Új privát üzeneted érkezett!

Lányok, hoztam magammal Valakit :)

A mai 12 hetes uh után így örömmel tudatjuk, hogy sok-sok várakozás után, ha a Jó Isten is úgy akarja, február 17-én Lillunak testvére születik.

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Hú most látom, laptetős lett a hír :lol: :lol: :lol:

Veronika, úgy látszik a lányainkban van némi hasonlóság :wink:

Amúgy csak annyi szerettem volna még írni, hogy mi cumitól a csőrös pohárig minden márkát stb. kipróbáltunk, amikor nem akart inni, mindenféle folyadékkal. Aztán feladtam, beleraktam az elsőleg megbukott aventesbe a vizet, addigra és azóta már mindenből iszik, mert megtanulta... a cumisüveg kivételével később is elfogadott mindet, ma már főleg pohárból iszik, de utazáshoz vagy csőrös poharat vagy üditős flakont hsználunk :wink:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


ILDI NAGYON GRATULÁLOK A POCAKLAKÓHOZ!!!!! :D :D :D :D :D

anitapo20
 
 

 
 

Ildi! Nagyon sok szeretettel gratulálok! Problémamentes, szép várandosságot kívánok!

Kép
Kép
Kép
gabi79
Dunakeszi
 
 


köszi szépen, én is a problémamentességben reménykedem :lol:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Ildi
Szívből gratulálok!!!
És egyben nagyon irigy is vagyok! :lol:
Hogy a csudába tudtad ezt tőlünk 12 hétig eltitkolni? :)

Kép
Kép
susytunder
 
 


Ildi, sok szeretettel gratulálok én is, és sok örömet kívánok a kisbabádhoz!

Itatáshoz még: Róza meg csak pohárból iszik, meg egyszer kényszerből kipróbáltuk, és flakonból is :) Úgy tűnik ahány gyerek annyiféle preferencia, érdemes próbálkozgatni Veronika, és ha Te mindent megtettél, akkor Pálmi még nem szomjas :)

Kép
Kép
szalamandra
 
 


Sziasztok!

Ildi, szívből gratulálok! Nagyon örülök nektek!

mtunde
 
 


Sziasztok!

Elveszett bárányka megkerült!!!
Mentségemre legyen szólva, nyaralni voltunk és azóta sem állt meg az élet...

Micsoda hírek!

Ildi!

Hatalmas-hatalmas gratula!!! Tiszta szívből kívánok nektek minden jót, nagyon megérdemlitek! Én sem tudom, hogy bírtad így titkolni ennyi ideig, viszont teljesen megértem! Nagyon-nagyon örülök! Szóval akkor gömbölyödjünk együtt! :lol: Az én pocakom már látványosan nő, lassan jöhetnek a kismamanadrágok újra...
ÁEK-ben szülsz? Ott van még a dokid?

Hú, még nem olvastam vissza, majd mindjárt, ha lesz még időm, de őrül sok intéznivalóm van (Csabi most megy majd suliba, Lehel oviba, én meg még azt sem tudom, mikor van a védőnőm, lassan már kiskönyv is kéne, mert a 12. heti uh.-on kérni fogják...)

Nyaralás nagyon jól sikerült a meseszállóban, szívből ajánlom mindenkinek, voltak ott egész pici babák is, remekül éreztük magunkat, hozok majd képeket is!

Hányás még elkerült eddig, most, hogy a 10.hét vége felé járok, remélem, már nem lesz benne részem, bár a hányinger az időnként elővesz, de a gyomorégés sokkal rosszabb.

És megvan már manócska neve is, akár fiú, akár lány! :wink:

Mindenkinek szép napot, majd igyekszem jönni ma még!
Most időpontot kell kérnem a a 12. heti uh.-ra, a Magzati Diagnosztikai Központba.

Márti
borossné becz márta
 
 


Sziasztok!

Márti, és akkor megint szavazni fogunk a nevekre?

Susy, nagyon köszönöm. Én azt látom csak a google analytics-ből, hogy jönnek hozzánk keresőn keresztül, de hogy mennyire tesz minket előre a google azt nem. De ezt is továbbítottam...

mtunde
 
 


Ildi - szívből gratulálok!!!!! Nagyon szép várandósságot kívánok neked problémák nélkül!!!!!!! Ilyen jó hírért érdemes volt bekapcsolni a gépet :):) szívből örülök nektek!!!!

dytke
 
 


Köszi lányok, tényleg nagyon :lol: :lol: :lol:

Hát nehezen ment eddig titkolni, amikor Márti bejelentetted a jó hírt, majdnem megtörtem :wink: :wink: :wink: de óvatosságból akartam így, barátaink se tudják még...
Mondjuk lassan már nekem is szorítanak a szoknyák, szóval muszáj lesz előszedni/venni kismama rucikat. Jaj de vártam már erre :lol:

Márti, az együtt pocakosodás tetszik nagyon, jó egy ilyen tapasztalt anyukával együtt várni a babát.

A dokim még az Áek-ben van, remélem marad is :wink: mert ma is meggyőzött, hogy nem véletlen járok hozzá, tényleg meg vagyunk elégedve. Viszont Monorról azért az se mindegy hol a kórház :wink:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Márti, én 12. uhon kiskönyv nélkül voltam ma :oops: Dokimmal megbeszéltük, hogy biztos ami biztos ráérek most megcsináltatni a kiskönyvem, vizsgálataim megvannak labor is, ekg-is...

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


ILDI GRATULA!!! :) Tökre feldobódtam a hírtől :) Lillu érzkel már belőle valamit, mondtad neki?

Márti,
jaj de jó, hogy te is bejelentkeztél! :)

Pálmi nem hagy netezni, majd még jövök később, vagy holnap...

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Lányok elmegyünk holnap nyaralni, nem tudom mikor keveredünk elő, de majd jövök.
Vigyázzatok magatokra, és a babákra!

Kép
Kép
susytunder
 
 


Ildi!
Gratulálok!

Márti!
Örülök, hogy előkerültél!

Kép
becsengo
 
 


Sziasztok!

Ildi, itt is nagyon sok szeretettel gratulálok :)
Vendég
 


Hajaj, csajok, sokat nyaralunk, látszik hogy nagyobbak már a gyerekek :) Tavaly ilyenkor egy csomóan hemzsegtünk itt, a sok friss kisbabával, meg a sok kérdéssel :)

Kép
Kép
szalamandra
 
 


Hát még túl sokat szerintem nem... de azt mondja Lillu, hogy szeretne kistestvért.
Meg tegnap, mivel az uhon ő is bent volt, mondta, hogy anya hasában baba van, na meg persze az övében is és mutatta, hogy ő hamm bekapta :wink: :wink: :wink:
szóval még készítjük, de szerintem nem lesz baj, nagyon szereti a kisbabákat, kérdés erre mikor un rá, de azért bízok :wink:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Még régebben olvastam, hogy nem érdemes túl korán hangsúlyozni a kistestvér létét, mert sok idő a kilenc hónap, nehéz kivárnia a gyereknek. Nem arról szólt, hogy ne mondjuk el neki, inkább arról, hogy nem kell állandó témának lennie, állandóan rajta tartani a kisgyerek figyelmét. Arra sajna már nem emlékszem, mit javasol, mikortól beszélgessünk intenzívebben a témáról (hiszen nyilván az első pillanattól rányomja a bélyegét az új baba a család életére, anya mindennapjaira, stb).
:) Rózát én is csodababának hívom :) (sok más mellett :))

Kép
Kép
szalamandra
 
 


susy, jó nyaralást, addig majd olvasgatom a gasztroblogodat :)

Kép
Kép
szalamandra
 
 


Mi rögtön megmondtuk Zsófinak, ő akkor 11 hónapos volt, és jött minden vizsgálatra, és szerintünk ért mindent :)
Vendég
 


Ildi! Tiszta szívemből GRATULÁLOK! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Micsoda hírek!!!!!
Nagyon boldog pocakosodást kívánok Ildi!!!!!!!

Susy - Kellemes pihenést! Köszönöm a ksözöntést!!!! Aranyos vagy!

Márti - Lassan talán vége lesz a gyomorégős időszaknak, nem? Örülök, hogy jól reztétek magatokat!

Tünde - Klassz lett a magazin új arca!A technikai részéhez egyáltalán nem értek, Susynek biztos igaza van. :oops: Már rég jött tőled mail. :roll:

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Betty - még a naptárban is aláhúztam a neved és a telefonom is szólt, mégsem jutottam odáig, hogy felhívjalak, vagy sms-t írjak :oops:
Utólag is Isten éltessen és ne haragudj!!!

dytke
 
 


Sziasztok!

Ildi, ugye Szabó György a dokid?

Betty, igen, nyaraltunk, meg össze-visszaság volt... De lassan visszarázódok én is. :)

Lányok, holnap állásinterjúra megyek, drukkoljatok!

mtunde
 
 


Dytke - Köszi, aranyos vagy! Én is szoktam így járni. ha valamit nagyon nem szabadna elfeljtenem, jó eséllyel kimegy a fejemből. :wink: Jól sejtem, hogy hamarosan Ambi baby is ünnepel, igaz?

Tünde - Mennek a drukkok!

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Tünde, igen Szabó dokihoz járunk :lol:
A holnapi állásinterjúhoz megy a drukk :wink:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Betty - bizony, szombaton ünnepelünk :)

Tünde - drukkolok!!!

dytke
 
 


Köszi lányok, hogy gondoltatok rám!

Nem is tudom, hogy akarom-e ezt az állást. Most kicsit fatalistán állok hozzá, ha ők akarnak engem, ám legyen... De a leendő főnök (aki amúgy a pletykák szerint nem sokáig az) nem győzőtt meg, hogy én miatta rohanjak vissza dolgozni. De a munkakör és a fizetés inkább. :) Amúgy itt, az önkormányzatnál lenne ifjúságvédelmis állás, ami a tanári munka helyett kicsit irodaibb lenne, de ezt most én nem bánom. Vannak nekem itthon nevelnivaló kölkeim. :) Vizsont csak 2 éves, valakinek a helyére kellek, aki most szül. Meglátjuk.

Ildi, én nemrég voltam sima rákszűrésen, de a doki megintcsak jó választásnak bizonyult. Hiába kellett otthagynom nála egy kisebbfajta vagyont. :D

Betty, tartozom is neked válasszal? Vagy csak szimplán elmaradtam?

mtunde
 
 


újat nem tudok írni, csak azt, hogy szívből kívánom Nektek az összes jót, amit csak lehet ! És, hogy gratulálok! :)


Nekünk nincsenek jó híreink, úgy néz ki Márkó szalmonellás :(
Jövőhéten érkezik meg az eredmény az ANTSZ-ből.
Drukkoljatok, hog ne az legyen.


Szépek a gyerkőcök !

Bettinek boldog névnapot !

Kép

NIKI
nini.n
 
 


Sziasztok!

Én is megkerültem! Sajnos problémák miatt maradtam távol, eltemettük a másik nagypapámat is... :cry: Most, már lassan másfél hete anyóséknál vagyunk Zolóval, így majd ha otthon vagyunk, többet tudok jönni, de azért próbálok olvasgatni!

Ildi - szívből gratulálok! Megértem, hogy vártál a nagy hírrel! Problémamentes pocakosodást és sok örömet kívánok Nektek! (de jó, még egy kismami!!!)

Ivás - náluk most megy a nagy kísérletezés, ilyen pohár, olyan innivaló. Elveimet feladva már a Kubut és a Maci kávét is próbáltuk, egyik se jött be. Talán csak az instant tea és a bébi ivólevek néhány amiből hajlandó valamennyit inni.

A tejet egyébként lehet már lassan bevezetni ugye? A tápszert mikor lehet elhagyni, most csak este kap és reggel egy keveset.

Na megyek olvasgatni, régen voltam nagyon!
:oops:

Manka

Kép

Kép
mankabi
 
 


Tünde, akkor azt kívánjuk, hogy legyen úgy az állással, ahogy a legjobb lenne Nektek :lol:

Nini, Márkónak jobbulást, remélem nem szalmonella.

Manka, én hiperóvatosként Lillunak rendszeresen csak 18 hótól adtam tejet tápi helyett (ő 14 és 18 hó között csak reggel és este itta). De főzéshez, ételbe, desszertbe már egy éves kora után kapta, nem volt belőle probléma.

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Manka, nagypapád miatt őszinte részvétem, mi is júliusban temettük el nagymamámat, sajnos tudom milyen fájdalom. :cry:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Nini - drukkolok, hogy ne szalmonella legyen!!! Jobbulást Márkónak!

Manka - őszinte részvétem nagypapád miatt :( Én is tudom milyen, alig egy éve veszítettem el az utolsó élő nagyszülőmet.
Az elvekkel én is így vagyok, folyton fel kell adjam őket, ha nem akarok állandóan harcolni Ambival :)
Mozgolódik már a pocaklakó? Én Ambit a 17. héten éreztem először.

Tünde - én is azt kívánom, hogy úgy legyen, ahogy neked a legjobb

dytke
 
 


Manka!

részvétem nagypapád miatt!

Nini!

jaj, szegény pici fiú! nagyon megviseli? Jobbulást neki!

Tünde!

Úgy lesz, ahogy lennie kell!
És igen, Susy aranyos volt, helyből az elején felajánlotta kérés nélkül, hogy megcsinálják a szavazást megint!

Dytke!

Jó ég! Döbbenet, hogy Ambrus máris szülinapozik!

Ildi!

Tényleg, hogy vagy? Hányinger, ilyesmi volt/van? Én még mindig nem hánytam, remélem végképp elkerül már! Tényleg, beszéltél a dokiddal az új influenza elleni védőoltásról? Javasolja, Én még nem kérdeztem az enyémet, de sok orvos azt ajánlja, hogy inkább a családot oltassuk be, kismamákra vonatkozó humán kísérleteket ugyanis nem végeztek! 2 év alatti gyerekeknél meg állítólag hatástalan a vakcina...és mégis őket akarják ingyen beoltani, már meg sem lepődöm!

Márti
borossné becz márta
 
 


Sziasztok!

Nini - köszi a köszöntést! Jobbulást a kis legénynek! Szorítok, hogy ne szalmonella legyen!

Manka - Sajnálom a nagypapádat!

Dytke - Lesz buli szombaton? :wink: Most, hogy közelednek az 1. szülinapok (Emmáé már el is múlt) egyre többször jut eszembe a tavalyi nyár. A tornák, meg mikor felmentünk Imolához, nagy pocakok, Ági és Kati tanácsai....ilyen lüke nosztalgikus vagyok. :)

Tünde - Én is azt kívánom, hogy úgy legyen, ahogy neked/nektek a legjobb. Nem tartozol semmivel, csak az aktuális kérdéseket hiányoltam. :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Márti,
én hánytam/ok még elég rendesen, de ha ez az ára vállalom :wink:

Nőgyógyit még nem kérdeztem erről, de nekem belgyógyász orvos mondta, hogy terhes nőket alapból nem oltanak ilyen dolgok ellen, ha nem nagyon muszáj...

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Ildi!

Csak most a kormánynak az a terve, hogy 1. körben a kismamákat és a 3 év alattiakat oltják be ingyen. Persze nem kötelezhetnek rá! De én is megkérdezem a dokimat legközelebb! Ahogy ismerem, Ő sem fogja javasolni! A mi gy.doki nénink infectológus is, úgyhogy én nagyon kíváncsi vagyok, ő mit mond erről!
Róka komának: hess-hesss! Lilluval is hánytál?

Márti
borossné becz márta
 
 


Sziasztok!

mankabi: részvétem! :(

Én is hoztam pár fotót :)


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi lányok, hogy így gondolkodtok. :)

Manka, én most látom csak (hát persze, ha egyszer nem jövök gyakran), hogy nálatok máris kopogtatott a gólya. Hogy viseled?

Nekünk egyik gyerek sem szívesen itta a tápszert 10 hónapos korától. Alig tudtuk velük kihúzni az 1 évet, és átálltunk a tejre, mivel nem volt semmi gond a többi tejtermékkel sem, és a családban sem a tejjel. Azóta azt isszák. Persze gyerekorvossal beszéltünk.

Oltás. Én is kicsit agódok, hogy pont jó-e ez a célcsoport. Már csak azért is, mert a kismamák amúgy is nagyon vigyáznak magukra. Szerintem sokkal kevésbé vannak kitéve az elkapás veszélyének, hiszen nagyon ügyelnek a higiéniára, ha meg nem, akkor az oltás is mindegy, mert lehet, hogy ő nem kapja el, de a környezete attól még...

Márti, akkor majd adsz némi támpontot azért a szavazáshoz?

Betty. Nem, most nem is voltak kérdések. Le vagyunk maradva mint a borravaló. Keresgéljük magunkat. De most ment hírlevél. :) Már ha fel vagy iratkozva. Ha nem, akkor meg a honlap kinézetéről, funkcióiról küldtük ki a kérdést, hogy hogyan tetszik, hogyan lenne jobb.

Puszi. Ma görbe, gyerekmentes napom van (na jó, 5 napom... de ezt félve mondom) megyek vásárolgatni, nézelődni, sétálgatni a Váci utcába.

mtunde
 
 


Bizony-bizony, szombaton Ambi egy éves lesz. hihetetlen.

Betty - én is mindig erre gondolok. tisztán emlékszem, mikor megcsináltam a tesztet, stb. Buli nem lesz, én nem nagyon bírom az ilyen zsúrokat. Majd ha már nagyobb lesz, akkor meghívom a barátait. Most a keresztszülőket próbáljuk összeszervezni, hogy egyszerre ráérjenek egy kis ünneplésre. Anyukám már felköszöntötte, mert múlt héten itt volt. Anyósom jön 20-a után a dédivel, velük is ünnepelünk.
Natinak (sokan talán még emlékeztek Sly-ra és Natasára) voltunk a buliján, de nem tudtunk sokat maradni, mert hozzánk is jöttek. Hihetetlen, hogy ő már el is múlt egy éves. Nagyon ügyesen megy, pont ma találkoztunk.
Képzeld, lakik itt egy kis család a ház legifjabb lakójával, és a csaj is az AEK-ben szült és járt kismama tornára :)

Tünde - jó pihit a "szabid" alatt :):)

Ma valszeg nem alszunk éjjel. már egy ideje sétálgat Ambi, de csak ha én fogom meg a kezét, ha akar elindul. Ma viszont egész nap sétálgatott. Odajött, hátatfordított és emelete a két kis kezét, hogy fogjam meg :) Gondolom éjjel is gyakorol majd...

dytke
 
 


Panndi - gyönyörűek a lányok!!!!

dytke
 
 


Köszönöm lányok! Sajnos ilyen ez az év, márciusban a másik nagypapám halt meg sajnos, remélem nem lesz folytatás!

Köszönöm a tejes válaszokat!

Pont most olvastam én is itt a babaneten erről, hogy oltani akarják a kismamákat. nem is tudom mi a jobb döntés, én is kikérem majd a doki véleményét. Sajnos van rá esély, hogy a családba kerüljön, apa multinál dolgozik....

Panndi - szépségesek a lánykáid!

Ildi - már akartam tegnap is kérdezni, a doki most nincs szabin? Én úgy tudtam.... Sajnálom a rosszulléteket, nekem több volt/van most, mint Zolóval.

Nini - Márkónak jobbulást!

Dytke - ajaj, jönnek az izgis napok, majd szaladhatsz utána, ha olyan, mint Zoló, nem fogsz unatkozni..... A 16. héten, sajnos pont a temetésen kezdtem el érezni először a mocorgást, biztosan őt is felzaklatta. Nálatok is repül az idő! Lehet a szülinapon el is indul!

Lányok sajnos, nem akar változni a helyzet (bár még azért reménykedünk), a méhlepény fedi a méhszájat. Volt valakinek ilyen? Zolóval ilyenkorra már feljebb ment, tényleg kórház lesz a vége? Még nem is a császár zavarna, bár annak sem örülnék, ha egészséges a manó, de az utolsó heteket nem szívesen tölteném kórházban.

És még egy, volt valakinek visszere, vénatágulata (nem a lábra gondolok sajnos.........). Nagyon kellemetlen, de még így is jobb, mint a Bartolini mirigy duzzanat amire először gyanakodtak. Mire számíthatok ezzel?

Manka

Kép

Kép
mankabi
 
 


Márti, én Lilluval is végig hánytam, most egy kicsit jobbnak látom a helyzetet. De tegnap a Bkv-n állapítottam meg, ha minden nap azzal járnék, tuti hánynék most is, nagyon nem bírom a szagokat :oops:

Panndi, lánykák csudaszépek :wink:

Manka, nekem Lillzuval 16. hétre ment feljebb a méhlepény a méhszájról, most is ebben reménykedem, sajna részben most is fedi :shock:
Két barátnőmnek sem sikerült ez, császár lett a vége, de nem volt bajuk belőle és nem is feküdtek vele kórházban. Az előző dokim azt mondta, hogy ez még simán javuló helyzet :wink: :wink: remélem nálatok is így lesz.
A visszeres pproblémákról nem akarok hülyeséget írni, de egyik legjobb barátnőm most várja 3. gyerekét (nála minden babánál fenn állt ez a probléma) majd pontosan kikérdezem és megírom Neked.
Dokinál én pénteken voltam, nekem nem mondta, hogy szabin lesz.

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Márti, az oltásról kíváncsi vagyok mit mond a gyerekorvosotok, írd majd meg légyszi. :wink:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Sziasztok!

Manka - Hű, sajnos a lepényes, és a viszeres témában sem tudok okosat mondani.

Dytke - Na, én sem babazsúrra gondoltam, hanem családosra. Amitől az a nap más lesz, mint a többi. Milyen kicsi a világ! Június eleje óta mi sem voltunk tornázni. Ha hazamegyünk egyszer lagalább benézek, hogy lehet-e még Szabival ilyesmit csinálni. Nati!!!! Édesem, milyen nagylány lehet már! Kell, az a randi!
Milyen volt az éjszaka? Gyakorolt a kis Gézengúz?

Panndi - Nagyon helyesek a csajok!

Tünde - ok, megnézem! Kellemes 5 napot! :wink:

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Tünde, mi volt az állásinterjún? Mikorra derül ki, melyik lesz? Ez így még mindig sokkal jobb, mintha nem lenne lehetőséged dolgozni... Ja, és élvezd ki a "szabadságot" - nekem is volt egy fél nap múlt héten, klassz volt, utána meg jó volt hazajönni Rózához :)

Manka, őszinte részvétem!

dytke, Ambinak boldog születésnapot!

panndi, nagyon helyesek! :)

Kép
Kép
szalamandra
 
 


Manka - már most sem unatkozom :) Sosem unatkoztam mellette, sőt :):) Ahogy láttam Zolót a tornán, szerintem egyformák :)

Betty - családos ünneplés (szűk hármasban) természetesen lesz. Tortával, amit én sütök neki, hogy tuti ne legyen benne semmilyen tej, tojásfehérje. Sajna hétvége óta nagyon küzd a hasával. Nem tudom a foga miatti hasmenés-e az oka, vagy az, hogy evett sütit anyósnál (főleg alma és meggy volt benne), amiben volt tojásfehérje :(
3/4-edóránként kel egész éjjel :(:(

Szalamandra - köszöni szépen!!!

dytke
 
 


Sziasztok!

Már kb 1 hete írtam kisregényt ide sőt kétszer el is szált, de látom nem is rakta be végül harmadszora se... :evil:

Ildi - Gratulálok a kistesóhoz!

A többi pocakosnak is gratulálok!

Lányok a gyerekek nagyon szépek.

Manka - Öszinte részvétem a nagypapád miatt. Nekem utoljára 98-ban halt meg nagyszülőm utoljára az egyik nagypapám. Nekünk az az év volt a legrosszabb. Akkor halt meg a nővérem (elütötte egy autó -orvos- :? ) és még a másik nagypapámat is elütötték, de ő még megvan azóta is és a nagymamáim is.
És remélem nem lessz gond a terheséged többi részében.

Dytke - Pont a napokban gondoltam arra, hogy ti is ünnepeltek lassan és eszembe voltak Sly-ék is.

nini - Remélem Márkó már jobban van majd jelentkezz, hogy mi van.

Most megint rohanok!

Valaki készül valahova az Anyatejes világnap alkalmából?

Üdv: Kinga
KépKép
KépKép[/ur]l]
[url=https://lilypie.com]KépKép
KépKép
eBizsu képviselõ lettem így ha valakinek kell valami csak szóljon minden alkalomra van! http://www.ebizsu.hu/katalogus/online-katalogusok.html
liliommanó
Budapest IV. kerület (Káp 1.)
 
 
 
 
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?