Új privát üzeneted érkezett!

Nyulasz: szivbol gratulalok! Kivanom hogy sok sok tejcsid legyen.
Boldog eletet a kis Nyulbogyokkal! :)

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


csajok,
köszi az infókat Nyulaszbogyókról! :D :D
ó, már inku se kell, tök jó! :wink:
angel37
 
 


Szuper, hogy a Kisnyuszik is ilyen jól vették az kitoloncolást :D
Köszi Szandra, Till a híreket!! :)

És Skriszék meg holnap már szabadulnak is, de klassz!! Kíváncsi vagyok ott is a történésekre, meg a Kiscsajra is nagyon :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 

 
 

Nyulasz :)
Szívből Gratulálok Nyuszikák érkezéséhez!!! :) Nagyon sok boldogságot, jó egészséget Nektek!!!! Aztán várom a képeket!!!! :)

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Sziasztok, lakik itt még Valaki? :roll: :P

tillidian
 
 


Szia Tilli én vagyogatok!

Tegnap óta picit fáj a hasim olyan furi.
Biztos nyúlnak az izmok! :roll:

Olvastam, hogy a két új kismaminkhoz bementél látogatóba mikor ott jártál.
Szegény Nyulasz a császi után tuti nem lehet olyan jól az ember.

Szerintetek H volt nekem kb 3/4 éve egy laparos műtétem három pici vágással + a ködök akkorengedik a sima szülést? :roll:
Csak nem fognak ezek szétnyilni. :oops: :roll:

Húrrrá nyaralunk és esik! :(
Na ez is csak velünk történhet meg. :evil:

Ki hogy van ma lányok?

Kép

Kép
raniko
 
 


Én is vagyok!

Nekem nagyon jól esik a hűvös. Már nagyon nem vágyom a nyári melegre, pedig ha valaki, akkor én biztos, hogy nyárimádó vagyok. Pedig aug. végén mi is megyünk még 3 napra strandolós helyre. :?

Rani: azért remélem holnaptól jó időtök lesz! :)

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Raniko, Timi,
örülök Nektek! :P (épp próbáltam számba venni, hányan maradtunk még babavárók :roll: - Angel, húúú, tényleg én lettem a "rangidős" :shock: hihetetlen!!! :lol: )

Rani,
próbálj pihengetni!
(nekem akkorákat rúg a Csajom, nyújtózkodik, kinyomja az egyes részeit, hogy néha beleszédülök, úgy tud fájni :oops: Ilyenkor van, hogy lefogom :oops: - Vackor is ilyen volt, de mintha Lencsi túltenne rajta...holnap UH, nem tudom, befordult-e már, de néha rendes görcseim vannak a méhszájnál, annyira nyomja :roll: )
Jó nyaralást!!!

Timi,
addigra tuti szép idő lesz! :P

(tegnap moziban voltunk Apával, 13. házassági évfordulót ünnepeltünk :wink: - megnéztük a Képlet c. filmet, nem volt jó választás :?
Vackor ugye táborban ment, vitt mobilt, hát este 7-9 között vagy 4x hívott, pedig mondtam, akkor leszünk moziban és nem volt térerő :( ma meg korán reggel hív, hogy alig aludt, sírt, mert honvágya van, nekem meg a szívem szakad meg! :cry: Apával vitatkoztunk, ő akarta annyira elküldeni a táborba, mondtam, hogy korainak tartom :? - ráadásul mindent elhagy, zsebpénzét fogalma sincs, hogy kezelje, szóval eléggé vágom a centit vasárnapig :oops: )

tillidian
 
 


Rani,
miért ne?
ezek nem komoly vágások! :wink:
pl egy császáros heg nagyobb, azzal is lehet szülni másodikat term. úton. vakbél vágással is.

olyan izomlázhoz hasonló fájáskám szinte végig volt, nőnek odabent a dolgok! :) ó, frontkor főleg.

csajok, aki most nyaral :?
jön majd vissza a meleg, nem? csak nem az a vad banánérlelő.

Timi,
én is nagy nyaras vagyok 8) inkább bmilyen meleg, minthogy fázzak.
nálunk most is majdnem 27 fok van a lakásban.


télleg, a "mindennapos" kismamák eltűntek, azóta nem pörög annyira a topic! :wink:
angel37
 
 


Halihó!

No, hát jól megkésve, de annál több szeretettel gratulálunk a Nyulasz család Kisnyulaszkáihoz!Sok örömet, boldogságot, minden szépet jót kívánunk!

Cupp Mindenkinek!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Jól számolom: 5-en maradtunk babavárók? :roll: (Timi, Raniko, Pálgi, Twist - kit hagytam ki? :roll: Nikó eltűnt, Tobi a friss ikres terhes 1x írt, aztán se :roll: )

tillidian
 
 


Till: utánad én jövök? :shock: Még van a párosból Keny, talán ő is 1x írt ide, majd szép lassan átjön biztos, még csak most lesz 6 hetes.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Közben megnéztem a két babás topikot, és nem találom, hová írnak a babásaink :roll: (Viktu, Katerina, Lois, Vovanda, Hanna pl. //Xandra, Angel szokott a 2008-asba, de igazából mindkét topikban több a quasi "ismeretlen", mint az ismerős :roll:
Lois, írtad, hogy vársz minket majd "odaát", mire gondoltál? :roll: )

Lehet, maradok itt, ha "lebabáztam" :wink: persze attól is függ, Skrisz és Nyulasz hová társul be :roll: :lol:

tillidian
 
 


Kukucs!

Én nem találtam másik topicot, -így itt ragadtam-, bár a 2008-ban sok-sok ismerős van még a "pár"-osból...., valószínűleg majd oda fogok írni...csak bátortalan vagyok és megvárom a többieket:), akik még hozzám hasonlóan kicsibabásak...

...most kicsit nehezek a napjaink, Marci rengeteget sír, gyakorlatilag egész nap, mocorognak a fogai, ömlik a nyála, kicsit ki vagyok, mert nem tudok vele mit csinálni, nyugtatáson kívül...

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Sziasztok!

Írtam nektek egy szép kis levelet, de ez a sz@r net mikor rányomtam hogy mehet kikapcsolt! :evil:

Tilli szerintem Vackor ma tuti összebrátkozik sok sok gyerekkel és már jobban fog aludni talán haza se akar majd jönni! :D

Timi igen te vagy Tilli után most ő a rangidős.
Én szerintem még nem vagyok dobogós, de talán ha Tilli majd megszül 10.08.-án akkor én is felkerülök.

Angel köszi az infót én baromi majrés vagyok szerintem ez a fő bajom! :roll: :oops:

Na nyaralásról csak annyit, hogy csőtörésünk van és apa és az egyik szomszéd tegnap óta ás és betont tör! :evil:
Most kb 10 perce lett meg a hiba de végre megvan!!!
Elfolyt vagy 60 m3-er víz és sehol nem látszott!!!
Ma még a vízesek is kint voltak és ök is csak a fejüket vakarták!
Hát ez van!

Lois ha ide tévedsz akkor mond meg lécc, hogy a kütyüvel ti hogy hallotátok KisZét mert én hallok szívdobogást de az nem olyan gyors mint ami az UH-n volt! :roll:
Ja és olyasmit hallok mitha nagyon korogna a gyomrom.
Lehet, hogy mocorog?

Viktu nagyon sajnálom szegény Marcit ez nem lehet könnyű időszak. :(

Kép

Kép
raniko
 
 


Vagyok, Csajok én is, bekukk mindennap többször, csak írni nincs mindig érkezésem :roll:

Rani!
4 különböző hangot lehet elkülöníteni, a baba szívét, a te szívedet, és a köldökzsinór áramlását, mocorgást, Lehet otthon, valamelyik másikat fogtatok be, azok lassabbak (mármint az első 3 hasonló).

Till!
Az odaátnál nem másik topikra gondoltam, hanem a megváltozott létre :roll:

Viktu!
Tőlem költözhetünk a 2008-as babásba :wink: Én mind a kettőből ismerek sok mindenkit, nekem mindegy hova írunk :)
Sajnálom a nyűgős napokat, enyémgyerek engem mostanság kényeztet, éjjel 8 órát aludt egyben :shock:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!
Visszaolvasás nélkül...bocsi....teljes káosz nálunk,most értünk haza Velencéről...

Nyulasz!
Gratulálok a picikhez!Nagyon szép súllyal születtek!Sok boldogságot és jó egészséget kívánok Nektek!

Puszi mindenkinek

Ági

pálgi
 
 


Lois köszi!

Az vagy, hogy a baba gyors szívverését még igazán nem sikerült hallani. :roll:
Legalábbis mikor a genetikai UH elött voltunk is csak ugyan ezeket a hangokat hallotuk.
Ott hallotuk, hogy mennyire gyors is a kicsi szive.
Érdekes de leginkább csak hangos morajlás van, és egy normál ám annál furább szívdobágással ami olyasmi mintha kuttyogás lenne! :roll: :oops:
Ez van lehet, hogy bénák vagyunk! :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Lois,
8 óra?? :shock: hát ez tényleg dőzs!
irígy, irígy :? :wink: :D
jól tetted ,hogy megtartottad. :lol:

sztem Maki nagyon megszokta a kórházasdi rendet :roll:
vagy szimplán falánk.

én a babás 2008-asban több ismerőst láttam, ezért írok oda.
meg ide is, vhogy ide visszahúz a szívem :oops: pedig itt kevesebbet írtam. meg mostanában újra a párokba is. nagyrészt drukkolni.

Viktu,
gyere, Dióbaba elég kicsi! :wink:
angel37
 
 


Sziasztok!

Skrisz, Nyulasz, Lois, Katyerina gratulálok a bébikhez!! Egészséges, hosszú, boldog életet kívánok nekik ezen a világon!

Till, "egy röpke hónapig" nem jövök és el is felejtesz :D Ejnye!
Sajnálom Vackorodat, de biztos szép élményekkel is gazdagodik.

Rani, egészen lennt keresed a szívhangot? Mert általában ilyenkor még ott találod meg könnyen és állítsd nagy hangerôre. Nekem így sikerült megtalálni, mert a lepény mellsôfali és azon keresztül nehezebb volt hallgatózni.

Angel, nagyon szép Dió! Meglestem a képeket a közösben.


Nálunk indul a felújítás, de elötte inkább lerombolásról beszélhetünk :lol:

Kép
lona1
 
 


Sziasztok :D

Lonaaaa :D
tudtam-tudtam, hogy Valakit kifelejtek :oops: :roll: bocsiiiii!!! :oops: :D - hiába, nem találtam meg Skrisz táblázatát :roll:

Na, jól felhoztam a babás topik témát :roll: :D
igazából nekem mindkettőben kevés az ismerős (az ismerősök mind itt vannak, meg a párosban :wink: - úgyhogy lehet, én is ittragadok majd :roll: :P az "odaát" lakókat legtöbbjüket csak névről ismerem, itt van Mindenki, akivel közös a "múltunk' :)

(Jól beletrafáltunk ezzel a táborral :? tudtam én, hogy korai, de Apa annyira erősködött, hogy "férfit akar nevelni" a fiából :evil: - épp most, mikor én is tök érzékeny vok :evil: ! Vackort egy órán keresztül vigasztaltam a telefonban, zokogott, hogy azonnal haza akar jönni, bántják a nagyok (felsősök)...Sajna ezt így én sem bírom vasárnapig, így holnap, ha Apa nem hajlandó levinni, lebuszozom érte magam -2,5 óra a busz út :? - ráadásul az éjjel kirabolták a tábort, sok gyereknek ellopták a mobilját, pénztárcáját, míg aludtak :shock: szóval hogy legyek így nyugodt? :shock: :oops: - bocsi az OFFért :( )
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tillidian 2009.08.11 19:29-kor.

tillidian
 
 


SKRISZÉKET sajnos ma nem engedték haza. Holnap délelőtt kiderül, hogy holnap hazajöhetnek-e. :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lona,
hú de rég voltál! és hogy megy az idő, már 28.hét! :D
Dió és anyuja köszöni! :D

Tilli,
milyen tábor ez? :roll:
ó szegény Vackorod :?
ismerős, annak idején jöttek értem is anyámék a táborba :wink: de tényleg örök élmény, utólag kifejezetten vicces.
jaaj, apa meg vigyen már le, 2,5 óra távolsági busz neked most nem hiányzik! :roll:

Baba,
miért kell még maradniuk?
ha bármi kis oka is van, biztosabb ott!
angel37
 
 


Angel :P
iskolai tábor, 1 hetes. Igazából már az se tetszett, hogy 60 gyereket 4(!!!) pedagógus kísért, és egy 40 fős buszra zsúfolták fel őket :?
Na mindegy, meggyőzöm Apját, hogy ettől még nem lesz "anyámasszony katonája" :roll:

Tényleg, Baba,
mi az ok?

tillidian
 
 


Alig szopizott.

Angel:írtam privit.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Nem nagyon olvastam vissza, egyszerűen nincs időm, de a másik topikba költözéshez:
Én nem költözök. Maradok itt, ha nem baj. Az ikresbe szoktam főleg írni, ide vagy van időm benézni, vagy nincs, de a pocakosoknak talán tudok segíteni. Szóval maradnék. 8)
vovanda
 
 


Sziasztok!
Jöttem, meglesni a babafotókat. De még sajna nincsenek:(
Sajnálom, hogy szegény Kriszt nem engedték még haza, pedig azt hittem, hogy ma már jöhetnek. Remélem, hogy Esztike sokat fog szopizni és szépen fejlődik, drukk nekik!

Till, lassan te jössz, ugyi?
Nem mondod, hogy kirabolták a tábort, ez borzalmas!:(( És hogy szegény kisfiadat bántják a nagyok:(( Annak idején én is voltam táborban és nem éreztem jól magam és anyuék értem jöttek. A mai napig hálás vagyok nekik. Később mentem címerező táborba gimis koromban, a magam akaratából és nagyon imádtam. Az bezzeg jó volt:)
Vendég
 


Vovanda :D
akkor jó! :D (mert én is szeretnék majd itt maradni, ha szabad! :wink: Annyira jó kis csapat!!! :D -csak azt hittem, ha megvan a babó, "kötelező" átköltözni vmelyik babásba, ezért keresgéltetlek ma Titeket "odaát" :lol: )

Twist,
bezony, holnap már 32 hét :shock: :D reggel megyek UHU-ra :P .
Tábor: bennem is ez van: életre szóló nega élmény lehet, ha haza akar jönni én meg erőltetem a maradást :oops:

Látjátok, Kis gyerek: kis gond.... :roll: totál igaz!
(sokszor vagyok bizonytalan, nem tudom, helyesen nevelem-e, jól reagálok-e le dolgokat...majd megtudjátok :wink: )

tillidian
 
 


Én is itt vok lányok, csak egyelőre főleg olvasok, én is maradnék itt...

Viktu – Dentinox gélt próbáltad már? Van benne lidocain…

Till – én tuti lemennék érte a helyedben, szegényke…én gyűlöltem még az osztálykirándulásokat is….

Kép

Kép
leo50
 
 


Rani!
Szerintem a köldökzsinór-áramlást hallottátok, az ilyen kuttyogás szerű, összekeverhető a baba szívhangjával könnyen :) Keresgéljetek tovább!! Mit használtok hozzá? Zselét vagy olajat?

Angel!

Igen 8 egész órát....mondjuk én 5 óra után már ott sasoltam, hogy mikor akar már felkelni, vagy mi az isten van ezzel a kölökkel?? Na ja, hülye anyjának semmi se jó........ :oops:

Lona!
Mi is átestünk egy kisebb felújításon a mikor huszonpár hetes voltam, együttérzésem :)

Till!
Egyáltalán nem anyámasszony katonája a fiad, csak még kicsi ehhez....... szerintem. 10 éves kor alatt én nem vinnék gyereket ottalvósba, személyiségétől függetlenül. Legalábbis a személyesen tapasztalataim alapján.

Sajnálom, hogy Skriszéket bennfogták, nálunk is rezgett a léc, de én kihisztiztem :roll:

Tőlem itt is maradhatunk (az átköltözést én a többi friss anyuval együtt értettem persze), de nekem itt is jó, ha a pocakosokat nem zavarjuk :)

Na az én nyüvem, ha akkor ide írunk :wink: :
Szopis gondjaink vannak, vagyis inkább nekem, most épp újra eléggé fájok, és úúúútálom, eléggé hazavágja, hogy élvezzem a dedem etetését :? Valami jól bevált népi gyógymód?? Nem sebes vagy ilyesmi csak fáj az egész, főleg a bimbóudvar :?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Bocs az OFF.ért, egy ideig sehova nem írtam, majd átmentem a augusztusi babavárókhoz. Ott sem vagyok valami aktív. Olvasni szoktalak benneteket és csodálom a gyönyörű babákat. Gratulálok is minden baba megszületéséhez, sok boldogságot és jó egészséget mindenkinek.

Mi még egyben vagyunk, tegnap voltam NST-n ott minden ok volt, Grétike sokat ficánkol én egyre türelmetlenebb vagyok. Már nagyon babáznék. De majd ennek is eljön az ideje tudom.
Megpróbálok többet jönni és nemcsak olvasni hanem írni is. :oops: :)

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Lois!
Ha "csak" a bimbó környéke fáj, akkor népi gyógymód: szopi után hagyd rajta a tejet-babanyálat és ne csomagold be a cicidet, hagyd szellőzni. Ha pedig éjjel már ritkábban szopiztok, kenhetsz rá Bepanthent, ezt sem kell lemosni, ha lenyalja a bébi, nem lesz tőle semmi baja (tapasztalat, az ikresen már több gyerkőc zabált popsikrémet, mind jól vannak :lol: ).
vovanda
 
 


Sziasztok!
Hát én sem akarnék innen elköltözködni, ha a pocakos láynkák nm bánják. megszoktam már azt a két fórumot. még volt egy néhány ahol lakó voltam, de onnan már teljesen elkoptam. :oops:

Till!
Ki Vackorodat nagyon sajnálom. Már át tudom érezni, milyen az ha sír a kis csemete, aztán ha még tudsz is tenni ellene, akkor szerencse.

Lois!
Kis Littim is szokott 6-7 órákt rendszeresen aludni, főleg éjszaka, de a négy óra leteltével én is állandóan ott toporgok, hogy mikor akar már felkelni. Persze ez nagyrészt az egyébként kedves védőnőmnek köszönhető, aki szerint az ilyen kicsi babát mindenképp fel kell 3-4 óránknt ébreszteni, mert leeshet a vércukra. egyébként mindenki más aszondja, örüljek neki. ?ég a gyerekorvos is azt mondta tegnap, mikor így feltűnés nélkül elsütöttem, hogy nagyon sokat alszik a baba, hogy majd nem fog ha jön a foga. Ez kissé megnyugtatott, ma éjszaka csak egyszer ébredtem fel, hogy még mindig alszik, pedig már eltelt négy óra.
A szopival kb, nálunk is hasonló a helyzet, sokszor nekem is nagyon fáj, és így odavész az a bizonyos én és a kis manóm együtt bennsőséges hangulata, mert sokszor bámulom az órát, hogy na még öt percet. Mivel még pótolunk tápszerrel, de igyekszünk leszokni róla, így van, hogy majd egy órát is szpoizunk, mert akkor gyakran kiszívja az adagját és nincs szükség a tápszerre, csakhát ez még inkább fárasztó, mint hogy élvezném.

Skrisz!
Drukkolok, hogy hazamehessetek és hogy legyen sok erőd és energiád a picurhoz!!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Sziasztok Lányok! :P

De örülök Nektek!!! :D (tegnap itt aggódtam, hogy kiürül a topik, de látok, hál'Istennek Mindenki megjelenik a "névsor olvasáson" :lol: )

Katerina :P
lemaradtam tegnap a privivel, de most mindjárt írok :P

Kat, Lois :)
Szuper, hogy így alszik Littike és KisZé!!!
Vackoromnál ilyen csak ritkán volt, de emlékszem, akkor én is odaültem a kiságyhoz és pánikoltam, hogy mi a csoda van :lol:
Tényleg örülni kell neki, lesz ez cudarabbul is :wink:

Cickó-fájás:
Vovanda javaslata tökéletes!
(van egy aloés -FLP- krém, aloe yelly, "zöld krém"nek is hívják, ha gyulladás vagy seb van, vastag rétegben rá kell lenni (no masszír), és fél óra alatt leszedi a gyulát!)

Nikó!!!!! :D
De nagyon szuper, hogy előkerültél! :lol: (kerestünk ám nagyon :roll: ) Ezennel átvetted a "rangidős" helyet! :wink:
Mekkora most Gréti? :P

Leo,
akkor maradunk itt! :wink:

Mai UH eredmény:
Lencsi 1900 gr! :D Mindene rendben, 31+6-ra taksálták. 4D-n ma nem mutatta magát, mindkét kezével takarta a buksiját, valahogy úgy, mint aki a füleit is befogja: "hagyjatok má'! :lol:

Vackor-tábor (OFF):
tegnap még este 10-kor is telefonáltam, akkor sikerült elérnem a vezető tanárnőt (előtte pár szülővel körtelefon). A tanerő addigra kézbe vette a dolgot, és győzködött, hogy ő személyesen törődik majd a Kölkömmel (nehogy a nagyok bántsák), csak nehogy hazavigyem...estére Vackorom megnyugodott, abban maradtunk, hogy a mai napon még marad, vetélkedő van stb. és este meglátjuk :roll:
Apa annyit elismert, hogy korai volt :?

tillidian
 
 


Nikó! De rég hallottam rólad! 37 hetes vagy? Gratula! Jelentkezz majd!
Ha valaki átjön azért a 2008-as topicba, jó lesz egy kicsit nosztalgiázni. Ne tessék izgulni!

Till! Én 12 évesen voltam Zánkán 3 hétig, akkori életem leghosszabb és legrosszabb nyaralásán, amit kitűnő tanuló létemre jutalmul nyertem. Állandóan hazatelefonáltam, mint E.T., a földönkívüli, hogy segítség anya, vigyél haza! Persze nem tudott értem jönni. Mostmár csak a szépre emlékezem és megtanultam akkor és onnantól kezdve elszakadni anya szoknyája mellől. A 40 fős buszba 60 gyereket bepréselni a szülők helyében szóvá tenném. Általában 10 főre jut 1 nevelő, dehát ez függ a pedagógusoktól is, mennyire bevállalósak. Mi voltunk erdei iskolában talán 80 fővel 6-an, semmi gond nem volt, köztük 20 első osztályossal.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Szöcske , Till:

Igen már 37 hetesek és 5 naposak vagyunk. 36 hetesen 2500g volt Gréti és 91 volt a BPD. Sokat ficánkol a kis kincsem, egyenlőre nem úgy tűnik mintha ki szeretne bújni. :D
Kedden kell mennem NST-re megint, a lepény 3. fokban érett. Szedem a homeós bogyókat és iszom a málnalevél teát.

Till: Vackor a táborba? Szegény de jó, hogy végül mégis maradni szeretne. Szép nagyok vagytok és szuper, hogy minden rendben az uh.-on.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Till!
Sajnálom Vackort, nem ezen múlik a "férfivá nevelés"...
vovanda
 
 


Vanda :P
Lécci tegye fel Pasi ide is Nyuszi szépséges ikreit!
Köszi!

Szerintem a 2009-es babások is írhatnának a 2008-asba, mert az a tapasztalatom, hogy úgy kb. a gyerekek 9 hós koráig aktív egy-egy topiktag/topik. Most oda ritkán írunk, így jól jönne a frissítés :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Lois,
jaja, én is alig várom, hogy aludjon, ha meg soká alszik, várom, hogy mozgolódjon :roll: ja, tipikus hülyeanyánaksemmisejó :lol:

tegnap Dévény kiütötte a kiscsajt, 5 óra KO lett belőle, azt is elfelejtette, hogy éhes :lol: persze délután, éjjel virágzik a tök :wink: :roll:

ha 8-kor, ha 11-kor eszik utoljára, akkoris 2-3 körül enni kér :roll: :lol:
segítséééég, hogy tudok rendszert csinálni?? :lol: még a fürdést se tudom tartani :oops: eddig ha hagytam, ha keltettem, mindegy :? majd kialakul? de mikoris??

Xandra :P
kéréseidhez csatlakozom! :wink: :wink:

Tilli,
hajrá Vackor!!
mikor kisebb voltam, engem is piszkáltak a "nagyok", aztán lettem én is "nagy" :wink: 8)
Lencsi jól nyomja! :D

Vanda,
popsikrémevés :lol:

Nikó,
neked már nincs messze a nagy nap! :)
angel37
 
 


Nyulasz családnak sok boldogságot, a bogyóknak meg egészséget, boldogságot, örömet az életben!!!!!!!!!!!

Hazajöttünk...ahogy látom, más nem jelentkezett a talira. Sajnálom :cry:

És most akkor minden babás ide írja le a problémákat?Biztos jó lesz ez így?Mert a "terhesek" problémái kissé eltérnek a babásokétól...ezért van minden témában egy topik.Ebből többször is gond szokott lenni...És aki régi vagy nem olyan régi?Hát nem tudom, hogy ez így jó lesz-e...De ti tudjátok.
Vendég
 


Rakodom.


Balázs:
[törölt kép]


Noémi:
[törölt kép]
vovanda
 
 


Sziasztok!

Csak olvasgatok mostanában,nem sok időm van írni. :?

Maradni-kontra-költözni:
Szerintem ha összeszokott a csapat és szinte baráti a viszony,akkor a babások miért ne írhatnák le a "problémáikat"?Abból még a pocakos is tanulhat..... :wink:

Till!
Drukk Vackornak,hogy jól érezze magát a továbbiakban. :wink: Nekem már fáj a szívem,ha el kell Őket engedni táborozni. :? Nálunk is Apa az ilyen tábormániás. :roll: Tudom,hogy jó dolog,meg minden....de úúúúgy fognak hiányozni. :roll:

Krisz és Eszter remélem holnap hazamehet!

Nyulszékról van hír?Tud szopiztatni?

Angel!
Az enyémek is kiájultak mindíg torna után. :D Volt olyan is,hogy Pannikám majdnem torna közben elaludt. :lol:

Lois!
Piszok jó fiú KisZé,ha hagy 8 órát aludni! :wink: Vagyis hagyna,csak Te nem akarsz! :wink: :lol:

Na,ezek is csak babás témák voltak. :lol:

Akkor 1 pocakos is jön:
Elképzelhető szerintetek,hogy már érzem kistesót? :shock: Ma már többször "buborékolt" a hasam....főleg kaja közben...hát mikor máskor. :lol: Meg éreztem olyan picike rugdosást is. :D
Még ma vagyok a 10+4 napon.Lehet elöl tapadt a baba,meg a 2. terhesség stb....Olyan jó lenne,ha már Ő lenne! :D

Én is szeretnék venni szívhang hallgatót.Melyik a legjobb?

Holnap megyek a dokimhoz,így láthatom a legifjabbat,már alig várom. :D

Puszi mindenkinek

Ági

pálgi
 
 


Vanda!
Most látom a Nyulasz ikreket! :D

Nagggyon szééép formás babák! :D Noéminek mekkora haja van! :D

Köszi

Ági

pálgi
 
 


De édik a kis nyulaszok!:))))))

Csajok, tudtok nekem segíteni? Kaptam ma egy elég ijesztő levelet, hogy azonnal menjek be a Terhesgondozóba a Péterfybe az AFP eredményem miatti megbeszélésre. Aggodalomra nincs ok. Na de mindezt elsőbbséggel küldték. Ezek szerint nagy baj van. Az UH szerint normális a babám. MI baj lehet????
Vendég
 


Nyulaszka: nagyon édesek a Nxúlbogyóid!!!!! Kis hajasbabák! Gratulálok még egyszer!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Twist :?
Ne ijedj meg, menj be ha hívnak, de jelentkezz be igazi genetikushoz UH-ra. (pl. Istenhegyi Klinika - Hajdú drnő) Az AFP vizsgálat sokszor ad téves eredményt.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Nyúlbogyók itt is nagyon szépek!

Én ma voltam dokinál, de nem kaptam jó híreket sajna. A lányok jól vannak, szépen nőnek, de nekem van egy bacis fertőzésem, kaptam rá kupot, apa meg gyógyszert és a külső méhszáj 1 ujjnyira nyitva van. Szigorú pihenésre vagyok ítélve, de azért nem ijesztgetett a doki, azt mondta, hogy napi 3 órányi séta belefér, de semmi emelés, ácsorgás, viszont sok fekvés legyen a séta mellett. :( Nem vagyok valami boldog most. Féltem a kis szemérmetlen csajokat, mert ők aztán mutogatták magukat rendesen.
Lehet, buta a kérdés, de muszáj feltennem, hátha valaki tudja rá a választ! (A dokinál elfelejtette, annyira sokkolt a rosszhír) Ha lemegy a gyulladás, akkor összezáródhat a méhszáj? Egyébként 3100-es.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Twist!
Az AFP eredményét nyugodtan lökd a kukába, mert kb. annyit ér. Egy jó genetikai UH sokkal többet ér!

Timi!
Nekem a számok nem sokat mondanak, mondom, amit tudok. A külső méhszáj még nem gáz. Tesómnak is nyitva volt kb. félidőtől az első gyerekkel, percet nem feküdt és 8 nap túlhordás után indították a szülést, mert picit zavaros volt a magzatvíz. Elvileg ha sokat pihensz, visszamehet a helyére. Amíg csak a külső, addig ne aggódj. Ha a doki akkora bajt látott volna, akkor vagy szigorú fekvésre ítél, vagy befektet.
vovanda
 
 


Twist:

nekem se lett jó az AFP eredményem és a dokim tök nyugiba közölte beteg a baba. Mondtam neki akkor bemegyek uh, közölte most már minek majd hétfőn . ez egy csütörtöki napon történt, hívtam az istenhegyi géndiagnosztikát másnap mentünk uh.-ra. Semmi baja nem volt a babának, a rossz AFP-ét az okozta, hogy barnáztam abba az időszakba amikor levették az a vért a vizsgálathoz. Csak ezt az akkori dokim figyelmen kívül hagyta. Szóval nyugi! Hívd fel az istengyit és Hajdu Dr.-nő nagyon jó tényleg! Meg Bátorfi Dr.-is nekem ő csinálta az uh.-ot de kért egy kontrollt a Dr.-nőtől is.

Nyulasz:

Nagyon szépek a kis nyul bogyók! :D

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Timi,
bacik monnyanak le!!!! :evil:
(most nem értem, én sem értek a számokhoz, de a 3100-as az totál zártságra utal, nem? :roll:
Én anyum is félig nyitva hordta ki a madj 4 kilós öcsémet, aki időre jött, és mosott-főzött egyfolytában...ne aggódj!!!)

Twist,
rám is rámhozták a frászt a Péterfyben az AFP mia[size=9]tt, itt nyígtam a Lányoknak...Hajdu drnő (az Istenhegyin) pedig mindent rendben talált :roll:
Feltétlen jelentkezz be hozzá, (nincs sok várakozás), majd ő megnyugtat!

Hunci,
üdv itthon! :D Jót pihentetek? :P
(azalatt tényleg nem jelzett senki a talival kapcs. :roll: )

Gyönyörűek a Nyusszancs - Ikrek!!! :D

Pálgi,
lehet, hogy már a baba! :wink: (fiam 15+2, lánykám 14+2-n mozdult először, de miért ne érezhetnéd Te korábban? :P )[

[size=9](én sajna nem vok nyugodt, alig várom a vasárnapot :oops: tartok tőle, hogy nem tud beilleszkedni a kölök, és még 4 nap...Apa nem hajlandó hazahozni, mert szerinte akkor kiközösítik, én meg nem tudok odatalálni egyedül kocsival...így jártam :oops:
[/size]

tillidian
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: