Új privát üzeneted érkezett!

Ja,rendeltem Milupa termékmintát,és küldtek hűtőmágnest is vele!Macisat! :lol:

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Ohhh,nem hogy háromszög+Sokszög!!!Még itt vannak a többiek,Tinuék most mentek el!!!Majd 300 képet csináltam az új géppel.... :lol: :lol: Majd jövök!!!

Zsüci,Kitty!
Sajnálom h nem tudtatok jönni! :(

annus11
 
 


Gyöngyi, Esztó!
Köszi, próbálok nem idegeskedni...de nehéz.....nem éri meg, hogy emiatt elmenjen a tejem.... :?
Én sztem nagyon türelmes ember vagyok, sokáig tűrök, mert szeretem a nyugit és a békességet, de ha átlépnek egy biz. határt, akkor robbanok....ő most átlépte! :evil: egyszerűen számomra döbbenet, hogy egy felnőtt nő hogy viselkedhet ennyire önzően....
Úgy érzem, hogy féltékeny Lilire, mert amióta megszületett, ő kevesebb figyelmet kap....
Addig amíg nem volt gyerekünk és is ráhagytam mindent, mert nem érte meg nekem a feszkót, hogy belemenjek egy-egy vitába....de mostmár túlment minden határon....egy kicsinye, egyszerű kérést is elutasít és meggyőz mindenkit arról, hogy ez így helyes....
Az a szomorú, hogy ugyan az egész család tudja, hogy milyen nehéz természet, mégsem tesznek semmit ...hagyják hagy lebegjen a kis szappanbubijában 50 cm-re a föld felett....
mi a férjemmel pedig a gonoszok vagyunk, mert merünk finoman célozgatni arra, hogy ne csak a saját kénye-kedve szerint cselekedjen, ha ezzel másnak árt....pláne egy 3 hónapos babának.....
Sajnálom, mert ha megszületik a babája, akkor egyik percről a másikra kell felnőnie a feladathoz és neki ez nem lesz egyszerű....
Borítékolom, hogy a nemalvásoktól depis lesz stb.....
Ennyire önző, egomán és neveletlen embert én még nem láttam.....
És az a szörnyű, hogy akarom, vagy sem, hatással van az én életemre is és nem tudom kivonni belőle magam és a gyereket....

(arról már nem is szólok, hogy mint ahogy számomra egy vasi reggeli teliből kiderült-férjemmel beszélt kihangosítva- még abba is belekötött a hátam mögött, hogy én a gagyi ikeából rendeztem be a házunkat és szte ez gusztustalan...az ő lakásuk full antik, ami a menő.....bocsi, mi ezt engedhetjük meg magunknak, ugyanis bennünket a férjemet is és enegm is 20 éves korunk óta nem támogat senki....
Ő lakást kapott, 28 évig havi olyan 300-400 ezer költőpénzt, megvetetett minden antik bútort az anyjával, 6szor kezdte el pl. a jogsit és fizette be (nem saját pénzből) 6szor a teljes díját....de még a rutinig sem jutott....mert nem volt kedve eljárni..... :x most meg még nincs 1 éve sem hogy melózik...kvázi inyen...csakhogy csináljon valamit...férje meg anyósom továbbra is full extrásan eltartják....)
És absz. semmit nem értékel.......
Legszívesebben jól megmondanám neki.....de a pocakja miatt nem tehetem.....
Férjemmel kerek 0 időt sikerült emiatt együtt lennünk....3 hete ez megy....elegem van.... :cry: :cry: :cry:

Kép
mozza
 
 

 
 

Bocsi a félreütések miatt...kivagyok....hétvégén össz-vissz 3 órát aludtam.... :(

Kép
mozza
 
 


Ó!
Akkor ez a csaj igencsak el van tévedve. Az a baj, hogy az anyukája is ezeket a betegesen berögzült dolgokat erősíti benne. Nomeg a férje is... Jajjj, nincs egyszerű dolgod! :( Éjszaka sem tudtál aludni?

Kép

Kép
adraci
 
 


helo lanyok!

szurin tul, aludt utana 3orat,majd nevettunk sokat! Apa is itthon maradt.. :oops: Aztan hami es alszik megint! remelem most se lazasodik be :roll:

Hamarosan irok blogba, mert muszaj elmondanom vkinek :roll:
teljesen kibuktam en is a hetvegen...

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti, tök jól viselte akkor Boró!
Ez a hétvége akkor nem volt valami jó...

Nálunk csak a szokásos, de én pl. már fel se veszem, hogy pl. a szomszéd néni húslevest adott a 3 hónapos gyerekének. De ő tudja, mert ötöt nevelt fel! :lol:

Kép

Kép
adraci
 
 


Csajok, kemény....Lilinél még mindig megy a hiszti....kemény....péntek óta szinte semmit nem pihentem....totál kész vagyok....
Netti!
Olvastam....neked sem egyszerű....
nem is értem, hogy lehet 2 gyereket ennyire másként nevelni?????
Az egyiknek mindent szabad a másiknak meg semmit....
Lili visít eg. nap...csak ölben van el....most letettem alukálni...visít megint...ma 6tól nem aludt kb. csak 20 percet.
Tök karikásak a szemei, nagyon nagyon fári....már nem tudok mit csinálni, muszáj volt letennem, mert este megyünk vendégségbe és én még mindig hálóingben.....a ház meg romokban...fejek meg babázom eg. nap....
Thx to a hétvégi balhénak....
Azóta senki nem keres, még az anyósom sem...pedig ő mindig érdeklődik Lili felől....de ha ennyire vakok, hogy nem veszik észre miért is van ez, akkor lesz*rom....max. nem talizunk és pont.

Adraci!
Nem is értem...attól mert 5 gyereket felnevelt, az nem garancia arra, hogy jól is csinálta.... :shock: :? Ilyenkor kész tudok lenni, szeretem ezeket az agyament tanácsokat...adj húslevest egy 3 hónaposnak...na ja, mag xanaxot, ha nyugtalan, nem.... :x :x

Kép
mozza
 
 


Na, irtam blogba en is.. :roll: teljesen ki vagyok mar ezek miatt.

mozza, en sem ertem ezt a neveles dolgot......

Adraci :lol: jajajajaja...... nekem is sokan mondjak ezt. de nem lehet megmagyarazni sztem nekik semmit :lol:
en szamomra az volt a legdurvabb, h egy 30koruli no aki szalonnat is adott mar a gyerekenek 3-4hosan!!!!!! :shock:

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti, írtam! Lehet, hogy durván hangzik, de én bárki társaságát tudnám mellőzni -különösen, ha hülye- mert nekem mi 3an vagyunk a legfontosabbak. Szerencsére ezt nálunk fogják; khm. többé-kevésbé. 8)

Kép

Kép
adraci
 
 


Netti!
Írtam a blogba mind2 bejegyzéshez (tiedhez és enyémhez is).

Kép
mozza
 
 


Csajok, láttátok a 2010-es topikba miket irogattak? :)
na én is olvasom a blogot.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Sziasztok!!
Még nem tudtam visszaolvasni,csak most jöttem. Velünk minden ok ma is, csak péntek óta szabin van a bejárónőm, így kicsit le van maradva a dolog. :lol: :lol: Én annyira,de annyira kész voltam,nem is értem mi volt velem.
Képzeljétek,az előbb hívott az első érdeklődő a lakásunkkal kapcsolatban.Annyira furi volt.Hiába szeretnénk nagyobbat,mégis furcsa érzés. :roll: Na megyek olvasni...

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Esztó!
Komoly!
Na, én beleszóltam!

Kép
mozza
 
 


Annus!
Sztem olvass bele!

Kép
mozza
 
 


Na itt még tart a tali,picit beleolvastunk a blogba,Netti rólad még nem olvastam....Na majd jövünk...

annus11
 
 


Hát döbbenet, komolyan, hogy vannak ilyen ... (nem is tudom, milyen jelzőt találjak rá, nem akarok túl durva lenni) nők, akik képesek mások örömét elrontani. :roll: (2010 májusi topik) :twisted:

Kép
Kép
tinu
 
 


Netti,olvasom a blogot!

Hát ez nagyon durva!!!Olyan mérges vok. :evil:
Mozza köszi hogy írtál nekik!Szerintem nyissa meg Annus újra!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


hogy mennyire tapló emberek vannak a földön, mint az az ember aki nem bírja elviselni más jóindulatát és örömét...pff, no comment, mert csak felhúzom magam...

Lili ma pasizott :) majd rakok képet, nagyon jó pasija van, 10 nappal idősebb, hmmm ideális 8)

Kép
Kép
mniki84
 
 


Netti majd írok neked a blogba.Nálunk dettó.
Csak most mennem kelll.......hiszti van
Puszi

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Koszi h irtatok, igazabol teljesen elveszi a jokedvemet a szitu, de tudom h nem szabadna vele foglalkoznom,nehogy Boroka is megerezze h vmi nagyon nem stimmel :?

2010es topic meg durva.. hihetetlen h milyen rossz indulatu emberek vannak, na meg h mennyi idejuk van ilyenekkel foglalkozni..

Netti
Kép
maumau
 
 


mozza, netti...pfffff nem semmmmmmmmmmmi, ilyenkor örülök hogy kis családom van, és normálisak...

Kép
Kép
mniki84
 
 


a jövendőbeli vőm... 8) :oops: :lol:

Kép

Kép
Kép
mniki84
 
 


Sziasztok!

Na hazaértünk már mi is Annustól, Bogi mér meg is kajált, most magyarázás van folyamatban, nemsokára visszük le Sztivikét sétálni.

Annus,
köszi mégegyszer!!!!

Mozza, Netti
elég cifra sztorik ezek :shock: szerintem idegesíteni nem szabad magatokat, mert csak rosszabb lesz, a legjobb, amit tehettek, hogy nagy ívben elkerülitek őket! Talán idővel majd változik a helyzet, addig meg minél messzebb, annál jobb...

Esztó,
most már légyszi áruld el, mi a titkotok, h Álmi ilyen jó alvóó :) :)

A 2010-es májusiakhoz pedig no comment, sajnos első felindultságomban beírtam, pedig az ilyenekhez szólni sem lenne szabad :(

emese1979
 
 


nagy magyarázásban össze is f*stuk magunkat, ahogy hallom :)

emese1979
 
 


Emese :lol: akkor megkonnyebult Bogi :lol:

KisLili meg bepasizott :lol: edesek!!

Netti
Kép
maumau
 
 


emese: :D :D :D Lili is úúúgy tud koncentrálni :D

Kép
Kép
mniki84
 
 


Sziasztok!

Szemlesütve vallom be, hogy már ősidők óta olvasgatom a topicot, de nem akartam regisztrálni, nehogy túl sokat itt üljek a gép előtt... De mivel így is követtem mindig a fórumot, így hát megkésve bár, de felfedem magam. Elnézéseteket kérem az eddigi 'kukkolásért' :D
Remélem befogadtok... :lol:

Rólunk:
Én is májusi babaváró voltam, de kisfiamnak nem volt bentről szimpatikus a kint, úgyhogy május 25 helyett június 7-én született meg, nem kis erőfeszítések árán, de megérte :D Elég lassan épültem fel, de most már minden rendben van mindkettőnkkel.

Kezdésnek ennyit :)

Szép estét Nektek!
k.ancsi
 
 


Niki,
jányod édes!! :) :) korán kezdi ő is:)

Bogi ma már asszem negyedjére rotyizott :)

emese1979
 
 


udv koztunk Ancsi!! Orulok h felfedted magad :wink:
Kisfiadrol hozhatnal kepet is h megcsodalhassuk ha gondolod!! :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Emese, nalunk csak napi egy van ( de az oriasi termes :roll: )

Netti
Kép
maumau
 
 


k.ancsi!!

gyere gyere...így nem az enyimgyerek lesz a legifjabb :) ő 05.30 helyett 06.05.én jött :)

Kép
Kép
mniki84
 
 


emese: 4szer??? Lili minden kaja után, néha közbe közbe is rotyizik...olyan 5-6szor egy nap, pelenkagyilkos!!!!!!! kiszar minket a pénzünkből :D

Kép
Kép
mniki84
 
 


Ancsi,
üdv itt :)
Mesélj magatokról, babáról!

Niki,
régebben Bogi is volt h minden kaja után rotyizott, manapság már ritkábban... és sokszor ő is kaja közben - cukik akkor :wink:

emese1979
 
 


atyaeg lanyok, jol birjatok :lol:
mi nai 1x es altalaban ugyanakkor. +/- 5perc :lol: :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti,
akkor órátlehet igazítani Boróhoz :) :)

Bogi becenevén rotyipotyi kisasszony..

na megyeünk sátálni

emese1979
 
 


Köszönöm a fogadtatást, kedvesek vagytok :-)

Igen, mniki, én is somolyogtam, hogy így ő a legifjabb, remélem, nem gond a trónfosztás... :D

Jó téma a kaki... Zsombi van, hogy 2-3 napig semmit, nem produkál, aztán mint akiből kihúzták a dugót, egész nap csak kakil. Persze a legjobb pucér fenékkel kakilni... Utána meg a szobát takarítani :shock:

Rakok fel akkor képet Zsombiról. Ő egyébként 3800 g-mal és 56 cm-rel született, most 5800 g és 61 cm... Kép Kép [/img]
k.ancsi
 
 


Ancsi, légy üdvözölve körünkben!

Mozza, Netti, írtam megjegyzést.

Esztó, behalok Álmon! Még a kádban is????? Azért remélem, ogy élete első randiján már nem fog elaludni! :-)

Niki, édesek a gyerekek!!! Csinos a vejed, a lányod meg ezzel a vigyorral nem csodálom, hogy levette a lábáról! :lol:

SZÉP a hajam! :lol: És nagyon aranyos volt, hozott mindkét jánykámnak hello kittys harisnyanadrágot! :lol:

apropó, KItty, Tőled szerettem volna már kérni, ha nem nagy kérés, néha a nagyobb gyerekeidről is írnál?? Biztosan azt gondolod, hogy minket esetleg nem érdekel, de engem speciel érdekelne, hogy ők hogy vannak.
Vendég
 


Na itt!
Iza talán elaludt...füdettem,etettem...aztán felkelt ,kacagott...evett...és talán most elaludt!

2010 májusi topic...jaj nagyon vicces!Hogy mért csinál vki hülyét magából....Legalább annak utána nézhetett volna h egy darab topicot nem nyitottam még,pedig már 2 éve fórumozom itt...na sebaj,engem nem zavar h ő így vélekedik....csak nem tudom h ki kérdezte???majd ha nem tetszik egy 2010es májusi anyukának akkor úgyis nyit másik topicot....na jobb dolgom is van annál h ezzel foglalkozzam :lol: :lol:


Ez a téma nem is érdemel nagy betűt! :lol: :lol: :lol:

Na tali szupi volt!!!!Kár h Zsüci és Kitty nem tudott jönni....
Csináltam pár száz képet...szó szerint :oops: :lol: Amint kicsit magamhoz térek felteszem a gépre és töltök fel belőle a blogba is!

Tünci és Amina is nagyon édesek voltak+++Aminának olyan dumája van....Zabálnivaló!!!!!Tündi meg tök cuki volt h utánozni szerette volna Aminát!És megtiszteltetés hogy használták a WCnket 8) :lol: :lol:


Ancsi!
Üdv itt!!!!Huuuu,jó sok Ancsink lett hirtelen!Nagyon szép a kisfiad!!!!És ahogy nézem jó kis súlyban van!!!Iza lányom most volt 5870g......kb 64 cm.Pedig ő több mint 1 hónappal idősebb :shock: Igaz mi csak 3270el születtünk...de Zsombi azt hiszem elhúzott igencsak!


Blogot olvastam!Majd kommentelek ha lesz időm!
Meg itt is visszaolvasok ,mert csak épp átfutottam napközben! :wink:

annus11
 
 


Böbi,
kéééépet. :)
én is remélem hogy nem fog elaludni az első randin :)

Annus,
milyen gépet kaptál?

A 2010es topikon meg ne idegeskedjetek. Nagy az Isten állatkerje...:)

itt egy kép.
szép lassan meglesznek a keresztelős képek :)
Kép

na rendelek pizzát :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Eszetr!

Nagyon szépek vagytok!!!!


Jaj vki itt hagyott egy pelust :lol: :lol: Az előszobában a radiátoron!

annus11
 
 


Esztó!
Dettó, az enyém juhtúrós-sonkás. Tied? :lol:
Kép szupi!
Jól haladsz az edzéssel!!!!! :shock: :lol:

Böbi!
Fotóóóót-fotóóóóóóóóót!!!!Követeljük!!!! :lol:

Kép
mozza
 
 


Ancsi, nagyon szep kisfiu Zsombi :P szules milyen volt?

Netti
Kép
maumau
 
 


Eszto, nagyon szepek vagytok!!!!! Almos hatalmas,jol nyomja :lol:

joetvagyat a pizzasoknak! en nem merem ennyire elengedni magam :lol:

Bobi, kepet!!!!!

Netti
Kép
maumau
 
 


Mozza, az enyém magyaros, tükörtojás extrával :lol:
óóóó még 8 kg-t akarok éeadni, sehol se vagyok :cry:

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Eszto, meg en is.. :( de most kicsit belehuzok ..

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti,
Borokának boldog 3 hónapot :) nem voltam itthon, de gondoltam rá :)
Te mit csinálsz? torna?

nah, megjöööööööött a pizza :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Eszto, edes vagy koszii :D En tornazok igen, meeeg holnaptol easy shaperrel nyomom, meg szoktam szobabicajozni is! probalok napi egy orat ahogy idom engedi!

Kepzeljetek,Boroka szuri utan itthon fogta amgat es elkezdett forogni. 4x egymas utan :shock: arra az oldalra ahova kapta. szoval nemtudom mennyire viselte meg. egy biztos ma tobbet aludt.. de siman lehet a melegtol is :roll: :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Annus: a pelus a miénk. :lol:

Kép
Kép
tinu
 
 


Lányok, halál tévedésből (túlpörgettem), a 2010-es májusira kattintottam, hát azt jittem rosszul látok!!! Ilyen aljas, rosszindulatot! Egyszerűen még most sem hiszem el. Persze beírtam első felindulásomban, de igaza van azoknak, akik szerint szóra se kell méltatni...

Húúú, Annus tudod törölni, és megnyitni újra? Ha majd nem teccik nekik, akkor nyitnak másikat, tök igazad van! A tal szuper volt, nagyon jól éreztük magunkat!!! Köszönjük!!!!

Netti, Mozza, majd írok a blogba később, de most Csani ordít!
Pusz

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: