Új privát üzeneted érkezett!

szabccsi írta:Én is megyek UH-ra a 9. héten, voltam az 5.-en, ott csak petezsák volt, aztán a 6. -on, majd kéthét múlva 9,5 hetesen, és 12 hetesen a kórházi kötelező nyaki redőre, és ha az megvan, akkor mehetek integrált tesztre.

És az integrált teszt neked pénzbe kerül?
Mert a Rókusban ingyenes.
Vendég
 


vivi

Gratula a nővérednek.
Akkor nálatok is baby boom lesz!!
Nálunk is. A hugim október végén szül :D

málna2162
 
 


A Rókusban miért ingyenes?

málna2162
 
 

 
 

Na, lassan megyek a nagyokért oviba. Kicsim már órák óta alszik.
Citromfagyi:
2-3 pohár natúr joghurt
1-2 citrom (ízlés szerint, nekem most a nagyon citromos jön be
cukor (méz, vagy amit akartok bele édesíteni)
összekeverni és be a fagyasztóba!
Tutijó émelygés ellen!!!!!!!!
Ja, én a reszelt héjából is tettem kicsit bele!!!!!
Vendég
 


Nálunk 29.000 Ft.
Azt mondta a védőnő, hogy azért kell 2*2-t szedni, mert gyerekeknek napi 1 db, és akkor elengedő egy terhes anyának!
Szóval ez akkor hülyeség?

Kép + 1 nap
Kép
szabccsi
 
 


szabccsi

ahány ház annyi szokás :wink: na meg a papné :wink:
Nekem az orvos határozottan megtíltott bármilyen terhes vitamint. Azt mondta egy sok friss zöldséget, gyümölcsöt, egyek változatosan.Ráérek a gyereket akkor felturbózni amikor már megszületett

málna2162
 
 


málna2162 írta:A Rókusban miért ingyenes?

Nem tudom. Nekem a terhesgondozáson mondták. De még máshol is, valaki írta, talán az Istvánban?
Be kell jelentkezni, kb egy héttel előbb és csak beutaló kell a dokidtól.
De az integrálttal kapcs. nem vagyok biztos, a kombinált tesztről beszélt a dokim. Ma fel is hívtam őket és mondták, hogy elég a 11. héten jelentkezni.
Azért elég durva, nem?
Vendég
 


Szerintem a kombináltat csinálják ingyen,legalábbis a legtöbb helyen ezt olvastam.
Tényleg durva :shock:
És ha kifutsz az időből mert épp, nem volt hely?Mit csinálnak?Széttárják a karjukat?

málna2162
 
 


szabccsi írta:Nálunk 29.000 Ft.
Azt mondta a védőnő, hogy azért kell 2*2-t szedni, mert gyerekeknek napi 1 db, és akkor elengedő egy terhes anyának!
Szóval ez akkor hülyeség?

Szabcsi, nehogy már kifizess annyit! Jelentkezz a Rókusba, ott ingyenes!
azért ez olyan gáz, hogy végülis miért fizetek tb-t, ha mindenhol perkálni kell...
Bocsánat, de én ezen úgy fel tudom húzni magam...
Forever kids, hát nem tudom, nézd meg neten az összetételét és hasonlítsd össze egy terhesvitaminéval!
Van-e benne elég folsav, jód stb...
Na pá én léptem.
Vendég
 


málna2162 írta:szabccsi

ahány ház annyi szokás :wink: na meg a papné :wink:
Nekem az orvos határozottan megtíltott bármilyen terhes vitamint. Azt mondta egy sok friss zöldséget, gyümölcsöt, egyek változatosan.Ráérek a gyereket akkor felturbózni amikor már megszületett

Igen ez most még megy is... télen majd eszünk banánt meg narancsot.
:)
Vendég
 


vivi123 írta:
málna2162 írta:szabccsi

ahány ház annyi szokás :wink: na meg a papné :wink:
Nekem az orvos határozottan megtíltott bármilyen terhes vitamint. Azt mondta egy sok friss zöldséget, gyümölcsöt, egyek változatosan.Ráérek a gyereket akkor felturbózni amikor már megszületett

Igen ez most még megy is... télen majd eszünk banánt meg narancsot.
:)


:lol:
Narancsot tuti nem fogok.Mátéval annyi narancsot ettem, hogy azóta rá sem bírok nézni :shock:

Nekem 25.000.- lesz az integrált...
Eddig sehol nem találtam ingyenes helyet, csak ha ott szülök, de akkor is inkább a kombináltra írták

málna2162
 
 


Mi a véleményetek a köldökzsinór vér levételről?
Máténál nem tettük meg, de most valahogy szöget ütött a fejembe, hogy mi lenne ha...

málna2162
 
 


Én is zöldség/gyümölcsöt eszek. A dokinőm is azt mondta, hogy nyáron nem szükséges, egyek sok zöldséget és gyümölcsöt.

Az intergrált teszt az egy második vérvételt tartalmaz egy későbbi héten? Ha a kombinált teszt nagy mértékben pozitív, akkor nem ajánlják a további teszteket. Ugyan ez nem 100%-os pontossággal mér, d a 97% sem rossz, sőt.

Én a foreverben azért nem hiszek, mert tiszta marketing. Nem az összetevői zavarnak, mert azok akár jók is lehetnek, de irreálisan magas árakat kérnek el. Vannak nem ennyire bereklámozott készítmények, amik hasonló összetételűek, és nem kerülnek vagyonokba. Egyszer alamusz módon meghívtak egy termékbemuatatóra, toborzásra, teljesen félrevezettek, hogy mi lesz. Baromira kiábrándultam, hogy az időmet raboltál, a gyereket rá kellett bíznom valakire, és ott derül ki, hogy miről is van szó. Eleve úgy indítottak, hogy otthoni munkalehetőséget kínálnak. Ja, és a bemutatón folyton arról beszéltek, hogy ha belépünk, akkor rövid időn belül milyen sok pénzt lehet vele keresni. Szóval, én ezért sem szimpatizálok ezzel a termékkel, mert személyesen is megtapasztaltam, hogy a pénzről szól.
Vendég
 


Az integráltnál több mindenre szűrnek, én ezért választottam ezt

málna2162
 
 


angie34 írta:Én is zöldség/gyümölcsöt eszek. A dokinőm is azt mondta, hogy nyáron nem szükséges, egyek sok zöldséget és gyümölcsöt.

Az intergrált teszt az egy második vérvételt tartalmaz egy későbbi héten? Ha a kombinált teszt nagy mértékben pozitív, akkor nem ajánlják a további teszteket. Ugyan ez nem 100%-os pontossággal mér, d a 97% sem rossz, sőt.

Én a foreverben azért nem hiszek, mert tiszta marketing. Nem az összetevői zavarnak, mert azok akár jók is lehetnek, de irreálisan magas árakat kérnek el. Vannak nem ennyire bereklámozott készítmények, amik hasonló összetételűek, és nem kerülnek vagyonokba. Egyszer alamusz módon meghívtak egy termékbemuatatóra, toborzásra, teljesen félrevezettek, hogy mi lesz. Baromira kiábrándultam, hogy az időmet raboltál, a gyereket rá kellett bíznom valakire, és ott derül ki, hogy miről is van szó. Eleve úgy indítottak, hogy otthoni munkalehetőséget kínálnak. Ja, és a bemutatón folyton arról beszéltek, hogy ha belépünk, akkor rövid időn belül milyen sok pénzt lehet vele keresni. Szóval, én ezért sem szimpatizálok ezzel a termékkel, mert személyesen is megtapasztaltam, hogy a pénzről szól.



Van jó terméke is.Pl a First.De azon kívül nekünk sem vált be semmi más. Ittuk a nectárokat, kész volt a család tőle, főleg a párom volt nyűgös amikor bele erőltettem. Aztán Máténak rendeltem Kids-es vitamint, mert többen esküdtek rá, hogy az milyen szuper. Annyira volt szuper, hogy a gyerek már az első darabot kiköpte mert brutális íze volt , a szagáról nem is beszélve...

A héten vagy a jövőhéten meglátogatom a gyerekorvost, hogy ajánljon valami vitamint, immunerősítést szeptembertől.Kezdődik az ovi, és onnan nem csak a rosszaságot hozza haza rendszersen :? :wink:

málna2162
 
 


Én mivel soproni vagyok nem nagyon tudom megoldani, hogy Pesten szüljek, hogy ingyen kapjam az integrált tesztet.
Bár én most utánna olvastam, és a kombináltra találtam ingyeneset, az integráltra nem.

Kép + 1 nap
Kép
szabccsi
 
 


kombinált teszt, nálunk is "csak" 9000 Ft

Kép + 1 nap
Kép
szabccsi
 
 


találati pontosság Fals pozitív Pozitív dmény esetén esély a Down kórra
Kombinált teszt 83% 4,70% 1:25
Négyes teszt 84% 5,70% 1:30
Integrált teszt 87% 1,90% 1:10

Kép + 1 nap
Kép
szabccsi
 
 


Az integrált a legdrágább, de a legmegbízhatóbb ez alapján.
Én erre fogok menni!

Kép + 1 nap
Kép
szabccsi
 
 


nekem is azt mondta a dokim, hogy szerinte ne vitamint szedjek, hanem sok gyümölcsöt, zöldséget egyek, a vitamintól inkább dagi leszek...
szóval napi egy kg szőlőt megettem a héten minden nap, erre most olvastam egy német kismama oldalon, hogy egyél sok sok gyümölcsöt, de ne szőlőt, mert sok benne a kalória.... na köszi :evil:

viggi79
Kép
viggi79
 
 


Málna!
Nekem az öcsém orvos, és megkérdeztem a véleményét Szilárdnál. Azt mondta, hogy a tudomány olyan gyorsan fejlődik, hogy mire ESETLEG arra kerülne a sor, már lehet, hogy teljesen másképp fognak gyógyítani. És egyébként őssejteket nem csak köldökzsinorból tudnak kivonni. Ráadásul az őssejttel való gyógyítás még nagyon gyerekcipőben jár, és sok területen még csak kísérleti stádiumban van, nem engedélyezett komolyabb betegségek gyógyítására. Az ára viszont nagyon magas. Fél millió körül, és akkor még rájön a havi tárolási díj. Így nem is gondolkoztam rajta, és most sem fogok.
Vendég
 


Viggi!
Ne foglalkozz az ilyen cikkekkel. Ha nincs hízási hajlamod, akkor nem gond. A szőlőben valóban sok a fruktóz, ami másképp szívódik fel, és ezért is tiltott gyümölcs a cukrosok listáján. Viszon van finom barack, dinnye, nyári alma, szilva, körte. Van bőven választék.

Ja, és csajok, ksözi a mellfeszülős hozzászólásokat. Nekem is a melltartó levétele után fáj. De ahogy tapasztalom, a második gyereknél már nem annyira intenzív a feszülés, mint az elsőnél.
Vendég
 


Alig győzlek visszaolvasni titeket!!! :)

Orrspray: a homeóst kipróbáltam már Alexánál, semmit nem hatott. A Sterimár sem. És a szájon át való lélegzés sem, próbáljátok ki! Mivel napi kettőnél nem akarom többet használni az orrcseppet, most épp félig szájon félig orron veszem a levegőt (a jobb oldal 100%-ig el van dugulva), de ettől a torkom tök száraz, már fáj a fejem, és nagyon légszomjam van. Az orrcseppből tényleg nagyon kevés szívódik fel, mert lokálisan hat. Emiatt használhattam volna elméletileg Fastumot az ízületi gyulladásomra a múlt héten, de azt kihagytam. És mivel Alexánál pont ilyen volt a helyzet, ugyanígy csináltam mindent, és semmi baja nem lett, most is használni fogom, mert különben elviselhetetlenek a napjaim. Tudom, hogy a nyálkahártyának árt, ezért cserélgetem, és használok mindig már hatóanyagút.
(Én sem hittem a homeopátiában, de a szülés előtt szedtem azt a kétféle bogyót, és nekem segített. Ezenkívül viszont soha semmi, pedig többet kipróbáltam - a fejfájásom még szörnyűbb lett tőle.)

Mi anno levetettük Alexa őssejtjeit. Nem volt olcsó, de közel nem volt félmillió, és az összegben 20 év tárolás van benne (a felét Belgiumban, a másik felét Hollandiában tárolják). Ha Alexa utána tovább akarja tároltatni, 90ezer lesz az újabb 20 év. Pár éve a legjobb barátnőm életét megmenthette volna, ha lett volna levett őssejtje, és mi úgy döntöttünk, hogy inkább fizetünk valamennyit havonta, ha alkalom adtán segíthet. De ez a mi döntésünk, mindenki maga dönti el, megcsinálja-e.

Én is csak a kombináltra találtam ingyenes lehetőséget, az integráltra nem. :( A 25000 + 12000 (genetikai UH) pedig elég drága.

Vivi!
Egyszer sem ajánlották fel a toxo vizsgálatot? Ez furcsa, mert nekem automatikusan adták a beutalót, illetve rajta volt a többi között. Pedig a macskáról nem is tudott az orvos. Én azt hittem, ez egy kötlező vizsgálat.
Én úgy tudom, hogy ha negatív vagy, akkor 2 havonta kell újra megnézni. Neked ingyen csinálták, vagy veled is fizettettek?

Kép
Kép
detty74
 
 


Tavasziszél nagyon sajnálom :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Angie
Keramikus vagyok!

Még csak február óta lakunk Füreden, előtte az Emmánuel közösségbe jártunk.

A szülés után leírtakból nekem az jön át, hogy a picid enyhén cumizavaros lett! Ez olyankor alakul ki ha korán ismertetik a cumival (mi elkerültük) ráadásul ha nagy lyukú, hiszen így könnyebben dől a lé, akkor minek bajlódjon a cicivel. Ez elég gyerek függő, hogy hogy reagál, de vannak olyan babák akiket aztán egyáltalán nem tudott a mamája szoptatni. Számomra ez is szempont volt a kórházválasztáskor. Az Istvánban nincs cumi!!! Még az ajándék babacsomagból is kiszedik!

Az a háromnap meg... csak úgy tűnik, hogy nincs tej! A kolosztrum nem fehér!!! alig észrevehető. Legalábbis az enyém olyan volt.




Velem sem volt, de Én sem voltam magammal:?
23 órát vajúdtam, amikor Máté megszületett a mellemre rakták , nagyon boldog voltam, sírtam a boldogságtól. De annyira kész voltam, hogy a méhlepény születése és a varrás alatt már elájulva aludtam...
A következő emlékem az, hogy felébredek a szobámban: shock:


Ilyen esetben természetesen az Istvánban is a csecsemősöknél marad a baba. Illetve később is lehet kérni indokkal, de az az általános és üdvös ha a mamája mellett tölti a legtöbb idejét! Andoromat sajnos én is csak reggel kaptam meg, nem is tudtam aludni csak az ajtót lestem... legközelebb biztos kibattyogok érte.

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Angie
Keramikus vagyok!

az kimaradt..., hogy...
... inkább grafikával, mesekönyv illusztrálással foglalkozom. Sajnos még csak egy jelent meg nyomtatásban. A keramikusságomat diplomás hobbinak tekintem! :)

Itt http://krumplinyomda.blogspot.com/ vannak munkáim.

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


A homeopátiában én sem hiszek!
Olyan anyaggal való gyógyítás amelyben az energiákat rázogatással nyerik a hatóanyag meg kimutathatatlanná van hígítva (megjegyzem azok is mérgek) számomra pusztán hit kérdése. Az én meggyőződésemmel pedig ez összeegyeztethetetlen.

A Forever livinggel pedig az a bajom, hogy piramisjáték. Maguk a termékek nem rosszak, illetve van köztük jó. De a legjobb ha az ember a szobában tart egy cserép Aloét.

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Őssejtet mi sem vetetünk le... nem is lenne miből és én is úgy gondolom, hogy addig amíg használatba kerülhet ki tudja mi lesz... Egyenlőre nagyon szűk spektrumon tudják alkalmazni. A leokémiában aránylag jó eredményeket értek el vele.



Elevit = óriásbébi mendemondát én nem tartom reálisnak.
Nekem sem lettek nagyok, és a környezetemben sem láttam ilyen példát. Az orvosom azt mondta, hogy ez az elmélet azon statisztika alapján született, amelyben összehasonlították Elevitet szedő és nemszedő mamák magzatjait és a szedők babái általában nagyobbak voltak. Igen ám de arra nem gondolunk, hogy általában azok a mamák akik szedik az Elevitet egyéb területen is odafigyelnek így nagy átlagban egészségesebbek a babáik mint azon anyák gyermekei akiket nem is érdekel az egész gyermekvárás, esetleg végig dohányozzák stb. Ők nagy valószínűséggel Elevitet sem szednek. Így születhetett ez a statisztika. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy aki nem szedi az felelőtlen (mondjuk szerintem az első időben fontos a folsav) hanem azt, hogy egy ilyen statisztika széles réteget ölel fel.
Nem csak azokból az anyákból kell kiindulni mint mi, akiknek fontos a megszületendő gyermeke egészsége.. remélem nem voltam félreérthető.

A gyerek születési súlyát a nem gondozott, vagy fel sem ismert cukorbetegség viszont jócskán megnövelheti.

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Egyszer alamusz módon meghívtak egy termékbemuatatóra, toborzásra, teljesen félrevezettek, hogy mi lesz. Baromira kiábrándultam, hogy az időmet raboltál, a gyereket rá kellett bíznom valakire, és ott derül ki, hogy miről is van szó. Eleve úgy indítottak, hogy otthoni munkalehetőséget kínálnak. Ja, és a bemutatón folyton arról beszéltek, hogy ha belépünk, akkor rövid időn belül milyen sok pénzt lehet vele keresni. Szóval, én ezért sem szimpatizálok ezzel a termékkel, mert személyesen is megtapasztaltam, hogy a pénzről szól.


Hu de ismerős!

Én ugyanígy jártam!
Ráadásul az egész szervezet kísértetiesen emlékeztet a kereszténységre és annak hirdetésére.
Már a neve is Örök élet....
Gyűléseket szerveznek, tanúságot tesznek, csak az egésznek a központjában nem az Isten hanem a pénz van. :(

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


sziasztok

megint termeltetek rendesen

FLP nekem bejöttek a termékek, dehát az áruk... teljesen egyetértek...pénzpénzpénz
de sok igazság is van azokban a dolgokban, amikről beszélnek...

Angie
gratula h elmúlt!!! Maradjon is így

szóval voltam védőnőnél... aztán délután megpróbáltam eljutni nődokihoz...
mivel nincs még választott dokim, így felhívtam az szt imrét, ugye ott szeretnék szülni, hogy mikor tudok menni, kellenének beutalók stb
erre az első tel.számon átirányítottak a fehérvári útra, ahol 5 perc telefonbeszélgetés után kaptam időpontot 24-ére... na mondom az nem lesz jó leszek már 13-14 hetes
visszacsörgés az imrébe, másik tel.szám:
nem ez a körzetem mennyek oda ahova tartozom ->jános
ok hívom a jánost
nem veszik fel
bementem délután
írd és mond újabb 2 órás várakozás után bejutottam, a doki karbatett kézzel hátradőlve kb leb...ott, hogy nincs még választott orvosom, mondom erre nem tudom kit válasszak, de a vizsgálatoknak ettől függetlenül meg kellene lenniük, hamár végre leharcoltam a családommal, meg apukával, hogy lesz gyerek.
sikerült adnia beutalót laborra, meg mehetek fel a szülészetre UH laborra holnap... épp csak ki nem dobott

nekem már most nagyon elegem van az orvososdiból
ha az ember lánya nem akar/nem tud sokszor sok pénzt kifizetni magánorvosért, akkor hogyan válasszak máshol orvost, mint a körzetem?
hogyan kapjak olyan ellátást, ahol emberként kezelnek?
minek fizet az ember TB-t?
hogyan válasszak korházat, ami nem a körzetemben van?
és egyáltalán ki tud válaszolni ezekre a kérdésekre? mert a védőnő sem tudott mindent...akkor ki tud? mindenki mutogat a másikra

mindegy délután barátnőzöm egyet, az jó lesz
Kép
yilonne
 
 


amúgy meg
szegény gyerek akkor is fejlődik, ha nem vizsgálgatjuk, úgyhogy no para, arra a stresszre ami ma volt...na arra nincs szüksége
megpróbálom még ennél is nyugodtabban csinálni (mert ugye az orvosnak nem akadhatok ki, így csak mosolygok rá szépen)
remélem holnap hallok szívhangot
valaki tudja mire számíthatok az UH laboron?
http://www.youtube.com/watch?v=5bNE-5TV ... re=related
Kép
yilonne
 
 


Az elevitről. Nekem a védőnőm azt mondta, mindenképpen szedjek elevitet. Csak hogy biztos ami biztos legyen.
Az orvosom azt mondta, hogy ne. Inkább folsavat.
Én úgy vagyok inkább biztosra megyek. vettem egy doboz elevitet. Azt beszedem. Meg este egy folsavat is. A reggeli gyógyszer nem mindig marad bent...

Kép
Kép+1nap
Kövi orvosi vizsg+uh:nov 5.
vadszi
 
 


Lányok. lenne egy kérdésem is.
Ti fürdötök? Mármint a kádban. Azt hallottam, hogy nem nagyon kéne. De én a zuhanyzással nem érzem, hogy úgyanolyan tiszta lennék. Lehet csak bebeszélem, de én fürdeni szeretek. IMÁDOK.
Ti hogy vagytok ezzel?

Kép
Kép+1nap
Kövi orvosi vizsg+uh:nov 5.
vadszi
 
 


ja, down kórra el sem küldött a doki?
pedig most kéne...akkor mikor fog?? amikor már késő?
áááááááááááá
nem értem!!!
Kép
yilonne
 
 


vadszi
szerintem fürödhetsz
úszni is lehet ha nincs bajod...
irigyellek, nekem nincs kádam...pedig most igazán feltölteni egy pancsolás
Kép
yilonne
 
 


jaj elfelejtettem irni.

Pont ma vagyok 2 hónapos terhes! :D :oops: :D

Már csak 7 hónap.... :shock:

Kép
Kép+1nap
Kövi orvosi vizsg+uh:nov 5.
vadszi
 
 


gratula vadszi!!!
yilonne
 
 


A reggeli gyógyszer nem mindig marad bent...


Vadszi
Este vedd be úgy jobban benn marad! Szerintem akkor inkább felváltva szedd! Vagy így már nem túl sok a folsav?

Én az elsővel nem fürödtem, az elején, de most már ezt nem tartom lényegesnek. A Balatonban is úszom, inkább csak az uszoda a kényes a sok fertőtlenítő miatt ami kiöli a védekezőrendszered.

yilone
Azt a 12. héten nézik, először a nyakiredő, orrcsont... illetve az integrált teszt.

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


detty74 írta:Vivi!
Egyszer sem ajánlották fel a toxo vizsgálatot? Ez furcsa, mert nekem automatikusan adták a beutalót, illetve rajta volt a többi között. Pedig a macskáról nem is tudott az orvos. Én azt hittem, ez egy kötlező vizsgálat.
Én úgy tudom, hogy ha negatív vagy, akkor 2 havonta kell újra megnézni. Neked ingyen csinálták, vagy veled is fizettettek?

Nem hát! Én kérdeztem rá!
Kérdezték, hogy miért akarom? (még le akartak beszélni!) Mondom mert macska-közelbe kerültem (anyósnál van, de akkor is). Mondja jó, de fizetni kell, mert mostanában nagyon sokan kérik, FÖLÖSLEGESEN! Hát ha azt vesszük "fölöslegesnek", hogy sokan megcsináltatják és már átestek rajta, akkor igen! De ez gáz hozzáállás, nem?
Na és mondtam, hogy én a laborossal beszéltem telefonon, és azt mondta, hogy ha sztk-s beutalóval megyek, akkor ingyenes. Ez szintén gáz! Na mindegy, szoval nem fizettem!
Még a rubeola idegesít kicsit, mert anyukám szerint nem voltam. Viszont megeshet, hogy én már kaptam oltást. De nem tudjuk.
Vendég
 


Yolinne!
Mi lenne, ha:
elmennél az sztk-ba a Ferhérvárira, ott választanál egy dokit. Ugye azok Szent Imrések. Akkor, a terhesgondozásokért nem kellene fizetni, csak megkérnéd, hogy vállaljon el és vezesse le a szülésedet. És akkor csak majd a szülésnél kellene fizetned. Valamelyik doki nem is mondja meg, mennyit kér.
Balogh
Nyulasi
Priodi
Raft
Ezek mind jók! A többit nem tudom.
Én mindig így csináltam, én Baloghoz járok, és csak a szülés volt 60 ezer (bár nem tudom, most emelt-e). Priodi Josdi meg egy ázsiai doki, kicsit töri a magyart. Most hozzá mentem kétszer, mert Balogh egész augusztusban szabin van.
Vendég
 


Ja és akkor onnantól hogy elvállalt a doki, senki nem ugathat semmit, hogy melyik kerületben laksz, mert a választott dokid a Szent Imrében vezet szüléseket!
Kihez kaptál volna időpontot?
Vendég
 


Angie!
Dan Butts-ot ismered?
Vendég
 


vadszi írta:Lányok. lenne egy kérdésem is.
Ti fürdötök? Mármint a kádban. Azt hallottam, hogy nem nagyon kéne. De én a zuhanyzással nem érzem, hogy úgyanolyan tiszta lennék. Lehet csak bebeszélem, de én fürdeni szeretek. IMÁDOK.
Ti hogy vagytok ezzel?

Vadszi ha zárt a méhszáj, már csak arra figyelj, nehogy forró legyen a víz.
Vendég
 


Vadszi, a nyaki redő és ezek a tesztek, ha arra akarsz inkább, mind a 12. héten vannak, az afp pedig 16 hetesen, nem késtél el!
Vendég
 


vivi
Nyulasi dokihoz kaptam 24ére időpontot
őt ismered?
lehet, hogy ez lesz a vége
a Jánosba nem mennék, ott eddig csak rossz tapasztalataim voltak (5-6éve egy sima rutinvizsgálatkor...fura volt a kesztyű, de én ugye bízom, meg hát a doki az doki...pár nap múlva olyan szép folyásom volt, hogy öröm volt nézni....persze még csak el sem mondhattam a kolléga dokinak, mert akkor kaptam volna a kis fejecskémre...meg ugye nem tudom bizonyítani...hmmm)
nagyon köszönöm a segítséget!!!!!!!!!
Kép
yilonne
 
 


Hát, a barnázásom csak szünetelt, mert ma megint van. De már nem is foglalkozom vele. Amig érzem a tüneteket, addig bizakodó vagyok.
Hamarosan jelentkezem.
Vendég
 


angie34 írta:Málna!
Nekem az öcsém orvos, és megkérdeztem a véleményét Szilárdnál. Azt mondta, hogy a tudomány olyan gyorsan fejlődik, hogy mire ESETLEG arra kerülne a sor, már lehet, hogy teljesen másképp fognak gyógyítani. És egyébként őssejteket nem csak köldökzsinorból tudnak kivonni. Ráadásul az őssejttel való gyógyítás még nagyon gyerekcipőben jár, és sok területen még csak kísérleti stádiumban van, nem engedélyezett komolyabb betegségek gyógyítására. Az ára viszont nagyon magas. Fél millió körül, és akkor még rájön a havi tárolási díj. Így nem is gondolkoztam rajta, és most sem fogok.


Beszélgettünk otthon a párommal, és Ő is hasonlóvéleményen volt mint az öcséd :wink: Úgyhogy egyenlőre parkolópálya :wink:

málna2162
 
 


yilonne írta:vivi
Nyulasi dokihoz kaptam 24ére időpontot
őt ismered?
lehet, hogy ez lesz a vége
a Jánosba nem mennék, ott eddig csak rossz tapasztalataim voltak (5-6éve egy sima rutinvizsgálatkor...fura volt a kesztyű, de én ugye bízom, meg hát a doki az doki...pár nap múlva olyan szép folyásom volt, hogy öröm volt nézni....persze még csak el sem mondhattam a kolléga dokinak, mert akkor kaptam volna a kis fejecskémre...meg ugye nem tudom bizonyítani...hmmm)
nagyon köszönöm a segítséget!!!!!!!!!
Kép


Sziasztok!
Yolinne, Nyulasit névről ismerem és egy barátnőm Nála szült kétszer.
fiatal, és tök rendes. Ja és Ő pont olyan, hogy nem mondja meg, még ha kérdezed sem, hogy mennyit kér!!!
Most rohanok oviba, majd jövök.
Vendég
 


yilonne

Nem semmi dokit fogtál ki... :evil: Én amilyen ami a szívemen a számon típusú ember vagyok tuti nem hagytam volna szó nélkül...Főleg azt a magas labdát, hogy mit képzelsz , hogy még nincs választott orvosod...Biztos nem hagytam volna ki, hogy pont az ilyen nagyképű seggfejek miatt nem tudok választani :twisted: (Tisztelet a kivételnek!)

Vadszi

Én fürdök kádban, de csak a sajátomban! Abban biztos vagyok, hogy tiszta: wink:
Ha zárt a méhszáj, akkor nyugodtan lehet, csak ne kopasztó víz legyen :wink:
Strandra nem járok, csak természetes vízben lubickolok: wink:
Egy kivétel volt, most a nyaralás. Minden este és reggel jött valami szaki, és állandóan vizsgálta a medence vízét: wink: mindenféle kémcsövekkel, meg vegyszerekkel. Ha lett volna benne valami, lezárták volna a medencét. Nem áztattam benne magam, de amikor már úgy éreztem, hogy elforr az agyvizem
belementem :wink:

málna2162
 
 


yilonne

Szerintem fogad meg vivi tanácsát és így válasz orvost.Ajánlás útján a legjobb. Főleg, hogy Ők már 2-3 gyereket szültek nála, még az orvos is fogja tudni ki ajánlotta neked :wink:

málna2162
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: