Új privát üzeneted érkezett!

Annus,en most megint raalltam a fejesre, es azt is megkapja mindig! bar most enni se akart :( total kivan megint..... ugyhogy megyek is probalok vmit kezdeni vele :(

Netti
Kép
maumau
 
 


Anita, válaszoltam!

Lépek én is, lehet, hogy majd csak holnap!Puszi mindenkinek!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Anita bocs. Én is azt hittem, mint Annus, hogy valamennyi tejcsi van még.

Kép
Kép
g_reny
 
 

 
 

nem akarok zavarni meg pofatlankodni, de hatha tudtok valakit aki keres kislany dolgokat, en meg eladok ezt azt, barkinek tovabb adhatjatok ezt az oldalt ami folyamatosan fog bovulni ma kezdtem meg csak feltolteni a dolgokat, koszonom !

http://eladokeztazt.blogspot.com/
tavasziszel
 
 


Netti és azután fejsz, miután szopcsizott?

No, lányos anyukák! A kisfiamat a pihiszékbe tettem és elkezdtem vele megismertetni a házimunka egyes típusait:
1. porszívózás (teccett neki, mert vigyorgott)
2. törölgetés (azt hiszem ez is bejött...)
Szóval ha jó partit akartok a lányotoknak, jelentkezhettek! :wink:

Most meg pakolok össze, mert hamarosan érkezik a férjem és megyünk 7végézni vidékre. Holnap pedig mákos gubát fogok gyártani :P

Kép

Kép
adraci
 
 


Adraci, nem! Hanem most fejem neki vegig, mikor tudom h kozeledik az etetes lefejem. Annyit nemtudok ugyse fejni h eleg legyen, szoval hamar megvan. Aztan kap melle tapit is. ez csak igy kivitelezheto jelenleg.
Na.. AndrisMarci jo preda :lol: :lol:
(Boro porszivora bealszik :roll: amiota fog fajdalmaink vannak mondjuk nem .. )

Brutal durva sirason vagyunk tul. 1oran at nyomta. semmi se hasznalt.. de mar elment a hangja a sirastol meg kapkodta a levegot.. ahh szornyu. tudom h nem par nap lesz valoszinu pedig mig kibujik a fogacska. de nagyon kemeny azert. egyik pillanatban meg nevet es jokedvu aztan razendit.... :(

Netti
Kép
maumau
 
 


Én nem merem neki csak lefejve adni...nem is tudom úgy lefejni ahogy kéne,meg nem akarom h végleg elszokjon.Amúgy össze vissza is eszik....eddig 5ször ettünk egy nap,most vagy 8szor,de lehet többször...Most épp TVt néz 8) én meg vacsizom...

Aztán jöna fürcsi,vacsi...kíváncsi leszek!

Na már csak a fürdő van hátra,kádat,csapot kimosni.Ha megszáradnak a cuccok akkor szőnyeg mosás,majd ágynemű és függöny...Mire apcim hazaér ragyogni fog a lakás! :wink:

Mozza???
Lili hogy viselte az oltást?

annus11
 
 


Annus, de tudod nekem csak 60mlt termel a mellem :( ugyhogy az meg nem nagy cucc lefejni, mar emgszokta o amugyis a cumisuveget emiatt. na felkelt..

Netti
Kép
maumau
 
 


vanni. nekem 39,4volt, extra szarul voltam, meleg zuhi alatt masszír nagyon gyengéden, sok osk szopi, mindenféle pózban...fejés fejés fejés...víz víz víz...nem sok újat mondtam. :) én kaptam antibiot, ekkora láznál a dokim nem kockáztatott, be kellett mennem a kórházba is hogy megvizsgáljon...

drukk hogy gyorsan túl legyél rajta

Kép
Kép
mniki84
 
 


És Netti, te nem próbáltál még adni Borónak valami gélt, ami enyhíthet a fájdalmán?

Én megkérdeztem anyát, és kb. 6 hónaposan jött a fogam.

Óóóó, Istenkirály ez a pihiszék, áldom az eszem, hogy megvettem. Ma még nem volt 10 percet kézben Marcello. Ezelőtt meg... :shock: Vízszintesen utál feküdni. De ezt a játékhidat valóban le kell venni róla, mert nem lát ki tőle és idegesíti...

Kép

Kép
adraci
 
 


pi: csajok ha abbahagyom a fejést elapad a tejem vagy beáll a kereslet kínálat rendesen?
csak mert: az előbb már majdnem mentőt hívtam, annyira jön a tej (bimbivédővel is) hogy annyira félrenyelt hogy már lilulva köhögött, gyorsan rédemre tettem és ütögettem a hátát, ki is jött a félrenyelt tejci...ha nem fejek gondolom nem jön ennyire és ő is nyugisabban szopizik...nem?

Kép
Kép
mniki84
 
 


Hali!

Hű, jó sokat írtatok....még vagy 2 oldalt kell visszaolvasnom.
Na, gyors bejelentkezés: oltás megvolt. Lili visított....aztán ölben megnyugodott....most éppen alszik...kicsit nyügi, nem tud 1szerre nagyokat alukálni, de nem meleg (nézem nonstop), nincs láza-koppkopp.
Kivi vagyok az éjszakára...remélem oks lesz.....
Dokinénink egy istennő, imádom, olyan babatornát mutatott megint! Húúúú, szuper, majd leírom megint hogy mit kell csinálni, és milyen gyakorlat milyen izomcsoportot mozgat át, és ezzel mit tudunk fejleszteni.
Most a fogás, nyúlkálás, nyújtás a feladatunk! :D
Ja, és hivatalosan is megerősítették, Jön Lii első 4 fogacskája! :) :shock:
És a fogállása alapján az első-felső J és B1-es között vsz. hézagos lesz.... :lol: :lol: :lol: totál mint az apjának :lol: :lol: :lol:

Ja, és még 1 büszkeség: ma 6 x fordult hasról hátra és 1x hátról hasra. (az egyiket sikerült is lesből végignéznem! :lol: )

Na, majd még jövök.....lassan ébredezik a kiscsaj.

Kép
mozza
 
 


Na itt!
Megvolt a fürcsi,evés és be is aludt cicin :shock: Na ilyen se iagn szokott lenni!
És üvegből adtam eki először,mert már sírdogált.Ugye "belakik" és aztán szoktam a cicire tenni.Erre Iza mit csinál,ivott az üvegből,majd elkezdte ellökni és tette a kis fejét a cicire :lol: :lol: Jaj egyem a kis okos fejét!!!!!

Meg olyat csinál h odahajolok felé és megfogja a fejem a két kis kezével!Szoktam neki puszit adni,aztán ő is ad nekem :wink:Nagyra nyitja a száját és bekapja az arcom,és közben még a fejem is fogja!
Szóval ha épp nem sír a foga miatt akkor nagyon jól elvan,mosolyog meg minden!

annus11
 
 


Mozza, ez szuper!

Niki, gondolom, hogy ha fejsz, azáltal több tej termelődik. Basszus, hogy nyelt ennyire félre? :shock:

Kép

Kép
adraci
 
 


Niki!
Szerintem ne fejj akkor!Csak ha lazítani kell rajta.Iza is nagyon mohó,ő is van h félrenyel ha nagyon jön!Aztán majd beáll a kereslet kínálat!

Mozza!
Na kíváncsi vagyok az új gyakorlatokra.Lili nagyon ügyi!És nem fáj neki ahogy jön a foga :shock: jaj de jó nektek!!!Vagy még csak most fog beindulni nála is?


Amúgy egy kérdés.Én Izust sokszor úgy veszem fel h felhúzom a kezénél fogva,szépen tartja a fejét.Nem baj ha így csinálom?Vagy ezzel ártok neki?

Lehet h kedden beviszem amúgy Izust a dokihoz.Majd hétfőn felhívom a védőnőt,nézze már meg ezeket a fogakat...én azt se tudom hány jön egyszerre.....az alsó kettőt látom,de lehet h felül is jön,csak olyan nehéz benéznem 8)

annus11
 
 


Adraci, dehogynem. Van minden. De ezek nem mulasszak el a fajdalmat, ahogy eszre veszem Izusnal se, max kicsit segitenek rajta. Pl egesz delelott tok el volt vigyorgott magyaraszott.. delutan kezdodott a gond, es ez azert is necc nalunk mert alvo idoben, igy most total kivan a gyerek, most kezd halkitani magan..... lehet ma kihagyom a furcsit is es csak altatas lesz.
mi hetfon emgyunk dokihoz, en is kivancsi vagyok mit mond hany jon. en tobbet is latok,de majd meglatjuk :D

mozza, Lili ugyes lesz! de jo h neki nem faj a foga ahogy jon :)

Pihiszek nalunk is ugy funkcional csak h nincs rajta semmi, mert o nezelodni szeret belole! :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Hát igen,nekünk se nagyon használ...picit enyhíti de ennyi!

Na meghirdetem az első fogas baba versenyt!Kíváncsi vagyok ki lesz a topik első fogas babója :wink: :lol:

annus11
 
 


Jaj,akartam meselni meg,h Boro a cumisuveget is harapni akarja eves helyett :lol: megcsocsalja kicsit,aztan eszik belole.. !!!!

Annus,hat kivancsian varom :D

Netti
Kép
maumau
 
 


most csak sok kép, mert gyerek a kézben, nem tudok írni...
arcok:
Kép Kép
Kép Kép
Kép ezt neked
Kép hamm Kép
Kép ébredés után
Kép ergóban
Kép gyerekeimmel
Kép dédi kezében
Kép szupermodellem
Kép anya ujja jaj, de finom

bocs a sokért :oops:

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu!

Nagyon jók a képek!!!!!Tündériek a gyerkőcök!Csak sikerült Csongi arcait elkapni! :wink:

annus11
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a nyaralásból. Nem volt túl jó csak pár nap, amikor tudtunk fürdeni, de az király volt.
Benji észre sem vette, hogy nem itthon vagyunk és nem az ágyában alszik. A lényeg az volt, hogy én tuti ott legyek a látómezőben.
Kép
Kép
Kép
Kép

Fogzásra jó az Aloeveragél (Forever-ös). Vékonyan kenjétek a cumira és onnan leszopogatja, ami így az ínyre jut és gyulladás-,fájdalomcsökkentő hatása van.Gyógyszertárban vagy Gyógynövénycentrumban lehet kapni borsos áron , de sokáig elég és ti is használhatjátok fogkrémként. Nekünk ez jött be annó Marcinál.

Kép
Kép
incike
 
 


Nalunk mindig van itthon tobbfele aloe vera cucc.. de vmiert azt nem merek ra adni meg.. :roll:

Tinu, Csani,hogy mosolyog vegig! Boro mindig akkor nem akar.. :D
Tunci meg nagyon szep kislany :wink:

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti, ha nem tudnám, hogy baja lesz tőle akkor én sem adtam volna. Most Benji is kapja már a cumira és semmi baja.

Ja mi már ehetjük a bébikaját. Dokinéni engedélyezte.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára incike 2009.08.14 18:50-kor.

Kép
Kép
incike
 
 


Incike!
Örülök h jó votl a nyaralás,szupik a képek!!!!!Benjinek is jön a foga?

Hozok én is képet.Ezt a takarót nővérem csinálta,aztán va egy mosolygós kép és egy fáj a fogunk kép....

Kép
Kép
Kép

annus11
 
 


Tinu, Incike, Annus, nagyon jók a képek!
Tünci tényleg egy szupermodell! :-)

Mozza, Lili ügyes!!!!!!

Annus, Netti, apa persze nem ozta haza a pendrive-ot, de találtam Gyv oldalán képet az etetőszékről, csat:

http://www.szabogyongyvirag.eoldal.hu/f ... lettem/351
Vendég
 


Netti, Iringó se mosolyog, ha gépet lát! :roll:

Annus, nagyon jó ez a takaró!

Mennem kell, mert Gy itt ül az ölemben, folyamatosan a bal oldalon látható búúú-t fogdossa. :lol:
Vendég
 


Bobi, es azt mondod h megeri ilyesmi etetoszeket venni? en nekem tenyleg fogalmam sincs h mennyire lehet kihasznalni, gondolom azert te mar megtapasztaltad :D nekem brutal nagynak tunik,de ha hasznos akkor mind1 :roll:
ha a hinta elfert akkor egy etetoszek is elfog, vhol :lol:

Annus, takaro nagyon szep!!!!! es hat elsosorban Izus is :wink:

Incike, utana kerdezek akkor en is mindenkepp, mert tudom h sok mindenre jo (en mindenre hasznalom,sot .. tobb fele van itthon )
h h engedelyezte dokii h ehet Benji bebikajat? es milyet eszik?

Netti
Kép
maumau
 
 


Helló!

Annus, hát valószínű nem Csani lesz az első fogas baba. Anya szerint az enyém 8 hónapos koromban jött először. Szóval elvileg van idő. Addig nektek szurkolok! Lehet fogadást kötni? :shock:

Netti, Csani az én gyerkőcöm, Tinué Csongi! De végül is mind1! :wink:

Tinu, nagyon helyesek vagytok!

Incike Ti is, szuperek a képek!

Mozza, szerintem most lilivel már nem lesz baj! Várjuk a szupi tornagyakorlatokat!
Meg ha tudsz majd válaszolj lécci, hogy ilyen jógát, amit említettél, honnan lehetne szerezni!

Puszi mindenkinek!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Adraci, ti milyen pihiszéket vettetek? linkeld, be nagyon kíváncsi vagyok!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Azért engedélyezte, mert vagy visszahányta folyamatosan vagy úgy eldugította a táp, hogy nagy kínlódások árán csak kúppal lehetett kicsalogatni belőlle a kakit.
Gyümölcsöket és főzelékeket kaphat Sinlacal(ezt felírják receptre) besűrítve.

Kép
Kép
incike
 
 


hat Tinu,Szofi elnezest.. es amint eszrevettetek estefele mar nem vagyok a toppon :D
Apa altat.. meg mindig uveltes van,de mar enyhebben, felsir ugy 1 percenkent.. remelem elalszik es tud pihenni vegre :(

Netti
Kép
maumau
 
 


hat incike,ez nem hangzik tul jol :shock: es most mar megy neki? hogy izlik neki ?

Netti
Kép
maumau
 
 


Böbi!
Köszi a képet...na hát nem tudom h mi fog itt elférni...én gondolkoztam olyanon is amit asztalra lehet rögzíteni,de a mi asztalunk nem bírná el...

Ja Izus 5800g!Holnap lemérem h hány cm!

Tesóm nagyon ügyi, a rózsaszín takarót is ő csinálta a másik képen .Már készül az ágytakarónk is,lassan elkészül!Illetve van egy kékes zöldes takaró is,arról is volt már kép vhol,Azt szoktam a földre tenni és ott játszik a tornáztatóval :wink: Ha az ágy szélére terítem akkor meg lesi ezerrel!

annus11
 
 


Én meg a héten vettem neki egy almalevet,amiben édeskömény tea van.Hippes.És abból kap picit.Muszáj volt mert nem itta meg a köményes teát se,meg semmit,és neki is néha nehezen jött a kaki.Ez 4 hós kortól van...na nem hiszem h ezen a 10 napon múlik :roll: Akkora mennyiséget nem kap belőle,csak pár korty.A tbbi kajával azért várunk.Egyenlőre amúgy is cicimániás :lol:

Remélem Boró hamar bealszik!!!!Enyim gyerkőc már alszik hála a magasságos égnek :roll: :lol:

Szofi!
Nanná!Kire adod le a voksot?! :wink: :lol: :lol:

annus11
 
 


Annus, ense hinnem h azon a 10 napon mulna. meg amugyis.. :wink:
Nalunk holnap lesz mereckedes. 6500korul lesz!! es megprobalom lemerni pontosan hany centi is.. de 66-68 kozott sztem. ha csak nem nott a heten olyan sokat. azt meg nem hiszem :roll:
Ugyhallom alszik, apa letette es bekapcsolta a legzesfigyelot,az meg csipogott :roll: remelem pihen egy jot!
egyebkent vegig aludta tegnap az ejszakat!!! (kopkopkop)

Netti
Kép
maumau
 
 


Benji most 5600g és 60cm.

Netti még csak ma kaptunk engedéjt a kajákra. Holnap indul a próba. Remélem ízleni fog neki. Majd beszámolok.
Kép

Kép
Kép
incike
 
 


Na tettem a blogomba képet az új ruhákról!Ezek NEXT rucik.A kedvencem a hagymaruha meg a ksi kantáros farmersort...na meg a többi :oops: El is képzeltem ahogy jövő tavasszal szaladgál benne :lol:

Majd a többit is lefotózom!

annus11
 
 


rendben incike!! nagyon kivancsi vagyok, gyere mindenkepp es meseld el :) remelem izlik majd neki

Netti
Kép
maumau
 
 


Na csak eszembe jutott mit akartam!!!

Inci!
Marcinak boldog névnapot!!!!


Na mennem kéne fejni majd aludni....

annus11
 
 


Annus megneztem a blogot! nagyon szep rucikat vettel! a zold ruciba meg a farmer kantarosba bele is zugtam! nekem is kell :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Annus,ferjed??

Netti
Kép
maumau
 
 


Sziasztok!
Annus,nagyon édik a ruhák!Izus hason abban a harisnyában,hát meg kell zabálni!!Kérdésedre válasz....hát nem is tom.Szerintem nem lenne szívem.Olyat éreztetek már,hogy az eszem azt mondja nem,a szívem meg igen???? :?
Drukkoljatok nekem,légyszi!!!!Pár év múlva talán,de most még nem szeretnék. :oops: :oops:
Incike nagyon jó képek!Én is gondolkozom hogy pár nap múlva adok almát,vagy pici almalét.Ugye 10 napon nem múlik,gondolom :roll: Grétivel meg csak 3 hót kellett megvárni hogy betöltse.
Mozza??Lili hogy van???Ügyes Lili nagyon!
Tinu,gyönyörűek a gyermekeid!!Tünci egyre jobban rád hasonlít!
Annus szép a takaró is.
Szép álmokat!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Férjem még nincs,majd csak jövőhéten jön...szerdán legkésőbb,tovább nem engedem!Ha nincs kész addig akkor így járt a nagyanyja :evil: majd 3 hete ott melózik....jaj le se írom inkább mert csak felbosszantom magam!!!!!!!Max a blogban kidühöngöm magam :roll:

Anita!
Hát igen,értelek...nekem se lenne szivem elvetetni.Csak néha vannak olyan helyzetek h muszáj....Remélem sose kerülök olyan helyzetbe!És remélem h te se!!!!!Gondolom a fránya anyagiak miatt nem kéne most 3.babó.....


Netti!
Jaj nagyon szép mind!!!Élőben még szebbek!Csak fénnyel szemben fotóztam :lol: Remélem holnapra megszárad a többi ruci is!Igaz azok csak bodyk meg rugik!

Na jó éjt mindenkinek,virrasztóknak meg kitartás! :lol:

annus11
 
 


Annus
Marci nevében köszönöm.

Kép
Kép

Minden Marcellnak Boldog Névnapot Kívánunk!
Kép

Kép
Kép
incike
 
 


Bizony, bizony, Isten éltesse a Marcikat!

Annus, ha már így kérded, akkor Izára! 8)

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Incike édesek a fiúk!Marcinak boldog névnapot!
Annus,hát remélem én sem kerülök.De az anyagiak mellett,még az is ott van,nem tom most végig tudnám e csinálni még egyszer.Pár év múlva igen,de most.??Még évezni akarom hogy Hanna pici.Azt hiszem nem érezném azt az érzést amit akkor éreztem mikor Hannit és Grétit vártam.Persze kialakulna,gondolom.Most ne ítéljetek el légyszi,de jelenleg így érzek.Hannival nehéz terhességem volt,tele rosszulléttel aggódással,félnék nekivágni. :oops: :roll: De bízom abban hogy megjön.Végülis elég kicsi az esély hogy az vok.Nem????
Tényleg lépek,mert csak kattog az agyam...
Jó éjt!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Sziasztok!

Szofi,
nekem is 8 hós koromra nőtt ki az első fogam, nyálzáson meg rágáson kívül nem volt semmi tünet :) Rem Bogi is megússza!!!

A babák nagyon szépek!!!

Annus,
nagyon jó rucikat kapott Iza! Nekem is a zöld ruci tetszik nagyon!!!
Nővéred mg nagyon ügyes, hogy ilyeneket tud készíteni!
Nem csodálom, h ha mérges vagy a felújítás miatt... gondolom 3 hét szabit vett ki Miki, aztá n az egészet végigdolgozza :cry: más unoka, gyerek nincs, aki a nagymuternak segítene??

Böbi,
Gyöngyvirág jól látom, a tigrises tortát stíröli? :D

Anita,
drukkolok én is, hogy csak késsen... reméljük, reggelre meg is jön!

Tinu,
lenne egy kérdésem: szerinted egy ilyen pici babát mennyire visel meg az, hogy pl. 1 órán keresztül 3 számára ismeretlen ember egrecíroztatja (beszélnek hozzá, meg ölböl ölbe adogatják, piszkálgatják)? Kivi vagyok, mert a ma délutáni szeánsz után borult az egész esténk, Bogit az 1 órás altatás helyett 2 óra alatt sikerült elaltatnom...

emese1979
 
 


Anita, én megértelek, én sem vágynék még most babára, de elvetetni nem tudnám.

Emese, igen, tigrises torta volt! :-)

Annus, szupik a ruhák, kutyás-cicás felső és szitakötős farmer Gyöngyvirágnak is van 92-esben.

Netti, szitakötősre van esélyed a teszveszen!

Marciknak boldog névnapot!!!!
Vendég
 


Netti, ha már jövő nyárban gondolkodsz, akkor találtam Neked:

http://www.teszvesz.hu/item706685544_ne ... ujsze.html

Next-ben nem nagyon lehet méretben mellélőni, én meg merném venni.
Vendég
 


Huhhhh,úgy néz ki megjött.Ugye volt pici barnázásom,és most vérzek is.Akkor nyugodt lehetek ugye??Köszönök mindent!!!Bocsi hogy ilyen részletesen írtam.

Ez a gatyó nekem is tetszik,de annyi ruha maradt Grétóról....

Aludni kéne!

:arrow:
Szép álmokat!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: