Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,
csak olvasó üzemmódban voltam most.

Pénteken jól bevásároltunk, vettünk kertibútort meg minden jót.

Gyöngyi,
még nincs kész :) mert 7végén kertrendezés volt, és azzal most kicsit leállt :) de ami késik jönni fog :)

Panndi,
hihetetlen szépek a lánykáid. azok a szemek.
máskor szóljatok ha mentek Verusékhoz :)
Zsófi szövegén jót röhögtem,hajó :lol: :lol: :lol:

Nóri,
jó utat nektek. majd jelentkezz ha tudsz. Vilcsi is nagyon szép.
Álmos ugyanilyen inget kapott mint ami Vilcsin van :)

Niki,
jók a keresztelős képek, szépek vagytok. Rikinek mekkora sérója van még mindíg :) nem kopott ki a haja? Álmosnak kevesebb ahhoz képest amivel született.

Annus,
nagyon nagyon boldogságos szülinapot!!!

szép a video. Te csináltad?

Anita,
nagyon jó lett a hajad, állat szine lett . nagyon tetszik. én is megyek pénteken fodrászhoz, kezdeni kell vmit a fejemmel.
Hannus is mekkorát nőtt. édesek.


lementünk ma ringatóba. természetesen elfelejtették közölni hogy elmarad...ott álltunk az anyukákkal és a babákkal... :evil:

Kedden megyünk a balcsira, már várom nagyon. oltás után...:)
remélem most se lázasodunk be.
Vasárnap meg vége a pogány életnek.
Pénteken meg megyek bulizniiiiiiiiiiiiiii :D úúúgy várom.

Mozza,
nagyon szépek vagytok. Lili kis tünemény abban a satyiban.
szomszédék hogy állnak?


még annyi mindent akartam, de elfelejtettem...jellemző...

pár képet hoztam én is:
Kép Pózolás fürdés elött :) Kép Kép Kép Kép

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Böbi, Netti, Esztó, pumukli, Ti viszonylag közel vagytok, tényleg összehozhatnánk valamit!

Esztó: én is csak előző nap tudtam meg, hogy megyünk tesódékhoz :)
Vendég
 


Hozzunk :) csak várjátok meg míg hazajövök a balcsiról :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 

 
 

Tinu, írj még! Ez a biztonságos meg nem biztonságos kötődés felkeltette a kíváncsiságom! :D

Húha, nekem aug. 20-án jött meg utoljára Blanki előtt. Szeptember 2-3-án készülhetett a bébi. Aztán utána Görögországba mentünk, volt biza kis borozgatás stb. 24-én teszteltem, vhogy éreztem. Persze utána még sokáig parrantottam (ezért se írtam ide, pedig elejétől olvastam), mert ugye júniusban elvetéltem. De ez a kislány velünk akart lenni!

Blanki egy barométer. Felkelt f5-kor, mondom egye fene, ehet (mert tovább szokta bírni). Picit nyomott is be, de aztán elkezdett nyivákolni, nem kellett a cici. Visszaraktam, h akkor szunya. 5 percen belül esni kezdett. :shock:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Videó:nem,ezt nem én csináltam,hanem öcsém!Passz h milyen progival....de imádom őket :oops: :lol:

Kutyafüle!
Ja egy percig sem idegeskedem a tejen,ma még nem kellett pótolnom neki!!!Amíg van mit adnom neki,addig nem aggódom.Végül nem vettem tápit se :wink: Többek közt azért mert nem volt 8) A sors keze :lol: :lol:

Vanni!
Oké,azt hiszem tudunk menni!!!Csütörtökön megyek haza!!!!!


Szofi!
Úgy néz ki akkor h megyünk a talira!Beférünk hozzátok :wink: :oops: :)

Tényleg jók ezek a tesztelős storyk!Vanni a tied különösen!! :)

Álmi nagyon édes!!!Ő is milyen férfias szerelésben van :wink:

Na megszületett az ismerősünk kisfia!!!Pont a szülinapomon! :lol:

Szabadítsátok ki Annust 2 is lesz....csak még nem jutottam odáig! 8)

annus11
 
 


De lüke vagyok!!!!!
Annus, boldog szülinapot!

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Panndi, benne vagyok, de én sem leszek most itthon, szabik után megbeszéljük!

Vanni! Először nagyot nevettem, hogy a kocsiban teszteltél, aztán meg a könnyem is kicsordult a meghatottságtól, hogy félre álltál sírni. Már 2 gyerekem van, de még mindig elérzékenyülök egy babás sztoritól, ez már mindig így marad?? :roll: )

Én egy gyöngyvirágos babatali előtt teszteltem először, ami még negatív volt, 5 nappal később meg írtam a fórumon, hogy pozitív, el sem hitték! :-)

Panndi, én is csak Iringóével együtt mostam le Gyv-ét, vagyis másfél évig pisisen állt! :lol:
Vendég
 


Én nem is 1 tesztet raktam el...hanem mindet :oops: foylton tezsteltem,az előzmények miatt ugye..de nem mostam le...a pisi már úgyis megszáradt :)

Na story a blogban!!!

Kösziköszi a köszöntéseket!!!

annus11
 
 


Annus, nagyon nagyon boldogat!!

enyimlili olyan szept 10felé foganhatott...utsó mensi aug.30án volt...és szept 27én teszteltem elsőre...de rég volt...vittem apának csipás szemmel, hogy te szerinted ez pozitív???? aszongyja : aha plusz jel van rajta...akkor lesz egy babánk... :lol: kb ez volt hajnali fél5kor a párbeszéd...persze én utána nem tudtam aludni :oops: aztán rá 2 hetére jött a hidegzuhany, egy adag piros vér, de Lilkófilkó maradni akart...

ja és szept 12-13-14én EUB-s meetingen voltam...nem kevés forraltbor és mézespálesz csúszott le, meg bungee jumpingoltam...ja és totál megfáztam...40 fokos lázam is volt utána...szóval Lilkó azért ilyen stramm...ezeket mind ki kellett birnia :roll: :D

Kép
Kép
mniki84
 
 


ja annus nekünk ilyen van http://www.babamoon.hu/termekek.php?act ... lap&id=389
taftoysos-ez a kedvenc :D

pesten hol lehet kapni ilyen játékokat?

Kép
Kép
mniki84
 
 


Niki :)

Zsófi akkor fogant, amikro költöztünk, vizsgaidőszak volt mindkettőnknek, gázos dolgok voltak a munkahelyemen, meghalt a férjem nagypapája. Ezek után 9 hetesen totálkárosra törtem a kocsinkat, utána napi négy órát BKV-ztam, amíg dolgoztam. Stramm kiscsaj lett ;)

Fruzsi nyaralás alatt fogant, rá pár napra elmentem tüdőszűrésre, utána kezdődő tüdőgyulladásom lett, aztán megharapott egy kutya, hát, ő is strammnak tűnik ;)
Vendég
 


Jaj, mindkét gyerekem alszik, úgy szeretem ezeket az órákat ;)
Vendég
 


:lol: :lol:
Nekem torokgyulladásom volt az 5.héten 8) Meg kijött az allergiám is 1 hétre...persze a kettő egybe esett :roll: :lol:
Ahogy elnézem a pia mindenkinél bejátszott!Lehet ez a dolog nyitja :wink: :)

annus11
 
 


Nem ám, Zsófinál józan voltam :wink: ( Épp tettük le a szőnyegpadlót a lakásunkban :oops: )
Vendég
 


Annus: boldog születésnapot és évfordulót!!! :)

Anikó: most hirtelen ezt a linket találtam a neten a kötődésről
http://www.kotodes.hu/kotodesrol
És hogy én hogy kapcsoltam ide magamban? Hát úgy, hogy szerintem az, hogy a későbbi élethelyzetekben egy gyerek (és felnőtt) hogy viselkedik egy szeparációs helyzetben, az inkább függ a kötődés milyenségétől, mint a szoktatástól.

Kép
Kép
tinu
 
 


Anita, akartam írni, hogy tényleg marha jó a hajad! szuper!

Tinu, majd megnézem én is azt a linket!

Annus, de jó! Ha eljöttök idáig, természetesen elviszünk Titeket Izával kocsival Vannihoz!

Nekem a pozitív teszt utáni héten szalmonellám volt! ne tudjátok meg...

Esztó, bulizni??? Basszus, én 10-kor már olyan álmos vagyok... Te hogy fogsz másnap ébren maradni?

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Tényleg jó olvasni a tesztelés sztorikat... :)
Taf toys: érdekes hogyan dolgozzák ki ezeket a játékokat... de áldom aztokat!:) A Tiny love- fejlesztőit is:)

Tali: eddigiek alapján., majdnem biztos hogy jön: Szofi, Annus, Tinu, Zsüci, Vanni, aki lehet: Mozza. Zdori
Írok Heannak, Fabrinak hátha nem tud mostanában fórumozni...
Mindenkit szeretettl várok, aki tud jönni....
vanni
 
 


Szofi,
majd alszok Álmossal másnap :) :lol: :lol:
kénytelen leszek ébren maradni mert megyünk át apumékhoz és segítünk előkészülni a vasárnapi keresztelő utáni vendéglátáshoz. majd nem hajlok el annyira :lol:

én a tesztelős napon felhívtam Zolit, hogy jöjjön ki elém az állomásra, mert úgy érzem megjött és gyorsan haza akartam érni. persze már akkor ott volt a reggeli pozitív teszt, amit elfelejtettem megnézni, és utána már nem csodálkoztam hogy mégse jött meg. és gyorsan csináltam még 4et este és ugyanennyit másnap reggel :lol:
én szept 8-án teszteltem, aug 8-án jött meg utoljára.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Nekem augusztus 2-án jött meg utoljára, és 28-án teszteltem pozitívat, jó hamar :lol:
Vendég
 


jajj nem tudom mivan... :cry: :cry: :cry:

lili ma már 6szorra eszik, hol van még ez este...rácuppan a cicire, majd úgy üvölt mintha gyilkolnám, leveti magát, majd megfullad mert még nem nyelte le a tejcsit...
tisztába raktam, átöltöztettem...tornáztunk, járkéltunk, nézegettünk, énekeltem...altattam, de semmi, üvölt...mingyárt én is :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Tinu, köszi! Elolvastam, érdekes nagyon. Azon filózok, melyik csoportba tartozom. Basszus, ha az ember ilyeneket olvas, hajlamos túlaggódni, h jól csinálja-e a dolgokat, vagyis inkább azon parázni, h ne rontsa el. Másrészt meg nem árt egy kis tudatosság... Szal, ha más ilyen jellegű cikk, téma van, szívesen várjuk! (Persze, csak ha nem raboljuk nagyon az idődet.)

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Ezen a honlapon találtam ezt is. Teljesen jogos.



„Akit nappal épít: az éjjel leomlott”
(Székely népballada)

Kővímes Kelemen várához hasonlatos – sajnos – sok esetben a gyermekek bizalmának épülése. A biztonságos kötődés kialakulásának feltétele az anya érzékenysége, válaszkészsége. Ebben a tekintetben sajnos kultúránk különbséget tesz éjszaka és nappal között; míg nappal teljesen elfogadott az anya odaadó viselkedése, az éjszakai gondoskodás, szoptatás, dajkálás, együttlét sokak által elfogadhatatlan és nem ajánlott. Külön „szakirodalma” van a sírni hagyásnak, az alvásra való tanításnak. Pedig a baba számára éjszaka talán még fontosabb a testközelség, a biztonság, hiszen evolúciós örökségének részeként él benne az éjszakától és a magánytól való félelem.
Olyan kutatás sajnos még nem született, mely alátámasztaná: az éjszaka magára hagyott, vagy kizárólag meghatározott időközönként látogatott (alvástréningezett) gyermek bizonytalanul kötődik. Ebben a tekintetben ugyanis sajnos még a szakmai vélemények is megoszlanak, sokszor épp orvosok, pszichológusok ítélik magányra a gyermeket éjszaka.
Egy elgondolkodtató eredményt azonban érdemes felidézni: videofelvételekkel követték a vizsgálatba bevont gyermekek alvását, melynek során kiderült, hogy a szülők által jó alvónak tartott gyermekek is többször felébrednek az éjszaka folyamán, de ennek nem adnak hangot.
A szerző szerint nem helyes a gyermekek megkülönböztetése azon az alapon, hogy átalusszák-e az éjszakát vagy sem, hiszen a vizsgálat szerint az összes – egy éves kor alatti – gyerek felébredt, szerencsésebb lenne jelző (signalers) és „önnyugtató” (self-soothers) gyermekekről beszélni. Azt már nem tudhatjuk, hogyan képes egy pár hónapos gyermek az éjszaka közepén megnyugtatni önmagát, az önnyugtatás kifejezés azonban sokat elárul: eszerint nyugtatásra van szüksége a gyermeknek, amit – jobb híján – önmagának kell megoldania.
Az ősbizalom kiépüléséhez a gyermeknek éjjel-nappal szüksége van édesanyja nyugtatására. Napközben felépített bizalmát mi tartaná életben a magányos éjszaka során?

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Anikó: hát tudod, "hálIstennek" mindenhez lehet érvet és ellenérvet is találni a pszichológiában. Azt hiszem, itt minden olyan egyéni vizsgálatot igényel, hogy nagyon nehéz általánosságban kijelenteni valamit. Lehet jelenségekre felhívni a figyelmet, vannak átfogó elméletek, amik magyaráznak egy csomó mindent, és egy csomó mindent meg nem, de a pszichológia is olyan tudomány, amely teljes választ nem tud adni, ami mindenkire nézve igaz. Pl. ez az önnyugtatás is olyan, hogy sokan épp azt üdvözlik, hogy kialakul az önnyugtatás. Szerintem ez olyasmi lehet, hogy először az anya nyugtat, abból kifejlődik a gyerek önnyugtatása az anya hiányában, és ebből pedig kialakul az önkontroll, indulatok, szorongások kontrollja. Nagyon nehéz eldönteni, hogy mikor jogos az önnyugtatás és mikor szomorú valóban, hogy nincs más. Ehhez kell az anyában az érzékenység a gyereke felé, hogy csak ott segítsen és csak annyit, amennyit valóban kell.
Mindenesetre nekem két jelző gyerekem van eddig, az tuti. :roll:

Kép
Kép
tinu
 
 


Jó, igaz persze. Csöppet elragadott a hév. :lol: Mindenesetre érdemes elgondolkozni rajta. Blanki "finoman" jelző: mikor hogy. :D

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


hmmm: megoldottuk, elmentünk kendőben kenyérért...ás most már az ágyában csicsizik...örök hála a kendő feltalálójának :D

Kép
Kép
mniki84
 
 


Akkor nekem Marci durva jelző, Petya meg önnyugtató. Eddig minden gyerekemmel minimum egy éves korukig éjszakáztam (inkább kettő), de Petya már mondhatni átalussza az éjszakát. Nekem ez hihetetlenül szokatlan!

Viszont 39 fokos láza van a drágámnak, uh amint hazaér Apa, megyünk a doktornénihez! :(

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Annus, videok nagyon jok ! teljesen elerzekenyultem.. es beszerezek en is Boronak egy ilyesmi jatekot, nagyon tetszik :lol:

Gyongyi, Vilcsi nagyon csinos :lol:

Bobi, Boro is este eszik a legkevesebbet. gondolom nalunk az az oka h 6korul eszik es 8kor mar aludna.. en meg akkor akarom etetni :D

panndi, taliban en benne vagyok,de apa szabin lesz es mi is mozgolodunk most majd :D
utana nekem barmikor jo !!!

szofi :lol: parom akkor budapestbankos volt ;) szoval az o mail cimet kaptam meg munkaval kapcsolatban.. aztan mint kiderult.. akivel egyutt nottem fel holgyemeny,na neki a parjanak a battya :D (utana iwiw bejeloles,emailezgetes es a tobbi mar koztudott :lol: ) szoval mokas tortenet.. mar nem BB-s, informatikus amugy, tobb nagyobb cegnek is dolgoznak.

Eszto, Almos olyan mint maskor. meseszeeep :D
konnyu bulizni menni, alszol majd Almossal :lol:

akartam meg annyi mindent irni,de irto budos terjeng a jaroka korul szoval megyek kiveszem a kakibol a kislanyt.. :lol:

trixi, jobbulast!!! remelejuk semmi komolyabb baja nincs.

teszt, őőőőőőőő nekem eddig eszembe se jutott lemosni, de most hogy mondjatok nem is ertem miert nem :lol: :lol:

ja igen a kotodeserol akartam meg,de nem most :)

Netti
Kép
maumau
 
 


Niki, kb. hasonló időszakban (úgy a 6. héttől kb. a 10. hétig) mi is rengeteget küzdöttünk a félrenyel mert sír és a sír mert félrenyel ördögi körrel (főleg az esti szopinál). Nem tudom, hogy azért mert akkortájt hagytuk el a mellbimbóvédőt, vagy egyszerűen "kinőtte", de a 9-10. héttől már nem csinálja (nagyon ügyesen tud már szabályozni :-). Persze, lehet hogy a sírást ma ez az esős idő okozta Lilinél. De nagyon ügyes vagy, hogy találtál megoldást :wink:

Ősbizalom versus önállóság. Minden korszaknak megvannak a maga elméletei. Szerintem egyetlen dolgot nem írhat felül egy iskola sem, ez pedig az anyai ösztön. Ha ezt nem hagyjuk elnyomni magunkban, akkor mindig tudni fogjuk, mikor van szüksége gyermekünknek a nyugtatásra, arra hogy kivegyük a kiságyból, amikor ÚGY sír, vagy éppen hogy mikor tegyük mellre. Én általában felébredek, ha nyugtalanul alszik és megsimogatom. De biztosan számtalan eset van, amikor nem ébredek fel rá. De nem hinném, hogy ettől lelkileg megnyomorítom. Marci ujjszopival altatja vissza magát...na erről is lehetne diskurálni :-)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Trixi, szegény Petya, remélem lejjebb megy a láza. Van gyanúd, hogy mi okozhatta?

Netti, Nóri Vilijét láttad a képen a vagány szerkóban, nekem Marcim van :-) Kevered még a két frissen csatlakozó mamit :-)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


ja igen Gyongyi :lol: amikor ilyen keveset alszok,hajlamos vagyok erre :lol:
ma olyan hisztis napunk van :shock: brutal.
most megy a porszivo, elaludt ra...... :roll:
varom h apa hazaerjen.. mert uszok ma vhogy mindennel. lehet tul sokat is akartam egyszerre :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


HELP!!!

az elehet hogy fáj neki a kakilás meg a puki...keservesen felsír amikor jön egy egy puki, most meg visít és közben kakil...

MI LEHET? MIT CSINÁLJAK? BETEG vagy jajj mivan? :shock: :cry: :?:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Niki,nekunk ez 4hetig okozott problemat, aztan elmult..
ha kakilnia kell es nehezen jon,akkor tornaztasd! nekunk az segitett csak.. nem lehet h ettel vmit amitol most nehezebben megy neki? :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


netti nem tudom...de nagyon keservesen sír, lábai az egekben, könnye is folyik...mit tudok csinálni? infacol, espumisan, gripe water? melyiket hozassam apával?
tornáztunk fél órát...egy kínkeserves puki jött

Kép
Kép
mniki84
 
 


sztem a grippet!! de nalunk csak a kaki volt a megoldas.. volt h 40percig tornaztattam :( szornyuu.....
amugy nekunk a gripe se hasznalt erre.. magatol mult elt.. :?

Netti
Kép
maumau
 
 


Hali!
Csak bekukk...majd visszaolvasok.
Niki!
Ha nagyon nem megy neki, akkor -kicsit drasztikus és nem szabad sűrűn ehhez folyamodni-, de próbáld ki a popólázmérőzést...attól kijön a kaki!

Kép
mozza
 
 


Hát igen, minden sírás más, de Zsófi szeretett ölben lenni, és most is bújós, Fruzsi, ha álmos, nincs el ölben. Idegesítjük. Jó pár estén át, jó pár órát sétálgattunk vele, míg rájöttünk, hogy miattunk nem alszik. Ha fogtuk, ringattuk, dajkáltuk, ordított, ha letettük a kiságyába, megkönnyebbült, és elaludt :shock:
Vendég
 


Mi is 22-e után leszünk itthon, de az ajánlatom áll :)
Vendég
 


Jajj, Niki, ez nagyon ismerős, sajnos nem hagyja abba, amíg ki nem jön a kaki! Szerintem is tornáztasd, meg nekünk a repülőtírtás jött be+cumi+séta. Sajnos előfordul. Ne magadat ostorozd, nem te ettél semmi olyat, nem a te hibád, hogy nem tudsz rajta segíteni, ez most egy ilyen nap. A gripe, meg espumisan meg az infacol csak heteken át tartó kezelés után hatnak, szóval azzal kár vesződni. Mindenek eéőtt te nyugodj meg, hogy nehogy még a te idegességed is átragadjon rá. Türelem, ki fog jönni a kaka egy órán belül!!!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Petyának jobbulást!

Esztó, ja elfelejtettem, hogy itten egy Álmossal van dolgunk! :wink:

Ja, meg Niki ez a hülye front is tök szar nekik!!!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


panndi, en benne vagyok, valoszinu eleg kozel is vagytok :D

Boro is ha nagyon almos mar es csak uvolteni tud akkor ha leteszem hasra,kb 2p alatt total kidol.. de ha meg olben lenne akkor vonyitana vagy fel orat!!

majdnem 7ora es most eszik negyedjére.. 1 ora mulva meg pancsi es utana meg vacsiznia kene. hat kivancsi vagyok mi lesz ebbol :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 



Netti
Kép
maumau
 
 


Sziasztok!!!
Hazaértünk mi is.A vérvétel nem sikerült.
Próbálták egyik karját,Hanna üvöltött,nem leltek vénát.Másik karban sem ,de kb fél órát kínozták szó szerint.Én már bőgtem.Hanna hörgött,fuldoklott,de a dili nő még akkor is mozgatta a tűt.Mire férjem rászólt hogy most már elég volt.Még utána 20 percig keservesen sírt,de akkor már kapott levegőt.
Sanyi mérges,azt mondta nincs több vérvétel,elég volt.Semmi baja Hanninak.A múltkori értékei is jók voltak.
Most alszik,totál ki van,még nem is fürdött.Vérvétel után felmentünk tesómék,ott is aludt,de sokat felsír.Aztán fagyiztunk levegőztünk,azt szerette.De ha hirtelen mozdulsz,vagy ilyesmi akkor ordít.A szívemszakad meg.
Másik:Hugomék tudják 2 hete hogy 23án keresztelő.Erre hív hogy A barátja dolizik.Miért nem vett ki szabit?????ÁÁÁÁ
Én meg őrülök!!!
Majd valamikor visszaolvasok,de most kicsit ki vok.Bocsi
Csak gondoltam leírom mi történt velünk,ha érdekel titeket még.Mivel mostanában nem nagyon vok

Szép estét

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Ja,amúgy mind két karja tiszta véraláfutásos,kék.Úgy sajnálom szegényt

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Trixi, Anita: jaj, szegény babáitok és ti! Gyógyuljatok, épüljetek! :(

Kép
Kép
tinu
 
 


Anita, nyugodj meg!!! Ami történt, megtörtént, mostmár Hanni meg fog nyugodni, és holnap vidáman fog ébredni. A véraláfutások ijesztőek, de legalább nem fájnak... Nem normálisak ezek, komolyan!!!!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


pfff úgy látszik ma fura nap van

remélem az éjszaka jobb lesz mindenkinek

Kép
Kép
mniki84
 
 


Szegény Hanna :(

Niki, Lili jobban van?
Vendég
 


Na megjöttünk a dokitól,és nem talált semmit,így holnap adunk le pisit! Elég érdekes,hogy 39 fokos a láza,de nem indokolja semmi. Bár valamije biztosan fáj,mert elég keservesen sír. Ilyenkor adok neki egy kis panadolt,és attól megnyugszik!
A pisi eredményét sürgősséggel kérték, kíváncsi leszek rá,hogy sikerül e valamit kihozni belőle...

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


trixi, remelem gyorsan jobban lesz Petya!!

Niki,Lili megnyugodott? osszejott a kaki?

Anita, nagyon sajnalom Hannat.. de minek kertek megint a vervetelt? meg mindig a sargasag? vagy lemaradtam vmirol?

olvas vki szikra blogot? olyan meghato amugy..

Netti
Kép
maumau
 
 


Ó, szegény kicsik! Remélem hamar jobban lesznek! Anita, ezek tuti hülyék.
Niki, én azt mondtam, hogy ezt a hasfájós időszakot egyszerűen túl kell élni! A vége felé már belejöttem és már nem akartam én is vele együtt sírni, mert rájöttem, hogy az nem segít. Hasát fogva járkálás, halk éneklés, mi melegítettük hajszárítóval is, azt szerette + torna.
Petyával mi lehet?

Kép

Kép
adraci
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: