Új privát üzeneted érkezett!

Köszönöm Esztó,jól esett!!! :)
Böbi, pl itt :oops:
Kép

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Niki,
simán be lehetne fonni neki nem? :)
szerintem itt a fórumon Rikinek van a leghosszabb haja :D

na én is hoztam képeket:
Mostanában így alszik
Kép

Kép Kép

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Ti értitek ezt? Ha vendégek vannak nálunk, Marcó mintagyerekké változik. Végig dumál és röhög, eszében sincs sírni, meg hisztizni... :shock:

Bezzeg tegnap ilyenkor már vártam a férjemet, mint a megváltást :lol:

Kép

Kép
adraci
 
 

 
 

De drága!!!Mint a felnőttek-a cumit leszámítva persze. :lol: Látom neki is megvannak az aktuális kedvenc babrálnivalók.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Hali!

Köszi az alvásos hozzászólásokat. Na, kiagyaltam, hogy nem hallgatok ebben anyósomra, hanem Lili igényeit veszem figyelembe....ő az ágyikójában szeret aludni és pont....ezen nem változtatok. Kutyafüle....igen, na pont ezt mondta anyósom is...a régi iskola szerint kint KELL altatni napközben....mert a bölcsiben is kirakják stb...aha: pont most télen történt, hogy egy 1/2 éves babót a bölcsiben kitettek alukálni....tüdőgyuszit kapott és már nem tudták felébreszteni..... :cry:
Na, de a lényeg, Lili sem szereti, nekem batár nagy feladat, hogy a macsekokat lessem, meg a zümiket hajkurásszam....egyébként is a gyerek alvásideje az ÉN időm, akkor tudok mással is foglalkozni, nemcsak vele, vagy a házimunkával.....jól van ez így! :roll:

Esztó!
Nálatok is férjed bitorolja a kocsid! :evil: Én ma végre megkaparintottam....Lilivel elmentünk bevásárolni, baby björnben volt rajtam.....végig nézelődött. Kis cukika! :D
Szupi lenne, ha kedden tudnátok jönni (és mi is)!!!! :D
Na, ez nagy összmamásbabás tali lesz! :D

Böbi!
Állat a szerkód! Kell ilyen blézer!!!!!!

Kutyafüle!
Lili sem igen talizott még babákkal....egyetlen egyszer a párom uncsitesóiéval....de azt még nem nagyon élvezte....+ akkor az 1 éves kissrác még rá is csapkodott nyuszkómra... :x
Én nagyon kivi vagyok hogy reagálna a babókra.....

Vanni!
Talis képek szupik, megnéztem. Nagyon szép a kertetek! Te csinálod, vagy kertész?
(nálunk mivel a férjem allergiás mindenre...ezért soha nincs kint a kertben tavasztól-őszig.....
Így rám marad a feladat...meg jön egy kertészcsapat havonta, akik levágják a füvet, meg elültetnek pár növényt, ha épp vettem....na, most nézem...nem ártana locsolnom ma.....leandereim sárgák már.... :? :oops: :( )

Kép
mozza
 
 


Hú, amíg írtam lett sok fotó! :lol:

Kutyafüle!
Riki haja nagyon komoly!!!!Gyönyörű!!!!! Hű, ha kiscsaj lenne, már tuti copfban lenne neki!!!! :roll:

Esztó!
Álminak tényleg nagyon szép kis vonásai vannak!!!! És jól áll neki az ébrenlét! :lol:

Adraci!
A vendégek izgalmasak....Lili is így van ezzel....jól leköti a figyelmét, megbámul mindenkit...aztán produkálja magát....kis színésznő! :lol:
Néha én is így várom a férjem.....kicsit szusszanok egyet, ő meg babázik. :roll:

Kép
mozza
 
 


Mozza,
én bitorlom egyébként, csak most a láncizékerékkel van valami és nincs kedve a héten kicserélni, igy meg nem akar motorozni, amit nem is bánok. egyébként őt nem lehet kocsiba kényszeríteni ha motoros szezon van :) kitalálta hogy nyaralni is azzal jön én meg Álmossal kocsival. nah persze nem így lett :)

ne írjatok már kicsivel, még szemüveggel se látom :lol: :lol:

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Rakok én is képet. :D
Kép Kép Kép Kép

Kép
mozza
 
 


Mozza,
köszi :) már győzködöm, hogy többet legyen ébren, épp játszani akartam, de most megint bekómált :D

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Lili is gyönyörű :) az a lábtartás :D
tiszta apja :D

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


:lol: Gyere át ha már nagyon játszani akarsz.....én ismerek valakit, aki nagyon benne lenne....csak az anyukája épp hullafári..... :roll:

Kép
mozza
 
 


Nem tudná a papája letagadni az fix! :lol:

Kép
mozza
 
 


Ja, és kéretik megfigyelni, hogy mekkora lobonca van már Lilinek! :lol:
Lassan lekörözzük Rikit :lol: :lol: :lol: .....lassan-lassan..... :lol:

Kép
mozza
 
 


Azta, Riki haja mintha bronzból lenne! Érdekes, h neki nem kopott ki az első hajacska, hanem igazi sérója lett!
Álmi olyan szép, h a lányok megirigyelhetik!
Lili is szépséges, azok tappancsok összetolva! :lol: És milyen pirinyó fülecskéje van! Nem akarsz fülbevalót neki? Én szeretnék Blankinak, sajna a kórházban elfelejtettem. :( A védőnő meg azt mondta, h 6 hónapos kor után lövi csak ki. Pedig akkor már jobban piszkálja talán. Szóval kellene vki, aki megcsinálja.
Barbi, hol vetted végül Léna gyönyörű fülbevalóját?

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Kutyafüle, tényleg nagy a haja!

Mozza, Iringónak is hasonlóan nagy lobonca van, mint Lilinek! :lol: A lába nagyon halálos.

Van olyan, akinek a babája nem szeret hason lenni? Iringó utál, pedig minden nap bepróbálkozom pár percre, de sír. Próbálom lekötni a figyelmét, hiába.
Vendég
 


Hát igen,ilyenre sikerült. :lol: El kéne már vinni fodrászhoz,mert teljesen ránőtt a fülére,és mindig mögé pakolom,én meg nem merek hozzányúlni,nehogy belebarmoljak. De egy 4 hós babát fodrászhoz,hülyén jönne ki,nem???
Lili nagyon szépséges!!!!! Hatalmas szemei vannak!!!!!
Böbi,Riki is dettó.Nagyon útálja!Ma is átfordult,még a kezét is ki tudta kivételesen húzni,de nem volt neki jó, így bömbölt, hogy kéretik visszafordítani. Én is naponta egyszer-kétszer átfordítom,de csak fél-egy perceket bír,aztán rákezd, én meg fordítom vissza.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Böbi!
Próbáld ki, Lilinek bejött: az ikeában lehet kapni egy plüss könyvecskét...annyira izgalmas, hogy Lili múltkor 40 percig hasalt csak hogy nézegethesse...a fejét nem tudta letenni, annyira izgis volt! Ő is hason max. alukált, tartani magát sokáig nem szerette..lustika....de ezzel a könyvvel nagyon elvan. :D
Ja, Iringónak is lassan-lassan érik az a copf....pár év és már talán megnő egy lófaroknyi! :lol:

Kép
mozza
 
 


Mozza, haláli a tappancsos kép. Hát Álmos meg...Álmos, már nem tudom hova fokozni :-) Szépek ezek a gyárekek...

Anikó, szuper lett a vonalzód (a régi Blankát is nagyon szerettem nézegetni :) )

Tök mérges vagyok. Vettem egy sima pamutrugit teszveszen. Most vagyunk az átadás-átvétel aktusnál és a csaj be akarja adni, hogy a rugi postaköltsége simán 615 HUF, ajánlottan meg 815 HUF. Nem most jöttem le a falvédőről, tudom kb. mi mekkora postaköltséget kóstál. Na mindegy, nem ebből vettem volna balatoni nyaralót, csak annyira dühítenek a kicsinyes emberek (miért nem hirdette meg drágábban, ha több pénzt akar kisajtolni vkiből, vagy írta volna, hogy van csomagolási költség, vagymittomén :evil: ). Vagy én vagyok a szarrági?

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Ja, és még valami, talán segít: TORNA, hasra Iringót és Rikit ha lehet a pelusozásnál csupin, lábakat lefogni és nyaktól lefelé a popóig a gerinc mentén az ujjaidat végighúzni többször!!!!
Elöl a kezénél felsegíteni támaszkodó-könyöklő pózba....1-2 napig nem nagyon tetszik majd nekik, de bejön....élvezni fogják pár nap után és akkor már nem kell a hátukat simizni, elég egy könyvet eléjük rakni és ellesznek! :wink:

Kép
mozza
 
 


Niki, szerintem a fodrász jobban meg lenn ijedve, mint Riki. Egy ilyen pici babónak vágni a haját :-) Nem akarsz egy tincset eltenni? Lehet hogy tök be fog barnulni, aztán majd mutogathatnád a barátnőjének 20 év múlva, milyen kis vörös volt a te szemed fénye :D

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Ugyan Gyöngyi!Ne hagyd magad!!!Egy sima postaktg 200-300 Ft max.Legalábbis tőlem ennyit szoktak kérni.Tegye bele egy nagy A/4-es borítékba és adja fel levélként. Ne hagyd, hogy hülyére vegyen!!Már csak az elv miatt se!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Mozza, Lili nagyon édi! AndrisMarcinak is van ilyen ruhakollekciója :lol: (nekem valahogy nem jön be a kék :roll: )

Böbi, mostanában énkisfiam sem nagyon díjazza a hason fekvést. Pedig azt is kell.

Uhhh, Rikinek micsoda haja van! Énisénis! :D

Kép

Kép
adraci
 
 


Gyöngyi,dehogynem,mindenképp!!!Én mindent elpakoltam, kivéve a köldökcsonkot. :lol:
Megint megyünk a lakásos fickóhoz.Nem is értem mire strapáljuk magunkat ennyire a kutyának sem kell a lakásunk. :cry: :cry:
Köszi a tippet Mozza, ki fogom próbálni!!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


MOzza, plüss könyvecskéje van, nem érdekli, viszont a tornát kipróbálom, hátha. Amit írtál háton fekvős tornát, azt nagyon szereti.

Gyöngyi, szerintem nem vagy szarrágó. Nyugodtan kérdezz rá, hogy miért ilyen magas a pk. Veszíteni valód nincs.
Vendég
 


Gyöngyi!
Na, én ezért is tartok a teszveszes-vaterás shoppingtól.....olyan fura leállni ilyenért balhézni....de másrészről meg ne nézzenek hülyének....
Az online shopnál meg tudod a frankót. (Anita :lol: :lol: :lol: ...gondolom már unhatod...nekem most esett le :lol: :lol: :lol: )

Na, még 2 fotó a mai 'aludjon a gyerek a levegőn próbálkozásunkból', íme:
Kép hason alvás próbálkozás1 Kép háton alvás csörgővel próbálkozás2

Kép
mozza
 
 


Gyöngyi, köszi. Nem vagy szarrági, ez így nem volt szép az eladótól. Így már nem is biztos, h megvetted volna, nem?

Anyu nekünk elrakta az első hajvágásunk termését. :)

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


sziasztok!

mozza Lili gyönyörű, kutyafüle Rikinek csudanagy haja van :)

Velünk történt: Lara ma megint 2 szurit kapott, súlya 5830 g, hossza: 62,5 cm
Dokinéni szerint a nagykönyv szerint gyarapodik, anyuka ne aggódjon, felesleges :)

Amúgy szerintem még mindig keveset eszik, ha a 600 megvan örömujjongásban török ki :)

Fáradt anyukákhoz csatlakozok, este jó ha fél 11-kor lefekszek, reggel 6-kor kelek napközben alvás nincs :), Lara éjszaka is kel mostanában 2-3 órakor kajálni, viszont itt már nincs büfi, kaja után alvás :), max fél óra az egész :)

Mi teljesen leálltunk a hozzátáplálással, ugye az a 1,5 hét volt, de én sem strapálom vele még magam ,kicsik vagyunk, tejcsi még van, bár nagyon ingadozó, és nagyon fárasztó :(

Család lement, Lara alszik, én is próbálok most egy kicsit szétmegy a fejem az időtől és a fáradtságtól :(

Panaszáradatnak vége :)

Szép napot!

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Valaki kiváltotta már a babacsomagot (felicitas), vagy a rossmanos hippes csomit?

Mi van benne?

holnapra van betervezve a kiváltásuk :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Ildi, jó, hogy benéztél!

Édua készül már a sulira?
Vendég
 


Böbi Édua még ovis lesz :)

Ma is találkoztunk az ovónénijével, már várják nagyon, de majd csak kedden megy :)

Jajj sírnom kellene már, ki kellene adnom valahogyan a feszültséget, engem még mindig megviselnek ezek a méretkezések :), és ilyenkor nem eszik Lara sem :), most éppen lefektettem a puzzle szőnyegre, szemben Édua szekrényével és felméri a terepet, hogy mivel fog majd nagyobb korában játszani :)

Jajj ezt el kell mesélnem: dokinéni vizsgálta Lara csípőjét (kaptunk beutalót ortopédiára, pedig jó, na mindegy) erre kicsi lányom akkorákat kacagott, dokinéni meg is lepődött rajta rendesen és mondogatta a többieknek, hogy nézzétek, hogy tesztik neki :), egyébként apával szokták ezt játszani :)

Lara még mindig nem forgolódik, csak oldalra, vagy mikor oldalt van onnan hasra, de hátról hasra még nem megy :), hasról sem hátra :)

heni tehéntejre már nem szólok semmit, én még 1,5 évesen is babatejet adtam Éduának :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Kép Kép Kép

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Bocsi, azt hittem, hogy már megy iskolába.

Nem parázod kicsit túl a súlymérést? Nekem 2 hét alatt 270 grammot hízott, nem parázok, alszik, jókedvű, pisis pelus van, ha csak ennyit eszik, akkor ennyit eszik.
Vendég
 


Nem bírom....Minél többet látom a kecót,annál jobban vágyom rá....Már az egész családot behülyítettük.Én többet nem megyek oda,csak,ha felújítás miatt kell menni. :cry:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Böbi nem tehetek róla ez van, Éduánál belémivódott :)

Most ez lesz pár napig, aztán újra nem írom, nem foglalkozok vele mennyit eszik, és tök jól össze leszünk hangolódva, ennyit meg kibírunk havonta :)

Még mindig magyaráz a szekrénynek :)

Kutyafüle :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


DE hízik rendesen, ugye? Az jó, ha nem ezen rágódsz folyton, havi pár nap belefér! :lol:
Vendég
 


Böbi a fejlődési görbéje szuper, dokinéni szerint :), hiszek neki :)

most is 630-at hízott 1 hónap alatt

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Na itt!
Supik a fotók!!!
Lilinek nagyon jól áll aza kék pötytös ruci!!
Riki haja csúcs.
Lara és a panda :lol: :lol:
Álmi az Álmi :lol: :lol:

Iza aludt délutn ,meg én is.Nemrégfürcsi,kaja és most el is aludt kb fél óra alatt...folyton hasra fordul...jaj tudtam h ez lesz,kis izgága mint az anya....

Huu de jó sokan leszünk!!!Akkor hogy is van:Szofi,Barbi,Tinu,Böbi,Eszter,Zsüci,Mozza és talán Netti.Kihagytam vkit?Ja természetesen Anikó meg mi.Trixi,felőlem jöhet neked is apa,legalább enyim férj nem unatkozik,persze ha a többiek is beleegyeznek!

Ja Szofi,befér akkor apa is :oops: Persze még nem bizti,megnézi hánykor kezdődik a meló este!

Edua!
Ne aggódj!!Teljesen jó a mérete!!!Mi is kb ekkorák vagyunk!!!!

annus11
 
 


Esztó: nekem most nem lesz suli már. Megvan az abszolutóriumom, juhé! :) Már "csak" kutatni kéne, cikket írni, pszichodráma dolgozatot, workshopra járni stb. :D

Kép
Kép
tinu
 
 


Iza felébredt...nem hiszem el...mért nem tud aludni?????Nézelődika kiságyban :roll: :(

annus11
 
 


Niki, Riki csuuuuucs :lol: enyim lanynak ilyen haja lenne biztos vicces hajakat gyartanek neki :D
egyebkent no nekunk is a hajunk!!! Olyasmi mint Lilinek mar :lol:

Eszto, Almi nem valtozott sokat, mindig meseszep :D en mar mar nemtudom mit talaljak ki h epp mivel jatszunk, mert Boro egesznap jatszana :D kepet majd Almirol meg a nyaklancrooooool :D es ha legkozelebb Almos brutal modon kiereszti a hangjat, VIDEO!! nagyon kivancsi vagyok ra :)

mozza, Lili hany gramm mar? :D nagyon husiii, szepseges mint mindig :) apukajara nagyon hasonlit a kek pottyos kepen !!



kepzeljetek, babatornaztato ala tettuk Borot...... es annyira tetszett neki mint meg soha!!
az oke h mar en feltem attol h kek zold foltos lesz a gyerek ugy csapdossa a jatekokat, kozben siman meg is fogta oket!! de o teljes mamorban volt toluk!!!!!
ES rajott h ha nem a jatekokat piszkalja hanem meg csimpazkodik az oldalso fába, amin vannak a jatekok .. szoval ha azt rangatja akkor mozog minden! igy tortent h keresztbe forditotta maga felett a tornaztatot, tobbszor is! aztan felpakolta a labat oldalra :shock: :shock: :shock: :shock:
ES ezek utan gondoltuk durvabb dolgot mar nem csinalhat.. es megis.. ahova felpakolta a labat, nos oda felhuzta magat!!! elkapta a fat es huzta huzta magat :shock: a masik kezevel is meg akart csimpazkodni!!!! en ilyet meg nem lattam komolyan!! :shock:
leirva valoszinu senki nem erti most :lol: de akinek van ilyen tornaztatoja (az egyen) az talan! holnap megprobaljuk levideozni, akartuk most is de senki nem akart az emeltrol lejonni a kellekekert :D mert nem akartunk lemaradni semmirol!!!!! ja meg a felso rudon levo korokbe kapaszkodott es totalisan huzta fel magat.....
meg akartam kerdezni h az nem fajhat neki ahogy ezekhez a fa allatokhoz neki vagja a kezeT? vihog rajta, de sztem durva azert amit levag :shock:

O meg igen, eszre vettem h par helyen mintha szaraz lenne a bore, de olyan reszeken ahol tamaszkodni szokott pl terd, konyok.. a vallanal is lattam de nemtudom miert.. kenjem be vmivel vagy mi?? kb fel centisek.. es ott ilyen szaraznak tunik nekem, meg erezni is!
otlet??


Annus :roll: :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Tinu,
irigyirigy :) hát azért mondjuk a kutatás is rosszul hangzik :)

Lara is gyönyörű :)

Gyöngyi,
ne hagyd magad tényleg!

Mozza,
megyek játszani simán :) legalább nem érzem magam haszontalannak :)

Képzeljétek, Álmos 4től fent volt háromnegyed 8-ig (nem aludt el végül délután ) meg is lepődtünk :) persze fürdésre már jó nyügi volt, majdnem elaludt :)

húú itt volt anyós. én ezt nem bírom, három oktávval feljebb beszél Álmoshoz, nyáááááááávog. tanár létére... most megkértem harmadjára is apát, hogy legyen oly tündér és kérje meg, hogy normális ember hangon beszéljen. Másnál is van ilyen?
a falra mászok ettől és sajnos már az arcomra is kiül :)

Niki,
én se tudtam megnézni a lakást, belinkeled mégegyszer? hátha sikerül...

Annus,
remélem Izus hamar visszaalszik.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Jajj,annyira örülök.Ma este sikerült cicónak a hasáról a hátára is fordulnia.És pont szemtanúi voltunk.Annyira örültünk neki hogy össze-vissza puszilgattuk,erre ő meglepődött, aztán velünk örült ő is.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Netti,
igérem videozok a következő üvöltésnél :)
gondoltam rá most is :)

na most le akartam tölteni a nyakláncos képet, erre beszart vmi...
mindjárt újraindítok :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


maumau írta:
Eszto, Almi nem valtozott sokat, mindig meseszep :D en mar mar nemtudom mit talaljak ki h epp mivel jatszunk, mert Boro egesznap jatszana :D kepet majd Almirol meg a nyaklancrooooool :D es ha legkozelebb Almos brutal modon kiereszti a hangjat, VIDEO!! nagyon kivancsi vagyok ra :)



hidd el nem volt kellemes a telefonban unokaöcsi fülsértő sikolyát hallani :) percekbe telt mire újra hallottam :lol: :lol: de tényleg van hangja Álmi bébinek :wink:

KépKép
viranka
 
 


viranka :lol: :lol: szoval Almi is tud ha akar :D
nagyon kivancsi vagyok ra!!!!!!! :lol:

Eszto, de egyebkent mi volt a gondja,h igy kieresztette a hangjat?? :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


viranka, a nagy lanynak boldog szulinapoooot :D

Netti
Kép
maumau
 
 


http://www.origoingatlan.hu/keresomotor ... hp?oldal=2
Próbáljuk meg újra. Hátha most látszik. Olyan,mint a 3-6,csak 58nm-es.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Nem hozza be Niki, de engem most mar nagyon erdekel :evil: nemtudod leirni h a honlapon h kell rakeresni??

Netti
Kép
maumau
 
 


Nah, nem túl jó kép, majd holnap csinálok jobbat :)
Kép

abszolút nem zavarja, nem szorítja.

Hát Netti nem tudom, csak visított. lehet a foga vagy a tököm tudja, szokatlan volt a sok alvás és vigyorgás után egy ilyen örjöngés :D
De ahogy Verus is írta fülsértő volt, az én fejem úgy elkezdett fájni tőle, hogy nem bírtam :)

Niki,
még mindíg nem hozza be :( nem mented le a képet és utána feltölthetnéd ide? :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Ok,akkor lementem,de nem nagy szám,csak nekem.Meg igazából csak úgy,hogy látom a lehetőségeket benne. :oops:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: