Új privát üzeneted érkezett!

Babim: boldog születésnapot kívánok! A következőt már babásan fogod ünnepelni :wink: és ez így lesz!!!!!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Kata,pont emiatt nem használok tangát. Mániákusan ügyelek a higiéniára is, már betegesen.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim boldog szülinapot!
Tangát én utálom!

Enyim haskörfogat 30 hetes koromtól kezdve többé nem nőtt! Akkor 115 volt 38 hetesen szüléskor is annyi volt :wink:

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 

 
 

Baba, nagyon boldog szülinapocskát kívánok Neked!!! :lol: És jövőre még sokkal-sokkal szebbet! :lol: :wink:

Kata :shock: húúú bakker, nem semmi. Elhiszem, hogy nehéz. (én 102-vel szültem)

Boni! KÉPEK???

Szezso, nem ám 3,5 óra volt, sokkal több. Éjfél előtt 10 perccel ért haza. 10-kor aludt el Lali, akkor még nem ért át a magyar vámon, de már látta a kocsiból a bódékat. :shock: :roll: Sebaj, fincsi főtt kukorica várta és kókuszos-barackos süti, én meg megnéztem a Nicsak, ki beszél 3-at és kivasaltam. :wink:

Kép
szilcsi
 
 


Szezsó csak pihengess!

Katám mi volt dokinál?minden okés ugye? :roll:

Szilcsi nyami nyami fincsiségek! :lol:

képek még nincsenek nálam

Képzeljétek vettem babylove s tápit hogy már nem kell HA-s erre Zsiga nem itta meg, mondjuk nem is oldódott rendesen állandóan eldugította a cumisüveg végét. :twisted: még jó,hogy volt itthon tejbepapi azt felhígítottam meg 100ml tápi a régi..

holnap mehetek venni HA-st remélem adnak reci nélkül
Vendég
 


Baba, Boldog Szülinapot kívánok!!

Minden rendben volt a dokinál. Magzatvíz árnyalatnyival több, picikém újból fejvégű. Jövőhéttől nst. És kb 3 kg.

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!

Segítsetek légyszi! :)
32-34 naposak a ciklusaim. Az elmúlt hónapokban gyönyörűen láttam és éreztem, hogy mikor van pé. A hőm is jól mutatta. Most viszont:
Kép
Nem értem, hogy mi van. Néztem lh teszttel is. Ráadásul kétfélével. Az egyik szerint a 18.cn volt + (bár nem olyan, mint az előző hónapokban), a másik szerint a 20. cn.
Annyira nem bírom a bizonytalanságot! :roll:

Köszönöm,
Pitypang

Pitypang
Kép Kép
pitypang_
 
 


Sziasztok!

A minam írtam egy olyan jó hosszút és elszállt. :cry:

Kata!Nagyon kiváncsi vagyok,hogy meddíg marad majd ben a babád,kivárja a e a kiírt időpontot. :D Majd keresek pocakos képet és mutatok neked,én is ekkora hasat növesztettem. :lol:

Baba!

Nagyon sok boldog születésnapot kívánok neked és persze azt,hogy az álmaitok,vágyaitok mielőbb beteljesüljenek. :wink:

Pitypang!

Szerintem lehet,hogy nem volt pé-d ebben a hónapban.Sajna ez is elő szokott fordulni,és persze attól még minden a legnagyobb rendben lehet.De az is lehet,hogy mégis volt talán a 18.-on. :roll:

Kép

Kép
anubias
 
 


Katám örülök,hogy fejvégű lett Lóci :lol:

Pitypang eddig annovusnak tűnik, meglátjuk hogy a hőd felmegy e 5 napon belül mert akkor van PÉ.. lehet hogy nem tudott nem tud kiszabadulni csak próbálkozik.van ilyen!
Vendég
 


Pitypang szerintem ma lesz pé-d!! Holnap mindenféleképpen mérd a hőd!! És apát is kapd el azért! :wink:

Anubias és te mikor szültél?

Szezso, doki után gyere!!

Van egy lány aki Szezsoval egy idős volt(tehát tőlem 4 nappal idősebb terhes), és ma megszült!Nem lett annyira pici a baba!

Képzeljétek már festenek jövő péntekre kész, lehet takarítani!! Már úgy várom! Lőrinc babámnak még kötelező kihúznia 2 hetet, hogy anyuci és apuci mindennel elkészüljön!

Megmutizom előlről is a pocim

Kép

És van egy eladó íróasztalom, esetleg ha valakit érdekelne (tudom ez itt nem a reklám helye):

Kép

Kép
kata05
 
 


KAtám előlről is szép vagy! :lol:

drukk hogy még 2 hétig kihúzza 24.e jó lesz ha előbb dönt? akkor pont velem egynapon lesz szülinapja :lol: :wink: de jöjjön időben!

Szezsó várunk :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Kata: elölről is szép gömbölyű vagy :-D szerintem Lőrinc kitart még, amíg mindennel elkészültök :wink: 3 kg - szép kis súly :wink: örülök, hogy ismét fejvégű...érezted, ahogy visszafordult?

Anubias: várjuk a pocis képedet :-D

Boni: neked nincs véletlenül? Csak összehasonlításképp...na meg nosztalgiázni kicsit :wink:

Pitypang: melyik napi LH teszt volt pozitívabb?

Szilcsi: főtt kukorica és süti - nem ér kínozni a kismamát :lol:

Dokinál minden rendben volt, méhszáj zárt, Bendegúz kb 2755 gramm :-D Pénteken NST és vérvétel, mert a trombocitaszámom határérték alatt volt utoljára :roll:

Ja, a legeslegjobb, hogy 1,5 napja nincs melegvíz az egész háztömbben :evil: nem folyik semmi a melegvizes csapból, a Távhő viszont azt állítja, megcsinálták :evil: most telefonos kapcsolatban vagyunk velük...Apa optimizmusa mostanáig tartott ki, én már tegnap délben mondtam neki, hogy nem lesz ez így jó :roll:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Nekem időzített császár volt,és 38+0-n kikapták Domikámat.Mutatok egy 8.hós és egy 9.hós képet. Utóbbi akkor készült,amikor vonultam be a császárra. Kép Kép

Kép

Kép
anubias
 
 


Szezso, Bendi is szép súllyal rendelkezik!! Miért baj az a trombocitaszám?

Anubias, nagyon szép kismama voltál!!!!!!!! Utolsón tényleg vonultál még a sál is a nyakadban volt.

BONI? KÉPEK HOL VANNAK???????????????? Amúgy szép dátum! :wink: Csak Szezso, 24.-e tetszik?

Kép
kata05
 
 


Kata, jobban vérezhetek szülésnél, ha alacsony a trombocitaszám :roll:
Bendegúz nem tudom, ráér-e 24-én :lol:

Anubias: csini pocakod volt :-D

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezsó hehe majd szuggerálom őket :wink: de gyönyörű lenne ha egy napon születnének..

hát egyet találtam hirtlenm, ezmajdnem egy hónappal a szülés előtt készült
Kép
Vendég
 


Kata!Olyan hülyén bontotta a szövegemet,szóval vonu0ltam :lol: ,azt akartam írni,hogy vonultam be a császárra. Az arcomon látszik is,hogy mennyire meg vagyok szeppenve. Mert azért féltem ám rendesen. :roll:

Szezso! Köszi a dicséretet. :wink:

Boni!De jó ez a kép. :D

Kép

Kép
anubias
 
 


Anubias a te vonulós képed is csúcs :wink:
Vendég
 


Stephie
Ez a doki tényleg egy hentes és mészáros! Ilyenhez már nekem is volt szerencsém. Igaz nem babásan, de egy hétig fájt utána a hasam. :x

Surmi
Mesélj mi újság!

Klarissza
Éredekel milyen lett a minikoncert! :)

Boni
Utólag is nagyon boldog szülinapot ZSIGÁNAK!
Várjuk a buli-képeket! :lol:

Gaby
Édes nagyon Máté baba :)

Kata
Jó nagy már a pocid :)

Bettike
De jó, hogy jöttél! :)
Ezek nagyon jó hírek! Első fogacska! Mászásból kapaszkódás és felállás! De örülök! :)
Milyen lakásra gondoltatok? Van már határozott elképzelés?

Baba
Ez azért durva, hogy nem néznek meg mindent. Mondjuk én sem szólhatok egy szót sem, mert szerintem nálam sem néztek túl sok mindent! :( Azért ez elszomorító.....

Szilcsi
Jó, hogy mindenki jól van nálatok! Apa is lassan hazaér :)
Hogy telik a nyaratok?

Kép

Kép
princzike
 
 


BABA
NAGYON BOLDOG SZÜLETÉNAPOT!

Kép

Kép
princzike
 
 


Lányok!
Kérem a recepteket ekkora pocinövesztéshez :lol: :lol:

Nekem szombatra megjött :lol: - ennek most nagyon örülök - Igaz péntek este már láttam, hogy pöttyözök, de szerintem ezt inkább szombattól számolom. Így most hétfőn jön apa által az első Merional szurim. Aztán meglátjuk egy hónap múlva, hogy mi lett az inszem eredménye.

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++!!

Boni, én még emlékszem erre a pocis képre!!

Kép
kata05
 
 


tegnapi képek egy része kicsit sok ...

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


sziasztok lányok!

megjöttek a kombiteszt eredményeim :) szerencsére negatív lett:)

PAPP-A 1.43 MoM , Szabad béta hCG 2.76
kockázat down kórra 1:960
Kockázat edwards kórra kevesebb mint 1:50.000

tudom, hogy sokaknak a down kockázat sokkal, kevesebb, de az életkorom szerint meg az arány sokkal rosszabb lett volna (1:310)

Baba: utólag is nagyon sok boldog születésnapot neked!!!!

kata: Lőrinc ügyi, hogy megfordult :)

Zsigacsiga gyönyörű :)

Ma megcsináltam az első pocis képet
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára stephie 2009.12.15 13:32-kor.
stephie
 
 


Boni
Zsiga cuki nagyon a képeket. A tortaevési technikában meg meg kell, hogy mondjam, verhetetlen. :lol:

Stephie
Azért már alakul a poci. Szerintem neked is nem sokára jó nagy pocakod lesz :)
Örülök a jó eredményeknek.

Kép

Kép
princzike
 
 


Kata
Köszi a drukkokat :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike drukjaink most felétek száll ezerrel!

Kép szülés előtti nap!
Kép

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Boni, végre nagyon jók a képek! Milyen nagy lett Zsigi!!

Klarissza szép pocak!!

Kép
kata05
 
 


Boni nekem a családi kép tetszik legjobban ahogy néz anyára, de közben kezével már apa után nyúl :lol:

Steph neked még nincs nagy pocid, de lesz!!!!!!!

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Jó reggelt!

Katám igen növögetünk!

Klara azta pocak!


Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Klarissza!
Azta micsoda pocak. :shock:

Hát lányok!
Nekem tegnap megvolt az első Merional hasba szurim. Most már csak 4-et kell kibírnom, utána tüszőkukucs, majd repesztenek és hajrá! Utána meg az az állandó várakozás....

Kép

Kép
princzike
 
 


Boni
Jó korán keltél ma :shock: :lol:

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzi minden nap 5kor kelek :lol: 10kor fexem

nagyon drukkolok ám Neked! lehet eddig még nem írtam

:oops:
Vendég
 


Boni
Te jó ég :shock: Hogy bírod?
Vagy reggel 5-kor kelsz és délelőtt és 10-kor fekszel 8) :lol: :lol:

Kép

Kép
princzike
 
 


Sziasztok :D van 6 darab ToRRENT meghívom. Ha valakinek kell, küldje el privibe az e-mail címet.

Princzike: velem semmi újság, várom a csodát, aztán szept végén megyünk a BMC-be. Tudtátok, hogy kell beutaló ide? Lehet, hogy azért kell, mert egyből lombikra megyünk?

Boni: tegnap annyira megcsodáltam Zsigit, hogy éjszaka vele álmodtam :D zöldalma rugiszerűségben volt :D

Kép
surmi
kockasfulunyul
 
 


Princzike, hajrá Merional!

Surmi, tudtam h kell, állami intézmény.

Boni, többi kép naggyon jó!

Mentem nst-re.

Kép
kata05
 
 


Surmi van olyan rugink, illetve volt :lol:

Katám no? hogy állunk?

Szezsó?


Zsu hogy bírod a két krapekkal? bocsi hárommal? ?

:wink:

Többiek?
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.08.12 08:22-kor.
Vendég
 


Princzi ja és fiam meg elvan magában :wink:
Vendég
 


Klarissza Boldog névnapot!!!!!!
Vendég
 


Stephie titkos pocaklakólak :lol: no azéért egy kis gömbölység látszik ám :lol:
Vendég
 


Klarissza, Boldog Névnapot!!

Boni, minden oké volt!

Kép
kata05
 
 


KLARA, sok boldogságot!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


KAtám örülök! :lol:
Vendég
 


Klarissza, Boldog Névnapot !!!
Kép


Boni elküldtem a meghívot :!: :!: :!: 72 órán belül felkell használni :!:

Kép
surmi
kockasfulunyul
 
 


surmi köfi :lol:
Vendég
 


Klarissza
Boldog névnapot!!

Kép

Kép
princzike
 
 


Sziasztok!

Baba, utólag is boldog szülinapot kívánok!

Klarissza, neked meg boldogságos névnapot!

Boni, nagyon édes Zsigacsiga ahogy majszolja a tortát, kis huncut. Ja, és nagyon jól nézett ki a torta is :)
Mi majd a hétvégén ünneplünk.

Surmi, van még meghívód?

Kata, Szezsó most már nem sok van hátra! Éjszakák hogy telnek?

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Robcsi. elküldtem a meghívót. rád is az érvényes mint Bonira. 72 órán belül felkell használni.

Van rajta, film, mesék, pc játék, hangoskönyv, pc programok, zenék, szóval sok kategória. Én a disney filmeket innen szedtem le. És a mozi filmeket is innen nézem meg.

Kép
surmi
kockasfulunyul
 
 


ADriennek boldogságosat! :lol:
Vendég
 


Köszönöm nagyon kedvesek vagytok!

Mini koncert: hát apa a telefonak jobban örült! :roll:

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?