Új privát üzeneted érkezett!

Annus
miénk is piros feket evolt.eladtam a teszen :)
2gyerekkel néha jobb volt,mint babakocsi.ha gyorsabban akartunk haladni.bár itt nálunk jól megnéztek,hogy mibe viszem a gyereket :twisted: :twisted: :twisted: nem láttak még iylet
Vendég
 


Lekri nekem régi fajta kengurum van annak különvan a fejnél rész nem egybe mint igy a tied az is tartja valamennyire,de majd megflesem ezt a kendőt itt felénk

Kép
kriszpiri
 
 


Vagyok én is...most nagyon lapos a kedvem. :cry: :cry: Fáradt is vagyok,és hiányzik apa is de nagyon! :cry: :cry: Szerintem szombaton vagy vasárnap tudok csak menni hozzá...Holnap ki van csukva ennek lehetősége,hogy menjek,mert délelőtt Tesco túra...anyu kapott 6ezer ft-os étkezési utalványt,levásárolom pelusra. :wink: Kéne menni MEP-be,megpróbálnám leadni apa táppénzes papírjait ami még összegyűlt a pesti kh-i kezelés óta...Tegnap azt mondták apának,hogy jobb ha én adom le,és nem könyvelő mert úgy gyorsabban halad az ügy. :roll: Remélem!!!Ez van betervezve holnap délelőttre. Délután meg elmennék kozmetikushoz mert már ősidők óta nem voltam...kéne de nagyon. :oops: És elcuccolunk anyuékhoz,ott leszünk péntek este,szombat,és vasárnap este jövünk haza.Szóval így a soraimat végignézve lehet szombaton kellene apázni,mert vasárnap időbe haza kell érni,mert hétfőn ugye bölcsi. :roll: HIÁNYZIK NAGYON APA!!!!ÉS BELÜL IS FÁJ EZ AZ ÉRZÉS!NEM JÓ MOST NAGYON...DEPI DEPI DEPI... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép
mezsó
 
 

 
 

Kép

Kép

Mai képek csajomról :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Sziasztok



Képzeljétek Patrik átfordul 1-je óta hátról hasra és ma átfordult hasról hátra is :) Annyira ügyes kis babám :)


Nem tudtam elolvasni azokta amikről lemaradtam...majd bepótolom..

Remékem mindenki jól van..

AIDA: Gratulálok a költözéshez apával :)

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Na voltunk doktor néninél megkaptuk a 2 oltást ugy sajnáltam még én a gyereket vigasztaltam a védőnőmeg a dokinő engem én is ugy bőgtem :lol:
Még eddig elvan mérem a lázát folyamatosan ment felfele de még nincs 37se jo lenne ha nem is menne feljebb!

nyuszi nagyon ügyi a kis drága :wink:

Mezso nagyon cuki képek :)

Kép
kriszpiri
 
 


Kriszpiri
este pancsi után egy fél kúpot adhatsz neki.ha nem lázas akkor is. igy tuti nem fog éjjelre belázasodni.
Vendég
 


lekri tanácsa szuper,még annyiban egészíteném ki,mert krisznek még első baba lekri 8) ,hogy kúpot függőleges irányban felezünk,és nem vízszintesen.Mert csak ebben az esetben egyezik meg a 2 félben található hatóanyag. 8) Bocsi...védőnői vénám nem hagy nyugodni... 8) :oops: :lol:

krisz:
köszi a Blanka dicséretet,remélem Milán nem lesz lázas!!

nyuszi:
gratula Patriknak,valóban ügyes!!! :D

Kép

Kép
mezsó
 
 


hátra akkor lehet kötni ha már tartja a fejét.

Krisz: liliputi.hu

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


de az sem árt ha már ülni tud...én inkább csak akkor tenném a hátamra...gerincnek se jó ha erőltetik az ültetést.

Kép

Kép
mezsó
 
 


Lementünk 6körül boltba,igazából nem kellett volna,mert tudtam volna mit enni vacsira. :oops: De olyan mély depibe estem egész nap,még most se az igazi...De muszáj volt lemenni és finomságokat beszerezni és megpróbálom a lelkem vele vígasztalni... :oops: Nem nagy dolgok mert kakaós nápolyi,meg burgonyás Stickletti ropi... :roll: De valahogy mint azok a bizonyos nők,most én is úgy érzem,ha finomat eszek akkor azzal jobb.Ja és ettem egy olcsó kategóriás pálcikás jégkrémet is,és igen jól esett! :D :D Szóval így telt a délután...És még az is pláne az egészbe hogy Blanka előbb a nápolyis zacsit nyújtotta felém,hogy bontsam ki,meg is evett rögtön 3-at belőle,de már a ropit is felbontatta velem... :lol: :lol: :lol: Pedig én csak vacsi után akartam volna enni belőle. :roll: 8) Na mindegy,mert már így történt.Legalább visszahízom amit leadtam június 24 óta. :wink: :lol: :oops:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Beo, köszi a választ. :) Picasa programom van, de még nem igazán jöttem rá, hogyan kell használni. Majd próbálkozom. :wink:

Mezsó, Blankának nagyon szép szemei vannak! :D

Nyuszi, gratulálok az átforduláshoz! :D Nagyon ügyes Patrik!

Én pedig ma elmentem 3 volt osztálytársammal talizni, vittem Levit is hordozóban. Kicsit féltem, hogy fog reagálni ilyen hosszú útra nem mentünk még hordozóban. Hát az én kisfiam egy angyal!!! Egész végig nézelődőtt, magyarázott mikor kedve volt elaludt. Egyszer volt egy kis sírás mikor melege volt, de miután orvosoltam a problémát már semmi baja nem volt. Egy kisangyal volt! :D Imádom!

anitapo20
 
 


Köszi Anita! :wink: Kérdeztem a blogodban,ha gondolod akkor írhatod ide is priviben a választ! :)

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezso: én a kupot csak ugy kettévágtam mert amugy eltört és éles volt a széle.Az nagy baj volt?nekem nem mondta senki hogy kell
nagyon édes Blanka azok a gyönyörű szemei... :lol:

Nyuszi :gratulálok az átforduláshoz.Nagyon ügyesek vagytok.

Krisz:remélem nem lázasodtok be.

Róllunk: kevin mostanáig nagyon sirt ugy sajnáltam fáj az innye,ki se veszi a kezét a szájából,nagyon sir de kijött az 5. fogunk.Adtam neki egy kupot mert már nagyon sajnáltam.Most alszik.Remélem jobb lesz neki.
A fog nem csak addig fáj amig kibujik?

000kata
 
 


csajok, csak jöttem dicsekedni, mennyire szépséges nagy fiam van. képeket itt találtok http://bogyokank.blogspot.com/
Kaposváron készültek :)

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Sziasztok!
Mezso: Blanka gyönyörű!!!!!!

Rólunk: Kedden ismét nagyon nyűgösek voltunk, hasfájás, nyekergés.. Csak laza puki, semmi brutál ahogy szokot, és ici - pici kakkanat van.... :( Aztán úgy döntöttem szerdán hogy a tápszer mellé beficcentek egy kis baba vizet.. Hát az nagyon nem jött be... Kiköpte , fintorgot és még hasba is rugot... :D
Na akkor elő a baba tea.. Hát az annyira bejött, hogy becuppantott 75ml. és 2100-3:00ig aludt.. Már én kelltettem fel mert úgy megijedtem.. Előtte éjjel semmit nem aludtunk szinte, és nappal sem... Úgyhogy végre én is aludtam egy nagyot...
Csütörtök: Ma egész nap csak cici.. Úgy néz ki újra helyre jön, most olyan mintha szilikon lenne :D :D :D
voltunk védőnéninél.. 3900g a kicsi fiam :D Mikor haza hoztuk 2600g volt... Azt mondta a védőnő hogy a tápszertől fáj a hasa, és adjak neki mellé teát.. Mondtam: köszi rájöttem.... Ja ismét lepisilte a dokinőt :D


És ma is csak cici és cici!! Hála..... És újra nagyokat pukizik , és kakkant :D És nagyon jókat alszik...

KépKép

Viki
viki23
 
 


Sziasztok!Szeretnék hozzátok csatlakozni ha lehet én oktoberben töltöm a 21-et és most vagyok 12hetes pocis.Remélem befogadtok!Nagyon kíváncsi vagyok milyenaz anyaság 20évesen.Már annyira vártam hogy terhes legyek és kellett hozzá 2 év de összejött!!!:)

Judit

Kép

Kép
jucccy
 
 


Kata!
De jó h kijött a fogacska!Lehet h jön másik is,nem?Bár csak nekünk is kijönne iéyen hamar....

Beo!
Balázska angyon cuki!!!!

Viki!
Örülök h helyrejött a tejci!Na és a pici pocak se fáj már!!! :wink: Majd dobsz képet is :oops:

Juccy!
Üdv itt!Huuu,jó hamar beterveztétek a babát ha már 2 éve próbálkoztok!!!!Mikor mész legközelbb dokihoz?Hányinger,rosszullét van?Hogy viseled/viselted az első trimesztert.

annus11
 
 


Sziasztok!!

Szia Jucccy üdv itt :)

Na tudtam én h stram fiam van a szuri nem látszik egyáltalán már mikor haza jöttünk akkor se és se láz se semmi :)

Beo de kis husos Balázs nagyon cuki :D

kata grat az 5.foghoz

Mezso :) egy kis édesség nálam is szokott hatni mint a kiloimra mint a lelkemre de nemsoká otthon lessz apa ugy h nem lessz időd hizni nyugi :wink:

Erről jut eszembe még örültem szülés után milyen lapos lett a hasam a terhesség előtt nem volt ilyen de most az helyett h fogynék én egyre kövérebbnek látom magam :? :?
ugy nézek ki mint aki megint terhes Atival még csak egyszer voltunk együtt akkor se mentünk végig ugy hogy a korai kisteso kiesett igy csak bizom h lassan aránylag vissza nyerem majd régi formám!!
Zavar h alig találok magamra ruhát :( :(

Kép
kriszpiri
 
 


Viki jaj ki ne hagyjalak :D nekem is későn lett tejem de megindult most megint picit kevesebb van de már nem kell neki a tápszer inkább többször szopik és ez sokkal jobb sztem

Kép
kriszpiri
 
 


Hozok én is képet.Ezt a takarót nővérem csinálta,aztán va egy mosolygós kép és egy fáj a fogunk kép....

Kép
Kép
Kép

annus11
 
 


Látom mindenkinek egyen cumija van :D nagyon cuki képek Annus

Kép
kriszpiri
 
 


Felicitasban volt :wink: :lol:

annus11
 
 


Szia Annus!Én téged ismerlek már beszéltünk régen msn-en még a clostis topikból!!! :lol:
Akkor még jucus1013 volt a nevem.
Elég jol birom bár még kicsit ideges vagyok hogy nm -e baj lesz de tán csak nem.24-én megyek majd uh-ra.Olyan lassan megy az idő már olyan jo lenne érezni a rugdosásokat! :lol:

Judit

Kép

Kép
jucccy
 
 


szia juccy üdv nálunk, remélem jól fogod érezni magad. csodálatos időszak áll előtted, kicsit irigykedem :)

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Judit!
Aha!Akkor üdv újra itt! :lol: Örülök h sikerült!!!!
Igaz én már a 30 felé közeledek...na de mikor kezdtük a babaprojektet még a 20hoz voltam közelebb :wink:

annus11
 
 


Jucccy: üdv közöttünk,és nagyon boldog babavárást neked!! :wink: Gratulálok a jövevényhez!! :)

Annus:
édi Iza a képeken! :)

Kata: köszi a Blanka dicséretet!Te én nem igazán értem ám,hogy most akkor hogyan is vágtad azt a kúpot ketté? :lol: :oops: Örülök hogy kint van az 5.fogacska!! :) Hát amíg nincs kint teljesen a fog addig fájhat a növekedése...sztem. :roll:

Viki: köszi szépen a Blanka dicséretet! :wink: Nagyon örülök,hogy beindulni látszik a tejecske!!!Mi mondtuk hogy rendben lesz minden! :wink: Csodaszépen hízik Alexed! :wink:

Krisz: neked is köszi a kedves szavakat! :wink: Örülök hogy Milán végül jól viselte az oltást,és nem volt vele gond!!!

Kép

Kép
mezsó
 
 


Meglestem Balázst!! :) :) Édesek nagyon az új képek egy tünemény ez a gyermek. :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


és szavaztam is rá természetesen :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Apáról hírek a blogba. :oops: :)

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezso: kup: :lol: hát én se értem :shock: :lol: csak ugy ketté vágtam nem ott ahol bedugod csak ugy ketté :lol:

000kata
 
 


Köszönöm Lányok a gratulációt aranyosak vagytok!!!! :wink:
Hát már most nagyon várom hogy a kezemben foghassam a kismanónkat!Annyira szerettük volna már és mire a beavatkozáshoz kerültünk volna spontán jött magától.Már most nagyon nagyon imádjuk!!!!!!!Olyan jó érzés kismamának lenni pedig hogy nem szerettem őket és most már teljesen kivagyok virulva! :lol:

Judit

Kép

Kép
jucccy
 
 


Judit!
Ez nálunk is így volt!Mikor már mentem volna h na akkor nézzük h nincs e elzáródás,összejött Iza!És már alig vártam h kinn legyen!!!Vigyázz nagyon magatokra!!!

Mezsó!
Mit szólsz te ahoz h Izának nem a metszőfoga jön ki először?Olyan mintha kinn lenne a szemfoga bal felül :shock: Ma még nemis volt nagy sírás,szóval valószínű tegnap törhetett át!Szerinted???

Beo!
Balázskának mi van a fogával?Ami még az elején volt neki???Fog volt?Kinőtt azóta?

annus11
 
 


Blogomban van egy kis videó h Iza már mit tud a tornáztatón!Mindent megfog már,meg átteszi egyik kezéből a másikba a dolgokat!És pl mikor elmentünk még nem tudta megfogni azt a madzagot,most már igen!Kis ügyi :oops: :lol:
És van kép a blogombana fogról,vagyis arról amit én fognak gondolok! :wink:

Mezsó!
Mizu veletek?Olvastam a blogodat!!!Csupa jó hír,örülök!!!

annus11
 
 


anus láttam blogod nekünk is van kis "fehér izénk" nem rég jött ki majdnem ott mint Izának elöl!Hátul is van egy nagyobb az születése ota ott van.Mi azt hittük szájpenész de a doki mondta h nem!

Csütörtöki adataink: 4740g 57cm

Drágámnak 2napig nem volt széklete ez láthatoan zavarta nagyon ,olyan keservesen sirt mint még soha,de ma bepotolta épp tettem volna tisztába most épp az ágyon mikor kipakolt még szerencse h a saját ruhája alatta volt :wink: :D

Kép
kriszpiri
 
 


Kriszpiri!
Bennem is felmerült a szájpenészmde azt hiszem az máshogy néz ki!Akkor nektek is van már fogatok?Nő is az ami születése óta megvan?

annus11
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukkal próbálkozom...

Annus: kérdezted a fogat!!Simán lehet hogy Izusnak a szemfog akar először kijönni. :wink: Ami a nagykönyvben meg van írva,az csak a nagy átlag...De tudod,minden gyerek más és más... :) Blogot majd csak este lesz időm olvasni szerintem,mert most anyuéknál vagyunk...
Annus köszi hogy örülsz velünk együtt apa állapotának! :wink: Ami a blogba van,azon kívül még semmi új nincs,mert a rehab intézetben is hétvége van...ilyenkor nincs torna,semmilyen foglalkozás. :cry: Ezért is engedik majd hétvégékre haza apát,ha az állapota már megengedi...

Krisz:
szép méretei vannak Milánodnak! :)

Kép

Kép
mezsó
 
 


Sziasztok!Csak egy gyors bekukk!

nagyba zajlik az élet.Sajna már csak ritkán tudok jönni, de rengeteget gondolok rátok!Az ANTSZ engedélyére várunk csak.Már minden megvan.A bolt készen áll a nyitásra.A cumiktól a pelenkáig, egyszóval mindenben mi leszünk a legolcsóbbak.Összehasonlítottuk az árainkat a nagykerekével is.És olyan termékeink is lesznek, amiket még sokatok nem is látott, pedig létezik. :wink: Pl-az AVENT-től is a cumik meg a MAM-tól...csúcs, nagyon szépek.És lehet babakocsikat is rendelni,babaőr-ket, egyszóval,bármit amit a kismama szeretne.Mert ugye most nincs annyi keret,h.mindenből legyen a boltba.A kismama kinézi, mi megmondjuk,h.mennyibe fog kerülni,kb.hány nap mire kézhez kapja, előre ad 5o% a babakocsi esetében és kész.Gondolom így elég rugalmasak leszünk.Szeretnénk mindenki elvárásainak megfelelni. :oops:

Izus-napról napra gyönyörűbb!Szépen fejlődik!

Mezsó-hogy tetszik apának az ittlét?Nagyon örülök,h.kezdi tudni használni a kezét.Nagyon ügyes!Szuper,h.akarja!Mert ez a legfontosabb!Az akarat!
Blankus kék szemei lenyűgöznek mindig.Csodaszép lányod van!

juccy-gratulálok a babucihoz!Isten hozott a csapatba!Sok erőt és egészséget nektek!

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Hahhó!

Jaj, Iza naagyon édes!!! :D Hű se rég voltunk mi ilyen picik :P
Mezsó a blogodat én tudom olvasni? Kívéncsi vagyok, milyen az új helyen meg úgy általában!

Juccy! Üdv :) én is nemrég csatlakoztam be, és kb egyidős terhesek vagyunk :) én most vagyok 11 hetes (+ 2 napos)

Néztünk lakást, és annyira jó, hogy el voltunk ájulva, és a környéken a többi egyméretű lakásokhoz képest olcsó is! (lehet hogy benne van, hogy nem ingatlanközvetítőn keresztül megy a dolog, de nemhiszem hogy az 10 millát rápakol az árra)
Szóval úgy néz ki, megvan a helyünk. Csak azt nem kérdeztük meg, mikortól lehetne menni. De nagyon szuper, 4 háló van!

Najó, lefekszem, annyira fáradt vagyok valamiért.

elrenor
 
 


Eszter: persze hogy tudod olvasni a blogomat,csak írj egy e-mail címet,ahová meghívót küldhetek,mivel zárt. :) Lakásvásárlást terveztek,és már van is esélyes? :) Tök jó!!!Hová költöztök?

timcike: örülök,hogy alakul akkor a bolt,az ANTSZ engedély is csak meg lesz mostmár!!Nagyon szorítok,hogy minden okésan haladjon!!!Köszi a Blanka dicséretet! 8) Apának tetszik Nagykőrös,jobb mint a kh volt mindenképp,barátságosabb a környezet is,és hát azt mondta,hogy úgy érzi hogy mindenképp boldog,mivel az hogy ott van,az azt jelenti hogy hamarosan itthon van. :) :) :) Most arra hajt,hogy mihamarabb legalább hétvégékre itthon lehessen,merthogy ha az állapota megengedi akkor a hétvégéket velünk töltheti itthon.Én annyira örülnék ha erre már nem kellene olyan sokat várni. :) :) :)

Kép

Kép
mezsó
 
 


Timcike:de jó hogy már itt tartotok :lol: Remélem sikerül minden.Én is vásárolnék szivesen nállad csak messze vagy.Postautalással lehet majd?

000kata
 
 


Timci!
Nagyon gyorsan haladtok a bolttal!!!!!Majd dobj webcímet ha elkészült!!!Nagyon kíváncsi vagyok,remélem h bejön minden a ttervek szerint!!!


Köszi az Iza dicséreteket :oops:

Kaptam tegnap egy fényképezőt!Huuu de még milyet!Olympus E420!Szupi!!!!Apa beszervezte a családot és összedobták nekem!Jó borsos ára lenne amúgy!
Mondtam is h idén biztos jó kislány voltam ha ekkora ajándékot kaptam!!!!Még soha nem kaptam ilyen nagy dolgot egy kis szülinapra :wink:

annus11
 
 


Annus: De jó,örülök hogy ilyen jó ajándékot kaptál.Akkor jó sok képet csinálj :lol:

000kata
 
 


Kata-köszönjük szépen a jó kívánságokat! :oops: Igen, meg lehet oldani postázással is a dolgot.Még nem tudom,h.minek mennyi a postaköltsége, de ha már megvan a kiválasztott termék, akkor utána tudok nézni.

Annus-neked is köszönöm.Ránk férnek a jó kívánságok!Weboldalt még nem készítettem, de idővel az is lesz.Egyenlőre most csak az üzletre koncentrálunk.

Mezsó-kívánom nektek,h.minél hamarabb apa hazamehessen hétvégekre!Nagyon ügyesen halad.Remélem te is most már nyugisabb vagy.

Szép napot csajok!


Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


gyors bekukk

Annus nem nő csak ott van,doki nem mondta mi lehet csak annyit h nem szájpenész az tuti

Kép
kriszpiri
 
 


Sziasztok!

Na túl vagyunk az első bölcsis napon.1 óra hosszát voltunk,eddig nem csalódtam Blankusban. :wink: :lol: Jól telt a mai nap!!Cseppet sem zavartatta magát,nem nézte hogy ott vagyok-e,szerintem simán ki tudtam volna sétálni a szobából. :lol: 1óra alatt csak 1x bújt hozzám,és ennyi.És sírt amikor elindultunk haza!! :shock: :shock: :lol: Ment volna visszafelé... :shock: :lol: Amúgy ma derült ki számomra,hogy 2 hétig csak egy kisfiúval(Kendével) 2-en lesznek,majd utána jönnek még 2-en,és majd így leszünk egyre többen.A gondozónők is agyba főbe dícsérték Blankust,hogy milyen aranyos,barátkozós.Be nem állt a szája,mondta a magáét,egy pillanatra sem állt meg.Minden játékhoz odament,pakolt rámolt,minden kellett neki. :wink: És a szomszéd csoportszobával összenyílt az a szoba ahol Blanka csoportja van/lesz,és ott volt vagy 10-15gyerek...Állandóan át akart menni hozzájuk! :lol: :lol: Csomószor átszökött úgy kellett visszavigyem. :lol: Végül becsukták miatta a közös ajtót. :lol: Holnap 2 óra hosszát leszünk,ekkor még mindig ott leszek vele végig,szerdán a tervek szerint ott is ebédel a bölcsibe,és szerdán majd lesz egy kb.fél óra amikor majd már ott kell hagyni. :roll:

Voltam bent az alapellátáson,gondoltam csak nem hajtanak el...És nem is!!Mondta az aki a melóügyemben intézkedik,hogy holnap felhívja annak a körzetnek a védőnőjét ami majd az enyém lesz,odaadja neki a számom,meg elkéri annak a védőnőnek a számát,hogy utána tudjunk egyezkedni.De meg is beszéli vele,hogy hadd járogathassak jövő héttől be mellé,hogy egy kicsit belerázódhassak a dolgokba mielőtt totál egyedül leszek.Végre ennek a témának is adtam egy löketet.Elvileg holnap kapom a telefont a védőnő telefonszámával... :roll:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Hű, tökjó, hogy ennyire tetszik Blankának a bölcsi! Nemtudom, Julcsi mikortól megy majd, de szeritnem ő is hasonlóan reagál majd. Csak neki kell 10-15 perc, hogy ne legyen megszeppenve, de utána már ált. mindenhol elvan, meg sem áll ő sem :)

A lakás Nagykovácsiban van, és van az udvarában egy kicsi játszótér szerűség, amit Julika máris imád :P

És olyan mérges vagyok, már 1 hete hívogatok egy szakrendelőt, ugye a tehresgondozás miatt (kb 10 percre van tőlünk), és egyszerűen nem veszik fel. Sőt, volt egy nap, hogy egész délután foglaltat jelzett. Úgyhogy nemtudom hova menjek, de már eléggé időszerű lenne, még semmilyen vizsgálaton nem voltam, csak az az egy első UH volt. Magándokira meg nincs pénz, pedig tuti hogy ma is mehetnék már. Arrggghh.

elrenor
 
 


sziasztok!!
Gyors bekukk...


reni_24: Én emlékszem ám rád :)



Remélem mindenki jól van..Velünk minden oké....Tegnap este történt egy kis baleset...Patrik leesett az ágyról :( Pedig ott voltunk mind2-en..egy pillanatra nem figyeltünk rá....

De semmi baja nem volt..utánna 10percel (persze sírás után) már mosolygott is :)


Szerdán tudok jönni hossszabb időre..
Puszi mindenkinek!!

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Eszter: te ha 10 percre van tőletek az a terhesgondozó,akkor miért nem mész személyesen? :) Vonalzót nem próbáltál még azóta csinálni?Engem picit zavar,hogy most se látom hány hetes vagy,és Julcsira sem emlékszem már pontosan mennyi idős... :oops: Nagyon jó volna,ha lennének vonalzóid... :roll: :oops:

Nyuszi: szegény Patrik! :cry:

Beo üzent nekünk:
"Balázs kihagyta hason az alkaron való támaszkodást,most már fekvőtámaszokat nyom és közben sikongatva röhög,úgy örül neki.Puszi a fórumra.Beo"

Kép

Kép
mezsó
 
 


Apával előbb beszéltem pár percet,és azt mondta,hogy nagyon mondogatják neki nővérek,gyógytornászok hogy már hazajöhetne hétvégére már most a hosszú hétvégén,mert járni már tud annyira,de a combján a seb ahonnan a bőrt lenyúzták neki,még annyira gennyes,hogy emiatt az 1 dolog miatt kérdéses hogy haza jöhet-e már most a hétvégén.De felmerült a lehetősége!!!!Van remény!De jó is lenne! :roll: Mondtam apának,hogy próbálja mihamarabb rövidre zárni ezt a kérdést,és konkrét állásfoglalást kérni ebben az ügyben,mert így most a mézesmadzag rendesen el lett húzva előttem!!! :roll:

Kép

Kép
mezsó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?