Új privát üzeneted érkezett!

Ez az amúgy, a dátum csak tipp volt :wink: :

Kép

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Till bejelentkezik :wink:

Hú, de jó aktívak vagytok ma! :lol:

Itt egy részlet a szopinaplónkból:
dm: 2001. 08. 09.
kor: 3 hét + 5 napos baba
(születési súly: 2900 gr)
súlya ezen a napon: 3680 gr
kajcsik:
01.00 120 gr
05.00 130 gr
08.00 120 gr
10.15 100 gr
12.00 50 gr
14.00 100 gr
15.30 50 gr
19.30 130 gr (össz: 800 gr)

köv. kajcsi: 00.30 110 gr stb...

tehát 8x evett egy nap :shock: - és éjjelente én már ekkor mindig adtam köményteát :roll:

4 hónapos koráig lelkesen mértem és írtam. 2 hónapos korától volt "tápos" és 4 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást...
Olyan kivi vok, most hogy lesz!!!

Lencsi óriásikat rúg :oops: :D

tillidian
 
 


hééé, csináltam, kettőt is! hol van?? :roll:

Lois,
köszi a segítséget! meg is tetszett ez a virágos!

na de hova tűnt?? :(

angel37
 
 

 
 

ááá, már megvan!! :D az egyik... :roll:

angel37
 
 


egyelőre jó lesz, majd még pofozok rajta! :wink:
akartam képet is, de nem vette be :roll: mindegy, így most jó! :lol:

bocs a bénázásért :oops: , ugráljátok át ezeket!

angel37
 
 


Angel!
Ügyes vagy!! A képet nagyon le kell kicsinyíteni 100 kb. alá. Szülinappal nem is trafáltam nagyon mellé, agyaltam rajta egy darabig :roll:

Till!
hűűű, te gyereked nem viccelt :shock: Mi 4 hét+3 napnál gyarapodtunk eddig 560 grammot :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Tilli,
szép adagok! :wink:
meddig evett 8-szor?

ja, hogy Lencsi hogy lesz, 9 hét múlva kezdődik és megtudod! 8)

a hozzátáplálás 4 hóstól szokott lenni, erre amúgy én is kíváncsi vagyok, Diónak hogy számolják! okt. elejétőlre tippelek.

Lois,
:D
akartam írni, hogy nem is sokkal lőttél mellé! :lol:

Makilány, mióta hazahoztuk, első hó alatt 1 kiló, most talán kicsivel kevesebb lesz, de kb annyi.

angel37
 
 


Angel,
szuper a vonalzó! :D

Lois :lol:
most se viccel :mrgreen: - ezért tart 36 kg-nál :shock: (pedig nem kövér cseppet sem, magas is - 136 cm -, inkább vasgyúró :wink: )

(ez csak egy minta-nap volt, átlag 560- 800 körül zabbantott :mrgreen: . Majd belehúz a Te fiacskád is, kispaisk bírják ám a kaját :wink: )

Lányok,
van vkinek parlagfű allergiája? Mit szedtek rá? :roll: (most el sem mentem az éves gyógyifelírásra, xysal teljesen kizárva, más meg nekem nem hat...idebent elvagyok tüsszögéssel, de nem tudok kimenni az utcára :? és ez így megy majd október elejéig :oops: )

tillidian
 
 


Angel,
ahogy nézem, épp 1 hónapos koráig.
1 -3 hónap közt átlag 6-7x (100-170 gr/ kaja, napi 850-1000 gr),
3 hónapos korától napi 5x (180-200 gr/ étkezés).
4 hónaposan volt 6840 gr, itt jött már főzelék is.

De ahogy emléxem, ezt a gyerek maga alakította így ki. Mindegyik másképp szereti :P

tillidian
 
 


köszi, ugyi? :D

bocs, előbb elszámoltalak, még 7hét! :wink:

allergia, szegényem :?
sajna ebben nem tudok segíteni.

"kicsi" fiad szép méretekkel rendelkezik! :)
ne is hagyja magát holmi tábori kiközösítésekkel! :x :wink:

8 évesen nem tudom ,mennyi voltam, de iskolába alig akartak engedni 6évesen, mert nem voltam 20kiló, csak 19. aztán engedtek, mert az óvoda már csak visszahúzott volna.

angel37
 
 


igen, Maki is alakítja szépen az evéseit, mióta itthon. :wink: 8-ról 7-szerevővé még a kórházban tették.
most 6x, átlag100-akat.
szt szinte mindent hasznosít :lol:

angel37
 
 


most lelövöm magam egy kicist, ma nem tudok szakadni a nettől :roll:

úgyis nemsoká eszünk, aztán kimegyünk, tologatom egy kicsit, felordítjuk a környéket, mint legutóbb :? :D

angel37
 
 


Till: szép méretekkel rendelkezik a fiad! :D Te legalább tudod, hogy mire vagy allergiás, mert én sajna az allergiateszt ellenére sem tudom, az orvosok is csak a vállukat vonogatják, hogy passz. Viszont nekem egész éven át orrdugulásom van és néha fuldoklom is.

Angel: én másodikban voltam 18 kg és a tornasorban a magasak közé tartoztam. Anyám félt is, hogy visszavisz a gólya! :lol: Jó környékriogatást! :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Angel,
én is fórum függő vok :lol:
Ez az adag, amit fogyaszt a Kisasszony, sztem tökéletes :wink:
Jó sétát Nektek! :P

Itt dög meleg van :evil: - mi meg doktornénihez megyünk, kispasim fülét megcsípte egy darázs tennap, és nem lohad :oops:

tillidian
 
 


Timi,
akkor éves és nem szezonális allergia :roll: ? szegénykém! Lehet, hogy poratka, állatszőr, stb, nem nézték?

Arra emlékszem, hogy a húgom 16 kilóval ment iskolába 7 évesen :roll: (Vackor akkor volt 32 körül :roll: )

tillidian
 
 


Dani fürödni megy:

[törölt kép]

Ügyes kislány:

[törölt kép]

Ez nagyon érdekes:

[törölt kép]

Szabad ezt nekem, anya?

[törölt kép]
vovanda
 
 


Az 560 -as hízást a születésihez képest számoltam, ebből vesztett 250-et mire hazajöttünk, szóval mióta rendesen szopik azóta 810-et gyarapodott. A'szem így kell számolni.
KisZé szeret babakocsizni, sőt indultunk már el sírva, és lenyugodott tőle.

Till!
Allergia miatt együttérzésem :?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Till: nézték, minden negatív, csak az ellenanyagom tombol. Na, csak nem tudni, hogy mi ellen. :shock: Egyszer szűnt meg 2 hétre, lombik stimu közben, amikor a természetgyógyász még spéci masszázzsal rágyúrt a szurikra. Vackor fülének jobbulást! Fránya darázs!

Vanda: de ügyes, szép gyerekek!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Till
a közös g-mail? -nem ismerem...
Nem semmi adagok!!!Ha ilyen szépen szopizott miért kellett a tápi?

Jaj de milyen édes pici babák vannak itt is! :shock: :lol:

Angel
nekem 7hónapos koráig csak tejcsit javasolta a korás doki. Más kérdés h. Léna még vagy 2hónapig nem volt hajlandó enni.(De mára már a dinnyét is kenyérrel eszi. :lol: ) Ugye milyen cukik a hasonló képen! :shock: :lol:

Kép
katica_75
 
 


katica_75 írta:Till
a közös g-mail? -nem ismerem...
Nem semmi adagok!!!Ha ilyen szépen szopizott miért kellett a tápi?


Katica,
sajnos elapadt a tejem 2 hónapos korára :oops: akármit csináltam, nem volt több :( (valszeg genetikus: anyum is mindhárom gyerekénél 2 hónapig bírta :roll: ) Most is csak reménykedem, hogy másképp lesz, de nem esek majd kétségbe, ha táp kell, azon is megnőnek :wink:
g-mail jelszót küldöm priviben (bárki kaálisnak tovább adhatod :wink: )

Vovanda,
csodaszépek :D :D :D

Timi,
és szedsz amúgy valamit az allergiára? :roll:

tillidian
 
 


Till
érdekes dolgok ezek.. drukkolok h. megtörjétek most ezt a "hagyományt"!-de igazad van, nem szabad ezen görcsölni! :)
Szuperek a képek!!!!!!! :lol: majd rakok én is.

Kép
katica_75
 
 


Jó reggelt...vonalzó próba :roll:
Vendég
 


Nyulasz: szuper a vonalzó! :wink:

Till: nem szedek semmit az allergiára már évek óta (babaprojekt óta), csak orrsprayt használok, azt is csak éjszakára, hogy tudjak aludni. Nap közben meg Stérimarral mosogatom az orrom, hogy legalább néha jöjjön rajta valami levegő.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,köszi :D

Olvastam,hogy pici korban lehet hámlás,felteszek ide egy lábrészletet,szerintem ez hámlás,ami állítólag elmúlik,és nem kell kezelni...valakinek volt ilyen?Ilyen a hasuk is,meg a kezükön,az ujjacskáknál is látni...és még egy kép,én nem gondoltam,hogy 9 naposan már elforognak az ágyban,szabályosan felkúszott a tetejéig,és keresztbe feküdt :shock:
Kép Kép
Vendég
 


Vanda,nagyon cukik vagytok :wink:
Vendég
 


Vandus! Nagyon ügyik és szépek vagytok! Mi még csak most kúszunk, illetve Kira emelgeti a fenekét, talán indul a négykézláb. Amúgy elképesztő ez a mozgásfejlődés! Tegnapelőtt még feküdtek egy helyben, na jó, nem ennyire szó szerint, tegnap meg bejárták a lakást. Jól el is fáradtak, 8-ra mindenki aludt...

Valaki kérdezte, hogy ikres kismamik hány kiló pluszt szedtek fel, én +20 kg-t a 34. hétig, aztán ez a császár után 2! nap alatt lement!

Nyulasz: nekünk hasfájásra nem sok minden jött be, Infacolt használtunk és érdekes, hogy a kicsilány volt inkább hasfájós. Mindig este 10-kor kezdte és hajnal 3-4-ig kínlódott, nappal aludt. A férjem épp a számvitel vizsgájára készült, éjszakánként magára kötötte a kiscsajt és olvasgatta neki a tételeket, nagyokat sétálva a lakásban. Érdekes, hogy nappal aludt szépen. A PIC-en úgy adták ki őket, hogy ilyen harmonikus ikerpárjuk régen volt, életemben nem felejtem el ezt a szót, na itthon aztán lett a harmóniából valami olyan káosz, ami csak 3 hónap múlva szűnt meg. Aztán sokan ajánlották, hogy az éjszakát nekik is tanulni kell, csendben etetni, nem szólni hozzájuk, minimális fény, stb. és csodásan alszanak éjszaka nekünk is, igaz, most volt 2 hét betegség. Sok anyuka irigyel a játszótéren, mert az ő gyereke éjjel TV-t akar nézni, a másik azt mondja, hogy játszani kell a gyerekkel, sőt, át kell öltöztetni és ülnek éjszaka a szőnyeg közepén. Na én ekkor mindig megfogadom, nálunk ilyen elképzelhetetlen! Nekik is fontos a jó alvás, meg persze a szülőknek is.

Jó hosszúra sikerültem, lőjetek le!

Valaki küldjön már PÜ-t, hogy a fotográfus művészcsaj mennyit kér egy sorozatért? Szívesen felmennénk 1 évesen hozzá. Félévesen készültek rólunk fotók műteremben, de a ti képeitek egyszerűen lélegzetelállítóan szépek.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Nyuszi!
A fürdetőkrémmel kend be testápoló jelleggel, kicsit javít rajta. Az enyémek is vedlettek, pár nap és elmúlik.
vovanda
 
 


Szöcske: a kilókat én kérdeztem, köszönöm a válaszokat!
Szöcske: szerintem mindenki úgy indul, hogy elképzelhetetlen, hogy éjjel játszani kelljen a gyerekkel, anyám sem így képzelte, aztán mégis éjjel éltem, nappal aludtam kb. 2 éves koromig, pedig szegények mindent megpróbáltak. Minden nap kérem is a gyerekeimet, hogy csak ne olyanok legyenek, mint én voltam! :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok Lányok!!

Nyulasz szuper a vonalzód!!!! :D
Édes a picúr,hogy így felkúszott!

Lányok normális ha hosszabb pipikihagyás után (pl éccaka) reggelre megváltozik a vizelet színe? :roll: :oops:

Kép

Kép
raniko
 
 


Raniko,
persze, hogy normális! Sokkal sötétebb sárga szok' lenni...milyen színt láttál? :roll:

Timi,
mi is kipróbáltuk ezt a fordított életet Vackorral. (embertelen nehéz :oops: )

Nyulaszka,
hámlás nekem új :roll: gyerekorvossal beszéltél?
Kúszás :lol:

Timi,
nagyon átérzem az allergiás mizériát :oops:

(én ma nagyon fáradt vok :oops: Vackorért mindjárt jönnek Anyósék, mennek Balcsira - én is mennék, de az allergia miatt be vagyok zárva :? - utána visszafekszem...)

tillidian
 
 


Nyulasz: kis kúszóbajnok! :D

Till: de jó Vackornak! Irigylem! Ma valahogy én is fáradtnak érzem magam, pedig jól aludtam. Meg akartam ma pucolni az ablakokat, de kettő után feladtam. :(

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Ma kijön a gyerekorvos,mert Balázsnak egyre több piros pöttye van,de szerintem ez nem olyan,mint eleinte az arcán,ami a tejcsitől lehetett,hanem más...a mellkasa,a felkarja a nyaka is tele van vele,és piros az egész...remélem semmi komoly,de azért kihívtam a dokit...legalább a hámlásra is ránéz.

Till,alergiát sajnálom...mennyivel jobb lenne a balcsin :x

Szöcske,akkor megkérem apát iratkozzon be suliba,és éjjel tanulhat :lol:

...most mondták,narancslevet nem szabad inni :shock: akkor az egyik hasfájós napnak megvan az oka...

Tegnap olyan szépen elkezdtek többet enni,eddig 20-30 között ment,tegnap 30-40 és 50-ek csúsztak le,erre ma megint csak 30-ak...igaz az 10 perc alatt,már ez is haladás...aztán beájulás a cicin.
Vendég
 


Nyuszi!
Valószínűleg a meleg az oka. Nekem Réka tud iszonyatosan pöttyös lenni. Ha ilyen tűhegynyi piros pöttyök, akkor a meleg a hunyó.
Kaja: ők sem esznek minden nap egyformán. Amikor keveseket szopiznak, lehet, hogy csak szomjasak. Az anyatej "eleje" elég vizes, ez oltja a szomjukat.
vovanda
 
 


Nyuszi!
KisZé is lehámlott, bár leginkább csak a kéz és lábfeje, da az elég alaposan.

Ma megint egész délelőtt kínlódtunk, nem tudom mit ehettem össze ami kiakasztotta... ez még mindig a barack lenne? Eltelt 48 óra. Más gyümölcsre már rá sem néztem. Esetleg paradicsomleves??
Ez a köménymagtea mit tud?? Kaptam pár filtert a kórházi csomagban, de nem tudom mire van :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois, szerintem nem a barack a ludas. A körte inkább... k betűs. Mi is kínlódunk 9 óta. Nem akar elaludni. És minden mérlegeléskor felébred. :cry:
Köménytea csillapítja a hasfájást. Már ha az van neki....

skrisz72
 
 


sziasztok, csak futtában.....

Till - én is allergiás vok parlagfűre, Luffeel nevű cuccot szedek, homeopátiás, lehet terhesség és szoptatás alatt is, van belőle orcsepp is, éjszaka meg megy a légmosó nálunk, AirOSwiss van, k...drága volt, de megérte, mert így kapok levegőt :-)

Lois - hasfájásra Aloe Activator vált be nálunk, gyerekdoki javasolta, 10-20 cseppet kell adni per alkalom - én beletettem a tápszerbe vagy lehet a szájába is belenyomni, úgy, hogy beledugod az ujjad, akkor beindul a szopóreflex és nem nyel félre.
Én a szoptatás elején 1x gombát ettem, nem kellett volna :(

Kép

Kép
leo50
 
 


Sziasztok!

Ez egy ilyen életjel izé...
Nyulasz!Krisz! Szépségesek a babák!

Csak kutyafuttában olvastam, (köszönöm a fogacskára adott tippet Leo, végül is Osanit-ot rendeltem, de mire megjött-elmúlt :shock: )

Hasfájás: Próbáltátok masszírozni-simogatni a pocakot? Van hogy csak a puki nem jön ki, (blogomon vannak képek, hogyan kell, Marci nagyon hasfájós volt... sajnos tudom milyen...)
Körte, barack, narancslé, tej -nálam ezek voltak a ludasak...

Hámlás:Marci is hámlott... nem is kicsit...én oliva-olajjal kenegetem születése óta.

Szöcske! Írj Hajninak e-mailt, változó a tarifa, beállítástól, gyerekszámtól függő...viszont ha szeretnéd -minél hamarabb írj, mert nagyon tele van...

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


helló!
tegnap valóban zengett tőlünk a környék :roll: :D
"remek" éjszakánk is volt: 2-kor és 4-kor kajáért nyafogott, +kimerült az elem a légzésfigyelőben, azért sippogott, utána meg rendesen szólt vagy 3x, mert a kiscsaj lemászott róla.
8-kor megint kaja, 10-re meg mentünk konduktorhoz.

Nyulasz,
bizony hamar elmásznak, helyezkednek! :lol: cuki a kép! :D ágynemű is :wink: Dió már az inkuban közlekedett! :wink:
pöttyök Balázson :? doki majd menyugtat!
Maki is szokott, az egész pofija, feje a tejtől, nyaka körül is, lehet, hogy az már tényleg a meleg, ha ott is fedi a ruha.

vonalzó is cuki! :D

Lois,
nekem mondták, hogy paradicsomot sem, de gondolom levesben magja, héja nem volt...
a körte nem a "klasszikus" K betűs, de állítólag utolsók közti gyömöcsl, amit szabad adni, hát itt még nem tartok.
egyébként abszurd ezeket betartani :roll: én se teszem.
a PIC-es doktornéni jókat nevetégelt rajta, hogy hehe, hízókúra, sajtostészta meg krumpli :roll:
köményt tejszaoprítónak (is) mondják.

Katica,
igeeen, cukik! :lol: :lol:
jó a cucc!! :wink: :wink:
az a macis egyik kedvenc! 8)
7hó? korrigáltan v. nem? nekünk nagyon nem lenne mindegy... :roll:
úgy tudtam, 6. hótól csak az anyatej se minőségileg se mennyiságileg már nem elég :oops: akkor ez hülyeség? :roll:

Rani,
miért kérded?
éjszakai kihagyás után a pisi mindig sötétebb!
extrém folyadékfogyasztásnál vízszínűbb.

Timi,
sztem te most hagyd az ablakokat! :wink:
vigyázz magatokra!

angel37
 
 


Vanda,
képek nagyon édesek! :D

Viktu,
akkor vége a fog-nyafinak? :wink:

angel37
 
 


Angel!
Köszi közben utánaolvastam a köményes teának, és rájöttem hogy én is ezt iszom, Laktoherbet szoktam, abban meg kömény és ánizs van.
Közben szenilis agyamba bevillant, hogy ettem tegnap főtt kukoricát is, szóval most ez a gyanúsítottam :roll:
Most meg az ebédemben volt karfiol, szóval most várom a hatást, mert most már jobban van gyerek, ha ettől megint elromlik ez is megy a tiltólistára. A körtét biztos ami biztos már odatettem. Még jó hogy tegnap gyönyörűeket szedtem a saját fámról..... na majd megeszi a kutya :?

Viktu!
Én korábban néztem a pocakmasszázst nálad, majd belemélyedek jobban, tetszett. Csak ugye nekünk eddig semmi ilyen bajunk nem volt :?

Skrisz!
Na nálam ez is betett a dolognak, hogy ha bealudt kaja közben a rosseb kelti fel a hülye mérés miatt :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,
Pizsi bírja a körtét? :wink:

na, most kajáltam én is, volt benne karfiol, brokkoli is. tán nem lesz gond, tegnap is ez volt, nem ezért volt az éjjeli buli :)

amúgy meg, ha megnézed a LLL oldalát, szinte az összes "tiltott" dolgot ajánlja, élen a K-sokkal :shock:

tegnap meg láttam a neten, a rostos baracklé tejszaporító :roll:

Laktoherbet mostanság én is iszogatok, v. Hipp teát.

angel37
 
 


Angel!Jah, annak vége..most unatkozik... kb 5 percig lehet lekötni, ... lehet, hogy átküldöm a másik szobába, hogy vasaljon helyettem :)

Lois! Próbáld meg a pocimasszázst, (elvileg a védőcuncik is meg tudják mutatni)
Jah, és van olyan, hogy semmi olyat nem eszel-és mégis fáj a hasa! :shock: De kitartás, nekünk lassan múlóban van...

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Viktu,
:)
kellemeset a hasznossal! :lol: :wink:

Maki elkedzette nyáladzani, és tömi a kezét a szájába, és mintha két dudort láttam volna az alsó ínyén középen :shock: :shock: de hát ez nem lehet! :oops: már most igencsak korán lenne :roll:

Lois,
próbáld ki: fektesd KisZ-t hason a karodra, és nyomd fel kcisit a lábacskáit! hasfájásnál jót tud tenni! (legalábbis a kórházban nővérek csináltak ilyet, a legfájósabb baba is elhallgatott)

angel37
 
 


Halihó!

Csak röviden, mert a főnök pakol.

Nyulasz! Olivérnek Panthenol-lal kenték a kórházban a bőrét.
Neki is ilyen volt. 2 nap alatt rendbejött.

Pocifájást sajnálom. A repülőzés a legjobb.
Én kipróbáltam mindent, nem használt, aztán vettünk aloe-t és az bevált.

Viktu! O. 2,5 hónapos korától nyáladzik. És még mindig nincs foga.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna,
főnök! :lol:

Lona,
ha jársz erre, és ma van: boldog névnapot! :)

angel37
 
 


Angel! Az. :)
Függöny leszedve, popsitörlő kipakolva. :)
Jók a vonalzóid. :)
KicsiDió alszik?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Angel! Mi 3 hós kortól várjuk a fogakat és nekünk sincs! Minden fürdetéskor vizsgálgatom, meg fogkefével dörzsölgetem nekik, de semmi. Hozzátápiról valahol, talán az ikres fórumon olvastam egyszer, hogy a gyomor ugye a pocakból való kibújástól működik, tehát korababáknál is nagyon fontos a hozzátáplálás, csak óvatosabban. Hát én ezen annyit paráztam, ehhez képest most úgy eszik a főztömet, hogy nem győzök ámulni. Igaz, kell a szufla, pakolnak ezerrel, kúsznak a konyhába, mint a kishangyák.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Lois, Laktoherb-re sokan panaszkodnak. Nem biztos, hogy az a nyerő. Próbálj ki egy napot anélkül.

skrisz72
 
 


Hanna,
:lol: mi lesz még? :wink:

köszi :)

már mocorog, egy nyaf+ megjelent egy zoknis láb a fejvédő fölött :wink: ilyenkor még esélyes, hogy visszaalszik.
ma bömbölés már megvolt a konduktornál, főleg hazafelé :roll: amint apa elénk jött és átvette a hordozót, csitu lett :roll: :D

(nem hasfájás miatt) már repülőztünk, bukás lett a vége :?

Szöcske,
aha, épp ma mondta a konduktor csaj, hogy koráknál később szokott jönni a fog.
"kisokos" szerint vkinek (nem korababa) 9hósan jön, az is normál.

remélem kaja-ügyben majd kapok a drnőtől némi iránymutatást... hát ja, nem korrigált kor szerint esznek! :wink:

kitartás a kúszó pároshoz! :roll: :lol: édik lehetnek!

angel37
 
 


Hahó Mamik! :D

Most ébredtem fel (fél 12 óta "pótoltam" én is az éjszakát :shock: - Lencsim 11-től 3-ig műsorozott - keresztben nyújtózkodás, bukfenc, hólyagfoci - és 7 előttől megint. Most is ő keltett :roll: Mi lesz, ha kijön? :roll: ) Vackor leért a Balcsira :P pénteken jönnek vissza...

Leo :P
köszi a tippet :P (sajna az én allergiám "röhög" a homeopátiás cuccokon :? marad a bezártság, a calcium sandoz és a légtisztító...)

Akartam is már kérdezni: hol van olyan oldal, ahol leírják, mit szabad enni szoptatáshoz? :roll:

Nyulasz,
doki mit mond? Ugye melegkiütés? :roll:

Angel,
kitartás az éjszakázáshoz! :roll:

tillidian
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: