Új privát üzeneted érkezett!

Réka,
pont erre volt most szükségem, olyan hangulatosak a képeid, hogy csúcs!!! Balaton parti szülinapozás! Többet ér minden puccos 40 fős, tűzijátékos bababulinál!!! (Az is jó biztos, de ha választanom kéne...) :wink:
Az utolsó előtti kép állat nagyon, a színek, meg minden.
Na, ömlengés abbafejez.

Pat,
mi a manó lehet ez a pöttyös izé? :shock: Kíváncsi vagyok mit mond majd az orvos.
Neked meg nem vakbél gyuszid van? Tök arra illik rá, amit leírtál.

Az én versem Jolinak:
Joli férje hazatér,
jó fej ez az Elemér! :lol:

Nóresz sokkal jobban van. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ja, dehogy kapok rá cipőt! :(

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Megjött!!! Juppijéé! :lol:

Csanád megismerte az apját, mintha tegnap ment volna el :P

Pat, Gabi, kösz a verseket, ha felnőttök, költők szeretnétek lenni? :D De jó, hogy Nóri már gyógyulófélben! Mircsinek nem pelenkakiütése van? Pat, menj orvoshoz és jobbulást mindkettőtöknek!

Réka, kösz-kösz a képeket! Micsoda sátor! Micsoda gyerek! Micsoda hableány! :lol:

Szly, tényleg jól mulatnak a gyerekek :lol: Csanádnak csak zárt cipője van :roll:

KépKép
Kép
el..né
 
 

 
 

Sziasztok!

Mivel csigatempóban haladok a visszaolvasással, ezért inkább írok.

Joli!
Örülök, hogy már nem vagy magányos cédrus!!!!

Gabus!
Végre Nóri jobban van ez jó hír!!
Egy költő veszett el benned4 :lol:

Csilla!
Régi téma, de Ámin sem engedi, hogy belenézzünk a szájába csak ha nevet akkor kell szemfülesnek lennem ha látni akarok valamit. Egyébként a legutolsó fogát a barátnőm fedezet fel.
:oops: :oops: :oops: Nem vagy egyedül!

Nálunk a helyzet változatlan.
Ja már 1 hete nincs meleg vizünk és még 1 hétig nem is lesz. Cserélik a csöveket a lakótelepen, így esténként vizet forralgatok.
Nem tudom miért jutok ilyen keveset a géphez valamit rosszul csinálok.

Jó éjt mindenkinek! A pocaklakóknak is!!!!!

Kép
havacska
 
 


Még olvasgatok, de
Patr!
Márk száj megint nagyon tetszett, főleg a rothadt kukoricán nevettem nagyon.

Popsikenőcs témában nekem talán szerencsém van Ámin bőrével(kreolos és minden bír eddig).
Mi gyógyszertárit használunk kezdettől fogva és minden peluscserénél kenem bőven. szerencsére nem volt eddig semmilyen kiütés pirosság sosem, így nekünk ez is bejött. Persze kipróbáltam én is a termékmintás Sudot, de csak akkor amikor emez elfogyott és még nem váltottam ki az újat.
Amúgy én is azt hallottam róla, hogy nem szabad rendszeresen használni, de azt nem tudtam, hogy miért.
Egyébként a gyógyszertári popsikenőcsből is többféle van( úgy tudom más-más összetétel és arány) és orvosa válogatja, hogy mit írt fel. A miénk bejött.

Másik téma:én is sajnálom, hogy elmúlt a babázós korszak annak ellenére, hogy nagyon monoton volt, dehát minden korszaknak megvan a maga szépsége!
Én azt élvezem a legjobban amikor az ölembe elalszik és a nyakamba fúrja a fejét. Ez biztosan nagyon-nagyon fog hiányozni! :cry:

Kép
havacska
 
 


Sziasztok!
Gabus,végre jobban van a kisasszony!!!Elértek hozzátok jókívánságaink,és gyógypuszijaink!!!!
Én is gyanakodtam vakbélre,de felerül bennem sérv is,mert mostanában állandóan emelgetem Márkot is,mindig a nyakamban utazik,közben meg tolom Mirát a kocsiban... Mira alfele a Canestentől sokkal jobb,de még mindig pöttyös,csak nem annyira piros. Csütörtökön megyünk oltásra,ha holnapra szebb lesz neki,addig már nem viszem el!

Sly!
Szerintem még postaköltséggel együtt is olcsóbban veszem a cipőt mint te! 8) Ez a szandi 3.000Ft volt,őszieket 4.500-5.000Ft-ért hoz,mérettől és formától függően.Ha gondolod... :)

Réka!
Szuper ez a képdömping!!!!Köszönjük!!!!! :D Nekem a dinnyés tetszik nagyon,meg az a vigyorgós pancsolós, a kajára rárabolós az meg csúcsszupi :lol: !!!Máté is változott szerintem sokat,mostmár ő is olyan nagyfiús.Hiába,elmegy felettük az idő! :D

Joli,mizu? Elemér hogy van? Meddig marad? Vagy beszélegetni még nem volt időtök??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mariann!
Ó te jó ég,hideg víz???? És ha valakinek zuhanyzója van,nem kádja,az magára locsolja a lavórból a vizet???

Berni!
Megérkeztetek?

Csilla,már nagyon rég nem jelentkeztél! Adj jelet!!!! :lol: Ancsáról tudsz valamit?

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Pat,
nagyimnál, falun nem volt bent víz, melegítettek lavórba, és szivaccsal vizezték be magukat, beszappanozták, majd szivaccsal újra levizezték magukat. Mi is, mikor ott nyaraltunk. Nameg sokezer évig nem is volt vezetékes melegvíz. Gabi professzort hallottátok. :lol:

Amúgy Pat, eszembe jutottál többször mostanában. Hogy mit gondolhatsz rólunk. Először Livinek volt méretes fülzsírdugója, aztán nekem, utána meg jött a szalmonella. :oops: :lol: A legerősebben akkor gondoltam Rád, mikor a fülészeten mondta a dokker, hogy a fület SEMMILYEN módon nem kell tisztítani, se kívül, se belül, elintézi magától a tisztulást. Többször visszakérdeztem, hogy de a jól látható helyeken azért csak le kell törölni, mosni, de határozottan rázta a fejét. Na, mondom Pat biztos elküldené melegebb éghajlatokra. :lol: mindettől függetlenül mossuk a fülünket továbbra is...

Nóresz tökéletesen érzi magát, megyünk is az Állatkertbe. De biztos ami ziher, a bkocsiból nem fogom kivenni. :roll:

Szép napot mindenkinek!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Joli!

Jó Elemér hazaér,
Joli kedve égig ér
Este elalszik Csanád,
S szaporodik a család...

bocs :)) csak irigykedem, sátorban és sántán nem lehet :(

Gyuri

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Sziasztok!

Réka
Komolyan mondom, ahogy néztem a képeiteket, kedvet kaptam egy kis nomádélethez! Máté nagyon cuki!!!

Patr
Hogy vannak Mircsi kiütései?

Na, most csak ennyi. Máté felébredt.
kittina30
 
 


Sziasztok!

Réka! Nagyon szuperek a képek! Máté kis tündér! Imádom, ahogy koncentrálnak a járáshoz! A talis képek is tetszenek! Jó nagy sátratok van!

Gabuska! Jó állatkertezést! Örülök, hogy jobban van Nóri!

Patri! Ezt akkor megbizniszelhetjük, ha küldesz nekem képeket. Te is postán szoktad kapni? Én szeretnék Rolinak is, meg Jázminnak is, szóval megérné, mert a kettőt 4000-el kevesebbért kapnám meg! Majd szólj, ha lehet választani!

Micsoda költők vesztek itt el köztetek! Én nem csatlakozok! Ebben sosem voltam jó!

Most nagyon el kéne döntenem valamit és nem tudok dönteni! Ez szörnyű! Egy hetem van még! Maximum!

Réka! Jó az új vonalzód!

Most alszanak a kicsik! Mindig egyszerre alszanak, mióta Jázmin is egyet alszik! Egy éve mit nem adtam volna ezért!

Mariann! Én is gyógyszertári popsikenőcsöt használok, de azért nálunk néha van gubanc, olyankor Sudocream, aztán megint gyógyszertári.
1 hete nincs meleg víz? Azta! Nincs általános felháborodás?

Joli! Jázminnak szandája van. Nagyon izzadós a lába. Nem bírta volna zártban egész nyáron! Mondjuk zoknit mindig adok rá, mert különben kikezdi a lábát a szanda.

Kép
szly27
 
 


Újra itt. Egy nagy hiszti, sikítás, aztán egy Viburcol kúp, és most alvás.

Megvolt a szülinapozás, de nem volt túl jó. Nagyon nyügi volt Máté. Csak szűk családi körben voltunk szombaton, mi hárman, meg anyósék, de ők ugye itt laknak alattunk. Meg volt négy lufivendég is, ők is asztalhoz ültek. :-)
Máténak a lufik tetszettek, a tortákra rá se bagózott. Volt két tortája, egyet anyós sütött, egy másikat meg úgy rendeltük (Thomas a gőzmozdony). Azért evett pár falatt tortát, de a marcipánt könnyű volt kikerülni, mert nem esett neki.
Vasárnap meg az én szüleimnél voltunk, ott is volt egy torta, de az sem érdekelte különösebben.

Aztán délután már éreztem, hogy melegebb, mint a szokásos, és kiderült, hogy van egy kis hőemelkedése, 37,6 volt. Úgyhogy ma reggel elvittük orvoshoz, de állítólag sincs semmi baja, azt mondta a doktornő, hogy biztos a rágófogai jönnek.

Szombaton megvolt az első ágyról leesésünk. Lent fektettem le anyóséknál, úgy tettem le, hogy már aludt, kitámasztottam párnákkal, és kimentem a szobából egy pár percre. Aztán csak azt hallottam, hogy ordít. Valószínűleg megébredt, és elindult lefelé mászva, mert a kitámasztós párnái érintetlenek voltak.

És van három bazi nagy szúnyogcsípés a fején, szörnyen néz ki. Ti kentek valamit a szúnyogcsípésekre?

Pár napja állandóan a mamához akar menni, és leveri a hisztit, ha nem mehet. Ugye mi anyósék fölött lakunk, úgyhogy gyakran van lent a gyerek náluk. A mai nap volt nagyon durva, kint voltunk az udvaron, anyós fogta a kezét, én át akartam venni, Máté meg kitépte a kezét a kezemből. Arra gondoltam, hogy április óta nagyon sokat voltunk kettesben, mert anyósék nem értek rá, és megunt.

És egy jó hír
A hétvégén Máté önállóan tett 5-6 lépést! :-)

Szly
Annyira jó a videó Jázminról, nagyon tuti, ahogy tombol!!! Jól elcsípted.

Lehet tudni, hogy mit kell eldöntened?

Joli
Jó apázást!!! Csanád nagyon ügyesen jön-megy!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kittina30 2009.08.14 18:41-kor.
kittina30
 
 


Réka!
Micsoda költői véna :D Persze amikor a nomádságról irtál nem gondoltam, hogy egy 5*os sátorkomplexumotok van :) További jó pihizést!!

Joli! Hurrá! Hurrá! Apa otthon! Megbocsájtjuk, ha most kevesebbet jössz majd (de csak egy pár napig persze) :)

Ártemisznek vettem szandált, ami tiszta bőr, meg nyitott, meg anatomaiai meg minden, szóval tudja mezitláb hordani, mert szegény megsülne most zokniban. Amúgy a nap 80%ban mezitláb van. (itthon, strandon stb.).

Mariann! kitartás a melegvizhiányhoz! Nálunk ilyenkor nyáron rendszeresen "meglepetésszerűen" egyáltalán nincsen viz néha órákig, mert hegy tetején lakunk, és néha bedöglik a szivattyú...Szóval átérzem a helyzetedet..

Szly! Kiváncsiság, de mit kellene eldöntened?

Gabus! Örülök, hogy jól van Nóresz! A fület tényleg nem szabad pucolni, csak a fülkagylót kivül!!!

Rólunk: Ártemisz jól van, semmi újdonság :)
Én viszont ma lepakoltam az összes babaruhát, kezdem őket kimosni, kivasalni, meg mindent előkésziteni szépen lassan a Hugi érkezésére. Most végeláthatatlanul sok munkának tűnik, én is egyre fáradékonyabb vagyok, és anyuék szombaton elutaznak :(

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Kriszti!
Amit a mama-kérdésről irsz, azt maximálisan megértem, Ártemisz is nagyon szeret anyósommal lenni (ők is alattunk laknak, és mindennap találkozik vele). És nekem is volt már hasonló élményem, hogy őhozzá akart menni amikor mindketten fel akartuk venni...Engem is persze hogy bántott. Mostanában viszont sokszor keres engem is, és kezd egy kicsit jobban kötődni úgy érzem, pedig nem változtattunk semmin. Talán ezek korszakok is, amik változnak. Szerintem csináld úgy, ahogy "amúgy is" csinálnád, ha el kell menned, vagy dolgod van bizd rá, amúgy meg úgyis te vagy vele, és majd meglátod, hogy talán beáll az egyensúly.

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Ezt egyenlőre még nem akarom ide leírni! Nem miattatok! Csak esetleg nehogy itteniek fülébe jusson idő előtt.
És bocs, hogy utaltam rá és mégsem mondom el! Csak állandóan ezen jár az agyam, pláne ma!
Gyuri most könnyedén döntött az egyik oldal felé és talán engem is jobban megerősít, mert én is inkább arra hajlok!

Kitt! Jobbulást Máténak! Anyós kérdés! Szerintem is korszak, meg mivel ritkábban látja anyóst, jobban szeretne kicsit vele sétálni. Ahhoz viszont nem látja elég ritkán,hogy féljen tőle!
Ilyesmi helyzetben én is voltam, csak a másik oldalról. Sógornőmékhez hetente elmentünk, amikor a ikrek kicsik voltak. A kisfiú nagoyn megszeretett engem. Sógornőmtől is hozzám akart jönni. Neki rosszul esett. Nehezen jöttek össze nekik a babék és így gondolom még érzékenyebb volt. Azt hitte , nem szereti a gyereke, vagyis, hogy engem jobban szeret. Nem engedte pl hogy tisztába tegyem és kicsit összezörrentünk. Nem is mentünk feléjük hetekig szerintem. Ha találkoztunk is próbáltam bújni Domi elől, mert ha meglátott, hozzám akart jönni. Ez feltűnt sógornőmnek, aztán valahogy szépen lassan elsimultak a dolgok, de azután próbáltam 3 lépés távolságot tartani Domitól, ami elég rossz volt.

Én meg külön szeretem, ha kicsit leválik rólam a kisasszony! Nem gondolom, hogy mást jobban szeret!

Kép
szly27
 
 


Állatkert

Kép Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép
Kép

Na, ki ilyen büdös? :lol:
Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép

Este még jövök.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Csajok,már egy félórája írok,oszt idézni akartam Rékától,megnyomtam a neve mellett az idéz gombot,és elszállt minden!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Na majd holnap...

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Réka a képek nagyon jóóók!A talisak is! :D
Arik a gyerkőcök! :D
A szülinapi buli is szupi!Én is szivesen elmennék sátorozni pl.a tengerre is...miért ne?Sokkal barátságosabb árak vannak,pl.mint hotelban v.valakinél ott lakni apartmanba(boccs ha nem jó irtam...)

Kitti hidd el te vagy Máténak a legfontosabb!
De az is jó,hogy ragaszkodik másik emberkékhez is!Mert ugye sosem tudni,hogy mit hoz a sors és ha ott kell hagynod valahol,akkor egész nap ne sirjon utánnad!Most én is szoktatom anyumékhoz Fruzsit,mert ha majd elkell mennem szülni,párom dolgozik,akkor valakivel megkell,hogy legyen :) Persze az ottalvástól azért félek,de majd csak leswz valahogy...még van 6 hónapom kitervezni :lol:

Gabuska jók a képek! :D Örülök,hogy jobban van a kiscsaj! 17-es láb :D
Fruzsi nagy lábbal született,még nevettünk a csajszival,aki fürdette,hogy milyen nagy lába van...sosem volt olyan picibabás 8)

PAT...fő a nyugalom...kezd előröl :lol:

Joli éééés hogy telnek az Eleméres napok? :wink: :lol:
Gyerkőceid mikor jönnek haza?

Szly a video nagyon aranyos!Gyerkőcök cukik!
Olyan jó nézni ezeket a kis videokat!Igy bár hallhatjuk a gyerekek hangját is :wink:

Adri nem válszoltál :( :wink:

Mariann reméljük hamarosan lesz vizetek!

Mi jól vagyunk,Fruzsi többször kakál naponta,nem tudom miért!
Nem hasmenéses a kaki,de azért a határon van! :? Láza nincs!
Nem tudom,ogy orvoshoz-e kell fordulnom ezzel...kicsit érzékeny gyomra van neki :roll:
Én ok,ha nem tudnám,hogy terhes vagyok,akkor nem is tudnám..(jó megfogalmazás,mi?)hányás már nibs,gyomorégés néha...hát ez van!


Puszi nektek és jó éjt :D

Kép
Kép
szintus
 
 


Jó reggelt!

Az előbb én is írtam egy hosszút, és elszállt!

Akkor újra

Köszi, igazatok van, és ma már nem is tűnik ez problémának. Én is örülök, ha átveszi valaki a gyereket, meg neki is kell egy kis változatosság. Csak olyan furcsa volt a gyerek a napokban. Mondjuk mindig is nálam nyafogott a legtöbbet, csak most meg extrán sokat nyafog, de biztos a fogai miatt nyűgösebb.

Már látom, hogy megleszenk az együttlakásnak a problémái is, amikor olyan dolgokat engednek meg, amit mi nem engedünk. Most a nagy sláger, hogy ott játszhat a DVD tálcakiadójával, itt meg nem. Erről beszélt az uram, amikor arról vitáztunk, hogy vegyünk-e lakást vagy ne, de végülis örülök, hogy maradtunk.

Pocsék éjszakánk volt, éjféltől óránként keltünk, remélem, hogy tényleg a fogai jönnek. Most még szerencsére alszik.

Gabuska
Nagyon jók az állatkertes képek! Szuper, hogy Nóri jobban van. Tényleg nagyon kicsi a lába. :-)

Szintus
Nem foga jön Fruzsinak?
kittina30
 
 


Jó reggelt!

Szintus! szerencsés vagy, hogy nincs semmi tüneted! Fél év alatt még szépen megszokja Fruzsi a mamáékat!

Kitti! Hát igen! az együtt élésnek megvannak a maga előnyei is,de a hátrányai is.

Mi jól aludtunk. Bár Roli köhögött éjszaka, ami kicsit zavart engem, mert félek mindig, hogy felköhögi Jázmint! Mi lesz, ha egy szobában lesznek?! Már nagyon érik bennünk a gondolat, hogy Jázmint átrakjuk Rolihoz és végre normálisan nézne ki a mi szobánk is, meg a gyerekeké is. Akarok venni nekik egy szekrénysort, polcosat, hogy a játékokat ki tudjuk pakolni. Most a járókában vannak halomra hányva! Meg a sátorban!

Kép
szly27
 
 


Micsoda költők vesztek itt el titokban.
Hát én sem tudnék semmi rímeset kreálni. Réka tetszett a versike!
Joli mit szól Elemér, hogy versben dicsőítik?

Szly én is kíváncsi vagyok, de jogos a titkolózás!
Cipő vásárlással én úgy vagyok, hogy eddig én is előre vettem meg Ámin nélkül, de most nyáron annyit nőtt és torkosodott a lába, hogy amit őszre vettem most tettem fel a Teszre, mert nem fér bele a lába. A múlt héten shoppingoltunk neki cipőt, de vele együtt, mert már muszáj próbálnunk. Még szerencse, hogy jól viselte. Pedig én is szerettem a neten válogatni.

Kriszti!
Ámin még most is apás, de egy kicsit javult a helyzet. Valóban időszakos lehet a dolog, bár ha az apja megy el nyafog utána ha én akkor annyira nem érdekli.

:cry:

Kép
havacska
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk :D .
Nem volt netünk, bár időm se lett volna rá. Tesómék hazamentek, apa hazaért Korzikáról. Újra minden a régi (már nem bánom :wink: ).

Visszaolvasást nem ígérek, de próbálkozom.

Bogi annyira hisztis, hogy az hihetetlen. Egyik este fürdés után kezdte, nem is tudtam az okát, valószínű már fáradt volt. Csak ordított, feszített, a fejét veregette a falba és fröcsögött és habzott a nyála :shock: :shock: :shock: :cry: . Teljesen kétségbe vagyok esve miatta :( . Vígasztaljatok, hogy ez még normális :? .
Most megint ekcémás a bőre, pedig már gyógyszertári fürdetőt, popsikrémet használok. Folyamatosan hasmenése van és piros a popsija. Most vettem egy új krémet, dicsérik, remélem beválik nálunk is.

Kb. velünk ennyi.

Remélem, nincs betegeskedőnk, pocakosaink is rendben.

Fejem majd szétesik, és még ki kéne találni valamit ebédre is :? .

Pussz
Csilla

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


[quote="csillala"]
írta:
csillala

Fejem majd szétesik, és még ki kéne találni valamit ebédre is :? .


Csilla


Nem sieted el a dolgokat, így dél előtt 10 perccel! :lol: Velem is sokszor előfordul ilyesmi! Boginak meg biztos ilyen korszaka van, majd túl lesz rajta!

Kép
szly27
 
 


Éljen! Figyelitek! Kiírta az idézetemhez, hogy Csillala írta! :lol: :lol: :lol: 8) Fú de ügyes vagyok! :wink:

Kölkök alszanak és gondoltam kipróbálom megint, hogy kell névvel idézni4

De rohanok is mert még a konyhát rendbe kell tennem!

Kép
szly27
 
 


Egy kis szussz csend van, Bogi alszik, Toncsi dvd-zik 8) .

Először is nagoyn boldog szülinapot az újdonsült egyéveseknek!!!

szuperek a képek, szerintem Réka azért csak megoldható sátorban is és talán sántán is :lol: . A cél szentesíti az eszközt!

jÓl láttam a talis képen Vincét :roll: ? Alig ismertem meg a kis szöszke fejét :oops: .

Gabuska, Nóri hogy van? Élvezte az állatkertet?
Toncsi, amikor én kórházban voltam, akkor volt vadasparkban, de nem érdekelte túlzottan. Inkább hogy melyik gyerek mit eszik. Pedig egy lépésnyire volt a zsiráf feje, az alvó fehér tigrisre azt mondta, inkább menjenek tovább ne ébresszék fel :shock: . Egyedül az állatsimogató villanyozta fel. Talán még idén eljutunk, talán...

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Csilla,
Nórika csak kókadozott a bkocsiban, ill. mikor Livi bement az állatsimogatóba, akkor felkapta a fejét és bámult nagy szemekkel.
Livi is ugyanígy volt, mint Toncsi, letojta a tigrist meg az elefántot, folyton az állatsimogatóért nyávogott... :x

Boginak lehet, hogy viszket a bőre nem? Azért volt hisztis.
Mikor L ekcémás volt, akkor azt mondta a gyerekdoki, hogy semmit ne tegyek a vízbe, csak tiszta vízben fürödjön. Igaz, ekkor ő pár hetes volt, de hónapokig így fürdethettük csak.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


[quote="gabuska"]
írta:
gabuskaBoginak lehet, hogy viszket a bőre nem? Azért volt hisztis.
Mikor L ekcémás volt, akkor azt mondta a gyerekdoki, hogy semmit ne tegyek a vízbe, csak tiszta vízben fürödjön. Igaz, ekkor ő pár hetes volt, de hónapokig így fürdethettük csak.


Ezt olvasván az első sorban arra gondoltam,hogy viszket a bőre,hogy kapjon a popójára.... :lol:
Én lökött nőszemély...... 8) :?

Kép
Kép
szintus
 
 


Nos felhivtam a korházat és minden okés az eredménnyel(kombi teszt)tehát mostmár megnyugodhatok!
Csak még kiváncsi vagyok a ketteském nemére :D
No,de majd azt is pár hét múlva megtudom.... :wink:
(14 hetes és 5 napos)(buta vonalzóóó :evil: )
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szintus 2009.08.11 13:22-kor.

Kép
Kép
szintus
 
 


Szintus,
szupi! :D

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Csak az a baj, hogy Bogi nem tud megülni 5 percet sem a babakocsiban, meg sehol. Folyton csak jön megy. És rögtön hisztizik, ha valamit nem engedünk meg neki. Persze mi mást is csinálhatna :? .

Most ezt a Weleda krémet ajánlották, meglátjuk. Az ekcémára még maradt a krémből, azzal bekenem. Minden esetre nekem nem jött be az ecettel öblítés, pedig nem sokat tettem bele, de mindig éreztem rajta az ecetszagot.

Szintus, de jó, hogy minden rendben van a manóval.

Bogi belemászott ruhástól a medencébe :shock: , minek van ott az apja :x .

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Nos lyányok sehol senki?
Mindenki ennyire elfoglalt? :wink: :roll:

Csillus Boginak mitől van hasmenése?
Fogak?Fruzsinak is sokat megy a hasa :roll:
Egy-két napig oké a kakis,azután megint folyós.... :evil:
Amugy más baja nincs neki :)

Joli te is túlzottan lefoglalod magad... :lol: :wink:

Berni nyaral ugye?
Évi is?

Üdv.mindenkinek

Kép
Kép
szintus
 
 


Sziasztok!

Megint eltűntem, de most nem a nyaralás miatt... :(

Vince vasárnap este belekapott a szemembe, elég durván, "lekapta" a szaruhártyámat rendesen, most le van még ragasztva a szemem, és mindenféle kencével kell kenegetnem, csöpögtetnem. Szteroidot is kapok, így szoptatás kilőve, elég nehéz napok most ezek... :? :( Szerencsére anyósom sokat segít, én két napig felkelni sem bírtam, annyíra fájt, na meg nem láttam az ép szememmel sem, mert nekem az a "rosszabbik", gyerekkoromban azt műtötték, így inkább a másik az erősebb!
Az a baj, ha meglát, folyton szopizna, nappal még leszerelem, de éjjel nem könnyű. Plusz a cicim is bedurrant...

Lányok, vágjátok mindig le a gyerkőc körmét tövig, mert ez nagyon kegyetlen... Az volt a baj, hogy pont altattam, sötétben, tehát rendesen telibe kapta, mert nem láttam, hogy közelít, így kivédeni sem tudtam pislogással! :( Ez van, most egy darabig tuti nem jövök, mert pihentetnem kell, mindenkinek üdv: Évi

KépKép
KépKép
KépKép
jevi26
 
 


Évi sajnálom,ami történt :( !
Jobbulást a szemednek!Az embernek egyik legnagyobb kincs a szeme!
Még jó,hogy van segitséged!
Pusziiii

Kép
Kép
szintus
 
 


Sziasztok!

Évi! Jobbulást kívánok! Elég rosszul hangzik a dolog!
Jázminnak is irtó gyorsan nő a körme és levágni is csak akkor tudom, ha alszik. Így sokszor van az, hogy már le kellett volna hamarabb vágni neki, de mindig elfelejtem. Örülök, hogy alszik és gyorsan megyek dolgomra.

Szintus! Grat a jó eredményekhez! Érzed már mocorogni?

Jázmin egyre többször maga akar enni! Ez viszont elég sok mocsokkal jár. Főleg a levest szeretné egyedül! Hát jót választott! rohangál fel alá a lakásban. Sokat incselkedik és játszik Rolival. Kb ugyanennyit veszekszenek is. Legújabb játéka a baba+babakocsi. Tologatja, kiveszi a babát, beteszi, annyira édi. Imádja a taxiját, már nagyon gyorsan halad vele, jól meglöki, felemeli a lábát és élvezi hogy gurul. Egyre többet beszél. A Hinta palinta dalt énekelni kell mindig, ha hintázik és ő annyit mond belőle, hogy "Paaaaaaaaa", de azt énekelve!

Kicsit összefoglaltam, mivel is tölti napjait a kisasszony.

Kép
szly27
 
 


Évi
Jobbulást a szemednek!
Nekünk is aktuális lenne éppen egy körömvágás, úgyhogy meg is ejtem, ha felébredt.

Szly
Jázmin nagyon aktív. Édes lehet, ahogy a babakocsival játszik. Videó nincs róla?


Mátém semmit nem akar enni, a mai adagja fél krémtúró volt. Szerencsére iszik, de hogy ennyire ne egyen... Tegnap viszonylag jól evett, tegnapelőtt meg fél sajtos rúd és egy krémtúró volt a napi menü. Úgylátszik kétnaponta váltja egymást az evés a nem evéssel.
Megkínáltam banánnal délelőtt, de nem kellett, odament a hűtőhöz, és addig állt ott, amíg nem kapott egy krémtúrót, de annak is csak a fele fogyott el.
kittina30
 
 


sziasztok!

Évi, gyógyulj meg hamar, nagyon nehéz lehet most nektek!

Nálunk zajlik az élet, nagyik hazamentek és már aznap nyargalászott a kicsi. Keresztszülők leértek, Gyuri lába javulgat.

Én hulla vagyok, puszi mindenkinek

r

Máté, Ákos, Gyuri és Réka
KépKép KépKép
kindertojas
 
 


Évi,
huhhh, és mennyi idő, míg rendbe jössz?
Vince amúgy mennyit szopizott eddig?

Gyógyulj meg hamar!!!

Réka,
ahhoz képest, hogy hulla vagy tök jól nézel ki! :lol:

Szly,
irigy vagyok kicsit, Nóresz még nem tudja egyedül tolni a babakocsit (mondjuk egy kicsit nagy méretű, vehettünk volna kisebbet is...) és a bébitaxin is tolni kell. Dehát aki 70 centi 13 hónaposan, az mit akar? :lol:

Gyerekek, Nóri megenné még a rozsdás szöget is! Eddig is nagyon jó evő volt, de most! Valószínűleg most hozza be a leadott fél kilót.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Elutazzunk pár napra, majd jövök, addig is legyek jók és jól!

KépKép
Kép
el..né
 
 


Joli kicsit máshol jár, nem ezen a Földön, ahogy az írásán látni. :lol:

ÉREZZÉTEK JÓL MAGATOKAT!!! :D 8)

Volt valaki a ráckevei Kék Duna Wellness Hotelben? Milyen? Gyerek szemmel.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

[quote]S írta:ziasztok!

Elutazzunk pár napra, majd jövök, addig is legyek jók és jól!

Rendben Joli,utazzatok! :wink: :lol: És érezzétek jól magatokat és(egymást is)! :wink:

Évi!
Ahogy olvastam a baleseted,még a szemem is elkezdett könnyezni! Ez nagyon durva!!!! Mielőbbi gyógyulást,és kívánom,hogy a fájdalmad is gyorsan elmúljon!!!!!

Gabus!
Én még csak reklámját hallottam a hotelnek,de nagyon szép!És szerintem egy 4 csillagos szállodában felszerelésre biztosan lehet számítani egy babának (kiságy,kád,etetőszék),de szerintem wellnes-jellege miatt inkább felnőttek szokták igéynbe venni. Nézd meg a honlapjukat biztos sok infó van rajta! Ti készültök?
Ja,és örülj neki,hogy jó az étvágya!!!Túletetni úgysem tudod,adj neki annyit amennyit kér! Mira is döbbenetes mennyiségeket eszik meg,kb. 2-szer annyit mint én! :oops:

Mi holnap megyünk a 3. Prevenarra,meg súlyt is mérünk...majd jövök az infóval a 2. legkisebb csajról!

Sly!
Még a múltkori "elszállt" levelemben írtam,hogy mostanában eléég bejönnek a megérzéseim,és szerintem tudom,hogy miben kell döntened!! Persze lehet semmi köze hozzá,de ha majd publikus lesz,oszd meg velünk,és megmondom arra gondoltam-e!!! :wink:

Mircsike is hajtja magát a motoron,a bébitaxinak viszont nincsenek meg a kerekei,azzal nagyon küd! :lol: A barátnőm kislányának a babakocsijára van rákattanva...lehet be kell egyet szerezni!Már most látszik rajtuk az anyai ösztön...

Szintus,örülök,hogy jók az eredmények!!!Innentől már tényleg fellélegezhet az ember!!! Nevek?????

Csilla!
Remélhetőleg ez Boginál csak múló állapot,de számíthatsz rá,hogy ha Toncsi nagyon nyugodt gyerek (vagy nem :lol: ),akkor két egyforma jó úgysem jut!!!!Felnőtt korban is vannak különböző vérmérsékletű emberek!!!Nyugodj meg,ez nem nevelés kérdése,de azért fog ez még csillapodni!!!!!!

Ma drága elsőszülöttem ismételten a nagyszülőkhöz utazott. Itt voltak anuyék pár napig,és ma elvitték,majd csak 24-én hozzák vissza!!! :( Nem is tudom,hogy bírom ki...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára patricia83 2009.08.12 23:19-kor.

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Ja,ha esetleg valaki érint így a nyári szezon végén, a Rossmannban NAGYON le vannak értékelve a pancsolós felszerelések. 3.000Ft helyett 1.000Ft-ért vettem a gyerkőcöknek egy felfújható medencét,mini csúszda van hozzá,meg kígyó,pálmafa,tényleg nayon jópofa,és slagra csatlakoztatva spriccel a fa közepe....Sajnos ami volt bálnánk, a vendégek kilyukasztották!!!! :evil: :evil: :evil: :evil:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Pat, néztem a honlapot, csak jó lenne élménybeszámolót hallani valakitől, aki már volt ott.

Ja, én örülök, hogy jókat eszik, jó nézni. :lol:
Livi kábé a felét eszi...

Megy a hasam és görcsöl a gyomrom.
Pedig a kórház óta mindent fertőtlenítek...

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


sziasztok!

gyors leszek,mert apa van fenn Dorkóval,alszanak :)

szembekapós story:részvétem,nekem is volt hasonló még lánykoromban,azt hittem,kifolyik a szemem.jobbulást!

gabi!
jó azt olvasni,h Nóri rendbejött,most már csak te vakard össze magad.

réka!
szuper képek,a sátratokat meg még inne a partról is lehet látni,csak nem tudtam beazonosítani,h mi lehet az :lol: tényleg szuper,így ki lehet bírni a nomád életet és Máté is külön kuckót kaphat a hancúr idejére :lol: :lol: (biztos nem röhögtök,ha véletlen arra kerül sor és eszetekbe jut a sok hüle p...csa innen) :lol:

élménybeszámoló:a mi helyünk nagyon szuper,ajánlom mindenkinek.Bogláron vagyunk és bár a hotel 2 csillagos,minden megvan,ami kell. a szobában konkrétan 4 ágy,amiből 3at rögtön összetoltunk,de éjjel Dodó külön kuckóban alszik a 4.en.van tv,hütő,szóval minden,ami kell.sajnos Dorkó első nap megfázott a vízből kifelke jövet(hülye szülők jól begyalogoltak,aztán kézben hozták ki a vizes gyereket a szélben) :cry: nincs semmi extra baj,csak szívogathatjuk az orrát,amit persze úúúúúúúúúúúúúúúúútál.mind1,átvészeljük.az időnk szerencsére pont jó,bár már kezd kánikulába hajlani,amit én nem igazán bírok,de Dortkó egész nap pörög,játszózik,és annyira "rossz",hogy még sosem. :lol: persze nem a szó rossz értelmében.


bocsi,akinek nem írtam,megyek leváltani apát,hátha ő is netezne,mert az itt csak a hallban van.

Kép
berni1
 
 


[quote="berni1"]( írta:berni1biztos nem röhögtök,ha véletlen arra kerül sor és eszetekbe jut a sok hüle p...csa innen) :lol:

:lol: :lol: :lol:

Úgy néz ki megmaradok. Csak akkor fáj a gyomrom, ha eszek. Remélem nem lesz ennél rosszabb. :roll:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gyorsan jövök, hogy ne felejtstek el minket :)
Évi jobbulást!!!!
Szintus, nagyon örülöik, hogy nálad is minden rendben, csak igy tovább :) Bocs, de mit kérdeztél, amire nem válaszoltam? Most nem tudom visszakeresni.. :oops:
Nálunk a helyzet: kibújt a harmadik fogacska, felül 1, szerencsére csak kicsi plusz hiszti (bár lehet, hogy az nem is amiatt van?) Csilla! Szerintem ez a tipikus hisztis korszak, Ártemisz is hisztizik, ha nem arra megyünk amerre ő akar, ha becsukom a fiókot amit ő kihúzott, stb...Szerintem most nagyon kritikus, hogy hogyan reagálunk, hogy ilyenkor megerősitjük benne, vagy valahogy leszoktatjuk róla őket.
Én elkezdtem készülni a szülésre (a baba már 2000 gramm felett van!), kezdem összekésziteni a ruhácskáit stb.. Örömteli, de jó sok munka!
Vettünk Ártemisznek védőt a nagyágyra, hogy kezdjen hozzászokni, de még korai. Délutáni alváshoz próbáltam betenni, de folyton "sajtkukackodik" és félek, hogy kiesik belőle...Próbálkozom, hogy megszokja, (még van 3 hónapja kb.), de egyelőre elég reménytelen.
Ami pedig a babakocsikérdést illeti olyan "fellépő" lépcsőt fogok venni, hogy tudjon rajta állni. Van olyan valakinek? Tapasztalatok?

Ja! Ártemisznek is állandóan hig a széklete. Kicsit próbáltam változtatni az étrendjén (gyerekorvos barátnőm tanácsára) , és az segitett, hogy délelőtt/reggel kap kenyeret vagy valami hasonlót nem csak gyümit és joghurtot mint eddig, meg beszüntettük a főzelékeket, azt már amúgy sem ette meg. Ebédre husi/ vagy hal körettel, salátával (mint a nagyok :) ), délután joghurt, este pedig kenyér, pulykasonka, sajt ilyesmi.

most ennyi, jó éjt!

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Sziasztok!

Még nem felejtettünk el, de azért egy pocis fotót kérünk 8) , meg persze Ártemiszről is!!!
Boginak ma először nem volt híg a széklete idejét sem tudom, mióta. Bár igaz, hogy szerinem Ő kényszeres evő :shock: , ha előtte degeszre ette magát, akkor is kérincsél, ha meglát valakit enni. És persze mindenki ad is neki, akármi legyen. Kedvence a szalonna :oops: .
Bogi is fogzik folyamatosan, a rágókkal küzd. Éjszakáink borzasztóak, azóta is csak kézenfogva alszik el, és amikor felébred, utána nem hajlandó a saját ágyában aludni tovább. Ezt az Toncsi-ovikezdésig rendeznünk kéne :? .

Ja, Ancsáék jól vannak, Rebus továbbra is tündéri gyönyörű babóca.

Nekünk van testvérfellépőnk, de Toncsi már nagyobb volt, amikor használtuk/juk, bár már nagyon ritkán, de hosszabb úton jól jön, kényelmesebb és persze gyorsabb.

Nyaralóknak jó időt, meg nekünk is :wink: .

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!
Gabus,ha csak akkor fáj a gyomrod ha eszel,akkor tudod mi a teendő?! :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: Nem kell enni!!!!Ha-ha!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Adri!
Azért nem felejtünk ám el,mert nem jössz pár napig!! :wink: De jó neked,nemsokára újra kisbabát tarthatsz a karodban!Meglátod,akármekkora is lesz,el sem fogod hinni,hogy Ártemisz is volt olyan pici!!!Meg az a babaillat!!!!!!!!!!!!!

Sly!
Mi történt,hogy ma nem írtál??? Te azért mindennapos látogató vagy itt!!! És mizujs a zárt osztályon? Még mindig olyan jól pörög?? Van új pocakos??

Ma elmentünk a szurira,és meg is mérték a csajszit. 9340 gramm és 79 cm.És megdícsérték,hogy milyen barna! 8) Az szurin picit sírt,de azért jól bírta!
2 napja strandra készülünk,de sz@r idő van,még jó,hogy a Balcsin meg hőség!!!Legalább a nyaralók nem kényszerülnek sátor/ 4 fal közé!!!
Na de majd holnap!!! :D
Tegnap Márk rendben hazaért,de este már vissza is kart jönni. szegénykémbe nem tudom mi ütött,de szerencsére megvigasztalódott,és ma már meg sem említette a hazautat...

Csilla!
Te is régen hoztál már képet!!! Mira is ha felébred éjjel (szerencsére egyre ritkább) közénk kell venni! Nem kell etetni,itatni,csak bedobom közénk és már alszik is!

Holnap megyünk valamilyen anyatejes táplálásról szóló előadásra...meg remélem strandra! 8)

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Jó reggelt!

Berni! Örülök, hogy jó helyetek van! Dorkónak jobulást és további jó nyaralást!

Adri! Nekünk is van tesófellépőnk, de én nem tudom elképzelni, hogy Jázmin azon meg tudna állni. Erősen kell rajta kapaszkodni, döcög, kanyarodik, stb. De van olyan fajta, amin ülni is lehet! Bár szerintem még ahhoz is kicsik. Én a helyedben tuti tesókocsit vennék4 Az is volt nekünk, pedig 2 év van a gyerekek között, de örülök, hogy megvettük, ki tudtam használni az első időkben és nagy segítség volt, ha egyedül mentem velük.
Jázmin már egészen régen így eszik, ahogy te most leírtad Ártemiszt! Ő magától mondta a főzelékekre, hogy pfúj, elég volt. Követelte a miénket! Lehetett olyan 11-12 hónapos kb.

Csilla! Bogi kis haspók akkor, kezet foghat Jázminnal. Most szerintem Jázmin megint hízott, mert egyre többen jegyzik meg, hogy jó húsban van!

Patri! Tegnap azért nem írtam, mert belevetettem magam a torrentezésbe. Azt nézegettem egész ráérős időmben. Egyszer ugyan elkezdtem írni, de volt valami a gyerekekkel és abbahagytam. Mikor befejeztem és az elküldre kattintottam, rájöttem, hogy kiléptetett a rendszer. Így nem kezdtem újra.
Jó magas Mira! Nem lesz kicsi!
A zárt szépen pörög, nincs perpatvar, minden szupi. Vannak új pocakosok is, de nem mondok többet!


:lol:

Remélem jó időtök lesz a mai strandhoz, bár innen nem úgy néz ki! Majd a hétvégén tuti jó idő lesz!

Csilla! Üdvözöljük Ancsáékat!

Velünk minden ok! Most szekrényt nézegetünk a gyerekek szobájába. Hát el tudnám képzelni, hogy fenyőbútorral berendezem, de egy sarok szekrény majd kétszer annyiba kerül, mint a másikból egy egész sor! Pedig nagyon tetszik. Fenyőbútor, fenyőágyak! Szupi lenne! :roll:

Kép
szly27
 
 


Hali!

Nagyon sokat beszélgettek erről a pocakosodásról, Szly :wink: . Valld be :D .
Mi is fenyőbútorból tervezzük a gyerekszobát, kb. 1 bútor/év :? . Már van Toncsinak ágya és egy ruhásszekrény belőle. Szerencsére :D :? nem olyan nagy a gyerekszoba!

Bogira is mondták, hogy kerekedett a pofija.

Azt mondják, ahány cm 2 évesen az ember, annak a 2x-e lesz felnőttként. Toncsi 83 cm volt. Én is pont 166 cm vagyok (persze ez koránt sem biztos :lol: ).

Pat, hogy hogy 3. prevenar??? Hisz már csak 2 van, nem?

Pár napja már végre szép Bogi popsija, nem piros, de még mindig egy küzdelem a peluscsere. Alig várom, hogy leszokjon róla :roll: .

Megyünk be a városba szétnézek fenyő-jel ügyben :P . Én úgy izgulok, ovikezdők, Ti nem? Még kell venni ünneplő szoknyát is. Megvan már az oviszsák és az ágynemű huzat. Még kell venni benti szandált, meg a tisztasági csomagot.

Kép

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Bogi:
Kép

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!

Csilla,
ezek a kék szemek... Gyönyörűek!!!

Kittina,
gratulálok a lépegetéshez! Ő is jól megelőzött minket. :)

Gabuska,
remélem, mindannyian meggyógyultatok már.

Mi jól vagyunk, csak keveset jutok gépközelbe. Fiam egész nap ácsorog, meg sétálgatunk, de még egyedül nem megy. De most már látom a végét! :)

Kép
bébé01
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?