Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Tündi: Szerintem én helyetted izgulok. Nem tudom miért de nagyon izgulok. :) Holnap várjuk a hírt Zsombiról. De jó neked hogy csak 6 kg híztál nagyon ügyi vagy. :) :)

Nóri: Még jó hogy nektek nem esett semmi bajotok. Sajnálom a kocsit is. :(

Katlina: Én meg április 18-ra voltam Dáviddal kiírva hát nem siette el a kis ember mondjuk. De a lényeg hogy már itt van közöttünk a mi kis ördögünk. :)

Nem emlékszem hogy ki tanácsolta, hogy tegyem le a gyereket és majd elalszik egyedül.Még egyszer szeretném megköszöni a tanácsot hát nehezen de rászántam magam és össze rakattam apánkal a másik kiságyat és azt beraktuk a gyerekszobába így most már 2 napja egyedül alszik el ott. Igaz előtte nagyon sír kb 40 percen keresztül de alszik remélem ez az idő majd csökkeni fog azért. Tegnap még a szomszéd néni is átjött, hogy nem hallom, hogy sír a gyerek. Ez kicsit "nagyon" rosszul esett. :( :( De a lényeg, hogy alszik tegnap 2 óra hosszát aludt. Ma 1/4 3-kor aludt el és még alszik. Megyek is gyorsan és vasalok egy kicsit.

Krisztina és Dávid
Kép
kriszti83
 
 


Üdv a telómról.

Kép
Kép
tundi24
 
 


Kriszti!
Hidd el rövidülni fog mi is így keztük!!!
Anyós totál kivolt hogy hagyom a gyereket ordítani,azóta is összeteszem a két kezem hogy nem rá hallagattam!!

Tündi!
Izgulunk érted holnap!!!

Kép

Kép
katlina
 
 

 
 

Tündi: Nagyon sokat gondolok majd rátok holnap. ++++ Biztosan szép 3000 g feletti babó lesz Zsombi! Sokk sokk drukk megy!!!

Kriszti: Biztosan fog rövidülni, meglátod. Egy idő után hangtalan lesz. Csak kitartás kell hozzá. És hogy rendszer legyen belőle.

Katlina: Nnna, anyósodról már annyi jót írtál. Olyan kedves asszony lehet. :roll: :lol: Mondjuk én is ütközök a leendőmmel nevelés ügyben...pedig amúgy nagyon jóasszony a lelkem.
jaimee1
 
 


Sziasztok!!

Katlina!

Gratulálok a kis pocaklakóhoz!

Tündi!

Szorítok neked holnapra,biztosan gyönyörű kisfiad lesz!
Majd várjuk az infókat és a képeket!

Ivett
Kép
Kép
ivett&fanni
 
 


Sziasztok!

Tündi! Szorítok holnap, hogy minden rendben legyen. De hát tutira rendben lesz :) Majd jövök csekkolni fél óránként, hogy van-e már hír 8)

Erika! Üzletben hiperaktivitás... Ismerős :roll:

Mi fordrásznál voltunk ma, de Marcival nem jártunk szerencsével :evil: Megmakacsolta magát, és dilizett egy kört, nem hagyta, hogy levágják a haját. Tök ééééégő volt :roll:

Az én hajam pedig ilyen lett:
Kép Kép
Nem tudom, mennyire adja vissza a fotó a vágást. A szőke csíkok sem nagyon látszanak így, pedig van benne sok :)
judit_79
 
 


Köszi csajok a drukkokat!Rám fér majd az biztos :) Majd reggel leszek berezelve...ráadásul a kocsi zöldkártyán volt+megint zárcserén és nem csinálták meg du-ra,pedig megígérték :evil: de keresztanyám bevisz reggel bennünket,és du apa mehet akocsiért.
Egyébként azt hiszem,hogy majd reggel leszek betojva...de majdcsak minden oké lesz!

Kriszti,az jó ha te izgulsz helyettem :) Ügyes vagy,hogy így kitartasz altatás ügyileg!!!!Remélem majd most én is okosabb leszek,na meg kitartóbb :)

Judit,nagyon csini lett a hajad!!!! :) Nálunk is frizura igazítás volt ma...jött tesóm apához,hogy vágja le a haját...Erre mire kimegyek Luca haja is eltünt előről...apa őt is megnyírta...csak a fufruját,na de akkor is..mikor megláttam nem tudtam nevessek-e vagy sírjak... :wink: De szerencsére még így is fel tudom neki copfozni :)

Erika,hát remélem,hogy jó súlya lesz neki.De úgy érzem nem lesz vmi nagy súlyú,mert nem is várjuk ki a 40. hetet,na és ugye Luca napra pontosan született 3770nel,tehát ennél kisebbre számítok.

Katlina,tök jó,hogy nem hagytad magad anyóssal szemben :wink:

Na jó éjt mindenkinek!!!!Holnap küldöm az üziket!!

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi! Drukkolok, hogy minden simán menjen!!! :) Már nincs sok hátra... Bár nekem a császár előtti pár óra volt a leghosszabb időszak...
szilbee
 
 


Hú, én már ideges vagyok...:-o!

Judit, klassz a hajad! De a rucid is tuti (már amennyit látok belőle)

Autóm készen van!! Majd szeptemberben viszaviszem hozzájuk lefestetni a motorháztetőt. Akkor már ovi lesz, ahhoz meg nem kell már autóba ülni 8) . A festés meg 3 napot vesz igénybe.

Bolti show-műsor mindenkinél játszik sztem.... :wink: Csak van, aki még nincsen hozzászokva :lol:
Ma az I.sparban hallottuk, már a zölsdégespultnál, hogy üvölt egy gyerek kegyetlenül. Még az eladó is megjegyezte. Aztán, ahogy haladtunk tovább, a sós kekszeknél meg is találtuk a hang forrását. És még ismerős is volt, Lili jövendőbeli csoporttársa hisztizett elég rendesen. Ő is a DM miatt, mert nem mentek be :lol: Aztán, amíg beszélgettem az anyjával, meg is nyugodott.

Kriszti, Lilinek 1-2 hét volt, mire sírás nélkül elaludt, de az első 4-5 nap volt a legrosszabb.
Szomszédasszonyodnak asszem nagyon beszóltam volna :evil:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


11.55-kor megérkezett Zsombor! 4100 g és 56 cm.

Tündi, ezúton is gratulálok és sok boldogságot, jó egészséget kívánok az egész családnak!
judit_79
 
 


Húú, hatalmas fiatok lett Tündi! :D

Gratulálunk és minden jót kívánunk!!!

Kép
szilbee
 
 


Hű, de gyönyörű nagy baba lett Zsombi.

Sok szeretettel gratulálunk! Jó egészséget, gyors felépülést és sok sok tejcsit!

Kép
jaimee1
 
 


Közben megkaptam az sms-t, ahogy töltőre tettem a telót. Minek az ilyennek telefon..... :roll: :roll: :roll:

Judit: nagyon tetszik a hajad, szuper lett!!!!!!!!!!!
jaimee1
 
 


Már pont írni akartam, hogy hiányolom a híreket Tündiékről, mikor jött az sms! Tényleg jó nagy baba lett Zsombi!

Nemsokára elutazunk, majd vasárnap jövök. Jó pihenést mindenkinek a hosszú hétvégére!

Sziasztok!
judit_79
 
 


Ja és köszi a dícséreteket a hajamra.
Nóri, majd te is mutatsd meg ám az új frizurádat! :)
judit_79
 
 


[quote]E írta:rika,hát remélem,hogy jó súlya lesz neki.De úgy érzem nem lesz vmi nagy súlyú,mert nem is várjuk ki a 40. hetet,na és ugye Luca napra pontosan született 3770nel,tehát ennél kisebbre számítok.


Háááát.... :D Szereti a hasát ez a Zsombor gyerek. :lol: Tündi, biztos jól tartottad. :wink:
jaimee1
 
 


Hatalmas picibabátok lett Tündi!
Gratulálunk!!!
Kép

Kép

Kép
katlina
 
 


Judit!
Nekem is ilyen most a hajam,csak színben más!
Nagyon klassz lett!!!

Hát igen Nóri nem rakott képet a friszkóról,biztos azért nehogy olyanra vágassuk le :lol: :lol: :wink:


Erika!
Ja Tündi biztos meglepődött ahogy megmondták neki Zsombi súlyát :shock:
6kilót hízott csak és 4100gr a babó nem semmi :wink:

Kép

Kép
katlina
 
 


Tündi! Gratulálok és nagyon jó egészséget kívánok Nektek! Kép

Kép
Kép
mongi
 
 


Hajni! Sok boldog szülinapot kívánok! Kép

Kép
Kép
mongi
 
 


Köszönöm mindenkinek a fotókra a dicséreteket.

Judit! Szupi jó lett a hajad. Hová készültök?

Elin! Sajnálom a kocsidat, de jó hogy nektek nem lett semmi bajotok.
A lila tengerparti rucimat felsőruházeti boltban vettem, fel sem merült bennem a Baby doll, de most hogy mondod hááát nem is tudom :shock: :shock:

Kriszti! Alvással kapcsolatban javasolom még neked az Éjszakai gondoskodás cimű könyvet, nekem nagyon bejött.

További szép napot mindenkinek

Kép
Kép
mongi
 
 


Kép

Zsombor :D

Nagyon nagyon jóképű! :D
jaimee1
 
 


Gratulálok itt is a bővülő családodhoz Tündi!!
Kép

Mi meg pont úton voltunk az Obiba, mikor jött az sms :lol:

Katénkám! Én még ezután megyek a fodrászhoz :wink: :lol:

Mongi, nem azért írtam..csak ahogy hirtelen megláttam. Meg gondolom azért a valóságban másképpen mutat, mint a képen :roll: :lol:
Juditék a Balatonra mennek

Itt vannak a mesterek (lehet, azóta is a boltban nézelődnék még, ha nem telefonálnak rám :oops: ), szerelik fel a szerelvényeket. Vettem tükröt is meg szárítót, polcot nem sikerült :cry:
MA MÁR ITTHON FÜRDÜNK!!!!!

Nagy nap ez a mai, sokminden szempontból :wink:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Tündi!

Én is gratulálok Zsombor babához!
Jó egészséget és sok-sok tejcsit kívánok!

Ivett
Kép
Kép
ivett&fanni
 
 


Nóri!
Képet a mester műről!!!!!


Nagyon helyes kispasi Zsombi fiú!!!

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!köszönjük a grtalulációkat!Hát bizony nem lett kicsi Zsombi,kissé meg is lepődtem.Nagyon édi kiskrapek,ügyesen szopizott,csak hát ugye még nincs mit.

Kép
Kép
tundi24
 
 


Nóri,jajj de jó,hogy kész lett a kocsi.Mi jót vettél obiban?várlak majd benneteket!

Kép
Kép
tundi24
 
 


Hajni,nagyon sok boldog szülinapot! Judit,kellemes hosszú hétvégét! Bocsi,h nem tördelem amit írok,de telóról nem vok vmi ügyi,meg bocsi ha vkinek nem reagálok de így nehéz visszaolvasni.

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi: Dehonnem, ott van a kolosztrum. Minden cseppje kincs! :wink:
Gyönyörű Zsombi!!! :P :P

Nóri: Gratula a kocsihoz! Jó pancsizást mára! :lol: :lol: Kép?????? Mi is belevágunk a ház felújításába, a közös helyiségekre kerül végre sor. Folyosó a kapunál, lépcsőház stb....Majdnem összeomlik. roll: :roll: :roll:

Hajni: Boldog születésnapot!!!! Dobhatnál képeket, ha már nem írsz. :roll: :wink:
jaimee1
 
 


Tündi! Óriási gratula a nagyfiúhoz! :lol: Sok örömet és boldogságot kívánok az egész családnak!
Hm, látom tényleg van időd netezni :wink: :lol:
Egyébként igaza van Erikának, a kolosztrum kincset ér :lol:

Hajni, ha olvasod, boldog szülinapot!

Nóri, halleluja autó :lol: És hogy már otthon fürödhettek! Milyen jó érzés lesz/lett...

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Jaj, Tündi, de jó, hogy máris írsz!!! Milyen szobában vagytok, milyenek a szobatársak? Nagyon rossz volt a 12 órád? Fejfájás, ilyesmi... :roll:

Én ma megint jót babáztam Encivel :wink: Lili, mielőtt jöttünk el, még kérdezte is, hogy "ezt is hazaviszzük?" :lol: Mert akkor is Encit csucsujgattam :P
Hajam, csak így egyszerűen: K..va jó lett! Végre hátul rövid, és egyáltalán...olyan, hogy mindenhol tetszik.
Képek a telefonon vannak, majd holnap teszek fel :wink:
És előtte itthon mostam hajat!!! :lol:
Liz, köszi a lehetőséget!! Kár, hogy annyiért csinálta, mintha szalonba mentem volna, ott azért többminden benne van ebben az árban :cry:

Mesterek még pénteken is jönnek, mert a piperepolc, a törcsiszárító, a kapaszkodó és a polcok (amiket még meg sem vettem), nincsennek felszerelve :? :roll: .
De mosni már tudok!!!

Festőm is jön majd.....szóval Erika, most már látom az alagútból a fényt 8)

Tündi, festéket, alapozót, tükröt, szárítót vettem az Obiban. Meg körbecsókolt az eladóknak az a fele, akiket még ismerünk :lol:

Pénteken majd kimegyünk a Praktikerbe is. De lehet, majd útközben bemegyünk az Eurokerámiába is, ha megyünk hozzád :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára elin 2009.08.19 23:30-kor.

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Tündi!

Gyönyörű kisfiad van!
Látom elég jó súlyban van.
Te hogy érzed magad így a műtét után?

Ivett
Kép
Kép
ivett&fanni
 
 


Tündi, sok boldogságot kvánunk Nektek! sok tejcsit, neked pedig gyors felépülést! Szép nagy lett a kis Zsombi!
Kép

Kép
pimelinda
 
 


Sziasztok!

Tündi: Gratulálunk!!!!Hatalmas baba lett Zsombi. Nagyon szép "kis" nagy legény. Jó egészséget és sok tejet kívánunk. Már nagyon vártam az sms-t.Kép

Hajni: Boldog születésnapot!

Judit:Nagyon klassz lett a hajad. Nagyon tetszik. :) :)

Köszönöm mindenkinek a biztatást az altatáshoz. Amikor leteszem akkor mindig kimegyek a konyhába és mosogatok vagy valami mást csinálok a lényeg hogy próbálom magam lefoglalni. Tegnap pedig úgy bealudt a kis drágám, hogy csak na voltunka sógoroméknál pancsolni. Nagyon élvezte. Majd teszek fel képet csak még várom a képeket mert a sógoromék gépén van. Amikor végeztünk a pancsival felöltöztettem és beletettem a babkocsiba és már aludt is annyi volt hogy árnyékba toltam a kocsit fél2-től aludt így 5-ig. Utána felkelt szopizott és aludt tovább és még az éjsakát is végig aludt. Jól lefárasztottam szegényt.

Krisztina és Dávid
Kép
kriszti83
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a szülinapi köszöntéseket!

Tündinek itt is nagy gratula!!!Zsombor nagyon szép kislegény! :D

Erika!Dobok pár képet!
Baba látogatóban voltunk!
Kép
A nagy és a kistestvér!
Kép
Franci póz.
Kép
Panírozásnál mindíg segítkezik!
Kép
A ballagáson.
Kép
Csikó etetés Sóstón!
Kép

Kép
Csak úgy. :D
Kép
Vendég
 


Nóri,nagyon köszi,h bejöttetek!Jól esett.Bocsi,h nem voltam jó kedvű,meg hogy zsombi ennyit sirdogált.remélem holnap is be tudtok jönni

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok!

Manó:Nagyon ügyesen panírozik Franci. Nagyon szép leányzó nekem az utolsó kép tetszik a legjobban azon olyan ari. Búvár lesz belőle. :) :)

Tegnap grill partin voltunk Dávid olyan komoly volt egész este, hogy csak na de Zsomborról (az unokatesóm kisfia) le se vette a szemét. Estére megint úgy lefáradt, hogy megint reggelig aludt és ma meg "csak" 20 percet sírt és elaludt. Köszönöm a biztatást az altatáshoz jól esik nagyon. Főleg úgy, hogy egyre többször hallom mostanában, hogy milyen kegyetlen anya vagyok. :( :cry:

Krisztina és Dávid
Kép
kriszti83
 
 


Tündi: Mi is bekukkantanánk, ha nem zavarunk....holnap valamikor délelőtt, vagy dél tájban?
jaimee1
 
 


Tündi, NAGYON SZÍVESEN :wink: !!
Azt, hogy utálsz bent lenni, elhiszem, a hormonokat is megértem, Zsombi hangját meg jó volt hallani :mrgreen: Jóóó férfias :wink: :lol:
A holnapi nap a festőmtől függ, hogy mikorra igéri majd magát....de a déli alvás után lehet, hogy bemegyünk majd :)
Kép
ÉS EGY HANGOS VIDEÓ :P

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Ja, a hajamról is képek...
Kép Kép
Persze a képen sem sok látszik belőle, meg másnapra se maradt sok belőle :lol:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Sziasztok!

Jóóó meleg volt ma! Focizni voltunk, majd meg sültünk. Annyira elfáradtam, hogy már nem volt kedvem strandozni...meg biztos rengetegen is voltak!

Tündi, de édes Zsombi baba :lol: Nóri, köszi a képet! Mikor mehetnek haza? Minden rendben? Hm, és olyan kíváncsi lennék, Luca mit szólt a kistesóhoz...
Erika, Ti voltatok benn ma?

Nóri, jó a hajad! Na, én azért nem vágatok ilyet magamnak, mert az én vékonyszálú hajam csak addig áll valahogy, míg kijövök a fodrásztól. Így rövid hajról már rég lemondtam, olyan vagyok mint egy tízéves :wink:
És jól értem, kicsit sokalltad az árát, vagy csak iróniából írtad?

Hajni! Jó volt látni titeket is! Írhatnál néha...

Cleo, ha olvasod.... Zsoltika várja már a sulit? Adj már egy kis életjelet!

Kriszti, ügyi vagy altatásügyileg!!! Csak így tovább! Látom nálatok is egyre több a program :wink:

Juditékra jó idő van a Balcsin! De jó nekik!

Katlina, sajnálom, hogy hányós vagy...de hátha nem sokáig tart!

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Zsombi bébi nagyon aranyos!!!
Nehezen viseled a benn létet Tündi?megértelek

Nóri!
Jó a hajad!!!
Majd kérünk az új fürdőről is!!

Évi!
Hát elég sűrűn elővesz,és ez nekem teljesen új.
Míg Robival szaladtam mint a nyúl pocaklakóval épp csak vonszolom magam,elég kevés az erőm,sajnos ezt Robika is érzi :(

Holnap megyünk Gárdonyba,keresztanyáméknak ott van nyaralójuk,meglátogatjuk őket,nameg ha jó ídő lesz még akkor kimegyünk eggyet pancsizni a velencei tóra is
Majd hozok képeket!

Kép

Kép
katlina
 
 


Jó reggelt.Tegnap este írtam egy csomót,de nem küldte el.Szurkoljatok ma,h rendben legyen a sárgaság elleni vérvétel,és h végre legyen már egy kis anyatej a székletben,na meg hízzon is vmit.Annyira nagyon szeretnék már holnap hazamenni!

Kép
Kép
tundi24
 
 


Sziasztok.Nem kellett a sárgaság ellen vért venni tőle.Viszon még mindig fogyott..3840g.Totál magam alá kerültem!!holnap nem hiszem,h mehetünk:(

Kép
Kép
tundi24
 
 


Tündi, ne add fel, Lili is utolsó nap húzott bele, én nem is akartam elhinni, hogy tényleg hízott, mikor mondták :P Szopi-szopi-szopi!!

Évi, ja...ironikus.... :)
Olvasás jól megy már Csonginak?

Katlina, nektek jó utat!!
Hát nagyon remélem, hogy holnap jó idő lesz, mert most jöttem rá, hogy Kisújon milyen klassz strand van, úgyhogy holnap meglátogatjuk anyumat és utána oda megyünk 8) A festő 5 körül szokik jönni, addigra majd hazajövünk.


Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Sziasztok!

Tündi! Na, ne már, nehogy feladd itt nekem!!! A 3.-4. nap indul bea tej, mégis mitől hízott volna! A fogyás ilyenkor még tök természetes, hisz főként csak a kolosztrum van még ilyenkor! Ahogy belövel a cici, lesz tej is elég, és akkor majd elkezd hízni! Próbáld minél többet cicire tenni, nem kell megvárni vele semmiféle 3 órát, meg ilyenek! De amíg a tejcsi nem indul be, csodát ne várj! És ne várjon a doki sem! Menni fog az minden a maga idejében, nyugi!!!!

Nóri, hát mi sem jutottunk ki Püspökibe, pedig egész nyáron készültünk... de voltunk sok felé, meg a férjem is jön ma haza, még megyünk jövő héten anyósomékhoz, úgyhogy nem panaszkodom.

Olvasás...hát, nehezen veszem rá, és közben izeg-mozog, néha a falra mászok én is tőle (ő meg az olvasástól), de nem olyan szörnyű már, majd szeptemberben belejön :wink:

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Tündi:
Nóri, Évi jól mondja, Réka is az utcsó napon húzott bele. Bár pótlással hízott csak :roll: És kékfényezték is, de hazajöttünk időre, mert a reggeli vérvétel eredménye jó lett. Szopi szopi szopi....ezerrel. 6. napon lett csak tejem. Kitartás!!!!!!!! Nekem még itthon is fogyott Réka, 1 hetes korában indult meg a mérleg felfelé no és aznap reggel, amikor hazajöhettünk...
jaimee1
 
 


Az előbb msn-eztem Tündivel, anyatejet bukik Zsombi :wink: majd csak meglátszik a pelusban is és a mérlegen is :lol: . De Tündinél amúgy sem lesz gond, hisz Lucát is tudta szopiztatni :wink: :lol:

Nóri és az ovis...
Kép
elin
 
 


Tündi: Hurrááááá, van anyatej! :P Ügyesek vagytok! Jobb már a kedved?

Nóri: Klassz lett a hajad!!!!! Tecc! Strand megvolt?

Nem voltunk benn a kórházban, nem akartunk zavarni. :oops: :oops:

Amúgy egyik családi összeröffből esünk a másikba, már megint híztam 2 kilót. 69 vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!! Ez egyéni csúcs, hétfőtől diéta. Vagy valami olyasmi. :roll: :roll: :roll: :roll: Akkora hasam van, mint egy félidős kismamának....Vagy hát láthattátok a talin....:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Valaki volt kinn a tüzijátékon? Az Alcsiból úgy látszott, hogy volt vagy 3 izé fellőve.....de biztos nem csak annyi volt. Kinyomultunk a teraszra, pont egyet elcsíptünk, aztán csend....... :shock: :shock: és semmi több.

Huszadikán lemaradtunk a Kolomposról, nagyon sajnáltam, de ugye család az első....majd legközelebb.....
jaimee1
 
 


Tündi, ilyenkor norm. a fogyás, és ahogy számolom, Zsombi még benne van a normál tartományban, egész 3700-ig :wink: úgyhogy ne ijedj meg! És én is csak annyit tudok még hozzátenni, hogy minél többet legyen cicin, mert az hozza csak meg igazán a tejcsit :!: Puszilunk benneteket!

Kép
pimelinda
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?