Új privát üzeneted érkezett!

Vanda, Till: köszi! Akkor nyugszom. Csak olyan nem jó érzés, hogy valami nem teljesen oké.

Till: a 3000 a teljesen zárt, az első szám a méhnyak hosszát jelöli, a második a külső méhszájat, a harmadik a nyakcsatornát, a negyedik a belső méhszájat.Szóval nem rövidül, csak a külső van nyitva egy picit. A doki sem aggódott túlzottan, csak mondta, hogy vigyázzak magamra és lehetőleg ne csináljak nagybevásárlást egyedül.
Szegény Vackor! És szegény Anyukája! Igazából nem is tudom melyikőtöknek nehezebb!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Till!
Szegény Vackor! Párod miért ilyen kőfejű? Ha ki akarják közösíteni, úgyis ki fogják kezdeni valamivel (saját tapasztalat). Meg amúgy is azt írtad, hogy a nagyobbak bántják, nem a saját osztálytársai...
vovanda
 
 


Twist!
Az én dokim meg sem nézte szinte az Afp-met, a Hajdú doktornô által végzett uh annál inkább érdekelte! Sajnálom, hogy így rád hozták a frászt!

Hunci!
Sajnos nem tudok találkozni veletek 15-én...
Felújítás van itt nálunk, plusz itt alszik egy volt tanítványom a Sziget rendezvény idejében, mert most ô helyettesít ott engem.

Till!
Nincs senki aki elvinne téged Vackorhoz? Duplán rossz, mert ahogy a soraidból kiolvasom téged is nagyon megvisel a dolog. Sajnos nekem se jogsim se autóm :?

Nikó!
Ez már tényleg a finis!

Kép
lona1
 
 

 
 

Lona,
sajnos nincs :? (nekem jogsim ugyan van, de Apa újsütető batár nagy kocsiját totál nem merném vezetni - pláne kormányig érő hassal :oops:)

Vovanda,
elég konok, az tuti :oops: 16 éve vagyok már vele...

és sajna most sem tudok aludni :roll:

tillidian
 
 


Sziasztok!

Egyenlőre egy gyors életjel,tegnap hazaengedtek minket,nagy csodálkozásunkra.Noémi a születés utáni súlyveszteséggel 2 kiló alá ment,de épp visszahízott 2 kilóra,Balázs pedig 2240 volt,de a gyerekorvos azt mondta,szépen szopiznak,híznak,teljesen jól vannak,ezért 4 naposan már jöhettünk haza.Elmondhatatlan a boldogság :D

Megismertem végre Skriszt is,és a gyönyörű Eszterbabát,meglátogatott Till is,Babáról viszont sajna lecsúsztam,későn olvastam,hogy benn van Skrisznél..

Még nem olvastam vissza,megpróbálom majd pótolni,ha sikerül.

Köszönöm mindenkinek a drukkokat!
Vendég
 


Till!
Nem tudlak elvinni... Bocsi, kimondom: én tutira kiverném a pasimnál a balhét. ..
vovanda
 
 


Nyulasz: üdv itthon! :D Nagyon ügyesek vagytok! Várjuk ám a beszámolót, majd, ha hagynak egy kis időt a gyerekek! :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Csajok, nagyon szépen köszönöm, amiket írtatok!:))
Úgy megnyugtatott a dolog, hogy másnak is van ilyen és hogy fals pozitív. Nekem amikor levették a vért éppen napi 3x2 progit (utrót) kellett szednem, olvastam, hogy megdobja az eredményt. És van egy enyhe inzulin rezisztenciám is, az is talán ront a dolgokon. Ja és már majdnem a 17. héten vették (16. hét + 6. napon), mert sajnos a dokim elfelejtett időben beutalót írni és így csak későn tudtam menni.
Till, szintén a Péterfyben hozták rád a frászt? Ismerős szitu...
Holnap megyek be az eredményért. Azt sem tudom, hogy magas-e vagy alacsony. De szerintem magas lehet a progi pótlás miatt.

Nyulasz te itt??? De szuper!!!!!!!!!!! Nagyon ügyi vagy, hogy már hazaengedtek titeket! Tündériek az ikrek! De jó lehet babázni!

Skrisszel mi van?
Vendég
 


Nyulasz! Le a kalappal előttetek! Gratulálok még egyszer, gyönyörűek a babák!

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Nyulaszkám: nagyon ugyesek vagytok, gratulalok a hazaengedeshez!
Balazs baba es Noémi baba olyan édesek, meseszépek! :)

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Nyulaszka!
Kívánom, hogy nagyon jó kisbabák legyenek a kis picúrok!!! Még egyszer gratulálok!

Twist!
Tényleg ne aggódj, én is sok olyanról tudok, hogy hamis az AFP.

Nikó!
Tényleg már nem sok van neked sem. :)

Nálunk: Két napja mintha hasfájósak lennénk. Remélem csak ideiglenes. Lehet a csipkebogyó tea? A gyerekorvos mondta, hogy ha gyakrabban éhezik meg Litti mint kéne, akkor adjak neki egy kis csipkebigyó teát. Úgy döntöttem maradok a forralt víznél. Hátha a teát nem viseli jól.

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Ja igen, raktam fel pár képet a gmailra. Till közreműködésével. :) köszi

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Sziasztok Lányok!

Bocsi csak egy gyors bejelentkezés mert vendégeim vannak.

Nyulsz drága hatalmas gratula nektek!!!
Remélem Skiszék is haza jöhetnek mostmár!!!!!!

Tilli szegény Vackor ha úgy gondolod szerintem is hozzátok haza, így talán jövőre elmegy még egy másik táborba, nehogy egy életre rossz emlék legyen neki!

Timi akkor szigorú fekvés tényleg tessék betartani!!!!!
Sajna én nem értek az adatokhoz amiket írtál de biztos nem lesz semmi baj!

Twist én is csak Hajdú doktornőt tudom ajánlani én most voltam nála a 12. héten genetikai UH-n és vérvételen, nagyon alapos és tuti eloszlatja a kétségeiteket!!!!!

Lois köszi bizti nem a szívhangot találtuk meg bevallom csak vízet használok amit írt de lehet, hogy veszek zselét! :wink:
Te binbóvédőt még nem próbáltad a szopihoz?
Barátnőm azt használta végig és jól bírta!

Nálam semmi extra valamennyit tudok enni és jól is érzem magam.
A hasam nagyon cuki alakulgat.
Még nem tudom mikor megyek megint UH-ra ma bejelentkezem a nőgyogyihoz ahogy megbeszéltük.
Remélem rendbe van minden olyan rég kukucskáltunk be! :roll: :oops:

Puszi mindenkinek ha tudok jövök még!

Kép

Kép
raniko
 
 


Felhívtam az Istenhegyi Klinikát és sajnos csak 31-ére van időpont. Addig elmegyek holnap egy másik UH-ra. De az Istenhegyire is menni fogok, csak az még két hét. Holnap, a lelettel a kezemben újra kell telefonálnom, mert nem tudjuk, hogy magas-e vagy alacsony az AFP. Lehet, hogy akkor bezsúfolnak valahogy korábbra is. Nagyon aranyosak voltak, ők is megnyugtattak, hogy nem kell megijedni, nagyon-nagyon sok kismaminak rossz az AFP eredménye. Egyre nyugisabb vagyok:)

Raniko, örülök, hogy jól vagy és hogy tudsz picit enni már. És a pocid is alakulgat, aranyos lehet:)
Most látom, hogy Valentin napi kisbabád lesz:)
Vendég
 


Életjel! :lol:
Eszter jóllakottan, mosollyal az arcán alszik a kiságyban. Gyorsan próbálok kipakolni a táskámból, arra még nem volt időm. Sőt, ma még nem is ettem. :lol: Majd dobok képet, szerintem gyönyörű. De hát én a mamija vagyok, persze, hogy szép. De láttátok volna, mikor megszületett. Olyan csúcsfeje volt, hogy komolyan megrémültem tőle. A dokik meg mondták, hogy milyen édes kontya van. Köszi.... Hál istennek elmúlt. :D
Puszi mindenkinek, majd jövök még!

skrisz72
 
 


Üdv Itthon a friss Mamiknak!!!! :D :D :D :D

Nyuszikám!
Már olvastalak hajnalban is, de tudod szokásos egykezesség, írni nem volt érkezésem :wink:
Ügyesek vagytok, pikk-pakk szülés és már itthon is, szuper!!!
Kisnyuszik nagyon édesek! :D

Skrisz!
Nagyon várom a képet!! :D
Gratulálok Nektek, klassz végre otthon igaz?? :)
Szóval kis csúcsfej volt, hihi :D Én is rögtön azt néztem az enyémen :wink:

Rani!
Én nem zselét hanem olajat használtam, olyan gél állagút, aztán szétkentem a pocimon és meg is volt az esti ápolás :)

Félreérthető voltam:
Szóval nekem már rég nem sebes a mellem, semmilyen irritáció nincs rajta, csak fáj szimplán. Nem is igazán a mellbimbó, inkább az udvara, meg úgy a szövetek az egész mellemben általában. Lehet ez teljesen normális érzés, csak még nem szoktam hozzá, hogy a mellem ilyen funkcióban működik :roll:

Katerina!
Csipkebogyó tea? Nekem ez új. De szerintem a pocakfájás az nem a "mintha" kategória, az elég markánsan jelentkezik. Az hogy kicsit tekereg meg nyekeg kakiláskor stb. még nem "hasfájósság". De ez persze csak magánvélemény.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Én is rakok pár képet KisZéről:
Kép

Kép

Kép

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


G-mailre tettem többet is :)

Katerina!
Megnéztelek, nagyon szépek vagytok!! :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois: teljesen elolvadtam!!!!! :) :) :)

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Amina!
Köszönöm :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois, szééép!

Till, köszi, szép vót jó vót, köszönöm ennyi...anyóssal voltam együtt, ma ordítás közepette elküldtem a lakásból haza :oops: úgy ordítottam vele itthon , hogy a szomszédom is előjött :oops:
a lényeg, ő nyaralni jött én meg ne adjam od a gyereket, de ezt nem a nyaraláskor mondta, hanem tegnap este, utólag.köszi.hát hogy nem adom többet oda a gyereket az tutkó.
amúgy Lelle szép meg minden, de qva hideg volt a víz, sebaj, pancsoltam eleget :oops: Hunor is :lol:
Vendég
 


Lois: csodáááááás! :)

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nyulasz, Skrisz!!!!! :D :D :D
Isten hozott Titeket "itthon"!!!! :D :D :D De szuper!!!! :D
Már nagyon vártuk, hogy gyertek! :wink:
Kellemes akklimatizálódást!!! :D

Hunci,
sajnálom :oops:
Anyós :twisted: sajna tudnék én is mesélni :?

Lois,
gyönyörűűűű :D
(valszeg nekünk mégsem fog beleférni az a fotózás a keretbe...az őssejt meg a szülés már 220 körül tart :oops: )

Twist,
igen, Péterfyben szeretnek AFP-vel riogatni :?
(én azt csinálnám, hogy az Istenhegyin meghagynám a számom, hogy ha bárki lemondja, hívjanak be helyette! Anno így jutottam be a MM-be 1 hónappal hamarabb!!!)

Kat,
csipkebogyó tea? :roll: Ez új...én mindig édeskömény teát adtam, attól nem volt gond :roll: Képeket minnyán' nézem! :D

Vovanda,
megtörtént :? - most mosolyszünet van :twisted:

tillidian
 
 


Sziasztok,

Nyulasz, gyönyörűek :D

Skrisz, örülök az életjelnek! Képet várom nagyon :wink: De csak szép lehet...

Lois, olvadás...nagyon szépek ezek a képek!

Hunci :twisted:

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


próba

Kép
Vendég
 


Hunci,
átvetted a táblát? :D Köszönjük! :D
(Skrisz hadd babázzon :wink: )

Jön az utánpótlás! :D
Keny UH-ra vár, és Lorinának ma ET+8-on pozitív a tesztje :D

tillidian
 
 


Till, igen, egy időra, mivel szept6-tal megyek vissza melózni, ráérek :lol: amúgy most rakosgatom össze a dolgokat, szóval még csak próbálgatok, ma lesz még néhány próba fent, mert el kell találnom a méreteket is.Meg készül a babás tábli is, az olyan szép volt és hiányzik.
Lorinát még nem merném berakni, mert írta vérzik, és én amikor táblákat csinálok, a biztosra akarok inkább mennni, én sem szerettem, hogy rögtön átraktam és esetleg neadjisten, érted....de szted berakjam?

kérem , aki nem lesz benne, majd a megfelelő adatokat küldje el nekem és a baba első képét is!Ahogy láttam, Hannáék ott az utolsók, azóta születtek páran :lol:
Vendég
 


sziasztok!
jól belehúztatok az írásba! :shock: :wink:

Nyulasz,
máris otthon :D :D , máris itt! :D
nagyon édesek a kis Nyúlbogyóid! :lol: tényleg mennyi haj! :wink:

Twist,
én ehhez már hozzátenni nemigen tudok, többeik mindent leírtak és megnyugtattak! :)
annyi, hogy olyat is hallottam, hogyha volt kis vérzéske a koraterhességben, akkoris eltérhet az érték, de nem tudom, mi igazság vagyon ebben ... neked volt?

Krisz,
ti is végre otthno! :D
a csúcsfej nem szokott maradni! :)

Tilli,
ha hazahozzátok, hogy fogják kiközösíteni, ha már nincs ott? :?

Hunci,
anyós :roll: :(
jól lerendezted!
szombat még több okból bizonytalan :oops: , de szeretnék!!
+ált. délután a legnyűgösebb :roll:

Timi,
:? vigyázz magatokra, tényleg óvatosan!
szerintem nem záródik vissza a méhszáj, ha egyzser kicist is kinyílt, de tény, hogy simán lehet vele teljes terminusig is húzni.

Lois,
szépek vagytok! :D első képen az a pozitúra :lol:
nézem majd a közöst is!

Katerina, te képeidet, vagyis Litti képeit is! :)
én nem adtam/adok se teát, se vizet! cici! :wink:
angel37
 
 


Hunci,
sztem is hadd várja meg a vvtelt Lorina! Reméljük a legjobbakat!!!!!

Angel,
ezek az osztálytársai :oops: tehát szeptembertől megint együtt "nyomják"...(egyébként sem népszerű Vackorom, mert ezek ilyen egyke pesti fiúk, elég vadócok, olyan meséken nőnek, amiket én nem is engednék megnézni :shock: Vackorom meg jószívű, érzelmes gyerek, rák jegyű :P - én nem bánom, hogy ilyen!!! Engem is világ életemben kiközösítettek, még középiskolában is, és egyetemre ez egy csapásra eltűnt!!! Már csak rossz emlék, hogy milyen gonoszak is tudtak lenni a kortársak :oops: (akik közül megjegyzem: az én normáim szerint egyik se vitte semmire :oops: )

tillidian
 
 


Hunci: kiegészíteném az adatokat a táblán, mert látom hogy a felét elhallgattam. 33 éves vagyok és IR-es is, lombikok előtt pedig volt 2 inszem is. A nevek: Hanga és Alexa.

Katerina:megnéztam a képeket, egy tünemény a kislány!

Skrisz: alig várom, hogy tegyél fel képet Eszterről!

Na, nekem felhívta a doki a figyelmem, hogy kis vérezgetés, rózsaszínezés lehet a kúptól, ami nekem szokott is lenni még a punkció előtti Klionozástól, de hogy már mindjárt az elsőtől vérezgessek, az nem túlzás?! Hogy én ezt mennyire utálom! :twisted: Sosem kapok el semmit, most meg a legrosszabbkor. Grrrrrrrrrr

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Skrisz, de jó, hogy jelentkeztél és itthon vagytok!:))) Alig várjuk a képeket és a beszámolót!

Lois, ezek gyönyörű képek, teljesen elolvadtam! Hol készítenek ilyen meseszép fotókat?

Angel, összeírtam mennyiféle dolog okozhatta nálam az eltérést. Igen, volt vérzésem, mert az utrót hirtelen csökkentették nálam.
- elhalt ikerterhesség volt (mivel a másik baba méhlepénye is megvan még, tehát volt másik baba, ugye, 2-t ültettek be a lombiknál),
- 3x2 utrót szedtem akkoriban,
- a cukrommal is lehet valami (pl. 4-6 hét alatt hirtelen sokat híztam) és inzulin rezisztenciám is van,
- nem biztos, hogy időben vették le, már majdnem a 17. héten jártam (másnap töltöttem be),
- volt koraterhességben vérzésem.
Gondolom, hogy a magas életkoromat és a lombikozást beleszámolták, valamint a nagyobb testsúlyt is.

Hunci, jó a tábla, köszi!

Timi szegénykém, mit kaptál el? Nem gombásodás véletlenül? Reméljük, hogy pár nap alatt elmúlik.
Vendég
 


Twist: szerintem magas lehet az AFP-d és pont azért mert ikerterhességnek indult. Nincs ott semmi gond. :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi, szerintem is.) Kezdek megnyugodni. Már a hasam sem feszül. Sőt az étvágyam is visszatért. :wink:
Vendég
 


Sziasztok!!!

Twist köszi te meg tényleg nyugodj meg!
Egy barátnőmnek magasabb volt az értéke és teljesen egészséges kislánya született!
Szóval az időpont már megvan Hajdú doktornőhőz és ez szupi!

Lois háááát ezek a képek KisZéről fantasztikussak!!
Nagyon édes baba!
Köszi a tippet még ninics zselé se olajam de felbuzdulva arra, hogy egésszen alul keressem nem bírtam ki és bevizezett pocakkal kipróbáltam!
Éééééééééééééééééééééééééésssss szinte egyből tutire megtaláltam!!!!!! :wink:
Sokkal gyorsabb volt mint az enyém, pont olyan mint az UH-n! :lol:
Köszönöm!

Nagyon halk gratula a két friss kismamihoz remélem hamar csatlakoznak!

Ma beszéltem a nőgyogyimmal és szintén a Géndiagnosztikával a 18.hetes genetikai UH miatt.
Kaptam időpontokat!
Jipíííííííííííííííííííííííí!

Kép

Kép
raniko
 
 


ÓÓÓÓÓ bakker!

Skrisz Drága de hülye vagyok!
Nagyon örülök, hogy othon vagytok Esztikével és tele a pocója!!!!! :lol:

Hunci köszi a táblát! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok,szép estét mindenkinek!

Friss Kismamik!
Örülök,hogy otthon vagytok! :D

Twist!
Ahogy olvastam az okokat a lehetséges rossz AFP miatt és megláttam az elhalt ikerterhességet....na,ott szinte "meg is álltam". :wink: Ez elég nagy indok magában is!Minden rendben lesz!

Timi!
Sajnálom a bacit. :? Remélem hamar elmúlik!

Lois!
Fantasztikusak a képek! :D

Timi!
Csak ismételni tudom a többieket,hogy ha a külső nyitott,akkor az nem gáz!De azért csak óvatosan!!!!

Till!
A gonosz osztálytársak az én tapasztalataim alapján sem vitték sokra. :?
Vackor hogy van?

Én ma voltam a dokimnál.Minden okés,Kistesó szépen fejlődik,jó nagy baba...a 12. hétnek megfelelő méretei vannak. :shock: Megkaptam a házifeledatot.....vv.,EKG.Az Istenhegyire genetikára és komb. tesztre 26-án megyek.
Ennyi futotta most tőlem.....Álmosság van....

Puszi és további szép estét mindenkinek

Ági

pálgi
 
 


Pusszancs!

pálgi,
köszi, aranyos vagy! Vackorral most beszéltem, jobb a kedve, már mesélt is a napi élményekről :P - de vágja a centit :roll:
Szuper, hogy ilyen szép nagy a Kistesó!!! :D

Twist,
minden ok lesz! :wink:

Timi,
enyém AFP alacsony volt (és szintén iker terhességnek indult :roll: ),
de ezzel ugye nem foglalkozunk! :P

lencsim rengeteget mozog! Már irányba fordult, de mintha neki is 100 lába lenne, mint a bátyjának volt pocaklakóként :shock: :lol:
(sajnos rettentő fejgörcsöm van egész nap :oops: és gyógyszer ugye nuku :? )

tillidian
 
 


Till: tényleg nem foglalkozunk holmi AFP-vel! :D Nekem is fájt egész nap a fejem, biztos jön valami front. Ma valahogy az gyerkőceim is sokat mocorogtak. Imádom, még akkor is, amikor a jobb oldalamon nyomnak valamit, amitől csillagokat látok. :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Tilli,
jaa értem, bocs, nem esett le, hogy osztálytársakkal... :oops:
a kiközösítést nálunk az osztályban, általánosban, nem úszta meg senki, vki mindig soron volt, ment a gonoszkodás... :roll: lesz ez még máshogy, ahogy anyu példája mutatja! :wink:
jó, hogy jobb a kedve! :D akkor marad? :wink:

Twist,
ez elég meggyőző, hogy megnyugodj :wink:

Pálgi,
hű, szép méret! :)
grat, hogy minden OK amúgy!
angel37
 
 


Nyulasz – még 1x gratula a kisnyulakhoz, nagyon szépek, büszke lehetsz!!!!

SKrisz – örülök, h már otthon vagytok, várom én is a képeket a gyönyörűségedről!

Till – hol is táborozik Vackor? Én is tuti, hogy kiverném a hisztit, mondjuk én mindenhova odatalálok, tehát már el is mentem volna érte, de ha gondolod adok kölcsön GPS-t, hogy oda találj :D

Lois – szépek vagytok nagyon :D

Kép

Kép
leo50
 
 


Lányok, nagyon aranyosak vagytok! :P
(Tudom, hogy OFF a tábor sztori, de annyira kikészültem tőle :oops: - ma egész napos mélyvölgy - ééphogy nem bőgtem -és nem tudok aludni sem :oops: - asszem, máskor inkább logikusan kezelném a szitut, most meg totál érzelmileg, nem ismerek magamra :shock: - lehet, terhes vagyok? :roll: :mrgreen: :mrgreen: )

Angel,
igen, marad, én meg ülök egyik helyről a másikra

Leo,
Paks mellett vannak...igen, egy GPS jól jönne :roll: :P
Ti hogy vagytok? :P

tillidian
 
 


Köszi Lányok a dicséreteket, elspájzolom a Kölöknek, hogy majd növesszem az egóját :) :wink:

Hunci!
Ez nem volt épp sportszerű az anyósodtól..... én is szeretem mikor így utólag valamit "szemrehánynak" :?
Szerintem azt a lányt, Lorinát a páros fórumból még ne rakd be, nekem volt ilyen "villámlátogatásom" a babavárós táblában anno', elég szomorú volt, mikor onnan törlődtem :(

Timi!
Én is nyitott külsővel csináltam végig, igaz én csak az utolsó 10 hetet, aztán nyitott külső-belsővel sem akart kibújni magától a Kiskrapek... ergó ez még nem jelent semmit sem. Azért vegyél vissza az iramból :wink:

Twist!
Nekem se lett jó az AFp-m, alacsony volt, de senki sem foglalkozott vele, kombinált teszt jó volt, meg rendben voltak a genetikai UH-k az a lényeg.
A képeket egy Nagy Hajni nevű fotóslány csinálta. Többünk fordult már meg nála innen a fórumról, csodás képeket csinál újszülöttekről, meg nagyobb babákról is. Sőt kismamákról is :) :)

Rani!
Örülök, hogy meglett a szívecske :) Zselével, vagy olajjal még könnyebben meg fogod találni, akkor is ha épp elbujdokol :wink:

Pálgi!

Tyűha, hogy nőttetek ilyen nagyra?? :shock:

Till!
Örülök, hogy Nagy fiad jobban érzi magát, sajnálom, hogy ilyen tré közösségbe került.... de azért vannak barátai is remélem......... :roll:
Nekem ha fájt a fejem egy fél Algopyrint azért simán bevettem :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Jó reggelt!
Till, tényleg a fiacskád jobban érzi magát? De jóóóó!

Nem tudjátok véletlenül, hogy a Péterfyben a terhesgondozás hány óráig van? Nem akarnék túl korán menni, mert utána ott kell sétálgatnom a városban az UH-ig.
Remélem, hogy minden rendben lesz. És olyanra megyek, ahol 4D van és kapunk képeket és dvd-t is, apuci is jön, szóval még a végén egész jó lesz a dolog:) Bízom benne.

Skrisz Esztikéjéről nagyon várom a képeket! Biztos nagyon szép lehet!

Lois, a fotók olyan gyönyörűek, mintha festmények lennének, simán el tudnám képzelni bekeretezve a gyerekszoba falán őket.
Vendég
 


Lois!
Gyönyörű fotók, ki csinálta?

Till!
Úristen, de ismerős. Nem bak vagy véletlenül? Általánosban-gimiben állandóan csesztettek engem is (a fő baszogató nem vitte semmire :D), egyetemre rendeződött. De mai napig rossz emlék, osztálytalálkozón nem is voltam most legutóbb...
Ja, és Balu nekem is rák. Hiperérzékeny. 8)
vovanda
 
 


Sziasztok!

Pálgi ezeket a méreteket nem semmi! :shock:
Gratulálok a jó eredményhez.
Hajdú doktornő meg szupi szóval neked is izgi lesz az aug. vége! :wink:

Tilli remélem jobban vagy lelkileg hogy Vackor nincs még otthon.
Én tuti addig hisztiztem volna míg el nem mentünk volna érte! :roll:
(én már csak egy igazi Kos vagyok :lol: )

Lois igen szupi volt és veszek is zselét vagy olajat de itt vidékiába sajna nincs! :roll: :lol:

Na megyek ma megint jön egy banda akik lassan itt lesznek és elvileg sütögetünk de az a car idő hááááááát! :roll: :( :?

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani!
Sima babaolaj teljesen tuti, azt csak kapsz valahol :wink:

Twist!
Igen, lehet 1-2 kép ott fog landolni :)

Vanda!
Ő művelte:
http://blog.egyetlenem.hu/categories/ujszulott//
:)

Na megyek, mert nyekeg a ded.... ja, már akartam írni, nagyon szereti a hintát, nekünk bejött :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok! :P

Twist,
nem tom, meddig van a Péterfyben a terhesgondozás pénteken (talán délig), én mindig szerdán szoktam menni, mert akkor egész nap!

Vovanda,
bika vok :wink: (de a bak jegyűek igencsak közel állnak :P )

Lois,
erre készülhetsz: rák pasik hyperérzékenyek (pozitíve értem!), óriási szívük van :D. Nagyon anyásak, Vackorom emiatt sebezhető...
Kiemelkedően okosak, kiváló a memóriájuk...szóval "feladatok" :D


Raniko
:D
(én meg sajna inkább magamba fordulok ilyenkor és kínlódom :? -erről kell leszoknom!!!)

4-re megyek dokibácsihoz :P - ja, és beszéltem a szülésznővel, nagyon örült nekünk :P (Vackor is nála született), 36. héten NST randi :P

tillidian
 
 


Visszaolvastam.
Köszönöm szépen a sok gratulációt és drukkolást. Tegnap baromi nyűgös napunk volt, nem tudtam jönni. Én elég szarul vagyok, középsúlyos vérszegénységem van. Nem ajánlották fel a vért, azt mondták, egyek elevitet. Szédülök, izzadok, vibrál a szemem. Hulla sápadt vagyok. Na de elég a nyavalygásból!

Rani, örülök Túrógombóc jó eredményének, igazán helyes a fotókon.

Twist, remélem csak ijesztgetnek az afp-vel. Nekem Hajdú doktornő azt mondta, hogy ha car az eredmény, dobjam ki.

Tilli, örülök, hogy megismertelek, köszönöm a látogatást. :D

Kép

skrisz72
 
 


Skrisz!
Gyönyörű ez a Kicsilány!! :D :D :D
Sajnálom, hogy szarul vagy, nekem azért ennyire nem volt gáz.... :shock: Mennyi a hematokritod és a hemoglobinod?? Én nyomattam rá a vasat ezerrel, meg olyan multivitamint amiben mindenből jó nagy dózis van. Az elevit elég erre??

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Skrisz: szépséges a kislányod! :D Jobbulást neked!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: