Új privát üzeneted érkezett!

Ja megint kimaradt vmi!Na mi jött ma nekem a postaládába!Na mi!IKEA KATALÓGUS 2010!!!!!!!! :lol:

annus11
 
 


És láss csodát!Iza az oldalán alszik!!!!!!Nem hiszem el!!!! :shock: Mért és hogy.Másnak is van ilyen?Egyszer csak máshogy alszik a gyerkőc????Vagy mi a fene!Jaj egész éjjel virrasztok....

annus11
 
 


Annus!!! NA nekem is :lol: :lol: (katalogus )

Netti
Kép
maumau
 
 

 
 

Annus!
nyugiii, majd megfordul vmerre :lol: Boro is szokta, ő hajnalban oldalra gurul.... es nyomja bele a fejet a fejvedobe. vagy a kendojebe... :shock: es igy gombolyodik ossze vele egyutt :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Igen,ezt Iza is csinálta eddig is,de hogy oldalán aludjon el...ilyen még nem volt!Remélem h vesz rendesen levegőt...Na mióta apa nincs,tiszta para lettem.... :lol: :roll:

annus11
 
 


Annus, vmikor el kell kezdeni :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Megneztem ujra a kepeket :D
nagyon joook!! Tunci korme nagyon bejon nekem :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Hát,végül nem mentünk vacsizni,mert nem voltam éhes.Ehelyett elmentünk a Marcipánba fagyizni,meg andalogni a Tiszapartra. Majd holnap ebédelünk inkább.
Kaptam szerelmemtől egy gyönyörű szettet:bugyi,melltartó és míder. Nagyon meghatódtam,mert nem számítottam rá, borzasztóan tetszett.
Meg neki is rajtam, szal fel is lett avatva.... :oops:
Na megyek el is teszem magam holnapra.Ez egy nagyon szép nap lett végül...

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Ja,Annus,ne izgulj!!!!! Riki is befordul az oldalára néha.Nem lesz semmi baja Izusnak sem.
Riki olyan ari.Képzeljétek van a pihiszéken ugye egy játékhíd.És azon vagy egy figura,amit ha meghúzunk zenél.Már néha meg tudja fogni és húzni egyedül és akkor zenél.És olyankor olyan aranyosan meglepődik,de tetszik neki,mert próbálkozik újra zenéltetni. :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Niki, orulok h jol sikerult a mai nap :wink:

Minoseg rossz,de a hang a lenyeg: Igy sikongatunk mi :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=MMlkyqsJtDM

Netti
Kép
maumau
 
 



kalloni!!!!! ez nem semmi.. teljesen elvarazsolnak. ugy rakattantam!
te is esetleg moshatot hasznalsz? ha igen milyet? ha nem akkor miert? :lol: :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Sziasztok!

Újra itt! Bocsi hogy nem tudok sűrűn jönni de nem tudom ti hogy csináljátok hogy van időtök nekem szinte semmi még sokszor a takarítás is egész nap elhúzódik ami kb 1-2 ra lenne mert nekem Nadin egész nap fenn van ha el is alszik csak 10 percre max 40-re ha meg fel van vele kell foglalkoznom különben addig nyavajog vagy sír míg nem kezdek el vele játszani vagy beszélgetni! Már nagyon sok mindent csinálunk félig felülünk, hasra fordulunk, gőgicsélünk és nevetünk folyamatosan ha fel van be nem áll a szája fújjuk a nyálunkat ami tetszik nagyon! Ebédre már egy hónapja bébiételt eszünk és néha már megeszünk egy egész túrórudit vagy egy egész doboz danonínót amit Imádunk! Biztos a többi baba is csinálja ezeket a dolgokat (már mint a hasra fordulást a felülést.... stb.) Ja és mióta már félig ülőhelyzetben szokott lenni a babahordozóba vagy a kocsiba már feküdni nem nagyon akar! De szegénykém még nem érti hogy nem szabad még ülnie meg hogy még nem is tud! Nehéz! A másik problémánk hogy még mindig keveset eszik és nem is nagyon hízik de nő mint a bolond gomba 1 héten 2 cm-t Az édeseket már elvettem tőle már nem kap teát csak babavizet meg tényleg csak ritkán adok nekki nasit ha meg esik a szívem rajta! :)

Szoktalak titeket nagy ritkán olvasni de csak 1-2 oldalt mert vagy Nadin unatkozik vagy mert már este van és én meg hulla vagyok már 10 órakor alszok! Ja és már végig alszuk az éjszakát


Bocsi ha sok voltam majd megpróbálok többször jönni remélem sikerül! Még el nem felejtem akik a 2-es Nőin szültek szeretnék egy normális orvost találni segítenétek nekem ebben! Mert én nem akarok vissza menni az orvosomhoz sőt még abba a kórházba sem de mindenképp Pestre szeretnék menni és mindenképp megnézetni magam mert mióta megszültem nagyon fájok a menszeszem előtt is meg amikor megjön az első két nap és ez eddig nem volt így anyukám már konzultált a tarcsai kórházban az egyik nődokival ő így látatlanba azt mondta hogy összenövés lehet amit az orvosom rontott el és az a baj hogy ilyenkor felkellni sem tudok most is meg múlthónapban is csak az volt a szerencsém hogy Anyukáméknál voltunk épp és tudot segíteni most Szombaton meg felhívtam páromat hogy azonnal jöjjön haza mert begörcsöltem és nem tudok felkelni a kislányhoz már félórán belül otthon volt! Na szóval kérlek mondjatok 1-2 szót a dokikról melyik a jobb és normális körültekintőbb! Előre is köszönöm nektek!!! Puszi

Kép


Kép
picihencso
Hatvan
 
 


:shock: :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Heni,
Túrórudit és danoninót kap Nadin??? :shock: :shock: A túrórudit m,égis hogyan? leturmixolod neki?

emese1979
 
 


Sziasztok!
Tinu!Enyingi körzet.Párod rokonai merre laknak?
13-án megy párom Németországba dolgozni.Hogy fogom kibirni? :(
Dolgozik esetleg valakinek a párja külföldön?
Ja a lényeg!Dominik délután benyomott egy egész üveg almapürét burgonyával.Tiszta édes volt ahogy cuppogott.

Kép
kata840725
 
 


Sziasztok!

Annyi mindenról van szó mindig.. :) Nem is tudok most semit írni, mert már mindent elfeljetettem, annyira fáradt vagyok. De ilyenkor van még 1 fejés. No, én is fejek már, mióta Danó megszületett.. :)

Azért vagyok hulla fáradt, mert egész nap ment a rohangálás az emberek között, meg a pakolás, takarítás ezerrel. :) De ma estére már olyan állapotban van a lakás, hogy már látszik a vége. Eddig akkor volt a kupi, hogy juj!!!

Kutyafüle, örülök a jó napodnak!!! :)

Hani, Kalloni, Ildi, jó, hogy írtatok! Öröm volt olvasni rólaok! Ha tudtok, gyertek máskor is!
Heni, muszáj abban a kórházban? Nem lehet máshol? Ott ugyanis nem ismerek senkit, de szívesen ajánlanám az én orvosomat.

Kata! Miért vágtak függőlegesen? Ennek van vmi oka, ha így történik? Vagy kinek hogy van kedve?

Na, megyek fejni. Aztán talán alszom. :) Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Mau
tetszett a hozzászólásod.... 8)

Piciheni,
a túrórudi kissé korai... de te tudod.... nem lehet, hogy ezért nem gyarapszik rendesen? Én elhagynám a danonino-t és más édességet, mert így az anyatej, tápszer ugye már nem biztos, hogy olyan finom lesz neki.. már ha szeretnéd, hogy többet gyarapodjon...
Doki ügyben: én nem tudok segíteni... én nem voltam megelégedve maximálisan... de a Péterffy Sándor utcai kórházban hallottam dokan meg voltak elégedve, pl a Kia arab dokival...
vanni
 
 


Jó reggelt!

Annus, a jövő hétfői talival kapcsolatban: én úgy tudom, h akkor már járni fog a Combino, mert tegnap befejezték a sínfelújítást.

Heni, jó újra hallani rólatok, de én is osztom kissé a meglepődést: úgy tudtam a babáknak (tehén)tejet vagy tejszármazékot legkorábban (!) 1 éves kor után szabad adni, mégpedig az erjesztett dolgokkal (joghurt) kezdve... :shock: Nem korai még a túrórudi?
A nőgyógyászt illetően: szerintem ha a Szent Imrébe mész (akár a sima rendelésre is), ott nem nagyon lehet melléfogni... Talán egy doki van, akinek elég nyers a modora, de az összes többi (akiket én ismerek) normális, kedves és profi. Többüknek van magánrendelése is!

Jaj csajok, most inkább apró betűre váltok:

tegnap véletlenül belenéztem a dr. House-ba, ami azzal kezdődött, hogy egy nőci (az aktuális beteg) belefojtotta a kisfiát a fürdőkádba... Aztán később véletlenül megint odakapcsoltam, és Ház egyik segítője éppen a boncasztalon nézegette azt az apró testet... Lehet, én tisztára meghülyültem, de fél éjszaka bőgtem a jelenet után... :shock: :shock:

Kép

Kép
zsüci
 
 


Netti!

Kalloni is moshatózik!!!
Amúgy egy gondom van...ezekből a moshatókból az ember képes egész arzenált felvonultatni...az meg már nem éri meg....úgy kell nekem is visszafogni magam hogy ne vegyek többet...meg én varrni is akartam belsőket....jaj hát inkább bele se fogo,mert ki tudja mi lenne a vége!!!Elég nekem a 20 pelus,funkciója megvan,prímán bejött :wink: Nem merej semmi mintásat venni....félek h halomban állna itthon a mosható pelus 8) :lol: :lol:

Dóri!
Amúgy most mit csináltok?Átrendeztétek a lakást?Vagy mi?Képet nem dobsz? 8)

Kata!
Huuu,kemény lehet...és mennyi időre megy ki a férjed?Mikor jön haza???

Heni!
Szia!!!Nagyon rég nem voltál!!!!!!Hát nem semmi Nadin!Hát igen,itt is sok baba forog már meg hasonló.De hogy hogy túrórudi???Bocs,csak nekem is ez szúrta meg a szemem :lol: Nem tudom elképzelni a 3 hónapos gyerkőcöt túrórudival a kezében :roll: :wink: Én még azért várok ezekkel a tehéntejes dolgokkal!Nálunk sajna van allergiás a családban...jobb félni mint megijedni!
Mennyi most Nadin?Hány kiló,hány cm?


Na mennem kell,Iza felébredt...hallom ahogy csipog.....és az oldalán aludt egész éjjel...néha megébredt,cumi a szájába és aludt tovább..behalok!!!!!

Ja apa tegnap vicces kedvében vlt,le is csaptam a telót!Azt mondja!Leheth nem tud jönni pénteken :shock: :evil: Aztán visszahívott,közölte csak viccelt...én meg már a válóperes papírt írtam :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: Ha hazajönelőre szólok h nem jövök 2 napig 8) Fontos bepótolni valóm lesz! :oops:

annus11
 
 


Ja Heni!!!Nekem van dokim a SOTE2n!Van magánrendelése a nyugatinál!Majd megadom az elérhetőségét ha gondolo!!!!

Zsüci!
Köszi az infót!!!!Max megyek kenguruval,csak ugye a tömött buszra azzal is nehézkes felmászni...bár akkor már mehetek metróval is :wink: Szóval megoldom!!!! :wink:

annus11
 
 


És már megint én! :oops:
Heni!!!
Dobsz képet Nadinról!!!!Olyan kíváncsi vagyok mennyit nőtt!!!!! :oops: :lol:

annus11
 
 


Jó reggelt!

Nem tudom mi van Bogival, remélem csak 3 hós növekedési ugrás... az utóbbi 4 napban kétszer kelt 5-kor, egyszer 6-kor egyszer meg 3-kor, előtte aludt fél7-fél8ig... persze a mai 5ös kelés utáén kb. fél órát aludt még... én meg kicsit fáradt vagyok, de legalább ő boldogan magyaráz meg vigyorog.. tegnap délután volt még egy jó kis műsor, 2-től vagy sírt, vagy evett... még úgy-ahogy ölben elvolt, de ott is keveset... remélem, csak álmos volt...
De ma már kakáltunk kétszer...

Na tegnap meg elmentem Bogi új játékáért, nahát a sok hülye, aki megtalált... rem. senkit nem sértek most meg, de megtalált a buszmegállóban egy jehova tanúja, elkezdett nekem elmélkedni a világegyetem keletkezéséről, meg h egy programozó segített, hogy Bogi megszülethessen... majd a nyanya a rózsaszín zoknis és sapis kislányra megkérdezte, kisfiú-e, egy másik nyanya,hogy "lehet már így hordozni? " majd a hentes, h szegény, és "mi lesz ha mégsem szeretne fülbevalót?" :)

Zsüci,
még jó, h nem láttam... nekem anyum mesélt múltkor egy nagyon brutál sztorit ami megtörtént a valóságban asszem az USA-ban, hát én azon akadtam ki... csak erős idegzetűek olvassák tovább, tényleg... egy nő levégta a pici babájának a fejét...

emese1979
 
 


Emese,
én mostanában minden ilyen és hasonló sztorinál kiakadok. Nem tudom, h most gyakrabban lehet-e hallani ilyesmit vagy csak az én fülem van jobban kihegyezve rá, de nagyon brutál! :shock: :shock: Nem bírom elképzelni, felfogni ép ésszel, h egy nő hogy tehet ilyesmit--- :shock: :shock: :shock:
Mondjuk én már attól is kiakadok, ha azt hallom, hogy szimplán otthagyta a gyereket... Sógornőm most végezte az első orvosi gyakorlatát a gyerekosztályon, ő mesélte, hogy kezelnek ott egy szívbetegséggel született, tüneményes kisfiút. Az anyja -ha lehet egyátalán anyának nevezni- megszülte, aztán meglépett a kórházból és soha többet felé se nézett a kisfiúnak... Most komolyan: az ilyet miért nem sterilizálják, ennek minek gyerek?!?!?!?!?!

Kép

Kép
zsüci
 
 


Annus,
rém vicces férjed van :)

Heni,
az én dokim is normális, de ő Jahn-os.
ahogy nézegettem, túrórudit meg ilyen deszszerteket 18 hónapos kor után lehetne adni... a kis pocakjuk sincs még felkészülve, mert azért ezek tele vannak hozzáadott mesterséges ízfokozókkal, tartósítószerekkel meg ki tudja, még mivel..

emese1979
 
 


Annus,
enyim párom ugyan itthon van, de dolgozik a hosszú hétvégén VÉGIG!!!! (csüt.-vasárnap) Na, ez is felér egy rossz viccel...

Kép

Kép
zsüci
 
 


Jó reggelt!

Igen, itthon most mindenki máshova költözik, és mienk lett a teljes tetőtér, de mindent át kellett pakolni... :) Most tetőtér mi, fsz. nagyik és a szüleim, pince öcsém. :)
És mindent Apa nélül... Ő csak szombaton jön haza. Elvileg mi is mentünk volna, de akkor semmit nem,m tudtunk volna megcsinálni az iskolai évkezdés előtt.

Szép napot, ma téyleg remélem, kész lesz!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Annus, párod vicces... :shock:

Ezeket a horrorsztorikat én sem bírom...

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


zsüci...én is elbőgtem magam :? , aztán jól megszorongattam Lilkót...szegény nem tudta mire vélni... :D

Kép
Kép
mniki84
 
 


Dóri!
Öcséd pince :lol: :lol: Kár hogy nálunk nincs pince :wink:

Hát...ma is azt mondja!Milyen hisztit levágok h 2 napig nem látom....mondom 2????ez mrá a 22nél is több!!!!!ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ


Emese!
Jaj a múltkor egem is be akartak szervezni...nem szeretem mikor az utcán járkálnak vmi hittérítők.....Majd én eldöntöm h kiben és miben hiszek,nem kell nekem prédikálni!

Zsüci!
Te férjed is vicces 8) :lol: :lol:

annus11
 
 


Amúgy kellemes ünnepet mindenkinek!!!Én a TVből lesem a tüzijátékot....illetve élőben hallgatom is.....Remélem Iza nem kel fel rá.....
2 napja vmi idióta éjjel11kor költözött :shock: Normális???Be kellet csukjam az ablakot mert annyira csattogtak,meg csapkodták a furgon ajtaját.....Gondolom nem megy senki ilyen picivel ki,vagy van aki kimerészkedik?

annus11
 
 


Annus,
nem megyünk mi sem...

én férjem is dolgozik majd, ma este 10-re megy, meg utána szombaton is...
Tüzijátékra nem megyünk, gyerek nélkül sem voltam csak 1szer, nem bírom a tömeget :) viszont a légi bemutatót megnéztem volna szívesen, na majd jövőre :wink:

Dóri,
akkor jó kis napotok lesz! Kitartás!!

emese1979
 
 


Emese!
Azt én is megnéztem volna..nem tudom most adják e a tvben...bár annyira nem érdekel már,elment a kedvem...egész héten hallgattam a gépeket...itt szálldosnak :roll:

annus11
 
 


Vanni: nem egyedül vezetek csoportot, párosan. MÉg nem tudom kivel, de már van rá ötletem, csak még nem kérdeztem meg tőle. A témát én találtam ki, nyilván a babanet adta az ötletet, meg a saját élethelyzetem, most én is erre vagyok kihegyezve. Szerintem tök fontos téma. Vannak mindenféle csoportok, de ilyet még nem nagyon láttam.

Túrórudira, Danoninóra én már nem is írok semmit... :shock: Á, mi a fenét csinálnak a védőnők vajon??? (Bocsi, Heni, nem akarlak megsérteni ezzel, de ez van, ez egyszerűen nem egészséges.)

Kép
Kép
tinu
 
 


Na én nekiláttam ablakot pucolni...meg ágyneműt,takarót stb mosok :lol: Izát kipakoltam ide a napaliba a földre.Most aludt el,szintén az oldalán :shock: Olyan édi!!!!!

annus11
 
 


Annus: te kis Duracell-nyuszi! :lol: Sose szoktál lustálkodni? :wink: (Na, mondja ezt egy Bika, mi? :P )

El is felejtettem írni, hogy az éjfélkor felkelek fejni trükk nem jött be. Nem indult be a mellszívóra. Viszont eszembe jutott egy másik trükk, nem is tudom, hogy felejtettem el, hiszen végül Tücinél is ezt csináltam, mikor nem bírtam éjfélkor felkelni. Szóval éjjel csak az egyik cicimből szoptattam, reggelre a másikból végre le tudtam fejni 100 ml-t! Utána még CSongó szopizott is belőle. Ez lesz a megoldás! Aztán majd ha elmegyek csoportozni, akkor mire hazaérek, már nem kell sokat töprengenem a fejéssel kapcsolatban. :lol:

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu!
Én se éjfélkor fejek!Sőt!Eleinte mikor Iza elkezdett 6-7 körül kelni,én már 4 kor lefejtem az egyiket.Most meg általában közvetlenül előtte lefejem,és kb 30 percen belül kel Iza és szopizza a másikat!De nálam más a szitu,mert ugye Iza nem eszik éjjel.De pl Karcagon meg azt csináltam h fenn maradtam 10ig,akkor fejtem mindkettőt,meg utána reggel az egyiket.De neked ez se jó,mert ugye te szoptatsz éjjel!De örülök h találtál megoldást a problémára!!!Lesz itt tejci bőven!És mikor "műtik" a lábad?

ja még függönyt is mosok délután!Ha ideges vagyok takarítok...ez van :wink: De legalább csillog villog a lakás apának mire hazaér! :wink: Ja lustálkodtam vasárnap!Miután Iza 6kor szopizott visszafeküdtem én is,és csak fél9körül keltem! :lol: :lol:

annus11
 
 


Zsüci, én is láttam Houset és én is kiakadtam. Fel is rohantam békésen szundikáló kisfiamhoz, és addig simogattam könnybelábadt szemmel míg felébredt... Buta anya...

Én férjem is dolgozik ma+holnap. Reggel hatkor elment, talán este hatra hazaér. Ti férjeitek mit dolgoznak, hogy náluk sincs ünnepnap?

Annus, én tavaly szeptemberben voltam 1 hónapig egyedül, férjem Kanadában képzésen. Halálra izgultam magam, hogy babóval minden ok legyen (mert tavasszal már egy elment angyalkának :( )+ tanulnom kellett a novmeberi elég nagy, több naos vizsgámra. Szörnyű volt... Szóval megértelek. De mindjárt vége, és jön haza Apa!!!

Én is házimunkába fojtom magányom - mosás, vasalás..

Kalloni, Annus, én is szemeztem a mosható pelussal, csak félek, túl nagy macera az áztatás, mosás. Pedig környezetvédő lelkem támogatná, csak a lustaságom tiltakozik... Meggyőztök, hogy nem olyan vészes? :lol:
k.ancsi
 
 


vanni :lol: (erre mar nemtudtam mit lehetne irni)

zsuci, ha ilyet latok vagy barmi hasonlot en is total kiakadok. utana nagyon nehezen megy az alvas is..

Annus, pelus temaban igazad van. nemtudom letudok e majd vele allni :lol: jovhonapban veszek 2coolababyt meg 2 babyland-et. aztan meglatjuk milyenek jonnek be.. (coolababynek nincs mintasa? ) + ferjed nagyon mokas emberke, en is ertekeltem volna a poenkodasat .. :lol:


Kata, kitartas (mennyi idore megy?)

Emese, az embereknek van mindig hozzaszolask az utcan hozzank is.. nemtudom sokszor sirjak v nevessek. kenguruval kapcs mostanaban azt kerdeztek miert nem kifele van benne a gyerek mert az o unokajuk (4honapos) ugy van es ugy az egezseges es legalabb nem unatkozik a gyerek.... es miert kenyszeritem arra h engem nezzen ........ hat csak lestem. total szamon kertek :lol:

Dori, le a kalappal h vegig csinaltatok a pakolaszast apa nelkul !!

Tinu, tok jo h talaltal megoldast ami mindenkinek jo!!

Annus, meg akartam neked h te aztan duracelnyuszi vagy :lol:
en ma atnezem az osszes ruhankat.. ami nem kell ne foglalja a helyet. ami nem szezonalis azt is elteszem meg ilyenek. oriasi munka lesz :?

jaj nem birom megallni....

Heni!!!!!!!! en ugy velem nagyon korai a turorudi es a danonimo is.... tejtermek ilyesmi.... hat en velemenyem szerint azert se gyarapodik annyira jol a kislany mert ezek csak ugymond keresztul mennek rajta... ezeket nagyon nem szabadna meg ilyenkor adni.ha mar ilyen koran kezded a hozzataplalast legalabb olyat adj amit mondjuk bevezetesnek szoktak.. es fokozatosan!!! nagyon megviselheti a szervezetet es arthatsz is vele. allegriahoz is vezethet!! vedono jar hozzatok? egyebkent nemtudom szoptatsz e vagy tapszer, de barmelyik is all fent boven eleg neki meg az is!! felesleges terhelni! jaj nem akartam en ehez hozzaszolni,de hat nagyon sziven utott :oops:

Netti
Kép
maumau
 
 


Ancsi!
Meg hát!Nem kell áztatni!!!!Amit én használok azt tudom ajánlani!A blogomban van róla bővebben!Miután levetteda gyerkőcről kiöblíted.Ha kakis akkor van vele pici munka,én DMes folttisztító szappant használok,azzal átdörzsölöm.Aztán egy vödörbe teszem őket egy kis teafaolajjal.A többit elvégzi a mosógép!Vasalni is tilos,fehéríteni is.Szóval kb ennyi!Max 5 perc naponta az egész!Nekem 20 db van,3-4 naponta mosom őket,nagyon gyorsan száradnak!!!Mosni csak olyan mosószerre szabad aminek nem nagy a szappantartalma,mert az roncsolja,öblítőnek én ecetet használok.

Én még olyantól nem hallottam h sok lenne a munka a mosható pelussal aki használja!!!Csak nagyanyáinktól azt hallottuk h milyen macera mosni.De nekik nem volt mosógép,és a tetrát hajtogatták...na azt lehet én se csinálnám!Azt fehéríteni,vasalni kellett stb.


Na és a nagy hír!!!Iza kivette a kezét maga alól!!!!!Álmában teljsen hasrafordult!!!!!Aztán persze elégedetlen volt,mert még álmi volt ahhoz h hason nézelődjön.Visszafordítottam hátra,jaj és olyan vigyort kaptam!Vmi "na látod anya hogy megy ez nekem" vigyort! :oops: :lol: Megzabálom...most itt csipog megint :lol: :lol: :lol:

annus11
 
 


Ancsi, ha en belevagok akkor hidd el annyira nem lehet megerolteto a dolog :lol: :lol: :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti!
Tudod hol nézz még körül!Ebay!!
http://baby.shop.ebay.com/items/Cloth-D ... m14&_pgn=5
Azt hiszem a coolababyből csak ilyen egyszínű sznes van,mintást még nem láttam!

annus11
 
 


Ja meg ha külföldről rendelsz akkor ugye olcsóbb,bár nagyobb mennyiségben a kifizetődőbb!Max össze kell állni vkivel és akkor osztoznia posta ktgen!

annus11
 
 


Annus, alakul-alakul... :D Ecet helyett lehet mással öblíteni? Mert férjemet ha a vmivel, hát az ecettel ki lehet kergetni a világból... És amíg ázik nem büdi? Megnézem majd a blogod, mindenképp!
k.ancsi
 
 


Izus nagyon ügyi már!

Nálunk Zsombi tegnap az egyen-tornáztatón lévő középső egeret kezdte el bokszolni, miután Apa megmutatta, hogy kell. Amíg levittem a szemetet, ezt meg is tanulta :shock: Lehet, Apának kéne itthon lenni vele... :lol:

Kata, az előbbi soraimat apatávollét kapcsán Neked is szántam. Mennyi időre megy? Még jó, hogy Dominik itt lesz Veled :D

Heni, én is az Imrét tudom ajánlani. A tejtermék még kicsit tényleg korai, de Te tudod... én sem akarok beleszólni...
k.ancsi
 
 


Lányok, help me!!!
Mei tai-t szeretnék venni, de ebből a háromból nem tudok választani. Olyan szééép mind!
Nektek melyik jön be?

http://www.teszvesz.hu/item718927077_uj ... _alvo.html
http://www.teszvesz.hu/item714770624_uj ... ragos.html
http://www.teszvesz.hu/item714154282_uj ... _alvo.html
k.ancsi
 
 


k.ancsi, nekem a virágos jön be...sueptemberben én is beszerzek egyet...

Kép
Kép
mniki84
 
 


Jó reggelt!

Ma én lustiztam 5 helyett 8-kor fejtem :), ennyi jár nekem, kicsim most kelt fel 10-kor, előtte fél4-kor és fél 8-kor kajált és aludt tovább :)

Már 2 hete én sem adok neki semmit (gyümit), mert csak lökdöste ki a nyelvével, nem érte meg, meg tényleg ráérünk még, csak akkor beparáztam kicsit, hogy ha nem lesz tejcsi mit fogok csinálni, de tejcsi még mindig ugyanannyi van, ami még sok is neki, szóval még mindig anyatejes a drága :)

heni túrórudi, danoninó tényleg nem egy 2-3 hónapos babának való, a hízása azért is állhatott meg, mert lehet allergiás is rá és kikakilja még azt is ami hasznos lenne neki :(

tüzijáték, légiparádé nálunk nem játszik, bár tüzijátékot itt is csinálnak, de én jókat alszok rajta :)

tinu bírom, hogy mindig annyi mondanivalód van :)

megyünk Éduát látogatni, nem akar hazajönni :), aztán irány Miskolc, férjem unokatesójáékhoz :)

holnap barátokhoz megyünk, szombaton meg lagzit nézünk és anyósom 65. szülinapját ünnepeljük, vasárnap pihi lesz :)

Szép napot!

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


k.ancsi nekem a 2. és 3. :)

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Ildi!
Huuu,nektek is be van programozva a hétvége úgy látom!!

Ancsi!
Az ecetet nem lehet érezni rajta!!!Csak egy pici kel belőle,de el is lehet hagyni,nem szükséges öblítő!!!!Többek között azért,mert ha nem öblíti ki rendesen belőle a gép,és benne marad az nem jó a baba popsijának esetleg!na meg a pelusnak se!Nem büdi a tárolása!!!!Nem vízben áll,igaz amikor átöblíted vizes lesz,szóval kicsavarod és akkor nedvesen teszed bele egy száraz vödörbe!És teafaolaj,ez el is veszi a kellemetlen szagot amúgy meg a baktériumokat stb elpusztítja.Rá egy tető és kész!Én így csinálom,és még abban a rettenet hőségben se volt szaga!Kérdezz bátran,bár lehet Kalloni ebben jobban otthon van mint én :wink:
Nekem mind tetszik :oops:

annus11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: