Új privát üzeneted érkezett!

Én is szeretnék valami jó kis hátteret a blogban, de nem tudom, hogy kell. Annus segíts!

Nagyobb gyerekes anyukák. Én mostanában nagyon gondolkodom, hogy be kellene Máténak is adatni a Prevenar oltást. De még vacillálok. Ti hogy vagytok vele? Máté épp kiesett az ingyenességi határból.
Bár eléggé drága, de ha meg beteg, azt mondjuk, bármennyit megadtam volna, hogy ne legyen ...
Vélemények?

Remélem, hamarosan otthon is lesz net,(eddig anyuéknál volt) és akkor gyakrabban tudok majd jönni én is.

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Koszmóügy,
én nem mosom semmivel.Esténként olajos vattával áttörlöm neki és néha bébifésüvel átdörzsölöm finoman.Már alig van egy kevéske.

KépKép
harhaj
 
 


Ja nekünk nem volt koszmó,csak sok ahaja és vmivel mosni akartam.Na mondom akkr ezt veszem!

Moncsi!
Az előző oldalon ott egy link amit Emesének adtam meg,ott le van írva minden hogy kell a hátteret!!!!


Emese!
A fejléc képét szintén az elrendezésnél tudod,ott van h szerkesztés és akkor tudsz feltölteni képet,csak akkorába kell h jól mutasson a fejlécnél!
Az h a közepe mozog az attól függ h milyen a háttér!Ezt úgy csinálják meg h mozogjon a közepe,a széle meg ne :lol: Amik azon az oldalon vannak azok szerintem mind ilyenek,de hogy egy egyéni képből hogy kell ilyet csinálni az már nehezebb ügy!Ahhoz már érteni is kéne vmit a webszerkesztéshez! 8)

annus11
 
 

 
 

Emese!
Azt hiszem tudom mi a gond!Meg van adva h alapbeállításnka melyik blogsablont kel kiválasztani!!!Csak azzal megy ez a mozgása,ha érted mire gondolok!Szintén az elrendezésnél az utolsó lapfül h új sablon választása.És ott a legelső Minima nevezetűt kell választani!!!

Moncsi!
Itt az oldal: http://noritascrap.blogspot.com/

annus11
 
 


Annus,
feltöltöd nekem az oldalt :) az előbb lemaradt :oops: :)

emese1979
 
 


Sziasztok!

Sikeresen megérkeztünk, Vilcsi egy szót nem szólt a repülőn. Nagyon büszke vagyok rá! Bezzeg az én fülem majd leszakadt... :?
Első este negyed 8kor fektettem le, és reggel fél 8ig aludt. Kidőlt a Drágám rendesen. Most egyenlőre pár napig biztos, hogy nem lesz lehetőségem sem feljönni, sem visszaolvasni annyi a teendő, meg annyian ugrálnak bennünket körbe! :lol: :oops: :wink:
Húúú, iszonyat meleg van! Vilcsi nem bírja, mondjuk én sem nagyon.... :roll: Úgy izzad/unk/, hogy az rettenet!
Na nem is töltöm az időt, sokszor puszilok mindenkit. Sziasztok!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Nóri!
Örülök h minden smán ment!!!Hát itt rettenet meleg van!!!De élvezd ki!!!Tudod,1 hete még azon sírtál h hideg van és esik az eső :wink: :lol: :lol: :lol:

Képzeljétek!Megkaptam az ajándékom!!!!Bakker!Egy fényképező,és nem is akármilyen!!!Csrélhető objektíves!Össze dobta nekem a család,a 3 tesóm ,apum meg a férjem :lol: Egy olympus E420as :wink:


Emese!
Megy?Mindjárt megnézem!

annus11
 
 


Emese,látom még nem sikerült....ha gondolod beállítom neked!

annus11
 
 


Sziasztok,
visszaolvasni most nem tudok, a pénteki buli után tegnap készülődés volt, ma meg keresztelő.
csak egy képpel jöttem, majd még teszek fel, ha meglesznek.

Remélem mindenki jól van.

Kép Apa lemaradt a képről :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Sziasztok!
Mesi,Annus már leírta,beelőzött. :D
Esztó nagyon szépek vagytok!Majd mesélj!
Nóri örülök hogy megérkeztetek és hogy jól vagytok!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Annus! Akkor mi Tinuval érkezünk olyan 1/2 11 körül. Ki jön még? Szofi, Emese ezt tudom. Maradtam le valakiről?

Kép
Kép
g_reny
 
 


Esztó! Jól nézel ki! Álmi hogy-hogy ébren? :lol:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Hohohohóóó! Holnap természetesen ott vagyunk Csanival!Mégsem hagyhatjuk, hogy azt a sok lányt egyedül Csongi szórakoztassa!
Nem tudom mikor, attól függ, mikor kel a drága. Nekünk 11 körül van a második szopi, ha időben elindulunk, akkor ok, de ha nem, akkor csak délre érkezünk. No majd még reggel jelentkezem.
Ennél cikibb kérdés, bár már más formában felmerült...Ha nagyobb gyereket lehet vinni, akkor 22 éves testvért is? :oops: Nem láttam a tesóm egy hete, és holnap vele is szeretnék lenni, ráadásul imádja Csanit, minden babát, nagyon aranyos, és lehet, hogy jól jön egy plusz felnőtt segítő kéz...? Annus mit mondasz, elhozhatjuk?

Emese, szupi a blog! Nagyon tetszik a Bogi és a fiúk rész!! :lol: :lol: :lol:

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Vanni, áll még a holnapi tali? Mi dokinénihez megyünk 10.45-re, de utána feltétlenül beugrunk hozzátok!

Kép

Kép
zsüci
 
 


Zsüci! A tali módosult, mert Vanni még nincs jól a mellgyuszi miatt. A holnapi tali házigazdája: Annus

Kép
Kép
g_reny
 
 


nekünk a sárga koszmó elleni van, mert Lili rengeteg haja alatt előjött, bár nem látszik a haj alatt, nap alatt alig van, én ugy csinálom, hogy kiskefével jól felkapirgálom,fürdéskor jó sokáig rajtahagyom, ,majd a frottirtörcsivel is jól megdörzsölöm, 2 nap alatt leszedte... 8)

jó talit nektek, olyan kár hogy nem pesten lakunk, nagyon mehetnékes vagyok... :roll:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Zsüci!!!

Holnapi tali nálam lesz!!!!A blogban vana címem,várlak titeket is szeretettel!!!!

Szofi!
Persze hogy jöhet teód is!!!Semmi gond,bizti jól jön majd 2 szabad kéz!!!!

annus11
 
 


Hello csajok,

most érkeztünk meg vidékről, holnap jön egyik barátnőm a kisfiával, holnap után meg a másik.
Apa is csak délig dolgozik a héten.

jajj de jó nektek, hogy taliztok!

Valaki nem tudja, hogy Vichy cuccokat lehet venni Patika kártyára?

Nóri, dejó, hogy megérkeztetek!

puszi!

Kép

Kép
adraci
 
 


Köszi a sampon-tippeket. Ma pont úgy csillant meg a nap Marci kobakján, hogy több helyen is sárgás lerakódásokat vettem észre a haja alatt. Gondoltam a gyógyszertári fürdetőkrém használatát felfüggesztem hajmosásra és kipróbálom ezt a csodaBabét. Remélem hat. Most olajozom, kapirgálom stb..

Esztó várjuk a beszámolót. Szépek vagytok. Apa meg nem akar a nyilvánosság elé lépni? :)

Ügyesek vagytok blogosok, Emese, alakul ez, alakul :D

Annus, a férjem fotómasinája a te géped nagytesója, E520-as. Azt mondja, jó választás volt az ajándék :wink:

Jó nagy találkozást nektek holnapra, Annus tessék a gépet felavatni holnap :-)

Jó éjszakát, szép álmokat!

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Annus, oké, akkor tali nálatok! Nem tudom, mikorra fogunk odaérni, de igyekszünk! :lol:

Vanni, neked jobbulást, ne haragudj, nem tudtam a mellgyulladásról (az elmúlt pár napban nem neteztem)

Kép

Kép
zsüci
 
 


Sziasztok!

Neonato Piuma halványzöld színű unisex babakocsi, használt de megkímélt nagyon szép állapotában új mamit és babust keres magának!

Nagyon jó strapabíró járgány, mi nagyon szerettük, második kocsiként használtuk!

Tulajdonságai:

- súlya 6,7kg,
- nagyon könnyű a közlekedés vele a tömegközlekedési járműveken
- 4 pozícióba állítható háttámla, vízszintes-alvó-ülő pozíció
- újszülött kortól akár ovis korig használható bátran, nem kell lecserélni, mert úgy meg fogod szeretni
- könnyen lapra összecsukható, egyetlen mozdulattal
- ötpontos biztonsági övvel rendelkezik,
- napfénytető és kukucskáló ablak
- különösen nagyméretű kosár
- állítható magasságú tolókar
- hátsó két kereket egyszerre működtető fék
- első kerekei akár fix, akár bolygósított pozícióba is állíthatóak
- praktikus hordozókar összecsukott állapotban
- összecsukva önmagában megáll
- méretei nyitva: 48,5×80×95,5 cm
- méretei összecsukva: 50×38,5×89 cm
- belső betétét pár patent rögzíti, könnyen levehető és mosógépben mosható

Tartozéka:
- lábzsák télre illetve hűvösebb időre

Ára : 16000,-

Érdeklődni lehet nálam priviben! Szamélyesen Budapesten 8.kerület Népstadion környékén vagy Bach csomópontnál tekinthető meg.
Elnézést a zavarásért további szép napokat!

Kép Kép Kép Kép Kép

Mecsi :D
Kép

KépKép[/url]
mecsi
 
 


Annus,
köszi!! sikerült, igza, hnegyed órát szenvedtem vele :)

Mi is olyan 11-fél12 körül érünk oda.

emese1979
 
 


Sziasztok!

Csak bejelentkezem, hogy megjöttünk a nyaralásból, szuper volt, Léna is nagyon jól bírta a környezetváltozást. Elkezdte teljesen átaludni az éjszakákat, 11-12 órát alszik egyhuzamban :D
Remélem itthon is folytatni fogja...... :P

Annus!
Úgy látom holnap tali van nálad. Mi is nagyon szívesen mennénk, de csak olyan 1/2 2 felé érnénk oda. Ez késő, vagy mehetünk akkor is?

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


HAho!

Mi is vagyunk, csak nagy atrendezes folyik nalunk, es nem tudok gephez ulni, nincs ido, de a gepek is ki vannak kapcsolva, ok is koltoznek.

Irtam priviket, Anita, Bobi, Vanni!

Petyanak, Ancsinak jobbulast! Van ujabb hir?

Marciknak utolagos boldog nevnapot!

Grat. az elso fogakhoz! Amugy a kep alapjan en pici szajpenesznek mondtam volna, mert Samunak az pont igy nezett ki. De ha elmult a siras, nyalzas, akkor az fogacska lesz inkabb! :)

Zsuci, lehet hogy tudnank a heten talalkozni, ha jo neked vmikor!

Talira most tuti nem tudok menni, mert elvileg holnap utazunk, de mi vlsz maradunk a gyerekekkel, mert nekem fulgyulladasom van, orvoshoz kell mennem.

Kepek nagyon jok!

Kiru, udv itt! Jo nagy babad lett, es nagyon szep is!

Ezer dolog volt meg, de mennem kell.

Dani amugy 4 orankent eszik, ejjel kihagy 1 evest, 8 orat alszik.

Jo ejt!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok!
Csak gyors bekukk. Nemrég estünk haza a nyaralásból. Bogyónak az új helyszín tetszett, de az ide-oda rángatás egész nap - már nem annyira... Visszaolvasnom reménytelen, csak ezt az oldalt tudtam. Holnap lesz v.kinél tali?...

Kép
szkitty
 
 


Gyöngyi, az én tapasztalatom szerint a korpát (amiből koszmó lesz) pont a gyógyszertári fürdető okozza!!! Nálunk legalábbis nagyon szárította a bébi fejbőrét, 1-2 nap használat után már kezdett is korpásodni, úgyhogy én azonnal abbahagytam. Pár nap olajozás után elmúlt a korpa, azóta Johnson's sampont használunk, koszmónak se híre-se hamva! :lol: Én amúgy már teljesen abbahagytam a gyógyszertári fürdetőt, nekünk nagyon nem jött be... A Gabinak van 3 hónapos kortól használható fürdetője, eddig az pöpecül bevált!

Dóri, nekem jó a héten, itthon leszünk végig!

Alig várom már a talit... :lol: :lol:

Kép

Kép
zsüci
 
 


Jó reggelt!
Dóri,köszi,írtam én is!!
Mesi nagyon szép lett a blogod!!!Bocsi hogy nem írtam le tegnap hogy kell,de anyósék voltak itt.Keresztelő rucit próbált Hanna.
El sem hiszem,tesztelni sem kell....normálisan megvan,ma reggelre.Íratok bogyót hogy beálljon a dolog!Köszönöm a drukkokat!

Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Kitty!
Írtam smst!Gyertek a talira,itt lesz nálunk!!!

Természetesen mindenki akkor jön amikor tud!!!!Egyedül vagyok amúgy is,max öcsém esik be fél6 után vmikor,de inkább később :lol:
Tehát várok mindenkit szeretettel!!!!

Barbi!

Gyertek ti is,persze!!!


Jaj az új gép :oops: Tegnap próbálkoztam,de még a gomb megnyomása is nagy feladat nekem...az enyém eddig nem volt ilyen ugyebár :oops: Meg át se tudtam olvasni hogy smint kell,szóval még a gyári beállítás van benne....na majd ma éjszaka 8) :lol:


Én se használom már a gyógyszertárit.Nekem a Gabi jött be nagyon!Abból van arckrémem is meg fürdetőm is.Sajna Iza folyton kimarjaa fejét...levágom én a körmét,de vhogy mindig megmarja az arcát...szoktam picit bekeni h hamar gyógyuljon.....

annus11
 
 


Anita!
Szupi hírek!!!! :wink:

annus11
 
 


Jó reggelt!

Mi ma is átrendezünk, amíg nem indulunk, meg menni kéne fülészhez is, szóval nem nagyon leszek, de jó talit nektek!

Zsüci, kicsit konkrétabban mikor jó neked? Hogy ne zavarjunk másokat, jöhet priviben! :wink:

Anita, örülök, hogy minden rendben, majd olvasom privid mindjárt!

Kitty, ma Annusnál lesz tali. Blogon a címe, azt nem tudom, hogy mikortól, meg ilyenek, de sztem van, aki délelőtt érkezik. Ne vedd készpénznek, így emlékszem. Üdv itthon, remélem, neked is jó volt a nyaralás!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Annus! :lol: De azért nagyon jó lehet az a kütyü! :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Annus,gratula az ajándékhoz!Csinálj sok képet vele Izusról!
Dóri olvsam...
sajnálom a fülfájást!Mielőbbi gyógyulást!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Naná hogy jó!!!Csak most már meg kell tanulnom fényképezni :lol: :lol:

Dóri!
Jobbulást!!!!

Anita!
Jaja,Izuson gyakorolok!Hálás "diploma munka" :lol: :lol:

Na szemközti lakásban festenek,meg parkettát cserélnek...másik lakó a folyosóról meg költözik....Mondjuk nincsenek nagy zajjal,akkor vettem észre mikor levittem a szemetet! :wink:

annus11
 
 


Köszi! :)

Annus, olvastam a blogot, meg megnéztem a lagzi klipjét. Az előbbi igen gáz... Az utóbbi viszont nagyon vidám! :)

Na, megyek, mert nem jutunk semmire...

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Húúúú, na túl is vagyunk az első szopin. Annus, ha össze tudjuk magunkat egy óra alatt kapni, akkor elindulunk, hogy a mackó tudjon enni nálatok 11 körül, ha nem, akkor délre érkezünk!

Dórikám, sok szeretettel kívánok mielőbbi jobbulást!

Anita, jaj de jó, nagyon örülök! Szerintem is irass valami bogyeszt, biztos, ami tuti!

Barbi, de jó, hogy Ti is jöttök, már épp gondoltam, hogy rádcsörgök!

Annus, szerinted van értelme kocsival menni? Találok nem fizetős helyet? Ugye jól emlékszem, hogy a Ti utcátok pont nem fizetős? Szokott lenni hely? Vagy BKV inkább?

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Csináltam vonalzót,de nem jó..
Most meg már nincs több időm rá :twisted: :evil:
Na majd később.
Jó talit,aztán sok képet csináljatok!!!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Szofi!
Hmmmm,hát inkább BKV...elég necces itt a parkolás...vagy van hely,vagy nincs.Mire leállsz vhol már gyalog is ideérsz.....A fizetős helyen se sok hely van.... :roll: De azért lehet találni!Szóval ahogy neked kényelmesebb!

annus11
 
 


Na csak idegesített,remélem már jó...vagy a gépünk rossz...
Mindegy!
Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Sziasztok!

Reni! Nagyon szép a harisnya! Már regisztráltam is teszvesz-en,de még nem kaptam aktiváló kódot.

Annus! C&A van itt is,majd megnézem a harisnyát. Köszi!

Hanna tegnap délután 6-kor evett. Aztán 8 felé bealudt. Így elmaradt a fürdés és az esti kaja. Ezek után hajnal 4-ig aludt. :shock:
Ilyet még sosem csinált,meg is lepődtünk.

Jó talit ma a pestieknek!

Üdv:Zsuzsi és Hanna

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Na, Annus, akkor elindulunk!!!Puszi!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Annus,
milyen idő van nálatok? kis napozó elég?
Van 1 kis farmerrucink, de az gondolom meleg, pedig cuki
:)

mi most végeztünk, fürdök, pakolokm aztán indulunk.

emese1979
 
 


Sziasztok!

Úgy sajnálom, hogy mi nem tudunk menni a talira. Gyöngyvirág biztos jól ellenne Aminával meg Tücivel. A fodrász meg még nem is hívott, hogy mikor jön, remélem, hogy nem mondja le!

Annus, szuper családod van! Ennél jobb ajándékot Neked el sem tudnék képzelni!

MI s a 2. Babe-t asználjuk, nagyon jó.

Esztó, csinik vagytok! Hol volt a keresztelő?

MOncsi, én beadattam, Nóri tudna neked mesélni a hasznosságáról! :(

Nóri, üdv itthon? Merre is van az ITTHON? Szeged?

Zsuzsi, Kenguru-ban is vannak harisnyák!
Vendég
 


Emese!
meleg van!!!!! :lol:

annus11
 
 


Sziasztok!

Esztó,
milyen nagy már a legényke.Eleinte mintha még rád hasonlított volna jobban.Bár párodra nem nagyon emlékszem a képekről most már lehet apja fia lesz?

Irigyellek titeket hogy tudtok talizni.Nem tudom mi mikor jutunk el akár egyre is :(
Olyan jó lenne pedig személyesen is találkozni veletek.Na nem baj, addig is marad az online pletyizés 8)

A nyaralóknak üdv itthon!!!Majd rakjatok fel képeket!

Holnaptól hideg front, éljen éljen!!!Remélem már nem lesznek nagy melegek.

KépKép
harhaj
 
 


Hello,

no, most ment el a barátnőm.

És úgy látom mindenki Annusnál van! :lol:

Esztó, Álmi nagyon cukker!

Anita, szupi a vonalzód!

Dóri, gyógyulj meg! Hova utaztatok volna?

puszi!

Kép

Kép
adraci
 
 


Talisok! Tessék a buliról is bejelentkezni! :lol:

Anita, jó ez a pillangó!! Hanna mikor fogja, ha fekszik vagy ha inkább ül? Iringó inkább csak akkor fog, ha a pihiszékben ül, ha fekszik, akkor inkább csak nézelődik.

Hívott a fodrász, elindult, juhhé! :lol: Nem lesz sok változás, csak a tövét kicsit megcsíkozza.
Vendég
 


Sziasztok!

Totál kész vagyok.....nem is olvastam vissza.....blogban leírtam......bármilyen javaslatnak örülnék és kivi vagyok a véleményeitekre!!!!!

Kép
mozza
 
 


Hello Csajok,

visszaolvasgattam.

Mozza,
elolvastam...nyugiii. most próbálj meg nem ezen agyalni. Ez a nő hülye........valakinek jól helyre kéne tenni. Tudom könnyű mondani, de ne idegeskedj, mert azt Lili is megérzi. Én is utálnám ha a magánszférámat így megsértenék...szerintem valahogy le kéne ülni beszélni velük, és nyugodtan elmondani amit gondoltok.
sajnálom :cry:

Böbi,
Gödön volt a keresztelő.
jó fodrászkodást :)

Harhaj,
sokan mondják hogy tiszta apja. a szeme meg az enyém :) hát nem tudom, leginkább magára hasonlít :lol:


Jó talit csajok :)

én most takarítok és pakolok, holnap irány a Balaton :lol: :lol:

tegnap úgy kidölt Álmi hogy még a kádban is aludt :)
Kép Kép

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Mozza, írtam bejegyzést a blogba :oops: Meg gyorsan javítottam is...

Esztó, Álmi elképesztő...nagggyon édes :lol: Ez ám a wellness :-)

Böbi, jó fodrászkodást. Én is készülök felhívni egy csajt, akit ajánlottak. Kijár házhoz borbélykodni. A Hajasnál dolgozik...persze kíváncsi vagyok mit szól, ha majd előadom, hogy olyan hajat akarok, amit nem kell beszárítani, formázni, össze lehessen kötni lófarokba (mer' az fontos), de persze gyönyörű legyek alatta. Nesze neked Hajas-szalon tapasztalat, ebből se lesz trendi frizura :lol:

Na, kíváncsi vagyok, időközben hogy alakultak a szerelmi háromszögek a talin :-)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Mozza,írtam a blogba én is.
Esztó nem semmi Álmi!És mekkora nagy így pucéran jobban látszik!Édes!
Böbi,HAnna a pillangót ülve,fekve is piszkálja,meg persze minden mást.
Mennék Grétivel a boltba,férjem meg szomszédol.Kinyírom még ma!! :twisted:

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: