Új privát üzeneted érkezett!

Zsombi nevében köszönöm a dícséreteket :-)

Húúú, a szülés hosszú volt, nehezen indult, nehezen haladt, a végére fájásgyengeség lett, így ki kellett belőlem szegényt nyomni. Emiatt a vágás mellett szakadás is lett. Aztán lepény nem akart leválni, így jó sok vért vesztettem. Nehezen kaptam össze magam, de most már minden o.k. Ja, és már másnap azt mondtam, bármikor újra szülnék :D

Netti!
Zsombi is ma kapott 2 oltás - még a 2 hónapossal+Prevenarral voltunk elmaradva. Adtam neki kúpot, mert elég nyűgös volt, aztán délután aludt 3 órát. Felkeltettem fürdeni, evett, azóta újra alszik...

Annus!
Én nem is értem, miért nő ilyen gyorsan. Remélem, lassan belassít majd, mert a derekam nem nagyon bírja ezt a tempót...

A Ti lánykáitok és fiaitok is csodaszépek mind!!! És a klipetek is nagyon szép és megható lett - azt is meglestem :oops:
k.ancsi
 
 


Na még mindig nem tudtam visszaolvasni,de majdcsak.
Ancsi,üdv közöttünk!Zsombi gyönyörű kisfiú!!!!Mesélj majd még többet magatokról!
Esztó,Álmi haláli!!!Ilyet még nem láttam,fürcsi közben aludni... :lol: Szépek voltatok a keresztelőn!!!
Lányok,nagyon sajnálom a rokonságotok nehézségeit.Tényleg gááááááz!De Mozza próbálj megnyugodni és kizárni a nőt,nehogy Ti lássátok már kárát!!!!
Netti,ne viccelj!!!!Egyél azért finomságokat!!!!Én végiglazsáltam a hátvégét, lasagnét meg sütiket faltam és fogytam egy kilót!!!!Szal már csak két kilóóóóóó!!!!! :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Na itt!

Trixiéket holnap hazaengedik a kórházból ha jók lesznek az eredmények!!!

Képeket mindjárt nézem,aztán teszek fel!Jesszu!350et csináltam :shock:

annus11
 
 

 
 

Na, a por monnyon le! Egész nap portalanítottam meg konyhát suvickoltam. Három dologra jöttem rá: ad1 túl sok piát tartunk itthon (amiről egy éve már csak a port takarítom ugyebár), ad2 a világon nincs annyi kábel, adapter, mazzzaganyámkínja, mint nálunk, ad3 az egész napos takarítás után a lakás látképe tkp. változatlan, csak eltűnt egy csomó por :-)

Ancsi, üdv itt, hurrá ... most már tényleg nem én vagyok a legfrissebb kukkoldából előlépett :D Zsombi édes pofa és a neve is telitalálat :-)

Esztó, több képet! Nagyon csinik vagytok. Biztos megható volt a keresztelő.

Kutyafüle, akkor szerinted mennyit kell ennem, hogy 10 kilót fogyjak? :lol:

Annus, várom a képeket a brazil szappanoperáról :-)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Ja, Niki, téged se akartalak kihagyni. Gyönyörű a lánykád, szóval fél szem, fél fül a figyelésé, ezek a mai pasik olyan rámenősek :D

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Sziasztok!
Annus várjuk a képeket!Köszi a hírt Trixiékről,remélem jó lesz az eredményük!!!
Ancsi üdv itt.Hát nem lehetett könnyű szülésed,de megérte,nagyon szép Zsombi!!!
Gyöngyi,én spec.útálok porolgatni. :lol:
Niki,Lili nagyon bájos a mosolyával!Na meg persze a vőlegénnyel!!
Böbi és hol a kép?????Én is raktam!! :D
Voltunk Anyáék,meg Ők is itt.Hulla vok.Hanna a vérvétel óta anyás.De olyan szinten,hogy ha fent van és nem lát,akkor ordít! :cry: Meg ha olyan szól hozzá,mondjuk akit 2 napig nem lát,pl:mama,papa,akkor visítva sír.Nagyon brutál.Talán az Apja az,akinél annyit kibír míg pisilek.Pedig keresztelő előtt ki kéne a fülét lövetni.De így???Mit csináljak vele???Kiheveri valaha is???Tinu???
Még akartam a blogba írni,de hulla vok,bocsi Netti! :oops:
Szép álmokat!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Raktam néhány képet a blogba, de most nem megy több, menni kék altatni. Csongó is ordított egy sort, pocifájás. :roll:
Jóccakát!

Kép
Kép
tinu
 
 


Na teszek 1-2 képet a blogba...de a többit majd feltöltöm!Van egy fotoalbumom is,és akkor le tudjátok tölteni is ami kell!

annus11
 
 


Annus!
Trixiék hol feküdtek? Taliztál már velük törlőkendő ügyben? Kifizette nekem és szeretném odaadni ;)
Ez a 2010 májusi mizéria meg... na inkább nem kommentálom a kedves anyuka beszólását... biztos ez a legnagyobb öröme, másokat cseszegetni...

Vanni!
Nem fog apadni a tejed, ne izgulj ;) Nekem is ilyenek szoktak lenni sajnos elég gyakran, de legalább az esti tápról leszoktunk, pont azért, mert a pótlás rontja a helyzetet... mert ugye nem üritik akkor a mellet... Amúgy jön abból, még ha nem is tudsz fejni!!! Nekem sosem sikerül, csak és kizárólag hajnalban, ha nem ébrednek fel és tele van. Szóval ne aggódj, hogy alig tudsz belőle fejni, viszont tedd rá gyakrabban, akár óránként, ne várj 3 órát! Bioptron lámpa önmagában nem segit, a melegités funkciót látja el, ami nem elég! A meleg segiti az ürülést, de ahhoz, hogy ürüljön gyakran kell szoptatni. Káposztalevél jó ;) Meg meleg borogatás, pl. vizes pelust forró vasalóval átgőzölni és annyira kihúteni, hogy ne égessen, ezt többször melegen tartani, szopi előtt melegvizes zuhi, az beinditja a tejleadást, még ha látszólagos eredménye nincs is (ha őgy érzed, nem lazult a köteg) Hidd el, én is sokat szenvedek emiatt, de ezek bejönnek!

Végre kész mindkét horgolt takaró :) Bencusé elhúzódott, mert "csak" 3 hónap késéssel jött meg a fonal... Meg gyerekszobát gyártottunk :) Időben ;)

Takarókról teszek képeket.

Jó éjt!


Kép Bencusé

Kép Lucusé
Vendég
 


Petra!
Azt nem tudom h hol voltak.Mondta h majd odaadja a popsitörlőt is,majd egyeztetünk azt mondta!

Takarók nagyon szupik,már meglestem a blogodban is!

annus11
 
 


Na én is raktam képeket a blogba.
Annus a végén valamiért tök sok helyet kihagyott, biztos elbénáztam valamit.
Tali szuper volt, köszönjük a vendéglátást Annus! :lol:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Esztó, szép a keresztelős kép! Álmi fürdés közben alszik. Hm?! Milyen képeitek vannak még :?: :lol:

Mozza, írtam a blogba!

Jóéjt mindenkinek!

(bár egy pizzaszeletet még szívesen letolnék... :P
ja és Gyöngyi, ha ennyire megy a takarítás; hozzánk is jöhetnél! :wink:

Kép

Kép
adraci
 
 


Reny!
Nem tom mért...majd megnézem!
Én is pont előtted tettem fel! 8) :lol:

A nagy csoportos alvásró nem is tettem...na majd holnap!

Jó éjt!!!

annus11
 
 


Na amit kinéztem házat elkelt :shock: Ma már nem lehet megnézni a hirdetést :cry: :cry: :cry: Pedig annyira tetszett!!!!!! :(

Álmi nagyon nagy!!!!!Egyem meg a kicsi szivét h ilyen sokat alszik!

annus11
 
 


Ancsi! Kezdeti 2010-es topicbarátainkon történő felháborodás megakadályozott, hogy üdvözöljelek körünkben! Örülünk nektek! Zsombi nagyon édes!!!

Esztó, Álmin egy órát röhögtem!

Remélem Trixiéket hazaengedik!

Petrus, szuperek lettek a takik!!

Na jó, rohanok a blogba! :arrow:

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Nagyon jók a talis képek! A nagylányok halál édesek, ahogy a kicsikkel foglalkoznak! :lol:

Eszró, jól látom, hogy Zoli ikre a keresztapa?? Mintha hasonlítana! :wink: (hű, de ciki lesz, ha mégsem :roll: )

Holnap átjön a barátnőm, lefotóztatom vele a hajam, utána feldobom, végre rendesen látszanak megint a szőke tincseim. :lol: Utána meg mennem kell függönyt venni.

Szerintetek a KIKA-ban vagy az IKEA-ban kaphatok olcsóbban füles sötétítőfüggönyt? Fontos az ár, mert Vállajra kell és 3 db, túl sokat nem szeretnék rá költeni, de varratni meg már nincs időm.

Adraci, ma nem főztem, pizzát rendeltem, maradt egy szelet, küldjem? Tonhalas! :lol:

Ancsi, ha gondolod, magadról is dobj képet, kiváncsiak vagyunk Rád is! :wink:
Vendég
 


Böbi,
igen, az ikre a keresztapu :)

Ancsi, üdv itt :) jó sokáig bujkáltál :)
édes a kisfiad :D

Szofi,
örülök, hogy megröhögtetett Álmi :lol: :lol:

Adri,
biztos találok még olyan képet ahol nyitva van a szeme :D

Gyöngyi,
igen, megható volt, főleg hogy a nagypapám keresztelte.

na megnézem a blogoban a képeket.
jó éjt.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Annus, újra tudnád indítani a 2010-es topicot??

Már a topic társa is ránknyomult, ne ilyen hangulatban induljanak már szegény kismamik.
Vendég
 


Mindenkinek jó éjjszakát!

Benjinek a barack elsőre nem ízlett édes kis fintorokat vágott, de a következő kajakor úgy benyomta, mint, ha 1 hete nem evett volna.
Szóval csak az első pár kanál nem tetszett, de utánna tátogó kisfecske lett. Kár, hogy nem tudtam lefotózni.

Kép
Kép
incike
 
 


Babókat meglestem. Nagyon cukik a kicsik is és nagyok is.

Ancsi
Üdv itt. Mi mindíg szívesen látjuk a kukkolókat és annak még jobban örülünk, ha be is száll a társalgásba.
Nagyon aranyos a kisfiad és igazi vasgyúró a korához képest.

A betegeket, nyaralókat is várjuk vissza!

Inci

Kép
Kép
incike
 
 


Hahó!

Mire mindent végigolvas az ember!... :lol:

Álmos csúcs. :)
Olyan jó, hogy jó volt a keresztelő! :) Danóé szept. 6-án lesz.

Ancsi, üdv itt! De jó, hogy még mindig gyarapodunk! :)

Trixiék remélem hamar hazajöhetnek holnap! Petya jobban is van?

Annus, tök jó lehetett a tali! Nagyon jók a képek! Néhány aláírást készítenél? Restellem, de nem ismerek meg mindenkit.
Amina és Tünde, de jó lehetett nekik is! :)

Mozza, Maumau nagyon sajnálom a nehézségeket a családdal! A mienk is elég nagy, vannak időnként összezördülések, de hála Itennek, ilyen durva dolog még sosem volt... Türelmet és bölcsességet kívánok. Meg szeretet. De ez azt jelenti, hogy esetleg olyan döntést kell hoznotok az őket szeretés (és gyermeketek szeretése) következtében, ami nekik semennyire sem tetszik, sőt megsértődnek. Sajnálom ezeket a dolgokat... :cry:

Petra, olyan jó, hogy időnként írsz! Hiányzol ám!

Jó éjszakát! Megyek, még dolgom van, de tán fél óra múlva már lefekhetek...

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


joreggelt!

Bobi, sztem ikea! :roll:

Petrus, szepek nagyon a takarok!!

Incike, orulok h Benjinek izlett a barack :wink: mast kapott mar?

Dori,en is olyan boldog lennek ha ilyen dolgok nem tortennenek.... nagyon le tud huzni egy egy ilyen esemeny :?

Netti
Kép
maumau
 
 


Jó reggelt!
Petrus nagyon szépek a takarók!
Mai programom is takarítás,meg szerintem beszélünk a tiszteletessel is.
Hosszú lesz a mai nap is.
Incike nemsoká én is adok barackot is!
Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Netti,írok megjegyzést! :arrow:

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Milyen csini ruciban volt Annusnál Léna! Kár, hogy csak villámtalálkozás volt a Barbiékkal, mert már indultunk haza. Rutinos versenyzőként a férjem eljött értünk, és milyen jól tette, mert TÜci a kezében elaludt, még a metróig sem jutottunk el vele ébren. :lol: CSongica is elaludt az ergóban, úgyhogy havaj volt a múltkori hazajutáshoz képest. :wink: Majd még rakok képeket, meg a címkézéssel már meg se próbálkoztam, mert a múltkor is elbénáztam. Dóri, az a szépséges csajszi, aki csokibarna és Szofira hasonlít, Szofi húga! Reni volt még ott Mirával és Aminával (az első képeken a kanapén Csongival van Mira), Emese Bogival, Szofi és Orsi Csanival, Barbi Lénával, persze Annus és Iza és mi.
Ilyenkor látom, tényleg mekkora kincs a nagyobb tesó. Amina fél évvel idősebb Tücinél, és Tüci vakon követte mindenben és mindenhova Aminát, olyan jó volt látni. :) Még pisilni is együtt pisiltek. :lol: Szegény Amina, Tüci nem nagyon akart leszakadni róla.

Kép
Kép
tinu
 
 


Petrus: szerettem volna tőled kérdezni, hogy szerinted tényleg szükséges a szoptatást kihagyni legalább egy fél napra, ha Lidocainos érzéstelenítést kapok a lábujjamra? (Begyulladt, megint sebészetre kéne mennem, hogy felvágják. :( ) Nincs itthon nagyon tej a fagyóban, fejnem kéne, de nincs hozzá lelkierőm. De a lábujjam meg tropa. :? Megnéztem még anno, hogy rá van írva a Lidocainra, hogy nem megy át az anyatejbe, de mikor legutóbb felvágták, a sebész azt mondta, inkább ne szoptassak fél napig...

Kép
Kép
tinu
 
 


Na!

Cimkézem a képeket persze,csak már nekem se volt erőm!Meg felteszem vhova az összeset!

2010es topicot hagyjátok...nem éri meg vitába szállni!Amúgy se értem mért lett ez vita tárgya...de mindegy! :arrow:


Na ma sok a dolog,bank,posta,bababolt...vmit kéne vennem unokaöcsimnek...2 éves pont ma!

Amina és Tünci kipihenték a nap fáradalmait?Jaj nagyon izgultam h nehogy vmi bajuk essen :oops: nem vmi gyerekbiztos még a lakás.....Néhányszor lehet szívinfarktust kaptam :lol: :lol:

annus11
 
 


Jut eszembe!
Fabri????Nagyon eltűnt ő is!Tán nyaralni van?!

annus11
 
 


Babatalis kepek nagyon jok! Mekkora mar minden baba :shock:

En ma mar tul vagyok egy kis tornan is!
Minden szopi utan mig Boroka forgozik en easy shaper-ezem :D ez az uj terv.
200-lab 200 felules vele! eloszor 50 lab aztan 50 felules majd ujra 50lab es igy tovabb.
Tok jol esik!!!! hihetetlen... szoval naponta ezt 5x eljatszom. kajalasok utan. este pedig szobabicaj. Viszont a derekam is sokkal jobb.. nem faj annyira mikor emelem Borot.. Kell ez a mozgas.. nagyon hianyzik :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Talis képek szuperek!

Muhaha, Böbi, az ablak reggel óta nyitva, szóval várom azt a küldeményt, de még semmi... :? :lol:

Naigen Annus, én is tegnap nagyot mulattam, amikor a nappali szekrény alsó polcán szemrevételeztem vagy 500 db cd lemezt és ugyanannyi dvd-t, aztán jobbra 2 nagy könyves szekrényt tele könyvekkel... Óriás tükröt az előszobában... Mi a francot csináljak én ezekkel, hogy Marcó ne tudjon olyan dolgokhoz jutni, amit neki nem szabad :?:

Kép

Kép
adraci
 
 


Áááá, a gyerekem a hüvelykujját szopcsizva alszik, a mutatóujjával pedig fogja az orrát. :lol: mint a nagyok... :D

Kép

Kép
adraci
 
 


Tinu! Nyugi, Aminát nem viselte meg, hogy egy kis követővel hozta össze a sors. :lol: Szerintem nagyon helyesek voltak együtt. Amúgy ha ő akad össze egy nagyobb gyerekkel, ugyanez a helyzet. Így tanulnak egymástól. Cukik.

Annus! Amina kipihente magát. Ma még nem bőgött. Szegény nagyon fáradt volt, de azért jól érezte magát. A gyerekbiztos lakás meg úgyis nálatok is hamarosan bejátszik. :D

Ancsi! Üdv!

Kép
Kép
g_reny
 
 


Szép reggelt lányok és babák!

Adraci, pedig ment, de útközben lehet, hogy megette valaki! :lol:

Netti, köszi!!! Időközben azon agyaltam, hogy a KIKA-ban nincs lift és még mást is kell vennem, babakocsival + Gyöngyvirággal nem sok kedvem van a lépcsőzéshez, így már szinte biztos, hogy az IKEA marad, ott van lift....

Próbálom elintézni, hogy vasárnap Vállajon meg tudjuk keresztelni Iringót.

Trixi, ha hazaértetek és tudsz, küldj pár sort, hogy van Petya!!
Vendég
 


Helló Csajok, jó reggelt!

Annus, én nem értek egyet azzal, hogy szimplán hagyjuk a 2010-es májusi topicot a fenébe. Szerintem mindenképpen töröltetni kell, és mielőbb, mert a napokban jöhetnek az első tesztelők.
És szerintem csináljuk meg újra. De ha ezek után nem akarod, azt is megértem. Viszont a törlést mindenképp el kellene intézni...

Képzeljétek, bejelentkeztünk babaúszásra a Rubin hotelbe (XI. ker) szerda du-ra. Valakinek, akinek az közel van, nincs kedve esetleg csatlakozni? Egy vagyonba kerül, de láttunk próbauszit, és olyan jól érezték magukat a babák! Úgyhogy lehet, hogy kevesebb tárgyat veszünk, de ezt az összeget kiszorítjuk, ha Csaninak is tetszeni fog.

Ja, és nem vagyok normális. Ez hivatalos. Hajnal egyig olyan sztorikat olvastam, ahol anyák elveszítették a gyereküket, utána persze nem tudtam aludni, és felébresztettem a férjem, hogy csináljon valamit... :oops:

Jajj, a tesóm tényleg barna. Mondjuk alapból tök kreol, de ha még ráű is barnul a Balcsin, az fehér emberhez méltatlan színhez vezet! Irígy-irígy...

Na jó, lépek!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


szofi! sztem hasonlitotok tesoddal!!
van h en is olvasgatok ilyeneket, utana legszivesebben felebresztenem a gyereket es betennem magam melle. ilyenkor total nemtudok kikapcsolni es aludni se :roll: gondolom ez normalis :roll: (de ilyeneket tilos sztem olvasni!! :oops: )

Topicot tenyleg toroltetni kene, mert ez igy olyan szornyu.. johetnek a pozitiv tesztelok es ezt latjak majd az nagyon gaz :shock:

Netti
Kép
maumau
 
 


Sziasztok!
Megint csúszásban. Áááá,szerintem is töröltesd a 2010 májusi topicot,nincs értelme így. Így hagyni meg pláne nem. Szerintem is priviben kellett volna kifejtenie a véleményét, bár hogy mi köze a dologhoz,azt nem tom.Én,magamból kiindulva, nem nyitottam volna topicot, inkább csatlakoztam az áprilisiakhoz először.Aztán jöttem ide, mikor lett topic. Viszont kár rá több szót pazarolni.....
Manó tegnap megint kidőlt szopi közben.Az üvegből a pótlást már a kiságyában alva ette meg. :lol: Imádom!!!!
Szorítsatok légyszi!!!!!Ma lesz meg, ha minden igaz Dani szövettana, meg ma szól a hiteles fickó, hogy kaphatunk-e annyi hitelt,amennyit szeretnénk. :roll: Paraparapara
Na megyek,dógozni kell!!!! :lol: Szép napot!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Ja persze,már intézkedtem h töröljék...remélem sikerül!Arra gondoltam h ne agyaljatok ezen,ez van,kár rajta rágódni!Feleslegesen ne hergeljétek magatokat,annyit nem ér!!!!!


Szofi!
Engem érdekelne!Hol is van ez pontosan?Csak az a baj h most egyedül vagyok....Én apával akartam beküldeni a vízbe....momentán fürdőruhám sincs :lol: És meg is lehet akkor nézni ezek szerint?Mert lehet h akkor elmennék megnézni h milyen!

annus11
 
 


Istenem,én annyira marha vagyok! Itt bőgök.Hogy mit csináltam!!!!!
Tönkre tettem a mellszívómat. Nem tettem bele szerintem vizet és megolvadt a műanyag. És most újat kell vennem, mikor minden fillér kellene. :cry: :cry: :cry: Igaz,hogy garanciális, de tutira nem veszik be,ha odaviszem és azt mondom nem tudom mi történt vele,ilyen lett. :cry: :cry:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Hahó!

Nem jövök pár napig és nem tudom követni...

Ez a 2010-es topik- hagyjuk is...először azt néztem, h már van hozzászólás... hát, nem ezt vártam. :evil:

Blogot néztem. Tali jó lehetett. (Hogyhogy nálad volt, Annus? Nem az volt, h Vanninál lesz? De mindjárt visszaolvasok.) Szépek voltatok! Szofi, húgod hasonlít rád és tök szép! A "nagylányok" is gyönyörűek! Léna ,megint szupicsini volt!

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Niki, ezt meg hogy csináltad? :(

Annus, én is apával akarom úszásra küldeni. Én nem vagyok valami nagy úszózseni, csak medencében tudok úszni... :lol:

Böbi, a most vasárnapi keresztelést akarod elintézni?

Kép

Kép
adraci
 
 


Adraci nem tudom.Lányok, nem lakik valaki a XIV. kerben a Dorozsmai u. közelében?Felhívtam az ügyfélszolgálatot,és postázzák, de az 3 munkanap.Szal egy hét múlva jön meg.Addig by-by a tejemnek.Én annyira el vagyok keseredve.
Ha valaki tud nekem segíteni,kérem szépen segítsen!!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Hali, csak gyorsan...Lili ébredezik.....
Adraci!
Köszi, elolvastam a blogban a véleményedet és absz. hasznos volt, úgy érzem látom mi az egyetlen megoldás.
Ma leülök anyósommal beszélgetni és próbálok ítélkezés nélkül az anyai érzéseire hatva megbeszélni a dolgot.
A lányát nem fogom minősíteni, inkább azt próbálom hangsúlyozni, hogy ha a nevelésbe nem szólnak bele, akkor nem lesz konfliktus, így elkerülhető a családi vita, ami ugye neki sem és nekünk sem jó.
Az ő véleményét pedig mindig szívesen fogadom, hiszen a férjemet ő nevelte azzá, aki lett, és azzá aki számomra az ideál!
De ezen kívül mások véleményét, mivel már elmondták, nem szeretnénk állandóan hallgatni, fogadják el a mi döntéseinket ebben a témában, hiszen mi vagyunk a szülők és legjobb tudásunk szerint szeretnénk önállóan csinálni!
Szerinted? Remélem, hogy vagyok olyan jó viszonyban az anyósommal, hogy nem lesz ebből sértődés.....
Sajnos a férjem amilyen határozott típus, annyira nem az a családjával....de mivel már 3an vagyunk, ezért nem hagyhatom ezt.....muszáj beleszólnom, mert nagyon megvisel és rosszul érzem magam....ki kell adnom....
Nagyon érdekel, hogy mit gondolsz erről? Hatásos lehet????
Ja, pár kép:
Fejemet ne nézzétek, hulla voltam, no smink, no szoli, no alvás.... :?
Kép Kép Kép papával

Kép
mozza
 
 


Sziasztok!
Hű annyi minden kavarog a fejemben, megpróbálok gyorsan írni...

Böbi, mi voltunk az Ikeában múlt héten és ROSSZ volt a lift :evil: Tanácstalanul topogtunk a babakocsival, mire egy biztonsági őr beengedett a pénztáraknál. De föl az emeletre így is csak én jutottam. Végigrohantam (még jó hogy tudtam, mit akarok venni), közben Gábor meg Marci lent nézelődtek...Remélem azóta megjavították, de sztem kérdezz rá telefonon.

Talis képek nagyon jók!!! Édesek ezek a picik és kicsik. Az egyik legjobb, amikor Tüci fogja Csongi lábát, olyan mintha a földön húzná (pedig gondolom, csak tornáztatta, vagy vmi..) :lol: Nagyon csinosak voltak a babók :wink: Hű, Szofi, tesódnak tényleg szemtelenül szép barna színe van. Na ilyen barna és soha nem leszek. Rettentő fehér bőröm van :?

Volt itt a védőnő, kitöltöttük a 3. hónapos státusz lapot. Olyan baromság, hogy már ilyen korban is "vizsgáznak" a babák.

Én nem tudom mi van ma velem, de megállás nélkül ZABÁLNÉK. De olyan szinten, hogy remegek az éhségtől!!! Reggel 6-kor megettem a műzlimet, 8-kor be kellett kapnom két csokigolyót, mert majdnem összeestem, 10-kor meg bevágtam egy szendvicset, mert megint elgyengültek a lábaim. Valakinek volt már ilyen érzése???

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Anikó!
Vanninak mellgyulladása van...remélem h már jobban van szegény!!!

Adraci!
Nem is az úszótudással van bajom nekem....én inkább kinn fotózok,apa nagy vízmániás,ő nagyon élvezné!Ő akarja angyon vinni babaúszásra is!Na majd ha hazajött!

Szofi!
Én nagyon várom a beszámolódat!!!A havi 15 nem is sok!Haladóknak meg 12!Szerintem elfogadható!

annus11
 
 


Mozza, te bátran mutatkozz csak smink meg szoli nélkül. :) Nagyon szépek vagytok Lilivel.

Ja, Annus, kérdeztem a védőnőtől a baba két kezénél fogva való felhúzását ülő helyzetbe (talán te kérdezted egy alkalommal, hogy káros-e). Na nem hogy nem káros, de "kötelező" gyakorlat is. Azt kell figyelni, hogy a fejét tartja-e ilyenkor, vagy lógatja hátrafelé. Elvileg tartania kell(ene)...

Marci felébredt :arrow:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Gyöngyi, csak nem jön a kistesó?! :wink:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


bakker, erre nem is gondoltam... :shock:
áááááá, dehogy...

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Tanácsot kérnék!!!Szóval megolvadt az oldala meg a "csőre" a mellszívónk(ilyen buborékosan), de működik.Szerintetek,valami káros vagy mérgező anyag nem kerülhet bele a tejbe így?

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


sztem ha mar megkemenyedett az olvadas, fertotlenitsd es utana ha hasznalhato en hasznalnam. sztem karos anyag nem jut.. :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Gyöngyikém, én is egyből arra gondoltam, mint Anikó! :lol:

Mozza, szerintem próbáld meg! Most, hogy beleképzeltem magam a helyzetedbe, én is ezt tenném. Így van, ne a negatívumokat hangsúlyozd, hanem azt, hogy mi kell ahhoz, hogy zökkenőmentesen legyenek ezek a családi találkozások. Drukkolok! +++++
Ja és nem is gáz a fejed!!!

Én azt szeretném, ha Marci meg apa ketten mennének babaúszásra. Vagyok én vele eleget egész nap. Van jó sok kisbabás ismerősünk, aztán apukák hajrá! :lol: (na fel is hívom őket, hogy itt mi az árfolyam)

Kép

Kép
adraci
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: