nita, Pattogó, 4,5-5kg???? :shock: Csak gratulálni tudok!!!!!!!!!

Pocok, szuperek a méretek :wink: , súlyt nem mértek?

Tundér, welcome back!.....már épp akartam írni, hogy nagyon hosszú ideje távol vagy :wink:

Sziszkó, 3 hét??? elég sok, na de neked még van idod! :wink: En vasárnap rendeltem meg és 5-10 nap volt odaírva! Meg is kérdeztuk telefonon és azt mondta a pasi, hogy garantálja a határidot, ha minden jól megy, most pénteken tudják is kuldeni! Már alig várom :D

Vasalás: úuuuutáloooooom!!!!! :evil: Mindig kirakom a vasalódeszkát a nappali elé a sok ruhával, hogy akadjak el benne és fogjak neki végre, oszt rendszerint az torténik, hogy amikor már annyi ruha osszegyulik, hogy lefordul róla, na akkor neki szoktam fogni! :roll:

Na és akkor most jojjenek az UH eredmények:
Picurka fejvégu fekvésu még mindig, vagyis mostmár remélhetoleg így is marad végig!
A placenta érettsége 2. fokú
A Flowmetria /véráramlás a koldokzsinórban/ 0,62- megfelelo
BPD: 90,3 mm
TADx APD (haskorfogat): 31,7 cm
FL(combcsont): 67 mm
és.....................a súlya..........pontosan annyi, amennyit tippeltem: 2700 g !!!!!!!!!!!!!!!!
úgyhogy vannak itt méretek kérem szépen!
36 hetesnek felelunk meg! :D
ginuska
 
 


Csajok, uccsó hét a munkahelyemen – olyan fura, hogy négy év után nem fogok bejárni... De még utoljára nap mint nap meghallgatom a szokásos „Ééééés? Rugdos?” jellegű kérdéseket... :roll:

Anyabébi, Vcsibe, köszi a szülésznő javaslatot. Holnap megyek úgyis ctg-re (!!!), meglátom...
Anyabébi, mondd meg Kenéznek, hogy lassan ideje röppályára állni...

Vcsibe, Szonjácskám is imádja a popójával feszegetni a bordáimat...

Jovana, gratula a jó eredményekhez! Mi nagyjából egy időben vagyunk, az én manóm is 2000 g körül van... A vonalzód is látom igazodik az időponthoz... :shock:

Monica, minél többet pihentesd a lábad felpolcolva és körözz a lábfejeddel – ezt jógán mondták. Ja, és rozmaringolaj masszázs, én kaptam ajiba Dr. Hauschka márkájút...

Kkia, jól lenyomtad a szerelőt!!! Kérdésedre válaszolva, nem tanultam hindiül, mert nem indiai suliba jártam, de 15-ig el tudok számolni, valamint a „cukor” és „seprű” szavakat is ismerem (ne kérdezd miért pont ezeket...)

Ginuska, Sziszkó: uh eredmény!!! :D :D
Sziszkó: a sztrapacska killer... imádom! Védőnő: én eddig kétszer találkoztam vele, igaz, két hete kissé bátortalanul javasolta, hogy talán elnézhetnék mostanában....

Betty, romantikus vacsi azért kell... :D

Édi, én nem görcsölgetek hála a jó égnek, de vannak napok, amikor nagyon sokszor keményedik a hasam. Tervezek málnalevél teát inni, de állítólag vagy ez vagy a homeós bogyók. A kettő együtt sok. Te?

Sztercsi, nem ér, a hátfájást én kezdtem!!!! Már három hete. Most jobb ugyan, de szerintem csak hozzászoktam...

Ginuska, jaj, ne ijesztgess a közelgő dátummal... még annyi mindent kell vennem... A duplacsomagolásról most hallok először... De szerintem nálam ezt a kérdést megoldja a hordozókendő, mert annak ez az egyik előnye, hogy nagyon jól fejlődik a csípője és a forgók.

Nitácska, Barnika nagyon kis ügyes! Vesehomokra alkoholmentes sör?

Zsrit, tök igazad van a paráztatással, én is írok, mint a gép... :lol: Ja, én a hétvégére terveztem a szilvás gombócot...

Hajnal, na, te vagy az első, akinek a 34. hétre van valami előirányozva. Ezek szerint nekem ezért kell mennem holnam ctg-re. TÉNYLEG!!! Én leszek az első ctg-s??????? :shock: :shock:
Először divatba hoztam a derékfájást, most meg bevezetem a ctg-t. Szuper!!!!

Sünci, kissé mintha ki lennél éhezve az édességre... :lol:

Csajok, ti tényleg hálóinget fogotok bevinni a kórházba? Én soha nem hordtam és már a gondolattól is rosszul vagyok, hogy mondjuk szülés után hálóingben kolbászoljak a kórházban... Én sztem beviszek pár jó kis pamut joggingot és bő pólókat – egy barátnőm pl. spagettipántos felsők pántjait átalakította patentossá, így simán tudott szoptatni...

Avent: én minden aventos dolgot a márkaboltban veszek meg, ott a legolcsóbb. Zuglóban van, ha valakit érdekel, megírom a címet.

Nyugtalan-láb szindróma Klub (NYLSZK?) – CSATLAKOZOM!!!! Tulképpen ez az egyik ok, ami miatt nem tudok aludni...
:roll:

Kép
szilveeaa
 
 


Hello csajok :)

Aki a Kütvölgyibe fog szülni, légyszi írja meg mikor vannak a szülőszoba bemutatás dátumai... lehet, hogy én is oda kell hogy menjek...a SOTE I fél nőgyógyász osztályát átköltöztetik okóber 1-el a Kútvölgyibe.... :roll: NNNaggyoon örülök neki.... fogalmam sincs, hol fogok szülni, remélhetőleg ott ahol a dokim lesz....

Az UH és egyéb orvosi eredményekhez gratulálok, eddig mindenkinél minden rendben szerencsére úgy látom :D

A diétázókat sajnálom, el sem tudom képzelni, hogy bírnám ki egy kis édesség nélkül...nagyon nehéz lehet :cry: De kitartás, már nincs sok hátra :wink:

Én személy szerint remélem a 40.hétig kihúzom, nem szeretném, ha hamarabb jönne a kisfiam....nem vagyunk még kész semmivel. :oops: :oops: ..és a héten még be kell mennem dolgozni :roll:

A védőnőm azt mondta, a doki ad majd igazolást, nem ő :?: Most nem tudom már akkor ez hogy is van... fura..

Nekem még jövő héten lesz vérvétel és hüvelyváladék vizsgálat is, utána UH a 38.héten. Ezek szerint ez sem egységes... :roll: Az mindenesetre tuti, hogy jövő héttől nekem is hetente CTG... ez már a finish 8) Elkezdtem izgulni, mint Nita :D

Mónika, klassz hogy hazaértetek rendben, és hogy ilyen klassz uracskád van :D

Mellszívó...már elfelejtettem hogy az is kell. Biztos egyébként? Én az első próbálkozásoktól eltekintve soha nem fejtem.. annyi tejem volt pont amennyi a kicsinek kellett: kereslet = kínálat :lol: És fél éves koráig kizárólag szopott, 2 évesen is még esténként...

Tündér, a dokid felvállalta simán a köldökzsinórvér gyűjtést? Gondolom vele is egyeztetni kellett.. szerinted nem késő még szerződni?

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Szépjóreggelt.

ginuska: na a 4,5 kiló az 6 héttel ez előtt volt.. :lol: :lol: :lol: Ma kiderül az igazság.. muhaha.. :roll: :lol: :lol:

sünci: erről a csokihiányos állapotodról Kiss Ádám egyik fellépése jut eszembe, mikor Egerszegi Krisztináról mesélt. :D Nem tudom leírni így, de ha megtalálom esküszöm közzéteszem itt. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Jó reggelt!

Őzi: köldökzsinór vért már két éve is ő vette le-pontosabban a szülésznővel együtt csinálták. Így nem lehet kérdés, hogy megcsinálja-e. Nem egy nagy mutatvány, mintha csak vért vennének. A Sejtbankosok rsz-esen továbbképzik őket, hogy mit hogy kell csinálni. Gyakorlatilag olyan, mintha vért venne csak éppen tudnia kell, hogy melyik anyagot melyik edénybe gyűjtse és mekkora mennyiséget, hogy elegendő legyen a minta. Persze azt előre tisztáztuk, hogy csak akkor van köldökvér levétel, ha minden ok, ha bmi baj van, akkor természetesen nem ez lesz a lényeg. Ezt meg is lehet érteni. Szerintem nem késő szerződnötök, a csomag nekem gyakorltilag az online megrendelést követő második napon itt volt. A múltkor pedig annyira rugalmasak voltak, hogy mivel a szülés a tervezettnél hamarabb indult be, felhívtuk őket, hogy sos, most mi legyen- azonnal küldték futárral a csomagot, így mire a fiammal a szülőszobába mentem befelé, már a kezemben volt a szett.

Baba tömege: nem is kérdezem meg. Nem stresszelem vele magam, ha kibújuik, úgyis lemérik. A mérések sem pontosak, addig meg nem akarok ezen agyalni, hogy te jó ég "8 kg"-os a gyerek és hogy fog kiférni. :shock: :oops: :?

Vérvétel, tenyésztés: a véralvadási faktort nézik még meg a szülés előtt és még egyszer vesznek majd mintát tenyésztésre.

Mellszívó: vettünk anno Avent elektromos (baromi drágán) és kézi szívót. Nekem a motoros szart sem ért, szinte alig tudtam vele fejni. A kézivel meg szépen kijött minden felesleges tej a szoptatás után. Úgyhogy mindenkinél más és más válik be. Most is kapni fog egy esélyt az elektromos, de vszleg maradok a kézinél.

Apák: nem tudom nálatok hogy van, de a férjem ahogy kezd közeledni az idő, egyre hülyébb. Pánikol folyamatosan, hogy mi lesz, hogy lesz. Pedig már egyszer végigcsináltuk közösen 2 éve. Ezzel a baromsággal idegesít, ahelyett, hogy lelkileg próbálna támogatni és erősítenénk egymást egy kicsit, hogy ráhangolódjunk a közös szülésre. Mondtam is neki tegnap egy veszekedés keretein belül, hogy, ha neki ekkora trauma volt a múltkori apás szülés, akkor inkább mondja meg és maradjon addig a fiunkkal és ne jöjjön be a szülőszobába ájuldozni, rettegni! Nem lesz sértődés-tényleg megértem, ha ezt a helyzetet egy ffi nem tudja kezelni!!!!- akkor inkább megcsinálom egyedül. Persze letagadta, hogy erről lenne szó. :?

Kép
Kép
tündér09
 
 


Mellszívó: bocsánat nem Avent hanem MEDELA mellszívókat vettünk. Megkavarodtam az általatok leírt márkákon. De a többi infó stimmel. :oops: :D

Kép
Kép
tündér09
 
 


Hello lányok!

Képzeljétek, tegnap focimeccset kellett néznünk apával, hogy a fiacskája le ne maradjon egy ilyen fontos eseményről. És a gólok után kapott Pocakbaba egy csomó puszi :D

Betty, Pattogó, Szilveeaa - látom, szaporodik a NyLSzK :) Bár egyáltalán nem olyan vicces, ha az ember klubtag :? Nekem a dokim azt mondta, hogy sajnos nem tud ellenszert rá, de szedjek nyugodtan calciumot, Magne B6-ot, vasat, bár ilyen erővel ihatnék szentelt vizet is...szóval fogalmuk sincs, hogy mitől van és mitől múlik el...

Szilveeaa, hálóing témában ugyanígy érzek...életemben nem hordtam ilyesmit...de állítólag nem szeretik a kórházban, ha a kismama nem "hozzáférhető" minden irányból :? Nekem egy ismerősöm azt mondta, hogy vegyek a Tesco-ban vagy a kínaiban pár darabot, aztán dobjam el, ha hazajöttünk...

Ma felhívott egy svájci partnerünk, kérdezte, hogy még meddig dolgozom. Mondtam neki, hogy az utolsó napokat nyomom. Megkérdezte, hogy hány hétig :!: :!: :!: nem leszek...erősen meglepődött a válaszon, hogy terveim szerint 104 hétig :D De felvilágosítottam, hogy akár 150 hétig is otthon lehetnék. Svájcban 16 hét az anyasági szabadság...

Ma veszek részt az utolsó havi meetingen, úgyhogy Kristóf utálni fogja, hogy egész nap ücsörögni fogunk...

Szép napot!

Kinga





Szisz, nagyon édi a játszószőnyeg és nagyon jó tesz-vétel volt. A Brendon-ban láttam néhány hasonló példányt, de horror áron. A legolcsóbb talán 7 vagy 8ezer volt, de nem volt ilyen aranyos, mint a tiétek.

Kép
kkia
 
 


Nita hol vettél 1200-ért hálóinget?
Sünci 2 -napja Nekem is vannak fájdalmaim. :?
Jó lett volna látni ahogy neki esel az autómatának és felszakítod az ajtót :D elképzeltelek,hát elég vicces :D :D majd szülés után bepótolhatod a csoki evést.
Szisz nagyon jó a játszószőnyeg :D

tegnap megvettük a kismamapárnát éjszaka bírkóztam vele nagyon jó volt :D :D

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Áhhhh!!!! Kidobott a net, adatok elvesztek.

Pedig most bőszen válaszoltam szinte mindenkinek :evil: :evil:

Most nyugtatnom kell magam :) Egy barack?

Meleg van, egész hétre 30 fokot mondanak. Nagyon jó lenne már, ha kb 24 fok lenne inkább, azt jobban elviselem.

Majd ha lenyugodtam, írok újra.

Pussz
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: