Új privát üzeneted érkezett!

netti
ez csúcsszupi...fényképezzetek csak babaszájbelsőket, legalább tudni fogjuk majd mit keressünk a gyerek szájában... :D

Kép
Kép
mniki84
 
 


babaszájbelső :arrow: dehülye szó :roll:

kisebbik Lili is elkezdte a napi átlag 2 littyó nyál elfolyatását és a csuklóig való orális behatolást...és cuppog mint állat ettől megijed...dillő kölök...ezért odaadtam neki azt a rágóizét, dehát ő még nem tudja megfogni így cumi helyett lassan azt adom, de nagyon fincsi lehet, félórákat elnyammog rajta :D

és íme a mutatvány http://www.youtube.com/watch?v=_FdHXsfa ... r_embedded
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mniki84 2009.08.15 20:40-kor.

Kép
Kép
mniki84
 
 


Niki!
:lol: :lol: Hát olyan nehéz benézni amúgy...vagy csak én vagyok a béne.Meg kitolja a nyelvével az ujjam...
Ma körmöt is vágtam,jaj hogy ez mekkora meló!10szer leizzadtam mire végeztem.Az a picike lábi köröm :shock: :lol: :lol: Olyan gyorsan megnő neki...a héten már vágtam egyszer :roll:

annus11
 
 

 
 

Na csak benéztem még alvás előtt...
Netti,nem semmi Boró sem!
akkor Izus és Boró!!Édesek!!!Remélem nem szenvednek többet vele!
Lili nagyon szép!!!!Jó ez a rágóka??Én is néztem a rossmannban,de nem tudtam dönteni. :roll:

Szép álmokat

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Kutyafüle,én néztem!Nagyon szépek voltatok!Hangulatos volt minden!
Puszi

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Niki!
Nyál már nekünk is régóta volt,ez a fájdalom 10én kezdődött.Eszembe se jutott h a foga.11én tudatosult h az..és 14én ezek szerint át is tört volna? :shock: Ha csak ennyi szenvedés lesz foganként abban benne vagyok!Ja és pont tegnap volt 16 hetes.Boró kicsit fiatalabb :wink:

annus11
 
 


Boro holnap lesz 3honapos!! szoval 3honap elott meglett az elso attores ugy nez ki :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Helló!

Annus, netti, gratula a lányoknak az első feltételezett fogacskákhoz!

Anita, remélem a holnapi mapotok jobb lesz!

Emese, jaj, nagyon örülök, hogy Boginak bejött a cumi! Pontosan, nem kell mindig a szájába tömni, de néha nagyon is hasznos fegyver az! :wink:

Na jólvan, Csani alszik, úgyhogy gyorsan én is. Holnap nem keltem fel! 8)

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Jó estét!

Képzeljétek: Ma elmentünk Tescoba venni pár rugit Hannának,mivel,hogy úgy gondoltam 1-2 68-as van csak neki. Így vettünk hozzá 6 darabot még. Eddig oké.
Aztán hazajöttünk és megnéztük,nem-e nőtt még bele valamelyik nagyobb ajándék ruciba.
Hát találtunk vagy 12-t,ami szintén jó már rá. :shock:
Majd a guta ütött meg,hogy megvettük azt a 6-ot. Ráadásul pont ilyeneket vett anyósom egy hónapja. :?

Ebből tanulva,mielőtt ruhát veszünk Hanncsinak, átnézzük a régieket. :)

Annus! Olyan,mintha Izusnak meg lenne csak kicsit dagadva az ínye. Bár én nem tom,nem láttam még kibújó fogacskát.

Na jó éjt mindenkinek!

Üdv:Zsuzsi

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Sziasztok,

Vagyok én is csak olvasó üzem módban inkább, olyan jó olvasni mikor ennyit irtok.

Babák édesek mind mind!
Nem semmi ,hogy Izának és Borónak már jelentkeznek a fogacskák...hú hogy telik az idő! :D Gratula az ügyes kis csajsziknak.
Az esküvői klippek szuperek.


Mi múlt héten végig kint voltunk a mamáknál.Ármin is megvan már keresztelve nagyon jó kis buli volt.
Nálunk is ez a menő mostanság és amivel nagyon fel hergeli magát meg fordul hasra aztán pedig tiszta mérges mert a kzét nem tudja kivenni maga alól, és ezt egymás útán töbször el játsza. :shock:
És már egész nap nevetgél...meg hangosan kacag annyira édi, imádom :D .

Most megint nem leszek megyünk nyaralni mi is a tengerhez hát kicsit izgulok de remélem minden ok lesz.

Rakok pár képet.
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Netti, anyukádnak milyen boltja van?

Annus, drukkolok, h ez a fog legyen és ne feleslegesen szenvedjen Izus!

Ági, örülök Neked mindig, ha bejelentkezel! Jázmin milyen sokat nőtt már!

Adraci, én is csíkos fan vagyok! :-)

Niki, nekünk is van ilyen "Nünükénk". Én így hívom.

Jó éjt csajok és babócák!
Vendég
 


Sziasztok!
Hát, köszi az érdeklődést.. Annyira ciki, hogy pont most ütött be ez a mellgyulladás... a talit el kell halasztanom, ne haragudjatok.... Még mindíg lázas vagyok, és gyulladt cici gyakorlatilag semmi tejet nem termel... holnap kiderül mennyit is, mert most be kellett szereznem egy mérleget, mert visszaadtam a kölcsönt, megszült a barátnmőm, és pont most nincs mérlegem vagy 1 hete... nem szeretném a manót túl pótolni... A ciciben vannak duzzanatok, oldalt, úgy a fele dagadt, duzzadt egészen a hónaljing, és ki lehet tapintani egy melltartóbetéthez hasonló tejkövet, vagy nem tudom mit, és nem lehet kimaszírozni, és nem csökken a gyakoribb szopik után sem, pedig melegíten közvetlen szopi előtt... szpoi után nulla gramm ok, max 3gr jön le fejővel... de a másik sem termel sokat, kiváncsi vagyok mi lesz... lehet itt a vége a mi szopinknak. mindegy, a férjem már így is kérlel régóta, hagyjam abba.. majd meglátjuk... az a baj, hogy a gyógyuláshoz: pihennem kell, és 2-3 óránként szoptatni, és fejni, hogy ne alakuljon ki tályog, mert azt fel kellene nyitni sebészzel, amit nagyon nem szeretnék. Esetleg van aki át tudná venni a talis házigazdaságot hétfőre? Anniyra sajnálom...

A bébik tündérkék, amit fotót láttam a visszapörgetésnél, vissza is szeretnék olvasni rendesen, most gyors voltam...

Szofi, gratula a hosszú alukáláshoz!

Annus, majd ha kijött rendesen a fogacska, úgyis fogod látni...

Mozza, nekem hogy alakult a mellgyuszi? Antibiotikumot szedtél?

Járóka: mi is szeretnénk... ha lehet, összecsukhatót... Mozza, az melyik modell?

Na, menek, még kelek fejni 5 körül.. a lelekemre kötötte minden orvos, házi, nőgyógyi, szpoitanácsadó, hogy 3 óránként (2 óránként) tegyem... brrrrrr ezt én nem teszem, egyszerűen nincs hozzá energiám... 3 óránként kiszivatom a babóval, éjjel meg fejek...
vanni
 
 


Hétfőn megyek mammaklinikára, megnézetem uh-val, ha fogadnak...
vanni
 
 


mellgyulladás- kuruzslás: Oh, még egy vicces dolog.. ajánlották a káposzta levelet, mondván,. hogy gyulladáscsökkentő.. azzal alszom a mellemen.. párom bejött a szobába, megjegyezte, hogy olyan, mintha Marcika telepukizta volna a szobát...
vanni
 
 


Huuu Vanni!
Nem semmi!!!!Mielőbbi gyógyulást kívánok!!!!!!Itt most nem is elsősorban a szopi a fontos,hanem h te jól legyél,nehogy vmi baj legyen!!!!!Marcinak meg tudsz adni más kaját is,ne aggódj emiatt!!!


Tali:ha gondoljátok hozzánk lehet jönni hétfőn!!!Naaa???Kik is jönnének????


Ági!
Nagyon jók a képek,akartam már tegnap kérni h tegyél keresztelős képeket,olvastam a blogodban h túl vagytok rajta!Ármin nagyon helyes abban a kis mellényben!MIlyen kis vagány!!!!

Susycat!
Ne is mondd!Én jelenleg nem tudom hogy hova pakolom ezeket a ruhákat amiket vettem.....én már előre látó vagyok,6-9 hónapos bodykat,rugikat vettem Izának!A 3-6 hósbe ami tescos épp h belefért....


Fog:na bocs a sok offért fog témában :oops: de én olyan izgatott vagyok!!Első gyerek,első fog,ráadásul ilyen korán.... :lol: :lol: Na de most várok.Amúgy át kellett törnie,különben ordítana még mindig....azt se tom h mennyi idő még megnő nagyobbra.Jaj egy ilyen pici fog milyen nagy lázba hoz :oops: :lol: De ha megkérdi a gyerkőc mikor bújt ki a foga,akkor tudom majd mondani h augusztus 14én 8) :arrow:

annus11
 
 


Na mégis offolok még kicsit!Az meg milyen kuriózum h Boróval szinte egyszerre jött ki a foguk! Hogy egy nap az tuti!Na ezt csinálja vki utánuk 8) :) :) :)

annus11
 
 


Annus :lol: :lol: En olyan boldog vagyok tole, h nem orditja magat szet a gyerek tegnap ota :roll: ma 3 honapos a tunderkem :oops: ez a fog kicsit beutott a heten,de ha minden fognal ennyit uvolt, hat egyefene.. talan kibirom :lol: :roll: (ha egyszerre tobb fog jon akkor jbban uvolt majd vajon? mert elkepzelni nemtudom azt hogyan csinalna! mar igyis oklendezett a visitastol,rak voros fejjel stb :roll: )

vanni,jobbulast!!! pontosan hova mesz UH-ra?

Bobi, angol-holland :wink:

Netti
Kép
maumau
 
 


Jó reggelt!
Mi ma is 7 után keltünk.Kicsit hisztizett Gréti.Úgy látszik ma nincs jó napja.
Hanna épp alszik.A játszószőnyegen játszott.Annyira mérgesen püfölte a játékokat,hogy magára húzta a játékívet.
Ha felébred kap ma már 4 kanál almát.Persze ez 2 evés között van.
Ági nagyon szép volt Ármin a keresztelőn!Jó nyaralást!
Én még kínlódok.A hasam fáj,a derekam is nagyon.Hol barnázom,hol 2 csepp vér de ennyi.Akkor most mi van??,Szerintetek?????Holnap szerintem tesztelek.
Na felébred.... :arrow:

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Anita!
nekem is ilyen most. (2napja!! de Boro elfogadja a tejet igyis szerencsere :roll: ) Sztem igy nem kell aggodni !!

Netti
Kép
maumau
 
 


Helló!

Mi tegnap a volt szomszédainknál bográcsoztunk, akik csodás kertes házba költöztek! Van kosárpálya, medence, és ott bográcsoztunk! Megjött a kedvünk nekünk is a költözéshez. Azt számoltuk, hogy kb. 10 év múlva lehet reális esélyünk egy kertes házikóra!
Csani jól érezte magát, de úgy elfáradt, hogy se fürcsi, se pár, bezabbantott és irány az ágy, és így is reggel 8-ig aludt.

Vanni, nagyon szorítok, hogy mihamarabb meggyógyulj!!!

Annus, mi Csanival megyünk szivesen hétfőn!

Anita, majd írj, hogy hogy ízlett az alma Hannusnak!

Susy, hát legalább nem lesz hiány! nem kell gyakran mosni!

Ági!Végre, már hiányoltunk! Köszi a képeket, biztos nagyon szuper lehetett a keresztelő!

Megyek, mert a fiúk ki tudja mit művelnek, és délután megint megyünk vendégségbe!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Hát én is örülök h most épp nem szenved!!!

Anita!
Szerintem tesztelj a biztonság kedvéért,és ha nem múlik el 1 hét alatt akkor érdemes dokihoz menni!Nehogy méhenkívüli legyen,abból baj is lehet! :roll:

annus11
 
 


Hahó

Annus, iwiw-en a Mazsolás kép tutti! :-) Új szerzemény vagy retró?
Érthető, hogy izgatott vagy a fog miatt!
Én hétfőn nem tudok menni, pedig szeretnék, mert aznapra ígérte a fodrászom, hogy eljön, már 4 hónapos lenövésem van. :roll:

Vanni, mielőbbi jobbulást!!! Megértem, hogy sajnálod a tejedet, nekem egyik babámnál sem volt sokáig, ez van, így is felnőnek, úgyhogy ne aggódj miatta! A lényeg, hogy meggyógyulj! A káposztalevél nagyon jó lehet! :)

Petrus, ha esetleg olvasod, Iringó újabban nem minden nap eszik 5-ször, vannak napok, amikor csak 4-szer eszik. Ez gond? Valahol azt olvastam, hogy a kis agyuknak 5 kaja kell, vagy ez butaság?

Megyek, mert indulunk Verőce-Nagymaros -ra hajózni meg hekkezni, és ha felkúszik a hőmérséklet 30-ig, akkor délután még egy váci strand is lesz.
Vendég
 


Sziasztok!
Anita,köszi szépen!Nekünk is nagyon szép emlék!!!
Itt volt a hiteles fickó.Keddre mond valamit, hogy esélyes-e akkora törlesztőért,ekkora hitel. :roll: És ez csak egy lépés a sok közül.Szerdán megyünk,méricskélni,illetve beszélünk a faszival,hogy mit szól az ajánlatunkhoz. És valami módon el kéne adni lakásunkat is.Áááááá.Nem egyszerű.És ez még csak az a része, hogy tudunk-e venni,még hol a gyakorlati kivitelezés...... :roll:
De ha összejönne,soha többé nem költözöm(de ezt ne mondjátok el Daninak!). :wink:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sziasztok!
Túl vagyunk az alma evésen!Ma már annyira ízlett neki,hogy sírt utána.Meg már akkor tudta mi következik mikor raktam a phiszékbe.Egyből tátogott. :lol:
Közben voltak látogatóink is.Kapott egy ilyet:
http://www.vtech.hu/product.php?cikkszam=68003
Nagyon tetszik neki,majdnem ráugrik.
Netti,Annus köszi!Amúgy Hanna előtt mikor abba hagytam a fogigátlót is ilyenem volt.Na majd kiderül.
Sírás van..

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Böbi,3 napja Hanna is csak 4x eszik,akkor is össz,650ml-él nem többet.nem tok többet tömni belé. :?
Ja,az új játékon fogná a világító gombokat!Meg visít neki!
na megyek szalad a ház....

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Anita!
Szupi ez az ajándék!Van amúgy beszélő maci v kutya vagy mi a fene,már én is láttam.Max karácsonyra kap egy olyat...de én azt hiszem beszélek neki eleget!Ja pont Böbi mutatta ezt a beszélő macit vagy mit!!

Kutyafüle!
Elcserélni nem tudjátok?Vagy beszámíttatni a lakást?persze tudom hitel van rajta,de esetleg meg lehet kérdezni.Amúgy nem értek hozzá!

Én is találtam egy tökjó vízparti kérót....tök olcsó!!!Apumnak már elküldtem a linket róla....kíváncsi vagyok mit mond rá+Ő akar venni megint vmit...


Böbi!
Mazsola új szerzemény :wink:

annus11
 
 


Ja szerintem se gond h 4szer eszik!Nem hiszem h bármilyen téren visszavetné ez!Iza meg össze vissza eszik....eddig tök szépen evett,kb 3 óránként .Most borult minden!

annus11
 
 


Sziasztok!

Annus,
a holnapot lehet bevállaljuk mi is (attól függ, h férjem dolgozik-e holnap, tegnap meg ma is behívták melóra), BKV-val hogyan vagytok legjobban megközelíthetőek?

Tök jó a játszós videó, Iza édes :) Meg tetszik nagyon a blogod, kedvet kaptam én is szerkeszteni egyet :)

Vanni,
nagyon keményen hangzik ez a mellgyulladás! De Marci már nagy, 4 hónapos, szerintem jó sokáig kapott tejcsikét :)

Ági,
jók a képek :) Ármin is mekkora már!!!

Ruhák.. hát én most szelektáltam ki egy hatalmas zacskó ruhát, ami már kicsi, azokat anyum majd viszi el, náluk jobban elfér, meg ott vannak a nagyobbak is, amiket meg folyamatosan hoz :)
Tescoban én is most vettem két csomag rugit, 6-9 hósat, kb. 2 cm-kell, hogy belenőjön. Szerintem ezek a tecsós méretek amúgy kisebbek, mint a számozás...

Gyöngyi,
köszi a járókákat. Lehet, megveszem itt Csepelen a bababoltban, 17500 a görgős, állítható magasságú fa járóka, szivaccsal. Még azért nézem a vaterát meg teszveszt.

Teszveszen vettem Bogikának egy ilyen kütyüt attól a csajtól, akitől a fa tornáztatót is, remélem bejön majd neki :

http://www.teszvesz.hu/show_item.php?item=708778533

emese1979
 
 


Sziasztok!

Kutyafüle,
sok szerencsét a lakásvásárláshoz meg az eladáshoz is.Nem tudtam visszaolvasni a részleteket, de szurkolok hogy minden simán menjen.

Fogzás:
Nyálvitézem könyékig a szájában, hatalmas cuppogások és folyamatos nyálzás.Fogat még nem látok, de már nem lehet sok vissza hogy kibújjon.

Ruhák:
62-68 amiket most hord, de van 1db 74-es rugi amiben már nem veszik el.Szóval nődögélünk.

Evés,
nálam is összevissza eszik, de nem gond.Este alszik szépen napközben meg folyamatosa jár a szája és játszik mindennel ami csak a keze ügyébe kerül, közte pedig eszeget néha.

Igyekszem gyakrabban jönni, de majd meglátjuk mi lesz belőle.

KépKép
harhaj
 
 


Annus,
a blogban oldalra hogyan tudok pl. címke oszlopot, meg egyéb oszlopokat felvinni? FÉl órája bűvölöm, de sehol nem találom.
Ill. egyéni hátlapot hogyan lehet beállítani?

amúgy most itt tartok, csak úgy száguldozok :)))

http://devaldbogi.blogspot.com/

emese1979
 
 


Sziasztok!

Nem tudja valaki,hol lehet babáknak való harisnyát venni? Mindenhol csak olyan egy évesekre valót láttam.

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Emese!
Csak biztatni tudlak a blogolásban!!hajrá!!Mindjárt segítek!!!!Csak épp ebédelek :wink:

Nagyon jó az a méhecske!!!

Hozzánk 4-6os villamos mester utcai megálló,onna kb 5-7 perc séta.Vagy klinikák metró megálló onnan is kb 5-7 perc séta.

Harhaj!
Helyes,gyere gyakrabban!!!Remélem Gáborka fogkibújása nem lesz oyan fájdalmas mint Izának...amúgy ha csak nyáladzik lehet h még hónapok....,de ki tudja! :wink:

annus11
 
 


Susycat!
Én a rossmannban vettem egyszer,amúgy nem is néztem nagyon máshol...c&a esetleg?Next?Felétek nem tudom mik vannak mondjuk...

annus11
 
 


Emese!
Testreszabás,elrendezés.És ott vannak ilyen modulok!Modul hozzáadására ha rányomsz akkor feljön pár lehetőség!Mindjárt segítek a háttérben is!Szólj ha vhol elakadsz,hátha tudok segíteni!
Ja és örülök h tetszik a blogom :lol: Lehetne jobb,de ennyire fussa :lol: :lol:

annus11
 
 


Gratula a fogacskákhoz! Én is mindig kanálkocogtatással ellenőriztem az áttörést. :lol: Nálunk egy fog sem volt ordítozásos, szenvedős, de TÜcinek is csak 8 hósan bújt elő az első kettő egyszerre, a kövi kettő egy éves korában csak. SZóval nem siette el. CSongónál nem tudom hogy lesz, nagyon nyálzik ő is. :roll:

Kép
Kép
tinu
 
 


Annus,
akkor sztm megyünk holnap, Mester u. nekem 15 perc, onnan séta az tök jó :wink:

emese1979
 
 


Susycat! Nálam!!! :lol: :lol: :lol:
http://www.teszvesz.hu/item707787525_uj ... abara.html
Mondjuk most csak ez az 1 db van, de elvileg van több színű belőle.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Annus! Én nagyon szeretnék elmenni, mert közel vagy, de még nem tudtam kengurut venni, babakocsival meg nem bííírok!!!
Pedig utalványom is van a Brendonba, csak ki kéne pótolni, de nincs pííííz. :evil:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Reny: ti nem közel laktok hozzánk? (Újhegyi-ltp.) Mert ha valahogy meg tudjuk oldani, akkor szívesen odakölcsönzöm a kengurunkat! Én már inkább az Ergót használnám, szerintem már nem kicsi hozzá Csongó. Na?
Mi is mennénk ANnushoz. Pontos cím hol van fenn? :wink:

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu! Ari vagy! Közel vagy, mert mi Kispesten lakunk! Erre az alkalomra elfogadnám ha tényleg nem hiányzik neked. 2 gyerekkel babakocsival segítség nélkül nem tudok elindulni. Egyébként meg ha úgy alakul, akár mehetnénk is együtt. Gondolom te is metroval mennél.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Na de jó!!!Akkor dobok pontos címet térképpel a blogba!!!
Akkor holnap tali nálam,gyertek amikor tudtok!10től jó lesz?


Emese!

Na itt egy oldal!Ezen rengeteg szupi blogháttér van.Oldalt a menüben jól le van írva hogy kell betenni!!!Ha elakadnál szólj!!!

annus11
 
 


Ja Annus nem is kérdeztem: vihetem Aminát? Én csak vele tudok menni.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Gyöngyi: nem, nem bio, annyi pízt már nem tudtam rááldozni. :oops: Így is marha sokba került!

Szofi: nem vagytok elkésve a forgológásról! Tüci 4 hós elmúlt, mikor átfordult, és még ő is simán időben volt. :wink:

Emese: alvás? Hát valahogy átalakul a szervezet. :roll: Amúgy ma ölég érdekes éjszakánk volt... Csongica végre csak 3-kor kelt, de cserébe szívni kellett az orrát, mert nem kapott levegőt rajta. Tisztára beparáztam, hogy megfázítottam, de azóta se tüsszög. :) Viszont Tüci is felébredt, kicsit sokáig tartott visszaaludnia. :? De utána is csak 7-kor kelt Csongi, és aztán ráhúzott még 1 órát. Szóval végülis ügyi volt.

Kép
Kép
tinu
 
 


REny: püztem. :)

Kép
Kép
tinu
 
 


Címem a blogban!

Reny!
Felőlem hozhatod! :wink: Majd figyelünk rá!Sok jó ember kis helyen is elfér!!!

annus11
 
 


Annus! Oks, köszi. Nem tudnám kire hagyni.

Tinu! Pü-t olvastam, hívlak a délután folyamán!

Most megyünk vendégségbe, majd jövök!

Kép
Kép
g_reny
 
 


Sziasztok!
Jó talit holnapra!
Mesi meglestem a blogod!Szupi nagyon!!!Nekünk is van.
http://gretahanna.blogspot.com/ Én is cserélni akarom a hátteret,meg pár új dolgot kitaláltam,de semmi időm most rá.
Néztem a hamis füzetem,tök jól beállt Hanna napirendje.Majd leírom,csak most Grétike hív.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Sziasztok!
Csak gyors bekukk... Annus, ha jól tudom, ti használtok Babé sampont, ugye? Melyiket? A babasampont:
Kép
Vagy a koszmó elleni sampont?
Kép

Javaslod?

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Mi ezt a 2.at használjuk,ami koszmó ellen van.Megelőzésre kiváló szerintem,szinte minden nap használjuk,nekünk bevállt!A másikat még nem próbáltam.

annus11
 
 


Anita,
a Ti blogotok is nagyon szép :)

Annus,Anita
1., a következőket hogyan tudom szerkeszteni: a közepe mozogjon csak, aszélső kép mozdulatlan
2., egyedi fejléc
Köszi!!!

Gyöngyi,
mi koszmó ellenit használunk 2 nponta, sztm jó. Ha picit korpásodik a gyerek feje, másnapra eltűnik a cucc :)

emese1979
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: