Új privát üzeneted érkezett!

Bocs Mági a láncos válasz neked
Amúgy Ági vagyok, de van Kriszta nevű nővérem kiskorunkban nagyon hasonlítottunk egymásra és sokszor összekevertek így rá is hallgatok :D

Ági és Levi
Kép
kupi
 
 


Batkata: én se voltam rövid :D Várom!
magdolnasz
 
 


kupi:
affene... :) Összekevertelek, na de az Ágiról könnyen megjegyezlek, druszák vagyunk :)

Batkata:
kitartás neked holnapra.. Nagyon átérzem a helyzeted, a gyerekkor lezárásában pedig nagyon egyet értek.. Fel sem tűnt, hogy mindig van kihez visszamennem, amíg élt mindkét szülőm...

Itt még ma is buli van, már elegem van! Holnap vége, de holnaptól pedig bajor hétvége lesz, folytatósik az őrület, csak sramlizással és jódlizással... :twisted:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 

 
 

hát én úgy érzésre szoktam az ecetet...mielőtt kimondod, hogy elég, már akkor elég!!!

vékony gumikesztyűt, olyan "nőgyógyászosat",patikában tudsz venni!!!

valami velem sem stimmel,nem vagyok túl jól, azt hiszem az epém!
megyek fürdeni,Zéti már szundít!!!

itt vannak az unokabratyómék Pestről, megnéztük kislányukat,4 hónapos, és egy tündér!

holnap érkezem!

sziasztok

KépKép KépKép
zeteny
 
 


Jó estét! :)

Enyém lány félórája alszik...igaz, reggel 6-7 között kukorékol, de az minden pénzt megér, hogy este 8kor már alszik :lol:

Lassan nekem is jegyzetelnem kell, ha 1-2 napig nem jövök :twisted:

Erika,
örülök, hogy jól van Zsófi, túl vagytok Ti is az első betegségen, átérzem nagyon, én most is tiszta para vagyok-Borka már 2 x volt beteg a 7 hónap alatt-pedig Benedekkel már 4 éve szokom...
Azért azt nem értem, hogy a dokitok miért adat lázcsillapítót akkor is, ha nincs láza...már éppen akartam írni Neked, hogy feleslegesen ne adj neki, amikor írtad, hogy a dokid így ajánlja :roll: ..Én 38 alatt szigorúan nem adok semmit, sőt, nappal van, hogy 38,5-öt is megvárok, dolgozzon a szervezete is...

Katuska,
gyerekek? Nálatok is valami vírus volt?

Móni,
nekem is tetszenek a héber nevek, sajnos a férjemnek nem :( ...De azért elégedett vagyok a gyerekeim nevével :D

Batkata,
kívánok Neked sok lelkierőt holnapra, nagy-nagy ölelés tőlem :)
Mi is Borcsázzuk a lányt, de mindig lelkiismeretfurdallásom van, hogy falun a tehén Borcsa :lol:
Nálunk is Borka lesz a vége szerintem, viszont mi egyáltalán nem Borizzuk :roll:

Kupi,
aranyos Levente :)

Mági,
most ne röhögj ki, de nekem a Kupi Leventéjéről Te jutottál eszembe :lol: Nem tom, szerintem annyira hasonló vonásaitok vannak :D De az az érdekes, hogy nem Bence, hanem Te :lol:

Magdi,
annyira bánt, hogy nem tudjuk összehozni azt a találkát már :evil:
Ezen a héten mindennap volt vagy egy vendég, vagy valamilyen program, tegnap volt férjem szülinapja, plusz elmentünk mi is a repülős menetre, hát ahhoz képest, hogy hetek óta készültün rá, és csak a fiam miatt mentünk, aki imádja a repülőket, hát nem is volt nagyon oda érte, végig befogta a fülét, hogy hangos, meg sok az ember, meg éhes, meg szomjas, persze Borka is végigordította az egészet, szóval nagy élmény volt, egy darabig biztos nem megyünk velük sehova :twisted:

benci
 
 


Benci: majd összehozzuk :) Szept. első hetében nem leszünk csak.
magdolnasz
 
 


Magdi :)

Allergia ügyben együttérzek mindenkivel, bár nem tudom elképzelni milyen lehet, én megúsztam eddig :roll:

Lányok, immunrendszer erősítésre ad valaki valamit a gyerkőcöknek? Főleg a nagyobb gyerekek anyukáit kérdezem...

benci
 
 


Szaisztok!

Batkata: kívánok sok erőt Neked holnapra,légy erős és hozzánk bármikor jöhetsz kiönteni a szíved!
Mutattad Borkának Martin husi lábait? :lol: Reméljük,nála is hódit!

Takarítás: mi is Froschban nyomulunk,meg Ajax felmosóban.

Martin ma hajnali 5-kor megébredt vmiért,hallottam a bébiőrön,hogy tekereg az ágyban,nem leli helyét,pedig nem volt még ilyen -- átmentem,simogattam,megitattam,ringattam,szeretgettem,majd fél óra után átvittem magunkhoz ahol 6 körül elaludt,majd 9-kor ébredt,rötyögve. Én úgy megijedtem hajnalban,hogy tán beteg,vagy fáj valamije,de hála semmi ilyesmi.
Aztán délelőtt másfél órát aludt,alig tért magához ebédidő után fél órával :lol:

Ma a Városligetbe mentünk ki du., hát,nem fáztunk. De nagyon le van pukkasztva az is,nem csak a Sziget,az embernek a kedve elmegy,hogy ilyen helyre vigye a gyereket. Mondjuk nekünk mázli Budakeszi a Vadasparkkal.

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


Mági: pü megy

KépKép

KépKép
kata8110
 
 


Köszönöma takarítós válaszokat! Az ecetet mindenképp kipróbálom, meg ez a rózsaolaj is jól hangzik. Már csak be kell szerezni.

Kriszti! OK akkor veszek a patikában kesztyűt most vettem oylan sima sárgát de az oylan bumszli...

A kutya elment... gondolom megunta.

Benci! egyetértek. Én sem adok lázcsillapítót csak 38 felett és akkor is csak ha nem bír aludni és szenved.
Most már csak Máté köhög, elmúlt a takony is mindenkiről. Valami gyors enyhe izé volt. husss.
Én Máténak szoktam adni ha beteg immunerősítésre homeós bogyóban echinacea angustifoliát 5ch napi öt szemet. De lehet kapni szirupban és tabelttában is a bíbor kasvirágot. Ősrégi immunerősítő. Egyébként nem szoktam semmit adni max még C vitamint télen.
katuska79
 
 


Benci:
én Lenkei féle multivitamint adok Annának.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Kata:
pü szintén :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Helló!

Ittragadtam! :)

Katuska! Én is Echinacea bogyót adok, és teában is lehet kapni, aztis szeretik.
No meg állandóan kapnak C vitamint, átmeneti időszakban és járványok idején naponta, egybként kétnaponta Volt egy iőszak, amíg mást is szedtek de már nem emlékszem... Tudom, ciki, de nem ugrik most be. talán Béres VitaKid volt, de ez nem tuti. Emellett mindekinek kötelező valamilyen zöldséget/gyümölcsöt enni.
Nem kell azonosnak lenni, találja ki, mit enne, s megveszem, de akkor enni kell belőle. Hála istennek az alma, a mandarin, a répa, a karalábé nyeresen midnig nyerő nálunk. Feldarabolom, s csak úgy leteszem az asztalra. Rájárnak. :)

Egyébként a legjobb immunerősítő a sok sport, főleg az úszás. Amióta Marci sportol (bicaj, úszás, kenu, futás), nem nagyon beteg.A párom kicsi korában nagyon beteges volt, amint elkezdett őszni és búvárkodni, biciklizni és futni, nem volt beteg. Úgyhogy: anyukák, aki teheti, írassa be úszni a poronytot vagy fusson vele két kört.

Kata&Bori
Kép
Kép
Kép
batkata
 
 


Magdi!

Privit elküldtem... :)

Kata&Bori
Kép
Kép
Kép
batkata
 
 


óóó ,bár az én lányom enne zöldséget, gyümölcsöt... Én nem tudom fog -e ez javulni egyáltalán... :cry:

Megint buli van, csukott ablakos éjszakánk lesz.. Asszem megyek, lerajzolom a Pa-dö-döt, és összetépem :evil:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok
És mai strandolós kép és esküszöm leállok Kép Kép

Ági és Levi
Kép
kupi
 
 


Sziasztok!

Nagyon jók a képek, a gyerkőcök zabálnivalók!

Batkata: sok-sok erőt kívánok neked holnapra!

Mági: kijut nektek a buliból rendesen! Ilyenkor örülök, hogy nálunk csend van, csak néha egy-egy autó... meg a kutyánk, aki egész éjjel az ablak alatt nyomja... :evil: minden éjjel legalább kétszer ki kell mennem hogy rászóljak. Nappal persze édesdeden alszik.

Betegség: mi szerencsére még megúsztuk eddig, bár elég lesz a tejallergia is,ha bebizonyosodik hogy tényleg az. Nem tudjátok esetleg, hogy ki lehet ezt nőni?
Amúgy a lázcsillapító adása tényleg fura, ha nem lázas...
Bár én eleve gyógyszerellenes vagyok, mármint ilyenkor, ha muszáj akkor muszáj.

Szilvi
Kép
xania9
 
 


Mági!

Vodoo-bábu a Padödö-nek? Szegény Ti! Tudom, milyen fárasztó a napközbeni meló, egyáltalána létezés, ha éjjel nem kap az ember levegőt, dögmeleg van a csukott ablak mellett, ráadásul üvölt a zene, áll a bál, s ott az ember szájában az a sok idétlen emebr, akik ilyenkor abszolút nincsenek tekintettel az ottlakókra...
Hát csak annyit mondhatok, kitartást!

Na megyek, alukálok!
Holnap nem leszek, midenkinek szép szombatot, optimális hőmérsékletet, betegségmentes létet és sok-sok mosolyt és odabújást a babócáktól! :)

Kata&Bori
Kép
Kép
Kép
batkata
 
 


Kupi
Mi ma megyünk a zalacsányi tóhoz kihasználjuk a mai még jó időt és elméletileg holnap megyünk a párom rokonaihoz.
A fiuk már be vannak sózva a mai strand miatt, kíváncsian várom majd a Joel is, hogy fogja magát érezni, bár fürödni nagyon szeret itthon. Nem tartok attól, hogy félni fog a víztől.

manocskak
 
 


Sziasztok!

Katuska köszi a választ, remélem meg tudom csinálni. :D

Lázcsillapító, ma van a 3. nap. (doki szerint adjam 3 napig) még este úgy döntöttem, hogy nem adok már neki ma, ha jól van. És szerencsére jól van :D
Első betegség kipipálva. :cry: Ezen is túl kellett esni egyszer.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


cs_erika
Jobbulást kívánok.

Hát már csak 1 hét és itt az iskola, hogy elment a nyár. :roll: :shock:
A fiuk már be vannak indulva, kíváncsi leszek meddig marad ez a kitartás.
A nagyobbik fiam most 7. osztályos, már azt nézi, hogy milyen tantárgyai lesznek idén. :D :D
A középső ő pedig 5. osztályos, ő a nagyobbiktól kérdezi, hogy milyen tantárgyak lesznek. :D :D

manocskak
 
 


sziasztok,
mi is jelen :lol: Apa nélkül vagyunk a hosszú hétvégén :(

Nagyon édesek a babák, egytől egyig!

Kupi, üdv itt! Nagyon édi Leventéd!!!Nekem is Levi babám van és 1 hét van köztük :lol:

Zétény-anyu, Neked is üdv!

Móni, jó strandolást! 8)

Ercsi, szegény Zsófi :( hát igen, ez is eljön egyszer, az első betegség...De a lényeg, hogy túl vagytok rajta!!!!!!!!!!!!!!

Lányok aki olvasta a blogomat, küldjetek lécci priviben emailcímet, mert lezártam!!!

Kép
vickybabe
 
 


Sziasztok!

Köszönöm az immunerősítős válaszokat.

Mági, ez a Lenkei vitamin jobb, mint egy mezei multi? Mert akkor kipróbálnám...azt hallottam, hogy nagy vihar volt a pofa körül, be is vannak tiltva asszem a cuccai...
Echinacin szirupot én is adtam eddig, akkor maradok is ennél, ha többen dícséritek...C vitamint melyiket adjátok? Mert a cebionban annyira kevés van...
Kezdődik a betegség para nálam az ovi miatt, az én fiam nagyon ritkán volt közösségben, ezért alig volt beteg, gondolom, most majd bepótolja...
Úszni mi is akarjuk vinni, mostmár csak jövő tavasszal-nyáron lesz belőle valami, szerettem volna, ha előszőr tanul egy kis fegyelmet az oviban, mielőtt ilyen helyre viszem, télen meg nem akarom majd elkezdeni...de szerintem is az a leghasznosabb sport ebben a korban...

Erika, lázcsillapítóval az a gond, hogy mindegyikben van valami nyugtató, és csomó mellékhatása lehet, plusz lenyomja a "jó bacikat" is...Na de, reméljük, a jövőben jó sokáig eszetekbe se kell jusson...meg senkinek itt a topikban :)

Kupi, Levente nagyon vagány :lol: Nekünk is pont ilyen borostyánláncunk van, bár most néhány hete levettem, tisztára befülledt alatta Borcsa nyaka, amúgy semmilyen változás nincs azóta sem alvásban, sem nyügiben :roll:

benci
 
 


Kupi nagyon édes a babód!!!

Elmentünk délelőtt bevásárolni, na meg etetőszéket venni... :evil:
a kínálat gyér...de találtam 1-et a neten, még nem biztos, hogy jó lesz, de remélem!!! :lol:

Megyek táplálni a gyermeket!!!

Pussz

KépKép KépKép
zeteny
 
 


benci:
voltak viták a pasi körül, de őszintén én nem hiszem, hogy ha ártalmas, vagyis nagy dózisú lenne, akkor engednék forgalmazni. Márpedig saját üzlete van, és sokan használják a szereit. Szerintem azért lehet a támadás, mert orvos létére "szembeszállt" a klasszikus értelemben vett orvoslással, a gyengéd születés híve, szóval csupa olyan dolgot vall, amit a nagyüzemi orvoslásban nem...
Mi meg vagyunk elégedve vele, nyáron nem adtam Annának, most akarom elkezdeni.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 



KépKép KépKép
zeteny
 
 


sziasztok!
ismét itt, 2 napos vidéki nyaraláson voltunk.
Tatabányán kezdtünk, aztán tegnap eljutottunk a Balcsira, és Szonja is fürdött velünk, nagyon élvezte!!!! Azt hittem megijed majd a hidegebb víztől, de nagyon tetszett neki, kis csónakban ült, mosolygott, hajtotta magát a lábával. Hihetetlen volt!
Ja, és elkészült a hintánk is, kép lejjebb :)

Ma észrevettem délelőtt, hogy kibújt az első fogacska! Remélem a további növekedése is ilyen tünetmentes lesz, mint eddig volt. Észre sem vettük! (le is kopogom gyorsan) bár így visszagondolva, lehet, hogy ezért nem evett 2 napig kanálból...


mágnes: egy ismerős orvos ántsz-es mondta, hogy a Lenkei vitaminban olyan mennyiségben vannak a cuccok, hogy nem jó a szervezetnek, de mire betiltják az egyiket, és lekerül a polcról, addigra máshogy forgalmazzák a termékeket, (más néven, más összetétellel, más reg.számon) mígnem azt is betiltják. nem véletlenül van sok probléma velük. (úgyhogy nem engedik forgalmazni, de vannak kiskapuk...)
én is nagyon próbálok figyelni arra, hogy mit veszek be, vagy mit adok majd a gyerekemnek. És nem vagyok híve én sem a sok gyógyszernek vagy a szintetikus dolgoknak. azt hittem a lenkei tényleg jó, de meglepett ez engem is.
szóval nem azért mondom a negatívumokat, mert a klasszikus orvoslás mellett lennék, mert nem így van.

Kata: Bori néven anno mi is gondolkodtunk, én a Borka mellett voltam, úgy is lehet anyakönyvezni. Szép név, és azért annyira nem gyakori. Aztán maradt a Szonja :)

na megyek, mert jön az időmérő 3. része!

És a képek:

Kép

Kép

Kép
czzsofia
 
 


Zsófia:
jó, hogy ezt leírtad, így ,hgoy ÁNTSZ-s ismerős mondta, azért más a leányzó fekvése.. :roll: n fele dózist adtam Annának az előírtnál, nem volt belőle sosem baj

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Lenkei: hát az a baj, hogy az igazságot mi, közönséges halandók sosem fogjuk megtudni, mert mindkét álláspont mögött komoly érdekek állnak...de az pl.tény-és ezt már a hagyományos orvostudomány is elismeri-hogy pl.a 60mg/nap C vitamin a II.Világháború katonáinak volt megszabva, ennek a 10x-ese is kevés pl. egy influenzás időszakban, mégis ez az adag szerepel minden vitaminon a mai napig...ilyen alapon elgondolkodtató a többi vitamin szükséges mennyisége is... :roll:

benci
 
 


Szonja nagyon édes!

Ma mi is babáztunk!Itt voltak barátaink, Leviük 4 hónapos!Igazi megababa, annyi kiló és centi, mint Zétény!De csodaszép!

KépKép KépKép
zeteny
 
 



Kép Ő a mi tündér unokahugink!

KépKép KépKép
zeteny
 
 


Sziasztok,szép jó estét mindenkinek.
Köszi a Levi dicséreteket hízik a májam rendesen. De különben minden baba gyönyörű, mind más és más módon szép.
Zsófi ha te húzod a csónakot piszokul jól nézel ki, és klassz a hinta.
Mi is szemeztünk vele csak drágáltam, meddig használhatja még.
Móni sajnálom a fürdést, nálunk egész nap kánikula volt le is égtem megint ,persze én az alföldön lakok. Rokonok mit szóltak a Joelheh?
Hát ehhez a Lenkeihez nem igazán tudok hozzászólni nem is hallottam róla, az én fiamnak annó oviban é isiben Béres cseppet adtam és egész jó volt szegény ha beteg is volt mindig szünetben így nem igazán hiányzott. A gyógyszerekkel mi is úgy vagyunk csak ha muszáj. Nagyon ritkán adtam neki inkább fekvés, borogatás, hűtőfürdő, tea.
Viki igen tudom, Csak ti ügyesebbek vagytok nálunk jóval de majd mi is behozzuk a lemaradást. Egyre ügyesebb mikor négykézlábra áll próbája pakolni a lábát csak a keze még ott marad :lol:

Ági és Levi
Kép
kupi
 
 


Ági:
mi is így vagyunk, Bence a lábát pakolja, a keze még marad.. Aztán eljut odáig, hogy a lábai túl közel kerülnek a kezeihez, és ilyenkor orra bukik.. :? :lol:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Csöre: a sapis kép iszonyú édes!!

Xania: allergia :(

Regina: jajj, gyönyörűek a tesók és hogy hasonlítanak!

Batkata:
varázscici :D :D Egyet a minap Vió feltalált- olyan cicipótlék, hogy nem kellett az ölemben ülnie, hanem a kis pofiját hozzányomta a karomhoz, a szájában lógótt az ujja, azt szopizta, és tisztára, mintha cicizett volna...

Kupi: Üdv köztünk! Levi gyönyörűséges!

Anyásság:
Viónál is van- ül valaki kezében, az egyik percben még minden oké, aztán meglát engem, s könnybe lábadó szemmel, kis kezeivel repkedve átkéredzkedik- majd bekupacol.

Hüppögés:
naná, hogy van- a nagypapa szokott rajta mulatni, percekig tudja csinálni :D

Éjszaka: ébredünk 2-szer, de nem tudom, hogy szoptatónak számítok-e, mert már csak reggel és este cicizünk (meg éjszaka, ahányszor eszébe jut- valamit rosszul csinálok???)

Szilvi: a Padma jógastúdióban biztos tudnak segíteni, az ott van az Ikeához közel- pl. tudom, hogy az unokatesóm szokott kijárni (ott dolgozik) masszázsolni (??? masszírozni) lakásra is, úgyhogy biztos van ott ilyesmi...
[b]
Allergia:
[/b]én is a Claritinre esküszöm- anyukámmal, mint házipatikussal egyeztetve úgy döntöttünk, hogy szoptatás mellett is szedhető.

Erika: Jó, hogy jobban vagytok! Már csak visszaolvasva tudtam szurkolni... és köszi, hogy részletesen leírtad- mi is bekaphatunk ilyet bármikor, talán segít felkészülni.

Móni:
a pohár alján maradt a cukor, és nem sikerült elbliccelni?! Basszus, de car lehetett!

Zsófi:
a beájulós kép nagyon ott van!!!!!!!!!!! És milyen szép és boldog a hintában is!

Kata: Martin gyönyörű!!! Azok a szemek és a hajós kép is hihetetlen cuki!

Légzésfigyelő: Edit, nem próbáltad felcsavarni az érzékenységet és széjjelebb húzni a lapokat?

Tejpép: nálunk a vacsi HA tejpép- semmit nem szeret annyira, mint azt. Mi azért nyúltunk hozzá, mert a szilárd kajákat eleinte kihányta, fejni nem tudtam eleget- sőt, néha azt se itta meg, a tápszert kiköpte, a fagyasztott tejtől rosszul lett... s egyszer-egyszer el kellett mennem, s őt nem vihettem. Most tápszert már elfogadja, de max 120ml-t iszik, és köszöni. Tejpépből meg megeszik 220ml-t (és mi vagyunk a topik legkisebb babája).

Rizs:
vettem a Müllerben natúr rizspépet- ezt próbálta már valaki?

Cetlimánia: Vió csak a fehér, nyomtatottat szereti! Érdekes módon van egy hímzett cetlis bohócunk, az nem kell- fene se érti ezt!

Tejallergia: nálunk is van ekcéma, de tuti, hogy semmi köze a tejhez (ezt teszteltem a Kiscsajon, mert a dokinéni állandóan ezzel kínzott. Ekcémásak azért vagyunk, mert Apa érzékeny bőrét örököltük, emellett kis hurkásak és izzadékonyak vagyunk)... viszont anyukám tejallergiás (talán), legalábbis megemészteni nem tudja, és néha kiütéseket kap tőle. Úgyhogy óvatos vagyok. De anyunál pl. ingadozik- hol van, hol nincs (pl. évek óta tünetmentes, ha csak 1 pohár tejet iszik)

No, nem voltam túl összeszedett...

Mi egyébként jól vagyunk, végiglátogattuk megint az összes nagyit, bejárva a fél országot... Vió mindenen feláll, iszonyú büszke magára, a tükör előtt produkálja magát... Közben megtanult mászni is (egy hete még ott tartottunk mint a vőlegényünk :) ). A legviccesebb, hogy nyígtam itt, hogy a leány ülni nem akar: erre egy teljes napra magától abbahagyta a felállás gyakorlást, és elkezdett ülni- a nap végére teljesen belejött... furi. Félelemérzett semmi, simán elengedi a kapaszkodót állás közben, vagy egyszerűen elindul, majd dühöng, hogy „bucc” lesz belőle...

Zitocs (Maszatmanó anyu)



Kép

Kép
maszatmanó76
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak! Milyen jó, hogy megint ilyen sokan vagyunk!

Nem voltunk pár napig Pesten. Családi program volt anyóséknál, aztán ma Velencei-tavaztunk egyet. Majd visszaolvasok. Csak az utolsó oldalt néztem.
Zsófi, Kupi: nagyon jók a strandolós képek. Nagyon szép babák.

Vicky: holnap küldöm az email címem. Én szoktalak olvasgatni. :wink:

Képzeljétek Ádám kapott anyóséktól egy átalakíthatós kis járgányt. Kisbicikli lesz belőle, most meg tolni lehet benne a gyerkőcöt. Névnapjára akartam tologathatós autót (bébitaxi vagy mi) venni, de megelőztek. Ez olcsóbb volt, de tökéletesen megfelel a célnak. Ádám nagyon élvezte a sétát vele. (mondjuk babakocsizni is nagyon szeret) Holnap teszek fel képet róla.

Mágnes: mi egy hétig a Szigetet hallgattuk. (dudorogtunk a kulturdiszkóra :wink: ) A polg.mester minden évben balhézik, mert a kerület nem tud pihenni. Engem nem zavart, de akik közelebb laknak a Dunához anyáztak rendesen.

krisz78
 
 


jó reggelt

apa horgászik, mi csajok egyedül maradtunk. fene se érti a pasikat, hogy ilyen car időben miért jó a vízparton...

Ági: én húzom, és köszönöm :)
a hinta nagyon klassz, nem volt drága, mivel mi csináltuk, és csak az anyagot kellett megvenni, a fa része ráadásul kapanyél :)
15 kg-ig bombabiztos, amúgy lehet tovább is kitartana, mert a kötél is többet bír. láttam a neten az eredeti verziót, de ennyi pénzt nem akartam kiadni érte, viszont Szonja imád hintázni, és mire rendesen ülne, addigra hideg lesz a játszótérhez, ezért döntöttünk úgy, hogy legyen itthonra egy ilyen.

Zitocs: pont most beszélgettem egy ismerőssel, aki mondta nekem, hogy ha Szonja elkezd éjjel ébredni, akkor vizen kívül ne adjak mást, mert hozzászokik az éjjeli evéshez, és fel fog kelni mindig. Náluk az volt, hogy a kislány 3 hónapos korától átaludta az éjszakát, és 8 hónaposan gondolt egyet, és elkezdett éjjel kelni. Kapott kaját, és így minden nap felkelt az éjszakai "dőzsöléshez". Aztán ez ment 7-8 hónapig, mire a barátnőm módszert váltott, és nem adott csak vizet neki, 3-4 napig nehéz volt, mert sírt a kislány, de azóta is rendesen alszik, és nem kel fel. Talán érdemes kipróbálni...

Müllerben natúr rizspép? nem is hallottam, de nem lehet rossz, főleg azután, hogy amit én főztem eléggé keményítős volt, biztos a rizs minősége miatt... pedig nem szokott ilyen lenni... kipróbálom, de jó hogy mondtad, hogy van ilyen!
czzsofia
 
 


Sziasztok!

czzsofia nagyon ügyik vagytok,szuper a hinta,ötletes!!!
Az ismerősöd miből adja éjjel a vizet?cumisüvegből?
Zétény nem fogadja el,sem a cumisüveget,sem a cumit!pedig bevallom őszintén a cumit erőltettem,de nem kellett neki!

Képzeljétek,kint van Zéti fölső fogacskája!Nagyon megszenvedte szegény!

Végre egy kicsit lehűlt a levegő!!! :lol:

Keresztelőre készülünk,szept.13-án lenne!Volt valakinél már?

KépKép KépKép
zeteny
 
 


Boldog névnapot a Bencéinknek!!!!

Különösen boldog névnapot a Vőlegényünknek!!!!!! :D

Zétény: Gratula a fogacskához! Nekünk még egy sincs.

Éjszaka: köszi a tippet Zsófi- meg fogom próbálni... de olyankor olyan hangosan kiabál, a cumisüveg meg egyáltalán nem kell neki. :roll:

Allergia: van még egy jó kis krém, azt hiszem, dr. Theiss vagy ilyesmi- de kicsit macerás, mert bele kell kenni az orrba, így a gonosz pollenek nem tudnak megtapadni a nyálkahártyán. Amúgy allergia- és migrén- ellen nekem legtutibb ellenszer a TERHESSÉG :D :D - tavaly ilyenkor és egész végig se allergia, se migrén :D

Tápszerváltás:
Vió nagyon ritkán iszik tápit, de most átálltunk a Bepa 2 HA-ra... és a kaki olyan lett, mint amit a nyuszi produkál :? Golyók... aztán van, hogy napokig nincs, ha iszik 30ml tápit... :shock: Ez normális?

Keresztelő:
nálunk már volt- Pont az aktusnál totál bealudt és elájult, de jól viselte! :D

Bakker, ma reggel már hálózsákban állt a kiságyban- Mágnes, légyszi cseréljünk gyereket- inkább Benibabót kérem- egy csomó dologban hasonlítanak Violával, de ő szépen átalussza az éjszakát és nem hozza rám a frászt.

Zitocs (Maszatmanó anyu)



Kép

Kép
maszatmanó76
 
 


maszatmanó
Sajnos nem. :(
Ki kellett kanalaznom és úgy elszopogatnom. A csajszi ott mászkált körülöttünk. Nem egyedüli voltam aki éppen akkor ment erre a terheléses vércukorra.

Hát ma tiszta idő zavarban vagyok. Hétfőre tervezem, hogy megyek a Joelnek pelust venni és haza felé meg a fiuknak a könyveket elhozom a suliból.
Megvolt beszélve a szomszéddal,. hogy ő is jön velem, erre fölhívom őt telefonon, hogy 10 óra felé mennék a pelust megvenni és a könyvekért, erre rám szól, hogy ma még csak vasárnap van. :oops: :oops:
Tiszta hétfő reggeli hangulatom van ma. Hogy miért? Nem tudom. Totál azt hittem, hogy ma már hétfő van. :roll:

kupi
A rokonok teljesen elvoltak ragadtatva a Joeltől. Akinél voltunk idős néni azt mondta nekünk, hogy hagyjuk ott neki (szegény egyedül él a férje meghalt), majd ő lesi minden kívánságát, még a kertjét is ott hagyja, hogy a Joellel foglalkozzon.
Említettük neki, hogy lesz még egy baba, majd karácsonykor levisszük, hogy megnézhesse.
Minden rokon (hála istennek egy faluban laknak csak pár utcával egymástól) úgy megdögönyözte őt, a Joelnek még tetszett is. :D :D

manocskak
 
 


hát a cumisüveg.... igen, ez nálunk is csak játék, rágásra jó :)
a barátnőmék mondjuk abból adták a vizet, de ott Anna a tápszert is abból kapta, így hozzá volt szokva a használathoz.
ha megpróbáljátok ezt a vizes módszert, biztos lesz pár nehéz éjszaka... mondom, ott is 3-4 nap éjszakai sírás volt, de bevált.
nekem még nem kellett szerencsére próbálkoznom vele, saját tapasztalatot így nem tudok, de ha már volt ahol bevált, lehet tényleg érdemes kibírni azt a pár éjszakát.
próbáld pohárból, ha esetleg napközben is már ismerkedik vele. mondjuk sírás közben nem tudom...
czzsofia
 
 


jó reggelt!

Bencéknek nagyon-nagyon boldog névnapot!
Csoda történt, Levente este 3/4 10-től reggel negyed 6-ig aludt :shock: :lol: én meg csak lestem, hónapok óta nem csinált ilyet :lol: persze én óránként néztem az órát, hogy mi van már :lol:

Kupi, naná hogy behozzátok!!! Addig is használd ki,hogy nem kell futkorásznod egész nap Levid után :lol: :wink:

Zsófi, tényleg Ti varrtátok a hintát? Tök úgy nézki, mint az Adamo, ami valóban méregdrága (asszem Bigacsigáéknak van ilyenjük és nagyon szuper). Van valami szabásminta, ami alapján készült? Érdekelne!

Móni, azta, már 25. hét, olyan hihetetlen :shock: mindjárt megint szülsz :shock: :lol:

Krisz, várom a mailcímet! :wink:

Zeteny, nálunk is megvolt félévesen a keresztelő :wink: jól bírta, bár annyira ficánkolt, hogy a pap bácsi az arcába öntötte a vizet (pont hátralökte a fejét akkor :roll: )

Na megyek, vendégek jönnek délután, meg apa is hazaér, úgyhogy megyek bevásárolni, főzni :lol: azért még próbálok majd benézni!

Kép
vickybabe
 
 


Hát ilyet vettem végül!Szerintetek?
http://bambino.hu/shop_artdet.php?shop_id=3968&cikk=S

KépKép KépKép
zeteny
 
 


Hello MIndenki!!!

Aztaaa, olyan régen voltam, errefelé (már megint és még mindig csavarogtunk, ma értünk végre haza, elég volt... :roll: ) hogy azt hittem a sok új tagunk láttán, hogy rossz fórumon járok. :oops:
Na rohanok visszaolvasni, bár nem tudom elég lesz-e rá a másfél órás alvásidőnk... majd igyekszem.
Basszus remélem még visszafogadtok... :oops: :roll:
Barti
Kép

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 



Barti:
visszafogadni?? áááá! kizárt! :wink: Hogy a fenébe ne! :)

Eszterrel és Enikővel mizu van??? :roll:

Köszönjük szépen a névnapi köszöntéseket. :)

Zitocs:
cserét akarsz?? :) Cak ha a lányod kevesebbet eszik, mint Bence :) Már nem győzöm :lol:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Boldog névnapot Bencéknek!!!

KépKép KépKép
zeteny
 
 


Lányok kicsit háttérbe vonulok, illetve nem is tudom mi a jobb.
Anyukám kómában fekszik és már nem valószínű, hogy fel fog ébredni.
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Szinte szimbiózisban voltam vele. Minden nap beszéltünk. mindenért őt hívtam fel. Múlt hete pont mondtam neki, csak azért hívom, mert minden nap kell hogy halljam a hangját. Hetente jött ide, hogy én kicsit ki tudjak kapcsolódni, ő addig Zillézet. Zille neki nevetett először hangosan.
Tudom örülhetek, hogy 31 évig része volt az életemnek, de én még mindig az ő pici lánya vagyok. Neki még dolga lett volna itt. Miért ilyen kegyetlen az élet????
És itt van nekem az én huncut Zillém, akire mosolyognom kell és nagyon nehéz. Bocsánat, hogy ilyen szomorúsággal töltöm meg a mosolygós baba topikot, de muszály volt kiírnom.

Kép

Kép
lucus16
 
 


Drága Lucus! :cry: :cry: Úristen, mi történt? Nem is tudom, mit mondjak, minden olyan közhelynek tűnik. Bízzunk benne, hogy javul az állapota. Megkönnyeztem amit írtál, borzasztó lehet. Ölellek.

krisz78
 
 


Lucus!

Mélyen megdöbbentett a hír, pedig nem is ismertem! Jaj, szegénykéim!

Én is így voltam anyukámmal, csak nekem vol időm felkészülni valamennyire a "búcsúra", bár még most sem engedtem el...
Vigyázz nagyon magadra, kívánok nagyon sok erőt, most nagyon sokra lesz szükséged, s ha nem haragszol, imádkozom is értetek!

Ha van erőd, írj, sírj, beszéld ki magadból, ha ez segít.
Tudod, mi mindig meghallgatjuk egymást, fontos, hogy tudd, nem vagy egyedül, még ha úgy érzed is! Ha pedig a csend a gyógyító, mi mindig visszavárunk, ha van már elég erő az íráshoz!

Szeretettel: Kata

Kata&Bori
Kép
Kép
Kép
batkata
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?