Új privát üzeneted érkezett!

Na megint úgy tudott elaludni h simiztam a kis arcát...és közben néz rám olyan "ne hagyd abba anya" tekintettel!

Petyának drukkolok!!!Ha van vmi hír akkor írj!Remélem h nem kell sokáig benn maradnotok!!!

Netti!
Hát érdekes...amúgy fájhat a hasa,lehet ettél vmi olyat ami nem tetszett neki,vagy egyszerűen csak rossz napja van...Éhesnek nem éhes?Vagy szomjas?Lehet h most van vmi nála is alakulóban...új napirend vagy fene se tudja...próbálj ki mindent,hátha vmi segít neki! :roll:

Susycat!
Jól hangzik az ünneplés!!!!Hanna meg nagyon aranyos!!!!Zabálnivaló!

Reny!
Tényleg jó húsban van a gyerkőc!Amina lassan elbújhat mögötte! :wink:

Edua!
Szupik a képek!!!Én is úgy csobbannék egy medencében...

Mozza!
Nem semmi Lili!Locsolni is lehet vele :lol: Kis érdeklődő! :wink: Nekem még nem jött meg,én 2 havi adagot szedtem be a fogigátlóból,a3.levél megmarad szerintem....jelenleg telefonon kommunikálunk :roll: aztán meg nem érdekel ha jön a baba,de úgyse fog!Feleslegesen nem gyógyszerezem magam!!

Fogyi:én majd ősszel akarok nekiállni,most fontosabb a tej,nem akarom h bármi miatt is csökkenjen!Na meg nem is érdekel annyira h mekkora a pocakom! :wink: De egy 5 kilótól nekem is meg kéne szabadulni úgy alapból....szerintem itt most híztam,annyit ettem!

Reny!
Huu micsoda pihiszék! :)

annus11
 
 


Reny édesek a lányok!!Jó a pihiszék!
Boró babának is rossz napja van??
Böbi,Iringó milyen meglepetten ül benne?Olyan édes.
Trixi,jobbulást Petyának!!!!
Hanna is nagyon szép csaj!
Mi Hannánk alszik végre!Ma még csak zabált.Meg én még ilyen gyereket nem láttam,ha fenn van és nincs kedve a babakocsiban lenni,akkor ordít.Már lassan nem merek elindulni vele. :?

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Iringónak is szupi kis kütyüjei vannak :) És a pizsije is tetszik! :wink:

Szofi!
Nálatok mi újság?Hogy vagytok?Csani drágám jó fiúcska? 8)

annus11
 
 

 
 

Édua,nagyon édik a lányok!Édua milyen kis vízimádó!Cukik.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Annus, láttam a 2010-es topicot, jól elindítottad! Nézegettem a babák képeit és már egy csomó babát felismerek rajta, ogy ki-kicsoda! :lol:
Vendég
 


Anita, evésen és alváson kívül mindig sír? :roll:
Nem meglepett Iringó, csak a vakura így reagál szegényke, de vaku nélkül meg tök homály a kép. :twisted:
Vendég
 


Kütyük: nem tudom,hogy emlékeztek-e, tavaly karácsonykor óriási sláger volt a FP tanuló kutyus. Én nem vettem Gyöngyvirágnak, mert baromságnak tartottam. De akár hova megyünk vendégségbe, ahol van ilyen kutya (márpedig a karácsonyi akció miatt szinte minden ismerősünknél van), Gyöngyvirág azonnal lecsap rá és játszik vele, ölelgeti. Úgyhogy most engedtem a nyomásnak és vettem neki egyet. Még nincs itthon, kiváncsi leszek, ha itthon lesz, akkor is ennyire szereti majd? vagy ráun 2 nap után? :roll:
Vendég
 


Annus, sztem nem ettem semmit. soot tuti, nagyon odafigyelek :oops: sztem nyugos vmiert.. de ha megy a porszivo alszik........... de most mar ugyesebb vagyok. felvettem a porszivo hangjat :lol: :lol: hat alszik azota. en meg megorulok a hangtol. ugy fog zugni a fejem ettol a szrtol......
ma minden neccre felebred. hozzateszem a szomszedban csinalnak vmit es allando duborges jon toluk :( lehet az is zavarja..

Bobi, ahh majd kiprobalom kesobb, de sztem nala nem olyan nyero, ul benn amugy mindennap, ha nincs bekapcs a rezges imadja, mert johet velem es nezelodik!! de amikor leulok ele es hintaztatom mikor nyugi mar,akkor attol odaig van es nagyban mosolyog! van h otthagyom mert kicsit hintazik magatol is, amikor lelassul akkor uvoltessel jelzi :lol: szoval remelem bejon a hinta neki..... ha nem akkor megint igy jartam :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Bobi, a szeketek nagyon tuti, na meg Iringo is benne :wink: :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Anita, sajnos rossz nap. de remelem ejszaka jo lesz :oops:

Bobi, megint egy kerdes. Ez a rucija amiben a szekben van honnan van? :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti, a body scamp, még Gyöngyvirágról maradt, a farmerkertészt pedig kaptuk szintén még Gyöngyvirág idejében! :cry: Nekem nagyon kevés új ruhám van, mert sok maradt és sokat kaptunk.
Remélem, hogy a 3. ruhakérdésednél már érdemben tudok válaszolni! :lol:
Vendég
 


Bobi, koszi :lol: vhogy ez nem jon ossze nekem :D
hetvegen beszerzek par uj rucit, 74es nacit hord! ugyhogy kisebbet mar nem is veszek :D

en gyerekem a forgoval elvan fel orakat egynap,de nem egyszer.. legalabb 6-7x. sikitozik neki es vigyorog. talan eddig ez a slager!! kene meg par ilyen dolog :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti, a mi lányaink nagyon hasonlítanak :lol:

Olyan fáradt vagyok, pedig aludtam ebéd után a lányokkal, nem tudom mi van velem.

Amúgy én is azt gondolom, hogy a babákat szoktatni kell.

Tinu: nem vagyok én amazon, hgy Zsófit elvittem pelenka nélkül, de nem volt más választásom. Ha pelenkát adok rá, egyrészt összezavarom, másrészt akkor is szól, hogy pisilnie kell. Azt nyilván nem mondom neki, hogy pisiljen a pelenkába, mert hetekig tartó munkát tennék vele tönkre. Szóval nem tudtam kire hagyni, így vittem :)
Vendég
 


Scamp ruhákat én most tervezek rendelni, Fruzsi is 74-es ruhákat hord :)
Vendég
 


Böbi,csak a babakocsiban sír,de ott is csak akkor ha nem akar épp benne lenni.Csak elég rossz,mikor ez fél úton esik le neki. :roll:
Na megunta a forgókát....

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Anita, engem is a vérvétellel traktálnak... 2 hónapja nem enegedtem megszúrni... pedig többször akarták... de ha 3 hósan általában a elérik a legalacsonyabb hemoglobin szintet, mert olyan gyorsan növekednek a csecsemők, és nem bírja köbvetni a vérképük azt, akor én inkább adom továbbra is a vasat...

Petyának jobbulást kívábnok, szegényke, drukkolok, hogy hamar túl legyen... de egyáltalán mi ez?

Evés: Marci még mindíg max 650grammokat eszik egy nap,de inkább csak 600grammot és úgy 200grammokat gyarapszik hetente. És 6600gr. Az ő gyarapodása már lelassult. az első 2 hónapban 300fgrammokat gyaradotott, egyszer 390-et. én nem adok neki tápszert, ha csak nem követeli.... mostanában nem tette... napi 1-szer pótoltam eddig, a lefejt hajnalit, ami 40-70gr között van általában. A vassal bepuszilja 3 perc alatt...

Felesleg: rajtam is van vagy 4 kiló... de nem merek tornázni.. madj ha már nem szoptatok...

Én sem nagyon alszom hason, érzem, hogy nem esik jól a cickóknak...
vanni
 
 


Panndi, biztos a dunakeszi levegő teszi, hogy hasonlítanak a lányok! :lol:

Lányok, nekem brutál mód hullik a hajam. GYV-nél is ugyanez volt, 3 hónaposan kezdődött és kb 7 hónapos korában állt meg. Mivel nekem a terhesség alatt nagyon besűrűsödött, állítólag ez hullik most ki.
Vendég
 


Haj: sztem vihar előtti csend: az enyém még mindig sok és szép... Gyanusss.

Böbi, mi az az FP tanulókutyus? Iringó nagyon cuki a pihiszékben! Nagyon szép kislány!

Hanna is nagyon csini, mindig beájulok, milyen latinos típus!

Nem tudom ezt a szoktatás-nem szoktatás dolgot... :roll: Nálunk alapból sok az ember, Csani, mivel az életünk része, kénytelen ezt elszenvedni - de őszintén szólva nem szenved. Nincs baja a sok emberrel egyelőre. Tesómmal, anyósommal itt is merem hagyni, jól elvannak, én meg elintézem, amit kell. Valahogy élem az életem, ahogy sikerül, és Csani is éli velem. Nem rakok mögé nagy filozófiát...

Annus, köszönjük kérdésed, nagyon jól vagyunk. Mióta bejött ez az álmosító idő, Csani Álmosra próbál hajazni! :wink: Órákig elvan a játszószőnyegén, néha közben bealszik, szóval jelenleg (kopp-kopp-kopp) nincs sok gondom vele. Ez nekem marha kényelmes, de jelenleg azon filózgatok, hogy ettől függetlenül nem kellene-e több időt töltenem vele...? Mármint, hogy ne csak akkor legyek vele, ha reklamál, hanem akkor is, mikor jól elvan egyedül, ahelyett, hogy akkor örömömben végre mindenféle mással foglalkozzak...?
Tömi a kezét, nyálzik, szóval szokásos műsor megy nálunk is, de fognak hálistennek nyoma sincs egyelőre.
Pár napja kezdett még csak el hangokat kiadni, megzabálom, mikor beszélget!

Na jóvan, megyek, puszi!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szofi, ott van a képen, ez is vendégségben készült és Gyöngy hozta ki a kertbe a kutyust.... :roll:

Kép
Vendég
 


Vendég
 


kijött a kaki :D :D :D :D :D :D elég szép adag volt

Kép
Kép
mniki84
 
 


Hali!

Netti!
Lili sem aludt ma túl sokat....max. másfél órát....most bealtattam.....lassan fürcsi, tuti kelteni kell. :?
Pihiszékről majd tegyél képet, ha megjön!

Böbi!
Nagyon klasszak a fotók! Tök jól nézel ki te is, totál visszafogytál már, nem?
45-46 kiló....viszonylag könnyűek a csontjaim, szóval absz. nem annyira kevés...de én kb. akkor érzem magam formában....férjem szerint az már túl sovi....nem baj, akkor is az a cél! :roll:
(bár még elég távoli... :? , de dolgozom rajta... :roll: )
Ja, majd írok pü-t. :)

Torna:
Én sokkal jobban érzem magam a napi 1 óra mozgástól, jobban alszom, sokkal fittebb vagyok. Lili nem érzi szopinál eddig....ha érezné, akkor visszavennék, vagy max. jógáznék. :roll:

Annus!
Megnéztem a 2010 májusi topicot, tök ari lett...izgi...mikor jön az első kismami. :roll:

Holnap oltás...már most tiszta para vagyok.

Kép
mozza
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépek a csajok, picik nagyok, mind! :)

Samunak is gondolkoztam ezen a tanulókutyuson, de én sem vettem. Majd írd meg, Böbi, megunta-e Iringó 2 nap után...

Trixi!!! Jobbulást!!! Hamar engedjenek benneteket haza!

Niki! Grat a kakihoz! :)

Vanni! Nem kevés a 200 g hízás! Ne aggódj, Marci nagyon jól táplált baba!

Megyek, mert dolog van még...

Üdv!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


mozza, dobok majd kepet!

panndi, hasonlitanak igen :D de ennek en most csak orulok, legyenek csak el a forgoval meg nojjenek szep nagyra!! :D

amiert jottem lanyok. Boronak JON A FOGA.
valoszinu ket napja azert van a sok hiszti. mentunk auchanba nemreg, es elkezdett visitani brutal modon aztan racuppant a baby bjorn oldalara,a kenguru oldalso fejtarto reszere.. amig raghatta csend volt, de vorosodott a gyerek feje olyan brutal modon ragta. persze nem volt nalam rago, miert is lett volna.. elugrottunk masfel orara.. talaltam a taskamban egy cumit, ez is csoda mert Boro sosem cumizott, na es a nuknak a fogo resze ilyen gumis.. azt tartottam neki 1 oraig :shock: es akkor volt csendben....... de nagyon brutal durvan ragta!!!!!!!! kozben mire hazaertunk folyt a mellem kozt a nyala,a felsomon is, atazott a kenguru mindket oldala ahol tartotta a fejet!!!!!! szo szerint ATAZOTT, omlik belole a nyal, en ilyet meg nem lattam :shock: biztos normalis...... de akkor is..... total kiakadt. kinyitottam a szajat h belenezzek es alul elol kicsit be van duzzadva,nem olyan mint reggel, de meg nem durva modon, anyumnak hazafele megmutattuk.. o is azt mondta h ez fogzas lesz. de hat tuti mert mastol nem dagadnaa be neki. meg a ragas nyugtatja nagyon. msot az apja tartja neki a mamos ragokat mert azt meg nem erti h tartsa is maganak emg ragja is. nemtudom milyen lesz az ejszaka,remelem jobb lesz. veszunk neki gelt,de nemtudom varjak e vele amig jobban bedagad?! vagy mi legyen.. ugy sajnaloooooom .. olyan keservesen sirt.. apa is meglatta mikor jott ertunk es mondta h olyan kimerult es szomoru feje van. persze mert egesznap nem sikerult aludnia csak uvoltenie :(

Annus,Izus hogy van???

Amugy vasarnap leszunk 3honaposak! szoval uber brutal durva..... mondjuk nekem is igy jott.. 1-2 hettel kesobb.. de ahh akkor is..

Netti
Kép
maumau
 
 


Niki,gratula a kakihoz!!

Vanni,Marcika nagyon jól hízik!!

Böbi szépek vagytok így együtt.

Netti,nem bizti hogy kijön.Grétinél kb 3 hósan kezdődött.De 13 hósan bújt csak ki a fogacska.
Mennem kell....

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Anita, persze tudom! de a lenyeg h faj neki es szenved tole.. :(

Netti
Kép
maumau
 
 


Sziasztok!Ma is egész nap nem voltam,mert dél felé elmentünk a bankba érdeklődni,de majd holnap vissza kell menni.Nagyon durva.Képzeljétek, eddig kb. 2.400.000Ft-ot fizettünk be,ebből mindössze 600.000 a tőke.Nagyon gáz.Úgyhogy most pontos felhomályosítást kérünk mire számíthatunk,és ha nem tetszik,amit hallunk,akkor azt hogy mennyiért tudnánk kiváltani a hitelt és átvisszük másik bankba.Du pedig anyuéknál kertészkedtem.
Manó is hisztisebb megint pár napra.Tegnap volt a védőnő,megnézte és közölte, hogy jön a foga és viszket neki.Szabályosan dörzsöli az ínyét ott lent.De még pár hónap lesz,mire kibújik. Hűűűű,szegénykém,kemények így a délutánok.
Mozza,de ari vagy!!!!!!Köszönöm!!!!Eddig 18kg jött le,még van rajtam 3kg,így most 57 vagyok. Igazából olyan 52-53 lenne ideális a 170cm-hez,de arra majd a második után gyúrok.Most 55-54-re szeretnék visszamenni.A hasamon van még egy kicsi,meg a combomon nem is kicsi.Én most két naponta 20-25 percet csinálom Norby vagy RR has-far-comb gyakorlatát. többre sem idő,sem energia nem fussa. :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Niki, de jó, hogy kijött!!!

Vanni, no para, Marci kicsattan az egészségtől, ezt a vak is látja!

Böbi, mik vannak!!!

Netti, hát szorítok!! Izussal mi a helyzet?

Ma leírtam a szüléstörténetemet teljes egészében, részletesen, hogy ne felejtsek el semmit. 4 oldal lett. :oops:

Puszi mindenkinek!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Kutyafüle, és más soványsági mániákusok!!! Számoljatok testtömeg indexet! Könyörgöm, a normális alsó határa 170 cm-nél 56 kg!!! Az 53 már az alultáplált tartományba esik... Könyörgöm, és az már nehogy szép legyen.
És ezt nem azért mondom, mert én 200 kg vagyok, és irígylem bárkitől a vékonyságot, hanem mert aggódom miattatok!
Puszi!

http://www.hazipatika.com/tools/bmi

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Netti,tudom és sajnálom is nagyon.Mi ezt 10 hónapon át csináltuk.Remélem tud éjjel aludni picit!Puszilom!!!

Szofi,én pont normál vok e szerint.Hihetetlen!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Lányok (Dóri, Mozza, Netti és ki még?), nagyon félreértettétek, amit írtam. Lehet, a link zavart be, nem tudom, mert csak belenéztem, nem olvastam el, nem volt rá időm. Szóval én ugyan nem mondtam, hogy csak az anyával lehet a baba, nem lehet másra hagyni ilyen pöttöm korban. Totálisan semmi baja nem lesz a gyereknek, ha másra hagyjátok egy-két órára. Csak annyit mondtam, hogy nem kell SZOKTATNI a gyereket másokhoz, vagy ahhoz, hogy anya nélkül tudjon lenni, mert 1. még nem is tart ott az agyfejlődésben és a kötődés kialakulásában, hogy a szoktatásnak értelme legyen (még nincs meg a kialakult, egyszemélyes kötődés az anyára, plusz nincs még tárgyállandóság stb.), 2. nem attól függ, hogy nagyobb korában mennyire lesz el másokkal, hogy pár hónapos korától kezdve szoktatva van-e hozzá. Lehet, hogy fájó számunkra a gondolat, de akkor sem érné trauma a 3 hós csecsemőnket, ha mostantól eltűnnénk az életéből, ha egy ugyanolyan figyelmes és szerető gondozó venné át a helyünket, mint mi voltunk. Más lenne a helyzet, ha az eltűnés egy éves korban következne be, mert addigra kialakul az a bizonyos kötődés. A mondanivalóm másik lényege, ami Zsücinek szólt az volt, hogy egyáltalán nem muszáj másra hagynia Kamillát, ha nem akarja, mert attól Kamilla nem lesz kevésbé vagy jobban anyás. És ha ő nem érzi úgy, hogy másra szeretné hagyni, akkor ne hagyja. Nem mondom, hogy nekem nem lenne szükségletem a gyerekeim nélküli időtöltésre, csak számomra nem éri meg azt az érzést, amit az okoz, hogy tudom, másnál nem ugyanaz nekik (többek között az igény szerinti szoptatás miatt). Mindettől függetlenül sajna nekem muszáj időnként másra hagyni a gyereket, ez van. De nem csinálok belőle sportot, mindig igyekszem vissza hozzájuk, szóval a barátnővel való traccsparti számomra biztos nem mostanában lesz. Max. a barinő eljön hozzám. :lol:

Kép
Kép
tinu
 
 


Anita, remelem nem tart majd 10honapig. :shock: nagyon durvan hangzik... ha mar ilyen koran kezdodik remelem hamar le is zongorazzuk. remelem ugy alakul mint nalam. 3honaposan elkezdodott es 6honapos koromra vege lett.. vagy remelem jobban viseli majd. biztosan, hiszen minden gyerek keresztul megy ezen... :roll:


en amugy ugyerzem most igy szules utan sokkal nehezebben mennek le a kilok. mondjuk lehet azert is mert nem merem azert annyira magam megeroltetni. nincs sok tejem, de amig van addig orulok annak a kevesnek is. 60ml van meg tutira minden alkalomra....... ez van.
Eszerint nekem 67,5 kilo lenne a normalis :shock: :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Csongó megfordult a hátáról is a hasára. Most már mindkét irányba forog. Olyan ügyi! És képzeljétek, nagyon durva, ma elmentünk egy órára vezetést gyakorolni az urammal, és itthon anyósom vigyázott a gyerkőcökre. (Vagyis csak Csongóra, mert TÜci aludt. Eleinte Csongor is aludt, csak egy idő után felébredt.) Mire visszaértünk, Csongi totálisan kiszívta a kézfejét! :shock: Jó nagy lila folt van rajta. Iszonyat, milyen erővel szopizik... Persze cumi az nem kell neki.

Trixi: gyors jobbulást! Mielőbb érjetek haza a kórházból!!!

Kép
Kép
tinu
 
 


Netti, Gyöngynek már 2 hónaposan be volt durranva és nyáladzott, de csak 7 hónaposan jött ki. Viszont tény, hogy csak akkor, 7 hónaposan visított a fájdalomtól.

MOzza, aranyos vagy! Dehogy fogyam vissza, 61 vagyok és 56 szeretnék lenni. Csak hogy Szofi ne aggódjon! :lol: De mint már írtam, én nem is éreztem jól magamat kevesebben, nekem olyankor az arcom nagyon csúnya. (pedig már 59 kiló voltam nyaralás előtt....)

Niki, 18 kiló???? Diéta vagy spontán a szoptatás?
Nem feltétlenül lesz jó most kiváltani, attól függ, hogy milyen árfolyamon vettétek fel. Ez az ára a deviza hiteleknek. Olcsóbb a törlesztőrészlet, mint a forintosnak, de nagyobb a kockázata is. Ezt anno minden ügyfélnek a szájába rágtam, mégis amikor árfolyam emelkedés volt, nekem anyáztak. :roll:
Vendég
 


Tinu,olyan jó olvasni amiket írsz!! :)

Netti,drukkolok Borónak hogy ne tartson sokáig!Meg persze minden májusi babának!

Szép álmokat mindenkinek!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


De lüke vok! :oops: Csongi nagyon ügyes már!!!!

Jó éjt!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


60 és 55 kilóra is gratulált, úgyhogy fogyhatok! :-)
Valamennyit muszáj őszre, mert nem jönnek rám a nadrágjaim.
Vendég
 


Csongi nagyon ügyes!!!! Iringó még csak max az oldalára fordul.
Vendég
 


Nekem az 57-re gratulált utoljára, szóval négy kilót fogyhatok :roll:
Vendég
 


Böbi!Sajnos nem az árfolyammal van bajom,hanem a 3%-os kamatemeléssel.Ezt túlzásnak és irrálisnak tartom. Egyébként félek ettől én is,de nehogymár 61e-t fizessek 5M-ra,mikor igaz hosszabb futamidőre 10M-t tudnánk felvenni. :twisted:
Szofi! Hát nem tom.63kg lenne az ideális súlyom???Hogy néznék ki én azzal???Így is olyan sonkáim vannak,hogy utálom őket.Legyen olyan,mint volt,csak egy kicsit vékonyabb!!! :lol: :lol: :lol: Voltam én is 47kg,és nagyon jó volt,Daninak is az jött be legjobban.Sose voltam kórosan vékony,mert eleve széles a csípőm, így esélytelen,hogy girhesnek látsszak. Szerintem mindenki arra törekedjen,ahogy jól érzi magát.Biztosan szól a család bármelyik végletbe esik is valaki. A modell vékonyságú nők nagyon csúnyák viszont. Anyum viszont utólag elárulta, hogy nagyon el volt keseredve a terhességem végére, mert nagyon csúnyán elhíztam,és "siratta" az ő vékony, csini kislányát.Olyan aranyos volt,mikor ezt mondta.
Böbi,amúgy leírtam mennyit és mit tornázom, eszemben sincs diétázni,mert féltem a tejem. Napi 3x eszem, próbálok igaz nem sokat egyszerre,de igazából étvágyam sincs.
Ja Mozza!Neked akartam még,meg asszem Netti panaszoltad, hogy nem is a súly bánt titeket, hanem a testetek állaga.Voltam hétfőn masszázson, és a nő azt mondta, hogy a szoptatás alatt a nők teste kicsit "folyékony".Szóval nem feszesek az izmok,stb, mert ezzel is segíti a tejtermelést. Ők ezt tanulták. Szóval, no para lányok, lesz az a test feszes újra,majd a szopi után.Addig meg élvezzük ezt a különleges kötődést. Mondjuk engem kimondottan most nem érdekel, mert ha a Jóisten is úgy akarja,akkor pár hónap múlva megint projektelünk, és akkor hiába volt az erőfeszítés.Na majd utána!!!!!!!!! :P

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


nem tok már írni irrális=irreális
Na megyek alukálni. Jó éjt!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Niki, en mar erzem amugy a javulast a tornazgatastol!! Easy shaper nagyon jo hasra :shock: tokre nem sokat hasznalom,de napi szinte, plusz szobabicaj egy ora. es latvanyos.. szoval en mostmar nem aggodom. lassabb ido alatt mint amugy,de helyre fog allni a dolog sztem! :roll: bar lehet,hogy olyan mint regen sosem lesz :D de majd torekszem a nagyon hasonlora :roll:

Lanykam elaludt,megnyugodott. Remelem nem fog neki ennyire fajdogalni addig mig ki nem bujik. :roll:

Amugy sztem ez tok relativ h kinek hany kilo a jo.. sztem mindenkinek annyi ahogy jol erzi magat. Eszerint 67,5 kilo lehetnek.. hat en inkabb fogynek meg egy kicsit. es akkor se lennek korosan sovany. nem is vagyok az a tipus sztem.. :D meg fugg ugye a csontozattol is.. mindenkinek mas. meg mas az eloszlasa is.. :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti Te hány kiló vagy és hány centi? Nanaá amúgy,hogy helyre fog állni.Nem tudom lesz-e olyan, mint régen.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Niki, újabb baba??? Drukkolok!! Akkor Panndi, Te és talán Dóri, akik már hajtanak a tesóra, igaz? Vagy van más is?
A 3%-os kamatemelést én is sokallom!

Mozza, hol a privi? :-) Mi is holnap megyünk a 3 hós oltásra.

Tinu, vagy aki esetleg tapasztalt ilyet, mi a véleményetek? :
Gyv újabban iszonyat féltékeny rám meg az apjára. Ha csak annyit is lát, hogy apa megölel vagy beülök az ölébe, akkor megsértődik. Ma, pedig csak egy puszit kaptam, elrohant a fürdőszobába és ott sírt. Mentem utána vigasztalni, de lehet, hogy nem jól tettem. Elmagyaráztam neki, hogy ők a legfontosabbak, őket szertjük a világon a legjobban, de azért egymást is szeretjük. Nem tudom, hogy mennyit értett meg belőle. Véleményetek?
Hétvégén Sanya megfogott egy másik kisbabát, akkor is odament reklamálni, de nem sírt.
Vendég
 


Böbi, nekünk Samu nagyon boldog, amikor azt látja, hogy megöleljük, megcsókoljuk egymást. Úgyhogy nem tudom, mit tennék, ha nem így lenne... :roll:

Tinu, tulajdonképpen én csak azért írtam, amit írtam, mert a linken úgy tűnik, mintha az a gyerek, aki nem sír, ha anyja elmegy egy időre, az biztos megtanulta elkendőzni az érzelmeit, és erre azért van szüksége, mert nem számíthatott édesanyjára, amikor szüksége volt rá. Én meg tudom, hogy Samum annak ellenére, hogy nem mindig sír, ha elmegyek, mégis nagyon látványosan számít rám minden helyzetben. Szóval nem teljesen egyértelmű a hozzárendelés. :wink: Az meg ok, hogy konkrétan egy dologról másra nem nagyon lehet talán szoktatni, de nem mindegy, hogy mit szokik meg. Mi neki a természetes. Mert ha az a természetes, hogy egy csomó ember van mellette, akkor az lesz a természetes, ha meg mindig csak anyát látja, akkor az lesz a természetes. 1 éves korára meg valóban vmit megszokik. Nem így van?

Megyek, mert még mindig van feladat. :) Jó éjt!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


szépjóreggelt!

kiscsajszim behozta a lemaradást olyat termelt az iccaka hogy most hámoztam ki belőle...

képek: vajon a 2 baba hasonlít egymásra...avagy Kire ütött ez a gyerek? Kép Kép

lili-apa

Kép
Kép
mniki84
 
 


Jó reggelt!
Böbi,Annusékat se felejtsd ki a sorból!Azért mi még nem most gyúrunk rá,majd pár hónap múlva. Ez a féltékenység tényleg furcsa.Fogalmam sincs mit lehet tenni ilyen helyzetben.
Niki,tényleg nagy a hasonlóság apa és lánya közt.Nekünk is vannak ilyen képeink.Hol rá hasonlít,hol rám.
Várom cicó ébredését, még mindig alszik a kismacim. :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Hali!

Dóri!
Én totál veled értek ebben a témában 1et!
Én kimondottan azt szeretném, hogy a gyerek CSALÁDban nőjjön fel. Nekem ez a természetes. (régen is ez volt az, sőt az állatok sem egymaguk nevelik fel a kölykeiket)
Én is imádtam/imádom a nagyikámat, rengeteget foglalkozott velem újszülött koromtól. A férjem számára szintén nagyon fontos a családja, rá is sokszor a nagyija vigyázott babaként, mert az anyukájának bizony dolgoznia kellett.
Így mind2en úgy nőttünk fel, hogy szeretjük, tiszteljük a szüleinket, nagyszüleinket, és kötődünk a családunkhoz. Én azt szeretném, ha Lilinek is ez lenne a természetes. :)

Tinu, van egy pár kérdésem, amit nem igazán értek. Kiváncsi lennék a pszicho magyarázatra, nagyon érdekel. :roll:
Ezt írtad:
'Nem mondom, hogy nekem nem lenne szükségletem a gyerekeim nélküli időtöltésre, csak számomra nem éri meg azt az érzést, amit az okoz, hogy tudom, másnál nem ugyanaz nekik (többek között az igény szerinti szoptatás miatt). Mindettől függetlenül sajna nekem muszáj időnként másra hagyni a gyereket, ez van. De nem csinálok belőle sportot, mindig igyekszem vissza hozzájuk, szóval a barátnővel való traccsparti számomra biztos nem mostanában lesz. Max. a barinő eljön hozzám. '

-Ha én tarósan nem elégítem ki a szociális szükségleteimet, akkor szorongani fogok,fáradt, és nyügi leszek....ergo ha hetente kb. 1szer 2 órára ezt megoldom akkor egy kipihent/feltöltődött anyuka jön vissza 1-1 ilyen 'traccspartyról'. Akkor most mi a jobb, ha nem mozdulok ki gyerek nélkül, de totál nyügi leszek...vagy amit leírtam????Te ezt tényleg nem érezted még soha????
-Ugye a gyerek nem tudja, hogy most a traccsparty miatt hagytad másra, vagy mert 'időnként muszáj másra hagynod'....akkor a 2 miben különbözik???? Lelkifurdalásod van ha az előbbi miatt teszed ezt? Merthogy a babának mind2 u.az, az ugye sure, különbséget ő nem érez, a lényeg, hogy nem vagy vele.
- Miért nem jó, ha a baba érzi, hogy másnál nem ugyanaz?
Miért kellene, hogy soha ne érezze ezt? Ez miben hat a fejlődésre?

Súly:
16 éves koromig kvázi nonstop gipszben voltam, mindig történt valami velem. Aztán rájöttek, hogy kicsit kevesebb a kalcium a csontjaimban és nagyon könnyűek.
Még tesiből is felmentettek, mert annyira balesetveszélyes volt számomra egy sima távolugrás is.... :roll:
Ekkor úgy döntöttem, hogy amit meg tudok tenni az ügy érdekében, azt megteszem....ekkor lekezdtem gerinctornára járni, jógázni, futni, edzőteremben ugrálni, egészségesen enni, vitaminokat szedni....
Azóta NEM volt semmilyen törésem! :D
Nekem 46 kilósan a legjobb a közérzetem, akkor a legjobb az állóképességem, és az egész ruhatáram is erre van méretezve :roll: .
Sajna, most kezdem érezni, hogy ropognak az izületeim....szóval muszáj tennem valamit, mert nem szeretnék 50 évesen csontritkulásos mami lenni. :?
Természetesen a tej az első, így betartok mindent amit erről ajánlottak, Lili u.úgy elfogadja, nincs más íze, a mennyiség is beállt totál...u.annyi van így, mint amikor fejtem minden szopi után...... :shock:
Szerintem jó dolog, ha fittnek-egészségesnek érzed magad! Én olyan 3 éve nem voltam pl. beteg-koppkopp.

Kép
mozza
 
 


Miért nem enged képet csatolni vajon?????

Kép
mozza
 
 


Laptetőn a nagy kérdés! :lol:

Tiszta para vagyok már most, ma lesz oltás....Lilinél nagyon brutkó volt az előző....láz :? .....kiváncsi vagyok most mi lesz....paraparapara.
Böbi!
Ti mikor mentek? Iringó hogy viseli a szurikat???

Kép
mozza
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: