Új privát üzeneted érkezett!

Tavasziszél!
Nagyon-nagyon sajnálom! Biztos vagyok benne, hogy a te kis Angyalkád hamarosan fog maga helyett küldeni nektek valakit. Légyszíves, jelentkezzél, ha újbol babás leszel. (emlékszem, hogy írtál a barnázásról)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.08.12 10:12-kor.
Vendég
 


sziasztok

tudom, kissé le vagyok maradva... de végre megvan a védőnénim!!! most jött vissza szülésből....babából..ma volt az első napja
nagyon készséges volt, kedves, aranyos... végre valaki el tudta mondani, hogy mi van
eddig nem értettem minek kell ez... na most rájöttem
remélem el tudok jutni nőgyőgyászhoz
az sztk-ban tényleg csak a körzetembe mehetek????
Kép
yilonne
 
 


tavasziszél,

gondolok rátok, sok energiát küldök
remélem minél hamarabb érkezik egy új lakó a pocidba!!!!
yilonne
 
 

 
 

koszonom a kedves szavakat.
en szeretnem ha minel elobb jonne de ki fogjuk varni a 3 honapot biztos ami biztos alapon....
jelentkezem majd ha pocakos leszek, de most mar kizarolag csak a 12ik het utan, most aztan meg babonasabb lettem. Igy is halat adok az eszemnek hogy nem mondtuk el senkinek( csak az tudja aki innen tudta).Igy nekem konnyebb. BAr anyosek tudjak mert nem tudtuk nelkuluk megoldani de ha veletlen szoba hozzak azonnal le fogom utni oket.
tavasziszel
 
 


tavasziszel: nagyon sajnálom, :( sok erőt kivánok neked, és minél hamarabbi jelentkezésedet várjuk!

viggi79
Kép
viggi79
 
 


Tavasziszél!

Nagyon sajnálom, ami Veled történt!!! Remélem, hamarosan minden problémától és barnázástól mentes terhességed lesz!

Kép
Kép
detty74
 
 


Szóval már 22-en vagyunk, és még mindig én vagyok az utolsó! :-)
Lehet, hogy az áprilisi fórumba is kellett volna írnom, biztos, ami biztos alapon? :D

viggi79
Kép
viggi79
 
 


Ginnie!
Nekem is van orrdugulásom, meg is keseríti az életem. Alexával is volt végig, de a dokim azt mondta, biztos csak allergiás vagyok valamire. Nemrég voltam allergológusnál, vérből leteszteltek mindenre, és SEMMIRE nem vagyok allergiás, így valószínűleg tényleg a terhességtől van. Nagyon zavar, főleg reggel és este. Félek az orrcseppektől, de minden orvos azt mondja, hogy kevesebbet árt az a pici, ami az orrcseppből felszívódik, mint az, ha nem kapok rendesen levegőt. Így 9 hónapig váltogatva használom az orrcseppeket.

A toxoplazmát nem feltétlen kapja el, akinek macskája van. Nekem van négy éve, de még mindig negatív vagyok. A felnőtt macskák már nem terjesztik, főleg a kiscicák betegszenek meg és akkor fertőznek. És a nyers hús, az olyan zöldségek, amik a föld alatt vannak (ld. répa, krumpli), a virágföld ugyanúgy fertőzhetnek, ezekkel is vigyázni kell.

Kép
Kép
detty74
 
 


Sajnálom Tavaszi szél és sok erőt kívánok!
szabccsi
 
 


detty

Miért nem próbálsz homeopátiás orrsprayt?

Úgy van a toxo ahogy írtad.Én is azért írtam, hogy általában kapják el

málna2162
 
 


Szabccsi!
Hova lett a vonalzód?
Vendég
 


Van mikor elfelejtem bemásolni! :)

Amúgy megkaptam a vérképem eredményét.

Gyakorlott kismamák, vagy aki tudja, az RPR -nek negatívnak kelllenni?

Kép
szabccsi
 
 


szabccsi

nem kell mindig bemásolni, ha bemásold a profilodba az aláíráshoz :wink:

málna2162
 
 


Mi az az RPR?! :shock:
De ha negatív akkor olyan nagy gond nem lehet :lol: :wink:

málna2162
 
 


Én vagyok itt a legbénább a fórumozók között, pedig szégyen ide-szégyen oda, informatika tanár a szakmám, és informatikusként dolgozom! :)

RPR: Treponema nem specifikus antitest (RPR), -így szerepel a leleten.

Amúgy teljesen jó lett a vérképem, egy minusz van rajta a limfocita % picivel alacsonyabb, de találkoztam egy kismamával, és ő mondta, hogy nyugodjak meg később rosszabb lesz! :)
Egyből megnyugodtam! :lol:

Kép
szabccsi
 
 


:D Szabccsi, azért arra a legbénább posztra én is jelentkeznék. :-)

viggi79
Kép
viggi79
 
 


szabccsi

Szerintem a kismama aki megnyugtatott valamivel összekeverte az RPR-t...
Most néztem meg a, hogy mit szűrnek az RPR-nél, és azt írték, hogy szifilisz....
Azért az ha nem muszáj a jövőben sem legyen rosszabb negatívnál :wink:

málna2162
 
 


Írtam, és elszállt :twisted: :twisted:

Szabccsinak, hogy be kell másolni az aláíráshoz a profilba, és akkor minden beírásodnál bemásolja autómatikusan.
Vendég
 


Közben én is megnéztem! :)
Igen ebben bíztam, hogy negatív lesz!
És remélem az is marad! :)
Nekem még a védőnős listámon van Wassermann vizsgálat is, az micsoda?
Az van mellé írva, hogy vérképből, de ilyen nevűt én ott nem látok! :)

Kép + 1 nap
Kép
szabccsi
 
 


hepatitis b ellenanyagra szűrnek

málna2162
 
 


Tavasziszél! Őszintén és nagyon sajnálom! Kívánok neked rengeteg erőt, és mielőbbi felépülést! Vigyázz magadra!

Kép

Kép
monccs
 
 


Tavasziszél : nagyon nagyon sajnálom:(


Én is a Szabolcs utácában szültem, nekem nagyon nem ezek a tapasztalataim voltak amiket leírtatok, azt sem mutatták meg hogy kell pelenkázni nem hogy fürdetni:(, és persze nem csak cukros vizet adtak a gyereknek hanem tápit is amit laetagadtak csak mivel a fiam refluxosan született kihányta és itt lebuktak:(.

Kép

Kép
andrea001
 
 


Kedves Tavasziszél!

Nagyon sajnálom ami veled történt. Tudom min mész át. Én is úgy voltam, hogy a korházba csak anyu meg a párom jöhetett be.
Pedig a család megszervezte, hogy óránként váltják egymást, hogy ne legyek egyedül. De mondtam, hogy senki. És senkitől egy szót sem akartam hallani ezzel kapcsolatban.
Kívánom, hogy mielöbb fel tudd dolgozni. És minnél elöbb jöjjön a baba.
Szóljál, ha sikerült. Addig is jobbulást.

Kép
Kép+1nap
Kövi orvosi vizsg+uh:nov 5.
vadszi
 
 


Amúgy a sexről. Még a gondoltra is kiráz a hideg, abszolute nem kívánom. Csak a páromat sajnálom nagyon.

Kép
Kép+1nap
Kövi orvosi vizsg+uh:nov 5.
vadszi
 
 


Én is sajnálom szegény párocskám, de én sem tudok még gondolni sem rá!

Kép + 1 nap
Kép
szabccsi
 
 


Hú gyerekek mennyit írtok!
Mamancs, az tuti, hogy mikor én néztem ezt a vonalzót, nem volt még négyeskés!!! Ki is cseréltem
:D
Vadszi, hát akkor nálatok -is- ez a vérvétel tényleg gáz! Viszont a szombat jó ötlet. Ja! Én anno csináltam olyat hármaskánál, hogy mivel pecsételtem, megkértem a háziorvost, vegye le Ő a vért! Nem érdeklődöd meg? Hátha...
Angie, ha koraszülött volt, teljesen más! Még szép, hogy nem volt Veled az elején! De most biztos nem jön annyival előbb!
Vendég
 


Ginnie!
A két nagy egyébként jó testvér, bár a fiam (7éves) néha elég ego, hogy ez a korral jár, vagy csak mert Ő az első és fiú... néha úgy viselkedik, mint egy egyke. De szeretik egymást nagyon.
Vendég
 


ginnie írta:Emellett nekem a mellfeszülés megmaradt, de valóban soookkal rosszabb, miután leveszem a melltartót. És a hasszurkálás egy picit, néha. És orrdugulás... állítólag ez is normális... volt/van valakinek ilyen?

olyan hülyén lehet ezt az idézetet beszúrni...
szoval nálam dettó ez van. Nem akarlak elkeseríteni, de nekem az orrdugulás az első terhességem óta megvan, és azóta se múlt el, pedig tavasszal még egy orrsövény műtétem is volt...
Vendég
 


Andrea!
Te mikor szültél a Szabolcsban? Lehet, hogy ez nem általános, de én kinéztem az aranyos nővéreket (merthogy volt bőven mufurc is), és ők megengedték. Sőt, egyszer bejött a barátnőm pont fürdetés alatt, és őt is beengedték. De mást is láttam, hogy ment fürdetni. Szerintem nem reklámozták, de ha valaki szerette volna, akkor nem mondtak nemet. Nekem megmutatták a pelenkázást. Sőt, amikor mutatta a nővér, Szilárd pont pisilt, és telibe találta a popsikrémes dobozt. Nevetett rajta, és mondta, hogy semmi gond, és hozott másikat. Ez 2007 áprilisában volt.
Vendég
 


Tavasziszél, nagyon sajnálom, hogy ez lett a vége! Tényleg a család az, aki nagy vígaszt tud nyújtani! És hidd el, nem olyan sok az a 3 hónap!
Vendég
 


viggi79 írta:Szóval már 22-en vagyunk, és még mindig én vagyok az utolsó! :-)
Lehet, hogy az áprilisi fórumba is kellett volna írnom, biztos, ami biztos alapon? :D

Simán lehet, hogy pl. engem beelőzöl!
Nagyon nem ilyen sorrendben fogunk ám szülni, hidd el!!!
Vendég
 


Vivinek igaza van :D A sorrend nagy valószínűséggel teljesen másképp fog alakulni. Én, ha követem saját magamat, már februárban megszülök :) Szilárdnál is simán beelőztem pár topiktársamat.
Vendég
 


detty74 írta:Félek az orrcseppektől, de minden orvos azt mondja, hogy kevesebbet árt az a pici, ami az orrcseppből felszívódik, mint az, ha nem kapok rendesen levegőt. Így 9 hónapig váltogatva használom az orrcseppeket.

Nem mondod, hogy ezt mondták az orvosok? Dehát még a tájékoztatón sem ajánlja, meg a gyógyszerész sem a patikában, hogy egy ember hosszú hónapokig használjon orrcseppet! Pláne egy kismama! Teljesen tönkre fog menni az orrnyálkahártyád! Ezt azért mondom, mert az enyém emiatt ment tönkre...

detty74 írta: toxoplazmát nem feltétlen kapja el, akinek macskája van. Nekem van négy éve, de még mindig negatív vagyok. A felnőtt macskák már nem terjesztik, főleg a kiscicák betegszenek meg és akkor fertőznek. És a nyers hús, az olyan zöldségek, amik a föld alatt vannak (ld. répa, krumpli), a virágföld ugyanúgy fertőzhetnek, ezekkel is vigyázni kell.

Én is ezért csináltattam meg, pénteken lesz eredmény. De nekem a 3 terhesség alatt egyszer se ajánlotta fel egy doki sem (a 3 közül), és a 4 védőnő közül...
Na most kíváncsi leszek, rengeteg macskám volt, kint és bent is. Ha nega, akkor milyen gyakran van vérvétel? Ja és nálunk csak akkor ingyenes, ha sztk-s a beteg.
Vendég
 


LÁNYOK!!! MA MÉG NEM PECSÉTELTEM!!! :lol: :P
Vendég
 


málna2162 írta:detty

Miért nem próbálsz homeopátiás orrsprayt?

Úgy van a toxo ahogy írtad.Én is azért írtam, hogy általában kapják el

Egyébként az tök drága és ehhez képest nekem semmit nem ért, de másnak talán beválik, hátha... én majd felrobbantam, mikor rájöttem, kb annyit ér, mintha vizet locsoltam volna az orromba. :evil: :evil: :evil: :evil:
Vendég
 


vivi123 írta:
málna2162 írta:detty

Miért nem próbálsz homeopátiás orrsprayt?

Úgy van a toxo ahogy írtad.Én is azért írtam, hogy általában kapják el

Egyébként az tök drága és ehhez képest nekem semmit nem ért, de másnak talán beválik, hátha... én majd felrobbantam, mikor rájöttem, kb annyit ér, mintha vizet locsoltam volna az orromba. :evil: :evil: :evil: :evil:


Ezek szerint te sem rajongsz annyira a homeós dolgokért... Nem akartam írni, hogy igazából csak a placebo hatás érévnyesül...De talán akkor is jobb, és kíméletesebb mint hónapokig orrcseppezni. Főleg amiatt amit írtál :wink:

málna2162
 
 


Én nem akartam szólni, de nekem is fúrcsán hangzott egy kicsit, hogy többet ártunk magunknak azzal, hogy nem kapunk levegőt. Ez azért furcsa, mert az ember, ha nem kap levegőt az orrán, akkor vesz a száján, és nem lesz oxigén hiányos. Ez egy autómatikus reakció. Az orrspray hosszútávú használata pedig valóban kinyírja az orrnyálkahártyát., és (ugyan sokan azt gondolják, hogy a krémek és sprayk nem ártanak) legtöbbjük sokkal ártalmasabb a gyógyszernél, mert rögtön felszívódik a vérbe.
Vendég
 


angie34 írta:LÁNYOK!!! MA MÉG NEM PECSÉTELTEM!!! :lol: :P



:D :D :D
Már nem is fogsz :wink: Nyugi minden renben van!!!

málna2162
 
 


angie34 írta:LÁNYOK!!! MA MÉG NEM PECSÉTELTEM!!! :lol: :P
NA VÉGRE! Jajj de jó... csak túlleszünk már ezen a parázós 3 hónapon... 8)
Vendég
 


Én egyszer használtam homeóst, azt is azért, mert nem tudtam, hogy az, csak miután kiváltottam. A dokik simán felírják megkérdezés nélkül, hogy ezt akarom-e vagy a hagyományost.
Vendég
 


Hát nekem az orrcsepp abszolute nem jött be, nem is azt a homeosat akartam venni, csak a gyógyszerész nem akart adni semmilyen mást, mert hogy terhes vagyok... ezért is csodálkozom, hogy másnak meg hosszú hónapokig ajánlgatják
:shock: Nem nagyon vagyok oda a homeos dolgokért, a hátterét tekintve nekem kissé ... inkább hagyjuk. Viszont tény, hogy egyszer hozzányúltam, mikor semmi nem segített a himlős gyerekemen, annyira viszketett, és akkor egy ilyen bogyótól enyhült a viszketés.
Szoval
???
Vendég
 


Tavasziszél! Sok-sok erőt és kitartást kívánok Neked!

Kép
Kép
ginnie
 
 


sorrenddel kapcsolatban, ha 2 napot csúszna a baba, akkor pont a saját szülinapomon érkezne! :-)

viggi79
Kép
viggi79
 
 


Az orrspray-k közül én most a Sterimar-t használom, ez sima tengervizes cucc, nincs benne semmi egyéb és nekem működik. Annyiszor lehet használni, ahányszor csak akarom. A homeo-s dolgok nekem sem az igaziak, egyszer próbáltam egyet, de semmit nem segített... :S

Angie! Ez jó hír és így is fog maradni! :)

Kép
Kép
ginnie
 
 


És igen, egyetértek Vivivel, legyünk túl ezen a 3 hónapon. :) Nekem még egy hónap van hátra, de nagyon remélem, hogy a jövő heti UH is megnyugtat majd egy kicsit.

Kép
Kép
ginnie
 
 


ginnie írta:Az orrspray-k közül én most a Sterimar-t használom, ez sima tengervizes cucc, nincs benne semmi egyéb és nekem működik. Annyiszor lehet használni, ahányszor csak akarom. A homeo-s dolgok nekem sem az igaziak, egyszer próbáltam egyet, de semmit nem segített... :S

Angie! Ez jó hír és így is fog maradni! :)

Na igen tényleg! Az tényleg jobb! Bár nekem csak enyhített valamit, nem volt az igazi, de a semmitől jobb!
KÉPZELJÉTEK, NŐVÉREM IS TERHES!!!!! 33. NAPON POZITÍV!!!
4 hét van köztünk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mondta anyukám, feljön hozzánk segíteni, aztán mehet hozzájuk egyből, ha szülünk.... boldog nagymama-kor!!! :wink: :wink: :wink: :wink:
Vendég
 


Tényleg Ginnie, Neked miért kell a 9. héten is menni uh-ra? Nekem a 7. héten volt, és csak a nyaki redőre hívtak vissza.
De nem oda megyek, hanem a Rókusba, kombinált tesztre.
Vendég
 


Nekem is még 1 hónap, már én is szeretnék UH-ra menni! :)
A homeopátis bogyókról nekem pont ellenkezőleg nagyon jó tapasztalatom van, pl. elmúlt a lábamról a viszér, és segített a bölcsesség fogam kijövetelébe (abbahagytam, meg is ált a növés).
A barátnőmnek a szülésznője aljánlotta, hogy szülés előtt pár héttel el kellett kezdeni, valami olajat kenegetni és golyócskákat szedni, azt mondta még a doki is, hogy ezek nélkül valószínűleg császár lett volna, mert nem fért volna ki a picur!
Nálunk a kórházban sok orvos ajánlja a homeopatáiás szereket, főleg nőgyógyászok, és szülésznők!
A védőnőtől hallottam, hogy jobb, ha csak az első négy hónapba szedek Elevitetet mert utánna óriásbébim lesz, és én is még jobban fogok gyarapodni.
Szedjek inkább a Forevertől Kids vitamint 2*2! Ti hallottatok már erről?

Kép + 1 nap
Kép
szabccsi
 
 


Én is megyek UH-ra a 9. héten, voltam az 5.-en, ott csak petezsák volt, aztán a 6. -on, majd kéthét múlva 9,5 hetesen, és 12 hetesen a kórházi kötelező nyaki redőre, és ha az megvan, akkor mehetek integrált tesztre.

Kép + 1 nap
Kép
szabccsi
 
 


szabccsi írta:Nálunk a kórházban sok orvos ajánlja a homeopatáiás szereket, főleg nőgyógyászok, és szülésznők!

Hát nekem nem ajánlotta a dokim, hanem mikor bementem szülni, akkor hozott a szülésznő valami tágító bogyót, de ki tudja, az hatott-e, vagy a természet???
szabccsi írta: védőnőtől hallottam, hogy jobb, ha csak az első négy hónapba szedek Elevitetet mert utánna óriásbébim lesz, és én is még jobban fogok gyarapodni.
Szedjek inkább a Forevertől Kids vitamint 2*2! Ti hallottatok már erről?
Én szedtem Elevitet és pont a 4. hónaptól. Mégis 3250 g-os lett, pedig túlhordtam. És a harmadikkal meg sokkal több dózisú vitamint szedtem, és 3500 g-os lett. Mondjuk nekem a második lett 4 kilós. De szerintem ennek nem a vitaminokhoz van köze, legalábbis nálam nem...
Forever kids igen, az a Forevernek a gyerek multivitaminja.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: