Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Levi, Márk és Vincent baba
Mind édi-bédiek!!! :D

Sleepin
Hát nem unatkozol te sem, látom. :wink: Csak óvatosan azért!
Ilyen fájdalmat én még nem érzek...vagy nekem amúgy is széles a csípőm... :)

Ma én is boltoztam 5,5 órát.Elvileg kb csak 4-et kellett volna, de felhúztam magam reggel, hogy már megint mindent én írok össze, én rendelek, nem csinálták meg amit kiírtam tegnap...és nagy a hajtás vagy fél 11-ig, ameddig én vagyok, utána meg a déli ebédszünetig úgyis csak punnyadás...mondom maradok én inkább a boltban akkor délig...éni s tudok punnyadni. :wink: Szerencsére hüvi van most erre, úgyhogy nem volt megerőltető.Aztán meg úgyis jöttem haza és szunyáltam 2,5 órát. Nekem meg éjjel a vállam fájdult meg, valahogy elfeküdtem...én meg attól alig bírtam megmozdulni. :?
Most mindjárt tanítok egyet, aztán jön haza a párom...biztos sok a melója ma...mert még nem is jelentkezett.

Dike
Hajrá esküvős előkészületek és lemondott petikék!!!+++ :D

Princzi
Jó szurkálást.Én kis perverz, élveztem. :lol:

Lili
Hajrá next time!!!+++ :)

Pusszantás.

Kép
vizkriszisback
 
 


Sleepin :D

Magától jött meg 30cn. után. Úgy látszik ismét visszaáll a normál kerékvágásba. :roll: Ált. 30-31 (inkább 31) napos volt a ciklusom.
Majd írok,ha beszélek a dokival. Az biztos, a fagyibabákért még szeptemberben visszamegyünk. Nem hagyjuk ott őket. :lol: 8)
Azért pihenj!!!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Dike, elkértem, ha megvan, akkor küldöm. Ügyvéd a ház miatt??? Akkor mostmár tuti??? :) Értem a szept. 4-et így már! :)

Krisz, nekem is széles a csípőm, csak gondolom, hogy második szülés, máshogy áll hozzá a testem.

Zsu, na örülök, hogy visszaáll a ciklusod!!! :) Hajrá fagyibabák, remélem sokan ébrednek majd!!! :)

Kép
Kép
sleepin
 
 

 
 

igen,már tutiiiii, és a beköltözést is előrébb hozták okt 31ig ki kell menniük!!!! :lol: már 10 misit kaptak:)

KépKép
dike
 
 


Nagyon szépek a babák.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nagy bianka 2010.08.13 18:17-kor.

Nagy Bianka
nagy bianka
 
 


Sziasztok!

Fenci! Princzike!

Igen,ez az ágy a női bajokra is jó,és igen a baba miatt járunk rá.
Én hiszem hogy lesz eredménye.Lehet hogy várni kell,de össze fog jönni.

Krisz!

Köszi.aranyos vagy.Rám is fér a sok ++++ :D

Dike!

Örülök hogy jól haladnak a dolgok esküvő és költözés ügyben.


Babák édesek nagyon.
Képzeljétek holnap lehet vízre rakjuk végre a "jachtot"! :-)
Vendég
 


Szép jó reggelt!

Voltunk tegnap este a szomszédékkal egy közeli dombon csillaghullást nézni.Hát olyan felshős volt az ég, hogy az óránkénti kétszáz hullócsillagból mi egyet láttunk.De legalább egyet. :D

Ma nem bírtam aludni, idő előtt kidobott az ágy...ma boltozok délig, bevállaltam mert most 2 hétig több tanítványom is nyaral...oszt kő a píz. :? Vigyázok magamra. :D

Szép napot nektek!!!

Kép
vizkriszisback
 
 


Hi!

mindenki nagyon eltűnt! :shock:
nagyon szépek a babák :lol:

Lilla egész nap sikítozik és elkezdte rugdosni a játékait :wink:
Vendég
 


Krisz!
és kívántál valamit? :lol:
Vendég
 


Kép
Vendég
 


ja, és most már én is tök félve írok ide...alig van nem babás topiklakónk...ami persze jó, csak nem jönnek így újak :roll: lehet miattunk, babásak miatt nem mernek....
bár úgy néz ki, ma én is jogosan jövök ide, asszem ma megint megjött :shock: :twisted:
Vendég
 


Vicus!

Csodaszép Lilla!
Nekem is Flóra 4 hónapos korában megjött és azóta is minden hónapban,és még mindig szoptatok. Úgyhogy nyugi ha esetleg aggódnál ez miatt. Ha Lillának nem lesz baja vele hogy( állítólag) megváltozik tejcsi íze akkor akár 3 éves koráig is szopizhat így is. :lol:
csipcsab
 
 


sziasztok,
én is emiatt írok ide csak ritkán, nehogy elriasszam a többieket...de úgy látom már így is sikerült, tisztára haldoklik ez a topic :( :( :( :( :( :( Pedig így visszagondolva nosztalgiát érzek, olyan jó volt együtt küzdeni, nézegetni a hőgörbéket, örülni a zebráknak, drukkolni másoknak és bezsebelni mások drukkjait...
Remélem visszatérnek a Többiek, jönnek újak és újraéled a topic!!!!!!!!!!

Vicuska, Lilla gyönyörű! Mekkora nagy lány már ő is! :lol: Piri nekem 5 hóval a szülés után jött először, aztán rá 2 hónapra, de a szopit nem nagyon befolyásolta!

Lili, hogy sikerült a vízretétel? 8)

Dike, mindjárt tesztelsz?????????????????, Drukkkkkkkkkkkk!

Fenci, nagyon édes Márk!!!!!!!! Hogy döntöttél a melóval kapcsolatban?

Zsu, de jó, mindjárt itt a szeptember és beköltöznek a kis hóemberek :lol: :wink: nagyon-nagyon drukkolok ám!

Ditkével mi lehet??? Valaki tud róla???
Littikével vajon mi van??????????

Princzike, hogy haladsz a szurikkal? Drukkolok ezerrel!!!!!!!!!!!!

Susy, nagyon édes Vinzent! Az a céklás kép, áááááááá ezért nem mertem még Levinek céklát adni :lol: Na meg a palántás :lol: :lol:

Kép
vickybabe
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy csak ilyen ritkán jelentkezem, de igazán nem történik velem semmi.

Babák nagyon szépek, én szeretem őket nézegetni!

Susy,
Vinzent nagyon édes kis legényke! :P Köszi kérdésed, próbálom a dolgaimat rendezni, testileg-lelkileg megnyugodni, hogy kezdhessek a lombikkal. Szedem a fogigátlót, ünnep után jelentkezem a dokinál.

Lili,
Sajnálom, hogy megjött. :(

Vicuska,
Elég hamar megjött, még biztos tudtad volna nélkülözni. :?

Dike,
Nagyon szép házatok lesz, az esküvő miatt is csupa izgalmas időszakotok lesz. Elég lesz ezzel foglalkozni, a többi majd jön magától...

Zsu,
Örülök, hogy megint helyreállt a ciklusod és tudsz kezdeni, ez tök szuper! Drukkolok!

Kép
mofly
 
 


Szerintem nem haldoklik a topic, csak nyár van. Nem ülnek a gép előtt az emberek. Én is csak akkor, ha a gyerek alszik és akkor is csak pár percet. Többhöz se kedvem, se erőm. Majd gondolom bejön a rosszabb idő, Gyugyinak elindul a suli :lol: és pörögni fog újra. Nem hiszem, hogy a babások elüldöznék a nem babásokat, bár ebben nem tudok nyilatkozni, engem tuti nem zavarna, sőt, lehet tényleg erőt adna. Attól még, hogy nekünk sikerült, nem hiszem, hogy ne tudnánk ugyanúgy drukkolni, szorítani, segíteni, tanácsot adni, tapasztalatot cserélni, vagy akár gödörből kihúzni bárkit is. Ha új, ha régi. :D Én leginkább azért kukkantok be, hátha van fejelmény a csajoknál. Annyi segítséget kaptam innen, hogy szerintem sosem fogom tudni meghálálni. :) Nehogy veszekedésnek vegyétek, amit írtam, csak szerintem tényleg nem haldoklik... :) A picibabások egyenlőre gondolom le vannak foglalva, a nagyobb babások levegőznek, a nem babások babára gyúrnak. :D Hehe...

Kép
Kép
sleepin
 
 


Mofly, de jó, hogy jöttél!!!! Akkor szeptemberben Te is babás leszel!!!!!!!!!!!!!! Gyere majd, hogy mi volt a dokinál!!!

Sleepin, legyen igazad a topiccal kapcsolatban!!!

Kép
vickybabe
 
 


Vicky!

Hagy kérjek blog elérhetőséget. 8)
csipcsab
 
 


Mofly!
megadrukk szeptemberre :D

Marietta, Viki!
köszi a bíztatást szopi ügyben. 8) azóta sehol semmi, de majd leszakad a derekam+görcsöl a hasam :roll: jó lenne ha akkor most gyorsan megjönne és nem a nyaraláson szívatna :shock: :?

én is remélem h a topic a nyaralások után újra felpörög majd :wink:
Vendég
 


sziasztok!

teljesen kész vagyok kitapétáztam a két szobát nagyon kifáradtam mostmár csak az összepakolás van hátra jaaaaaaaaaaaaaaaaajjjjj

mofly!
én is nagyon szorítok nektek mennek a drukkok!

susy!
gyönyörű a kisfiad és már milyen nagy!!!!

vicuska!
Lilla is gyönyörű igazi kis hercegnő!

dike!
gratula az esküvőhöz! tuti élvezni fogod a készülődést! de gondolom most azért a költözés is igen izgalmas lesz!

sleepin!
azért csak óvatosan a pakolással és a takarítással nehogy baj legyen a vége!!!!
na és hogy szuperál az új ágy????

fenci!
hogy már ti is milyen nagyok vagytok!!!
na és mész dolgozni vagy inkább a kistesót tervezitek??

mindenkinek mennek a drukkok most megyek rendet rakni mert nemsokára hazajön mama Balázzsal na és akkor nem lehet tovább pakolászni. a nagyfiam meg elment a keresztapjáékhoz hát kíváncsi leszek mert még nem aludt náluk egyszer sem!!!
na befejezem jók legyetek!!!!
tündi23
 
 


Tündi, Te jó Ég!!! Mindjárt 2 éves Balázs... Úristen, nagyon repül az idő... nemrég született... Majd csak oviba megy 3 évesen? Hogy tervezitek? Maradsz gyesen? Ügyi vagy a tapétázással, rengeteget spórol rajta az ember + néha még szerintem szebb munkát is végez mint egyik másik... :) Én is magam csinálom, amit tudok, csakhát nálunk 3,20 a belmagasság, na azt nem vállalom be. :D
Vigyázok én magamra, azóta csak a muszáj dolgokat csinálom. :)
Ágy: szuper!!! Olyan jó, hogy nem kell ki-be emelgetni, még nem terhesen is bazi nehéz volt. Ti még kiságyaztok?

Mofly, nagyon nagyon drukkolok Nektek!!!!! De írjál ám, biztos van miről... Nyaralás??? Hogy rendezed magad testileg-lelkileg? Egyszerre babásodjatok most Zsuval, jó? :)

LÁNYOK! KÖRKÉRDÉS (egyben OFF):
Akinek mosogatógépe van, vagy ismerős szerelője vagy bárki, aki ért hozzá, az figyeljen:
Indesit (D24) mosogatógépünk van és egyik napról a másikra meghülyült, és ha bekapcsolom, villog a 9-es (öblítés), kb 1 percig jár a motor, de nem csinál semmit, aztán leáll és villog tovább a 9-es. Ha kihúzom, ha ki-be kapcsolom, akármit csinálok. Időzítés nem, próbáltam kikapcsolni, nem engedte, vártam 9 órát, nem indult el, így az kizárva. EGYÉB ÖTLETEK???? Élmény volt elmosogatni belőle. 1,5 óra volt... Hihetetlen mennyit spórol vele az ember...
Köszönöm előre is!!!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Szép jó reggelt!

Ma nem dolgozom. :D
Párom kimegy egy házhoz 10-re, de ennyi. Tegnap már végre volt egy kis sikerélménye:kötött egy megbízást és két megbízást hétfőn véglegesít. :D Persze ebből pénz majd akkor lesz ha el is adja a házakat...de beindulni látszik az ügy.
Remélem ma és holnap du. lesz időnk mindenfélére...kicsit csavarogni stb. :D

Sleepin
A belmagasságot irigylem...na nem a tapétázás miatt...jó kis galériát lehet oda építeni. :D Mososgatógéphez sajna nem értünk, nekünk nincs.

Tündi23
Ügyi vagy! :D Nekünk főleg festeni kellene a tapétákat...de még toljuk a témát kicsit...de szeptembertől majd többet foglalkozunk a lakással főleg a babóca miatt. :)

Mofly
Sok sikert a testi-lelki felkészüléshez!!! :D

Vicus
De édi Lilla!És azon a képen már milyen nagynak látszik! :shock:
Igen, kívántam...amit minden várandós kismami kívánna sztem. :)

Zsu
Az jó ha időre jött piri.Vv eredmény???Drukk az eszkimóbabóknak!!!+++

Kellemes hétvégét!!!

Kép
vizkriszisback
 
 


Friss Zsófi-hírek(másik topicból):

Péntek óta rooming-inbe vannak!!!! Babákok szépen szopiznak már 1700-1800 g körül vannak. Elvileg 2.100 g-ig kell bent maradniuk a kórházban. Matyi kicsit vérszegény,de ettől eltekintve minden ok. Puszil mindenkit és nemsokára kapunk képet is a csöppökről
csipcsab
 
 


Megjöttünk!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Mindenhol áll a büdös ruha, én szédölgök a kialvatlanságtól ( :wink: :lol: :lol: ), minnyá indulunk Dunakeszire a bútorlapokkal, este meg .... :oops: :oops: 8) ......

Szóval holnap jövök a képekkel!!!

Kép

KépKép
zapáné
 
 


[quote="sleepin"]S írta:sleepinzerintem nem haldoklik a topic, csak nyár van. Nem ülnek a gép előtt az emberek. Én is csak akkor, ha a gyerek alszik és akkor is csak pár percet. Többhöz se kedvem, se erőm. ... A picibabások egyenlőre gondolom le vannak foglalva, a nagyobb babások levegőznek, a nem babások babára gyúrnak. :D Hehe...


A kétgyerekesek meg örülnek, ha élnek. :D De azért olvasnak, csak az írásra nem "fussa". Puszi!
gtünde
 
 


Tündi, később rájöttem, hogy kihagytam a többedbabásokat, Nekik ezúton is KITARTÁS! :lol:

Krisz, az a baj, hogy a galériához meg kevés... Max. fekvő galériát lehetne, de azt is olyan alacsonyra, hogy ha felülsz fent, épp végigér, koccolod a plafont (egyik szobában van). :? Csak arra jó, hoyg semmit se tudj magad csinálni... én utálom. :(

ZSÓFI!!!!!!!!!! SZUPER!!!!!!!!!!!!!! Csak így tovább!!!! Nemsokára otthon!!! ERemélem képek hamarosan lesznek... már nagyon nagyon kíváncsifáncsi vagyok. Köszi Csipcsab a híreket!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Hali!

Sleepin
Nálunk 2,6m a belmagasság asszem, mégis akarunk egy fekvő galériát helytakarékossági okokból. :shock: Na nálunk húzós lesz.
Pedig kolleganőmék most csináltak szintén panelben és állítják, hogy elférnek rajat...persze ülve...

Tünde
Kitartás! :D 3. lesz? :D

Még nem voltunk sehol...szunyáltunk...én már ma másodzsor mert amíg apa üzletelt, én akkor is aludtam 10-től 12 ig...most meg 4-6ig. :D Bár most alig tudtam elaludni mert Alexa halálra röhögtetett:úgy forgolódott, rugdlaózott bennem mint még soha, mindegy milyen pózban feküdtem. :lol: Ari volt. :D

Pusz

Kép
vizkriszisback
 
 


Sziasztok!

Na....vízre tettük a "jachtot" :D Szuper volt.Egész délután vízen voltunk.Még kormányoztam is,mint egy igazi hajóskapitány.
Holnap is megyünk.



Nem halódik ez a topik,csak tényleg nyár van.Mihelyst bejön a rossz idő többször ül mindenki gép elé.
Babás lányok gyertek hisz tőletek merítünk mi babára váró lányok erőt. :)
Vendég
 


Krisz, pont most néztem a 2010-es Ikea katalógust és láttam benne készen kapható galériát. Nem olcsó, mert 63.000.-, bár nem tudom (nem emlékszem), mennyiből jönne ki egy asztalossal készített verzió. Na, szóval ennek a magassága 2,14, detuti lehet rövidebbre szabni a lábait, mert így húzós, hogy fél méter marad... Kérdés, mit akarsz alá... Most rákerestem az ikea honlapján, hogy galéria és többet is kidobott ( http://www.ikea.com/hu/hu/search/?query=gal%C3%A9ria -remélem így behozza), nézz körül. :) Amúgy most én is elfilóztam egyen a nappaliban, amig nem csináljuk a szobákat fent... Márpedig az évek... :? 1 tuti.

Lili, tök jó lehetett!!!! :D Akkor igazolt hiányzásod van! :)

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sleepin
Párom is pont ezt nézte az IKEA-ban amikor PEsten volt.Nekünk íróasztal menne alá meg ilyenek...lehajtott fejjel lehetne alámenni, de ott végülis csak ülni kellene. :D

Lili
Tök jó! :D

Én ma éjszakai fürdőzést néztem ki a Tapolcai Barlangfürdőben, most 4x van egy héten...de ma épp senkinek sem volt kedve velünk jönni, de majd a jövő héten. :) Így ma csak vásárolni voltunk sok finomságot, többek közt egy 13 kilós dinnyét. :D

Rakok fel mostani képet:25+3
Kép

Kép
vizkriszisback
 
 


sziasztok!

Krisz!
igazán csini kismami vagy!!!
akkor ti is nemsokára lakásfelújításba fogtok??

sleepin!
hát igen telik az idő mert nemsokára október és akkor 2 évesek leszünk pedig mintha csak most született volna!!!!
köszike a dícséretet, én sem szeretem ha mester csinálja mert így legalább tényleg olyan amilyenre mi akarajuk, igaz kicsit fárasztó de megéri!
Balázs csak 3 évesen megy oviba de addig is marad itthon mamával mert én délutánonként dolgozom a suliban de szerencsére apa is sokszor tud rá vigyázni mert neki elég rugalmas a beosztása!
nálunk sincs mostmár kiságy apa tegnap szétszerelte de igazából már vagy 3 hónapja nem is aludt benn hanem bence mellett aludt a duplaágyon! tegnap meg azt hittük majd alszik az új ágyán hát nem így lett hanem Bence aludt rajta de jó lett!!!

Zsófi!
ezek szuper hírek akkor nemsokára haza is mehettek gondolom már nagyon várjátok!
és várjuk a képeket!

gyugyi!
üdv újra itthon!!!!

tündi!
hát igen sokszor én is örülök ha csak olvasni is van időm mert lekötik az embert ezek a rosszcsontok!!!
hogy vagytok????

lili!
milyen volt hajóskapitánynak lenni gondolom nagyon élvezted!!!!

na akkor megmutizom mit alkottam itthon nekem nagyon tetszik és a gyerekeknek is szerencsére!
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
na ilyen lett bocsika ha egy kicsit sok voltam!!!
szép napot!!
tündi23
 
 


Sziasztok csajok! :D

Egyetértek Sleepinnel, nem haldoklik a topik! Emlékeztek mi volt tavaly nyáron? Tök ugyanez. Mindenki jött-ment, aztán szeptemberre szépen visszatalált mindenki az anyafészekbe és mindenki írt ismét. :P

Mofly :D Jaj, de jóóó, akkor kb szeptember lesz a lombik? Gyere ám mindenképp a hírekkel!!! Most sikerülni fog! :wink:

Krisz :D Nagyon csini vagy! Alvás hogy megy?

Kata :D Nagyon elsüllyedtél Te is a tennivalókban? :wink:

Vicus :D Lilla gyönyörűűű, tegyél még képet légyszi! :wink: Na piri végül csak bejelentkezett? Nekem már 3x megvolt, de a 3. nagyon lájtosra sikerült. Telken voltunk 2x 3 napot, de csak anyuékkal, párom dolgozott.

Tündi :D Nagyon ügyi vagy a tapétázással, szépek lettetek nagyon! :wink:

Gyugyi :D Isten hozott idehaza! Na látom nagyon kiütötted magad tegnap, ma már nem is írtál! 8) :oops: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ja, én is beszéltem asszem szerdán Zsófival, de sajnos csak 1-2 percet, aztán mikor pénteken hívtam, már nem tudtam elérni, de ezek szerint már vele vannak a kicsik és bizti nem volt ideje felvenni a telót. Én is alig várom már a fotókat! :wink: Akkor még pár hét és hazaengedik őket, de jóóó! :D

Tündi, Vicky :D Belevágok a melóba, egyenlőre napi 4 órában itthonról szeptembertől, aztán majd meglátjuk hogy megy a dolog. Persze kistesó még mindig tervben, de a császár miatt azzal még várnunk kell. Ha meg nem bírom, akkor visszamegyek gyedre.

Zsu :D Akkor nálatok is izgi hónap lesz a szeptember! :wink:

Lili :D Lemaradtam, milyen yacht? :roll: :oops:

Princzi :D Mikor mész uhára? Küldök a petikenövelőket! :wink:

Mukimnak ma olyan jó kedve volt, hogy még most is röhögök ha eszembe jut. Non-stop hangosan sikongatott, röhögött, izgett-mozgott, tetszett neki hogy már tud kicsit helyet változtatni. Nem is lehetett leállítani, na persze az esti szopiba már belealudt. Ja, képzeljétek, ismét issza a hozott anyatejet, úgyhogy tápszernek most híre sincs. :wink:

Csajok, Kandinak nem kellett volna már megszülnie? Nincs róla hírünk? Aztán utána ki a következő? Krisz? :roll:

Na pussz mindenkinek és jóccakát!
fenci
 
 


Tündi, aztaaaaa, nagyon szép lett! :) Jöhetsz hozzánk is! :wink:

Krisz, csini!!! :)

Fenci, örülök, hogy ilyen jókedvű Márk, bár sosem volt sírós fajta (majd adj tippeket, mit csináltál... :D ).

Kandi írt PCOS-be, még egyben. :) Ezt 15-én írta. Mág van 1,5 hete kb.

Engem ma kiakasztott drága Fiam. Szokásos 2or emntünk aludni, MAGÁTÓL ment, tudja, hogy tenteidő. Szokott még tekeregni-forgolódni-magyarázni, de amikor még 4kor is fent volt, kicsit ideges lettem... negyed 5kor aludt el. Fél 6kor már muszáj volt keltenem, mert különben este sosem aludt volna el. :( Nem tudom, mi volt ma Vele... Szörnyű volt. A körülményekhez képest jól ébredt, semmi extra nem volt délután/este. Ki érti ezt??? Az nem zavarna, ha kevesebb alvás elég lenne már Neki, de ne 4-5ig tegye ezt, hanem 3-4 max. :?

Kép
Kép
sleepin
 
 


24 hetes pocak:
Kép

Kép

Kép
Kép
sleepin
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

Na, ma megint nincs időm reagálni, 7-re megyek a suliba, befejezzük a termet. Hétfőn meg kezdünk..... :? Hát, nem sokat voltam itthon ezen a nyáron! :)

Szoba gyönyörű.......
Pocakok hatalmasak...
Gyerek haláli :D ........
Zsófiéknak drukk +++++
....... pussssz Mindenkinek!.... :D :D

Tábori pillanatkép:
Története: Főtábvezpajtás mondotta a gyűlésen, hogy az idén mindenki kap ajándékba egy kalózkendőt.... Na, ezt mi félrehallottuk: "Az idén mindenki kap ajándékba egy falloszkendőt!" :lol: :lol:
Kép

Érkezés...
Kép

Éjszakai kártya. Zapa fázott...
Kép

KépKép
zapáné
 
 


Kép
éjjel 3kor, legós ujságot néztek

Kép
másnap fél 12kor a kocsiban :lol:

Kép
Ági első balatoni fotoja

Kép

Kép

Kép

Kép

a képek alapján: a formás alakomat bedugtam a háj mögé 8)

Ági tegnap volt 50 napos
Vendég
 


Sziasztok!
Élet jelet adok magunkról!
Nem Fenci nem szültem még meg,egyben vagyunk...aranyos vagy!!!
Kezdek bele rázodnia hétköznapi életbe....csak Apósom halála és körülményei nagyon kiborítottak....azért se jöttem eddig,nem akartam rontania levegőt a lehangoltságommal.... eddig 6kg-t híztam,2hete Belcsi 3066gramm volt!
De ma gondoltam beköszönök....
Minden okés eddig...már 4 NST-n voltam...szerdán lesz az 5.!....ha 22.-éig nem indulunk be....25.-én tuti indítanak már!
Belcsi jobb veséjében észre vett a szonográfús egy vese tágulatot,amitől ismét kiborultam....de mindenki nyugtat....hogy kinövi és ha eddig nem volt....akkor tuti nem vészes....de akkor is....

Na majd jelentkezek...ha szülök-akkor is adok hírt!!!
pusza Nektek!
Nagyon szép hetet!!!
Gyönyörűek a babás és nem babás képek is!!!
Kitartás ebben a dög melegben!!!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Fenci!

Vettünk egy csónakot,ami a mi kis "jachtunk"!

Tegnap is vízre szálltunk.A szüleim meg a tesókám is ott voltak velünk.Élvezte mindenki.Főleg Bálint,hogy a sógival csónakázhat,na meg persze csajozhat.

Sajna véget ért a szabink,úgyhogy indulnak a szürke hétköznapok.

Krisz! Sleepin!

Csinik vagytok!

Kata!

Szép Ági baba.Biztos jó volt a Balatonon.

Zapáné!

Lassan neked is indul a nagy meló.
Vendég
 


Marietta!
köszi a Zsófi híreket!
de jó h lassan hazajöhetnek :D

Tündi!
klassz a tapéta!ügyi vagy :wink:

Kata!
szuperek a balatonos képek :)

Fenci!
drukk h menjen a meló otthon!Márk nagyon ügyes h nem kell tápi 8)

Gyugyi!
jó lehetett a tábor! :wink:

Kandi!
reméljük megy simán magától a szülés!a vesedolog meg bizti nem komoly :roll: :D

Sleepin!és Krisz!
szép pocakok :P

Lilla elkezdett megpróbálni hátról hasra fordulni, csak a keze elakad :lol:
most már nyúl is a játékok után és tudja irányítani a rúgásait :D
ma elég nyűgös, még nem aludt ma, sztem a fogzás elkezdődött :shock: :?
Vendég
 


Sleepin
Szép kerek poci. :D Az enyém valamiért nem kerek, inkább szögletes.Mondhatnám, hogy kocka. :lol:

Kandi
CSak 6 kiló??? :D Akkor te fogyni fogsz szülés után. :shock:

Zapáné
Jó kép...te meg a hallásod. :lol:

Kata
Téged az Isten is anyának teremtett úgy látom. :D Persze mindenkit itt, félreértés ne essék.. :wink:

Kiderült számomra tegnap, hogy a védőnőhöz csak 25-én kell, hogy menjek. :roll:

Vicus
Ügyi Lilla baba, gyorsan fejlődik. :D Hát a fogzás sosem egyszerű, ahogy hallom. :roll:

Fenci
Hogy alszom?Hát mikor hogy.Mostmár ahogy babóca nődögél, egyre inkább nyom itt nyom ott, na meg persze akkor aktivizálja magát amikor aludnék.De nem baj. :D Imádom.Fogok én még kevesebbet is aludni. 8)

Ma megkérdezte tőlem az egyik szállító a boltban, hogy muszáj nekem ekkora hassal dolgozni, meg hogy mikor jön a baba...mondom az még arrébb van, nov 24 körül.Ő meg jól megdöbbent, azt hitte nemsokára szülök. :shock: :D FÉRFI! :D Tuti nincs gyereke még.

Pussz mindenkinek!!!

Kép
vizkriszisback
 
 


Lili, csak nem megint laptetű... :D Remélem bejön! :wink:

Gyugyi, hát tényleg nem sokat pihentél... ejejej... :) Falloszkendő: :shock: :lol:

Kata, nagyon szuper lehetett!!! Persze fárasztó is, gyerekkel már messze nem ugyanaz a nyaralás, mint gyerek nélkül, de azért legalább nincs házimunka (annyi). :D Gyerkőcök gondolom élvezték... Bende is imádja a kukoricát. :D

Vicus, napról napra egyre jobban nyílik majd Neki a világ. Észere sem veszed és már játszik magában. :) Fordulás lassacskán akkor meglesz. :D

Pocak: Két viccesebb sztorim is van erről...
1.) Egyik haverom (rég nem látott) közölte, hogy biztos nemsokára szülök. :) Mondtam, hogy még messze nem. :)
2.) Szintén rég nem látott barátom (kint él Új-Zélandon) nem is vette észre, hogy terhes vagyok, amikor szóbakerült, azt hitte csak "eltunyultam" itthon. Hát, mondom köszike, sörhasat növesztettem, vagy mi??? :lol: :roll:

Szerdán megyünk Szlovákiába!!!!!!!!!!!! ÚÚGGGYY VÁROM!!!!! Csak annyi dolog van még addig... :( Autó szervíz, holnap asztalos jön, szőrtelenítenem kell (mindjárt megyek), piac nagybevásárlás, boltos bevásárlás, pakolás, fűnyírás... 2 nap alatt... De legalább UHra nem kell mennem, felhívtam a dokimat és csak jövőhéten kell. Most jobb így... A leleteimet elkéri egy barátnőm, aki amúgy is megy Hozzá... Kiváncsi vagyok a cukorra...

Ma óriásit sétáltunk Bendusommal. Ő is 2lábon. Hazafelé már busszal jöttünk, de persze packkal, gyerek(ek)kel futnom kellett a buszhoz. Szuper volt... :roll: :?

Na befogom, megyek tépkedni. :D

Kép
Kép
sleepin
 
 


kandi
Áginak is van vesetágulata, amit uh-n nem láttak. Ugy derült ki, h peti kisebb jobb keze miatt elvitték tetötöl talpig uh-zni Ágit, és ott vették észre. Háziorvos aszonta, majd beszükül, nem kell vele foglalkozni. Remélem, nálatok se lesz baj. Nagyon drukkolok neked, bármikor szülhetsz :lol:

krisz
annyira csinos vagy mindig, és jó, hogy nem hagyod el magadat, vannak nagyon slampos kismamák is (pwerzse nem itt)

sleepin
te is csinos vagy, szépen kerekedsz. Bende egy cukipofa, asszem, tanitja majd egysmásra az öcsit. Nevetek van már?

vicus
Lilla milyen ügyes az átfordulás-gyakorlással! Nekem 7 honaposan fordult mind. De majd most Ági!! :lol: mikor nyaraltok, és hol?

gyugyi
látom, ti nem ugy nyaraltatok, mint mi :lol: este bezuhantunk mi is az ágyba fél 10kor :roll: ti nem :lol: az a szöke a lányod a kocsinál? eddig barna volt

lili
gondoltam rád, amikor vitorlásokat láttunk a tavon. Tök romantik lehet a naplementében hajokázni. Jövöre viszitek a bébiteket is

dike
na, nekem nem mondod, hogy: de jó, milyen vékony vagy :lol:
lagzihely van már? anyós megnyugodott, h lesz esküvö? aztán a menyasszonyi ruhárol képet dobni áááám!!

ticsi
Ádám talán már lépeget is? Árpi mondatokat mond?

gtünde
Dórád is biztosan ügyes már a mozgásssal, kééépet a lánykákról!

Zsófi
fantasztikus, h együtt lehetsz a bébikkel, igy azért tök más, egyfolytában gyönyörködhetsz és szeretgetheted öket, nem ugy, mit az örzőben. Képet mihamarabb, legalább 6ot :lol:

pompom
név, pocak?

mofly,zsu
szivböl drukkolok nektek
képzeljétek, egyik ismerösünk is járt lombikra, aztán kiderült, hogy apa-anya is tejallergiás, minden épkézláb tünet nélkül. (a csajnak csak fájt a feje, de ki gondolná, h a tejtöl). kaptak diétát, és lett spontán bébi. nemtom, talán érdemes ezt is megnézetni (vv, szemvizsgálat volt nekik) ha kell, kérek tel.számot tölük

suzy
nálatok is ilyen nagy a höség?

gizi
neme látszott már?

viki
kérünk strandolos apás képet Leviröl :lol: de falloszkendö legyen ám rajtuk, hogy ne tudjunk kukkolni :lol:

fenci
megy a tejcsi zabi-Márknak? Ő forog már?

babcsi nem is jött, pedig igérte, hogy majd lesz

gaby
Mátéról is fotot! Éjszakák?
Vendég
 


princi
mikor lesz az inszem? szurikkal végeztél?

mami
mozgás-fogzás hogy áll? rámolnak már a cukkkkik? :lol:

haga
pocakkép? méhszáj? Albert kistrandolta magát biztosan :D
(bankpapirunk megjött,oké minden)
Vendég
 


VizKrisz!
Ma reggel:5,7kg ....de pont akkor halt meg apósom...amikor elkezdtem volna igazán hízni....azóta meg stagnált....de amúgy fogytam is,de vissza szedtem...
Na meg rajtam volt jócskán felesleg!

Kata!
Köszi a megnyugtatást!Jó hallani,hogy ez nem akkora tragédia!

Szép napot!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


sziasztok!

köszike a szobákra a dicséretet! hát dolgoztam vele elég sokat!

kandi!
akkor nektek sem igazán jó ez az év de nemsokára igazán szép lesz ez biztos! és a nagyfiad várja már a kistesót?

krisz!
te sem panaszkodhatsz igazán csinos kismami vagy!!!!és hogy megy a párodnak az új munka?

kata!
nagyon édesek a gyerekek és már Ági is milyen nagy!!!! hogy bírod három gyerekkel???

vicuska!
Lilla is milyen ügyes! nemsokára jön a pakolós korszak!!! :wink:

sleepin!
jó nyaralást nektek bizti nagyon jó lesz!!!!

mi ma reggel voltunk a gégészeten és augusztus 31-ére kaptunk időpontot és kiveszik Bence orrmanduláját hát kezdek mostmár izgulni csak félti az ember a gyerekét! nagyon aranyos a doki mindent elmondott remélem nem is lesz semmi baj!!!

na szép napot mindenkinek!
tündi23
 
 


Sziasztok!

Ma lett volna a"randevúm" az itthoni dokimmal,de sajna műtőben volt,úgyhogy elmaradt.Majd jövő héten remélem fogad privát.
Kíváncsi vagyok van e valami változás.

Kata!

Vinném én,remélem bejön. :lol:

Sleepin!

Tényleg bejöhetne a laptetű! :lol: :lol:
Vendég
 


Napot!

Én is adok életjelet, ha még számít....

Szeptember 14-től kezdődik az ovi, beszoktatós, hisztizős, első két hét, de én remélem, hogy októbertől képben leszek!

Kicsit engem is zavar a topic eredeti célja, de végülis mi nem akartunk más topicba menni, nem?

Igyekszem gyönni, hozok képeket, a menő manóimról, meg minden....

Nekem nem akart megjönni, és már nagyon untam, szal dottorét megkértem hozzuk meg gyógyival! Így 10 hónap után ismét megjött, de Ádinak egy szava sincs, hogy a gyógyival dúsított tejnek rosszabb íze lenne....igazi cicibolond!

mindenkinek szép nyárvégét!

Nemsoká talizunk!

Kép
Kép
Kép

Kép
ticsimû
 
 


Sziasztok!

Ticsi!
de rég jöttél te is!milyen szépek a fiúk :lol: 10 hónap után? :shock:

Lili!
gyere majd a hírekkel 8)

Tündi!
biztos minden rendben lesz :P

Sleepin!
jó nyaralást :D

Kata!
hogy te megint mindenkinek tudtál írni!irígylem a memóriád :lol:

Fenci!
mégse jött nálam piri :roll: most már nem is görcsölök! :shock: remélem nem a jövőhéten jön meg :twisted:

szombaton indulunk horvátba egy hétre! :lol: apartmanba, Pula mellé :lol: :lol: az úttól félek nem kicsit, h fogja bírni a kiscsajszi :roll: meg a fél házat be kellene pakolnom miatta :roll:
Vendég
 


Tündi, hát nem irigyellek a mandulaműtét miatt.... Muszáj Neki, sokszor begyullad? :(

Ticsi, baaaaasszszuuusss nagyon megnőtt Ádám!!!! Jól látom, hogy Árpinak jót tett a Kistesó? Olyan más... Mintha lenyugodott volna picit... Vagy nem jól adja vissza a kép? :D Kitartást az ovihoz!!!! Aztán lehet tök jól elfoglalja majd magát! :D
Nekem 13 hónappal a szülés után jött meg, de ez nálam ugyebár messze nem meglepő.

Lili, én szorítok a laptetűhöz!!! Most micélból mész dokihoz?

Vicus, pont minap beszélgettünk erről és mondtam, hogy picivel könnyebb az utazás mint nagyobbal. 1. mozgásigény, 2. kaja, 3. sokkal több ébren töltött idő (ergo nem alszik az autóban)... Szerintem bírni fogja. :) azért többször álljatok meg, kivenni, nyújtozzon, levegőzzön (beizzad)... JÓ NYARALÁST!! (Pakolás detto... már 3. táskánál tartok... és még nincsenek pulcsik, nadrágok...)
Ha nem jön meg, hát nem jön meg. :D Amúgy nekem is volt szopi alatt, hogy görcsölt a hasam, állítólag akkor kéne megjönnie, csak akadályozza a szopi. Márakinek...

Kandi, figyelgetem néha PCOS-t is, hátha van hír... :D Szuper a súlyod! :) Nekem fogalmam sincs róla, csak a védőnő méri, majd lesokkol a köv. mérésnél. :D

Basszus, most jöttem rá, hogy ma fogorvoshoz kell mennem. :shock:

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sleepin!


Azért mert idén még nem volt citológiám,meg kíváncsi vagyok hogy januárba az uh mutatott valami ciszta féleséget a bal oldalon is,éshogy ezzel mi van,hogy iszom a teát meg járok az ágyra.

Ticsi!

Édesek ezek a legénykék! :)

Vicus!

Jó nyaralást.nyugi minden rendben lesz.
Jövök majd a hírekkel ha bejutok a dokihoz.
Vendég
 


sziasztok!

vicus! nagyon ügyes lilla baba! jó nyaralást!

babákok szépek, kismamik helyesek!!!!!mindenki!!! :D

kata! anyós megnyugodott,örül nagyon. anyummal vannak vitáink már most a szervezkedésben!ugy fel tud húzni agyilag h huu :twisted: igen, már meg van a helyszín, pusztavámon lesz a kultúrba mert csak ott férünk el 160-an. de szépen fel lehet díszíteni nagyon, voltam már ott lagziba.
mikor kell mennyaszonyruhákat keresgélni?
ismeri valaki a következő vőfélyeket?
kiss józsef, szabó istván oszi,horváth attila, tima péter, csordás csaba, schekk ferenc,csonka györgy, jurecska zoltán?

vagy fehérváriak, valaki jó fehérvárit ismertek? ne legyen parasztos, és öreg, és népi! :lol:

KépKép
dike
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?