Új privát üzeneted érkezett!

Mindjárt nézem a talis képeket!!!

Jaj nagyon ark vagytok!!!Barbi,Szofi!Köszi a fuvat előre is!!!De legalább had tankoljak vagy vmi!!!Mindig furikáz vki :oops:

Anikó!!!Melyik nap lenne a tali???Mi csütörtökön oltásra megyünk,amúgy jó akármelyik nap.És mit főzzünk?Mit vigyünk???

Inci!
Csúcs ezek a képe,én is akartam már,ahol a meséket lehet letölteni ott is vannak ilyen keretek!

Majd én is dobok képet mindjárt!!!

annus11
 
 


Vanni, nagyon szép a kert! Hány lakáshoz tartozik? Nekünk hiába van kert, nem lehet használni, de akkor meg minek van! :twisted:
Marci milyen nagy már! Teljesen behozta a lemaradását, ha jól látom!

Szofi, Anikó, van már konkrét időpont a jövőheti talira? Szeretnék mindenképpen menni. Az MO környékén valakit és "hordozóját" én is fel tudom venni és elvinni.

Netti, tutti a képek, nagyon szépek vagytok! Szentendrén voltatok?

Petrus, nekem is az oroszlános kép nagyon bejött, Incikének van humora! :lol:
Vendég
 


Valaki dobjon nekem honlap címet,ahonnan kereteket lehet letölteni! Légyszi,légyszi,légyszi!!! :oops:

Köszönöm!!!!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 

 
 

Inci, külön köszönöm, hogy a hűtlen fórumistát is feldolgoztad, nagyon aranyos vagy, köszi még egyszer :)!

Majd holnap jövök, most muszáj aludni, jó éjt mindenkinek, Tinunak és Petrának külön is, ha szabad :).
kalloni
 
 


Annus, pont én is a napra kérdeztem! :lol:

Anita, mi a balhé a keresztelő körül?? Nálunk is volt, csak szomorú, hogy ilyenek beárnyékolják a nap szépségét.

Mára még egy kép, viszem Gyöngyömet aludni.

Iringó és unokabáttyusa, fogják egymás kezét! :)

Kép
Vendég
 


Bobi, ott ott igen, vagyis ott is :lol:

Vmi talira mostmar en is beneveznek, ha mar apa nem lesz szabin! :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Na tetem én is a blogba képet Izusról és a fürcsiről!

Talis képek szupik!!!!


Böbi!
Aranyos ez az alvós kép!!!

Trixi!
Most néztem,nem elérhető az az oldal...még jó h anno csomó babazenét leszedtem...remélem h hamarosan elérhető lesz
:(

annus11
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
incike
 
 



Találtam egy tök jót!
http://photofiltre.extra.hu/ :D

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Na,írtam a blogba.....
Annus,nagyon jók a pancsis képek!Izus nagyon vegyes!Mindkettőtökre hasonlít!
A talis képek is szupik nagyon!Minden baba milyen mozgékony már!Édesek!
Hanna ma szinte egész nap nyafizott.Lehet a foga.Épp most a nyűgös mikor ezer a dolgom....

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Na, sikerült feltenni a mai talis képeket, amit én készítettem...

Vanni kert: Böbi, az a rész, amit látsz, azt csak mi használjuk. Nem nagy, de azt csak mi... egyébként 5 lakásos a ház. Egy család, plusz mi a párommal és Marcival. 6 éve lakunk itt, nagyon szeretjük. Kár, hogy nem saját. Időközben mi is vettünk egy kis házikót, de azt kiadjuk, mert kellene költeni rá, és ez ahol vagyunk nagyon kényelmes most, jó helyen van nekünk... a saját kijjebb, igaz ott a kert nagyobb...
vanni
 
 


Már csak abban kéne segítség,hogy ha megvan a keret,hogy tudom beleszerkeszteni a saját képemet? Milyen program kell hozzá?

Köszi
Most :arrow: ,mert álmi vagyok kissé... :(

Jó éjt mindenkinek!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Sziasztok!

Na végigolvastam a mai termést, nem semmi :wink:

Gyöngyi, Böbi, Netti
nagyon jók a képek!! Nagyon szépek vagytok csajok :)

A talis képek is tök jók, látom, nagyon jól sikerült! Léna hozta a szokásos kis csini szerkóját, Kamillának is nagyon szép rucija van ám!! Marci tényleg nagyon nagy baba! Az egyik legjobb kép, a in Csani meg Csongi egymés mellett fekszik keresztbe :)
Bogi sajnálhatja, lemaradt a sok krapekról :)

Incike,
nagyon jók ezek a képek! milyen progival csinálod őket?

Védőnő
mi havonta egyszer elslattyogunk hozzá, 10 perc kényelmes séta- súlyt, hosszt mér, meg megnézi a babát, hogyan fejlődik stb.. pont holnap megyünk majd Novygirl-el meg Ákoskával.

Hát már nem is tudom, mit szerettem volna még...

Ja, Adraci,
anyós téma- az enyém is néha sok, de már próbálom egyik fülemen be, másikon ki. Könnyebb nekem sokkal, ha nem hergelem rajta magam. Ő ilyen, változni nem fog, egyszerűbb ilyennek elfogadnom, és azt a heti 1-2 órát kibírom :wink: :D
Ma is volt itt, vagy 3 órát, férjem pont nem volt itthon. tök jól elvoltunk :)

Na tegnap óta van járókánk!! igaz, h a fél nappalit elfoglalja, de Bogi nagyon jól elvan benne. Eddig a kanapén volt napközben (földre kutty miatt nem teszem, csakha már mászik majd), de a kanapén nem tudott forgolódni, nézelődni annyit. Szóval eddig lekopogom, nagyon nagy hasznát veszem :)

emese1979
 
 


Trixi,én azzal a progival akartam anno,amit linkeltél.Néztem róla videót,leírást de nem sikerült. :oops:
Böbi,hosszú.....majd holnap leírom a blogba azt is.Most fári vok.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Annus,
jók a képek nagyon! Azért vágod, hogy ezekért Izust majd kizárhatják a szépségversenyből! A színes napozó honnan valósi? Miki fogyott??

Vanni,
nagyon hangulatos a kertetek!!

Ja, én ma tönkrevágtam a fényképezőnket... lesett a földre, a kijelzője szuperül tönkrement... anyós elvitte, mert pont nála a kapualjban van egy szervíz, remélem meg tudják csinálni!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára emese1979 2009.08.24 21:30-kor.

emese1979
 
 


Nekem Kamilla szerkoja kell 8) honnan van?????? :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Kép

Kép

Kép
Kép
incike
 
 


Emese és Aki még kíváncsi

Nem tudom pontosan meghatározni a programot, mert egyszerre 3-mat használok. Kínai program.

Kép
Kép
incike
 
 


Netti,
valami történt a vonalzóddal :roll: :) összezsugorodott minibe. :D

hehe, közbe meggyógyult :)

Incike,
kínaiba nyomod? :)
Dolgoztam fősuli mellett kínai könyvelőirodában, kínai könyvelőprogrammal... le volt firkantva, milyen adatot melyik oszlok, melyik sorába kell bevinnem :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára emese1979 2009.08.24 21:35-kor.

emese1979
 
 


Emese :shock: en olyannak latom mint eddig :lol: :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Trixi
A Photofilter így a neten könnyítve van fent, de egyébként nagyon bonyolult program. Nekem meg van ez is.

Kép
Kép
incike
 
 


Incike ezek a képek is nagyon jók!!!Ügyes vagy!
Netti vonalzója nálam is normál.
Én elköszönök mára,hulla vok.
Szép álmokat!Erről jut eszembe,2 napja Hanna ébred 4 körül hajnalban.Pedig nem szokott.Kezd elromlani ez a gyerek :lol:

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Emese
Én már lassan profi leszek ezekben, mert mindíg találok valamilyet és soha nem nézem milyen nyelven van. Kitapasztalom őket és utánna már tudom mit hova kell tennem, melyik mire jó. Így csinálom a DVD-ket is a nagyszülőknek anyáknapjára, karácsonyra stb.

Kép
Kép
incike
 
 


incike! tok jo otleteket adtal most :roll:

ugyes vagy, remelem lesz hozza turelmem nekem is :oops:

Netti
Kép
maumau
 
 


Most megyek csucsukálni.
Mindenkinek jó és nyugodalmas éjszakát kívánok.

Inci

Kép
Kép
incike
 
 


Helló, csak egy perc, mert hulla vagyok...

Gyöngyi :) Nem, semmi olyan titkos nem szokott kiderülni! 8) Bár most, hogy így a verseket említed, elárulom neked, hogy én írogattam régebben novellákat, még országos pályázatot is nyertem! :oops:

Tinu, hát nem hiszem, hogy 3 gyerekülést be tudnánk kötni...? Arról nem is beszélve, hogy akkor a három gyerek ebek harmincadjára hátul, mi meg elöl...? Valaki, ötlet, megoldás?

Anikó, ami a talit illeti, mi szerdánként babaúszásra fogunk járni, szóval nekem csak a többi nap jó. Nem lehetne hétfő, az eddig mindig bevált?

Na, még megnézem a blogot, puszi lányok, jó éjt!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


na hoztam meg egy kepet magamrol, hajam osszekotve, nem ilyen rovid :D nekem nagyon bejon ez az easy shaper.. fogyok vele :roll: szoval hozok mostanit meg hozok egy honap mulva is kepet :lol: remelem lesz kulonbseg.. Kép

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti! Ez a mostani? Honnan is akarsz fogyni? Hozok már egy nagyítót. :lol: Csini vagy.

Incike! Köszi ezeket a szuper keretes képeket! Kedves, hogy gondoltál ránk.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Nyugodalmas szép éjszakát mindenkinek, megyek én is elteszem magam holnapra.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Minden sima kép akkor kel életre, ha a háttér v. a kép színei harmóniában van a keret színeivel. Amennyiben ez nem jön létre a kép rosszabb hatást is elérhet .

Kép

Kép
Kép
incike
 
 


Jó reggelt!

Á,szörnyű éjszakám volt.Gréti rosszat álmodott közénk jött,sőt még aludni sem akart!
Aztán Hanna mocorgott kb 1 órán át,verte a kiságyat.
Most ébredezik,én meg alig látok.
Netti,de azt azért látom hogy neked fogyni nem kéne!!!!! :D
:arrow: keresek kv-t,mert beesem az asztal alá :lol:

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Hát jó reggelt!
Hahóóóóóó, van itt még valaki rajtam kívül?
Megnéztem minden talis képet, nagyon jók! Vanni, továbbra is fenntartom, hogy nagyon hangulatos a kertetek, mintha pont ilyen találkozókra találták volna ki (egy nagytotálban belefért a teljes társaság :D ) Meg az a terméskő fal (irigy vagyok)...
Csongi irtó édes a csíkos rugiban (nagggyon tetszik!), Csanit meg kell zabálni, abban a kapucnis, anyuhozbújós képen (na meg azok az elolvasztó szemek), Léna, Kamilla tündérszépek (KELL nekem is egy lány), Marci csókos szája meg komoly versenyben van Álmoséval :D Látom, Barbi, a fiúk meg az autós kollekcióban nyomultak, nagyon csinik! Tök jó, majd amikor Léna először megy bulizni, két bátyó is fogja óvni, védeni. Szerintem ez szuper (nálunk is így volt, a szüleim meg sokkal nyugodtabban voltak) :wink:

Szofi, nem lehet valahogy, valahol elolvasni a novelládat? Nagyon kíváncsi lennék rá. Az eddig is feltűnt, hogy nagyon jó stílusban írsz. Lévén, hogy végzettségem szerint középiskolai magyartanár volnék (ha nem "kurvultam" volna el más irányba), érdeklődéssel fordulok a szépirodalom felé. Szóval...lehet? :oops:

NettiNettiNetti, hova akarsz te még fogyni?????? Nagyon csini vagy, ne foggggyáááá lee!

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


éééén is menni akarok taliraaa!!!! :cry: nem jöttök le Győrbe ? :oops: :D

na Lilkó már reggelizett most apával böfögnek-kakilnak...

a képek csodajóóóók :mrgreen:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Szofi: közben rájtötem én is, hogy a két autósülést nem is tudnám elcipelni sehova. :cry: Kár, mert Tüci biztos élvezte volna a kertezést, meg hátha talizott volna Gyöngyvirággal... Akartam már mondani tegnap is, hogy Tüci emlegeti a varázspuszidat! :) Tegnap megmutatta az apjának is, hogy kell Szofi-féle varázspuszit adni. :wink:

Nekünk a hétfő nem jó talira, mert Tüci megy bölcsibe, és mivel már 3 hónapja nem volt, azért megvan az esélye, hogy újból be kell szoktatni, úgyhogy nem tudom, mikorra végeznék.

Emese: na ja, Csongi olyan szinten lehadzsimézett mindenkit, hogy pl. Lénust majdnem fejbe rúgta. :oops:

Gyöngyi: nekem is van magyar szakos diplomám. :P Hol végeztél? Mikor? Amúgy tökre hasonlítasz egy másik topikos ismimre!
Az éjszakánk pocsék volt, mint mindig... Tüci is fél 7-kor kelt, mivel Csongi ordított. Persze az uram fel sem ébredt rá, pedig fél méterre voltunk tőle. :shock: Tegnap este már nagyon hulla voltam, biztos a tali miatt is.
Vanni: a múltkor kocsival jöttünk haza, úgyhogy nem volt alkalmam a felfelé vezető utat megtapasztalni a buszmegállóhoz. Hát nem semmi! Kiköptem a tüdőmet, mire felértem. :o Lehet, ezért fáradtam el estére. :P

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu, Pécs, PTE-BTK, magyar-kommunikáció 1997-2003 (atyám...de rég volt...).

Jaj, akartam kérdezni, hogy a talis fotókon láttam egy nagyon szép takarót (kékes árnyalatú, sz'al, valamelyik srácé lehetett), patchwork stílusú, de nem az, kockás szívecskével vagy vmi ilyesmi....Na, ha remek leírásom alapján a tulajdonosa ráismer, plíz...honnan vaaaan? :oops:

Annus, nagyon jó kis élményajándékot adtatok Izusnak. Biztos élvezte :-)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Gyöngyi: akkor majdnem egyszerre végeztünk, csak én Bp-en. :lol: (1992-2000 -ig jártam, mert közben csináltam a pszichológiát is 1997-től) A takaró Szofié volt, fű, már nem emlékszem ki, de valamelyik családtagja varrta! Én is megcsodáltam, nagyon szép.

Kép
Kép
tinu
 
 


A takaró-kérdés azért van, mert imádott takarónkat kezdjük kinőni :( és kellene egy utód-takaró. Úgy sajnálom (ezt vittem a kórházba is, sok szép emlék fűz hozzá, meg olyan jó volt ezen keresztül esténként simogatni...brühühühühü)

Kép

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Sziasztok!

Bogi ma 8-kor kelt, igaz előtte meg 2.30-kor :) Nem értem ezt a gyereket, most hajnalban telezabálta magát, aztán nem akart cicin bealudni... nem tudtam mi baja, mert össze-vissza dobálta magát cicin - beraktam a kiságyba, és elaludt...
Most reggel meg nem akart enni... kb. 10 percet ha szopizott, inkább nézelődni akar.. A cicim meg tele van, leszívni meg lusta vagyok :oops: :?

Tinu,
Csongit nem kell bemutatni :) Kis sajtkukac :) asszem túl sokat nem fog várni a felállással sem! :D

emese1979
 
 


Emese: én nem örülnék neki, ha hamar járna. Tüci is csak 14,5 hósan kezdett járni. Viszont nem esett sose, tök jól egyensúlyozott már és nem is volt semmi gond vele. Mármint lehet, hogy nincs összefüggés, de pl. a másodunokatesója minden sokkal később csinált, mint Tüci, kivéve a járást (a mászással nem sokat bajlódott), és szerintem furán jár a mai napig. :roll: Főleg a futásán látszik.

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok,
kicsit megkéstem a képekkel :oops:

Kép

Kép

Kép

KépKép
harhaj
 
 


Tinu,
Tüci mikor ült fel először?
Meg mikor kezdenek kúszni a babák?

Tegnap anyóstól megkérdeztem, mikor meg hogy nőtt a férjem foga, állítólag nem fájt neki sem meg a hugának sem... Én is jól viseltem, úgyhogy rem. Bogi is ezt örökli :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára emese1979 2009.08.25 07:45-kor.

emese1979
 
 


Na csak gyorsban...Borzalmas éjszakánk volt!!!Ilyen nem volt a 4 hónap alatt egyse!!!!!!
Iza szépen elaludt este a fürdés után,de vmi miatt felkelt éjfélkor...hiába adtam neki a cumit nem aludt vissza...ide oda csapkodta a lábait,meg mocorgott....na fél1kor mondom hátha szomji,adtam neki cicit,ki is ürítette az egyiket(sok volt benne kivételesen)Visszatettem,még mindig nem akart aludni...tisztába tettem,az se segített...fél 2kor mondom hátha még mindig szomji v éhes,erre kiszívta a másik cicit is :shock: :shock:
Nqa mondom most majd alszik!De nem...apja elkezdett horkolni...erre kicsit bekómázott :shock: de végül nem aludt,elkezdett dumálni...na ekkor már az apja is felkelt,ígyj obbnak láttam átmenni a másik szobába Izával(öcsém épp nincs itthon).Ott is mire elaludt...folyton a párnát cibálta a fejem alatt,a kis kezével az arcom birizgálta,közbe cumizott ezerrel..a cuppogást hallgattam végig...meg úgy odabújt hozzá :shock: Majdnem leestem az ágyról is,egy tök kicsi helyen kuporogtam....
Aztán fél 5körül megint felkelt....megint kiszívta mindkét cicit!!!!Aztán megint nem akart aludni...ekkor a férjem már elment melózni,így visszamentem a nagyágyra vele...nagy sokára bealudt....8kor megint evett....de még mindig nem alszik :shock: :shock:

Mi a fene van a levegőben????Mért nem alszik???Lehet a foga???Bár nem sírt,inkább mosolygott folyton...de a cumiját nagyon rágta,de inkább ferdén tette a szájába....na mindegy ,én hulla vagyok....szinte semmit nem aludtam :roll: remélem ma éjjel jobb lesz!!!!Ötletek,tippek???


Tali:akkor esetleg kedd???

annus11
 
 


Jó reggelt!

Jók lettek a talis képek, de ígérem legközelebb én igyekszem majd kikerülni a látótérből... :lol: :lol:

Netti,
a ruhát anyósomtól kaptuk (ruhaboltja van lenn Almádiban). Amúgy meg te mégis miből akarsz fogyni?!?!?! :lol: :lol: :lol:

Jövő heti tali: ha jó lesz a megszavazott időpont, akkor én is fel tudok ajánlani 1 felnőtt + 1 gyerkőcnyi helyet az autóban! Tinu, Szofi, nem tudnánk "megfelezni" a gyerekeket? Mármint hogy Tüci az egyik, Csongi + Tinu a másik autóban? Így mind a két gyerkőc el tudna jönni a talira...

Megyek főzni. :x

Kép

Kép
zsüci
 
 


Nagyon klasszak a képek!
És köszi a keresztelős hsz-et.

Járóka,
nekünk nincs még.Egyenlőre játszószőnyegen a földön van.Onnan nem tud leesni sem és van helye hasra fordulni.Már teljesen át tud fordulni, de a keze a hasa alá szorul még és persze sír mert nem tud visszafordulni. :lol:

Tegnapelőtt megkóstolt egy almát a drágám, tegnap meg egy felet meg is evett uzsira.

Gábris napirendje már nagyon jól kialakult.8 órakor kel :wink: délben szopi aztán alvás, 3 körül uzsi aztán játék és alvás aztán este 6 kor szopi 8kor fürdés még egy kis altatós szopizás és 9 körül alvás.Hajnalba még fel kel egyszer de 20-30 ml babatea és alszik tovább.
Ahhoz képest hogy az elején mennyit küzdöttünk a hasfájással meg a napi 3-4 óra alvásaival most nagyon jó baba lett.

KépKép
harhaj
 
 


Annus,
igaz, régebben, de nálunk is volt egyszer ilyen - Bogi felkelt 2 körül, kaja, majd fél3-tól fél 5ig móka és kacagás, ő úgy gondolta, biza nem alszik... aztán fél5 kor evett megint, és bealudt.
Tegnap nem aludt szokatlanul sokat napközben?

Harhaj,
Gábor aranyos :) Hasonlít Rád nagyon!

emese1979
 
 


Annus,
nálunk is csinált ilyeneket Gábris.Hajnali kettőkor arra keltem párszor hogy szószerint nevet a gyerek.Szeme csukva és röhögött álmában, aztán kinyíltak a szemei és reggel 6-ig szórakoztatni kellett meg cicizett is aztán napközben már nem volt gond vele.Nem tudom miért csinálja de szerintem nem kell aggódni.Én is csak kimerült voltam a végére, de a gyerek jól volt, szóval no para.

KépKép
harhaj
 
 


Sziasztok!

Harhaj, de örülök, hogy az a sok energia nem veszett kárba, és Gábris ilyen szépen fejlődik!

Incike, nagyon aranyos vagy, hogy ilyen szép képeket csináltál! Az ikrek az oroszlánban tényleg nagyon jó!

Zsüci, ne mondj már ilyen látóteres hülyeséget, olyan szépek vagytok Kamillával! És Te is nagyon csinos vagy! Nekem tetszel!

Annus, sajnálom, hogy rossz volt az éjszaka. Szerintem front. Csani éjjel aludt, de nappal már két napja kibírhatatlanul nyűgös, és oka meg nincs, főleg nem jön a foga...

Tinu, én benne vagyok abban is, hogy elfelezünk titeket Zsücivel! Kérdés, hogy a gyerekek mit szólnak? Tünci vagy Csongi el lenne-e a kocsiban nélküled...?
Talira nekem a kedd is jó!Anikó?
Kaja ma: reggeli: füge+gyümilé, ebéd: sült virsli+pirított gomba; uzsi: tejes KV; vacsi: azt még nemtom.

Gyöngyi, felteszek a blogba egy pár novellát, ha tényleg érdekel! 15 és 20 éves korom közt írtam őket, szóval már jó régen... :oops:
A takaró a mienk volt valóban, és az anyósom varrta...Ráadásul Andris gyereklepedőjének egy darabjával van alábélelve, szóval extra személyes...
Az anyag meg cseles, mert patchwork-szerű, de nem anyós varrta össze darabokból, szóval igaziból nem volt nehéz! Nem akarsz Te is varrni?

Csani szundikál :P

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


annus! Boldog 1/3 évet Izusnak!!

tök hihetetlen hogy már 4hónapja volt...meg hogy az enyimkölök még 3hónapos sincs :D

lili minden éjszaka 4 kor pukizik egyet, erre felkel és úgy gondolja hogy jóvan akkor eszek egyet...ha nem pukizna lehet nem is kelne fel :roll: :?:

Kép
Kép
mniki84
 
 


óóó életem első laptetüje :D

Kép
Kép
mniki84
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: