Új privát üzeneted érkezett!

Monica: Örülök, hogy újra itt, és hogy minden rendben! :D :D

Anyabebi: Nagyon szupi a kiságy! Tényleg jó üzletasszony vagy!!! :lol: :lol: :lol: A pocakod szép, csak az a 3 piros csík nem kéne oda... :lol: :lol: :lol: Vigyázz magadra!
bobóbaba
 
 


Sziasztok!


Szülés: nekem valószínűleg császár lesz. Ott azért csak fekszik az ember :wink:

Babakocsi
A miénk olyan 15 kiló... :wink:
Szerencsére, nem kell emeletre vinnem.

Monica
Örülök, hogy szerencsésen hazaértetek! Vigyázz magatokra!

Anyabebi
Jók a képek!
Vendég
 


Monica örülök,hogy haza értetek és minden rendben van.vigyázz magatokra,és pihenj sokat.

Anyabébi szép a kiságy :D ,de viszont a pocidra vigyázz jobban!!!egyépként szép nagy :D

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 

 
 

Sziasztok :)

Sziszkó :)
nagyon csini vagy!!!!
melszívóból nekem a medela mini electric volt én szerettem mert sokat kellett fejnem hogy a fiúknak legyen elég tejcsi ez meg fejt "magától" :) de mindenkinek más válik be ...
cumisüveget csak egyet vettem, mert sztem ősszel sem tea sem víz nem kell neki ha van tejcsi, ha mégsem lenne veszek majd még1-et. Avent nullásat.

Till :)

nekünk majdnem minden megvan ...
mondjuk én sok dolgot vettem használtan pl. mellszívót meg miegymást egy ismerős csajtól akitől a rucikat is... szerintem megtéri.
sterilizálod aztán jólvan.

Babapiperéből nekünk is a dokinéni fog felírni de majd csak ha megszületett :)


Anyabébi :)

jó a kép!! meg a komment is - jól beettél :lol: :lol: na de attól azért nem nő ekkora poci :lol: :lol:

- Te mekkora profi vagy ebben a netes vásárlásban!!
tök jók amiket vettél !!

Én tegnap vásároltam először vaterán egy légzésfigyelőt + ma a német ebayen egy pihenőszéket Zoénak :lol: - nna erre kiváncsi vagyok :lol: remélem okés lesz ...

Sünci :)

vettem abonettet - én még sosem ettem!! és tényleg tök finom!
plusz csináltam rá olyan kencét is amit írtál, fincsi volt!!!
köszi :wink:

Vcsibe :)

és van valami speckó recept ahogy sütöd a kenyeret?
és nem túl melós? én is gondolkodom rajta hogy kellene ... de én nem vagyok az ilyenekhez nagy tehetség ...

Sztercsi :)
bakker! kérdezném hogy mi történt, de éretem ha ilyen nyilvános helyre nem akarsz írni ...
remélem jobban vagy! nem hiányzik már ilyenkor az idegesség!!

Monica :):)
hurrá!!!
örülök hogy mégérkeztetek és újra itt vagy !!! :)
ha lesz egy kis időd írj magatokról bővebben ... :)

JA és jelentem: ma készre pakoltam a kórházi pakkom!!!!!
ennek többek között a tegnapi szörnyű nyillalásokkal teli éjszakám is az oka ...
Már csak a babaruhákat kellene kimosni és kivasalni ... nna ehhez nincs nagy kedvem.

R

Kép
zsrit
 
 


Akkor most ragadnám meg a lehetőséget, hogy tisztázzak egysmást. Előszöris. Amikor megírtam a legutóbbi hozzászólásomat, pontosan leírtam, hogy NEM akarom, hogy bárki légyszi légyszi gyere visszát írjon. Azt hittem, hogy az is egyértelmű volt, hogy nem sértődtem meg senkire, egyszerűen nem éreztem magam idevalónak. Senkit nem bántottam meg, senkinek nem írtam rosszat. Ezért is ért baromi rosszul, hogy mégis sokan a hisztis, a sértődött és az óvodás jelzőkkel illettek. De akkor most leírom, hogy miért éreztem azt, hogy nem vagyok idevaló. Igen, ez csak egy fórum. Csakhogy én része vagyok egy másik csapatnak, ami szintén csak egy fórum, de össze sem lehet hasonlítani a kettőt. Sokkal többen vagyunk, mégsem érzi magát senki hanyagolva. (itt tenném hozzá, hogy mi 3 hét alatt hozunk össze 100 oldalt az itteni 7 hónappal szemben, amit nem az überelés miatt írok, de ott mindig mindenki naprakész a másikkal ennek ellenére. És tudom, hogy erre is meglesznek a megjegyzések, de arra bátran mondhatom, hogy jól működő fórum). De nem is a hanyagolás része az, ami engem zavart. Előszöris már az is furcsa volt, hogy képet ide nem teszünk, mert mi van, ha valaki felismer. A gyerekünk nevét nem írjuk a vonalzóra, a fent említett okokból. Titok, hogy hány évesek vagyunk, hogy hogy hívják majd a picit, és egyáltalán. Nem tudom, hogy nektek milyen emberi kapcsolataitok vannak, de az én világomba ez nem fér bele. Én szeretek őszinte lenni. Ha valamiről nem szeretném, hogy más is tudjon, akkor azt nem írom le, de nehogymár azon parázzak, hogy jaj, valaki felismer. Nem a hozzám nem szólás zavart, (bár volt amikor kimondottan rosszul esett, hogy a feltett uh képem után sokkal többen kommentáltátok az utánam feltett szalonnasütős képet, amin a kenyér meg a szalonna látszott... Persze senkitől nem várom el, hogy átérezze, hogy milyen elmenni egy uh-ra és úgy kjönni, hogy minden rendben, mert ti ezt természetesnek veszitek). De nem vagyok sértődős, és kikérem magamnak, hogy így nyilatkozzatok rólam. Azért csak most reagálok, mert most néztem vissza, hogy írtatok-e a témára valamit, és felháborított, hogy ilyet kellett olvasnom: "illett volna, azok után, hogy mindenki hozzászólt a történtekhez". Akkor itt az illendő kötelezettségem. Csak azt nem értem, hogy ha engem neveztek sértődős óvodásnak, akkor miért ti vagytok megsértődve, hogy akár Trixi, akár én leléptünk? Nekem kéne a ti szavaitokkal élni, hogy ez csak egy fórum? Próbáltam magam visszafogni, és lehet, hogy most is jobban tettem volna, ha hallgatok, de az igazságtalanságot nem szeretem. Szerintem semmi olyat nem írtam, amin bárkinek joga lett volna így reagálni. De ez is mutatja az itteni kapcsolatok felületességét. És csak sajnálni tudom, hogy ha nektek ez a jó csapat... És hangsúlyoznám, hogy itt megintcsak nem akarok senkit személy szerint megbántani... Természetes, hogy mindig vannak olyan emberek minden csoporton belül, akik egymásnak szimpatikusak, és olyanok is, akik kevésbé. Nekem is vannak emberek, akikkel sajnálom, hogy ilyen formán nem fogom tartani a kapcsolatot, mert tetszett a hozzáállásuk, hozzászólásaik, de egyszerűen semmi pluszt nem nyújt nekem ez a topik. És azt nem értem, hogy ez másoknak miért kell hogy gondot okozzon. Pont azért írtam, hogy ne hívogassatok vissza, mert nem ez volt a lényege az egésznek. De ebből is látszik, hogy mennyire nem figyel itt a többség arra, amit mások írnak. Elköszönni jöttem akkor, mert így éreztem fair-nek, és eszem ágába nem jutott volna, hogy sértegetések célpontja leszek emiatt. Mindenki nézzen magába, és gondolja végig, hogy miért volt rá szükség. Aki kicsit is ismer, a hisztis szót biztos hogy nem használta volna, a sértődöttet szintúgy, tehát én továbbra sem érzem magam megsértve, csak fáj, hogy sokan így reagáltak.

Kép
Kép
kopee
 
 


erre nem mondok semmit, csak annyit, hogy sajnalom... :( :( :(
Vendég
 


Monica, orulok, hogy épségben hazaértetek :D
Gondolom te is úgy vagy vele, hogy mindenutt jó, de legjobb otthon :!: És bizony nektek már Fr.o-ban van az otthon! :wink:
Ja és én is hiányoltalak, de tudtam, hogy mentek haza és úgyis jelentkezel, amint lesz idod :!: :wink:

Vcsibe, tobbiek, hát nagyon hajlok én is az Avent felé, foleg ezért is, mert egy csomó minden van hozzá! Mondjuk az elektr.-tól kicsit tartanék, oszintén szólva, úgyhogy inkább kézit választok :wink:

Sztercsi,
két dologra gondolok, ami torténhetett veletek :( , de persze megértjuk, hogy nem akarod ide leírni.........remélem már jól vagytok, vigyázz nagyon magatokra!!!!!! Esetleg ha lesz kedved, a gmailre megírhatod, azt csak mi olvassuk :wink:

Lecsó, muszály hozzászólnom, mert én is imádom :lol: En úgy csinálom, hogy sok hagyma megdinsztel, rá felkockázott cukkini (ilyenkor tele a szuleim kertje vele), kicsit megrottyan, rá a felcsíkozott paprika, megsózom,( néha pici ételízesítot is teszek rá), aztán a vége felé mehet bele a feldarabolt paradicsom! Amikor majdnem kész, akkor ráontok 4-5 felvert tojást, mi így szeretjuk, tojásosan! Husi nem mindig megy bele, mi anélkul is szeressuk, de ha van itthon kolbász, szalonna vagy virsli, akkor belerakom azt is :lol:

Anyabébi, vigyázz jobban a pocidra :wink:
Nagyon jó vásárt csináltál azzal a kisággyal, ugyi vagy! :lol:
ginuska
 
 


Szép estét csajok, még gyorsan behuhogok... Ma egész nap pakolásztam én is, szétválogattam a ruhákat 0-3, 3-6 és 6-12 hónaposakra. Roppant hasznosnak éreztem a tevékenységet, mert legalább átlátom azt, hogy 3-6 hónapos korában naponta minimum ötször át kell öltöztetnem őnagyságát, hogy minden ruhát tudjon hordani a három hónap alatt!

Ginuska, köszi, hogy felhívtad erre a figyelmemet, majd meg is nézem hogy mennyire van egy szintben a két ágy... Egyelőre mondjuk nem jutottunk még el az összerakásig sem, nemhogy a szintezésig..

Anyabébi, te tényleg jól nyomod a cuccokkal! Szuper az ágy! És micsoda pasi! Tetkós és még kakaós csigát is süt! :D
Hasméret: ma összeütköztünk a párommal az ajtóban, mondtam is neki, hogy túl nagy a hasa, fogyóznia kéne...

Sünci, a Kútvölgyiről áradoztam tegnap.

Vcsibe, nem a nagynénédnél voltam. Jó fej amúgy? Lecsó: nálunk ma volt. Lájtos, jó sok kolbásszal... :lol:

Sztercsi, te jó ég, mi minden történt veletek... Még jó, hogy rendeződtek a dolgok.

Monica, nagyon örülök hogy rendben hazaértetek és minden OK! Majd írj bővebben, hogy mi a helyzet.

Kopee, szerintem senkinek sem okozott gondot a döntésed, csak mindenki megírta a véleményét róla - őszintén ráadásul, pedig azt hiányoltad itt nálunk... És ez sztem nem felróható senkinek, hiszen pont ezért vagyunk itt, hogy véleményt cseréljünk. Én is másik topikon kezdtem, de otthagytam - nincs ebben semmi. De nem szeretném tovább boncolgatni a témát, úgyhogy minden jót neked / nektek a továbbiakban!

Kép
szilveeaa
 
 


Kedves Kopee!

Nem tudom hogy olvasod-e - elvileg már az előzőeket sem olvastad amiután elköszönni jöttél, de hátha...

Mint más is írta - és amit én is éreztem néha - előfordul hogy az emberre nem úgy / vagy nem reagálnak.
Fórumozni szerintem külön "művészet" - vannak ebben profik - én spec. elég kezdő vagyok benne, évekkel ezelőtt fórumoztam csak és akkor is keveset.
Az, hogy milyen lesz egy társaság rengeteg dolgon múlik, sokszor akár olyan "apróságokon" is hogy nem mindenki ér rá nonstop a gép előtt ülni és mindíg mindent nyomon követni.
De ezt NEM feltétlenül bunkóságnak vagy a másikra nem odafigyelésnek kell betudni.
Én tényleg nem értelek Téged hogy most mi is a bajod?
Vagy egyáltalán Te tudod hogy mi a bajod?
Illetve ha igazából semmi, csak nem érezted itt jól magad, akkor most minek írsz ide litániát lehúzni az itteni embereket..
Miért van erre szükség?
Sajnálom ha valaki megbántott itt, vagy bántóan kommentálta a távozásod, ez teljesen értelmetlen ...
- szerintem ha valaki "menni" akar, engedni kell és nem kommentálni ... (Bár még mindíg úgy érzem hogy sokakhoz képes Te sokkal több figyelmet kaptál köztünk)

Én őszintén örülök ha Te - vagy Trixi (aki nem túl fair módon névtelenül írt legutóbb) megtaláltad azt a topicot ami szuperul működik és ahol jól érzed magad.
Nincs két egyforma.
Ez ilyen. Aki akar ír, aki nem nem. Én így gondolom.
Valamint hogy némileg naív elképzelésnek tartom, ha azt gondolod hogy a fórumtársaid lesznek a barátaid. Főleg ha - ahogy írtad - ennél sokkal többen vagytok mint itt.
Persze vannak kivételek és kialakulhat egy-egy jó személyes kapcsolat.
Alapvetően az internet - és annak ez a formája különösen -magában foglal némi felületességet, de talán ez nem akkora nagy dolog!

Kívánok neked minden jót!! :) és azt, hogy tudd egy picit lazábban felfogni a dolgokat ... Nem ezek az igazán fontos dolgok az életben és ezt Te tudod a legjobban :wink:

Üdvözlettel:

Rita

Kép
zsrit
 
 


Szilveeaa: ha a kútvölgyiben szülsz és szülésznőt keresel, akkor csibe nagynénjével nem választasz rosszul. Az én fiam nála született igaz nem választottként, hanem ügyeletesként de ha minden ügyeletes ennyire figyelne rám sose gondolkoznék rajta, hogy válasszak-e szülésznőt, mert én (mi) maximálisan elégedettek voltunk vele. :)

Zsrit: :wink:

MIndenkinek jó éjt! :)
anyabebi
 
 


Sziasztok!

Monica, örülök, hogy jól vagy és minden rendben veletek! A takarítónő nagyon jó ötlet. Charlotte hogy viseli, hogy nem nyúzhat annyit, vagy Ő nyugisabb típus?

Anyabebi, nagyon klassz dolgokra sikerült lecsapnod, szép a kiságy pucéran és felöltözve is! :lol:

Zsrit, volt férjed, bőrgyógyász :twisted: :twisted: ! Nem tudom, hogy egy dokinak ezt nem kéne látnia, hogy nem megy egyszerre, vagy, ha gyanús mondja azt, hogy majd a kórházban és ne szenvessze a gyereket? Abba sem gondol bele, hogy ezután az ő dolga is nehezebb lesz, mert már nem három, hanem öt ember kell majd Bence lefogásához? Sikerült azóta leszedetni Bence szemölcsét?

Sziszkó, örülök, hogy nem esett bajotok! A teherautósofőrnek feltűnt egyáltalán, hogy elhagyott valamit?

Tilli, Sünci Betty, nagyon fegyelmezettek vagytok, le a kalappal előttetek! Sünci, ahogy a diétádról írtál már majdnem azt hittem, hogy menne ez nekem is, de elolvastam azt is amit Tilli írt és rájöttem, hogy a fehér (vagy nem fehér, de legalább) kenyér és a péksütik nekem nagyon hiányoznának és az amikor a fiúknak készítem a vacsit mindennap nagy próbatétel lenne. Betty, sikerült már a fagyit beillesztened?

Ginuska, nagyon szép mindkét kiságy, amiről képet tettél fel! Nekünk kivehető rácsos, három fokozatban állítható, később gyerekággyá alakítható változat van. Az ágyneműtartó része sajnos valóban nem fedett, de az nagyon jó volt, hogy a rácsokat középen ki lehetett venni, így egyik fiú sem törte össze magát, hanem szépen kimászott a rácsok helyén. A kókuszmatrac tényleg nagyon szuper áron van felétek, kb. harmadannyi mint nálunk a legolcsóbb változat.

Zanikó, sajnálom a rossze helyen lévő visszereket! Barátnőmnek volt ilyen (szintén Anikó), szülés után teljesen rendbejött. Néztem a táblicskut, nagyon szép neve lesz a kislányotoknak (hugomat is így hívják)!

Velem semmi különös nem történt, szerdán megyek újra dolgozni (már csak pár napot) és nőgyógyászhoz is. Remélem mindent renben talál majd és azt, hogy Ebi is befordult már menetirányba, mert most már, ha eddig megúsztam nem szeretnék császárt.

Pattogó, megnéztem a blogodat és Bence méreteit. Valóban szép nagy lurkó. Te a lányokat császárral vagy hüvelyi úton szülted?

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Kopee........lehet tényleg félreértettél minket.

Monica! Örülök, hogy épségben hazaértetek. :)

Ginuska! A pici miatt fogom fel a dolgot súlyosabbnak. Csak csóválom a fejem és néha mosolygok a dolgokon. Főleg azon, hogy velem, velünk mindíg történik vmi. 8) De talán ettől nem uncsi az élet. Neem? A szomszédok meg már megeszi a kíváncsiság miért tartóztattak le vkit előttünk és miért volt itt a rendőrség :) Agyaljanak csak rajta :) :)
Az élet megy tovább, a férjemmel a picire koncentrálunk.

Beszerzendő dolgok: Most, hogy ma már csak 9 hetem van...........azt hiszem hiányzik pár dolog. Azaz ruhákon, textilpeluson és fürdőlepedőn kívül nincs semmink. Jó, kapunk kádat, légzésfigyelőt,hordozót, babakocsit(megjegyzem nem a legkönnyebb típushoz tartozik, szóval edzett lesz majd a bicepszem). Na megnéztem a listát, tisztálkodási szerek 0, pelenka 0, hűha, de sok minden van még, kisebb apróságok. Szekrény, pelenkázó lehet készen lesz a héten :)

Szépek a pocakok :)

MA kezdődik a terhesfelkészítő. Persze a férjemnek reggel odaadtam az autót, nem kell jelzővel, szóval a mai jogi dolgokat kihagyom.

Na, elbattyogok a boltba. Szilvásgombóc, oh, oh, oh, oh. Anyósom azt hozott nekem.

Puszi!

Sztercsi
Vendég
 


Sztercsi, örülök, hogy nem esett bajotok! Nagyon jó, hogy próbálod máris feldolgozni a történteket. Babacuccokkal én is hasonlóan vagyok, de remélelm mire a picit hazahozzuk már a helyén lesz minden. Szilvásgombócot küldhetnél fénypostán.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


datolya: simán szültem a lányokat. :)

Nem sűrűn fogok jönni egy darabig. Igyekszem azért olvasni, de írni nem hiszem, hogy lesz türelmem. Tegnap elég nagy balhé volt itthon. (Együtt lakunk anyámmal és nagymamaámmal). Anyámmal elég felszínes a kapcsolatunk, valószínű, mert 6-7-8 éves korom környékén lepasszolt a nagymamámnak, hogy neveljen tovább, mert eszébe jutott, hogy nem élte ki magát.. Mindegy egy önző, magát sajnáltató kirakatember. Ezt eddíg is tudtam, de tegnap ez valahogy ténylegesen ki is derült. Mindegy. Szó szót követett, elkezdett csapkodni, és hozzámvágott egy nagy képet. A nagymamám és a férjem szeme láttára. És utána volt pofája letagadni. Na itt lendült az én kezem is. Az egészben azt sajnálom a legjobban, hogy a gyerekeimnek mindezt hallani kellett. Mindegy. Kipanaszkodom magam a blogomba, ha valakit érdekel elolvassa az egész sztorit.
Bencus jól van, pocak nem kemény. Így max egy jóadag lelki sérüléssel megúsztuk az egészet. Pusz

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Babakocsi, hát én is örülök, hogy már nem panelban lakom. Anno én is a negyediken laktam, ahol nem volt lift. Ott sem lehetett semmit sem kint hagyni a lépcsőházban vagy lent a pincében. Velem szemben lakott egy fiatal pár, amikor megszületett a babájuk egy pánikban költöztek el. Én már a terhesség alatt leléptem volna, nem lehetett vicces naponta többször is felmászni oda.
Most 3 lakásos sorházban (vagy tripla ikerházban) lakunk, a bejárat elé szeretnénk a szomszéddal közösen egy esővédőt építeni. Ott jól ellesz a babakocsi. Remélem.

Sztrecsi, ez nagyon rosszul hangzik... :shock:
Szerintem nem vagy még elkésve semmivel. Egy csomó minden csak azért van meg nekünk is, mert a Vaterán vettem, vagy belebotlottunk, vagy a nagyik megvették. Direkt bevásárlótúra még nem volt. És neked van még két hónapod, az rengeteg idő.

Kicsike, jó neked hogy a párod tud főzni. A Tomi még egy tésztával is meg van lőve. :lol: De azért szorgalmasan tanítom, hogy legalább jó kukta legyen. :)
Dőzsölsz, lecsó + kóla? :lol:

Zsrit, a gépi kenyérsütés nagyon egyszerű, egyetlen macera, hogy időben kell bekészíteni, mert három és fél óra mire elkészül, plusz még ki is kell hűlnie. Én receptet a netről szedtem és onnan kísérleteztem ki azt, ami nekünk ízlik. De kezdőknek nagyon jók a boltban kapható lisztkeverékek, amihez szinte csak folyadék kell. Itt van sok okosság: http://margit2.extra.hu/gepikenyer.htm
Csináltam már így sok zsömlét és fonott kalácsot is, még az sem több mint fél óra meló összesen.

Szia Monica, jó hogy végre otthon lehetsz, nincs ennél megnyugtatóbb ilyenkor. :)

Szilveeaa, a nagynéném privátban jó fej, de persze mint szülésznő nem tudom milyen lehet. De én szívesen mentem volna hozzá, csak hát a Kútvölgyi innen nagyon messze van. Köszi Anyabébi a véleményt róla! :D
Hasméret, én is mondtam már a páromnak, hogy nagy a hasa, de valamiért nem hitt nekem... Persze ő 69 kiló... :lol:

Pattogó, nagyon sajnálom, hogy ilyen szülőt fogtál ki és főleg hogy idáig kellett hogy fajuljon a helyzet. Emlékszem, hogy már ejtettél néhány szót erről és csodálkoztam is, hogy bírod. Remélem a párod és a gyerkőcök majd segítenek.

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Ezt én most nem értem :cry: :cry: :cry: :cry:

Kopee/Muffin/Evelin :wink:
Én felvállaltam magamat... képeimet itt tettem közzé... és mindig nyíltan írtam magamról...
VISZONT... a 2008 nyári topik zárttá vált... akkor most mi van?????
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.08.24 10:29-kor.
Vendég
 


Sziasztok Lányok!!!

Életjel: köszi mindenkinek,aki hiányolt! 8)
Velünk minden ok,szerdán voltam dokinál,több mint 2100gr-osak vagyunk és még mindig koponyafekvésű a lánykám,lepény is jól működik....
örülök,h mindenkivel rendben van minden!!!!
azért szoktam olvasgatni Benneteket,csak ritkán veszem a fáradtságot,h írjak is.... ezer bocsi ezért!!!

Monica: jó,h végre hazamehettél és minden ok veletek! sok pihi!!!

sok ez a 9 hónap ahhoz,h ne történjen senkenkivel se valami,amin lehet izgulni. legalábbis én ezt így élem meg!!!
tnap este a frász jött ránk,m wc után látom,h picit vérzek,majdnem szívinfarktust kaptam,hívtam a dokim,ki volt kapcsolva,gyorsan bevágtuk magunkat a kocsiba,irány a kórház....
hááát az ügyeletes szülészcsaj v. nővér nem igazán örült nekem,mondtam h dokit akarok azonnal. majd felébrsztette az ügyeletes dokit,de közben kiderült,h az én dokim is bent van és inkább őt hívta.... ctg,majd megvizsgált,minden rendben a méhszájam zárt,bébi jól van,kiderült,h a kúp,amit adott szerdán,kikezdte a méhszájamat és az vérzett picit...
uh-gal is megnézte a méhlepényt,minden ok ott is...!!!!!
mehettünk haza!! na azért olyan jól nem aludtam az éjszaka,gondolhatjátok!
:roll:

a nagy ijedtségre ma megfogadtam,h nem csinálok ma semmit,csak fekszem,alszom,olvasok!!!!!

Kép
jovana
 
 


Monica: sikítok én is!!! :lol:
kórház: Szent Margit kórház Bp.
név: Fédra

Kép
jovana
 
 


Fórum... nyílt a dolg... és ha nem érzem jól magamat ott, akkor egyszerűen nem írok oda... nam kedzek magyarázkodni... :oops:

Kopee
Minden szépet és jót kívánok nektek! (van nagyon szuper szájsebész ismerősöm, aki hasadékos gyerekekel is foglalkozik... Mo-n, TB támogatott ellátás.... ha esetleg érdekel, akkor PÜ...)
Vendég
 


Sziasztok!
Megjöttünk a pihiből..
Még egy kis szinünk is lett :) Tudom, hogy más "nyaralóknak" nem nagyon tetszett ez az idő, de nekem nagyon :)

Holnap UH :) Nagyon izgulok!!!!

Kórházi cucc: ha mindenz bepakolok, amiket írnak, hogy nem árt, hogy viszel, akkor egy börönddel kéne menni. Nektek mennyi lett?

Kezdek izgulni, már csak alig van pár nap...
pocok001
 
 


Sziasztok!

Van ékezetemm!! :lol:

Mire pénteken hazaértünk nagy meglepi várt, Párom összerakta a bútorokat, a babakocsit, babaruhákat kimosta, kitakarította a lakást, és ezeket nem is említette, mikor Mo-ra jött. :lol: Tiszta aranyos :oops: :D Nekem már csak vasalni kell majd a baby ruháit, de vaslni meg szeretek, majd legkisebbre állítom a deszkát, és ülve, vagy nemtudom. :roll: :lol:
Aztánn péntek este még a dokimhoz is el kellett mennem, de minden rendben, nem viselt meg az utazás. :D

Holnap el kell mennünk a gyerekdokihoz konzultálni, hogy felveszi-e Alexot majd. (hát remélem, mert más gyerekdokit nem nagyon ismerek a környéken :roll: ) Utána meg megígértem Charnak, hoyg kap egy tatyót ovira már tisztára be van zsongva. :lol: D utána jövök haza, és ki se szállok az ágyból, mert ilyenkor mikor mennem kell valahova rettenetes lelkifurdalásom van. :oops: :roll:

És elkezdtem vizesedni. :shock: Még valaki esetleg hasonló problémával? :roll:

Még anniyt szeretnék hozzáfűzni a Kopee témához, hogy amit Andi irt, azt én is észrevettem, hogy a másik topic amibe ír zárt, akkor hogy is van ez a felvállalás dolog? :roll:

Anyabebi
Nagyon szép a kiságy!Ügyes voltál! :lol: Pocid meg :lol: :lol:

Zsrit
Kűűd át a rucikat, kivasalom,nekem is kell úgyis. :mrgreen:
Kórházi pakkomat én még el se kezdtem összeszedni. :oops:

Datolya
Hát sikerült Charral megértetni, hogy most nem emelhetem föl, nem ugrátathat, és ez Mo.-n működött is mert mindig volt ugye akit ugráltathat..de most sajnos csak én vagyok, mert Ákos csak este jön haza, így kénytelen vagyok én kiszolgálni.A partra vagy a játszótérre a szomszédunk leviszi, meg nagyon sokszor átviszik majd megukhoz játszani, hoyg tudjak pihenni, de azért még így is töbet kell ugrálnom,mint amennyit szabadna. :roll:
Charlotte meg a nyugodtság az két különböző fogalom. :roll: :lol:
Mondjuk hál'istennek ha valami érdekli, akkor azzal órákig le tudja kötni magát.

Pattogó
ez nagyon durva :shock: :? :x szegénykém...nagyon sok erőt és kitartást küldök neked. :roll:

Jovana
javítottam a tábliban. 8) Nagyon szép nevet választottatok! :wink:
Háát azért Fédrának is vannak méretei, szép nagy már ő is! :lol:
Nem csodálom, hogy megijedtetek, emlékszek még arra a napra, m ikor velünkis hasonló történt.. :? :(
Vendég
 


Sziasztok!

Monica!Nagyon rendes a párod,hogy így összekészített mindent!És ha nem haragszol,én is küldöm a maradék vasalnivalót :) !

Jovana,még jó,hogy megijedtél,de szerencsére akkor minden o.k!


Pocok,én még nem csomagoltam össze(legkésőbb jövő hétig adtam magamnak haladékot,mert még sok mindent vásárolni kell),de sejtem,hogy nagyon kell szelektálnom,hogy ne legyen belőle bőrönd.


Pattogó,hát nagyon sajnálom,hogy így kell élnetek a mindennapokat.Pedig leírásod alapján nagyon szimpi,klassz család vagytok,te pedig tele energiával(pozitívval).

Kép
Kép
zanikó
 
 


A fórumozáshoz meg csak annyit írok(mert úgy érzem,a többit már kitárgyaltuk oda-vissza),hogy én teljesen megértem,ha valaki nem adja meg a saját,vagy a gyereke nevét.Ezzel nem feltétlenül hazug,v. nem őszinte ember.Sajnos nagyon sok betegesen kíváncsi,perverz,vagy egyéb módon kattant egyén van,aki már sokszor megkeserítette fórumozók életét.(nem véletlenül zárt a lányommal egykorúak fóruma is)

Kép
Kép
zanikó
 
 


Szia lányok!

Csak nagyon gyorsan futottam át a hosszú hétvége termését, előre is bocs, hogy nem jegyzeteltem és nem válaszolok mindenkinek. Utolsó hetem a munkában :roll: De úgy érzem, hogy nem fogom túlélni...Pocakbabám nagyon erősen tiltakozik minden ülő tevékenység ellen, úgyhogy félóránként sóhajtozás, séta, pisi, vízivás...hű és még két hónap...

Egy barátunknak pénteken éjszaka született meg a kislánya, majdnem 3 héttel a kiírt időpont előtt. Erre az én uram bepánikolt, hogy mi lesz, ha nálunk is így lesz és szegény gyereknek még nem vettünk semmit :?

Gyula gyönyörű volt, de igazából csak pihentünk, mert az aktív tevékenységre nem volt annyira alkalmas (legalábbis számunkra). A szálloda wellness-e elég picike volt, egy kisebb úszómedence, két jakuzzi, sok vendég....így a napozóteraszon az árnyékban olvastam jobbára. Pénteken átmentünk a várfürdőbe, ahol 22 medence van, fele termálvíz, fele normál. A füvön, főleg az árnyékban talp alattnyi hely se...az uramnak kb. 10 perc után lett elege a tömegnyomorból, de azért meggyőztem, hogy 2x2.000 Ft-os belépőjegy vásárlás után legalább egy órát maradjunk...én ott fürödni sem mertem, mert "annyiféle" nemzetiségű ember volt a medencékben...

De azért sokat sétáltunk, megmásztuk a várat, kisvonatoztunk, és végre volt időm olvasni! Ja és van egy bonbon manufaktúra is, ahol nagyon csábító volt a kínálat... :roll:

Végül egy nappal korábban hazajöttünk már szombaton délután, mert a barátunk "tejfakasztó bulija" szombaton este volt, amin mindenképpen részt akartunk venni. Így aztán tegnap délután eljutottunk Kristófnak vásárolni. Sok "apróságot" megvettünk egy kisebb vagyonért a Matti-ban, de a listának még a felénél sem tartunk. Vettünk légzésfigyelőt, Avent kézi mellszívót, cumisüveg sterilizálót, pelenkázó feltétet, kókusz matract, cumit, lázmérőt és még ki tudja mi mindent...néhány ruhát is vettünk a Kenguru Gold-ban. A neten kinézett babakocsi végül élőben egyáltalán nem tetszett, így aztán átmentünk a Brendon-ba és ott kinéztünk egy Peg Pérego babakocsit, de még nem igazán vagyok biztos benne, hogy ez lesz a nyerő....

Szisz, a ti babakocsitok is szuper és tényleg nem volt horror az ára.

Datolya, az autóval kapcsolatban nem a műszaki oldalról közelítettem meg a dolgot, hanem jogi oldalról (jogi szakdiplomám van), könnyen ráijesztettem néhány szakkifejezéssel az ürgére. Először hápogott meg próbált keménykedni, de aztán abban maradtunk, hogy majd a hosszú hétvége után visszahív, mert szabadságon van. Erre még aznap délután hívott, hogy körüljárta a témát és van egy szervíz (nem márkaszervíz!), ahol meg tudnák csinálni az autót a márkaszervíz árának a töredékéért, más technológiával, ennek a költségét ők bevállalják és garanciát is vállalnak rá. Így most autóka a szervízben figyel és holnap készen lesz állítólag. Az uram beszélt a szerelőkkel, akik tényleg hozzáértőnek bizonyultak, úgyhogy most reménykedünk, hogy tényleg jó lesz. Ha nem, akkor folytatom a keménykedést 8)

Szilvi, India? Hú, ez tényleg életreszóló élmény lehetett. Tanultál is hindi-ül?

Kinga

Kép
kkia
 
 


Twinsmomma, nagyon igazad van a fórumot illetőleg. Ráadásul olyat is hallani, hogy visszaéltek a netre feltett képekkel, adatokkal, ezért én is óvatos vagyok ezekkel. Bizonyos dolgok még beleférnek, de azért nem itt fogom kiteregetni az egész életem.

Jovana, szép nagy baba, akkora, amekkorának lennie kell. És örülök hogy a kórházas túra csak vaklárma volt.
És nagyon csinos, ritka nevet találtatok. :)

Pocok, én is csak óvatosan fogok pakolni kórházi cuccot. Pl 4 hálóinget ajánlottak, de szerintem kettő bőven elég. Plusz pipereholmit is csak minimálisat viszek, abból inkább illatmenteset ajánlanak. Optimális esetben úgyis csak 3-4 napig leszünk bent. És ha valami hiányzik, még bármikor be lehet hozatni.

Monica, nagyon jó fej a párod! :D Vasalni én egyébként is ülve szoktam (tévézek vagy DVD-zek közben) és egy nagy fitnesz labdán ücsörgök, így nem is olyan fárasztó. És Nünüke is élvezi a pattogást. :lol:

Vizesedés, eddig még csak egyszer-kétszer vettem észre hogy kicsit be van dagadva a lábam, de még nem vészes. Viszont az egyik ismerősöm már a 4. hónaptól szenvedett ettől. Mondjuk rajta sok súlyfelesleg volt és semmit sem mozgott. A jógatanár masszírozást és különféle bokakörzéseket, -mozgásokat ajánlott erre.

Kkia, kitartás a melóhoz, nekem is ez az utolsó hét. Már tűkön ülök... És egyre kevésbé érdekelnek az alapanyag-gondok... De azért egy káoszt sem akarok itt hagyni...

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Pattogó nem semmi amit el kell viselned.Vigyázz nagyon magadra és a babára is.Kitartás.

Vcsibe az Én Férjem sem tud mindent főzni de mostmár egyre több mindennel próbálkozik.A végén még sütni is fog :D :D :D na ez csak vicc mert azt biztosan nem csinálná meg.Nem sütis egyáltalán. :? De Én igen :D
Tegnap este olyan édesség ehetnékem volt,hogy 7-kor nekiálltam palacsintát sütni. :D
Sütöttem simát és olyat is aminek almát reszeltem a tésztájába.
nagyon jól esett.Kisfiam örömében"szét rugdosott" :D :D

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Sziasztok!

Látom, zajlik az élet mindenkivel!! :)

Kérdésem lenne... Van még valaki, aki görcsölget? Elég rendszertelenül, de pár napja görcsölget a pocim. Olyan érzés, mint mikor megjön. Eddig csak főképp esténként, ma viszont reggel/délelőtt, meg most is... Pedig igazán nem csinálok semmi megterhelőt, nem értem... Lehetséges hogy ezek már a jóslófájások? Merthogy ugye a számított időtől eltérően lehet 2 héttel idősebb a pici...

Lili

Kép
édi16
 
 


Twins, Zsrit, Zanikó, nem akartam kommentálni a dolgokat, de nagyjából leírtátok ugyanazt, ami a véleményem a torténtekrol :wink:
amúgy nagyon sajnálom, hogy ez tortént..... :(

Datolya, nálunk is mindenutt drágább a kókuszmatrac, itt, ezen az egy helyen kerul csak ennyibe, de remélem azért a minoségével nem lesz gond!!!! Kép alapján nem tunt bóvlinak !
Majd ha megérkezik a matrac a kisággyal egyutt, beszámolok róla, hogy milyen és tervezek majd fotót is feltenni a kész babaszobáról :lol:

Sztercsi, van még 9 heted, szépen lassan meglesz minden, ne aggódj! :wink: En is kb. a 30-31. héten pánikoltam be, hogy nincs meg még semmink a babának, de azóta elég szépen osszegyujtogettuk a dolgokat :lol: A hét végéig tervezem kompletizálni a korházi csomagomat, hogy azon már ne kelljen idegeskednem, hogy nincs meg, kozben pedig várjuk a kiságyat! :D
Jaaaaaaaaaaajjjjjjjjj, szilvásgombóc!!!!!!!!! a kedvencem!!!!!! :D Légyszi kuldjél nekem belole, nem lakunk olyan messze egymástól, kb. 40 km :D , kinyitom az ablakot :D :D

Kkia, udv. viszont a nyaralásból!

Pattogó, sajnálom a torténteket és hogy ráadásul egyutt kell vele laknotok :evil: .........megkeresem a blogodat, már régóta tervezem :roll:

Monica, én vizesedem :cry: ..........sajnos az utóbbi napokban olyannyira, hogy gyakorlatilag a papucson kívul más cipo fel sem jon rám

Jovanna, szép nevet választottatok! :wink:

Lányok, én holnap megyek az utolsó kotelezo UH-ra.......már nagyon várom! :lol: Kicsit korai idopontra tette szerintem a doki, mert nálunk ezt a 36. hétben szokás megcsinálni, de nem ellenkeztem, amikor mondta a holnapi dátumot :roll:
Nagyon-nagyon kiváncsi vagyok a picur nagyságára, súlyára.....én úgy saccolom /a multkori UH-hoz viszonyítva/, hogy lesz olyan 2700 g már most!!! (ha nem nagyobb) Mindigis nagyobb volt legalább egy héttel a koránál......
Ismerosom, akivel egyutt végeztuk el az egyetemet, mult szombaton megszult, rendes idoben, 39. hétre, 4 kg , 54 cm, kisfiú!
Jó nagy baba lett O is, pedig az anyuka nagyon vékony volt!
Hát nekem is valószinuleg valami ilyesmi méretek lesznek, ha kibírom a végéig :wink:
ginuska
 
 


Szilvásgombóc???????!!!!!!!!!!!!!!!!
Kérhetek Én is? :shock: :lol:

Néztem a margit2.extra.hu oldalt csorgott a nyálam rendesen a sok finomságtól.
andi konyhája.hu az is nagyon jó ha valakit érdekel nézzen be vannak képek is. :lol: :lol:

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Hahó Mindenkinek!!!!

Ma délután (kb. 2 óra múlva) indulok be a városba a diavitológushoz-nagy kedvem van hozzá mit mondjak!!! :? :? Tegnap este kiruccantunk a párommal (és egy baráti párral)a kicsink nélkül vacsizni (a 2 és fél év alatt talán ez volt a második alkalom Iliasz nélkül). Nem hagytuk itthon a nagyszülőkkel, hanem elvitték őt egy falusi buliba, amiről hajnali 2-kor ért haza (már most éjszakázik és mi virrasztva várjuk őkelmét :D :D ) egy nagy sebbel a fején, amit kicsivel a hazaindulásuk előtt szerzett. Állitólag egy rokon idősebb nő ölbeakarta venni, hogy elbúcsúzzon tőle és az unokája ezt látva nekik rohant és ledöntötte őket. szegény öregasszony elesett és megütötte magát, s persze az én kicsim is. Innen a duzzanat a fejecskéjén. Én frászt kaptam, amikor megláttam és eldöntöttem, hogy nem akarom, hogy bárhová is menjen nélkülünk ezek után. Tudom, tudom, ez akkor is megeshet ha ott vagyunk mi is, de akkor is. :evil:
Amúgy a vacsink nagyon jól sikerült csak a cukrom lett egy cseppet magasabb utána-pedig nagyon vigyáztam. Csak husit meg salátát ettem, de valószinüleg kicsit többet a kelleténél. Sebaj, a kicsi lányom nagyon elégedett volt a pocimban és állandóan ide-oda mozgott.

Lányok, én nem sem értek már semmit...Én nagyon jól érzem itt magam, még ha állitólag keveset is írunk-illetve mindenki annyit, amennyit az ideje engedi. Szerintem sokan úgy vagyunk vele, hogy sokkal többet lennénk itt, ha tudnánk!! Van egy szuper gmail-ünk, ahová feltettük a személyes képeinket, ezalatt a több mint 7 hónap alatt többé-kevésbé megismertük egymást s mint már korábban is említettem annyi mindent éltünk meg együtt amivel szerintem még közelebb kerültünk egymáshoz. Még akkor is, ha ez csak egy fórum. Nem értem....

KépKép
KépKép
betty76
 
 


most reagálok még pár dologra:

Datolya: a fagyi ügy: háát még mindíg nem sikerült beillesztenem. Nem igazán tudom hová tegyem a diétában. Lehet, hogy ma este megkérdezem a dokit!?? Ari vagy nagyon, hogy érdeklődsz!!!

Jovanna: gratula a szuper csajszid méreteihez, az ijedelmet megértem, én is átéltem már itt is, meg a kisfiammal is a 32-dik héten. az orvos látott, megmagyarázta az okát szóval semmi ok a félelemre-csak pihenj rengeteget!!!

Pocok: megy a drukk az uh-hoz!!!!!!!!!!!!!! én is megyek ,de csak csütörtök este!!

Monica: welcome back!!!!!nagyon örülök,hogy végre hazai környezetben vagy és a férjed is aranyos, hogy ennyi mindent megcsinált mielőtt hazaértetek!!!Egy igazi mintaférj!!!!

Pattogó: nagyon nagyon sajnálom ami közted és anyukád között történt és főleg érthetetlen számomra, hogy miért nincs benne egy hangyányi tisztelet legalább aziránt, hogy terhes vagy és hogy a két másik csöppséged is jelen van. Ez iszonyatosan felháborít!!!! Tudom, hogy most nem is lehet ebben a helyzetben okos tanácsokat adni Neked, de próbálj pihenni és kevésbé reagálni rá-a saját érdeketekben. Tudom, hogy nehéz, mert 98%-ban én sem tudom visszafogni magam.

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Kicsike: az almás palacsinta most nagyon szíven ütött!!!!!!!!! :D :wink:

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Betty Én már nem mondok semmit erről a témáról.Mindenkinek van elfoglaltsága családja,vagy még dolgozik azért nem ír többet.Szerintem fontosabb a minőség mint a mennyiség. :D az a lényeg,hogy itt jól érezzük magunkat ha tudunk segítünk egymásnak,de sok esetben az is jó ha csak meghallgatja valaki a bánatunkat.Már attól könnyebb.
Kiruccanás néha kell is az embernek.A duzzanat meg hamarosan elmúlik és nyoma sem lesz.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


édi16 írta:Kérdésem lenne... Van még valaki, aki görcsölget? Elég rendszertelenül, de pár napja görcsölget a pocim. Olyan érzés, mint mikor megjön. Eddig csak főképp esténként, ma viszont reggel/délelőtt, meg most is... Pedig igazán nem csinálok semmi megterhelőt, nem értem... Lehetséges hogy ezek már a jóslófájások? Merthogy ugye a számított időtől eltérően lehet 2 héttel idősebb a pici...

Szia Édi!
Nekem is van néha egy enyhe görcs, a mensihez hasonló. Nekem az sem szokott erős lenni, ez olyan érzés, mint mensi előtt egy nappal. Még nem aggódok, mert csak rövid ideig tart és nagyon gyenge. De én még csak a 33. héten vagyok túl. De ma megyek pont a dokihoz, megnézzük, hogy Nünüke hogy van.
De lehet hogy azért megkérdezem...

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Vcsibe!

Köszi, azért picit megnyugtat, hogy neked is van hasonló. Nekem volt, hogy épphogy éreztem, volt, hogy eléggé...Nekem majd csak jövő héten kell dokihoz mennem.
Ha esetleg rákérdezel a dokidnál, megírod, hogy mit mondott?
Az nyugtat azért, hogy kicsi fiam folyamatosan mozgolódik, szerintem jól van teljesen! :-)

Tervez valaki homeopátiás szereket szedni? Málnalevél tea, meg bogyók?

Lili

Kép
édi16
 
 


LÁNYOK! A Szilvásgombócokat elindítottam légipostán!

Édi! 1-2X volt nekem is görcsim, de nálam ez sztem bizti nem a jósló fájások. Na, most egy kicsit rám jött a frász a szülésre gondolva.

Jelenleg a hasam szét akar repedni. Keményedik.

Vcsibe! Elloptad az ötletem :evil: :lol: :evil: :lol: Én is fitness labdán szoktam vasalni :lol: :lol: :lol:

Ginuska! Most nézem, te kezded a sort(kivétel a kivételek). Az jó, ha neked már megvan szinte minden. Ha vmi8 hiányzik, azt tényleg hamar be lehet szerezni.Holnap pl nézek hálóinget, legalább a korházi legyen tényleg kész. Néha tényleg meg vagyok ijjedve a közelgő dátumhoz, néha pedig van még időm....

A főzésről jutott eszembe, hogy megcsináltam Eszti tojáspörijét. Nekem bejött, de a férjem nem tudott mit kezdeni vele. Az kérdezte állandóan, hol van a hús, miért nem mertem neki húst. :lol: :lol:

Most nézem a mellszívók árát. Kézi, Avent(2 üveggel), a Wolfban 16.ezer. Ez nem túl magas?????Vagy vmit elnéztem?
Vendég
 


Málnalevél tea! Én azt tervezem.
Vendég
 


Ugye nem csak én szenvedek a hátfájástól?
Vendég
 


Sztercsi!

Nekem a derekam fáj kegyetlen mód... napok óta szintén. :(

Lili

Kép
édi16
 
 


Sztercsi, igen én, Nita, Screen és Szilveea kezdjuk a sort :lol: Na meg persze Twins :wink:
már nincs sok hátra.......valahogy érzem is.........ma például egész nap csak aludnák, nincs kedvem semmihez! :roll: A lábam dagad, zsibbad.....
Annyi programom volt mára, mégis itthon maradtam, majd holnap :!: .......ezért tudok most itt lenni ilyen sokat :lol:
Aventos mellszívó, aventos kellékek: éppen most keresem, hogy hol mennyiért lehet beszerezni és melyik szettet! Majd értesítelek, ha rátaláltam a megfelelore :wink:
Amúgy a Babylandbe már jártatok? Szerintem nekik elég jók az áraik, talán még jobbak is,mint a Babycenterben! Ti melyik bababoltba jártok/mentek Gyorben?
Azért sokmindenunk nincs még meg nekunk se, hiányzik pl. a babakocsi, kiskád, mellszívó, cumik, cumisuvegek.......de már elég jól állunk :wink:

Betty, ahogy mondják, ebcsont beforr ! :wink: Inkább tobbszor "leadhatnátok" Iliaszt és gyakrabban menjetek el kettesben vagy barátokkal szórakozni, hidd el ez a kapcsolatotoknak is jót tesz ! :wink:

Gorcsolgetés: nagyon enyhén néha érzem.....a méh ilyenkor már edz a szulésre és teljesen normálisak ezek a méhosszehúzódások! :wink:

Lányok: ti fogjátok az elején duplán csomagolni a picurkákat? Mármint pampers+rendespelus+ortopédnadrág? Nálunk újabban azt tartják, hogy már nem kell, elég a sima pampers, de még sokan vallják azt, hogy jobb megelozni a csípoproblémát! Lehet, hogy nálatok már régen nem "divat", de nálunk még sokan ragaszkodnak hozzá :oops: :oops: :oops:
ginuska
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!!!!!
voltam dokinál..........Barnika befordult .........végre fejvégű!!!!!!!!!!!!!!!
de kiderűlt mért fájdogál a jobb vesém........vesehomok van........rengeteg folyadékot kell innom nehogy kő legyen belőle!!

ginuska nálunk csak pampers lesz........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szép napot!

Voltam ma a nőgyógyinál mert megjött a tenyésztésem. Megnézett, mondta, hogy a méhszáj nem nyílt tovább. A babám kb: 1550g ÉS MÉG MEDENCEVÉGŰ.
Sztercsi: lehet, hogy késő? Szilvásgombóc van még? Az a kedvencem :)
Hús: az én párom is mindig reklamál ha valami húsmenteset csinálok, én nem eszek hús max 1x egy héten, nem kivánom, ő meg mindig dumál, hogy ő férfi nem pedig kecske :mrgreen:
A hátam nekem nem is fáj hanem fáradtnak érzem, mintha nem bírná a súlyt :(
Avent mellszívó: sajna ennyi az ára, de a teszveszen árulnak egy csomót sokkal olcsóbban. Van olyan is amit nem használta csak megvettek mert nem indult be a tej, vagy max, 3x használták. Meg kell próbálni :)
Pattogó: :( Kitartás!!!!!! Vigyázz a Bencédre :)
Jovana: Nekem is volt egy kis vérzés 5-6-14 hetesen, majdnem szívrohamot kaptam. Együttérzek veled :wink:
Pocok: Én egy közepes bőröndöt meg egy kézitáskát készülök majd csomagolni, de azt néztem, hogy a bőrönd felét elfoglalja a köntös. Hova teszem a többi cuccot?
Monica: Neked egy csodaférjed van :)
Egyébként említhetted volna hogy vasalni fogsz mert akkor nem állok neki tegnap :mrgreen:
Kkia: Cseppet kihasználtad a hatalmad, jogidiploma :mrgreen:
Édi: én akarok homeobogyikat szedni majd :)
Ginuska: A terpeszpelenkázás már akkor sem volt amikor a fiam született. Van egy kötelező csípőultrahang 6 hetesen, szerintem ha gond van ott javasolják majd. :wink:

Asszem nekiállok egy adag sajtosrúdnak :)
Kértek?
anyabebi
 
 


anyabebi nekem is nemrég még medencevégű volt Barni de már befordult fejvégüre!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Én is tervezem a homeos bogyókat,meg teát. ja meg gátvédelemmel szeretnék szülni,de ezeket még meg szeretném beszélni a szülésznővel is....
Nekünk a babaszafari.hu-ról vannak akövetkezők: kiságy,babakocsi,matrac,sterilizáló... sztem jó áron voltak.
mellszívó,kezdő szett (cumisüveg) meg sok apróság a www-neobaby.hu-ról
képzeljétek, rendeltem a quelléből szoptatós melltartót kb.2 hete és még mindig nem küldték,ma írtam nekik,h nem véletlenül rendeltem :evil:
www.szopiparna-ról megrendeltem a szopipárnát,meg ágyneműt.
komódot a kikából vettük...

Kép
jovana
 
 


Monica: nagyon bírom azokat a férjeket,akikből a lehető legjobbat hozza ki a várandósság,meglepően a férjemből is ezt váltotta ki a babavárás. ez annyira jó érzés!!!!!!! van ismerősöm,aki szinte egyedül maradt ebben a 9 hónapbam,hiába van mellette a párja,mégis egyedül van.... értitek mire gondolok nem?!
Betty: elhiszem,h izgulsz a fiadért,de az elmondásaid alapján úgy vettem észre,nagyon keveset mozdulsz ki a pároddal,sztem nem árt néha kimozdulni..... :wink:

nagyon kíváncsi vagyok,h a tábla szerinti sorrend,mennyire fog a végére megváltozni... :lol:

Kép
jovana
 
 


Nita, sajna a vesehomok is nagyon tud fájni, ha elindul kifelé. Én is szeretnék már ott tartani, ahol Te, hogy a babám beforduljon fejvégű helyzetbe. Majd szerdán megnézem.

Anyabébi, én jelentkezek a sajtosrúdra is. Kíváncsi vagyok Kenéz mikor dönt úgy, hogy megfordul.

Kkia, remélem használtak a varázsszavak és a kocsitok is hamar gyógyul!

Jovana, de jó, hogy a babáddal minden rendben! Kell még azt a kúpot használnod vagy kaptál másikat?

Pattogó, meg vagyok döbbenve! Anyukádat látta már szakember (pszichiáter, pszichológus)? Vigyázz magatokra!

Sztercsi, köszi a szilvásgombócot!

Ginuska, kíváncsian várom a véleményedet a kókuszmatracról! Nálunk is csak akkor javasolják a terpeszpelust, ha a hathetes ortopédiai szűrésen kiderül, hogy gond van.
Írj majd UH után!

Monica, nagyon rendes a férjed, meg a szomszédaitok is, hogy bevállalják Charlotte-tot! Nem lehet könnyű pihenned mellette, azért próbáld meg! Ez a vasalás valami különleges perverzió lehet! Én úúúúúúúúútálok.

Pocok, én egy oldaltáskával és egy nagy sporttáskával szoktam bevonulni, a cuccok fele, amiket vittem feleslegesnek bizonyult.

Betty, örülök, hogy jól sikerült az este! Iliásznak gyógypuszi a kobakjára! Kíváncsi vagyok a doki, hova teszi a fagyit!

Kicsike, ne csigázz! Almás palacsinta fahéjas cukorral.... Sajnos paéacsintát sütni nem tudok, mindig a férjem szokta, de mostanában annyit dolgozik, hogy reménytelennek tűnik.

Édi, úgy tudom, ilyenkor már normálisak a jóslófájások, bár nekem még a normál fájásokra is órákat kellett várnom burokrepedés után. A málnalevélteát csak a 36. hét után javallják. Én mindkét szülés után Arnicát szedtem és nagyon gyorsan gyógyult a gátsebem.

Vizesedés, már egyszer-kétszer nekem is vizesedett kicsit a bokám hátulja, de mivel a vényomim minden eddiginél alacsonyabb, nem izgulok miatta. Nekem a mozgás segít.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Ginuska! Igen, a Babylandba járunk a Szent Imre útra. Sztem ott több a választék. Meg Győrben vmiért nincs is sok bababolt. Mármint nagyobb, ahol nagy a választék. Vagy én vagyok lemaradva? Mert még a Baumax előtt van egy aztán a Brendon. Ezekről tudok.

Olyan helyet keresek egyébként, ahol egészségkártyát is elfogadnak. Ha már van, akkor legalább ki tudjuk használni. De lehet a babylandban is elfogadják.

Jovana! Köszi! Nézergetem az oldalakat.

Eddíg meg voltam őrülve a baldahintól, hogy nekem lesz olyan. Most meg , nem tudom.....

Anyababy, Nitácska!
Örülök, hogy befordultak a babyk!

Ezt a Duplán csomagolást nem értem :oops: :oops: Ginuska! Ilyet nem láttam eddíg, vagy nem vettem észre és a babyket figyeltem :oops: Többiek?
Vendég
 


A lányoknak repítettem szilvásgombócot, de maradt még neked is Anyababy! :)

Palacsinta..........Én azt nem nagyon szeretem sütni :oops: :oops:
Annál jobban enni :lol: 8) :lol: 8)
Vendég
 


Sziasztok!

Lányok
Átnézegettem a régebbi fórumokat, az ilyen 2007-ket és szinte egytől egyig mindegyik bezárt vagy elvonultak az anyatanyára zártba.Remélem ez velünk nem fog előfordulni, vagy ha igen,akkor az nem azért mert valami oltári nagy veszekedés tör majd ki.
Én télleg nagyon bírok itt mindenkit egytől-egyig és nem szeretném ha innentől kezdve BÁRKI itthagyna minket!!És ezt vegyétek fenyegetésnek!Megértettétek? :twisted: :lol: :lol:

Párom köszöni szépen a dicséreteket, felolvastam Neki, és most hízik a mája.:lol:

Zanikó
"És ha nem haragszol,én is küldöm a maradék vasalnivalót"
lökesdd :mrgreen: :mrgreen:

Kkia
Sajnálom, hogy nem egészen úgy sikerült a nyaralás mint terveztétek.. :roll: De azárt örülök, hogy végül is jól éreztétek magatokat! :lol: Legalább kipihented magad. :wink:
Munkához kitartást, mondogasd magadnak és Kristófnak, hogy már csak 1 hét!

Csibe
"egy nagy fitnesz labdán ücsörgök, így nem is olyan fárasztó. És Nünüke is élvezi a pattogást."
:lol: :lol: :lol: :lol: ez jó ötlet, lehet beszerzek egy ilyet Én is...Alex is biztos élvezné. :lol: :lol:

vizesedés: akkor úgy látszik nem vagyok egyedül vele. :? Charlottetal nekem csak az utsó hónapban volt.

Kicsike
ez a palapicsa nagyon jól hangzik hmm.. :P

Lili
milyen típusú a göcsölésed? úgy értem, hogy honnan érzed? (ezt most jó hülyén kérdeztem, de máshogy nem tudom megkérdezni :oops: )

Ginuska
nem tudom mi van mostanában hatalmas babák születnek. :shock: szerintem a sok vitaminoktól.. :roll: meg hát itt is mindannyiónknak nagy babát tippelnek.

dupla csomi: én nm is hallottam még erről. :oops: :roll:

Betty
De jó, hoyg végre kiruccantatok kettesben (hármasban :lol: ), nagyon rád fért már. :wink: Iliásznak gyógypuszi a buksijára. :( De szerintem nyugodtan (vagy nem nyugodtan), de hagyd, hogy legközelebb is elvigyék, mert télleg rátok fér kikapcsolódás a pároddal.És valószínű pár nap múlva Iliász nem is fog emlékezni arra, hogy mi történt. :wink:

Sztercsi
én is ittam málnalevél teát Charral. :wink: Most TILOS. :roll:
hátfájás nekem is van. :?

"igen én, Nita, Screen és Szilveea kezdjuk a sort Na meg persze Twins"
meg a Moncsiii. :lol: október 5 lesz Alexem születési dátuma. :wink:

Nita
hurrá,hurrá Barni! :lol: :lol:
vesehomok :? szegénykém, neked se egy mintaterhesség ez a második. :roll:

Anyabebi
Kenéz is szépen növekedik. :lol:
én kéérek sajtos rudat! :P

Jovana
igen, összetehetem a két kezemet, hogy ilyen férjem van...én is hallottam már cifra dolgokat terhes anyáktól. :roll:

Datolya
"Ez a vasalás valami különleges perverzió lehet"
az lehetséges. :twisted: :mrgreen:

puszi,Moncsi
Vendég
 


monica én tuti nem megyek el innen..........hű tagja vagyok a babanetnek 2007-óta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

csajok jövö héten kedden /szept.1-én/ megyek az első ctg-re!!!!!!!!!!+ uh-ra is megyek!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: