Új privát üzeneted érkezett!

BRIGI
Hát igen anyósomék erre mondják azt hogy sok bába közt elvész a gyerek! Mindenhol ragad rá valami "jó"!

Mai akciónk:

Most indulnánk anyuékhoz a bulira, de a drága neveltem súlyzót ejtett a lábujjára így most apja lerohant a tajkártyájáért alsóörsre onnan Veszprémbe a balesetire, mert ma reggelre fasza lila és dagadt lett az ujja. (bezzeg a súlyokat tudja emelgetni a testvére szekrényét meg nem) Nem tudom mikor indulunk el, de már most nagyon elegem van. Ráadásul ma sem megy haza majd csak holnap este! Kész vagyok!

Még az a "szerencse" hogy Vicky tegnap hívott (bár enélkül is sejtettem) hogy ugrott a talink, most még idegesebb lennék hogy vár rám valaki és még azt sem tudom mondani hogy mikor érek oda. A kedves fiús anyaukákat (persze magamat beleértve) semmi jóval nem kecsegtetem. :? :? :?

Nekem tetszett a történet a leszakadt ággyal, az exemmel mi is így éltünk, eleve folyton lakásfelújítás volt. Meg is mondtam magamnak ha még egyszer újítok csak akkor költözöm be ha kulcsrakész állapotban van.
Tőlünk meg is kérdezték hogy ment a hancúr??? Ha tudnák hogy idén talán 3x voltunk "úgy" együtt.

A legfaszább az az egészben hogy mi nem is akartuk ezt az ágyat, volt egy plüss ágyunk ami teljes egészében fel lehetett emelni és alatta ágyneműtartó volt. Annyi mindent el tudtam benne süllyeszteni még a karácsonyfát is. :lol:
Nem teljesen illett a szobánkhoz mert eredetileg a párom fiának szobája volt a háló, de mivel az a legnagyobb szoba párom kérte hadd legyen az övé. Szóval nálunk az alul zöld, felül narancs tapétához nem igazán illett a kék-sárga mintás ágy (a másik szoba kék-sárga tapétás) így amikor a sógornőm úgy két évig nem adta meg a tartozását felajánlotta hogy nekünk adja az ikeás ágyát ingyen, ő úgyis mást akar venni. Hát most már tudom hogy miért.
Olyan szar volt rajta aludni az első éjjel párom szídott engem a húgát meg az összes felmenőt. Azóta sem tudtam jót aludni csak kint a nappaliban, pedig az egy kihúzhatós sarokülő.
Most annyi is lett neki. Megadta magát.
De megmondtam a páromnak hogy nem lesz új véve. Egy darabig így alszik aztán ha majd valahogy megcsináltatjuk erősebb anyagból a keretet.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dita75 2009.08.22 20:04-kor.

dita75
 
 


Sziasztok!

Rilla!
Gratulálok a kis Kristófhoz, nagyon sok egészséget, boldogságot, és sok sok tejcit kívánok nektek!
Én is nagyon kíváncsi vagyok a sztárfotókra!!!

Tényleg!
Bikmakk, Swanny?????????

Vicky!
Sajnálom a kórház dolgot, de így legalább minden rendben lesz!!! Sok kitartást!!!!

Akire!
Gratulálok a kisfiatokhoz!!!!! Tényleg szinte mindenkinek kisfia lesz!!!

Colin??????
Te merre vagy, rég láttalak írni!

Húúúúú Dita!
Nem irigyellek, de tényleg ne izgasd már fel magad ezen a bocs a kifejezésért KÖCSÖG gyereken!!!! Mekkora bunkó!!! Mondjuk én még mindig azt mondom, hogy nem ő a hibás hanem a szüleik!!!!!

Remény!
Kitartás neked is a diétához!!!!
Puszilok mindenkit

Lilypie Pregnancy tickers
heni77
 
 


Rilla!!Hatalmas Gratula Kristof babahoz!!Nagyon ugyes volt,bevarta a doki bacsit!!!Sok boldogsagot,tejcsit kivanok,majd ha lesz idod,varjuk a beszamolot!!!Akire!!Latom gyarapitod a kukis tabort!!!En emlekszek a kis poncsora,majd a kistesora jo lesz!!!Klassz a foto is!!!Dita!!!Milo,mar ugy feszkelodik,hogy nem birja az agyatok???Jo bulizast mara!!!Vicky!!Sajnalom a korhazat,de legalabb rendben lesz a cukrod.Mar 7 koruli cukorra is inzulin kell?Nem is gondoltam volna.Remeny!Te otthon vagy ebben a temaban,szeinted amikor a vedono megnezi a tesztcsikkal a pisit,amit viszunk,abban akinek magas a cukorja,az mar kimutatja,vagy csak a terheleses vervizsgalat??Jo lenne,ha valaszolnal.Koszike.Jo pihit Mindenkinek!!!Swanny..Bikmakk>>Colin...Jol vagytok??
zoe33
 
 

 
 

Sziasztok!!!

Nem olvastam még vissza,de majd megteszem.
Nálunk semmi újság nincs. Kedden mentem volna a dokihoz,de otthon hagyta a pendrive-ot amin minden adat rajta van és ezért folyt.köv. jövöhéten boldog voltam mert feleslegesen mentem ki a 30 fokba. Tegnap elött voltunk Abonyba ahol kicsit strandoltunk, én próbáltam uszni, de a kispasinak nem tetszett mert egyből rugdosni kezedet és be feszült a hasam nagyon tehát uszásról ennyit. Tegnap kerti party voltunk a párom unokatestvérénél marhapörkölt volt meg csikrecombi+sali,de semmi hangulatom nem volt enni csak keveset annyira nem kivántam enni. Na meg is kaptam érte magamét,hogy ez a gyerek miből táplálkozik egyáltalán ha én nem eszem normálisan. Úgy képzeljétek el,hogy az egész család nekem ugrot a párommal együtt mit ne mondjak jól éreztem magam utána.
Nekem csak valamikor jövöhét után lesz cukor vizsgálatom,de már most félek,hogy mi lesz.

rilla nagy gratula Kristófhoz. Puszikáld meg helyettem is nagyon!!! :D :D :D :) :) :)

Puszi mindenkinek és vigyázni a babókákra.

Kép
Kép
colin
 
 


Zoe,nekem azt mondta a védőnő,hogyha aceton van a vizeletben a gyerek nem eszik eleget,de ha cukor...na ezt nem tudom. Az biztos az enyémben nyomokban volt, szerencsére annyira kevés,hogy nem volt jelentősége.
Anno nekem azt mondta hanem stimmel a vizeletem, majd változtatni kell a diétán,mert jelenleg170g-oson vagyok.
Első körben a terheléses vizsgálat határozza meg azt terhességi cukrod van-e, vagy sem,de ha már a vizeletben is van, ott figyelni kell erre már a diétát is javasolják olyankor.
Ezt találtam hozzá:

A vizeletben lévő cukor az emelkedett vércukorszint, így a cukorbetegség jelzője. Jól beállított cukorbetegeknél a vizeletben nincs cukor. A vizeletben lévő cukor kitűnő táptalaj a baktériumok számára, ezért a húgyúti fertőzések valószínűsége sokkal magasabb.

A vizeletben lévő cukor csökkentésére a cukorbetegség megfelelő kezelése, a diéta szigorú betartása javasolt.

Tehát cukorbetegséget jelezhet, de mindenképpen középsugaras vizelet kell, azaz a vizelet középső részéből vett minta,különben lehet fals eredmény. Ha aceton van benne az éhezésre, szomjazásra utalhat... illetve cukorral együtt cukorbetegségre.

Dita sajnálom az ágyas sztorit, még az ágis húz.....

remény73
 
 


Sziasztok!

Csak látogatóba jöttem egyenlőre haza, vacsira vissza kell érnem. Már kezdem azért unni a kórházasdit, pláne hogy ma az adjunktus azt mondta, hogyha ennyire jókat mérek, akkor miért fektetett be ilyen sok időre a dokinő. Mondtam, hogy nem tudom. Holnap még egy 24 órás vizelet vizsgálathoz gyűjtögetnem kell a mintát, de remélem hétfőn este hazaenged. Jobban mondva úgy döntöttem, hogy hétfőn saját felelősségemre hazajövök. Már 1 napja nem vesznek le vénás vért és tulajdon képpen csak a hajnali 3 órás cukormérés miatt kell bent lennem, de ezt is tudnám mérni itthon. Az mondjuk kiderült, hogy a mérőm eléggé pontatlan, mindig fölé mér és néha nem is keveset. Most úgy néz ki, hogy 3x kell naponta inzulin és 180 gr-os diéta. Egész kibírható lenne, ha nem lenne olyan szörnyű a kórházi kaja. Most jól belőjjük ehhez a cukrom és utána a fini kaják meg majd jól felnyomják. Ha hazajöttem végleg (vagy megint ideiglenesen), akkor írok majd.

remény: Nekem valami humapen van, vagy mi és az enyém is rapid. Neked mennyit kell adnod és hányszor? Nekem eddig 4-2-3 az adag, de az ebédnél tegnap még 4 egység volt. Ma a 2-vel lett a terhelésesem 3,8! Ennem kellett, csak úgy engedtek el.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


remény: A páromnak is tetszett az overáll, úgyhogy azt megvenném. A jövő héten valamikor átveszem, meg szerintem visszaviszem a Dita cuccát. Ti lehet hogy hamarabb találkoztok. Csak majd ne felejtsük el, hogy megyek még 700-ft-tal. Majd egyeztetünk.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Mig megvagyunk, csak nincs sok kedvem írni mostanában - még mindig 2in1...
Ma töltöttem be a 41. hetet...
10 napos túlhordásnál fognak indítani, kedden.
Én már nem is nagyon reménykedem benne, hogy magától hamarabb kibújna..
Tegnap volt egy vaklárma, előtte éjféltől voltak rendszeres fájásaim, nem is aludtam egész éjjel, előbb 10, majd 8 percesek voltak, reggel 6-tól meg már 5, de nagyon gyengék... Azért bementünk a kórházba, addigra persze visszaritkultak, a CTG-n nagyon szép, viszonylag erős fájások látszottak, 10 percenként. Tágulás nem volt, hazaküldtek, mert közel lakunk, és azt mondták, ha valami változás van, menjünk vissza. Hát jól tették, mert éjszakára teljesen elmúltak, a ma reggeli CTG-n már nem volt egy darab fájás sem...
Most minden nap kell mennem keddig.

Swanny szerintem már biztos babázik, hogy ennyi ideig nem jön... :)

Cukrosoknak kitartást!

Kép
bikmakk
 
 


Drága Bikkmakk!

Kitartás, kitartás, kitartás......
Gondolom mennyire fáradt lehetsz már, de már csak tényleg pár nap :lol:
Vizesedsz még?

Tényleg csak kitartást tudok kívánni Neked és nagyon drukkolok, hogy mihamarabb kezedben tarthassd a kisbabátokat.

Sok puszi

Kép
akire79
 
 


Most értünk haza. Hát a cukros sorstársaimnak nem ajánlom nagyon a vendégséget, elég nagy kínzás volt a körülöttem lévő 20 embert látni ahogy tömi magába a sütiket meg a jobbnál jobb falatokat.
Pedig nem vagyok egy zabagép de tudjátok a tiltott gyümölcs..... :cry: Szóval nem volt egyszerű. Asszem karácsonykor ha nem maradok cukros duplán bepótolom. Addigra talán már nem kell diétáznom, de ha mégis legalább Milónak már nem okozok vele gondot mert már külső körletes lesz! :)

Megvettük a C&A-ban a hazahozós rucit majd holnap lefotózom!
Most fáradt vagyok, nem is nagyon olvastam vissza majd holnap reggel jövök. Jó éjt mindenkinek!

dita75
 
 


Vicky, remélem nálad minden ok lesz. Nekem 8-4-6 a napi inzulin adagom, és ma bűnöztem,de nagyon. Féltem is tőle, mert 2 étkezés közt a keresztanyám adott át sütiket. Előtte nap is már nehéz volt látni hogy a friss, ropogós fehér kenyeret anyukámék majszolják, meg csomó fini dolgot, s nem ehettem. Így ma a süti már nagyon nehéz volt számomra, és sokáig nemet mondtam, de csábított, hogy más eheti, így megettem 3 kis darabkát. Utána 3/4 órával mértem és 6,4 volt a cukrom, és be kellett volna adni az inzulinom, de kitoltam még picit, s később adtam be. Utána fél órára vacsiztam, s rá 1 órára mértem és 5,7 lett, s ez annyira jó érzés volt. Bűnöztem, de szerencsére jól sült el...

Dita, átérzem a problémád, s nekem már a család körében eltöltött 2 nap is nehéz volt, s látod nem bírtam megállni....így tudom mit érezhettél. Aki ezt nem éli át, nem is sejti mit érezhetünk...

Szerintem az én műszerem is felette mér, de majd kiderül a következő alkalommal 2-án, hogy mi lesz a vérvétel és az én eredményem különbsége....

remény73
 
 


Remeny! Koszi a valaszt,hat majd meglatjuk mi lesz nalam.A dokim azt mondta,hogy meg ne csinaljunk terhelesest,mert engem tuti megvisel,es nem akar kinozni(szerinte folosleges meg)de holnap van vervetelem,es sima cukrot nez.De az ugye,eddig nekem mindig normal volt,hat lehet,hogy reggelizek elotte,es akkor mar ki kellene mutatnia,ha valami nem oke.Mert a tobbi dolog amit neznek,lehet reggelizni,meg mondtak is.Puszi
zoe33
 
 


ime a hazahozós gúnyája Milónak:

Kép
Kép

dita75
 
 


Sziasztok!!!

Miló baba nagyon szép lesz!! Én is valami hasonlót néztem ki a kis pasimnak ami kék és macis és jó vastag.
Segitség nagyon megfáztam és höemelkedésem van na most mit tegyek???

Kép
Kép
colin
 
 


COLIN
Tea és algopirin.
De vannak homeos szerek amiket szedhetsz. Torkod is fáj? Milyen magas a lázad?
Nem kellett volna a vízbe menned biztos ott fáztál meg.
Vigyázz magatokra nagyon. Írj hogy lement - e a lázad.
Nekem egy nap alatt lement. Este bevettem egy jó nagy adag forró teával az algo és reggelre kutya bajom sem volt a torkomra meg homeos bogyót szedtem, valami zöld színű szopogatós, mindjárt megnézem ha maradt még mert utána páromnak is fájt és lehet hogy elhasználta. Jobbulást!

dita75
 
 


Igen valószinü,hogy a vízben fáztam meg,de pedig nagyon keveset voltam bent de úgy néz ki ennyi elég volt a megfázáshoz.
Algopirint ehetek??? 38 a lázam és izzadok!! A forró teát azt nyomja belém az én drága kedvesem nem is keveset attól meg folyamatosan pisilek!! Kicsit köhögök,de nem fáj a torkom.

Kép
Kép
colin
 
 


LÁZ ESETÉN:
ACONITUM NAPELLUS 15 CH
■ A nátha kezdetekor
■ A nátha száraz hidegben, lehűlés után jelentkezik
■ Magas láz, köhögés

BELLADONNA 9 CH
■ Hirtelen megbetegedés
■ Magas láz izzadással
■ Fényérzékeny szemek, fejfájás
■ A fej forró, a végtagok hidegek

Nekem ez a belladonna van itthon.
Az ájulásaimra is ez jött be.
De ha más nincs jó az algo, persze módjával.
Mindenképp vegyél be egyet és fekvés izzadás az ágyban.
Ha nem kezeled a lázat rosszabbat teszel vele mint magával a gyógyszerrel.

dita75
 
 


Sziasztok!

Dita! Köszi a tippeket, akkor körülnézek a körúton. Nagyon helyes a hazahozós.

Vicky! Azt mondta a doki, hogy nem kell befeküdni csak ha lesz valami gond, de nálunk nem lesz semmi. :lol: Egyébként ha kell pisilni akkor gondolom el tudom intézni, csak itt valahogy nem kellett.
Sajnálom a kórházat.

Trix! Veled is szigorkodik a dokibácsi a súly miatt? :lol: Szerintem teljesen jó vagy a +8-al.

Remény! Én írtam, hogy nem volt 12.heti cukorterhelés, de még nem vagyok 35 éves. Azért elkértem a családi cukormérőt és ha szereztem bele papírt, akkor megmérem itthon.
Engem a legkisebb ruhák érdekelnének ha még megvannak.

Rilla! Gratulálok!

Akire! Gratulálok a kisfiúhoz! Nagyon jól látszik.

Colin! Nekem azt mondta a doki, hogy 12 hét után mehet az algopirin és fekvés+tea. Jobbulást

Képzeljétek, tegnap ketten is megrúgtak odabentről. Mostantól folyamatosan fogom érezni őket vagy csak véletlen volt, hogy pont úgy feküdtem?
Jó nehezen olvastam vissza a 4 napi termést, most jöttünk meg a kis belföldi hirtelen jött ötlet pihiről.

Kép
tigriske1978
 
 


Tigriske, eddig a sárga pulcsi, és egy rózsaszín-fehér rugi, az overall, és a vastag rugi kelt el, a többi még megvan...kérdezz ha bármelyik érdekel, s mérek...még 1 hétig nálam lesznek, addig bárkinek válaszolok és mérek...

Colin, sajnálom, jobbulást.

Dita, nagyon édes Miló ruhácskája....

remény73
 
 


TIGRISKE
Jó korán megérezted őket. Lehet hogy ikreknél hamarabb jön nem tudok erről nagyon nyilatkozni! 8)
De az is lehet hogy ez egyszeri volt és majd csak a 16-18 hétnél újra kezdődik.

dita75
 
 


Tegnapi bulin készült:

Kép

Kép

dita75
 
 


Sziasztok Csajok!

Vagyok ám, a 4 napos hétvégén is zugolvastam, csak rengeteg volt a meló itthon, úgyhogy írni már nem nagyon volt időm. :oops: Viszont alakul a babaszoba! :)
Már kész van, csak a bútort kell elhoznunk és összeraknunk. :wink: És már az az egy kiságy is össze lett szerelve, amit úgy kaptunk.
Teljesen be vagyunk zsongva, tegnap mindketten órákat töltöttünk a gyerekszobában. Szerintem képet majd csak akkor rakok fel, ha meg lesz minden berendezési tárgy is. :lol:
Este ragasztgattunk kis foszforeszkáló csillagokat a plafonra ill. oldalfalra.
A kis csillagocskák a plafonon, a csillagrendszerből lettek összeállítva, élethűen, már amennyire sikerült. :)
Nagygöncöl, kisgöncöl, sarkcsillag, Cepheus, Cassiopeia stb. Szerintem nagyon szupi lett, de biztos elfogult vagyok... :wink: :lol:
Na, de rólunk dióhéjban ennyit...

Vicky: őszintén sajnálom ezt a kórházasdit :( , remélem már otthon is vagy és ez már csak egy rossz álom marad. Jó nyaralást kívánok majd nektek!!! :)

Remény: Nagyon ügyi vagy a diétában, egyre jobban megy ez már Neked!!! Holnap betöltöd a 30. hetet, gratulálok előre is hozzá! :lol:
Szépek a babarucik, de én ezt most kihagynám, mások javára!

Colin: gyógyulj meg mihamarabb! Remélem lement már a lázad!

Akire: gratulálok a kisfiatokhoz! Nagyon jó lett a kép róla, tetszik! :lol:

Dita: nagyon szép lesz Bogyó Miló ebben a ruciban, jó választás volt! :wink: :lol:
Ez a gyerek (mármint Ricsi nem semmi! Végignézi ahogy Te terhesen cipekedsz, utána meg balesetet szendved. Mindig történik veletek valami. :roll: :shock: )
De azért úgy néz ki, csak odaértetek a bulira! Jók a képek! :lol:
Szép nagy pocid van, de az enyém sem lehet semmi mások szemében. :oops:
Tegnap megkérdezte az egyik szomszéd, hogy még mindig egyben? Ez azért jelent valamit, nem? :roll: :)

Mizu a diétával? Te is csinálod, vagy csak ettől a héttől?

Tigriske: egyszer a 14. hét környékén én is éreztem valamit a pocimban, de csak egyszer. Utána sokáig semmi. Nem is igazán tudtam eldönteni, hogy ez az volt-e. Az igazi mozgolódás a 19. héten történt meg nálam. :lol:
Azóta viszont focimeccsek vannak odabent! :D :D
Kivi vagyok, nálad hogy alakul majd a dolog.
Persze aggódik a doki az én súlyom miatt is, mert én is nagyobb súllyal kezdtem :( :? , de azért azt szerencsére nem mondta, hogy egyáltalán nem hízhatok.

Zoe: jobban vagy már? Remélem, megúszod ezt a cukor mizériát.
Úgy látom, azért vannak köztünk egynéhányan, akiknek meg kell küzdeni vele! Mindenkinek kitartást kívánok, akit érint a dolog!!!

Mindenórás Csajszik, mizu veletek? Remélem, már babáztok és mindenki jól van!!! :lol: :lol: :lol:

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


TRIX
A múltkor egy lebernyegben voltam, de nem hiszem el hogy a kertszomszéd máskor nem figyelte meg hogy mekkora hasam van.
Nagyban rángatom ki a kukát mire megjelenik egy kerekes kocsival. Mondom neki milyen jó kis kocsi nekem is ilyen kéne most hogy kismami vagyok könnyebben kihúznám egy olyannal a kukát, erre úgy nézett rám mintha most látna először. Kismami vagy??? Aztán akkora a hasam mint a ház, a következő kérdése még jobb volt: Terveztétek?
Na jó, végülis honnan tudja csórikám, nincs a homlokomra írva a dolog. De olyan jól jött ki az egész!

Örülök hogy kész lett a babaszoba. Biztos nagyon jó lett. Nagyon kiváncsi vagyok a végkifejletre. Bárcsak mi is itt tartanánk.
Mondjuk végre sikerült elhozni a szekrényeket, tegnap már majdnem össze is szereltük csak én mondtam a páromnak hogy a hátlapok nagyon ramatyok vegyünk rájuk inkább újat, úgyhogy enélkül nem raktuk inkább össze.

A diétát én ahogy megtudtam hogy cukros vagyok azóta csinálom.
Csüt. délután tudtam meg az eredményt és még aznap átvittem a sütiket meg a szőlőt a barátnőmnek, másnap már vitt is a tescoba hogy bevásárolhassak olyat amit ehetek.

dita75
 
 


Dita: nagyon ügyi vagy, hogy ilyen gyorsan belefolytál a dologba! Tudom, így nyugszol meg talán kicsit, hogyha mihamarabb elkezded a diétát!
Mire dokihoz kerülsz, addigra már tök jó lesz a cukkerszinted és meg is fog dícsérni.
Különben a babaszobára visszatérve, szívesen tenném már fel a képeket, csak van még bent két régebbi bútordarab, amit ki kell paterolnunk onnan, nem valami esztétikus látvány lenne... meg hát a hiányzó bútorok...
Már várom, hogy ti is elkezdjétek a szobát, biztos sok élménnyel fogsz gazdagítani minket és persze sok szép micimacis fotóval!

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


TRIX
Abban biztos lehetsz! Micimaciból nem lesz hiány.
Teszveszeltem egy édi macit, most jött meg, puszit dob, meg énekel, köszön! Nagyon cuki, biztos szeretni fogja Miló!
Micimaciban is van hasonló de az 3x ennyibe kerül.
De egyszer úgyis kap egy olyat is, csak most másra kell a zsé.
Pont úgy jött végre a postás hogy azonnal indulhattam volna a városba erre rosszul lettem. Így meg nem mertem elindulni. Azt hiszem tízóraizok és utána indulok neki az útnak.

Remélem ma apa korán hazajön és elmegyünk a kiságyért meg a praktikerbe meg kéne venni a bútorlapot hogy az ágyat meg tudja csinálni. Már a hétvégén kitaláltuk hogy kéne megoldani hogy ne a földön aludjunk a matracon. Az volt a baj, hogy ez az ágy szinte a levegőben lógott. Mondtam a páromnak hogy olyan keret kell ami végig leér a földre és nem csak 4 ponton tartja a matracot.
Igaz most nem lesz alatta ágyneműtartó, de ez legyen a legkevesebb amúgy sem volt valami nagy, alig fért bele valami.

dita75
 
 


Sziasztok:)

2008.08.17-én megszületett Kerényi Mór László 5400 g-mal, 52 cm-rel, reggel 6.42-kor.
Hálás vagyok a sorsnak, hogy a dokim visszaért és a szülésznőmnek, hogy olyan csodálatos élményben volt részem, ami szerintem kevés embernek adatik meg:)

Nem írok sokat, mert rohanok, viszont teszek fel két képet:)

Rillus gratulálok, Bikkmakk kitartás.
Kismamák, élvezzétek a pocaklakót, mert nagyon fog hiányozni, ha már kint van:)

Puszi Nektek,
swanny Kép Kép
swanny
 
 


Swanny: sejtettük, hogy már babázol, mert nagyon eltűntél! :wink:
Nagyon-nagyon gratulálok a gyönyörű kis Mór hajasbabához! Szép méretekkel született, jó kis huris lehet! :lol:
Nagyon sok boldogságot, egészséget és persze sok tejcsit kívánok!!! :lol:

pusza

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


SWANNY
Istenkém de gyönyörű ez a kisfiú, ennyi haj és micsoda méretek! :)
Nagyon sok boldogságot kívánok én is nektek. Ha lesz egy kis időd majd várjuk a szüléstörténetet. Nagyon kiváncsi vagyok rá, na és persze még jó sok képet a kiskrapekről. Annyira cukker!!!!!!!!! :lol:

dita75
 
 


Rilla!

Gratulálok Kristófhoz!!!!

Swanny!

Neked is gratula, gyönyörű kisfiú!!!!

Akire!

Üdv a pöcsist várók táborában!!!


Vicky!

Sajnálom a kórházasdit és szurkolok, hogy mielőbb haza mehess!!!


Felénk nincs semmi különös. Már várom a szerdát, mert megyünk 4D-re végre!!!

Kép

Kép
vevikk
 
 


Sziasztok!!

swanny gyönyörü kislegény GRATULA!!! :D :D :D :D :D :D
trix78 én is szeretem volna foszforeszkáló csillagokat a plafonra mert imádom nézni éjszaka az eget és imádom a csillagászatot de hát le lettem hurogva,hogy hülyeség!! A párom csak annyit mondot,hogy ahogy gondolom ha van hozzá türelmem akkor csináljam.
dita75 helyes pocakod van.

Kép
Kép
colin
 
 


Swanny, nagyon édes a kisfiad, gratulálok hozzá. Sok boldogságot, és sok tejcsit kívánok hozzá. Szívesen látnék róla több képet is majd.

Trix, irigykedeve olvastam, hogy te már a babaszobával majdnem kész vagy. Én még nem tartok hozzátok képest sehol. Még hátra van 1 paplanhuzat, a falvédő is csak félig kész, mert a felfüggesztésén még gondolkozunk. Nem vettem még sok dolgot, mert nincs hova tennem. Tegnap elhoztuk szüleimtől a 2 faliszekrényt a hálóba, de hogy mikor kerül fel. A gyerekszobához csak utána tudok nekilátni, mert az ott levő cuccok mennek bele ezekbe a faliszekrényekbe.
2 hét múlva indulunk megvenni még a hiányzók többségét, remélem sikerül beszerezni mindent...

A diétát próbálom tartani, amennyire tőlem telik, néha belecsempészve a kajámba 1-2 finomabb falatot.
Ma voltam védőnőnél, közölte a kelengyéket, ami 2 hosszú ujjú 62-es és 2 db. rövid ujjú 62-es bodyból, 4 62-es rugiból és 20 textil pelenkából állt, ja és 1 db. cumisüveg, és 1 játszócumi.
A kozmetikumokra közölte 3 hónapig csak gyógyszertári, majd születés után apa menjen be a receptekért.
Választanom kell gyerekorvost is 4 hét múlva majd.
Adott egy listát mit kell majd becsomagolni a kórházba, de az csak anyukáknak szól. Mondta 1 ruha kell amiben hazahozom a gyermeket, és ennyi....

Na azt hiszem ezt majd azért még körbejárom többször....Ha van valakinek kórházi pakk listája szívesen fogadom...köszi.

Dita, aranyosak a fotók, amik a bulin készültek. Nem igaz nem vették észre a terhességet rajtad a kertszomszéd...

Most, hogy voltunk otthon a sógornőmet elnéztem, hát látszik rajta a felszedett 11 kiló. Én meg most vagyok 59,5, azaz 3 kilót híztam a 6. heti mérlegeléshez képest.... Anyukám aggódik is, hogy nem kevés az, szegény gyereknek kell azért valami...de aranyos volt, mert ha valaki szekált egyek még, vagy egyek tiltott dolgot rászólt, hogy hagyjanak békén, nekem a babára kell figyelnem, és ha bűnözni akartam mondta inkább majd szülés után. A sógornőm falatozta a kertben a gyümiket, én meg néztem, s mondtam nekem az a napi szénhidrátom, amit ő egyszerre benyomott... Meg is lepődött, s mellette elszörnyülködött... Kicsit irigykedtem rá, hogy mennyit eszik, s bármit megehet, de az ebédem külön készítettem magamnak kimérve, s láthatták, mennyi lemondással jár a cukorbaj. Így aki teheti figyeljen oda az étkezésére, és ne kerüljön terhességi cukorbaj elé...

remény73
 
 


Megjöttem a városból. Már megint nagyon meleg van! :twisted:

REMÉNY
Hát eddig is átéreztem a cukorbetegséget, de most hogy benne vagyok hát teljesen meg tudlak érteni. Az unokahúgomékkal szemben ültem le a bulin és mindkettő 50 kiló vasággyal úgy hogy bármit ehetnek soha nem ment rájuk semmi plusz.
Én eleve hízásra hajlamos vagyok. Letettem a tányéromat hát szinte alig volt valami rajta és az sem valami bizalomgerjesztő, brokkoli meg ilyesmi.... :roll: mire megszólalt unokahúgom hogy hát nem viszem túlzásba a kajálást. Azt hittem ott helyben elbőgöm magam.
Ő még nem tudta hogy közben cukros lettem.

A Mária honlapján van kórházi pakk is, én mondjuk kiegészítettem még azt is, ha gondolod átküldöm neked.

VEKIKK
MAjd kérünk képeket!

COLIN
Nálunk is lesznek csillagok, sőt nekem még kis talpacskáim is vannak! Láttam már Micimacisban is ilyet! :wink:

dita75
 
 


Dita, köszi, hogy átküldöd.

Hát ahogy elnézem csak a mi babaszobánk nem lesz kicsicsázva. Mivel tapéta van rajta, s nem akartunk tapétázni, így az marad, így én a függönnyel és a falvédővel illetve a kiságyra szerelt forgóval, és kis felakasztós állatkákkal fogok feldobni neki a szoba hangulatát...
Párom nem hiszem, hogy örülne, ha még tele matricáznám a tapétát. Majd valamit akasztok a csillárra is, hátha az is feldobja...

remény73
 
 


Rilla!

Gratulálok Kristófhoz, sok boldogságot!!!

Kép
Kép
vuki124
 
 


Most megrendeletem a fülis ágynemüt az én kis pasimnak aztán,hogy Apukától mit kapok azt még nem tudom.
Már nagyon félek a cukorvizsgálatól minél többet olvaslak titeket. Apa eljön velem hátha rosszul lennék. Most 4,1 de gondolom ez nem sokat jelent most.
Hétvégén erkényajtót+ablakot festetünk úgyhogy most jó festék szag van,de végre legalább szépek vagyunk mire jön a kis pasi már minden rendben lesz vagyis remélem. Ja nevünk még mindig nincsen nem is tudom mikor lesz.
swanny most olvasom csak,hogy 5400g az nem semmi. Ügyes vagy!!
bikmakkról tudtok valamit?? Egyben van még??
Köszi a sok tippet a lázra. Felhivtam az öcsémet aki orvos lesz,hogy mit szól az Algopirinhez és nem örült de nem is ettem meg mert csak 37 volt este a hömérsékletem. Igy se könnyü a helyzetem mert anyum huga orvos+öccsém orvostanhallgató a másik öccsém meg biológus és tudja minden gyümölcs+zöldség jó és rossz hatását tehát ha összejövünk akkor csak hallgatok.

Kép
Kép
colin
 
 


Dita! Szép pocak!

Swanny! Gratulálok, micsoda szép hajas baba.

Ma én is beszereztem egy cukormérőt (kölcsön). Megmértem egy nagy szelet dinnye után és 6,3 volt. Az orvos ismerősöm azt mondta 10-ig jó, de itt mintha kevesebbet írtatok volna. Ugye?
Reggel majd megmérem éhgyomorra. És utána mit kell enni, hogy újramérjem? És mikor kell mérni? Remény segíts, légyszi! :lol:
Ha helyzet az, hogy én is félek tőle, és ezért inkább önállóskodom. :wink:

Kép
tigriske1978
 
 


Tigriske, én azt javaslom egyél, ahogy eddig, s első falat után 1 ill. 2 órával mérj egy értéket. Elsősorban valamelyik főétkezés után. Ha nem ment feljebb 7 fölé, nincs gond, még nem kell a diéta. Ha már 7 vagy a feletti, akkor max. elkezdheted gyakorolni, de nem jelenti azt gondod lenne.
A 10 cukorbetegeknél fontos, terhesség alatt 7 alatt kell lenni. Reggeli éhgyomri meg 5,5 alatt jó, 3,5 alatt alacsony.

Ha azt akarod csinálni, amit nekem kell, ahhoz végy egy zsemlét, ami kb. 54 g-os, ezt vajazd meg, tegyél rá felvágottat, meg egyél hozzá egy fél paradicsomot, na ez 30g szénhidrát. Hasonló a próbareggeli is, azaz egy zsömle feltéttel. Sajnos ebbe már csak a víz vagy a sima cukor nélküli tea fér bele...

Szerintem nincs nálad még gond, mert a dinnye 100g-ja tartalmaz 7g CH-ot, igaz a görögdinnye nekem sem viszi fel a cukrom a sárgadinnye inkább. Annál 100g-ban van 10 g CH.

remény73
 
 


Sziasztok!

És én még mindig egyben.... :shock: :lol:
Swanny, gratulálok a csöppséghez, aki nem is olyan csöpp... :)
Nagyon édes a képen!

Nekem ez az utolsó napom itthon baba nélkül. Holnap befektetnek és indítanak. Viszont nem lehet előre megjósolni, milyen hamar indul be. Akár napokig is eltarthat - hááát, amilyen az én formám... Komolyan úgy vagyok már vele, mint a teherbeeséssel. aMikor minden hónapban reménykedtünk, és sosem volt semmi. Aztán meg már nem is reménykedtünk. NA így vagyok most a napokkal... De hát előbb-utóbb CSAK ki kell jönnie valahogy... :shock: :shock: :shock:

Colin, remélem már jobban vagy! 38 fölé nem mehet a lázad semmiképpen!!! Annál már az Algopyrin is jobb (azt csak az első 12 hétben és a végén nem szabad szedni - én is orvos volnék :) :) :).) A láz megindíthatja a szülést/vetélést, ezért sose hagyd 38 fölé menni. Én azt csináltam, mikor 11 hetesen náthás lettem, hogy nagyon sűrűn mértem, és 37,7 fölött elkezdtem a hűtőfürdőt. Így nem volt szükség végül soha lázcsillapítóra. (Aztán egyszer huszon-valahány hetesen lett egy hányós-hasmenős betegségem, akkor egyszer én is bevettem az Algo-t, nem tudtam megakadályozni a 38-at...)

Trix, hol vettétek a foszforeszkáló csillagokat? Mi is szeretnénk olyanokat, és mi is valódi csillagképekkel gondoltuk. De valahogy elmaradt a beszerzése. Anyu jön 2 hét múlva, hozhatna, ha megmondod, hol vetted. És milyen színűek, és milyen alakúak a csillagok? (Hegyesek a csúcsaik vagy lekerekeítettek?) esetleg csak erről nem tudnál képet feltenni? (Még ma... :D ) Előre is köszi...

Dita, remény, nagyon sajnállak titeket, hogy ilyen önuralomra van szükségetek... :( De kitartás, már nincs sok hátra. És mivel ilyen ügyesen csináljátok, a babákkal is minden rendben lesz!!

Dita, nagyon aranyos a hazahozós ruci!

Kép
bikmakk
 
 


Köszi Remény! Így fogom megnézni.

Kép
tigriske1978
 
 


Tigriske, nálam is csak a 25. héten derült ki a cukor, előtte a 12. hetinél is 6,5 volt a 2 órásim, így nem volt gond. Amikor cukorterhelésre mész majd úgyis a 2 órásit nézik, hogy 7,5 alatt kell lennie. Van, akinél annyi idősen mint te csak próbareggeli volt egy zsemlével, pl. sógornőm, nekem rendesen cukros lötty, mondjuk az kicsit durvábban tartalmaz cukrot, azaz CH-ot, mint a próbareggeli.

Szerintem nyugi, biztos nincs gond nálad. Én bízom benne, hogy keveseteknek kell, vagy már 3-unkon kívül (Dita, Vicky, én) nem kell megtapasztalnotok ezt. Mi meg valahogy kibírjuk,(ugye lányok?) de már várom az év végét, hogy ehessek, mint régen reggelire csokis gabonapelyhet tejjel, meg amikor megkívánom a sütit azt, vagy bármit, amit most nem vagy csak falatnyit ehetek...

remény73
 
 


Bikmakk: sajnálom, hogy még egyben! :( Remélem, ennyi várakozás után problémamentes lesz a szülés. :) mennek a drukkok holnapra, valahogy értesíts minket, ha megszületett a Babóca! :lol:

Szóval a csillagocskákat a Bécsi úti Praktikerben (290 Ft/zacsi)vettem és lefényképeztem neked milyenek vannak a csomagban ill. a nagygöncölt, hogy hogyan is néz ki most a babaszoba plafonján.

Remélem, sikerül beszereznetek, mert mi annyira jól elvoltunk vele tegnap este! :lol: Azaz a párom, mivel én csak néztem, ahogyan Ő felragasztgatta, de így is nagy élmény volt. :)

Tehát akkor a csillagocskák:

Kép

Kép

pusza!!!

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


Köszönöm mindenkinek, hogy gondolt rám. Hát itthon vagyok végre. Ma már reggeli után azt mondta a dokinéni, hogy hazajöhetek, ehhez képest ebéd után kaptuk meg a szobatársammal a zárójelentésünket. Kaptam receeptre másik mérőt, mint kiderült a régi használhatatlan. Ehhez kapok tb-re csíkokat is, de csak 100 db-ot 3 hónapra. Mondjuk az elején 6x kell mérnem naponta! Meddig is lesz elég? És váltottam ki az inzulinhoz tűt is, de elég nagy sikeredett, még hagytam a régit rajta. Egyébként elvagyok, a vacsinál 6,9-et mértem már az új mérővel. (És kíváncsiságból 7,6-ot a régivel.)

remény: Nagy baj lenne, ha csak a nyaralás után venném át az overált? Csak mert elég sűrű lesz még ez a hét. Nekem reggel 4-et kell és este 3-at. Egyenlőre. És minden kedden kontroll, a mostani persze kimarad a nyaralás miatt. Tényleg jól sült el a bűnözésed, neked azért jó sok inzulin kell, bár lehet hogy a 30. hétre én is itt fogok tartani. Nekünk úgy mért, hogy az övéké fölé mért a miénk és affölé a vénás. De volt olyan is, amikor a vénásból mérték a miénket és még így is volt eltérés. Max. 1 egész még belefér (bár nálam már nem), de nekem volt hogy 2,2-vel mért fölé.

dita: Már miért maradnál cukros. Karácsonykor én sem fogom tudni megállni, hogy ne egyek, de mivel csak a három nagy étkezést kell méréssel regisztrálni, ezért utóvacsira fogom enni. :) Szép a hazahozós cucc, nekem is ez tetszett.

zoe: Ne akard mindenáron, hogy nézzék a cukrod. Addig jó, még nem kell figyelgetni.

tigriske: Örülök, hogy nem kell kórházba menned. Engem ez a pár nap is nagyon megviselt, pedig kijöhettünk és egyszer még itthon is aludtam. Gratula a mozgolódáshoz, nagyon irigyellek érte. A terhesség alatti cukornál a terhelt max. 7 lehet.

trix: Csillagok nekünk is lesznek a plafonon, de olyan műanyagok. Még régen vettem két zacskóval a tescoban.

swanny: Gratulálok a kisfiadhoz, nagyon aranyos és jó nagyra nőtt.

colin: Párod úgy gondolta, hogy te fogsz létrára mászni csillagokat ragasztani? Nóóórmáliis?

bikmakk: Mennek a drukkok holnapra!!!
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok:)

elnézést, elírtam, 3400 g és 52 cm.

Leírtam az egész szüléstörténetet, erre kidobott a társalgó és elveszett az egész. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Ha lesz megint egy kis energiám, időm, újra belekezdek.

Ami addig is fontos lehet nektek. Vigyetek Muskotályos zsálya olajat (fél deci növényi olajban kb. 20 csepp muskotályos zsálya) a vajúdáshoz, mert nagyon jó, amikor tágultok, ha ezzel maszírozzák a keresztcsontotokat.

Puszi nektek és vigyázzatok magatokra:)

swanny
swanny
 
 


Sziasztok!
Próbálok mindenre reagálni.
Az első és legfontosabb:
SWANNY!
Neked is és az egész családodnak gratulálok, ehhez a gyönyörű kislegényhez! Nagyon sok egészséget, boldogságot és sok tejcsit kívánok! Isten Hozott köztünk Mór!
Ha majd lesz időd, azért írd le, hogy mi volt az a felejthetetlen élmény, kíváncsiak vagyunk!
(még a párom is felkiáltott, hogy kié ez a szépséges kisfiú :lol: )
BIKKMAKK!
Kitartás neked holnapra, remélem a kisbabád mostmár hamarosan kíváncsi lesz a kinti világra! Azért amint tudsz jelentkezz kérlek, nagyon szorítunk!
DITA!
Nagyon édes Miló hazahozós rucija, ebben biztosan nem fog fázni, jó melegnek néz ki! Tök jók lettek a bulin készült fotók! Az elsőn a párod milyen aranyosan csodálja az ő kis várandós "feleségét" :lol:
TRIX!
Tök jók a csillagok, ügyesek vagytok! Mennyi a belmagasság a lakásotokban? Már láttam alacsony lakásban ilyen csillagokat, de ott nagyon összenyomta a teret. De jó, hogy majdnem készen vagytok (írigyellek érte)! Fotókat tegyél fel minél hamarabb, mert nagyon kíváncsi vagyok a babaszobára!
VICKY!
De jó, hogy újra itthon vagy! Azért nem semmi, hogy mennyivel más értéket mért az eredeti mérőd! Még jó, hogy nem annak alapján kellett megállapítani az inzulint, mert az rosszul is sülhetett volna el :shock:
A nyaraláskor pedig próbálj meg minden gondot kikapcsolni (amennyire lehet) és érezzétek nagyon jól magatokat!
COLIN!
Én is inkább a hűtőfürdőre szavazok, bár a magas láznál minden jobb! Azért vigyázz magadra! Nem voltál sokat légkondis helyen? A párom is emiatt szenved majdnem 2 hete, semmi tünete nincs, csak a hőemelkedés/láz felváltva és a doki azt mondta a légkonditól van!
TIGRISKE!
Reméljük tényleg a babákat érezted. De jó Neked! Én még nem érzek semmit, bár a kis Pindúr Kandúrom elég aktív!
REMÉNY!
Ez a jó hozzáállás, tényleg az lebegjen a szemed előtt, hogy karácsonykor már minden finomságból ehetsz majd! Nagyon profinak tűnsz ebben a témában, még a végén életmódot változtatsz :lol: :oops:
VEVIKK!
A 4D után mindenképpen tegyél fel képet, kíváncsi vagyok a picire :lol:
ZOE!
Mi a helyzet a hányással? Jobban vagy már? Ugye sok folyadékot iszol?

Nálunk minden ok, csak tegnap voltam nagyon szarul, nem is tudom, hogy mim fájt/görcsölt igazán (a gyomrom vagy a hasam). A petefészkem is görcsöl napok óta és bármit eszem az fél óra múlva kijön :cry: Azt hiszem Ditának volt valami hasonló egy ideig!

Ja és ma nagyon megijedtem, mert azt hittem vérzek (már lepergett előttem minden), de aztán megnyugodtam és találtam egy kis sebet, ami vérzett (valószínűleg a bugyi vagy a nadrág dörzsölt ki).

Mi holnap a párom szülinapját ünnepeljük, szóval nem ígérem, hogy jövök, de azért Ti vigyázzatok Magatokra és a Babákra!
Sok puszi,
Akire

Kép
akire79
 
 


Jó reggelt Csajok!

Swanny: én is elcsodálkozam, hogy több lenne a kisfiad, mint 5 kiló. :shock: Egyáltalán nem látszott annyira méretesnek. Sok boldogságot és izgatottan várjuk a szüléstörténetet!!! :lol:

Bikmakk: hajráááááááááááááááá! Remélem, minden ok lesz ma!

Dita: na, mi volt tegnap? Tudtatok menni vásárolni?
Dobhatnál egy képet a teszveszes maciról!!! :)

Remény: nemsokára ti is túl lesztek a babaszobán, hidd el gyorsan letelik az idő addig. Nekem is csomó mindent be kell még szereznem és mindezt már áttoltuk mi is szeptember elejére. Fogy a lóvé...
Remélem szeptember közepére mindennel kész leszünk és felpakolhatom végre a lábaimat és már csak a Babócákat fogom várni... :lol:

Vicky: örülök, hogy kiengedtek végre a kórházból! Kitartást továbbra is! :)

Sajnállak Titeket Lányok a diéta és a sok nélkülözés miatt, de majd szülés után helyrerázódtok és bepótoljátok busásan a nasizást!!! :lol: :lol: :lol:

Vevikk: várjuk majd a képeket a 4D-ről! :wink:

Colin: sajnálom, hogy a párod így gondolkozik! Próbáld meg meggyőzni, hogy segítsen csillagocskákat felragasztani! Nagyon jó elfoglaltság, erről biztosíthatlak! Mutasd meg neki a képeket, amiket felraktam! :)

Akire: jó szülinapozást mára!!! :)
nálunk 2,6 m a belmagasság, de nem raktunk fel olyan sok csillagot, hogy nagyon összenyomja a teret.
Tegnap este egyébként szép tiszta volt az égbolt és megkerestük rajta a csillagképeket. Olyan jó volt, hogy a gyerekeink is ezt fogják látni minden este, miután leoltottuk a lámpájukat.
Megint a szobájukban ültünk a sötétben legalább fél órát és gyönyörködtünk az alkotásunkban. :lol:

Csajszik, még nem is újságoltam, hogy sógornőm is terhes. Ez lesz a második babájuk. Az első egy kisfiú, aki nagyon jó fiú volt. Semmi rosszulléte nem volt vele és tök nyugi Baba, minden szempontból. Viszont most nagyon rosszul érzi magát és kezdi átérezni, hogy nekem milyen volt az első 12. hétben. Most már "jobban" érzi magát úgymond, hogy utánunk már nem lesz lemaradva az egy kisfiúval, ugyanis nagyon féltékeny volt, mikor bejelentettük márciusban, hogy két Babánk lesz.
Látnotok kellett volna, mikor múlt hétvégén bejelentette, hogy jön a második baba náluk is. Egyszerűen szánalmas volt. Na, de mindegy, neki kell mindig a középpontban lennie, legalábbis ő ezt szeretné. Csak sajnálni tudom szegényt, hogy ennyire ostoba. :? Na, de tényleg, szóra sem érdemes..... :roll:

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


sziasztok!

TRIX
Vannak hülye emberek! :roll:
Nem kell velük foglalkozni.

Sztem nagyon jók a csillagok. Nekünk most is van a hálónkban, egy kis balesetnek köszönhetően kerültek fel. :)

Majd teszek képet a maciról, de most szarakszik a netem, sztem megint az UPC a ludas úgyhogy asszem ma elmegyek és veszek egy mobilnetet. Eleve szeretnék olyat ami hordozható mert pl. a kórházba is jó lesz meg ha elutazunk. A kábellel ide vagyok kötve a hálóba. Márpedig nemsokára már a gyerekszobában fogom az időm nagy részét tölteni.

BIKMAKK
Hihetetlen hogy még mindig egyben!

AKIRE
Nekem az epémmel van baj és ha túl zsírosat eszem vagy olyan kaját amit az epém nem bír akkor begörcsöl úgy hogy a falat kaparom.
Ilyet nem tapasztaltam amit te, az epegörcsöt még a legnagyobb ellenségemnek sem kívánom.
Ha mész a dokidhoz mond el neki a panaszaidat. Lehet a védőnő is tud segíteni.

SWANNY
A fránya technika. Pedig nagyon kiváncsi lettem volna.
Köszi a tippet a vajúdáshoz.

VICKY
Örülök, hogy újra itthon. Akkor ezek szerint felesleges pénzkidobás volt az ablakon a mérő. Most milyet kaptál?
Nekem a DCont Startot javasolták, mert ahhoz olcsó a csík is.

REMÉNY
Sajnálom hogy nem tudod megnyitni a fájlokat amiket küldtem, de ha lesz új net akkor majd pótolom. Most kb. órákat venne el az életemből olyan lassú ez a mocsok!

COLIN
Remélem párodnak is tetszeni fog a fülis ágynemű!
Lázaddal hogy állsz?

TIGRIS
Sztem se foglalkozz most még a cukorral. Nekem 12. héten tesztreggeli után még tökéletes volt a cuki.

dita75
 
 


dita: D-cont optimumot kaptam, a kórházban is ezt használtuk és ehhez fel lehet írni a csíkokat. Azért is szokták ezt javasolni, mert ez magyar gyártmány. Egyébként meg valami 2900 Ft azt hiszem az 50 db csík hozzá. A mérőt meg receptre kaptam, így csak 7500 Ft volt. A másik mérőt elviszem bekalibráltatom, ha hazajöttünk és odaadom az egyik nagynényjémnek, mert ő is akart hozatni magának ilyet anyuval. Még jobban is jár, mert maradt hozzá majdnem 50 csík. Szóval nem vész el. :)
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Lányok, meg van a Csobánka téri bababörze időpontja.
Jövőhét szombat, azaz szept. 5. 8-13 óráig.
Mi biztos kimegyünk a párommal és anyósommal.

Na pusszantás!!!

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


Sziasztok!!

Félreérthető modon írtam le a csillagokra vonatkozoan a párom hozzáálllását. Nem azt mondta,hogy nekem kell létrára mászni és megcsinálni hanem én nekem kell kigondolni a koncepciót(figyelitek miket tudok???).
trix78 köszi az infót én is ott leszek jövö hét szombaton.
Már nem vagyok lázas csak még az orrom folyik és tüszögök föleg este felé fürdés után.
swanny gondoltam,hogy elírtad a baba méretét mert nem néz ki 5 kg-nak az a gyönyörüség. Én is nagyon várom a szülés történetetét.
bikmakk nagyon izgulok érted!!!!

Puszi

Kép
Kép
colin
 
 


trix: Akkor én sajnos nem tudok menni. :(
vicky79
Budapest III. kerület
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?