Új privát üzeneted érkezett!

Kutyafüle engem érdekel.Kérhetem??
Gyöngyi szupi a járóka!A fiad még mindig nagyon aranyos!
fasza laptető. :oops: Rakjatok képeket hogy beteljen az oldal. :oops:

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Gyöngyi!
Nagyon jók a képek!!!Jó a járóka!

Anita!
Hátha szerencséd lesz!!!Gondolom h kicsit nyomasztó meg fárasztó egyedül...pedig ha apcim hazajön valószínű ő is ki akar majd menni pecázni,kicsit kikapcsolódni....de neki is kell kis kikapcsolódás,még akkor is ha én meg itthon vakarom a falat....na majdcsak lesz vmi!Max kimegyek vele :wink:

annus11
 
 


Na csak az maradt ki amit akartam!Most mondta anyósom h a férjemnek is hamar kinn voltak a fogai...és egyszerre jött kb mind.6 hónapos korára már kinn is voltak :shock: Előbb is szólhatott volna h felkészüljek..... :roll: :lol:

annus11
 
 

 
 

Annus,azta!6 hós korára az összes???Akkor jól megkínozta.
Persze tom hogy neki is jár a kikapcsolódás,de nekem???Bár amilyen lüke vok én nem érzem jól magam nélkülük.De együtt jó lett volna.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Anita! beszeld meg a ferjeddel.. vegye ki o is a reszet. nem egyedul vallaltal ket gyereket :wink:

Annus, nekem is kint voltak addigra :lol: de csak 8honapos koromra jottem ra milyen jol lehet ragicsalni vele anya mellett. akkor valasztott el teljesen :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Gyöngyi,imádom Marcit!!Annyira csodaszép!!!!!
Hát 3 külön bejáratú szoba,nagy erkély,4.emelet,nagy konyha, kis étkezőrész,külön wc és fürdő, és olyan gangos belső udvar,mint a régi pesti házaknak,csak ez új építésű.Egyszerűen imádjuk!!!!
Anita priviben átküldöd a mail címed,akkor átlövöm?

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Szegénykém, nagyon durva!Beszélj a férjeddel,értesd meg vele, hogy ez így nem megy.Nem szórakázhat állandóan,mikor Te meg felügeled a gyerekeket. :cry:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Tudja ő azt már beszéltem vele.alapból amúgy nem ilyen,csak mikor már elege van.kb 2 évente max 2 hétig ilyen.na de inkább mint hogy a kocsmákat járja.azt ígérte holnap velünk lesz csak.hát remélem
kutyafüle,jó háznak tűnik így leírás alapján.írtam privit.
bocs hogy kisbetűvel,de hanna alszik a karomon

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Küldtem,kicsit nagy,szal lesz pár perc,mire megnyitja.
Bocsi,de megvágni nem tudtam,így az eleje nem jó.
Akkor értem.Akkor kitartás!Csodállak.Én már a kézilabdát is nehezen viselem néha,igaz ilyenkor mindig bíztatom magam, hogy pénzt kap érte,ez a lényeg.
Hát igen,az a lakás egy álom.Hátha valóra válik.Sok még a HA. :cry:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Tyűűű,megvan az államvizsga időpontja!!Dec. 14-15!Már most paraparapara.Nem semmi lesz még az sem.Bármit akarunk csinálni addig le kell tudni.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Kutyafüle köszi.Töltöm,azt írja 29 perc.De szerintem nem lesz annyi.De izgi!! :D
Remélem valóra válik az álmod!!!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Sziasztok!

Tinu,
köszönöm a választ :)
Hát, lehet h az idegességemet is érezte Bogi, mert a szokásos esti móka (kajcsi, büfi, altatás -cicin) 1 óra helyett 2 óra lett, ebből kb. 70-80 percet lógott cicin altatás cimszóval...
Hogy bírod az ilyen sűrű éjszakai kelést?

Annus,
ez a hozzátáplálás dolog érdekes.. Bogi 1 hónapon belül sztm megduplázza a születési súlyát, még ha lassul a növekedési üteme, akkor is, és én 4 hónaposan nem akarok neki még adni semmi mást, csak tejet :)

Gyöngyi,
nálunk csütörtökön volt hortobágyi :) :) szeretem, csak pepecs kicsit.
Gyönyörű az a kép, amin a fiad meg a férjed van, mindent elárul.

Én most akaroma járókát megrendelni, már muszáj... hogy tetszik a fiatalúrnak?

Kiru,
nagyon szép fiad van!!

Szofi,
igazad volt a cumiban amikor beszéltünk róla még a Barbi-talin.. Azóta kiegyensúlyozottabb Bogi, sokszor bealszik rajta, és kipihentebb, vidámabb így. Amikor tehetem, azért ölben altatom meg szórakoztatom, de pl. főzes stb. kellős közepén jó hasznát veszem!

Anita,
sajnálom, de ezek szerint akkor majd rendeződik. enyém férj heti 1szer mindig eljár sörözni a haverjaival, ez belefér, mert amikor összeismerkedtünk, már akkor is a péntek az neki eljárós nap volt.Ha ennél sűrűbben elmegy, akkor nyünnyögök neki rendesen...
Kitartás, nemsokára akkor eltelik a 2 hét!! Idióta haverjai pedig nemcsak Sanyinak vannak :wink: :roll:

Kutyafüle,
jól hangzik a kecó. Nekünk is kéne nagyobb, de majd 2 év múlva talán..

emese1979
 
 


Niki,
szépek az esküvős képek! Jó fiatalkáék vagytok :)

A borostyánláncról volt szó korábban is, ez sima egyszerű borostyángyöngyökből van vajon? Anyumnak van vagy 5 ilyen lánca... mondjuk én elég földhözragadt vagyok, nem nagyon hiszek az ilyesmikben :shock: :D

Még valami - akiknek már van babájuk, az összes fog kinövése ennyire fájdalmas, vagy csak az első 2 (4) ? :?: :idea:

emese1979
 
 


Őőőő,azt hiszem van egy fogunk :shock: De nem metsző fog,hanem a bal felső szemfog :shock: Valószínű h tegnap törte át mikor sírdogált,mert ma még akkora sírás nemvolt meg erölködés....Bár nem vagyok egy nagy fogszakértő,és vagy 20 percig lestem,de én úgy látom h az bizony A FOG!Majd figyelem h nő e,mert így még nem mernék rá megesküdni...na majd a második gyerkőcnél már biztosabb leszek a dolgomban :wink:


Niki!
Kép nincs a lakásról???Nekem is jöhet a videó!!!

Emese!
Nem azt írtam h ha eléri a kétszeresét a szül súlyának akkor kell a hozzátápi!!!Hanem ha elérte,és lelassul a fogyása,akkor!Tehát ha eléri és hízik szépen,akkor nem kell a plusz kajcsi!Nekem a 6,5 kilót kéne elérnie ehhez Izusnak...most 5800g....

annus11
 
 


Emese!
Nekem azt mondták h az első fogak járnak nagy fájdalommal...de szerintem ez is egyéni....

annus11
 
 


Annus,
ha tudsz, próbáld lefotózni :)

Ja, akkor félreolvastam vmit :)

emese1979
 
 


Jaj már vagy 20 kép van a szájáról....mindjárt feltöltöm és megnézem látszik e vmelyiken vmi...nem bizti.....

annus11
 
 


Na lenyugodtam,megyünk fagyizni!
Annus,én soha nem láttam mikor kibújt,kicsit vaksi vok.Mikor észleltem,akkor kiskanállal,persze fémmel,megkocoktattam.Vagyis be a pici szájába és ha kocog akkor foga van.Nézd meg,izgulok!!!!!!!
Na sietek vissza,már ahogy lehet,várom a híreket!!!
Puszi Izusnak!!!!!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Emese, nekünk az 1. fog volt a legfájdalmasabb, majd kijött a 2., azt észre sem vettük, utána pedig 5!!! jött egyszerre, az is kemény volt...

Anita, én férjem heti kétszer focizik, alapból este 7-8- előtt nem látom, kezdek lassan besokallni, de még bírom... :roll:
Vendég
 


ÖÖÖÖÖ,Gréti az összessel szenvedett :shock: :roll:

Lépek

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Annus, kivi vagyok, mert a szemfog az utolsó, ami kijön. Általában először az 1-2-es fogak, majd a 4-es örlő és csak utána jön a 3-as szemfog.
Vendég
 


Hát én is kíváncsi vagyok..próbáltam már kanállal odanyúlni,de nem nagyon tudok....én is tudom h nem most kéne kijönnie,azért is csodálkozom...Na a napokban kiderül h mi is van!!


Netti!
Nálatok van vmi???

Ja és a férjem 6 hósan már rágott mindent! :shock:

annus11
 
 


Ó, hogy miért nem fogadtam :D Annus, ha igaz, hogy fog, akkor gratulálok. Ráadásul nem is akármelyik. :D

Emese, Marci élvezi a járókát, ezzel a lógós játékkal gazdagítottam az ingerhalmazt és bejött neki :D Mi nagyon jól elvoltunk a nagy ágyon is, ha dumálni akartunk, de arra gondoltam, talán a mozgásfejlődésnek jót tesz a járóka. A matracos ágyon biztosan nem kezd el forogni. A kiságyban meg alszik, ott nem szoktunk játszani.

Kutyafüle, nagyon jól hangzik ez a lakás. Ha beette magát a fejetekbe, úgyse hagy majd nyugodni benneteket, ez meg a megvalósításban sokat segít :wink:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Annus,sajnos nincs kép.De a klippet akkor lövöm.Hosszan fogja letölteni és a lejátszáshoz vagy Nero kell vagy valami hasonló jó progi.Társítsd!Izé,hát nem egyszerű.....
Gyöngyi,ha beeszi az felejtésben is csak nehézséget okoz.... :cry:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak!

Visszaolvasnom nem sikerült.De a képeket megnézegettem.Mindenki nagyon édes és nagyon nagyot nőtt.

Megvagyunk!Nagyok vagyunk.És már kóstolgattunk egy őszibarackot is.Szerintem nem korai és nem lesz semmi baja ha megkóstolja.Ízlett neki, bár még új számára a kanál,de majd megszokja.
Sokat gügyög, egész nap be nem áll a szája.Van egy játék csillaga ami csörög azt rázogatja naphosszat.Este pedig csak egyszer kel fel szopizni aztán alszik reggel 6-ig.
Dobok egy képet is rólunk.

Puszi mindenkinek!!!

KépKép
harhaj
 
 


Gyöngyi,
köszi :) persze mit kinéztem vaterán járókát, az jelenleg nincs készleten, és a következő szállítmáénnyal sem jön :x :( ilyen az énformám, 2 napja még volt. 13.500 lett volna, vadi új, bökkfa görgős, állítható magasságú, szivaccsal! tudném miért pöcsöltem eddig???

emese1979
 
 


na nagy idegességemben dugig tele van hibával a kreálmányom :oops:

emese1979
 
 


Na talán ezeken látszik...agyon vakuztam szegény gyerkőcöt!Szerintetek ez az???
Kép
Kép

annus11
 
 


Annus, én nem látok semmit.... :roll: DE ez még nem jelenti azt, hogy nem az.

harhaj, hol a kép????
Vendég
 


Kép

Talán ezen jobban látszik...nem az igazi a kép,na mindegy!Bocs h a gyerkőc szájával lesz tele az oldal :oops:

annus11
 
 


Kép Kép

Ezek lennénk mi hárman!
És egy mosoly Gábortól!

KépKép
harhaj
 
 


:lol: Hát ott az a fehér!Ha az első képet nézed azon is látszik bal fent,meg a másodikon is,csak visszacsillant róla a vaku!

annus11
 
 


Na megyek.Majd sietek gyakrabban jönni.Addig is mindenkinek a legjobbakat.Vigyázzatok magatokra és a porontyokra.

KépKép
harhaj
 
 


Hello csajok,

Szofi, dejó, hogyaddig aludt Csani! Mondjuk engem már nem visel meg az 1xi kelés. No, itt a Marcó pihiszéke: www.csale.hu/index.php?akt_menu=30&kk_i ... =reszletek

Jó dolog ez a fa járóka és nekem nagyon teccik, de igencsak meg kéne tervezni hova tudnám tenni, mert a mostani irdatlan mennyiségű kellék mellé majd jön az etetőszék, a motor ésésés. (ja és még cumisüveg sterilizálóm, bébiételmelegítőm sincs :lol: )

Hú, Annus, kíváncsi vagyok, hogy ez fog-e? Öööö, én is Izára fogadtam volna. :lol:

No, mi is akarunk venni házat, de most az a perspektíva, hogy a lakásunkban igen jó meleg van télen és nem kerül sokba, ha meg kint akarunk lenni megyünk férjem anyukájához, mert közel van. Éppen ezért venni kell egy nyaralót a Zemplénben, ahová mennénk hétvégén. Azért ott elég tutker kiránduó- és bicikliző helyek vannak...

Én Édesmacskám egy drágaság! Minden percben csodálom. De igazából csak 1-másfél hónapja érzem azt, hogy teljesen biztos vagyok abban, hogy mit kell tennem anyai szerepemben. Azóta érzem 100%-osan jól magam, előtte valószínűleg kicsit szorongtam. Ezt még csak tegnap mertem elmondani a férjemnek, de azt mondta, hogy ez természetes és szerinte mindent remekül csinálok.

Na :arrow: etetem AndrisMarcit, aztán megyünk kerékpározni.

Jajjj, énis betáraztam hosszú ujjú bodykból (főként csíííkos, mert imááádom), úgyhogy asszem lesz mit felvennie Mackósajtnak :roll:

Kép

Kép
adraci
 
 


Harhaj,nagyon szépek vagytok!
Annus,dugd az ujjad a szájába,azzal tapogasd ki.Ha érzel valami éleset(anyu szerint nagyon éles,mikor áttör).akkor tutira.Én látom a fehérséget,de nem értek hozzá. :cry:
Küldtem.Szólj,majd ha nem jó,este megpróbálom akkor,csak most anyuméknál vagyunk.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Aha,na ez az h én se...érzem h van ott vmi,de passz! :lol: :lol: Annyira béna vagyk!!!

Harhaj!
Jók a képek!!!!Szépek vagytok együtt!!!

Adraci!
Ez a nyaraló dolog jól hangzik!!!

annus11
 
 



Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Blogomban van egy kis videó Izáról,olyan ügyin elkapja a dolgokat már!Vagyis megfogja tudatosan!Meg egyik kezéből a másikba teszi a dolgokat,a kis morzsi kendővel is ezt műveli...átteszi a másik kezébe ha átfordítja a fejét h ott is oda tudja nyomni :shock:

annus11
 
 


Annus, Iza nagyon kis ügyes!!!! A videó végén az az állat tilitoli nem semmi :D Ilyenkor egy kicsit kombinálok, hogy jééé, Marci még egyáltalán nem fog, csak érinti a dolgokat (azaz kezdi kapisgálni, hogy az érintése és a játék mozgása között van valami kapcsolat), de persze rá kell jönnöm, hogy Iza és közte majdnem egy hónap van, ami meg marha nagy idő ezeknél a piciknél.

Na, mára jó éjt mindenkinek, az éjszakai műszaknak meg jó trécselést :-)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Annus,tényleg fehérlik ott valami. :wink: Pár nap és kiderül mi is az!
a videón nagyon cuki Izus.Milyen ügyi már.Hanna még ennyire nem csinálja :roll:
Harhaj,szépek vagytok,gyere sűrűbben!!!

Szép álmokat!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


lili asszem alszik, én egykézzel gépelek, másikkal fejek, apa elmnet sörözni...
hoztam képeket:
Kép
Kép

Kép
Kép
mniki84
 
 


Hát igen,sok az az 1 hónap különbség!Amúgy mielőtt elmentünk Iza sem fogta meg pl azt a madzagot.Csak néha a kezébe adtam.Most meg hogy alá tettem nem elkapta rögtön! :lol: És ezzel el is van egy darabig :wink:

Jaj nagyon kíváncsi vagyok mi lesz ezzel a foggal...remélem h az!És nem vmi kész átverés :lol:

Lili nagyon cuki!!!Jó a rágókája is!!!

annus11
 
 


Annus, lanyok!!
meseltem delutan Annusnak, h Boro megharapta az ujjat! de nem biztos csak nekem ugy tunt.. ugy kell elkepzelni h allandoan az ujjanak az a resze van a szajaban! es megragta!! mondom mi ez.. most sikerult bekukucskalni es sztem van ott kis feher vmi :shock:
Szoval ezek szerint azert van ma ilyen csend, mert ejjel attorhetett kicsit :lol: :lol: :lol:
mi meg vartuk a mai napiegesz napos orditast.. es nem volt semmi. egesz delutan moka kacgas volt.
lefenykepeznem eselytelen :lol: :lol: es neki se elol ,hanem kicsit oldalt asszem!! erezni erzek vmit, elegge faj amikor raharap.. es kicsi .. na majd leirom pontosan hol mi :lol:

(ja ujjan van kis piros folt ahol megragta , az tunt fel :lol: )

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti!
huu,akkor egyszerre jött ki nekik :shock: Ma nálunk is síri csend volt,móka és kacagás 8) Nézd már meg az én képeimet!Vmi ilyet látsz te is????

annus11
 
 


Én úgy fotóztam h mikor sírt h éhes akkor gyorsan fotóztam az ordítást,vagy mikor nevetett akkor. :lol:

annus11
 
 


Annus,megkaptad?Sikerült megnézni?

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Jaj még meg se néztem
mert töltöttemén is videót
aztán kaja,fürcsi
mindjárt megnézem,jó h mondod!

annus11
 
 


Annus, sztem az elsz Izusnak is!! en ma probaltam nem agyon piszkalni szegeny gyereket, orultem h csend volt!! de persze probalkoztam,meg hagytam h ragcsalja a kezem es egy pontban tok mas mint volt.. sokkal elesebben szur meg kis hegyes,mashol nem. de mondom csak ilyen kis vmi!! viszont eles lehet ha igy meglatszik az ujjan! meg nekem is megmaradt a nyoma.. nekem legalabbis ugy tunik! de holnap azert probalkozok belemaszni a gyerekbe :lol: :lol:
meg sztem etgnap azert volt az a hihetetlen nagy orditas. en meg igy nem hallottam sirni ......... aztan reggel 8 ig nyomta az alvast.... ma meg tenyleg nagy mokazas ment. eskuszom a nyala is kevesebb lett :D (nem kellett ma atoltoztetnem a nyal miatt )
szoval remelem kijott az elso foguk!!! ha meg picit is,de attorhette vmennyire.. kulonben ma miert lett volna ilyen jokedv?

Netti
Kép
maumau
 
 


Töltöm már!!! :wink:

annus11
 
 


Netti!
Ugyan ez nálunk is!!!Ma kevesebb nyál,nuku ordítás!Reggel mi is sokáig lustiztunk,igaz 5 kor evett nem 6-7 között,de tegnap tök hamar lefeküdt.Aztán mi is fél9ig aludtunk még.

Akkor az első fog versenyében döntetlent hirdetek! :lol: Egyenlőre :wink: :lol:

annus11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: