Új privát üzeneted érkezett!

Pattogó, egy ilyen egylégterű szobában hogyan gyártottátok le Bencust? :lol: A kedvesem már ott tart, hogy nem fog-e zavarni minket a bébi, illetve fordítva. :lol:
És nem semmi az állatkertetek... :shock:

A mosószóda jó, de hogy viszek el egy 25 kilós zsákot??? :shock:

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Sziasztok!
Rájöttem valamire: Túl jól megy a Red Bull-nak...

Én is nézegettek ökopelust, de mikor elolvastam, hogy ennek is csak 40%-a bomlik le, akkor kiakadtam...

Tervezitek a megnézni a tüzijátékot?

Ti milyen sűrűn vagytok berendelve a dokitokhoz?
pocok001
 
 


vcsibe: éjjel gyártottuk a kis pöcsöst. :lol: tizen akárhány méter hosszú a tetőtér. Hátul az ágyak, elöl kanapé. Azért vannak szekrények amiket keresztbe fordítottunk, így valamelyest leválasztottunk magunknak egy hálószoba féleséget. De elöl a kanapé kényelmesebb. :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 

 
 

a nagynénémék hoztak anno mosószódát nekünk kocsival. :)

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Pattogó:
Már most folyik a tejci... Hihetetlen, hogy mindenhol nyomot hagyok ;)

Ruhavasalás: szerintem csak az elején lelkes az ember... Legalábbis ha magamból indulok ki... Bár lehet, hogy télen jól fog esni egy kis meleg.

Elolvastam egy halom szülésről szóló cikket, de nem nagyon lettem okosabb. Oké, hogy 5 perces fájásoknál kell elindulni, meg akkor nyomni, amikor fájások vannak, de mégis mire számítson az ember lánya?!
pocok001
 
 


Moncsi!
Gratulálok a szép nagyra növesztett bébidhez! :lol: :lol: :wink:
És annak is,hogy mehettek haza! :lol: Hisz Te is sokkal nyugodtabb leszel otthon,a régi megszokott körülmények között! :lol: :wink: :wink:

Mrsparis!
Nyugodtan kuksolj itt este is! :lol: :wink: Valaki mindíg itt van éjfélig biztos! :wink:
Sajnálom,hogy egyedül vagy (ideig-óráig) ,de mi itt vagyunk Neked! :wink:

Chardonnay!
Majd ha mész védőnőhöz kérdezz rá erre a gyerekorvos ügyre! :wink: Jó ha szülés előtt le van fixálva ki lesz a babád dokija,mert ha nincs,akkor párod szaladgálhat abban a 3 napban,amíg Te bennt leszel a picivel a kórházban! :roll: :wink:
Én legalábbis ezt nem bízom a páromra!Nyugodtabb vagyok,ha ezt én intézem! :wink:

Kkia!
Megy a drukk Nektek holnapra a 4D-re! :lol:
De olyanról,hogy köldökzsinórvér áramlásvizsgálat még NEM hallottam! :shock: :shock: :shock: :shock: Van ennek más neve? :roll: :roll:

Csibe!
Meló mellett én se szaladgálnék gyerekorvos után meg ilyesmi!
Érthető,hogy majd csak szeptembertől intézed ezeket a dolgokat! :wink:
"Amúgy sem tudom, hogy mit fogok csinálni otthon egy hónapig. Mármint azon kívül, hogy eszek, alszok és pisilni járok..."
Hidd el,az a maradék 1- másfél hónap nagyon hamar el fog menni! :lol: :lol: :wink:
Én március 5.-e óta itthon vagyok táppénzen!És mindíg volt,van mit csinálnom.Vagy takarítás,főzés,bevásárlás.De szép lassan mindent,hisz úgyis van időm!Meg hát sokat vagyok itt köztetek is! :wink: Ja meg hát régóta böngészem a pesti bababoltokat a neten,mit hol érdemes inkább megvenni. :wink:
Apasági nyilatkozat:Mi is jövőhéten csináltatjuk meg! :lol:
Nálatok kell étre fizetni?Nálunk nem,de hallottam hogy van olyan város,ahol még ezért is 15 ezret kérnek! :shock: :shock:

Házassági anyakönyvi kivonat vagy apasági nyilatkozat:Valamelyik a kettő közül ott kell,hogy legyen Nálad a szüléskor,mert különben a babát a Te nevedre fogják írni és nem az apuka nevére!
Nem akartam okoskodni,de én így tudom! :roll:

Pocok!
Tegnap este gondoltam Rád,mert a híradóban is benne volt a Red Bull Racing. :? És mutatták,hogy ott röpködött Szujó Zoli is! :x Hát egészeségére,csak csinálnák halkabban! :oops: :lol: :wink:
Mi nem megyünk fel Pestre tüzijátékot nézni.Itt nálunk a Fő téren is szokott lenni kb 10-15 perces,arra kimegyünk szerintem.
Ti kimentek élőben megnézni?Vagy Tőletek,ahol laktok,lehet látni? :)
Nekem havi egyszer kell mennem rendszeres vizsgálatra a dokimhoz.

Bobóbaba!
Na,mizu Veletek?Mi volt az uh-n???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nálunk minden oké volt az uh-n! :lol: Manóm még mindíg nagyobb a koránál,most a méretei átlagosan 31 hét 3 naposnak felel meg.
BPD:83 mm
TAD:81mm
FL:58 mm
Fejvégű fekvés! :lol: (Még mindíg,hurrá! :lol: ) a méhlepény a hátsó falon tapad,magzatvíz mennyisége átlagos. :lol: :lol:

Pattogó!
Túlléptünk Titeket! :lol: Ha jól emlékszem Bencének 81 mm volt a BPD-je! Mi mégnagyobb fejűek leszünk! :oops: :lol: De nem hinném,hogy szüléskor ez nekem olyan nagy öröm lesz! :oops: :oops: :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok lányok!
Csak egy gyors bekukk, és helyzetjelentés. Voltunk az uh-on, de nem tudom milyen az eredmény, mert nem a dokim volt, ez meg egy köcsög volt, és nem mondott semmit! :evil:
A méreteink:
BPD:7,6 cm
HC:28,2 cm
AC:26,4 cm
Fl: 5,5 cm
Fekvés: I MVF
Becsült súly: 1500 gr.
Placenta tapadása: mellső falon, placenta érettsége: G II-III. Ez az ami engem aggaszt! Valaki meg tudja mondani, hogy ilyenkor mi van? Ez normális, vagy mi? Ilyenkor nem kéne gyakrabban menni, figyelni vagy ilyesmi? :( :( :( Ja, de a köldökzsinórban jó áramlás. Bocsi, ha hülyeségeket beszélek, meg kérdezek, de gőzöm sincs róla, és nagyon el vagyok keseredve! :cry:
Kaptunk egy képet, majd valamikor felteszem gmail-re. :)
Sziszkó: Merre vagy? :)
Na, most megyek megpróbálok megnyugodni.
Puszi mindenkinek:
bobóbaba
 
 


Sziszkó: Egyszerre írtunk. :lol: :lol: :lol: Örülök, hogy minden rendben van, és gratulálok a szép nagy méretekhez!!! :D A köldökzsinórvér áramlásvizsgálat másik neve: flowmetria. Nem tudom ez már így ismerős-e neked, vagy mond-e valamit... :roll:
Na, tényleg megyek.
Puszi
bobóbaba
 
 


Sziszkó :)
Imádom a tüzijátékot, innen remekül is lehet látni, de szerintem idén kihagyjuk, inkább megyünk Balcsira. Már most nem lehet a városban közlekedni, nem is beszélve arról a sok emberről, aki feljön ilyenkor.
Bár még semmi sem biztos.

Bobóbaba:
Már én is nagyon kíváncsi vagyok pocaklakó méreteire, de csak jövő hétre kaptunk uh időpontot, de sebaj, addig is növesztjük poconkat.
pocok001
 
 


hello lányok,

most már utána néztem, hogy mit is jelent az áramlásvizsgálat (idézet a netről) :roll:


"Az áramlásvizsgálat az azt jelenti, hogy ezekkel a korszerű ultrahangkészülékekkel a köldökzsinórban, a magzati aortában a magzati koponyán belül, a magzati ereknek a lüktetését tudjuk hullámok formájában ábrázolni a készüléken és a hullámok jellege mutatja azt, hogy ez az áramlás ez megfelel-e a normálisnak. Arról van szó, hogy ha a lepény kezd idejekorán elöregedni, akkor a benne áramló vér mennyisége is csökken és ezt az áramláscsökkenést ezt kitűnően tudjuk kimutatni ezekkel az ultrahangkészülékkel, illetve az ellenállás növekedését is az erekben, rugalmatlanságot azt is nagyon jól tudjuk ábrázolni."

Kép
kkia
 
 


Szisz, köszi, aranyos vagy! Most már kicsit jobban érzem magam, mert beszéltünk ebédszünetben telefonon és jól érzi magát az új helyen, úgyhogy örülök! Plusz elment a nap nagy része és holnap már együtt leszünk!

Bobó, ha jól tudom a 36. hét körül szokott II-III érettségű lenni a méhlepény, ezt találtam:

Méhlepény érettsége:

0: sima magzati felszín, homogén szerkezet
1: enyhén hullámos felszín, mészszemcsék közel a magzati felszínhez
2: szabdalt felszín, mészlerakódások az anyai felszín felé tolódnak
3: érett lepény, fészkes mészlerakódások

De nyugodj meg, ha baj lenne, mondta volna a doki!!!
Van egy ilyen is: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekval ... -korai-meg

Na megyek ikrezni, délelőtt is Velük voltam, tök jó volt!

Este leszek!
Vendég
 


sziasztok hoztam 2 képet. Az egyik a szülinapról a másik az állatainkról. :D

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok :P

Csak életjel (29 fok a szobában, ilyenkor ennyire vagyok képes :oops: )...remélem, Ti jobban bírjátok! :roll:

Pattogó,
bocsikaaa!!! Télleg ott a vonalzó...asszem, terhes vok :mrgreen: (jó, hogy még erre foghatom :lol: )
Kölkök csodaszépek! :P

Reggel 6.30-ra megyek terheléses cukorra (éhgyomrit is vesznek), pajzsmirigy kontrollra.
Mindenkit elolvastam, 1000 bocsi, most nem tok reagálni, megyek, lefekszem...

pusssz

tillidian
 
 


sziasztok!!!!!!!!
Paris én is sokat vagyok egyedűl!!!!!!!tudom mit érzel!!!!!!

kkia köszi a dicsértet!!!!!!!!!

csibe én is rengeteget rágtam appi füét,hogy tegyük össze az ágyat.......de addig nem lehetett míg kész nem lett a szoba!!!!!!

Pattogó ügyi vagy a szgépekhez!!!!!!!!!!!!!!!!
gyönyörűek a gyerekek......na és az a torta.......hmmmmmmm.......nyyyamiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!

Szisz az apasági ingyenes!!!!!!!semmibe se kerűl........max 30 percedbe.)

red bull:nekrm a Besenyeiből és társaiból van ku.........a elegem............itt repülnek felettünk meg gyakorlatoznak........pihenésről ne is álmodjak......
éshol van még 20.-a?????????

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita!
És a többiek akik Pesten vagy Pest környékén laknak!
Nem lehet egyszerű dolog ez a 20.-a előtti mizéria! :? :x
Mi egy csendesebb utcában lakunk.Csak néha megy el egy-két őrült 80-90-el az utcában! :evil:

Ja,és most aludtam másfél órát! :oops: Nagyon jól esett,de tudom,hogy éjjel csak forgolódni fogok az ágyban! :?

Pattogó!
Nagyon édesek a gyerkőceid! :lol: :wink:
És persze a kutyusok is! :wink:
De mi at ott az uccsó előtt képen pici lányod előtt? :roll:

Tilli!
Kitartás a holnapi vérvételhez és társaihoz... :? :roll: :wink: :wink:

Mrsparis!
Jó szórakozást! :wink: Biztos jó ovónéni lenne belőled! :lol: :lol:

Kkia!
Köszi,hogy belinkelted az idézetet! :wink:
De én még ilyenről nem hallottam!Lehet itt nálunk ilyet nem is végeznek? :shock: :shock: :shock: Vagy lehet,hogy csak később?
Jövő kedden megyek dokihoz vizsgálatra,mindenképp rákérdezek!
Holnap mi Pesten leszünk,nem hiszem,hogy tudok írni,ezúton kívánok Nektek kellemes hosszú hétvégét! :lol: Élvezzétek ki minden percét! :lol: :wink: :wink: 8)

Bobóbaba!
Én is örülök,hogy Nálatok is minden okés! :lol: :lol: :lol:
A placenta érettsége miatt meg,ha nagyon nem hagy nyugodni a dolog,hívd fel a saját dokidat! :roll: :lol:
Érdekes,hogy mennyi különbség van kórház és kórház között!
Ugye mint már írtam,nálunk a köldökzsinórvér áramlást nem vizsgálják és mikor rákérdeztem a súlyára,azt mondta a szonográfus csajszi,hogy ezt a 30.-ik héten még nem mérik,majd később,az NST-n!És látom Bobó,nálad a súlyát is lemérték!

Lányok!Akartam kérdezni,hogy a CTG és az NST ugyanaz,csak van ahol így van ahol úgy hívják? Nálunk NST van.
Barinőm már jár rá,a 35.-ik héttől heti 1X és nézik a fehérjét a vizeletben meg a baba mozgásait vizsgálják.

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


húú, végre elolvastalak Benneteket..tegnap óta jó sokat írtatok, ne is haragudjatok, ha sok leírt dologra nem is emlékszem majd..

Monica: gratula az eredményekhez!! Szép nagy a babucid!!!! Nagyon nagyon örülök, hogy az álmod is valóra vált, hogy "otthon" szülhess!!!!!!! csak vigyázz nagyon magatokra!!!

Szisz, Bobó: nektek is nagy gratula az uh-s eredményekhez!!!!

Szisz, olyan aranyos vagy, boldogan fogadom majd a tortát, mert tényleg annyira hiányzik egy kis édesség!!!! :( :(

Nita: Gyönyörű a kiságy, de jó hogy már ott áll és várja az új jövevényt!!!! Nálunk is még mindig a padláson figyel...kiváncsi vagyok mikor dönt úgy a férjem, hogy lehozza.

Pattogó: Ügyes vagy!! Nálunk a laptopomban 74 vírus volt, aminek eltávolításához én kevés voltam, de szerencsére ismerős javította, aki nem kért pénzt érte. A fotóitok szuperek, megint csak meg kell állapítanom milyen szép gyermekeid vannak!!!!!!!

Eszti: megértelek!!! amikor Iliasszal voltam terhes, újra behívták katonának a férjemet, persze csak 1 hétre, de tisztára kivoltam tőle. Szerencsére egy kis ügyeskedéssel megoldotta, hogy hamarabb hazajöjjön. Most még érzékenyebbek vagyunk és szükségünk van azoknak a közelségére, akiket a legjobban szeretünk. Bárcsak ők is jobban megértenének bennünket..persze ez rátok nem vonatkozik, hiszen szegény ugyanúgy szeretne veled/veletek lenni, mint Te is vele. Gondolj bele,hogy valójában nem is vagy már egyedül, beszélj a kicsiddel, tervezgesd a jövőt és így megfeledkezel majd a magányról egy kicsit.

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Tényleg lányok, a koplalós partnerem hol lehet?? Süncire gondolok!!De mások is hiányoznak innen. Pl.Jovana!!!!!! Remélem hamarosan jelentkeznek csak nagyon elfoglaltak!!!

mindenkinek szép estét kívánok!!!

puszi
Betty

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Szisz, anyukám óvónő :D

Betty, igen, ezt próbálom, sokat vagyok az ikrekkel meg a tesómmal, holnapra tervezem, hogy átválogatom még egyszer a babaruhákat, mi az, amivel költözünk. Plusz kaptam ma egy zsák babajátékot is a tesómtól, azt is átválogatom. Ezzel elfoglalom magam :wink:
Ma nagyon elfáradtam, délelőtt is az ikrekkel voltam, meg most is és hát 2 db kétévessel nem egyszerű :D :D :D

Tényleg Sünci, Jovana???
Vendég
 


basszus elszállt amit fél óráig írtam!!!!!!!! :evil: :evil: :evil:
úgyhogy berágtam és nem írok ..
amúgy is jó sz@r napom volt

Kép
zsrit
 
 


Zsrit, mi a baj???

Pattogó, majd' elfelejtettem, gyönyörűek a gyerekek!!!
Vendég
 


sziszkó: ő a perui ördög botsáska. Éppen egy magát baromi veszélyesnek mutató hím példány. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Köszi a pocakom dicséretét!

Larának boldog szülinapot!

Bocs, ha nem vagyok teljesen képben, de szinte csak fekszem az utóbbi napokban. Felálláshoz is apa segítsége kell :oops:

Zsrit
Köszi :wink:

Súly
Az én +14 kilónra az ikres fórumon nagyon kiakadtak... :oops:

Monica
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Azért egészen más a megszokott környezetben szülni...
Vendég
 


Pattogó: Ekkorák a matricák. A 2 kép összesen egy szett. Kép
Kép

Szépek a béjbik!!!!

Sziszkó:Van olyan kalkulátor ami a méretek alapján megadja a súlyt: http://www.gravidanzaonline.it/medico_r ... nline.html

SÜNCIBOGLYA HA OLVASOD JELENTKEZZ!!!
anyabebi
 
 


Szisz nekem a tököm ki van már a Besenyeivel.........ő a leghangosabb!!!!!!!lepuffantom 1x az tuti!!!!!!!!!!!!!!!!! :x :x :x :x

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok,

kezdem behozni lemaradozásaimat, olvaslak vissza Titeket, valamint nemsokára a gmailen is csatlakozom hozzátok (Sziszkó, köszi a jelszót!) Majd csak rájövögetek, mi hogy működik! :oops:
Na, ebből kiderült, én nem bővítem a számítógépes zsenik táborát :roll:

Pattogó,
nagyon szép család és állatkert :) Én is így nőttem fel: nagy , család, sok állat. Az állatok életreszóló élményt nyújtanak a gyerekeknek.

Twins,
megértem, hogy most már a pihenésé a terep.

Monica, Szisz, Babó, gratula az UH eredményekhez! KKia, szorítok!

Nézvén a képeket, alakulnak a szép gyerekszobák, gratu! Nálunk nemhogy halacskák nincsenek, hanem egyszínű a fal, és az sem sikerült pontosan olyanra, mint képzeltük. :( No comment

Paris,
ma este én is szingliben nyomom itthon. Bár, remélem már nem sokáig!

Anyabébi,
ez a mosható pelenka téma nagyon hasznos volt! Biztos ki fogom próbálni, és ha bejön, bevásárolok belőle. Lehet nem tűnik túl olcsónak, de környezetbarát, és bár én nem tudom kiszámolni, mennyi idő alatt térül meg, ha lehet hinni, hogy fél év alatt, akkor végülis "csak" az elején sok a sok...

Én ma háziorvosnál indítottam, ráadásul helyettes orvos volt, és 2 és fél órát vártam mire bejutottam. Addigra a vérnyomásom az egekben volt, gondolhatjátok. Sajna a hasmenés a diéta ellenére sem javul, és már egy kicsit meg vagyok ijedve. Persze a doki semmi újat nem tudott mondani, diétázzak meg szedjek nos-pat (????). [size=9](persze szó sincs róla, hogy beszedjem)
A lényeg, hogy rámnézett, és semmi aggasztót nem látott. Valószínűleg nem fertőzés, de hogy mi???[/size]
Valaki közületek tapasztalt esetleg ilyesmit? Korábban én is a vas miatti szorulással küzdöttem, szóval nekem nagyon gyanús a dolog.
Tartsam tovább a diétát. Mintha az olyan könnyű lenne..

Na, bedugulok.

Üdv
Cosmic

Kép
cosmic girl
 
 


Sziasztok :)

na nekiszaladok újból :)

szóval

UHsoknak :arrow: Sziszkó Bobó gratula! mindenki szépen növekszik :)
Bobó - szerintem ha gáz lenne a lepénnyel tuti mondták volna mert az nagyon fontos, nem csak ráírták volna aztán Te meg találd ki magadtól! Ne aggódj, reméljük minden okés ...

Monica :)
szuper hogy mehettek haza, tudom Te nagyon erre vágytál :)
és még repülni is engednek?? :shock: - kiráály
mintha azt mondtad volna hogyha mehetsz akkor vonattal kell menned ... bár ez így jobb sokkal :wink:

Eszti :)
kitartás Neked!! marha sz@r lehet pont most hogy fenekestül felfordul az életed plusz még egyedül is vagy :(
mostanság nem épp erre vágyik az ember lánya ...
de ahogy olvastam talpra esett csajszi vagy Te - túlvészeled ezt is :wink:

Pattogó :)

szuperek a képek !!!! :):)
- botsáska durva ... wa :shock:

Betty :)

emlegetted az érzékenységet - na hát igazad van, abból most kijut nekünk ...

ma én is bőgtem a kocsiban - egyszerűen besokalltam úgy érzem minden össze jön mindíg ... ezer intéznivaló plusz még néha a munkahelyemre is járok és amúgy egész nap lótok futok mint egy hülye mert mindíg van valami - ezt most nem részletezem. de tényleg mindíg van valami és általában semmi nem megy simán ....
ma a becével szenvedtem a börgyógyásznál harmadszori szemölcs leszedéssel+megahisztéria - és a dokinő NEM szedte le csak a felét kb. mert sírt a gyerek és kitessékelt hogy ennyit ő a magánrendelésen - potom 18 ezret fizettem - nem tud leszedni majd vigyem be a kórházba is és ott folytatja ...
plusz ezen a témán össze vesztem a volt férjemmel is.
mindíg mindent nekem kell megoldani a fiúkkal. mind anyagilag mind emberileg és mindenhogy.
ha rajta múlna semmi nem oldódna meg, ő csak élvezi azt a pár napot amit velük van.

na mind1 :( tudnám még sorolni a mai dolgokat de eldugultam ...


R

Kép
zsrit
 
 


Cosmic :)

nem szedsz véletlenül magnézium peszgőtabit?
attól nagyon sok mindenkinek komoly hasmenése van ...

Twins :)

mi az hogy kiakadtak a 14 kilón?? :shock: :shock: :shock:
Két babával??? Na ne máááár!!
- rajtam eggyel van ennyi ...
majd teszek fel képet annyira így sem vagyok bálna ...

szerintem Te annyira vékony voltál hogy simán belefér akár 25-30 kg a végére ami egy perc alatt el fog tűnni ...
(nekem a 32 is lement a fiúkkal egy év alatt)

- ez alkati dolog ... ne hagyd magad, szerintem EZ NEM SOK
! egyáltalán

R

Kép
zsrit
 
 


Zsrit, köszi Neked is a kedves szavakat!

Képzeljétek, a jövő hét megoldódott :D megyek a szerelmemmel Pestre, alhatok ott a panzióban Vele, van hely, csak ágyneműt kell vinni! Reméljük ugyanígy meg tudjuk oldani a 2 hét Debrecent is csak azt nem tudom, hogy megyek orvoshoz!
A mai éjszakát már valahogy kibírom, meg még a pénteket kell majd...

Ma egész nap zabáltam :oops: :oops: :oops: basszus, még 10 perce is sütit nyomtam :oops: :oops: :oops: most meg lelkifurim van :D :D :D

Megyek zuhanyozni, aztán elteszem magam meg Tofit holnapra, reggel 5 óta fent vagyok és elég pörgős volt a nap...jó éjt Mindenkinek!!!
Vendég
 


nyugovóra térőknek szép álmokat!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Cosmic: Múltkor 2 hétig volt hasmenésem, én kicsit örültem a szorulás után. Én betudtam az őszibaracknak meg hogy pluszban cetebe-t szedtem. A cetebet abbahagytam és akkor elmúlt. A no-spat nyugodtan szedheted, de az inkább görcsre van én is szedtem ha gáz volt. Kihez jársz a II.-en már kérdeztem de nemmontad!!!

Na megyek én is alunni, a gyerek az apjánál, a másik uram dolgozik én meg kockára ültem a seggem a gép előtt. Vasalni kéne :)

Jóccakát, holnapig!
anyabebi
 
 


Sziasztok!

Most újra egy hosszú hozzászólásom lesz, aztán egy darabig nem nagyon lesz időm jönni, de azért megpróbálok majd.

Csajok
Köszönjük a sok drukkolást, nagyon jól esett!! :wink: :D És köszönöm az Alex dicsiket is! :lol: (Ha már most ekkora,mi lesz a 38.éten? :roll: )

Anyabébi
Nagyon szép formás a pocid! :wink:

áá én túl lusta vagyok a mosható pelushoz. :oops: :roll:

"látom akkor már 2 számítógépes zseni vagy a topikban"
akarod mondani 3 :oops: :oops: :mrgreen:

Tilli
Örülök,hogy Vackor épségben hazatért! :wink:
Cuccaiból sok hiányzik? :roll:

Sztem nem ciki dokit váltani, csak mondjuk nekem ahhoz nem lenne pofám, hogy beállítsak a dokihoz, hogy "jöttem a nagy papírjaiért,mert átmegyünk másik dokihoz" :oops: :roll: De ha nagyon gázos lenne a doki,megtenném.

Csibe
vasárnapod :evil:

én megértem a közelekédi problémádat, valóban nagyon szar arra a közlekedés a Rákóczi úton. :evil:

Zsrit
Neked is szép nagy Zoé!! :lol: :lol: Az én fiam is 2200 gr. :lol:
Kilókkal meg ne foglalkozz, majd lemegy. :wink:

volt férj :evil:

Eszti
Pisilés: én már volt, hogy 3x felkeltem éjszaka, és mikor nappal is pisilnem kell, nemtudom visszatartani szinte 5 percre se azonnal mennem kell. :oops: :shock: ilyet csak aszülés után éltem át.

kilók: 60-nal indultam, most vagyok 68...ez elég tűrhető szerintem. :roll:

én is imádtam Barbiezni bár az Én időmben még nem ilyenek voltak,mint a mostaniak. Egyse maradt meg...de most Charnak is annyi van máárr... :roll: :lol:

Pattogó
kaphatok kinder pingui torta bővebb receptet? :oops: imááddjukk. :P

"A számítógépguru, zseni istenkirálycsászár bejelentkezik..."
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
nagyon ügyi vagy 8) :lol: (és még merik azt mondani,hogy kismamaaggyal rendelkezünk :roll: :lol: )

"Az, hogy rántottam az túlzás... negyed órámba került és utána percekig szuszogtam.."
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

gyerekeid gyönyörűek,de ez nem újdonság :lol: :wink: a torta meg hmmm.. :P milyen állat az lent balon? :shock:

Kkia
Én is néztem a Napsütötte Toszkánát. :oops: és Én is pityeregtem annál a résznél. :oops: :lol:

3 óra kb a repcsi út, szal nem olyan hosszú. :wink:

Datolya
Nálatok sincs meg még a baba neve? :wink:
küldöm a jelszót! :wink:

Szilveeaa
"Pont erre volt még szükségem a rokkant bálna formámhoz…"
:mrgreen: :mrgreen: :? :?

ctg ilyenkkóóórr?? :shock: :shock: azt csak a 36.héttől van hetente. :roll:

Sziszkó
gyerekdokihoz majd jövő héten elmegyek (a sajátunkhoz véégre :wink: )

Csilla
ha ennyire szerettél terhes lenni,a kkor gondolom lesz kistesó. :wink:

terhesség: Én Charral imádtam terhes lenni, hasonló érzéseim voltak,mint Csillának. :lol: Most viszont..háát...már nagyon várom,hogy vége legyen és végre itt legyen Alex. :oops: :roll: Túl sok volt a probléma.. de ennek ellenére még mindig szeretnék belevágni a 3.gyerkőcbe. :wink:

Chardonnay
"(Mármint én feküdtem az oldalamon, nem a doki )"
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Gyönyörű a babátok!! :wink: Szép nagy már ő is. :lol: Beletehetem a babatablóba? És ha igen, akor melyik képet szeretnéd? :lol:

Cosmic Girl
Zabagéped :mrgreen: :mrgreen: :?
Hasmenés :? :?

képetképet Petirőől!! :lol:

Nita
nagyon szép lett a Barnus lak! :wink:

elveszett báránykák merre vagytok?
Vendég
 


na, még gyorsan én is becsekkolok...

Till, én sem értem a ctg-t... Szerintem a dokim napszúrást kapott és ez még a nyaralásának az utóhatása... :roll:

Zsrit, persze, voltam a masszőrnél, sőt megyek holnap is. Jobb ugyan, de ő is mondta, hogy ha valami be van csípődve vagy elmozdulva, azzal ő nem tud mit kezdeni, csak az izmokkal... A szülés utáni állapotra én is kíváncsi leszek... Amúgy meg kitartást neked és sok energiát – én is annyiszor besokallok, pedig egy szavam sem lehet azokhoz képest, akik már most egy vagy több gyerkőcöt is kezelnek még a jelenlegi állapot mellett...

Sziszkó, nálunk a védőnő egy fiatal doktornőt ajánlott, akit ráadásul homeopata is...

Monica, HURRÁÁÁÁÁÁÁ!!! Nagy nagy gratula neked és Alexnek is!

Eszti, sajnálom, hogy ilyen hektikussá váltak az uccsó hetek, de gondolj arra, hogy milyen izgi új élet vár rátok... Én személy szerint nagyon élnék külföldön pár évig...

Vcsibe, én már nagyon sajnálom, hogy nem olyan kórházat választottam, ahol van alternatív szoba... De hát az elején még abszolút nem gondolkodtam azon, hogy szeretnék szülni, nem is voltam képben, hogy mik a lehetőségek... Igazából gondoltam rá, hogy még most is válthatnék, de a fene tudja... Valamilyen szinten a dokit megkedveltem és egyszerűen nem érzek energiát ahhoz, hogy elkezdjek új kórházba mászkálni...

Pattogó, jól nyomod: negyed óráig zoknit veszel, aztán fél napig tortát sütsz! Tudsz élni! Mosószóda de jó 5let! Már hallottam róla, de még nem próbáltam ki!
Fotók klasszak, tündériek a csávók!!!!

Sziszkó, szuperek az eredmények és nálad is fejvégű a manó! Ja, nem válaszoltam a múltkor a kúp kérdésre: hát nem tudom pontosan, de a doki megvizsgált és azonnal felírta. Nem tudom mit látott, de tény, hogy az utóbbi időben én is éreztem, hogy nem teljesen százas a helyzet odalent. Jóval több volt a folyás, mint eddig (már bocs... :oops: ).

Bobó, neked is gratula! Sztem is mondta volna a doki, ha valami gáz lenne, úgyhogy no para!

na asszem ezzel ki is fújtam mára, bekúszok az ágyba, jó éjt mindenkinek!

Kép
szilveeaa
 
 


Kép

Kép

itt a tábli, ha valakinek valami adat nem stimmel sikítsonn!!!
Vendég
 


Jó reggelt Csajok!


Fél 6-tól ébren vagyok :roll: igaz, így is aludtam több, mint 6 órát egyben, ez is valami!
Pisiléssel kapcsolatban egyébként én is azt mondtam a férjemnek, hogy ez edz minket a 3 óránkénti etetésre :lol:

Nem sokára hívom a rendelőt, hogy lesz-e pénteken doki, mert most fogalmam sincs, hogy ez a munkanap áthelyezés érinti-e a rendeléseket :roll: ha igen, akkor ma kellene mennem, de hogy hogyan nem tudom, mert kocsi nélkül vagyok anyukáméknál és nincs nálam semmi (se normális ruha -csak játszós-, se a kismama papírjaim :roll: ) úgyhogy nagyon remélem, hogy lesz rendelés pénteken!!!
Vendég
 


Jól emlékszem, hogy valaki vett IKEÁ-s kiságyat??? Ha igen, milyen?
Vendég
 


Hello kismamik!

Ma végre nem dolgozom :-) Fél8ig aludtam :roll: Igaz, hogy éjszaka 23-szor fordultam jobbra és balra és középre...Délután dokibácsi, már úgy várjuk, hogy lássuk pindurkát (aki remélhetőleg már nem is olyan pindurka).

Ja, és begyulladt az egyik szemem...folyton könnyezik és reggelre összeragadt...tök jó.

És holnap reggel irány Gyula :D :D :D Nem is magam miatt várom, hanem a férjem miatt...talán már írtam, hogy fuvarozó, egész nap tíz tonnákat cipel maga után, nyűglődik 3 alkalmazottal és most még miattunk is aggódik folyton...szóval ráfér a pihenés.

Monica, a 3 órás repülőút nem annyira vészes, csak próbálj majd néha felállni és sétálni egy kicsit. Malév vagy AirFrance?

Szisz, a barátnőm a Telkibe jár és ő sem hallott még a flowmetriáról, pedig csak pár nap van közöttünk...de a védőnő már kérdezte tőlem, hogy ez a vizsgálat mikor lesz...? igaz, hogy ő a toxoplazmát is kereste rajtam, közben az már évek óta nem protokol vizsgálat, csak akkor csinálják, ha ok van rá...


[b]Gyerekorvos
:[/b] már előre felírja a fürdőt, alkoholt stb? Bocs, de én is tök tudatlan vagyok. Bár szeptember 1-jén megyek és kiíratom magam és majd akkor megkérdezem :P

Apropó, táppénz: ehhez kell kérjek a nődokitól igazolást, amivel a háziorvos kiír? Vagy a háziorvos hasal ilyenkor diagnózist? Hogy van ez?

Pattogó: gyönyörű szöszke gyerkőcök :lol: És a torta nagyon guszta... :roll:

Zsrit :( ne idegeskedj. Még te is bejársz dolgozni?

Az autónknak elég nagy baja van....két hónapja sincs, hogy vettük..De nem is idegesítem magam rajta, most hívom a kereskedőt, hogy b...a meg az autóját, visszacsináljuk az egészet (az ügyvéddel már beszéltem, azt mondta, ha nem boldogulok, hívjam, majd ő segít)...most már rá fogok érni, hogy alaposabban körüljárjam az autó témát. Addig nem vesszük át, amíg egy márkaszervíz át nem nézi tetőtől talpig. Apa úgysem ér rá erre (pedig ő autószerelő alapjáraton :roll: Meg aztán egy kismamát hátha nem akarnak majd átverni...?[/b]

Kép
kkia
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok,hogy csak ritkán írok,de fekve nem szeretek gépelni, olvasni viszont minden nap olvaslak titeket. Kitöltöttem a táblázatot is. Ha sikerül akkor még ma teszek fel képeket is. :D Puszika

Kép

Kép
bébinyuszi24
 
 


Kkia a nődoki ír egy papírt amivel a körzetihez kell menni és így tud kiírni táppénzre.

Pattogó szépek a gyerekek.A torta biztosan nagyon finom volt.


Képzeljétek találkoztam Vcsibével bejött hozzám az üzletbe.nagyon jó fej és tudtunk volna még dumálni csak nemvolt rá idő.Végre valakivel taliztam. :D :D
Köszi Csilla. :D :D

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


sziasztok!!!!!!!!!
szép jó napot!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Halihó, jó reggelt!

Nem fogjátok elhinni, ma fél 11-ig horpasztottam!!! :lol: :lol: :lol:
Apát reggel 8-kor elküldtem dolgozni, nem szoktam visszafeküdni, de ma gondoltam az ágyban még kicsit olvasgatok, és ez lett a vége...
Hihetetlen jól esett, az alvókámmal szerencsére még semmi gond 8)

Zsrit, köszönöm a felvetést a Magnézium pezsgőtabiról, a megérzésed lehet, hogy helyes! Szedek napi kettőt, a 2 héttel ezelőtti begörcsölésem miatt... Tegnap már én is erre gyanakodtam (mondtam az orvosnak is, hogy mit szedek rendszeresen, de a füle botját sem mozgatta), szóval végül úgy döntöttem, hogy leállítom néhány napra a vas és a magnézium szedést, nézzük meg mi lesz... Mindenesetre kicsit megkönnyebbültem, mert a tabi tájékoztatójában is szerepel, hogy mellékhatásként gyomor-, bélrendszer irritációja, vizes hasmenés léphet fel...
Ha belegondolok, hogy ha tényleg e hülyeség miatt nem eszünk rendesen már 4 napja, elönt a méreg :evil:

Anyabébi, a Timmermann dokibácsi magánrendelésére járunk, és nála szülünk a II-esben. Te kinél szülsz? (bocs, ha írtad korábban...)

Paris, jó hír, hogy megoldódni látszik a dolog, és utazol a férjeddel! De mit fogsz csinálni egész nap egy panzióban?!?

kkia, pihenjetek jól Gyulán! A bátyámék 2 napja jöttek haza onnan, nagyon feltöltődve. Én is imádom a várost, bár sajna kevésszer jutok el, mert nagyon messze van...

Mon, nagyon jó utat kívánok Nektek! Mikor indultok? Nagyon vigyázzatok magatokra!!![/b]

Kép
cosmic girl
 
 


Sziasztok Lányok!

Mónika! Mehet a kép a tabliba, és az elsőt szeretném:) És jó utat!

Pattogó, hol sikerült annyiért mosószódát venni? Én ma benéztem a helyi bioboltba és a kg-s kiszerelés lett volna 1000Ft, mondjuk épp nem volt nekik. 1 kg amúgy meddig tart, annyi kell belőle mint a mosóporból? vagy kevesebb?
Meg a mosódiót ajánlgatta az eladó, de egy kis zsák volt 2600 körül, és én úgy hallottam, hogy az nem is túl hatékony. Valakinek van azzal kapcsolatban tapasztalata?

chardonnay
 
 


char: Tavaly év elején még olcsóbb volt.. :? Itt a legolcsóbb egyébként. Leírják, hogy használd. De én úgy használtam, hogy szines ruháknál fele mosópor, fele mosószóda, fehér ruháknál meg csak a szóda és 60-90 fokon mosok. Mostam anno mosódióval is, de szerintem nem olyan hatásos. Meg drága is. Meg előtte ajánlatos áztatni a ruhákat, hogy ki is jöjjön belőle minden.
http://www.zoldbolt.hu/termek/mososzoda-25-kg

monica: annyi javítás, hogy mivel nem volt konkrét napom a szülésre a dokim a hasára csapta, hogy okt. 26. Aztán majd meglátjuk. A vonalzóm is okt. 26-ra van állítva. :)
Az alsó képen meg a perui ördög botsáska látható. Lara imádja őket nyaggatni. Meg persze Vivi is. :D Csak mert szép piros szárnya van a hímeknek.. :roll: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!

Csak egy villámgyors bejelentkezés a "volt" munkahelyemről.
:lol:

Hétfőn minden rendben volt a dokinál, Törpe fejvégű, és elértük mi is a 2 kilót! Volt vérvétel, tegnap annak is meglett az eredménye: minden normális!!! Nagyon boldog vagyok! :D
Viszont előfordulhat, hogy én nyitom a sort: azt mondta a doki, hogy a 36. hét előtt csak akkor veszi ki a babát, ha véletlenül beindulna a szülés, vagy vérzés lenne (NA DE ILYESMI NEM LESZ!!), utána viszont, ahogy eléri a szükséges érettséget, nem húzza tovább (leginkább a hegem miatt), szóval az már tuti, hogy szeptemberben meglesz a kisbabánk! Úgyhogy felpörögtek az események.
3 hét múlva megyek legközelebb, akkor 35 hetesek leszünk, utána az első NST alkalmával már táskával vonulok, de remélem, akkor még hazaenged, és legalább a 37. hetet megvárjuk. Drukkoljatok!

Addig is jelentkezek még, amint tudok!

Ja, csak még Monicának:
nagyon örülök, hogy hazamehettek!!! Azért továbbra is kíméld magad! :D
Puszi mindenkinek! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Most jó sokat írtam, egész reggel óta olvasgatok és írogatok egy jegyzetebe:

Pelus: tegnap mondtam a kedvesemnek a moshatót, kicsit győzködni kellett, de mondtam hogy kérek majd kétféléből mintát és csak utána döntünk. De én tényleg nem szeretnék egy nagy halom szemetet gyártani fölöslegesen. Ha utazunk, az eldobhatót használjuk, de otthon inkább a moshatót. Egyébként is erre lett anno kitalálva, csak hát az ember kényelmes a gyártók meg mohók...

Pattogó, úgy már mindjárt más... :lol: ha ilyen nagy a tetőtér, akkor ott már lehet hancúrozni. :D
Mosószódát már láttam kisebb adagokban is. Komolyan megfontolom, mert annyira nem vészes az ára és tényleg kell valami kímélő mosószer a babának. És ahogy elnéztem, nem is kell sok belőle, így nem lesz drága.
Látom a tortának nagy sikere volt a gyerkőcöknél. A vadak pedig aranyosak. A kutyusaid nagyon tetszenek, a botsáska pedig nem hétköznapi állatka.

Pocok, vasalni én is utálok így nyáron... Már jó egy hete vár rám egy kupac...

Sziszkó, remélem nem kell majd fizetni az apasági nyilatkozatért. :shock: Ezt sehol sem láttam. A magyarorszag.hu-n sem írnak ilyet. Ha pénzt kérnek, majd harapok. :lol: És jól tudod, ott kell szorongatni a szülőágyon az apasági nyilatkozatot. Be kell pakolni a kórházi cuccba, mert csak úgy anyakönyvezik a babát az apa nevére. Különben rohangálni kell a névváltoztatás miatt.
Lehet hogy Manó kicsit előbb kopogtat, mint a 40. Hét? Ha már most jó egy héttel nagyobb, mint elméletileg kéne...

Bobóbaba, szerintem most már nem kell aggódnod, hogy ennyire érett a placenta. Én is megnéztem és a 30. héttől már nem számít kórosnak. Főleg ha jó a köldökzsinórban az áramlás. De ha lesz a dokid, biztos meg tud majd nyugtatni.

Nitácska, nekem mázlim van, mert bár a tököli reptér közel van, de az irodában nem hallani a repülőket. Ha pedig délután repkednek, arra már fel sem figyelek, bár néha tényleg nagyon zajosak. (eddig nem értettem, hogy miért lettek hangosabbak az utóbbi egy hétben :lol: )

Twinsmomma, hát képzelem milyen macerás lehet neked a felállás. Már én is úgy érzem, hogy a kocsi mellé kéne egy darut rendszeresíteni, mert csak szánalmas vergődés árán tudok kikászálódni. :lol:

Anyabébi, nagyon aranyosak a matricák. Kicsit irigykedtem is. De aztán úgy döntöttem, hogy amit én sk. festek az is nagyon szép. :)

Zsrit, nekem a melóhelyen már azt „vágják” a fejemhez, hogy minek aggódok az alapanyagokon, meg ilyenek. Engem már ez ne érdekeljen, a fenének foglalkozok ezzel. Szóval neked is ezt ajánlom, oldják majd meg ha már te otthon vagy! (persze tudom, hogy könnyű mondani, de ne vidd túlzásba a rohangálást.)
A bőrdokinőt meg nem értem. Hogy lehet egy szemölcsöt félig leszedni? :shock: Ha már egyszer nekilát, (főleg ennyi pénzért) fejezze is be! :evil:

MrsParis, örülök, hogy sikerült megoldani az együttlétet! :D Dokihoz milyen gyakran kell menned? Mert szerintem meg tudod vele dumálni, hogy „nyaralni” mész.
Lelkifurdid meg ne legyen a sok kaja miatt. Ennyi jár... :D

Most voltam üzemorvosnál. Két éve vagyok a cégnél és még pont itt ért. De nem bánom, mert rákérdezett, hogy kinél fogok szülni. És azt mondta hogy a Fenyőházi nagyon jó választás. Mert szakmailag is remek, de humora is van, ami nagyon fontos a szülés alatt. Szerinte kedves lesz és jópofa. Ennek nagyon örülök. :) :) :)

Szilveeaa, jó dolog az alternatív szoba, de ha nincs, az sem katasztrófa szerintem. Nekem azért tetszik, mert úgy érzem ha egy kórház ilyenre figyelmet fordít, akkor nem betegként kezelik a szülő nőket, hanem partnerként. Jobban figyelnek rájuk, nem csak az a lényeg, hogy végre kívül legyen, de fizessen...

Kkia, a védőnéni szerint egy családtagnak kell majd bemennie a gyerekorvoshoz, aki ha megszületett a baba, felírja a szükséges dolgokat. És a táppénzt a nőgyógyász javaslatára írja ki a háziorvos.

Hihi, szia Kicsike! :D :D :D Tök jó, hogy itt dolgozunk egymástól kb. 100 méterre és így kellett megismerkednünk.... :D :D :D

Judy, örülök hogy jól vagy és hogy a dokid ennyire előrelátó. Inkább legyen egy kicsit aggódóbb, mint hogy bármi gond adódjon. Amúgy ma mesélte az egyik takarítónéni, hogy az unokája a 34. hétre született 2600 grammal és teljesen egészséges volt. Most már 15 hónapos.

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Sziasztok! :)

mrsparis írta:Jól emlékszem, hogy valaki vett IKEÁ-s kiságyat??? Ha igen, milyen?

Eszti, igen, mi vettünk :P 7.900 volt, minődégileg nem különbözik a 20-on felüliektől!!! (Tudom, mert Vackornak olyan volt, Brendonos. Ez ugyanolyan stabil! Blogon van kép, nézd meg! :P )

Sziszkó,
szerintem a CTG és NST ugyanaz :roll:
"az a különbség, hogy a CTG-n a fájások erősségét nézik illetve a baba szívverését, az NST-nél pedig ugyan ez csak ott még egy gombot nyomkodni is kell ha érzed a magzatmozgásokat" - ezt egy fórumon olvastam...
bővebben nézd meg itt:
http://www.timmermann.hu/index.php?m=nst_ctg


Betty,
hogy bírod a diétát? Mennyi CH-t lehet naponta? (én az alacsony kezdősúlyom miatt 220 CH-n vagyok/nap, de néha kopognak a szemeim :oops: - húst ugye lehetne enni, de ki a fene kívánja azt ilyen melegben? :oops: )

Télleg, hol van Sünci????? :roll:

Zsrit,
bőrgyógyász sztori :? (Apa :evil: )
(Szerintem Twins esetében azon akadtak ki, hogy milyen keveset hízott, nem? :roll: Ikrekkel a 20as a minimum :roll: )

Monica,
puszillak! :P

Judy,
nagyon örülök, hogy ilyen szép nagy a babó! :D Drukkok mennek az ideális időponthoz!!! :D

(nekem megvolt a reggeli labor, Vuk kerülgetett, de bennmaradt a cukorszirup :lol: - eredmény hétfőn! Délelőtt 10re értem haza és 2ig aludtam :shock: )

tillidian
 
 


Tök jó, hogy mindig jó sokat írtok :)

Mrs Paris, én is csak jót hallottam, az ikás kiságyról. Bár valaki,mintha azt is mondta volna, hogy pici.
Mi az én régi kiságyamat tettük rendbe, ha nekem jó volt... :)

Nitácska, itt is jól lehet hallani őket... De vigasztal, hogy már csak a holnapi napot kell kibírni.

Bobóbaba: amíg a keringés rendben, addig ne aggódj :) Ha valami van, babád úgyis jelez. Figyeld, hogy rendesen mozog-e és minden rendben lesz.

Sziszkó: Az apasági nyilatkozat teljesen ingyen van :) Vinni kell egy papírt a dokitól, amin rajta van a várható szülési idő és a fogantatás vélt időpontja. Aztán már csak Apa kell :)

Kkia: nekünk is azt mondták, hogy csak a baba születése után lehet neki bármit felírni. Nekünk telefonálni kell a védőnéninek, Ő majd intézkedik.A háziorvosod a nőgyógyászod javaslatára vehet fel táppénzre. Havonta kell vinni új papírt.
pocok001
 
 


Pocok,
vackornál is így volt: a baba születése után írta fel a gyerekorvos (akit szintén a születés után láttunk először) a cuccokat, mert az már a baba taj-kártyájára ment :roll:

tillidian
 
 


Cosmic, a mai alvásod miatt kissé irigykedem… én éjszaka öt kör pisilést nyomtam legalább, némi haskeményedéssel kombinálva…. :roll:

Pattogó, azt hittem viccelsz ezzel az állattal és nem igazi...

Judy, szuper, hogy minden OK veletek! Nekem is esélyes hogy szeptember végén meglesz a manó, úgyhogy mi indítjuk a party-t... :lol:

Zsrit, bőrgyógyász sztori horror, én biztos agyvérzést kaptam volna…

Vcsibe, megnéztem a Szt Imre honlapját és ma is valaki egyértelműen azt ajánlotta… Tényleg nem tudom mit tegyek – nyilván meg tudom szülni manót normál körülmények között is, de mégiscsak más egy olyan kórház, ahol ennyire más a hozzáállás a szüléshez…

Eszti, én is ikeás ágyat vettem,
http://www.ikea.com/hu/hu/catalog/products/50115999

Flowmetria: nekem a 4d-n külön megnézte a doki, hogy a köldökzsinórban milyen az áramlás, még azt is elmondta, hogy három csatornán folyik az ellátás, egy nagy és két kisebb csövet mutogatott...

Kép
szilveeaa
 
 


Ennyi repülőt... Szerintem még a csészealjak is engedélyt kaptak a belvárosban való repülésre...

Till! Rég hallottam felőletek. Hogy vagytok?
pocok001
 
 


pocok001 írta:Ennyi repülőt... Szerintem még a csészealjak is engedélyt kaptak a belvárosban való repülésre...

Till! Rég hallottam felőletek. Hogy vagytok?


:lol: :lol: :lol: csészealjak, sőt űrsiklók is! :mrgreen:
Pocok, Drága,
köszi, én megvagyok :P nyomom a szénhidrát diétát (hiányzik a cukor :oops: ) és nagyon várom az októbert! :wink:

Mesélj már Te is! :P

tillidian
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: