Új privát üzeneted érkezett!

lili azért még ráérsz azokkal a jóslókkal meg a pingvin menéssel:)))

különben így a végefelé azt veszem észre, hogy már mintha napok is számítanának nemhogy a hetek.....
Ezt abból is leszűrtem ma, hogy párom elment reggel:)))) délben hazajött kajcizni és teljesen meglepődött mekkora lett a pocakom:))))))))

KépKép
dorkamartini
 
 


mano drukkolok párodnak, ha segítség kell kórházban szólj..... - van egypár ismerős .....lehet épp jó helyen.
De lehet szimplán terhességi tüneteket produkál....és most a nyomja az ideget a baba tüneteket gyakorolja...:)...... Nekem párom rendesen tud gyomorégni:)) hányingerezni meg hasmarsozni azokban a napokban amikor én is..:)))

KépKép
dorkamartini
 
 


Manó, remélem pároddal minden rendben lesz!!!!!!!!!!!
Beírtam a telszámom, elmentettem Sütiét és Beatrixét. Csak már ott tartanánk!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
lili34
 
 

 
 

Süti: a kispárnát nem is az elején akarom használni,csak ha már mamikám nekiáll varrni,akkor ezt is megcsináltatom vele,hogy későbbre legyen.Az elején én is textilpelust teszek a feje alá.Ja és várom a takaróméretet. :D

Manó: szépek a méhecskék,ügyi vagy!

Erika: hű mekkora Lotti baba!Akkor lehet,hogy tényleg te leszel a következő.Drukkolok! :D

Ebéd makaróni volt,3x leizzadtam mire megcsináltam.Vikiapu elment dolgozni délutánra,így egyedül maradtam.Ráadásul ma mosni is akartam de így,hogy esik az eső (vagyis itt szakad) nem tudom kirakni az erkélyre a ruhákat a gyerekszobába meg már nem akarom rakni.Majd vasárnap mosok és punktum!!! :D
Vendég
 


HellóHalló Mindenki!!

Megint kimaradt pár nap, s alig bírlak behozni Benneteket! :shock:

Gyorsan csak annyi, h megvolt a babaBulim.... szupi volt Momo kapott sok-sok szupi cuccot a csajszijaimtól:)
íme egy kép... van egy kakukktojgli is:D

Kép


Aztán érkezett anyum, s pakoltunk pakoltunk s pakoltunk 1,5 napon keresztül.. a derekamat azóta próbálom rendbe tenni, mert a felállás is legalább fél perCes folyamat.. vagy tök normális, csak eddig nem volt semmi bajom??? ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

BabaLak a hétvégén kapja meg végső formáját, remélhetőleg:)

tegnap voltunk dokikámnál, s jelentem kisGubacsunk feje a kiút felé van:):)
2 napja éjszaka olyan pörgést rendezett, ami akkora fájdalommal járt, h sétáltam a lakásban, óriás levegőket vettem és nem hittem el....szörnyű volt, de így h valószínűleg akkor fordult be, megérte!!!!:):)

és egy kérdés:
a kézfejem állandóan bedurran reggelre, s egész nap iszonyúan fáj.. tornáztatom, meg magastartásban tartom, hátha visszafolyik a visszafolynivaló.. de nem lesz jobb:(
esetleg tipp valakitől, h mit tegyek???
A vége az télleg ennyire nyűgös???? :oops:

Kép

Kép
móka:)
 
 


Süti! Anyós: ismerős!! Nagyon rendes, aranyos, de azt mondta, ő majd nem meri felemelni a babát, mert kb. 2 éve volt egy ablakpucolós balesete, és elvágta az ínszalagját.. úgyhogy valószínű segíteni se fog... mondjuk apóstól nem is várom...
Még szerencse, hogy Anyum jön!

Móka! Nekem már több hete be van dagadva a kezem, hiába emelem fel, nem megy lejjebb. És úgy érzem, mintha ínhüvelygyulladásom lenne!! Szerintem nem sok mindent lehet tenni, max. kevés fűszeres, sós ételt enni...
A baba ajándékok szupik, kiszúrtam ám a kakukktojást!! :D :D :D Az majd jól jön később!! :) Klassz, hogy befordult a picid!

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Móka szupi cuccok,az ott egy spagettipántos fekete szexi bugyingó??????Az újrakezdéshez???

sutimano76
 
 


Lili,megmondom őszintén,hogy én te kiírási időpontodat szemeltem,mert apukám is és én is akkor születtünk,de az már 7 nap túl hordás lenne.Azért az sms-t kérem,legfeljebb nem én írom ide ki!!!!!!

sutimano76
 
 


Móka, micsodi szuper cuccok :) A kakukktojgli is meggyőző :D :D :D :D
Aha ennyire.. vagy még ennyirébb. A java még csak most jön.










Én már frankón antiszociális lettem, minden idegesít és zavar, és a falramászok, nem viselek el senkit. Most telefonált Anyu, mondtam neki, hogy igyekezzenek hazafelé, mert már .... De nem tudnak előbb jönni, úgyhogy marad minden a régiben.

vicger
 
 


Kézdagadás: igazából csak a masszázs jó rá, hiába eszel nem fűszeresen, nem sósan, nem ezen múlik. Vissza kell masszírozni a nyirokmirigyekbe a vizet s majd ürül egy egy pisijárat alkalmával.

Süti
, túlhordást ne akarj, annál rosszabb nincs ;)

vicger
 
 


Lina,ami nekem van takaró,az 60×85-ös.A kis párna(már oviba való)30×40-es.
Kép

De vegyél egy takarót meg egy kis párnát és mamika csak utána varrjon rá huzatot,mert ezek régebbi darabok és lehet már más a méret!!!

sutimano76
 
 


Óóóóóóóóó,igen sejtem én Kriszti hogy a túlhordás nem egy leányálom,de én amúgy is 1 héttel későbbre teszem a fogantatást,szóval lehet nem is túlhordás lenne,hisz ki tudja mikor volt pé-m.De mikor kellett volna foganni én akkor épp egy céges bulin voltam(se előtte se utánna pár napig nem voltunk együtt).
és melőtt bárkinek ilen gondolata támadna,NAGYON JÓ KISLÁNY VOLTAM A BULIN!!!!!

sutimano76
 
 


Vatelinem van (asszem ez a neve) azt adtam mamikának és abból ő a takarót is megcsinálja.Köszi!
Vendég
 


visszafolyik a visszafolynivaló:)))
kelett volna gyűjtenünk a kismamis beszóláősainkat...
Amúgy persze egyből elképzeltem, ahogy kezeket magasba tartva:)))) pingvinjárásban közlekedünk:))))))))))))).........épp sürgősen wc-t keresve:))))))))))
na jó eldugulok......


mutatok egy pocit....:))) egy pici dorka vagy egy pici domi plussz 14 kilo meg én van jelen a fotón....:))))
Kép

jaaaa és az a micsoda ott a kép jobb szélén a sötét padlók kisangyala:)))
mert mondtátok múltkor, hogy nehéz a sötét padló tisztántartása..... ezzel nem.....pedig nálunk azért egy írszetter tud a négy lábával nyomokat hagyni....:)))
ha nem látszana akkor ez egy olyan sokat reklámozott gőztisztitó... valami h2ovalami volt a neve....nem emlékszem....
30!!!!!! rugó volt de miután már kezdtem hülyét kapni megvettem.....és azóta imádom....

KépKép
dorkamartini
 
 


Dorka,pont most akartam írni,hogy mostanában kizárólag csíkosra tudom felmosni a sötétbarna padlónkat,igaz egy gagyi minőségű laminált,de amíg a gyerekek nagyobbak lesznek addig jó,utána meg gyűjtünk egy cserére.
H2O Steam Mop - gőzölős felmosó


Eredeti ár: 29.990 Ft

Ár: 23.990 Ft

Megtakarítás: 6.000 Ft
H2O gőzölős felmosó - tökéletes megoldás padlója tisztán tartására:

A gőz dolgozik, Önnek nem kell semmilyen erőfeszítést tennie.
Eltünteti a legmakacsabb szennyeződéseket, a baktériumokat és a poratkákat is.
Hihetetlenül könnyű.
A legnehezebben hozzáférhető sarkokat is alaposan kitakarítja.



EZ AZ????

sutimano76
 
 


Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sutimano76 2009.08.14 14:07-kor.

sutimano76
 
 


Hát azt nem ismerem Lina!

Dprka,mindjá rakok képet is csak bénázok egy sort!!!
A képen te megvagy,a pocak meg van de a 14 kg nem látom...elbújt???

sutimano76
 
 


:)))) a 14 alattomosan elterjedt mindenhova főként narancsnak álcázva magát:)


eeegggen ez az! ééés ha egy ideje használod akkor elmúlik a lamináltpadlók porvonzó hatása is és egyre tovább marad tiszta.. (mondjuk nálunk ez a kutyus miatt tök mindegy..:) de akinél nincs kutya az nagyon megérzi, hogy tovább marad tiszta a padló... ja és tényleg jó a szőnyegre is

KépKép
dorkamartini
 
 


:D a narancs sose volt kedvenc gyümi :D na sebaj szülés után lecseréljük hamvas barackra,oké???

No lehet szülinapra vagy karira kérek egy ilyet a családtól!!!

sutimano76
 
 


No,gondoltam megnézem a 2010 májusi topiclakókat,erre nem csak az áprilisit,de ezt is a 2009-estől valaki nyitotta meg,sztem ez nem jó,nyissák meg azok akik oda tartoznak,vagy csak én vagyok kicsit kötekedő????
Viszont rakott fel egy montázst a babaképekből!!!

sutimano76
 
 


Sötét padló:nálunk is az van.Nekem sincs még ilyen gőzölős felmosóm,de nagyon szeretnék.Kipróbáltam én is sok szert,amit a felmosóvízbe tettem,de nem jött be egyik sem,nekem is csíkos lett.
De most,olcsóbb megoldásként találtam ezt:
http://www.naturzone.hu/index.php?page= ... _list&id=7
Ezzel mosok fel,és nem csíkos,és ezzel is egy picit tovább tart,mint a többivel.Nagyon szeretem.

Kép
v.andi
 
 


Dorka,ez a H2O Steam Mop - gőzölős felmosó hogy műxik?
Ugye most felporszívózom felmosás előtt,de ha ezzel takarítasz nem kell?

Kép
v.andi
 
 


Andi,ez mennyibe kerül és hol lehet kapni???

sutimano76
 
 


Bemutató csomag:4.000,-Ft (ebben minden termékből van egy 0,25 literes flakon)
1 literes padlótisztító: 2.800,-Ft,nagyon sokáig elég.

Kép
v.andi
 
 


dehogynem kell porszívózni....azzé nem mindenható:))

én először a higiénia miatt (kutty) kezdtem el rajta gondolkodni, aztán amikor akármit használtam a sötét padló foltos volt..... a kezem meg egyre inkább kiszáradt...

utánna már - tegnap is - annak is örültem, hogy 10zen x perc alatt kész az egész lakás és se lehajolnom, se vízbenyúlnom nem kellett.... ez így az uccsó hónapban most tényleg nagy segítség......

KépKép
dorkamartini
 
 


elnezest a zavarasert, kislanyom dolgait adom kedvezo aron, ha erdekel nezz be, folyamatosan fogom boziteni, csak ma inditottam, adjatok tovabb barkinek akinek kislanya van kislanyt var, vagy van ismerose.....
szep dolgok jo aron!

http://eladokeztazt.blogspot.com/
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tavasziszel 2009.08.14 15:17-kor.
tavasziszel
 
 


És a gőztől nem jön fel a laminált,mert nekünk nem fa van,és ezt így is alig vizzel kell felmosni.????

sutimano76
 
 


jó ez a h2o az biztos... bár nekem sincs, de úúúúúúúúúúúúúúgy szeretnék! Ja, egyébként kölcsönözni is lehet / mi is majd szept. elején kikölcsönzünk egy masinát s végignyalom vele a kecót. Asszem itt nálunk 2000 ft egy napra talán...
Dorka, az a huzat, amire a kosz-piszok feljön, s cserélni kell, az mosható, vagy x alkalmat bír ki, vagy hogy műkszik ez? s ha cserélni kell, akkor a póthuzat mennyibe kerül?
Nekem mindenhol szinte padlószőnyeg van, narancssárga és fekete, kivéve a gyerekszoba, s iszonyú kényesek /ennyi kölök mellé nem is értem miért ilyet vettünk :oops: :oops: :oops: :oops: / mennyire frissíti a színét a szőnyegnek?
Asszem több kérdésem most nincs...

kipurcantam :oops: pedig csak porszívóztam, teregettem, ruhákat beszedtem s elraktam /igyekszem úgy teregetni, hogy ne kelljen vasalni már, jól kiráz, kifeszít, kisimít/ s még Luca ruháit ki kell vasalnom este, ha ATi elaludt... A gyerekszobában való rendrakással viszont muszáj megvárnom Ateszt... egyszerűen nem megy... 2 perc után fújtatok, nem kapok levegőt.. :oops: Azért mentségemre legyen szólva, az összes ruhásszekrényben végeztem a szelektálással! :) Istenem, de szeretnék egy gardróbot.... :oops:

holnap össznépi banzájra kell mennünk.... kb 50 fős családi összeugrás... már most herótom van tőle.....

vicger
 
 


nem duplázok :D

vicger
 
 


Apika ma korábban jött haza,mert pesten esett az eső,így nem tudtak dolgozni,de jóóóóóó!Csak mostmeg elaludt!!!!De hagyom!!!! :D

sutimano76
 
 


Apika ma korábban jött haza,mert pesten esett az eső,így nem tudtak dolgozni,de jóóóóóó!Csak mostmeg elaludt!!!!De hagyom!!!! :D

sutimano76
 
 


én se direkt tripláztam!!

sutimano76
 
 


Kriszti sztem mára ennyi elég,főleg ha kipurcantál!!
Én is felporszívóztam,felmostam ,még lehet átszaladok huzatot varrni a plédre amit beviszek a kórházba a babónak,és talán este ülve én is vasalok,de lehet ezt holnapra hagyom.Apika nem éhes úgyhogy a túrógombóckészítés holnapra marad,nekem van még főzim.Szóval lehet mindjárt odabújok apika mellé...vagy megyek varrni....vagy odabújok...vagy mégse...jaj annyira bizonytalan vagyok!!!

sutimano76
 
 


Itt vagyok. Bementem délelőtt Pápára kozmetikushoz, mert az itthoni egy hónapja szült (szerintem azért lett koraszülött a babája, mert végig dolgozott :( ), szóval otthagytam egy vagon pénzt és meg se lett csinálva rendesen, ráadásul csiga-lassan :evil: :evil: :evil:
Bánatomban vettem két hálóinget, meg cukor nélküli csokit is, és amikor a férjem nagyon nézegette a tizenezres hegesztőt, azt mondtam, hogy vegye meg, úgyis kell (ezek legalább nem hiábavaló kiadások - nekem is káromkodni való kedvem van)

Elmúlt a melegfront, mi is lenyugodtunk. Én ma a gyerekeim nyaggatásán kívül semmit nem csináltam... Olyan rendetlenség van nálunk, hogy be se lehet lépni.

Én majd csak szülés után fogok vezetni (csak kell vegyek előbb néhány órát a 21 éves jogsimmal)
Manó, remélem minden rendben van a férjeddel! (Ugye, te írtad? Szita a fejem)
Süti, nekem is az a fő bajom a családtagjaimmal, ha nem hallgatnak meg, és nem úgy segítenek, ahogy nekem lenne rá szükségem. Nem tudom, mi lesz szülés után, és ez elég ijesztő.

Viki, én se látom rajtad azt a 14 kilót!
Kriszti, ennyi mindent megcsináltál és még panaszkodsz?

Lili, nagyon jó lehet minden este sétálni :)

Én nem panaszkodom:reggel simán, minden gond nélkül levágtam a lábkörmeimet :wink:
És most megyek kimosom Samukát, mert nincs rá más jelentkező...

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


a szőnyeg színét nemtom mennyire frissíti mert nálunk sötétbarna hosszú szőrű van..... hááát az maradt sötét:))) és nem lapult bele a szőr...:)))

a huzat: adnak hozzá mosógépben moshatót és eldobhatót is.... A mosható elég jól bírja nekem van asszem kb 12 db ez most már lassan több mint két éves és teljesen jók....
Viszont nemtom mennyi jár alapból...mert úgy emlékszem én vettem azonnal hozzá plusszban... - megjegyzem nem kellett volna
az eldobható szerintem nem jó, de én a teraszt néha felmosom vele..oda tökéletes

a mi padlónk is laminált....hát 2 év alatt nem lett tőle baja

de azért annyit mondanék, hogy 2 évesen azért több vizet enged mint újonnan....persze egy kézi felmosásnál is marad ennyi..... csak mondom..... azért a jótállási időre ennél is blazíroztak....de ezt már megszoktuk...

remélem mindenre válaszoltam:)


én a tegnapi családi összejövetelt lemondtam.....inkább párommal lennék kettesben:))))) és közöltem mindenkivel...... sehova nem ígérkezünk mostantól.... ha ottvagyunk vagyunk ha nem nem.....Nincs kedvem szabadkozni, meg hüle kérdésekre válaszolgatni, meeeeg egyáltalán.... asszem nem vagyok már alkalmas tömegszereplésre.... és asszem a tolerancia mint olyan megszűnt bennem létezni.... remélem azért ez majd rendeződik mert kezdem úgy érezni, hogy nem szocializálódtam vagy mifene...:))))))

KépKép
dorkamartini
 
 


hogyaaaan tudtál lábkörmöket vágni?????? most irigy vagyok:)
én ha megpróbálom akkora kiboxolás a válasz, hogy lelkiismeretfurdalásom lesz, hogy banyeg én egy köröm miatt itt összenyomom a gyerekem:)

KépKép
dorkamartini
 
 


Anna, már kezdtem azt hinni, hogy babázol! Nem akarok panaszkodni, :) de jó lenne már mindennel végezni, és idegesít, hogy nem tudom csinálni, azt meg főleg utálom, ha másra kell szorulnom. Ami megint hülyeség, hisz a páromról van szó, és ez nem kiszolgáltatott helyzet, viszont a régi beidegződésekből azért úgy látszik maradt még valami....

S nyugi, csak abban a lakásban van rend, ami gyereket még nem látott.... ;)
S egyébként is sz..ni bele! :) ha valakit zavar, akkor csinálja meg :)



Dorka,
nem fehéríteni akarom a szőnyeget :D :D :D maradjon csak szép fekete, csak józan paraszti ész szerint a gőzölés valamilyen szinten felfrissíti a színeket, s élénkebb, teltebb lesz. Így gondoltam :) Lehet, h be kéne ruházni egyre... majd meglátjuk, ha kipróbáltuk. Csak ne lenne olyan veszett drága....

Kérdés: Ati rühell fogat mosni, de konkrétan üvölt, ha mosom a fogát :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: semmi sem válik be, sem az ha hagyom h mossa ő /hisz nem is tudja, meg csak megeszi a fogkrémet/, az sem, ha ő mossa az enyémet, én az övét, és az sem, ha együtt mossuk.... viszont engem már annyira bosszant és idegesít és zavar, hogy így visít, mi lesz később???????? már most utálja az egész herce hurcát, s megmondom őszintén, van mikor hagyom a fenébe "akkor pukkadj meg" jelszóval.... :oops: :oops: :oops: Segítséééééég, mit csináljak vele, hogy engedjen a szájában turkálni????????????? egyébként attól is visít, ha fülét pucolom... egyszerűen nem viseli el, ha matatnak valamelyik testnyílásában...
help!!!!!!!!

vicger
 
 


Dorka, kezdő pozíció lábkörömvágáshoz egy majdnem törökülés, majd felemeled a lábadat, a pocak elé viszed, és nagyon gyorsan levágod a körmödet ;)
Anna pedig olyan karcsú, h csak na, szóval neki azért könnyebb, mint pl nekem :D :D :D

vicger
 
 


Nekem a mackók közül nyuszik tetszenek :wink:

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


:))))
majdnem törökülés megvan....pocakfelé vivés is..... de csak úgy ha a talpamat látom:))))) ami ugye azt eredményezi, hogy a körmömet nem..:)))) én elég sokat szedtem fel a lábamra.... lehet ezzé nem úgy hajlik ahogy szokott...:))))

fogmosás: és ha beleveszed a többi tesót is? mondjuk egyszerre fogmosás és úgy beállítva mintha ez egy irtó jó dolog lenne... de ha ő nem akar résztvenni akkor nem kell...... pár nap múlva már lehet azt érezné valami nagyon jó dologból van kirekesztve és saját maga jönne hogy akar ő is.....

KépKép
dorkamartini
 
 


Kriszti törökülésben sajna a kisujjkörmöm már fejjel lefelé lenne,és akkor is ki kellcsavarni szegényt,na de ki tud törökülni??????Én már egy ideje nem,mert hüvelyszakadást érzek közben.Amúgy sem vagyok az a hajlékony fajta!!!

Hát ha ennyire nem szereti Ati,akkor mondjuk mond azt hogy a kedvenc mesefigurája se anélkül aludni.Vagy mond neki hogy figyeli a kedvenc mesefigurája,és legyen ügyes,és fürdés közben játszásként!!Barátnőmnek ez vállt be!!!

sutimano76
 
 


Kriszti, már éppen csak az hiányozna (Samuka tegnapelőtt lepisilte a padot és a szobájukban a szőnyeget :roll: :lol: :lol: )

Hát a cukor diéta egyetlen előnye, hogy én csak 6 kilót szedtem fel, vagyis fogyok inkább, úgyhogy nincs, ami a korábbi várandósságoknál: mivel alig ehetek, a gyomrom se tölti ki a maradék kis helyet, úgyhogy levegőt is kapok - nekem most tök jó, amíg be nem sötétedik, mert akkor rám tör a pánik. Most már nagyon utálom. Talán szülés után jobb lesz (akkor már legalább a szüléstől nem kell féljek és nem lesz ott a kérdés, hogy egészséges-e a baba, mert látni fogom).
Ja, akartam is írni, hogy szülés után az első hat hétben én nem nagyon jövök: csak fekszem és babázom.

Fogmosáshoz nem tudok hozzászólni.

Manó, ti Losinj-ban voltatok, vagy nem?

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Ki találja meg hol van Ati? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Kép


Dorka, a tesókkal talán még működne... de az még majdnem két hét, míg megjönnek...
Süti, ma bevetem ezt a trükköt, hátha...

vicger
 
 


Hahó!

Nem jegyzeteltem, így, ami eszembe jut... bocsi, akiket kihagyok! :oops:

Anyós-kérdés... nehéz lehet, még ha jóindulatúak is, akkor is biztos az ember lányának agyára mennek... az enyém jelölt szerencsére jó messze van....

Manó, remélem pároddal minden rendben!

Vicger, sajnos fogmosás-megszerettetésben nincs tapasztalatom, sőt elárulom, én is uuuutálom, csak én nagy vagyok, és tudom, hogy meg kell csinálni :D

Süti, bújj csak oda Apa mellé!!

Anna, körömvágás, gratula!!!

Manó, naon szép kis holmik, kakukktojás is szuper!!

Andi, az a maci nagyon aranyos lehet!!!

Nálunk is tutkó +18 lenne egy masszás eredménye, de az baj?? :D :lol: :lol: Tegnap csak a derekamat masszírozta meg, de félig aludtam közben, így a folytatás elmaradt.

Festés... mi hétfőn kezdjük az egész ház festését... kicsit elcsúsztunk. Annyira várom a végét, azért is, mert utána beteszünk végre az alsó szintre egy kanapét ideiglenesen, mert nem bírok lépcsőzni, főleg nem kómásan éjjel...

Most mondta a könyvelő, h nekem kell intéznem a TGyást, azt nem tudja nekem, na, ha a Teve utcai OEP-ben kell, akkor nyugtatóval megyek, az a hely még áldatlan állapotban is kiborító :shock:

Megyek gyümilevest csinálni, remélem a végére érek, a derekam nem javul :( de ma este is behajtom a masszást, az tuti!!!

floranan
 
 


Jaj, Dorka, el is felejtettem mondani, h csudaszép a pocak, és a 14 kiló szerintem max a hajad lehet ;) ;)


na én is felpakolom amim van:

Kép
Kép

vicger
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok,nem jelentkeztem,és olvasni sincs időm,eddig fogászatot jártam.most meg nőgyógyászhoz voltunk..............Laura eddig fejvégű fekvésből,faros baba lett,kevesebb magzatvízzel!!! Szerdán mennem kell flowmetriára,mert ilyenkor már baj ha rátekeredik a köldökzsinór............és egy hete még fejvégű fekvésben volt..........úgyhogy készülünk a császárra.........vérnyomimra kaptam gyógyit,4*1et kell bevenni belőle,Dopegit a neve!!!
Csajok nem tudom,de valahogy úgy érzem én sem fogok természetes úton szülni! :(
Szerdán vinnem kell a motyómat a korházba mert ha nagyon rátekeredett a csajosra a köldökzsinór akkor császár!!!! :(
Fosok nagyon! Drukkoljatok!

Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers

pancsika20
 
 
 


Pancsika!!!!
Drukkolok, hogy minden rendben legyen!! Ne aggódj, biztosan jó kezekben vagy, bármilyen úton születik is meg Laura!!!
Eneria megy!! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

floranan
 
 


Pancsika: drukkok mennek ezerrel!!!!!!!

Süti: körömvágás még nekem is megy,pedig én se vagyok/voltam nádszálvékony.De ha törökülésben nem megy próbáld meg esetleg mondjuk a kád szélére feltenni a lábad,hátha. :D

Vicger: csini poci! :D Ja és jó a kép Atiról!!

Floranan: festés miatt nem irigyellek,de jó munkát hozzá! :)

Anyós: nálunk minden ok,csak attól félek,hogy mivel kb 50 méterre lakik tőlünk így majd mindig itt lesz.Főleg hogy a pőárom is meg a bátyja is lánynak készültek és az első unoka is fiú,így már nagyon várja,hogy Vikikém megszülessen és legyen végre egy kislány is.Bár nem panaszkodom mert egyébként imádnivaló. :)

Mi megvagyunk csak kicsi lányom mostanában csuklik.Szegénykémet úgy sajnálom,mikor már 10 perce nem bírja abbahagyni. :( Ja és olyanokat rúg,hogy kigúvad a szemem.De addig jó míg mocorog,csak néha lehetne kicsit lightosabb.
:D
Vendég
 


Sziasztok!

Bocs, ha most nem olvasok vissza, de eléggé kipurcantunk a mai nap, így inkább pihiznék. :oops:

A CTGm jó lett, bár Mátét igencsak keltegetni kellett, alig mozdult. A fájásokat meg nem mutatta rendesen, de doki szerint a lényeg az, hogy baba szívhangja rendben, mozgolódásra emelkedett, így a lepény rendben van.

Viszont, hogy ne legyen minden OK, kiderült, hogy 2100-ra rövidültem és nyíltam és ma pl. szinte egész nap keményedtem. Ödéma is kezd előjönni, úgyhogy heti 1 gyümölcsnapot kell tartanom, hogy hajtsa a vizet. Milyen gyümit egyek? Eddig dinnyére és almára gondoltam. Egyéb ötletetek van?

És Máté akár már a héten kopogtathat :roll: , így sokat kell pihennem. Azért jó lenne a jövő hétvégéig kitartani.

Anyum holnap elviszi Andrist a várba a Mesterségek ünnepére és siklózni, addig Gábor még megcsinálja a takarítást, és akkor próbálok lelkiekben készülni.

Rájöttem, hogy azért nem akartam eddig igazán foglalkozni a szüléssel, mert kicsit félek attól, hogy baj lesz. :oops: Tudom, hogy nem lenne szabad ilyenekkel foglalkozni, de azért mélyen bennem van a félsz. (aki volt ilyen helyzetben, biztos megért) De mától, mivel közelebb került hozzám az egész, megpróbálok nyugodtan felkészülni lelkileg is.

Bocs, hogy most ezt így rátok zúdítottam. :oops: Holnap majd visszaolvasok.

Kép

Kép
hgrita
 
 


Rita: Máté reméljük még bent marad minimum jövőhétig.Pihenj sokat,akkor nem lehet gond!!!Drukkolok!!!!
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?