Új privát üzeneted érkezett!

Odáig elhallatszik, Eszter? :shock:

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Zétivera, de jól eljátszanak a fiúk! :D

Julcsi, Ladmon, Eszter, gondolom úgy volt vele a védőnő, hogy ő úgyis csak helyettesít, mit bajlódjon velünk! :evil:
zsu83
 
 


De édesen duplóznak, az ember megkíván egy testvérkét!

Zsu, hát a helyettes védőnéni nem állt a helyzet magaslatán, a sajátod meg egy fantom!Szegény!

Eszter, Tomi megy bulizni a Szigetre? Ó, de irígylem! Csak a zajt sajnálom, reméljük, tudtok pihenni, nem mondanak olyan melegeket. Írok Privit a számommal

Julcsi, mi így nyomjuk mostanság, de még jobban elmélyülve a témában, nekünk még korai a BWL (igény szerinti ht), mert nem tudja még a csippentő fogást. Egyedül a hasalva, egyben fogyasztott szétmáálló körte, amit eszerint már tudunk. Mondjuk ezt imádja. Ma répát kapott villával összetörve, amit egy tálkából ő maga markolt ki, és tett a szájába. Balhé csak amiatt van, hogy így túl lassan, és túl kevés megy be, ő többet, gyorsabban szeretné- Mindenesetre szem.-kéz koordináció fejlesztésére, finommotorika csiszolására kiváló.

Kép
Kép
Kép

és a linkek, képbekerüléshez ennyi elég, a csínja-bínja, a gyakorlat a mamami BWL-es topikjában van...
http://www.mamami.hu/cikkek/szoptatas/1 ... ataplalas/
http://www.mamami.hu/cikkek/szoptatas/2 ... ranyelvek/

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 

 
 

szerkesztettem be pár képet, de az előző oldalra került a hsz-em közben :)

és jaja, elhallatszik, és jaja, én is irigylem kicsit Tomit :)

KépKép

KépKép
stelly
 
 


zümis: jó hogy nem lett mukinak baja

zetibebi: nagyon ügyik vagytok!Ari képek.

ladmon: én mondtam neki hogy már bőszen fözi,gyümi megy...nem baj elbeszélget velem a húsokról

stelly: én is azt akartam kérdezni hogy odáig elhallatszik???

zsu: de hülye....mindegy ténleg csináld ahogy jónak érzed, és ahogy Bencusnak is megy.

millye merre vagy???

Kép
budabo
 
 


Nilabali na mesélj milyen volt a koncert meg a csavizás! :D

Gerendai Zsuzsi nem rossz ötlet.... mármint, hogy hozzánk fogtok járni a hidromasszázs kád miatt :D ja igen... és nem a palacsintasütés miatt nem jelentkeztem csak délelőtt paradicsom levet tettem el télire délután meg pályázatot írtam :D Lénás képek nagyon nagyon jóóóóóók! :D

Zümis na végre, hogy jöttél elveszett bárányka! :lol: örülök az aquaparknak, de annak nem hogy neked megjött akkor így a partról szemlélted az eseményeket... hát nem lehetett könnyű... :? szerencse, hogy Mukinak nem lett semmi baja az ágyról eséstől.. ettől én is mindig félek és igyekszem nem egyedül hagyni még egy pillanatra sem mert meg van a gond... :roll: és hogy reagált Muki a hozzátáplálásra? Hipp hipp hurrá, hogy már nem csak cicin alszik el a fiad :D

Stelly akkor ezek szerint ti is túl vagytok a hajvágáson... gondolom nem volt egyszerű.... mármint az, hogy Adri egyenesen tartsa a buksiját... :D

Ricsibaba de jó, hogy jelentkeztél! Kérünk képet! :D

Zetibebi Lehet, hogy a gyerekeid immunisak a homeós bogyókra? Sajnálom, hogy nem vált be a Chamomilla a fogzásra... nekünk nagyon jó.... de mindenki más és más... hajrá fogzás... kitartás anyukának és sok +++++++-t hogy ne legyél fáradt.... :roll: Agyalok, hogy mit is lehetne... esetleg hozd el 1-2 napra őket és megnézem nálam mit csinálnak... :D nagyon helyesek fiaid! :D

Budabo örülök, hogy jól telt a hétvégétek és hogy a sütögetés is jó volt! Kilátásba sincs, hogy pótolni tudjuk a munkával töltött hétvégét... ááááááá annyi munka van, hogy nem is tudom mikor lesz egy kis szabadideje.... :roll: de örüljünk neki.... mert legalább van munkája.... :shock: Gyógypuszi Fügének! Milyen oltást kapott? Megint vita volt nálatok? Én ma paradicsom levet tettem el télire délután meg pályázatot írtam,...

Zsu83 örülök, hogy bújik ki a fogacska! HA jobban vérezne akkor adj neki Arcica-t! :D Szépen fejlődik Bencus! Lassan utolérjük mi is... :D mi hónap végén megyünk a védőnőhöz mert akkor leszünk 6 hónaposak és akkor csinálja meg nekünk is az állapotfelmérést. :D na a te védőnőd is toppon van.... :evil:

Hel29 milyen volt a Lord koncert? :D Nagyon jó Barbiról a kép!

Julcsi-79 biztos szép lehetett az esküvő
:D Boldog hófordulót meg félévest Marcinak! :D

Kreiszi merre jársz?

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Ja, és még a helyettes védőnő azt is a fejemhez vágta, hogy menjek el egy áruházba, nézzem meg mit lehet adni 6hótol és adjam azokat! Lehet hogy jövőhónapba fel se hívom a mi védőnőnket, majd ő jelentkezik, ha valamit akar! :twisted:

Millye, főnököd már fizetett? :roll:
Köszi, akkor lehet hogy ma adok neki Arnicát mert megint vérzett az ínye az előbb! :? Nagyot csalódtam most a védőnőmbe, meg a helyettesébe! :(
zsu83
 
 


Adri haja nagyon jó lett, látom neki is nagyon bejönnek az új ízek! :wink: :D

Léna milyen ügyesen eszik! :lol:
zsu83
 
 


Zsu83 dehogy fizetett... ma volt itt az anyukája és azt mondta, hogy holnap még egyszer leül vele négyszemközt és a fejére olvas... :roll: ja és azt mondta hogy majd ő kifizeti a fia helyett.
A védőnődön kiakadtam... :evil: az lenne a dolga, hogy segít... nekem a doktornő is elmondta a hozzátáplálást... nem tudnál te is a gyerekorvossal beszélni? Vagy mi is tudunk segíteni, ha valami gondod van... én már azért majdnem felneveltem egy gyereket :D

Stelly Adrinak csini lett a frizurája és nem is látszik annyira, hogy le lett vágva :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Millye, bizonyám, izgett-mozgott közben a kisasszony, ezért csavartam be egy fürdőlepedőbe, hogy legalább a kezecskékkel ne hadonásszon :) de nagyon ügyes volt, nem volt közben egy hangja sem :) és végül Tomi is azt mondta, hogy nem baj, hogy lenyírtuk, nem is lett olyan kopasz, mint hitte.

Zsu, tudom, hogy te békés természetű vagy, de én bizony elküldtem volna a bús .....ba azt a védőnőt. Tényleg, minek van ott, ha nem bír mondjuk három mondatot kinyögni, hogy tanácsot adjon? (Végülis ezeket a szeánszokat tanácsadásnak hívják, nem?)

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Gzsuzsi!
Elismerésem amit Lénával csinálsz kaja ügyben is...de én bevallom ,hogy így a 4.gyereknél is rettegek ,ha nagyobb darab kerül a szájába...a pürében is ha látok kis darabkát kiveszem...én ilyen para anya maradtam :oops:

Millye!
Na igen nálunk is azért esett le Muki mert éjjel nem volt apa....és az az oldal szabad volt....
A főnököd még mindig 1-1-1-1 jujj de nem bírom az ilyen embereket...
A hozzátápi nagyon tetszik Mukinak...először almapüré majd őszibarack és utolsónak sütőtök ...minden gyűmit először megpárolok,pürésítem...első alkalommal csak 1 félét adtam de mostmár keresztezem :alma-őszib,alma+sütőtök,alma +krumpli,
őszib+krumpli,sütőtök+krumpli,sütőtök+öszib,megfőztem 1 adagot kikevergettem és letettem a fagyasztóba kis pohárkákban...
Annyira ízlik neki ,hogy 1 evésre majdnem 1 aventes pohárral megeszik igazság szerint annyit enne amennyit adnék neki...:shock: igaz csak 10óraira kapja..de nagyon aranyos...ízlelget..és látszik rajta ,hogy élvezi az evést...rem igy is marad.

Bogi!
említetted,hogy vajkrémből is lehet gyártani tiramisut!Megosztanád a receptet?

Elképzelhető ,hogy megint napokig nem leszek...Zsófit szó szertint levette a lábáról a láz...reggel még semmi baja..délutáni szunya után is jó kedve volt...kért 1 mesét és elkezdet nyafizni...nem gondoltam semmi rosszra...hozzám bújt és éreztem meleg a lelkem...megmérem 37,8 huuuh kérdezgetem nem.e fáj valami..nem semmi...meg simíztem az arcát és érzem ,hogy a füle alatt kivan dudorodva a nyirokcsomó ... :shock:
Persze most kocsi sincs itthon.. :twisted: várhatom apát mert ügyeletre azért átviszem...így nem merek belevágni az éjszakának...annyira sajnálom szegényt...de nem látszott rajta semmi...óóó ,hogy milyen anya vagyok...ilyenkor kelle észrevenni mikor a láz ledönti... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
zümis
 
 


Millye, gondolom milyen kellemetlen lehet a helyzet a főnököd anyukájának is! :?
Gyerekorvosunk 3 hétig szabin van mától! De nem baj, mert itt vagytok nekem Ti, már nem is izgatom rajta magamat, majd tőletek kérdezek! :wink: :D

Eszter, a férjem is mondta, hogy miért nem küldtem el őt melegebb éghajlatra! :roll:

Zümis, nagyon örülök, hogy Mukinak így bejönnek az új ízek! :D
Nagyon sajnálom Zsót, jobbulást Neki! Ne okold magadat, honnan tudhattad volna, hogy valami baja van Zsónak, ha nem volt semmi tünete előtte! Szuper Anyuka vagy! :wink:
zsu83
 
 


Zümis, jaj szegény Zsó! Mostanában sokat betegeskedik :( jól teszed, hogy elviszed az ügyeletre, de irgumburgum ne haragudj magadra, ha látszólag jól van, miért kutatnál rajta betegség-jeleket?

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Fél év után...

Marci ma fél éves, és ennek örömére én is megírom a magam kis összefoglalóját.

A mi kis Drágánk mostanra olyan nagy fiú lett, hogy a szopizáshoz használt párnáról, amire a kórházból hazaérkezéskor még ráfért, mára már lelóg a fél teste. 70 cm és 7150 gramm.
Nagyon nyugodt, békésé és boldog gyermek a mienk, hosszú ideig el tud nézegetni bármit, hosszan és elmélyülten tud bármivel játszani. Sírni tulajdonképpen szinte soha nem szokott, nyögdécsel vagy nyöszörög, ha nem tetszik valami, de ahhoz, hogy úgy igazán nekikezdjen sírni, minimum égszakadásnak kell történnie. Egyedül a frontokra érzékeny, időjárásvátozás sokszor rossz hangulattal van kísérve. :( Még csak egyetlen éjjelt aludt át, de bízunk benne, hogy ezt továbbiak fogják követni. Itthon rengeteget röhögcsél, visítozik és örül mindennek, társaságban kell idő, hogy feloldódjon, de ha valaki megtetszik neki, annak megmutatja világhíres mosolyát és kicsit gödröcskéit is hamarosan. :) Egyébként is nagyon muzikális, rengeteget énekelünk, táncolunk itthon, ezt nagyon élvezi, nemkülönben a mondókázást. Ennél jobban csak a könyveket szereti, általában örömében rugdos és visongat, ha elkezdünk olvasni, és a könyveket nem is akarja rögtön megenni. :wink: Apamimádó, amint meglátja Őt, rögtön széles vigyor ül ki az arcára. :lol:
Ami a külsejét illeti, egyelőre úgy néz ki, leginkább apai nagypapájára és dédpapájára hasonlít, édes kis szétálló fülei vannak és vékony testalkatú, bár valószínűleg zöldes szeme és sötétbarna haja lesz, szóval tőlem is örökölt valamit... :D
Szopizni bámikor képes, a hozzátáplálást illetően egyelőre csak az édes ételek arattak sikert.
Az elmúlt időben nagyot ugrott a mozgásfejlődése: forog minden irányba, gyakorolja a furcsa fejen kúszását is, és az elmúlt napokban láthattuk, ahogyan négykézlábra nyomja fel magát, bár még nem elég erős, hogy fenn is tarsa magát, ezért leginkább a buksiján landol. A legújabb mutatvány, hogy a babakocsiban ülésbe próbálja felhúzni magát.
A mi kis cslaádunk fél évvel ezelőtt, délután 16:23-kor jött létre, ekkor érkezett meg hozzánk a mi Kisfiunk és teljesedett ki vele az életünk. Az ezt követő fél év fél csodálatos volt, eseménydúsabb és boldogabb, mint amit valaha korábban megélhettünk. Amint megláttuk, megszerettük Őt és napról-napra erősebb az a kötelék, ami összeköt bennünket.
A férjemmel együtt úgy érezzük, hogy most kezdődött el az igazi életünk...

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Stelly jól áll a hajacska Adrinak és okos ötlet volt a fürdőlepedőbe csavarás :D

Zümis örülök, hogy bevált a hozzátáplálás! :D Zsófinak jobbulást és esetleg addig hűtő fürdőbe tedd be... vagy nincs otthon Belladonnád? :roll:

Zsu83 most mondjam hogy itt sírt szegény anyukája mert annyira szégyellte... :oops: na de amit ezért holnap tőle kap a főnököm.... :D és majd mi tényleg segítünk neked! :D

Budabo most meg te tűntél el? :D

Na elteszem magam holnapra mert elfáradtam a befőzéstől meg a pályázatírástól :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Huhh, szegény Zsó, jobbulást neki!!! Remélem ez most gyorsabban lezajlik, mint az előző betegség! ++++++++

Jaja, Adrika nekem is tetszik az új frizkójával! :wink:

Köszi Zsuzsi, olvasgatok, ha nem is mindent, de pár dolgot azt hiszem, megfogadok belőle. Muszáj lesz, szeretném, ha jó élmény lenne neki az evés és félek, hogy nem erre haladunk... :( :oops:

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Millye, Apukád hogy van?

Magdi olyan régen járt erre... :(

Amy, fogacskák???

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


szép

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Az ígért képek:

Kép

Kép
Kép

Kép

Kép
Kép

Julcsi

KépKép
julcsi-79
 
 


Julcsi!Nagyon szép...megható...

Köszönjük a +++++.Várom apát haza..jajjj de nehezen telik az idő :evil: :evil: .
Alszik és ömlik róla a víz ...nyöszörög...
Hááát ma éjjel sem alszom sokat :roll:
Ráadásul van 1 tücsköm itt a szobában de sehol sem találom...lehet,hogy a lambéria közé bujt... :? :?:

Kép
zümis
 
 


Julcsi, nagyon szép az összefoglaló! Nagyon jók a képek, gyönyörű család vagytok! :lol:

Millye, sajnálom a főnököd Anyukáját, na remélem holnap jól elkapja tényleg a fiát! :wink:
Annyira bánt a védőnő, úgy vártam a mai találkozást, tele voltam kérdésekkel! Még jó hogy Ti itt vagytok Nekem! :D
zsu83
 
 


Zümis, hányra ér haza Apa? :roll:
zsu83
 
 


Julcsi, a hármacskán-képek nagyon jók! Látszik, milyen boldog család vagytok :)

(rajtam meg látszik, hogy egyedül unatkozom, még mindig itt döglök a gép előtt...)

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Zsu:22:30 kb ,
nagyon ideges vagyok...annyira féltem olyan törékeny kislány ...

Kép
zümis
 
 


Csak remélni tudom,hogy nem örökölte tőlem fülfájásra való hajlamot......

Kép
zümis
 
 


Eszter!
Jó ,hogy Te is itt vagy...öntsd belém a lelket!!

Kép
zümis
 
 


Zümis, nyugi nem lesz semmi baj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zsu83
 
 


Sziasztok!

Hosszú idő után újra jelentkezem. Nemigen voltam internet közelben, férjem szabin volt két és fél hétig és hazautaztunk szülőkhöz, barátokhoz. Képeink a következő oldalon vannak:
www.babafoto.anditomi.fotoalbum.hu

és vannak videóink is:
http://meszarosmesi.fajlposta.hu

ha arra jártok nézzétek meg:)

mindenki jól van? Ezt az oldalt olvastam csak el és nagyon tetszett Julcsi beszámolója, kicsit meg is könnyeztem, szerintem ezzel valahogy mindenki így van, most teljes az életünk:O)

Mesit hordom gyógytornára és ennek hatására már nem ordít ha hason van, sőt most már nevetgél is és több percet hajlandó hason elleni, ma már a fenekét is felnyomta. Átfordulni még nem tud, csak a jobb oldalára fordulgat:)

Szép estét, Andabella

Kép Hason mosolygok

Kép
Kép
andabella
 
 


Jöjjön a mi összefoglalónk is:

2009. február 3.-án 13 óra 54 perckor nagyot fordult a világ, Anyuka lettem! Egy gyönyörű kisfiú szülei lettünk!
Eleinte voltak nehézségek, hasfájás, éjszakai bulik, sokszor elbizonytalanodtam, de ahogy teltek a napok egyre jobb lett minden! Bebe 3 hónapos kora óta átalussza az éjszakákat, fő tápláléka még mindig az anyatej, de emellett már ismerkedik az új ízekkel is (alma, babán, őszibarack, holnap jön a sütőtök)!
Nyugodt kiegyensúlyozott baba, már amikor nem hergeli be magát, ha nem jön neki valami össze! Nagyon szereti a meséket, énekeket, főleg ha én énekelek, már megismeri az énekeket, ahogy elkezdem fülig ér a szája! Kedvenc játéka anya régi mobiltekefonja! :D Mozgásfejlődése nagyon megugrott az elmúlt hetekben, elkezdett mászni, próbálkozik az üléssel, szerintem egy-két hét múlva az is meglesz! Egyre gyakrabbak elalszik egyedül a kiságyába, persze szigorúan a hüvelykujja társaságában!
Már nem üvölt a gyerekülésbe az autóba, szépen feltalálja magát, ha elálmosodik gond nélkül alszik a kocsiba is! Szeret nagyon babakocsizni is, és nagyon érdeklik a falevelek, szerintem órákig tudná őket nézegetni!
Kibújt két fogacskánk is! Mostani paraméterek: 8130g és 71 cm!
Köszönöm a Jóistennek, és drága Nagyimnak, aki sajnos már fentről láthatja csak a dédunokáját, hogy megajándékoztak ezzel a csodával, amit úgy hívnak hogy Anyaság!
zsu83
 
 


. .
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ricsibaba 2009.09.27 21:42-kor.

Kép
Kép
ricsibaba
 
 


stelly: király képek!!! nagyon édes a nem tejcsinél

millye: na ennyi munkával megbocsájtva hogy nem jöttél. Prev II-t kaptuk. Apa reggel kötözködös kedvében volt, de elmúlt. Ma egész nap úton voltunk. Reggeli után elvittük a családot mellettünk Bogdányba, ott most van búcsu és igazi sváb összetartó falu, onnan indultak hajókázni Esztergoma, utána oltás, aztán apum telefonált, hogy nemérzi jól magát, elmentünk érte Esztergoma 40 km, majd haza, Szentendre, órát cseréltem,palacsináztunk,ismét haza aztán Bogdányba
utcabálba, kicsit sétáltunk a Dunaparton, Füge nem díjjazta a kocsit, majd a sátorban kézről-kézre járt, egy német kisfiú úgy rázta hogy frankón azt hittem szétesik a lánykám, de rászólt az anyja...aztán fügin láttam hogy már nem bírja és nyüszizett picit, jött hozzám, ott a buliban kaja, aztán hazajöttünk végre. Elég nehezen aludt el, gondolom a mai nyüzsis napnak köszönhetően :oops:

zümis: holnap elkérem sógórnőmtől és megosztom. Fejből én sem tudom

julcsi: ez nagyon szép volt! Nekem is a közeli hármas kép tetszik.

zsu: nagyon szép volt ez is!

Kép
budabo
 
 


ricsibaba: szép méretek és súly!!!

Kép
budabo
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ricsibaba 2009.10.17 22:11-kor.
ricsibaba
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ricsibaba 2009.10.17 22:10-kor.
ricsibaba
 
 


Na, Ricsibaba, úgysem hagytunk volna elbúcsúzni, nehogy azt hidd má! Megértjük, ha valaki ritkábban tud jönni, aggódunk, ha sokáig nem jelentkezik, és örülünk minden hsz-nek, képnek!
Az a piros meggyhús...És hát zavarba hozol a könyves kérdéssel, nem tudom, milyen került a kezedbe, kicsit írtam Az óvodáskor fejlesztőjátékai címűbe, igen, a drámapedagógiás részt... :oops: Vagy ?
A szüléstörténetemet a közösben megtalálod. Várjuk a mondókákat!

Adri haja csini lett,én is úgy képzeltem, mint Tomi, hogy sokkal rövidebb lesz, ez azért egész baráti... :wink: :wink:

Julcsi, nagyon szívhez szóló az összefoglalód! Olyan, mint a képek: Meleg, boldog, harmonikus. (a hármas közeli a tutti nyerő szerintem is, bár én balról vágnék rajta, hogy ne boruljon fel...)

Zsu, Ne mérgelődj a védőnéniden, próbáld meg elfelejteni. Az összefoglaló nagyon-nagyon jól sikerült, és asszem én még nem gratuláltam Bencusnak, ezért most megtestzem: Isten éltesse Bencét nagyon sokáig!!!!!!!!!

Zümis, bátor dolog, igen, így táplálni a babát, de nagyon sokat olvastam hozzá, tudom, mitől lesz biztonságos, és mit kell csinálni, ha mégis megakad a falatka. Ezzel együtt bármikor, bármilyen táplálási móddal lehetnek ijesztő esetek, nem kívánom senkinek! Ebben inkább az eleinte igen nagyfokú kupiképződés aggaszt, ehhez kell inkább idegrendszer! :wink: :wink:

Bogi, olyan eseménydús volt a mai napotok, hogy még olvasni is kalandos volt! Le a kalappal Fügi előtt, hogy így bírja...

Andabella, de jó, hogy írtál, Mesi csodaszép kislányka, és ne aggódj, hipp-hopp behozza majd azt a kicsike lemaradást! Gyere többször, és mégmégmég képeket!

Nyugodalmas hosszú, csendes éjszakát nektek!

Ja, Lénám elállította a telcsimet, ezért nincs rajta most hang. Ha a tali miatt hívni akartok, inkább sms-ben, én is így tudok csak kommunikálni!

Zsuzsi
Kép
gerendai zsuzsi
 
 


Andabella!
Édes nagyon a Lányod!!

bogi!köszi és várom!

Julcsiék édesek a képen!

Mi megjöttünk az ügyeletről...nyirokcsomó gyulladásarcon-nyakonés a fülnél...és sajnos ez ilyen gyorsan jön elő 1-2re... :? Nem tudni mitől van..most antibiotikum ...ha éjjel elkezdene horkolni és nem nyelni,köhögni akkor iránya kórház :cry: Szegény nagyon lázas...gyógyszer már benne...lázat csillapítani és inni-inni....éééés párakötés ami ilyenkor nagyon fontos!!!

Naa léptem a betegemhez....

Kép
zümis
 
 


gerendai zsu: hát igen, szerintem ennek volt köszönhető az esti nehéz alvás, de minden oké volt éjszaka. Léna nagyon helyes ahogy majszol, én sem merném így adni neki, félnék a nagyobb daraboktól. :oops:

zümis: sajnálom a betegséget! Natúr vajkrém, egy egész tojás,ízlés szerint cukorral kikevered, habtejszínt felversz,szintén ízlés szerint cukorral és ezt a kettőt összekevered. A piskótát kávéstejbe forgatod, hogy kicsit átnedvesedjen, egy réteg piskóta,rá a krém és így tovább. Hűtő, tálalálskor kakaópor. A sógim így csinálja és nekem ízlik, egyszerű és nem kell hozzá a drága krémsajt. A múltkor medve volt itthon és azzal csinálta :D

Kép
budabo
 
 


jó reggelt!

tegnapi mualsztásunkat bepótolva:Édespofi Marcibogyesznak boldog felediket kívánunk!

kreiszi.istenke éltessen Téged!

julcsi:féléves összefoglalód nagyon szép és a képek magukért beszélnek!sokan megirigyelhetik ezt a boldogságot!

stelly:Adribaba még megnyírt hajjal is tündéri!tetszik a kajálós kép!

bogi:ti aztán nem tudtok a feneteken ülni,Füge pedig egy kis tündér,hogy így imád csavizni veletek!

zsu:Bencus is féléves lett!boldog felediket kívánunk neki is és a te összefoglalód is meghatóra sikeredett!

zümis:mennek a plusszok Zsónak+++++++++++++++++!remélem minden rendben van nálatok!

zsuzsi:Léna nagyon aranyosan kajál a képeken!

millye:hú,te aztán sokat melóztál tegnap!minden elismerésem!

most még ezer a dolgom,mindjárt jön anyós Bazsira vigyázni és én húzok el bankba,boltba és Simkátyát venni,hogy délután tudjalak hívni titeket a tali miatt!Nekünk teljesen jó az Örsnél lévő Ikea,mi olyan 4körül leszünk ott!ladmon számát tudom,őt fogom keresni és már nagyon várom,hogy személyesen megismerhesselek titeket!

biztosan egy csomó mindenre nem reagáltamde majd holnap pótolom,mert csak átfutottam a tegnapi termést,mert Bazsi annyira beindult,hogy egy másodperc alatt eltűnik a szemem elől és képes virágot kajálni és a könyveket huzigálni....hihetetlen,hogy napról napra mennyit fejlődik a mozgása!apa mondta reggel,hogy már most túl aktív a gyermek....mit fog mondani,ha rendesen mászni kezd,vagy járni?????

tegnapi napunka nővéreméknél hiperszuper volt!lLeon és Bazsi annyira szeretik egymást,édesek voltak és nagyok is4hozok majd képeket!Leon állandóan kérte Bazsit és az ölébe kellett ültetni és ő ölelte át és csak vigyorgott!
most tényleg lépek és gyors romeltakarításba kezdek aztán uzsgyi a dolgomra és délután TALI!!!!!!!!!!!!!

Kép
nilabali
 
 


nilababa: édi pofa ja...ma reggel 40 perc sírás a járókában, de kénytelen voltam betenni, mert porszívoztam a nappalit ahol ő játszik és mégsem akartam a feje mellett porszívózni :cry: :cry: aztán elhallgatott, de mikor újra bekapcsoltam tömény üvöltés..mostmár béke van játszik a földön :D :D Képeket hozzál és ma is csináljatok a mini talin!!!! nem is lesz olyan mini :shock:

Kép
budabo
 
 


Zümis, tegnap már épp elmentem aludni, mikor írtad, hogy öntsem a lelket, ne haragudj!
Remélem, éjjel minden rendben volt, és már jobban van Zsó!!!!! ++++++++++++++++++++++++++++

Andabella, de jó, hogy megint itt vagy :) Msi cuki, főleg a medencés pancsis képek tetszenek :)

Ricsibaba, naná, hogy itt a helyed :) szerintem mind értjük, miért nem tudsz gyakran jönni, de tényleg mindig örülünk egy-egy rég nem "látott" topiklakónak, ha kicsit hallunk rólatok :)
babaprojekt: mi erősen gondolkozunk már rajta :D

Bogi, na örülök, hogy Füge újra békében van :D

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Petrának nagyon-nagyon boldog féléves szülinapot!!!

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy tetszett az összefoglaló! :) Köszönjük a köszöntéseket! Éjszaka jól telt, 9-től reggel 8-ig aludt Bencus! Most megint alszik, felkelt akkor indulunk a barátnőmhöz! :D
Előre is köszi mindenkinek a segítséget a hozzápát

Andabella, örülök, hogy jelentkeztél! Nagyot nőtt Mesi! Nagyon jók a képek! :D

Ricsibaba, neked itt a helyed közöttünk! Két gyerek mellett nehéz is rendszeresen jönni elhiszem, de amikor tudsz gyere, szívesen fogadunk, Te is a csapat tagja vagy! :D
Bencus is jó súlyban van nagyon! :D

Bogi, jó pörgős napotok volt! :D Örülök, hogy férjed megjavult! :wink: Füge hogy van?

Zümis, hogy telt az éjszaka? Jobbulást kívánok Zsónak és küldöm a sok-sok ++++++++++++++++++++++++++++++++++t!

Nilabali, hozzál sok-sok képet! :D
zsu83
 
 


Marcinak tegnapra boldog félévet kívánunk!
Petrának és Yve Vilmosának is boldog felediket kívánunk!
kreiszi
 
 


Sziasztok lányok-csemeték!

Minden elmúlt vagy soron lévő félévesnek boldog szülinapocskát!
Nem tüntem el igazából,csak ahogy magamat ismerem ha egyszer elkezdek írogatni nem lehet engem a gép mellől ki robbantani,akkor meg semmi házimunka nem lesz elvégezve!Igy ritkítom a jövetelt!
Köszönjük szépen jól vagyunk,mit ahogy már Boginak is írtam Petra hatalmas fordulatot vett.Minden irányba képes fordulni,a legjobb móka számára ha az oldalán egyensúlyozhat...(most dőljek vagy ne) :) Mászni próbál a kis szívem,kitolja magát de arra még nem jött rá,hogy ebbe a helyzetbe hogy tud előre fele haladni.Keze útban van.De az is meglesz nem sokára.Kusszni dolgokért is szokott,de az még fárasztóbb számára...nagyon makacs ,kitartó gyerek,kiszemel valamit ami neki tetszik addig tekeredik ,gurul ,mászik érte amíg el nem éri,ha elérte és tetszik neki,persze akkor nagy játékba kezd vele,ha nem tetszik már dobja is el és keresi a következő dolgot ami tetszik neki.Nagyon zsivány gyerek minden vele töltött percet élvezünk,mindig vidám mosolygós baba,soha nem szomorú(hisz mért is lenne az? :wink: )idegenekkel is jól kijön,ez jó példa volt arra míg otthon voltunk,mindenki megcsodálta.Senkitől nem félt mindenkivel elbeszélgetett az élet nagy dolgairól.
Mi már ebédre főzit eszünk, uzsira gyümít a többi étkezés még tápos...nem sietettem a többi étkezésről való átálásról.
Kedvence a paradicsomos pulykahúsi,imádja na azt elvenni nem lehet töle,de szereti a brokkolit, a borsót is,amit nem tudok beletömni se :D az a sárgarépa...sehogy nem kell neki.ha mással keverem össze akkor is finnyás és nem kell neki...majd idővel...lehet megszereti..de nem vettük le az étlapról :wink:
Szereti a gyümilét nagyon,ügyesen iszik itatópohárból egyedül,sőt ha eléri saját magát megitatja :D Persze a szemem 1000el rajta,nem merem egyedül hagyni ivás közbe.Mindent szeret ami csörög zörög,legtutibb a zacskó.... :shock:
Súlyilag még mindig ő van a toppon szerintem mert 9,5kg,de a ruha mérete 86-os :shock: hatalmasat nyúlt...már nem is láttom kövérnek...hízni nem hízik,most úgy megállt már jó ideje.
Kiságyba kaszkadőr módjára tud tekeregni,aludni...néha nyaktörő mutatványokat hajt végre.
Babakocsit mi kinőttük,már kilógott a lábba belőle...most az ülős részt használjuk(de nem ültetve,ő még nem ül)Nagyon élvezi és én is...oldalra kirakja a lábait mint a nagyok cumi kilóg a szájából mint valami szivar és göggícsél...(gondolom mondja,hogy...na anya tolhatsz mehetünk :lol: )
Haját mi is levágtuk! Apa szakállvágójával,persze forgott jobbra balra,de győzött az erősebb. :wink:
Aludni egyszer alszik,de volt hogy nem aludt el sehogy sem...na az a nap maga volt a rémálom :shock: Most jött el nála a szeparáció,pszihologus szerint azért sirnak a babák ha elmegyünk tölük mert nem tudnak emlékezni még nagyon igy azt hiszik nem megyünk vissza hozzájuk "elhagytuk őket"
Na Petra pont ilyen,wc-re nem tudok kimenni mert sír.De megtaláltam rá a megoldást viszem magammal pihi székbe,ajtó előtt hagyom és úgy nincs gond.Mai tea-t kipróbáltuk hát elsőre üvöltött benne mint a sakál,mára már élvezi,legjobban háton.Nekem csak egy bajom van evvel a MT-vel mikor magamra teszem úgy érzem benne magam mint egy kötözött sonka vagy épp egy múmia...25xkörbe ér a pántja...

Szegénykém most szenved,mert bújik ki a szemfoga,már fehér neki de még nem törte át,de fáj neki nagyon rágókátt rágná,de ha oda rakja szegénykém van hogy el pityergi magát nagyon érzékeny neki,sajnos nem is biztos hogy az lesz az első foga...lehet hogy az alsó 2előbb kijön mint a szemfog,addig meg kínlódunk evvel a foggal.
Jó hosszú lettem,bocsi a helyfoglalásért,majd még jövök...
de ma nekem is fogorvoshoz kell mennem megint :shock:

Köszönjük a köszöntéseket!!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


Kép Petra és Zsé


Kép Ekkora vagyok...

Kép igy tudok egyensúlyozni

Kép Az én vagyok??? Kép Megmászom a párnát

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
zsancy
 
 


stelly: az túlzás hogy annyira nagy a béke, mert nem nagyon élvezi hogy takarítani próbálok mellette és nem vele játszom. Gondolom a tegnapi pörgös nap után nem tudja hova tenni.

zsu: jó barátnőzést mára!!!Füge jól van, láza nem volt.

zsancy: szia :wink: na ugye hogy kicsit ide találsz. Jók a képek és ténleg nyúlt Petra! Nagyon édes baba.

Kép
budabo
 
 


Sziasztok!

Én is boldog felediket kívánok a picurkáknak:)

A hozzátáplálást már mi is elkezdtük, alma, alma krumplival volt eddig, most őszibarack és krumpli-répával van terítéken.)
Szopizást kb. 1 hete hagytuk abba, mert már nem akarta és már nincs is annyi. Lefejtem és 20-30 ml jön csak le...a tápszert szereti és ujjong amikor látja a készülődést, ahogy rázom össze már vigyorog és kuncog:) Sajnálom, hogy csak eddig tartott a szoptatás, nagyon szerettem. Három és fél hónapig kapott anyatejet, aztán két hónapon keresztül már csak hajnalban és reggel szopizott, esténként fejtem, azt hiszem mindent megtettem az "utolsó csepp" érdekében:)
Ja és a ti gyermeketek nem morog, amikor eszi a barit, almát stb. Nálunk MEsi morog, ezzel jelzi, hogy ízlik neki:)) Nagyon cuki!

Szép napot! Andabella

Kép
Kép
andabella
 
 


Julcsi-79 sajnos apukám nincs jól.... :( Nagyon jók a képek! :D Csinik voltatok! :D

Zümis hogy van a a lányod? Hogy telt az éjszaka? :roll: Esetleg adhatnál neki immunerősítőt hátha akkor nem lesz ennyire betegecske. :roll:

Zsu83 na írd le azt a rengeteg kérdést hátha tudunk segíteni :D Csodálatos az összefoglaló! :D Boldog névnapot! :D

Andabella de jó, hogy tudtál megint jönni! NAgyon helyes a kislányod! :D Megnéztem a képeket és a videót nagyon aranyosak! :D

Ricsibaba senkit nem tiltunk ki vagy közösítünk ki ha ritkán jön. Én személy szerint mindenkinek örülök aki bejelentkezik akár hónapok után is :D Nagyon jó súlyban van Bencus! :D BAbaprojekttel.... én úgy állok, hogy nagyon szeretnék még egy babát, de még nem biztos, hogy lesz... :? nektek lesz még egy? Mármint szeretnétek? :roll:

Gerendai Zsuzsi Boldog névnapot! :D

Budabo remélem nem volt láza Fügének! :roll: Micsoda jó kis programotok volt :shock: :D

Nilabali jó talizást nektek! Neked is jó programjaid vannak :shock: :D jössz mész de ez a jó! :D

Zsancy de jóóóóóó hogy jöttél! :D NAgyon édes a leánykád! :D Jó súlyban van! :D Tejcid teljesen elment? :roll:

Minden Zsuzsannának boldog névnapot!

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Sziasztok!
Nagyon szépen köszönöm a köszöntést, jól esett! (puszit dobó szmájli)
Szombaton du. hazajött Alexapu, ezért tegnap szabadnapos volt, így egész nap keresztelőruhát kerestünk és vásároltunk a keresztelőre.
B79andi Erikjének tegnapra boldog 7. hófordulót! Andi néha jöhetnél!
Nilabali, Millye: apukátoknak +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Bogi: te apukád jól van?
Zümis: hogy van Zsó? Éjszaka hogy telt? Szegény Muki, jó, h nem lett baja a leeséstől!
Zsu: jó lett a féléves beszámolód! A védőnő meg tényleg elmehet a búsba, csak ne belénk, hanem egy másikba. Mi is nasit szoktunk az Aldiban venni :D , Alexapu nagyon szereti az extra savanyú gumicukrot.
Ricsibaba: jó, h jöttél!
Helga:
[quote]k írta:énytelen leszek nem főzni és étteremben kajázni
te szegény, de sajnállak :lol: :lol: . Barbinak is szokni kell még a tejen kívüli ízeket, olyan édes pofit vág! Alex is rágja a MT szélét, de még bírja az anyag :D .
Hajni: Andrew de cukin áll és milyen ügyesen eszik már kanállal :lol: !
Zvera: ügyik vagytok a vásárlói túrával! Édesek, ahogy együtt játszanak! Fogzásos éjszakákat sajnálom!
Stelly: jó lett Adri frizuja! Látom még neki is szoknia kell a nemtejcsit :D .
Zsuzsi: körteevő Léna csúcs! (Nem vettem magamra, amit Andusnak írtál, tudod, kinek nem inge... Amúgy teljesen egyetértek a véleményeddel. Tegnap hívott a volt kórházi védőnő kolléganőm és azt mondta, büszke rám, amiért mindent úgy tettem, ahogy annak idején a baba-barát rendszerben tanítottunk a kismamiknak )
Vinyó fejfedője nagggyon laza!
Andus: sajnálom, ami történt!
Andabella: jó hallani rólatok is! Mesi nagyon aranyos!
Millye: szégyellheti magát a főnököd! Jó lett Andris haja!
Julcsi: szép a beszámolód és a képeken is látszik a boldogság! Szépek vagytok!
Ladmon: nagyon jó az olcsó játékos videó :lol: !
Erika: nem jöttél nyaralós képekkel!
Zsancy: nagyon édes Petra, és látszik, h hosszabb lett!
Jajjj, mennyi potyogós gyerek és még nem is járnak.
Jó talizást nektek!
Durva, milyen hosszú lettem.
kreiszi
 
 


Kreiszi hol sikerült keresztelőruhát venni? :roll: Engem is érdekelne mert én is szeretnék venni. :D De jó hogy jöttél! :D Már hiányoltalak többször... (tegnap is)

S.O.S bevált gofri receptet kérek sürgősen... Lkverus már leírta de nem találom sehol... :roll:

Kép

Kép

Kép
millye
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?