Új privát üzeneted érkezett!

Tinkyb: nagyon sajnálom :( nem gondolkoztok lombikba? lehet, hogy eredményesebb lenne, bár nem ismerem a problémáid csak segíteni szeretnék neked.
Detko: jelentkezz várom az eredményt :lol:
rája baby
 
 


Sziasztok Lányok!

Tegnap még csak megbeszélés volt,holnaptól megy élesbe a kresz...én nem tudom mi van velem,de várom :D :D
Képzeljétek a tegnapi Uh-n eltűnt a kövem...a dokim azt mondta pénteken meg lesz a vizelet eredménye,utána megnéz megint Uh-n és akkor dönti el mi legyen.De tudjuk,h meg van a kö,lehet,h lejjebb csúszott és fél tőle nehogy olyan helyen legyen.Már így is kiakadt tegnap,h pang a vizelet...

Tinkyb drága!

Annyira sajnálom...:(((((( De örülök neki,h előre tekintettek a férjeddel és nem adjátok fel!! Én mindenesetre továbbra is drukkolok!!!

Nokikám!

Természetes,h szólunk,ez nem kérdés!!!
Vigyázz magadra!!

Majd még jövök!!
Pussz addig is mindenkinek!!

Kép
bandy27
 
 


Kedves Tinkyb,

ne légy szomorú, nézz engem egyszer csak meglesz nektek is. Persze tudom nekünk sem szabad túl bizakodónak lenni, de én akkor is bízom, hogy annyi szenvedés után ez egyszer megérkezik a csomagunk:)
Küldök egy mail címet én onnan rendelek tesztet, tizedannyi, mint itthon.
lipizzlipizz@gmail.com
egy csomagban 40 ovu teszt és 10 terhességi teszt van, de variálhatod is, 4250 ft-ba kerül.
Ne add fel, csak szeressétek egymást. Nekem nagyon sokat segített a diéta, (cukormentes életmód), és az, hogy talán kissé nyugodtabban álltam a dologhoz. Nem olyan régen megbeszéltük, hogy csakazértis lesz gyerekünk, ha más nem örökbefogadunk.
Fel a fejjel !
kockaspled
 
 

 
 

Sziasztok
Itt vagyok!
Tinkyb
Annyira sajnálom,hogy nem jártatok sikerrel :(
Viszont szeretném én is megkérdezni ,hogy miért nem lombikoztok?
Reni
Annyira drukkolok neked holnapra!!!
Nem teszteltél?
Bár minek is az......tényleg itt az a kérdés ,hogy hányan vannak , és nem az ,hogy van e egyáltalán!
Tiszta sor ,hogy valaki vagy valakik laknak a pocakodba :D
Andy
Bízunk benne,hogy azok a kövek eltűntek és nem csak elbújtak!
Majd írj,hogy mit mondott a dokibácsi!
Etna
Köszi ezt a fantasztikus iwiw-es bókot :D
Ha tudnád,hogy most mennyire magam alatt vagyok :shock:
Feljött a baba teljesen a gyomromig........rugdossa a bordáimat és olyan mintha még fentebb lenne a hasam mint eddig.
Rendesen csillagokat látok a fájdalomtól.
Na,de ezzel még nincs vége!
Tegnap óta róka, hasmars stb......megint vendég nálam!
B6-ot iszom, kekszet, krumplit, babánt stb eszem....és már szó szerint énekeljük a lánynak ,hogy csiga-biga gyerek ki :D:D:D,de még az sincs rá hatással :(
Pedig tényleg ha mástól nem is ,de a kellemes hangunktól kibújhatna :D
Bibus
Látod, sajna ez a fránya idő sincs hatással BabyLove-ra :D
Na,de majd ha kijön a "drága" gyerekünk akkor majd ezt hozzálehet adni a "számlájához" :D:D:D
Veled mi újság?
Hogy vagy?
Írhatnál egy kicsit magadról is!!!!!
Bobcsike
Hidd el , olyan nagyon hamar eljön a február,hogy csak kapkodod a fejed,hogy máris eltelt 9hónap?????
Én most azt teszem! Hihetetlen ,hogy annyi sok küzdelem után lassan.......nagyon lassan,de a karjaimba tarthatom a várva várt gyermekem!
Fantasztikus! Hogy bírod a mindennapokat?
Rosszullét stb...?
Kockáspléd
Csinálj majd vonalzót ,hogy láthassuk,hogy mennyi idő van hátra!

Bocsi ha valakit kihagytam!
Sok puszi mindenkinek!

Kép
noki&potyi
 
 


Lányok: többen kérdeztétek tőlem a tesztet de már írtam, hogy Edinával együtt nem vagyok híve rossz tapasztalataim vannak vele kapcsolatban. Egyébként úgy érzem sikerült végre a jóisten megadja nekünk is bízok benne ennyi szenvedés után.
Mindjárt holnap bár már alig várom,de kibírom már ezt a kis időt. Ha tudok valamit egyből jelentkezek.
rája baby
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukk!

Tinkyb!

Nagyon sajnálom, hogy nem sikerült, de ne adjátok fel.

Az én új eredményem: 5430!

2 hét múlva uh.

Reni!

Szorítok holnapra!!
detko79
 
 


Detko: Kósához mész UH-ra magánrendelőjébe?
rája baby
 
 


Sziasztok!

Tinkyb
Nagyon sajnálom,hogy nem jártatok sikerrel :-( Én is tudok ajánlani egy jó helyet, ahol nagyon olcsón lehet LH és HCG tesztet is venni: TeszVesz (a licitálós oldal) én ott vettem 10 mIU/ml-os HCG-t és pozitív is lett:-) (ez volt 2 hónapja, ami sajna be is fejeződött, de ez már más kérdés). Agnyes-től vettem, nagyon korrekt a csaj, semmi gond nem volt a szállítással. Bocsi Lányok a reklám miatt!!!!!!

Reni
Én nem bírtam volna, hogy ne pisiljek le egy tesztet, de úgy látszik Te kitartóbb vagy. :-) Megy a drukk ezerrel!!!!

Andy
Reméljük, hogy a kő nem elbújt, hanem kibújt! Izgulsz már a kresz miatt?

Detko
Ez gyönyörű eredmény:-)!!!! Ugyanilyen szuper UH-t kívánok!

Kockáspléd,
tegnap nem is írtam Neked. Teljes szívből gratulálok, főleg, hogy spontán sikerült a Picúr! Boldog 9 hónapot kívánok :-)!!!! Akkor Te még pont beleesel a régi rendszerbe és nem csökken az otthon tölthető idő 3-ról 2 évre.

Noki,
A Pocaklakód nagyon kitartó:-) Végülis igaza van, mert ha egyszer kijön, akkor többet már nem bújhat vissza. Kiélvezi minden percét:-)

Túl sok minden nem történik velünk, várjuk, hogy leteljen a 2-3 hónap szünet a vetélés után (Kósa dr. ezt javasolta), szept. elején megkapjuk a hematológiás eredményeket Nemes dr.-tól, aztán kiderül hogyan tovább, de reméljük, hogy végre már semmi nem fog az utunkba állni (nem jön elő gátló ok és Kósa dr. sem lesz már szabadságon). Tényleg, visszajött már a szabadságról?

Bocsánat, ha valakit kihagytam, Neki és a többieknek is szép estét!

Bibus
bibus
 
 


csak gyorsan jövök!

tinkyb!
én is nagyon sajnálom és egyben csatlakoznék az előttem kérdezőkhöz, miért nem lombikoltok? az inszem szerintem nagy szerencse kérdése, van akinek 12.-re sikerült, együtt estünk teherbe, csak ő inszemes én meg lombikos voltam. nekem a két inszem, amit a kontárok csináltak csak növelte a miómákat másra nem igen volt jó, ezért én eléggé inszem ellenes vagyok, de ne hari, remélem te leszel az élő bizonyíték, hogy igenis jó. nem szabad feladni, hidd el minden ok lesz, tudom, ez most nehéz elhinni, de tényleg, kisüt majd a nap nektek is. a kicsi ember dönti el, hogy mikor kihez akar leszületni, mi csak aszisztálunk hozzá, én ebben hiszek.

nokikám!
holnap megyünk reniékhez,együtt izguljuk végig a napot, én lehet, hogy jobban, hiszem én ajánlottam a cirist, én felelőségem is, meg nálad is így voltam. sajnálom, hogy szenvedsz, miért nem idít már meg ács? kicsi tündér jólérzi magát, ha reni jól lesz, lehet , hogy beugrunk, továbbadhatod reninek a könyvemet, ami nálad van. vigyi nagyon magatokra, kitartás! könnyen mondom, bár én meg a fogzás miatt nem aludtam két hétig. és még meddig nem fogunk :D

megyek, mert hulla vagyok és reggel korán megyünk a cirisbe, reniért.

csók mindenkinek pocakon kívül belül és leendő pocakosoknak is.

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Sziasztok
Etna!
Holnap megyek be a kórházba és fogalmam sincs,hogy mikor érkezünk haza,de Reninek mondtam ,hogy ha másként nem is ,de a szívhanghallgatót postázom neki,mert kölcsön szeretném neki adni!
Nekem nagyon jó volt ,hogy volt és rettenetesen sokat segített abban ,hogy nyugodtabban átvészeljem a mindennapokat amíg nem érzetem ,hogy mozog a Baba!
Lényeg az ,hogy majd azzal együtt postázom neki a könyvet!
Amúgy kissé csalódtam benne(könyvben),de ez már egy másik téma :roll:
Majd elmesélem!

Pussz mindenkinek!
Drukkoljatok nekem is holnapra......bár nagyon sz@rul vagyok és lehet még éjjel megszülök......
A pocakom folyamatosan rettenetesen kemény és egy percre sem hajlandó ellazulni!

Reni!
Kép

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltunk a 12. heti vizsgálatokon. Minden rendben van, nincs semmi rendellenessége a kisbabának. Nagyon mozgékony. Bemutatta a gyertya állást és a hídállást, majd az arca elé tette a kezét. Olyan is volt hogy a lábával kinyomta magát, és a fejét neki feszítette a méhem oldalának. Nagyon csodálatos volt mozogni látni.
Az Istenhegyiben és V. dokinál is voltunk. Így duplán volt uh, de nem bánom.
Én semmi külnöset nem érzek, csak állandóan éhes vagyok. Ennek ellenére még csak 1 kg-ot híztam. A kisbaba 6.7 cm-es és 60 grammos.
Szóval most nagyon megnyugodtam, és nagyon örülünk a jó híreknek.Próbálok képet csatolni.....


Kép

Kép
bobcsike
 
 


Tinky

Borzasztóan sajnálom, de hidd el sikerülni fog! Én nagyon bizakodó vagyok. Mi 4 évig éltük át hónapról hónapra ezt az érzést, és a két műtétem után egyből sikerült. Mindenkinek meglesz az eredménye a sok szenvedésnek, hidd el.

Noki
Már nagyon szorítok neked! Mostmár én is érzem, hogy gyorsan telik az idő..

Kockáspléd
Gratulálok, nem kis teljesítmény, már a megjövetel előtt ilyen szép csíkok!!

Mindenkinek szép napot!

Kép
bobcsike
 
 


a bhcg szintem 2200, pénteken uh, :D
edina szerint ikergyanús :P
rája baby
 
 


Bobcsike!

Kockáspléd!

Reni!

Mindhármótoknak gratulálok!

Reni!

Ez nagyon szép eredmény! Igen Kósa doktorhoz megyek uh-ra, jövő héten külföldön lesz, ezért csak a rákövetkező héten vizsgál majd meg.
Már most pénteken mész uh-ra?? Kihez?
detko79
 
 


Bobcsike
Annyira szépek a képek.
Feltörtek az emlékek amikor még az Én babám volt ilyen kicsi....sokáig Babszem Jankónak hívtuk ,mert hasonlítanak ilyenkor egy babszemhez ,de még méretileg is :D
Aztán amikor kiderült ,hogy lány lesz.....na akkor hagytam abba a Jankózást :D.......lehet ezért lett lány :D:D:D Aminek külön örülök :D
Neveken már gondolkoztok?
Mit szeretnétek inkább...fiú...lány?
Tudom mind1 csak egészséges legyen,de az ember a szíve mélyén vágyakozik egy bizonyos nemre!

Reni
Ez fantasztikus! Tudtam Én ,hogy nincs itt hiba!
Pihenj tovább és várjuk a további híreket majd!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára noki&potyi 2009.08.05 16:58-kor.

Kép
noki&potyi
 
 


Ja!
Én ma voltam vizsgálaton ,de a lányomnak esze ágában sincs kijönni :shock:
Pénteken CTG, szombaton CTG+vizsgálat,hétfőn CTG+UH+ vizsgálat,kedden szülést indítanak!
Dióhéjban ennyi van velem :D

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok!

Reni, nagyon gratulálok! Remek hcg érték! Biztos többen vannak odabent! :lol:

Újdonsült kismamik, szóljatok, és aki szeretné, rajzolom a neve mellé a szívecské(ke)t, amennyit csak kívántok! :lol:

Etna, meséltek valamit a Ciris-es lányok, hoztál híreket?

Detko, jól vagytok ilyen sokan? :lol:

Noki, már nem sokat kell aludni (ha még tudsz :lol:), és Réka baba ott fog melletted mosolyogni! Szorítok, hogy minden rendben legyen a szülésnél!

Andy, remélem, valóban nincs már meg a köved! :lol:

Bobcsike, nagyon jók lettek a képek! Örülök, hogy jól vagytok! Remélem, velünk kapcsolatban igazad lesz! :lol:

Lányok, Mindenkinek köszönöm a kedves együttérzést! Többen kérdeztétek, hogy miért nem lombikozunk. Egyszerűen anyagi oka van. A műtétem ára ötszázezer volt, már azt is a családom és a barátnőm dobta össze, nem is tudom, hogy adjuk vissza. Hitelt már nem tudunk felvenni, mert abból már van elég a nyakunkon. Már korábban leírtam néhány hozzászólásomban, hogy most nagyon rossz anyagi helyzetbe kerültünk.

Bibus, Kockáspléd köszi a tesztes infókat. Férjem már meg is rendelte a Teszvesz-en a 40 darabosat, 3500-ért.

Szép estét Mindenkinek!

Kép
tinkyb
 
 


Szép estét lányok!!!

Tinkyb!
NAGYON sajnálom,hogy nem sikerült, de ne add fel! Együtt kűzdünk tovább! Biztos vagyok benne,hogy lesz még babánk, és nekünk is lesz ilyen szuper hcg. értékünk!!!

Rája baby!
Nagyon gratulálok Nektek, tuti többen vagytok Ti is!! Vigyázz magadra és a pocaklakókra!!!Pihenj sokat!!!

Bobcsike!
Hihetettlen hogy milyen gyorsan telik az idő! Nem volt olyan rég amikor megírtad az örömhírt, és már ekkora a babád odabent!!!
Tudjátok nagyon irigy vagyok ám!!!!
Én még mindig számolom a heteket, most lennék a 24-ik hétben! Sajnos még mindig nem tettem túl magamat a történteken, majd biztos csak akkor fog sikerülni ha a pocimban lesz egy másik baba.


Detko!
Fantasztikus hcg-t produkáltál!!! Ez igen!! Te is pihenjél sokat, és növeszd a picikéket az uhu-ra!!! Egy szép fotót kérünk Tőled!!

Baba!!
Te drága 3-as mami!! Hogy vagy? Remélem minden rendben odabent!!

Hát nem semmi, hogy bebabásodott ez a fórum!!! Most kellene látniuk a táblázatunkat egyeseknek!!!

Mindenki másnak is sok pussz, de ha nem haragszotok most csak a friss babásoknak írtam!!

Noki!!
Azért Rád is sokat gondolok, mindjárt itt van a 7-e, és még nem akar az a kislány a pociból kibújni!!! Ugye jól emlékszem,hogy 7-re vagy elvileg kiírva? Már biztosan nincsen sok hátra, és a karodban tarthatod életetek álmát!!!Szorítok!!!

Mindenkinek szép estét!!!
Hugi.

Kép

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


sziasztok lányok!

reni!
olvasd ám a lányok gratulációi mellett a lényeget is, hogy PIHENJÉL! nem lazáskodunk, most, hogy már 3-an vagytok egyszemélyben :shock: én szigorú leszek ám végig, lesz kapsz, ha nem pihizel :twisted:

hugi!
nagyon sajnálom a fájdalmadat, de örülök, hogy +vagy! nekem anno azt javasolták, hogy engedjem el az ikreket, engedjek teret az "új" babának. nem tudom, hogy hogy kell, de nekem egy gyakorlat kicsit jót tett, leírom, hátha neked segít, legalább egy picit. ja ha hiszel ilyesmiben akkor. én este lefekvéskor csináltam, mert éjjel dolgozik az uram néha és akkor volt nyugalom. szóval megbeszéltem a babócákkal, hogy nagyon szeretem őket, fogunk találkozni, de elengedem őket, és ilyenkor két kék lufit "engedtem " fel az égbe, néztem, ahogyan távolodnak (persze közben sírtam) egész addig, amíg el nem tüntek. nekem többszőr kellett megcsinálni, mire tényleg lett egy kis enyhülés a fájadaomban, de a pánikbetegségem elmúlt. ez egy sima meditációs gyakorlat. de van aki hajóval elúsztatja a fájdalmat vagy egy réten elássa. a lényeg, hogy eltávolodjon tőled a fájdalom. remélem segít! csak +előre és tényleg fog jönni a babuci, tapasztalat. aztán lehet kényeztetni ezerrel. és mindig jusson eszedbe, amit a mi szeretett dokink mondott, hogy manapság csak annak nincs babája, aki nem szeretne, tehát ezek nem mi vagyunk!

tinkyb!
sajnos anyagilag tényleg húzós, de ha nyílik az új klinika mérsékeltebb árak lesznek, mint a cirisben voltak. ha isten ne adja és még egy-két- hár akárhány inszem lesz, sajnos az sem olcsó a gyógyszerekkel és a rendelői díjjakkal. azt hiszem, hogy van egy eü hitelekkel foglalkozó cég, akiknél ilyen célra lehet hitelt felvenni, de nem olyan hitel, mint a banki, hanem annyi a feltétele, hogy náluk legyen egészségkártyád és igazából nem is hitel, hanem valami előtakarékosságnak hívják, de nem akarok hülyeséget írni, ha eszembe jut, hogy ki mondta megkérdezem tőle, de úgy rémlik a dóri volt. lottóztunk a héten, ha nyerünk, akkor ne aggódj, küldök lombikra, mert nagyon sajnálom, hogy emiatt a szemét anyagiak miatt nem tudsz lombikolni. egyébként mi is két hónapja adtuk meg a tartozást, amit kértünk lombikra.

lányok dóri féjhez ment a hétvégén, iwiwen vannak fent róla képek, szép menyasszony volt.
cirises híreim nincsenek, mert nem mentem fel a renivel, csak érte mentem, a lényeg,hogy ő volt egyedül, de erről majd beszámol, PIHENÉS közben.

nokikám!
neked aztán beragacsozták rendesen a kiscsajt! de nemsokára kedd van, addig meg látom vannak programok. szerintem a sok vizsgálattól meg fog előbb indulni, már csak felrázzák a kis oroszlánlányt :D

most rohanok ,mert csípőszürés van 8-tól, visszarendeltek botival, bár semmi baja, de a koraszülöttség miatt. du jövök.
szép napot mindenkinek

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Bizony bizony, Dóri férjhez ment :-)!!!! És még milyen szépek voltak mind a ketten - én láttam ám 8)
bibus
 
 


na mi van lányok meleg van? sehol senki?

nokikám!
még egyben?

reni!
várjuk a híreket a mai uh után!

többiek?

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


most megyek lányok, mert felébredt a kispasim. megint próbálgatjuk a kiságyaban altalást, de nagyon sírt, szóval éjjel 3x visszatettem , de éjfélkor már annyira sírt, hogy szinte remegett. nem volt szívem visszarakni utána. olyan keservesen sírt, nem hisztizett, biztos nem érti, hogy miért rakjuk ki a "helyéről". na remélem a csajokat majd nem közénk hozza még 20 évesen!
ja képzeljétek tegnap vissza kellett vinnem az ortopédiára, mert korababa volt, bár nem találtak nála semmit. most is meg volt vele elégedve a drnő, tényleg mozgékony is volt, de kitalálta, hogy mászassam, nem kell egész nap kiságyban lennie dumát nyomott hozzá nem is látta még belülről a kiságyat a gyerek hosszabb távon azt mondta diszlexiás lesz, ha nem mászik, mit csináljak? ő feláll és menni akar, hogy tudjam mászatni. ha arrébb rakom a tárgyakat, nem megy érte, odahúzza a szönyeget vagy a játszószőnyeget. rafkós. szerintetek egy 7 hós baba le van maradva, mert nem mászik? én 18 hós koromig nem voltam hajlandó elinudlni, viszont cserében 1 évesen tisztán dumáltam. már akkor is! anyám is vitt mindenhova, hogy béna vagyok, de csak lusta voltam. szerintem nem vok diszlexiás, bár ...... :roll:

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Sziasztok!

Etna!
Bocs,hogy belekotty....

Az én ikreim is korababák voltak.Én jártam Velük 5 hós koruktól (önszorgalomból,nem orv. utasításra) Dévényes tornára.A fiam már rég állt,kapaszkodva lépegetett és nem akart mászni.Olyan édes fókakúszásban közlekedett. :D Nekem azt mondták (és be is vált),hogy a hasánál a köldök tájékon emeljem meg,amikor kúszik.Ja,várj,most olvasom,hogy még nem is kúszik.Semmi baj,7 hósan abszolút nincs elkésve!!!!!
A fiam 8 hósan kezdett kúszni,kislányom meg 8 hós koráig csak a hátán feküdt olyan kis "lustika" volt.De 2 hónap alatt behozta a lemaradást,most mindketten úgy tepernek,alig lehet Őket utolérni.Ábel szerintem hamarosan elindul.
Az enyémek is úgy kezdték,hogy a szőnyeget húzták oda magukhoz... :lol: Zörgő tárgyakkal ingereld,hamarosan kúszni fog értük.A lányom pl. a kávéscsészémre indult be. :D
Jaj,remélem nem lettem túl zavaros,csak 1000 felé vagyok.
Szóval,nyugi,szépen fejlődik Boti!Minden gyerek a saját ütemében fejlődik,siettetni sem szabad,meg versenyezni más anyukákkal,hogy kinek miket csinál már a gyereke.És mi van akkor,ha pl.8-9 hósan kezd mászni?Semmi....Teljesen időben lesz még akkor is!

Új kismamiknak gratula!!! :D

Sziasztok,Ági

pálgi
 
 


Ja,meg a kis talpaihoz tedd oda a kezed,amikor nyújtózkodik egy tárgy után!Meg a kis karjaival,amikor hason van,csinálj olyan kaparó mozdulatokat.Persze ez ne egyszerre legyen a kezeivel,hanem mintha mászna.És sokat legyen hason!

Ági

pálgi
 
 


Ági!
nagyon szépen köszönöm, sokat segítettél! tök jó, hogy ikres anyuka vagy, ha nem gond, akkor majd kérdezgetünk tőled. mármint reni nevében írok ,ha tényleg ikres lesz. de szerintem tuti. már gratuláltam,de megint gratula a gyerkőcökhöz. hány hétre jöttek? dévény masszázs jó, bartánőm hordja a fiát, de ő orvosi utasításra , tök aranyos a lány, aki csinálja gyöngyösön. sokat fejlődött ákos tőle, mondjuk ő nagyon kora baba volt (28. hét és 4ed fokú agyvérzés)
szóval majd megpróbálok mindent, de én sem estem nagyon kétségbe, hisz 8 hós lesz a hónap végé, talán addigra már kedz kúszni.
köszike etna

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


boti Kép vicces

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Etna!
Nagyon szívesen,örülök,ha segíthetek.Láttam Reni hcg-jét,szerintem is ikrek. :wink: Kérdezzetek,ha tudok és időm engedi,örömmel segítek.

Az enyémek 31+5 napra születtek,Panni 1740g-mal,Ábel 1820-al.Szerencsére semmi bajuk nem volt,PIC-en is csak 5 napig voltunk.Önállóan lélegeztek,semmi fertőzésük nem volt.
Boti hány hétre jött?Amúgy Rajta sem látszik,hogy korababa. :wink:

Most megyek,mert nem lesz mit enniük a gyerekeimnek. :wink:

Ági

pálgi
 
 


lányok!
reni most hívott, egy baba van, nem ikrek!

ági!
boti 36. hétre jött. tehát nem annyira kora, de azért annak tekintik.

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Etna és Reni!
Egyáltalán nem biztos még,hogy 1 baba van. Emlékezzetek a Babára, az első uhu-n nála is csak egyet láttak a másodiknál már látszott mind a 3. Ráadásul neki sokkal alacsonyabb hcg-je volt mint Reninek. Lehet, hogy a másik bébi tovább keresgélte a helyét és csak késöbb ágyazódott be. Csodálkoznék ha ekkora hcg. szinttel csak egy baba lenne. Ha mégis egy van, akkor ez egy nagggyon masszív terhesség!!!
Mégegyszer sok gratula a friss kismamiknak!!!
Ja, és köszönöm Edinának a jó tanácsokat!!!!

Puszi! Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Gyors helyzetjelentés csak így önző módon,de holnap pótolni fogok....ígérem!

Akkor kezdem az elején!
Hajnalban.....pontosabban 02:30-kor arra ébredtem ,hogy a kutyunk szól ,hogy akció van és ellik!
Rohantunk ki és segédkeztünk abban amiben tudtunk......tehát mondtuk neki,hogy ügyes és ,hogy nyomjon amikor kell.....nem mintha ez számítana,de az ,hogy ott voltunk szerintem az sokat jelentett neki!
Na......tehát az ellése tartott 02:30-09:30ig....
Én azt hittem felborulok a fáradtságtól,de egyszerűen nem vitt rá a lélek ,hogy otthagyjam!
Kereken 10db babája lett :cry: Eszméletlen ,hogy mennyire erős , okos és fantasztikusan ügyes volt!
Én ha fele ennyire jól fogom viselni a dolgokat akkor annak örülni fogok :oops: :roll:
Sajna nem tarthattunk meg egyet sem ,mert sem idő, sem anyagi nem lenne rájuk.
Az egyik ismerős elvitte őket ,mert az ő kutyijának nem maradtak meg a picinyei és bepróbálkoztunk ,hogy hátha befogadja a mi picinyeinket.......eddig úgy néz ki,hogy minden okés!

Mire eljutottunk odáig ,hogy a kutyuk lerendezve és a aludhatunk egy kicsit....addigra itt volt az idő,hogy kórházba kellett menni ,mert mára volt időpontom CTG-re.

CTG-n 35percet voltam ,de állítólag pocsék lett az eredmény és küldtek is a dokimhoz.
Mivel Ő szabin van ezért felkerestem a szülésznőmet és ő a vajúdóba feltette rám a kicsit modernebb CTG-t röpke 1órára.
Na amit Én ott láttam......ahhh.....tele van a gatya a szülés miatt.....nagyon félek!!!
A lényeg ,hogy CTG csodás lett...ellenben az előző eredményekkel.
Utána kerestek nekem egy dokit aki megvizsgálta a méhszájamat ami 1ujjnyira nyitva is van és szép puha mint ahogy annak lennie kell,de a lányom mégsem akar kijönni :D
Megnézték a magzatvizet is ,de nyoma sincs Réka kaksinak benne ,tehát így mehetek holnap is ugyan ezekre a vizsgálatokra és innentől kezdve minden egyes nap........
Nem egyszerű :roll:

Nagyon fáradt vagyok és most is ahelyett ,hogy pihennék itt fárasztalak benneteket!
Tehát el is köszönök és holnap jövök!!!

Puszi
Jó éjt mindenkinek!

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok!

Hugi, köszi a kedves szavakat! Így van, mi együtt küzdünk tovább! Nagyon szorítok Nektek! :lol:

Etna, annyira drága vagy, hogy még a lottó nyereményedből is segítenél nekünk! Köszi! :lol: Meglátod, néhány hét és Boti úgy fog mászni, hogy utol sem éred. Nagyon édes Botiról a mai kép is. Komposat nem csináltál?

Noki, Ti aztán jól belejöttetek a szülésbe! :lol: Nagyon szorítok, hogy gyorsan kibújjon Réka!

Reni, szerintem is többen vannak a pocakodban! :lol:

Detko, Kockáspléd jól vagytok? :lol:

Baba, mi újság Veletek? Mesélj, mit szólt a család, gyerekek? Feldolgoztátok már, hogy ilyen sokan lesztek? :lol:

Bibus, megnéztem az iWiW-en Dórit, tényleg nagyon szépek voltak! :lol:

Ági, boldog babavárást az ikrek mellé! :lol:

Piri itt van velem. Jövő hét elején megérkeznek a tesztek. Két hét múlva akció! :lol:

Lányok, mi legyen a szívecskékkel? :lol:

Jó éjszakát Mindenkinek!

Kép
tinkyb
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszönöm a sok szorítást, drukkolást és a gratulációt aranyosak vagytok jól esett. Nagyon boldogok vagyunk Apával :D . Pénteken voltunk Uh 1 babót láttak (Szakács dokinál voltunk) 19.-én megyünk Kósa dokihoz uh.

Edina tényleg pihizek mert a szervezetem jelez amikor elfáradok és olyankor lefekszek egyébként jól vagyok.
Nagyon jól esett hogy ott voltatok velünk mégegyszer nagyon köszönöm nektek a sok segítséget aranyosak vagytok. Ja a paprikás krumpli isteni volt este bekajáltam még belőle mert étvágyam az van rendesen :P
rája baby
 
 


szép napot lányok!

tinkyb mindjárt rakok fel bébikompos képet, de csak a te kedvedért! remélem jobb már a kis lelked és készülsz az új bevetésre. figyu, ha természetes úton próbálkoztok, akkor kicsit nem akarsz rásegíteni? van jó receptem, ha gondolod próbáld ki. 14. napig cickafark tea napi 2x, 15. naptól meg másik tea, ajaj elfelejtettem a nevét, de gyorsan írok a lányoknak a másik fórumra, utána megírom a nevét. apának e vitamin és biozink, akkor jó erősek lesznek a kiskatonák és a zink kiküszöböl minden kis bacit. sokaknak bevált a recept.

reni, nagyon szívesen, legközelebb nem megyek, mert majdnem szívrohamot kaptam, norbi meg úgy megünnepelte az eredményt, hogy hazafele majdnem 98-ast tankolt a kocsiba, nem értette, h miért nem sikerül tankolni, mondjuk nálatok jól betankolt, sör, bor, stb. egyszer majd fordítva lesz, mi ünnepelünk és ők fognak vezetni. küldöm emailban a búvárékkal közös képeket, meg majd ákosról is.

noki!
remélem gondod megoldódik. lehet, hogy jön valami tisztulásos dolog és attól van. de azért doki nézze meg. nem semmi, hogy kihúztad! ügyesek vagytok. már nem sok van keddig. ne félj a szüléstől, már pár óra múlva fogod mondani, hogy jöhet a következő.

hugi!
jobban vagy hangulatilag, remélhetőleg nemsokára nyit a klinika és akkor értetek izgulhatunk.

tegnap mondta reni, hogy a kósa drral beszélt és a károly krt-i rendelő az ővé. ezek szerint v dokinak már magánrendelője sinscs? nem értem én ezt a helyzetet!

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


tinkyb!
15. naptól palástfü tea. gyorsan leírom egyben: 0-14. napig cickafark, 15. naptól palástfü. remélhetőleg nem jön meg, de addig kell inni, utána megint lehet kedzeni. sok sikert!

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Sziasztok!

Tinkyb! Hugi!

Köszönöm jól vagyunk. csütörtökön voltam Kósa doktornál, kértem receptet, ha már ott voltunk, mondtam, hogy csináljon egy uh-ot, bár azt mondta, hogy még korai. nálunk is egy baba van. Jöhet a szívecske.

Én is 19-én reggel 9-kor megyek uh-ra, akkor már lesz szívhang, most csak a petezsák látszott.

Reni!

Pont akkor telefonáltál Kósa dokiál, amikor én voltam bent nála, gondoltam rád. Te hány órára mész??

Bobcsike!

Nagyon klassz az uh fotó :-)
detko79
 
 


jól megtréfálnak ezek a babák minket, ilyen magas hcg szint mellett egyedül vannak :lol:

tök jó, még a végén egyszerre szültök reni és detko egy kórházban egy dokinál. jó poén lenne. de ti lehet, hogy találkoztok is majd többszőr a rendelőben. :D

lett egy csomó kép tegnap a kirándulásról, majd most már rakosgatom fel őket, de előtte le kell kicsinyíteni. remélem nem bánjátok.

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


tinkyb!
a kompos képek, sorban,ahogy közelít a virágföld felé. ez a kedvence, hogy szétszórhassa. Kép
Kép
Kép
etna33
 
 


még egy pár, hátha már oldald váltunk, mert már sokat kell lefelé jönnni
Kép
Kép
Kép
Kép
etna33
 
 


Sziasztok!

Detko, Reni
Gratulálok a jó hírekhez! Már tiszta szivecske lehet a táblázatunk! Ez annyira szuper!! :D Egyre több a jó hír!!

Noki
Hát mi kislányra vágyunk, azaz igazság, de ha kisfiú lesz annak is nagyon fogunk örülni. Képzeld az Istenhegyiben az UH-os doki megnézte és lánynak látta. De még korai ezt kijelenteni. Azért bízunk benne. Egyben vagy még?

Tinkyb
Mi a műtét után spontán próbálkoztunk és bejött. Ti próbálkoztatok természetes úton a műtét után? Hátha nem kellene még inszem sem.

Ena
Édesek a fotók! Nagy boldogság egy ilyen gyönyörű baba!

Mindenkinek további szép hétvégét!

Kép
bobcsike
 
 


Sziasztok,

gondoltam hírt adok, 5 nap elteltével a teszt még mindig pozitív, remélem így is marad. Próbálok nyugodt lenni, de 5 vetéléssel a hátam mögött, nagyon kell uralkodnom a gondolataimon.
Észre sem veszem és a vetélés tüneteit keresem magamon, ami nem túl jó, de amint észbekapok szép dolgokra gondolok.
A lombik még a reményt is elaltatta bennem, hogy nekem spontán terhességem lehet, így most még nagyobb az aggodalom.
Bár a párom szerint nagyon kell örülnünk , mert ez a spontán zebra teszt azt jelzi elkezdett működni valami odabenn.
A poén az, hogy szeptemberben mentünk volna a fagyibabáinkért a Cirisbe.....
Noki megvan már az a leányzó???? Vagy még mindig cipeled?
Tinkyb ne keseredj el, sikerülni fog. Mi három éve vártunk erre a tesztre, ami persze még csak jó előjel, de akkor is itt van.
Mennem kell, majd írok még.
Mindenki vigyázzon magára.
kockaspled
 
 


Szép jó reggelt lányok!

Utólag is nagyon-nagyon gratulálok Reninek és Detkonak!!!!!
Vigyázzatok mgatokra és picurra/picurokra!!!

Böbe!

Gyönyörű a picurotok!!!Az alsó Uh képen olyan mintha pocakja lenne :D :D Szóval tök édes!!

Noki!

Az a dátum van a fejemben,amit emlegettél :D :D
Vigyázz magadra,küldök egy kis pocaksimit!!

Etna!

Nagyon tetszik,amit küldtél Botikáról,köszönöm!!
Olyan szép nagy és mosolygós fiú :D :D


Majd még irok,csak ma későn jövök haza!!!
Addig is pussz mindenkinek!!
Akit kihagytam,arra is rengeteget gondolok!!

Andy
bandy27
 
 


Bocsi, lányok de a szokásos az internet hol volt hol nem volt most van úgyhogy gyorsan írok is .

Detko: 17.-én délelőtt kell felhívnom a Kósa dokit, hogy megbeszéljük 19.-ére az időpontot úgy hogy még nem tudom, hogy mikor megyünk de egyszer jó lenne majd talizni persze ha teis akarod ilyenek a véletlenek. Én már alig várom, hogy menjünk UH-ra :D . Gondolom teis otthon pihizel.
Dóri írta, hogy ne felejtsük el ,hogy 5. napon lettek visszaültetve a babók ezért a bhcg is magasabb lehet mert 2 nappal előrébb járnak. Én úgyis érzem, hogy nekünk egy van de én nagyon boldog vagyok ez így jó.
Tinkyb: beteheted a szivecskét a táblázatba hagy szaporodjanak köszike.
Edina: Botis képektől természetesen már megint elolvadtam már olyan nagyfiús :)
Böbe: nagyon édes a kis manókátok :wink: :D
rája baby
 
 


Elindultunk!
Drukkoljatok!!

Kép
noki&potyi
 
 



Noki!!!
Nagyon szorítunk, veletek vagyunk!!!
Hajrá,hajrá!!!
Ügyes legyél!!!

Puszi:Hugi.

Kép
Hugi.
Kép
hugi206
 
 


Noki nagyon szurkolok, ügyes légy ! Bár az időt nézve talán túl is vagy rajta, vagy mindenesetre remélem, hogy így van.

Valaki írja már meg, mikor érdemes menni ultrahangra a mensi elmaradása után?
kockaspled
 
 


Sziasztok!

Tudtok valamit Nokiról? Most tudtam csak visszaolvasni az elmúlt napok leveleit, már azt hittem, hogy világot látott a Csöppség, de eddig mégsem. Na talán ma.... :-)
Szorítunk NOKIIII!!!!!

Tinkyb,
ha lesz időd, fel tudsz tenni egy aktuális táblázatot? :-) Hátha majd nekünk is jól jön ihletként az a sok szívecske. 8)

Puszi Mindenkinek,
Bibus
bibus
 
 


Sziasztok!

Vasárnap visszajöttek a múlt hétvégi vendégeink, és ma mentek el.

Noki, szorítok! Remélem, túl is vagytok már rajta, és Réka baba megszületett! Várjuk a híreket, és rajzolom a neved mellé a cumit! :lol:

Etna, köszi a kompos képet!!! :lol: Nagyon huncut ez a Boti úrfi, ezzel a virágföldes morzsolgatással! De a többi képen is nagyon aranyos! :lol: Köszi, a teák ajánlását is! Már az inszem utáni naptól ittam a palástfű teát, és három hónapja szedjük az e-vitamint! Szerintem attól lett a katonák száma 72 millió.

Andy, voltál már a KRESZ oktatáson? :lol:

Kockáspléd, köszi a biztatást! Még nem kérted a szívecskét, ezért nem rajzoltam be a neved mellé, nehogy korán legyen. Ha úgy érzed, szólj, és máris teszek fel új táblázatot Veletek. :lol:

Bobcsike, a műtét után nem próbálkoztunk spontán, inkább egyből nekimentünk az inszemnek. Most indítjuk a természetes akciónkat. Szeretnék úgy járni, ahogy Te! :lol:

Detko, Reni, berajzoltam Nektek a szívecskét! :lol:

Bibus, íme, a friss táblázat, én is remélem ihletet kapunk tőle :lol: :

Szép estét Mindenkinek!

Kép

Kép
tinkyb
 
 


Köszönjük, Tinkyb :-) Hűűűűh, már csak 1 szívecske és fele - fele lesz az arány :-) Remélem hamar a szívecskék irányába fog dőlni a mérleg nyelve 8)
bibus
 
 


Sziasztok!
Bocsánat, hogy így ismeretlenül beírok, már kb. egy éve olvasom a lombikos topikokat. Engem nem érint a lombikozás téma,bár sok ismerősömet igen, nekem home-made gyerekeim vannak, de mivel átestem két szülésen, ami egy nőnek mindig izgalmas, ezért most írok. Szorítok neked Noki. Nagyon-nagyon sok erőt és kitartást.
Ui:A nőgyógyászomtól tanultam, hogy repülőgép fent nem, gyerek bent nem marad, előbb-utóbb kijön.
Várom a híreket.
Puszi mindenkinek.
Magdi anyus
mamanet
 
 


Sziasztok Hölgyek !

Noki férje vagyok.Gondolom kitaláltátok, hogy miért én írok :RÉKA BABA 22:47-KOR MEGSZÜLETETT :)))))Császár volt, de már mindketten jól vannak.
Rövid történet :
Mint olvashattátok közel fél 4 volt mire elindultunk a körházba.Nem sokkal 4 után megérkeztünk.Moncsi ment a vajúdóba.A szülésznőnk megérkezése után én is bemehettem.Meglepődtünk, ugyanis a délelőtt 10 óta tartó fájások hirtelen szinte teljesen eltűntek.Mikor már azt hittük volna, hogy vaklárma volt az egész újra kezdődtek.Ekkor már közel 5 óra volt és innentől szinte folyamatosan, max 1-2 perces szünetekkel vajúdtunk.Fél 6-6 körül átkerültünk a szülőszobába.A méhszáj lassan tágult és a baba feje nem akart rendesen "irányba" állni.A fájások látványra szinte elviselhetetlen mértékűek lettek.Gumilabdán is csücsültünk a zuhany alatt.Fél 8-8 körül a szülésznő javaslatára kaptunk epidurált.Fél 10 körül kezdett elmenni a hatása, de a baba feje még mindig nem volt a megfelelő helyen.A doki azt mondta, hogy 10-ig várunk és ha nincs változás, akkor császár.Változás nem lett, így irány a műtő.
Személy szerint nagyon büszke vagyok a kicsi hősömre, mert hihetetlen, hogy milyen jól tartotta magát ! Kép Kép Kép

Kép
noki&potyi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?