Új privát üzeneted érkezett!

Végeztem az olvasással .... húúúú, izgalmas volt ... No, most már nem foglak itt hagyni Benneteket egy hétvégére sem. :wink:

Kicsit én is ideges lettem ... legalább 2 napot bírjunk ki mi is, míg apa hazaér ... :roll:

KépKép
KépKép
madar
 
 


[quote="kata05"]B írta:kata05rumi, hűű nem semmi, már ilyen jóslóid vannak. DRukkolok, bár még egy picit maradhatna. Nagyon jó lett az avatarod!!!


Köszi :)

Képzeljtek: ma 4szer voltam Wc-n, pedig olyan szrekedésem van amúgy, hgy 3-4 naponta tudok csak menni ... Lillával is így kezdődött ... :shock: :shock: :shock:

Vettem be MagneB6t, most jobban vagyok ( a WC már nem vonz, már semmi nem maradt bennem :shock: ... és a jóslók is elmúltak, fürödtem egy jót, megpróbáltam lazítani ... remélem, még nincs itt az időm !!! :shock:

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="v.andi"]B írta:v.andianyek Brumi,mi ez az új style.A buta szöszi nem tud így követni :lol: :lol: :lol: :lol: Magácska csak ne jósolgasson :wink:


Kicsit "beújítottam " itt a finishben ... :) ... remélem, reggel jövök, s írom, hogy minden rendben van, s 2in1 vagyunk ... :shock:

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 

 
 

[quote="v.andi"]N írta:v.andiekem is most délután eléggé jósolgat a méhecském.Keményedek,és pont azt érzem,amit Dani születése napján.Mensis fájogatás.Annyira nincs emlékem,de nem korai ez ilyenkor?


Andi: hogy van ZZZZZZZZZZZZZZ ? :lol: :lol: :lol: ... szerintem nem korai, nekem is kb 3 hete van rendszeresen, Lillával is így volt ...

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Lyááányok!
Mindenkinek olyan tünetei vannak, mintha ki akarna bújni a bébike?? Mi történik itt??
Én nem aggódtam eddig magam miatt (semmi extrát nem észlelek, csak azért...), de tiszta libabőrös vagyok!
Még van kb egy hónapunk a babaesőig!!
Ez normális, h ennyien ilyeneket éreztek??

floranan
 
 


[quote="floranan"][ írta:florananb]Bibi, Andi!

Ne jósolgassatok :D minden ok lesz!! Lotti és Barnabás várnak még picit!! :wink:

Én nem is attól tartok, hogy nem lesz tejci, az meg eszembe sem jutott, h amiatt nem lennék jó anya, ha nem lenne (más eszembe jutott, de ez pont nem :wink: )
Én úgy valahogy a kivitelezésétől félek, hogy menni fog-e, eszembe jut gyakran a barátnőm cicije, mikor mutatta, véresre sebesedve, pedig kente mindig... nem igazán tudom elképzelni, milyen lesz, hogy onnan jön valami, meg ha a babóca jól megszívja, netán később harapja... annyira idegennek tűnik még, nem tudom szavakba foglalni, mitől is tartok igazán. Biztos ez majd ugyanúgy jön ösztönösen, mint minden más, de ez az, amit a legnehezebben tudok elképzelni. Vagyis sehogy egyelőre :oops: :(
De próbálom ezt is lazán venni, azt hiszem minden mást elég jól sikerül.


Flora: nekem az AVENT bimbóvédő jött be ... nagyon picike kell belőle, gyógynövényes:) ... s nem kell lemosni szopi előtt :):):) ... s mindenfélre sebes felületre jó később is , pl pattanásra :lol:

Fura lesz szoptatni, de pikk-pakk belejössz majd, mert a helyzet adja magát:) ... és, ha helyesen van mellretéve, a "harapás" addig nem gáz, amíg alul-felül nincs foga ... de addigra meg valahgy ", megedződik a mell :) ... nekünk a kritikus időszak 1 ve kora körül volt: akkor volt, hogy vérzett, annyira megharapott, de meg lehet tanítani, hogy ezt nem szabad :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="sutimano76"]K írta:sutimano76riszti,alvós kép nekem is tecc!!!!!!!!!

Brumi most nézem.....Lotti Éva???????????Ez honnan jött :wink: csak nem????.......ő........ :oops: miattam?????????????



Hááááááááát, most azt kellene mondanom, de igen, drága barátosném, te ihlettél minket ... de a száraz igazság az , hogy Lilla anyukám után Zsófia, Lotti pedig anyósom után Éva .... :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Estét!

Szomszédoltunk,kertileg sütögettünk,végre ettem is,és 5,6 a cukrom,szóval jó volt.

Kata,ABC design lesz,de még nem vettül meg,majd a jövő héten.Utána meg még haza kell hozatni Frankfurtból.Én sem gondoltam,hogy ilyenkor már lehet ennyi keményedésem.Kedden megyek dokihoz,kiderül mi a helyzet.

Süti, igaza van Ritának,most nincs 1 ágyas szoba,és nem is lesz szeptemberig.Pont ezt mondta múltkor a dokim

Kép
v.andi
 
 


Madar.de jó hogy hazaértél.Nekem nincs keményedés,nincs jóslóm,csak a lányom feszít folyton,folyton kinyomja a popsiját,nekem meg jön kifelé a szemem!!Kedden megyek is ctg-re!

Assszem,kicsi hisztériás pánik lett urá a forumon Imola korai szülése miatt(rajtam is,de igyekszem higgasztani magam,hogy még tutira nem szülök meg.

Petra,merre jársz????????Valakinek még most mentsd ki a számát és értesíts minket!!!!

Rita,szülőszoba van egyágyas!!!Meg olyan 2 ágyas ami csak függönnyel van elválasztva.

sutimano76
 
 


[quote="t-pk"] írta:t-pkn olyat hallottam, hogy a mellnek, bibónak az is jó, ha magát az anyatejet hagyjuk megszáradni rajta - krémek helyett.


Igen, ez addig igaz, amíg nem kezd el elfajulni a dolog, s nem kezd el kirepedezni a mell, s ténylegesen kisebesedni ... azt nem szabad megvárni !!!

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Andi fent ......
[quote]R írta:ita,szülőszoba van egyágyas!!!Meg olyan 2 ágyas ami csak függönnyel van elválasztva.

sutimano76
 
 


[quote="bibiesbrumi"] írta:bibiesbrumi
[quote="sutimano76"]K írta:sutimano76riszti,alvós kép nekem is tecc!!!!!!!!!

Brumi most nézem.....Lotti Éva???????????Ez honnan jött :wink: csak nem????.......ő........ :oops: miattam?????????????



Hááááááááát, most azt kellene mondanom, de igen, drága barátosném, te ihlettél minket ... de a száraz igazság az , hogy Lilla anyukám után Zsófia, Lotti pedig anyósom után Éva .... :lol: :lol: :lol:


Hát azért valahol sejtettem,hogy nem én vagyok z oka!!! :lol: :wink:

sutimano76
 
 


Süti: ez lesz az első CTG-d, igaz? Akkor, Ti is a célegyenesben :)
Igen, én is azt érzem, mintha kicsit felgyorsultak volna az események. Ez a 1,5-2 órás vezetés ma már nekem sem volt annyira komfortos. :roll: El is határoztam, hogy jövő héten csak akkor megyek a Balatonhoz, ha egy autóval meg tudjuk oldani, szóval apa vezet ... végtére is legkésőbb holnaphoz két hétre Veronika is megérkezik. :roll: :wink:

KépKép
KépKép
madar
 
 


[quote="vicger"]H írta:vicgeralihó!

Ahogy olvasom frankón frászban vagyunk mindannyian :D :D

Na most az a helyzet, hogy kissé én is beparáztam ma.. Luca helyezkedik lefelé, olyan szinten, hogy alul hüvelynél belül, vastagbél környéken szabályosan fájdalmasan feszített, s nagyon enyhe tolófájáshoz hasonló /székelési inger szerű/ nagyon kellemetlen fájdalmas érzésben részesített a lányom..ez kétszer volt ma, egyszer ültem, addig, amíg el nem kezdődött, aztán már csak ficeregtem a kocsiban, másodszor most estefelé vásárlás közben, alig bírtam menni... Ehhez jön hozzá a 3magne b melletti 2-4 jósló, ami igaz hogy nem ellélegezendő, de azért "huhh, ezt éreztem" jellegű... +hányinger, + szédülés + hasmenés... Úgyhogy ma vettünk már egy pizsit a kórház 2.3. napjára, elsőre jobb a kincstári hálóing vérezgetni, holnapra marad tusfürdő, tenna betét, nedves wcpapír, ....

Szóval ja... remélem csak pszichoszomatikus és holnapra már nem lesznek ilyen élményeim, s Luca még vár másfél-két hetet :)



BAKKER KRISZTI: pnt ilyen tüneteim voltak nekem is ma ... mintha magamat olvasnám !!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Kriszti: megtiszteltetés, hogy én is először értesülhetek majd a nagy hírről, én is kimentem a számod .... csak nehogy egyszerre örüljünk ... ez még KORAI ÖRÖM :lol: :lol: :lol:

Madar: köszi az infot, de olyan vacakul vagyk pár napja, hogy csak szimplán létezem, vmiféle ösztön-lény lett belőlem (lehet, eézrt is volt Imolával ez a zűrzavar :shock: ....zóval: jövő tavasszal lesz esedkes LIllusnak a lvaglás, de akkor mindenképpen megpróbálkzunk majd vele :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Süti, Kép így már okés,képbe vagyok.

Kriszti,remélem lánykád még neked sem akar kifelé jönni,és tényleg csak Imola érkezése volt ránk ilyen hatással.

Kép
v.andi
 
 


Madar,én még nem érzem a finisht,iiiiiigen az első ctg lesz,bár egy héttel korában,amire nincs indok.Csak így alakult!Berni se helyezkedik,csak tornázik.Sztem ha kijön akkor úgy fog egész nap feküdni,hogy felhúzott lábbakkal, hason,fenék kint!!!!!

Innentől nagyon lájtosra veszem a figurát és igyekszem sokat pihenni,nehogy előbb jöjjön!!!Ráadásul dokim szept6-9-ig finno.-ba lesz,tehát akkor ha kell fejen állok csak bent maradjon Berni.

sutimano76
 
 


Az "o" s "é" betűk mg mindig rosszak, nagyon nehéz lenyomnom őket, ezrt irk ilyen furán ....

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Mindenesetre nekem egy dolog jár az eszembe:még pedig,vagyunk a szobába többen lányok,van akinél ott a baba,az enyimét első éjszaka elviszik,mondván kipihenjem a szülést.De kérdem én hogyan pihizzek,ha esetleg a szobatársnőm picibabája ott sír neadjisten egész éjjel??????Ha meg úgyis fennt vagyok akkor meg inkább legyen ott és hallgassam legrosszabb esetben a sajátom sírását!!!

sutimano76
 
 


Bibi :D Na, akkor neked sem kínai amit próbáltam itt összehordani tünetileg. Elég vacak érzés volt :?
Viszont szerintem tényleg "csak" pszichés alapon vannak ezek a tünetek, legalábbis remélem :D :D mert pl egy hangyányi front sincsen :D

Madar, üdv újra itthon! :D

Csunyeszka, Erika????????????? veletek mizu????


sebes mellbimbó-m még nem volt, hála az égnek; attól sebesedik ki, hogy a baba szájában rosszul van, nem kapja be eléggé. A puha szájpadig kell elérnie a bimbónak, ha a száj első, kemény részéig ér csak be, akkor sebesíti fel/ki, ahogy kidörzsölődik. Szóval a babáknak nagy ÁÁÁÁ, cickó be és hajrá :) hasznos megkérni csecsemős nővért, hogy segítsen mellre tenni a törpéket.

Anna
, valószínűleg csak akkor zökken frankón minden a helyére, ha már a nagyok is itthon lesznek, s mi is megjövünk a kórházból... ezt az időt pedig már féllábon is kibírjuk ;)

vicger
 
 


Bibi: azért értünk így is. :)

Süti: Berni :)

Azt hiszem, elteszem magam holnapra. Alig aludtam az éjjel. Buli volt kb. éjfélig, aztán Julcsi nyüglődött, hasa fájt, aztán persze hányt is (ritkán szokott), de most valahogy nagyon sajnálta a vacsorázásra az időt, vagy szimplán bohóckodott, mert kb. 5 percig álltam a kiadott végtermék fölött és néztem, hogy mi a furcsa rajta, mire rájöttem, hogy az enyim gyermek által visszatermelt spagetti pont úgy néz ki mint amit most vettek ki a fazékból, szép hosszú szálak, egészen konkrétan a kedves gyermekem nem rágta meg ... később azt mondta, hogy azt játszotta, hogy beszívja, gondolom ment vele jó csomó levegő is ... :roll: no, ezt játszottuk félháromtól négyig, aztán éppen elaludtam, amikor valaki valami nagyon fontos dolgot akart velem sms-ben megosztani 4:30-kor :evil: ... aztán 6:30-kor jelzett a telefon, mert apának kellett mennie Füredre hajózni ... szóval, indokoltan leszek mostantól távol ... de reggel jövök :wink:

Jó éjt Nektek :)

KépKép
KépKép
madar
 
 


Süti emlékeim szerint, engem soha nem zavart a többi baba sírása... szerintem max akkor ébredtem fel, ha már nagyon sírt, s anyukája beájult. Na, akkor az érintett Anyukát fel kell ébreszteni, s pár pillanat s csend is lesz :) Szóval nyugi, tudni fogsz aludni, ha csak nem a Te Bernid fog áriázni ;) ;)

vicger
 
 


Kirszti: Neked is üdv. :) ... Megtörtént a családegyesítés :wink: mindenki otthon már? Bocs, de annyi mindent olvastam ma este, és erre most pontosan már nem elékszem. :oops:

KépKép
KépKép
madar
 
 


Madar, nem még nem... sajnos... most exnél nyaralnak két hétig, aug. 27-én jönnek haza.

vicger
 
 


Én is elköszönök, jbb lesz víszintesben mst, azt hiszem ...

s igen: Krisztinek legyen igaza: pszichés alapon készülünk szülni, még nincs itt az időőőőőőőőőő !!! :)

Pussza mindenkinek, reggel talizunk, aludjatk jól :wink:

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Kriszti: húúú, az még több, mint két hét. :roll: Majd sokat írunk és akkor gyorsan el fog telni. :)

No, újra jó éjt. Megyek én is. :)

KépKép
KépKép
madar
 
 


Sajna Kriszti,nekem csak akkor megy ha tök csönd van.a férjem horkolása miatt már vagy 1 éve egyedül alszok.Januárban is nehezen ment a kórházban az alvás,mert egy kicsit hangosabb szuszogás tud már zavarni.Párom fogy még 10 kg,amíg Bernit éjszaka is szoptatom és valszeg vele fogok aludni,majd ha rendeződik Berni éjszakai alvása,meg párom horkolása akkor újból együtt fogunk aludni.remélem ez nem csak álom marad!!!

sutimano76
 
 


Na tessék hát ez noooormális????? Kép Kép

sutimano76
 
 


Süti teljesen :D

Anna, az előbb elfelejtettem mondani, hogy tök jó, hogy zöld az út az otthonszülés előtt!!! :) A 2 centihez pedig ... hát várjuk, mikor indul kisasszonyka :) :)

Andi, kerti sütögetés nyammmmmmmmmm.... :)
Nekem ma spec semmi étvágyam nem volt... estére kezdtem éhes lenni, de ezzel a lendülettel a gyomrom is vacakolni kezdett hányinger formájában, és veszettül kívánta a kólát :oops: pedig én ilyet nem is iszom :oops: Úgyhogy Atesz kitalálta a mcdrive-t, ettem egy csirkeburgert és ittam rá egy vödör jeges-cukros-barna löttyöt, és isteni jó volt :D :D :D
Aztán közben megállapítottam, hogy ez az überbrutál lustaság csúcsa, hogy az ember még a seggét sem emeli meg ahhoz, hogy kajához jusson.... :twisted: :roll:

vicger
 
 


Akkor jó,mert nekem ezt egésznap képes produkálni.Csak nekem ez egyre kellemetlenebb,ahogy Berni nő,sőt meg merem kockáztatni az enyhén fájdalmas jelzőt!!!

Na,pussz jóccakát!

sutimano76
 
 


Telefon jelzett, én már a reggeli kávémat kortyolgatom. :) Jó reggelt! :)

Süti, nekem is pont ilyen a hasam időnként, csak a másik irányban asszimetrikus. :lol: Jól néznénk ki egymás mellett. :wink:

KépKép
KépKép
madar
 
 


Szép jó reggelt!

Madar:: Üdv itthon! Én is túl vagyok már a kávén.

Süti:: Enyim pocak is kb így néz ki, és szinte egész nap mocorog. Dok azt mondta, ez természetes. Ja, és én is kedden megyek NST-re először.

Azért nem semmi, hogy szinte mindenki jósolgat. Én semmit nem érzek. Igaz nekem a mensi alatt is a derekam fáj, nem görcsöl a hasam, lehet, hogy most se fog? A poén az, hogy az elsőnél a vérnyomásom miatt császároztak, és semmi nem volt előtte. Se fájás, se magazatvizcsorgás semmi. Szóval totál tudatlan vagyok, ugyanolyan mintha először szülnék. És mindenki azt mondja, ha az elsőt túlhordtam, akkor a második se fog hamarabb jönni. Pedig én nagyon-nagyon szeretném!!!!!

Ma végre én is eljutok a fodrászhoz, nyár eleje óta nem sikerült, de azt hiszem a mostani után se nagyon fog.

Ja Süti: Említettem a páromnak amit írtál a dokival kapcsolatban, teljesen belelkesült, hogy majd ő beszél vele. Mondtam aludjunk rá még párat, úgyis csak 17-én megyünk. Az az igazság, hogy magam se tudom mit csináljak. Lehet, hogy tartok valahol a reakciójától. Szóval kicsit bepánikoltam.

További szép napot! Majd jövök, ha hazatértem remek új frizummal! :lol:

taranee[/url][
Kép
Kép
taranee
 
 


Szia Taranee: akkor Te is korán keltél. :wink: Úgy látszik holnap NST nap lesz, én is holnap megyek :) Ha vígasztal, én is ugyanolyan "tapasztalatlan" vagyok, mint Te, pedig nekem is van már gyermek. :oops: Fodrásznál lesz valami nagy újítás?

KépKép
KépKép
madar
 
 


Jó reggelt lányok!


Először is nagy gratula Mabé-nak, gyönyörűek mindketten!

Újaknak üdv nálunk!

Szülés: szerintem mindenki érzi már a finist, pláne, most, hogy Imola megszült. Én 20-a előtt nem szülök(remélem), 31-re vagyok kiírva uh.alapján, bár a hivatalos a szept.4.

Süti!

Jó a kép és igen, normálisak az ilyen mutatványok.......

Floranan!

Én is Ikea rajongó vagyok.....


Madar!

Én uracskám is külföldön van megint, ne izgulj, megvárjuk őket a szüléssel.....

Kép
arvaerika
 
 


Szia Erika! :) Én is így gondolom. :wink: Fontos dolgokra mindig hazaérnek. :)

KépKép
KépKép
madar
 
 


Köszi Kriszti az aggódást!

Vagyok, de ramaty testben roppant rosszul :cry:

A gyerkőcöket elvitte anyu, végre lefekhettem (szombat) és most meg olyan mértékben vizesedem, hogy folyamatosan vérnyomást ellenőrzök, mert voltam már toxémiás :cry:

Nem is nagyon kerülök gép elé, örülök, ha el tudom intézni a lecsökkentett napi rutinom.

A párom nagy informatikai guru, ha történt volna valami érdembeli már teleírt volna titeket és ami létezik minden közösségi oldalt :lol:

Most vagyok úgy, hogy nagyon nehéz még mindig visszatartani őket a lelki köldökzsinóron, mert a fájdalmaktól néha meg tudnék őrülni, és egy ilyen átvergődött éjszaka után azon gondolkodom, vajon túlélem???

De akkor sem engedem el őket, még legalább aug.20 ig!!!

Kép

Kép

IKREIM
csunyeszka
 
 


Ez igen!
Péntek óta nem voltam erre micsoda hírek fogadnak:
Hatalmas gratula Imoláéknak és sok-sok boldogságot és tejcsit kívánok nekik!Gyönyörűek!

Olvastam mindenkit,de most mennem kell a védőnőhöz,ha hazaértem reagálok.
Vendég
 


Csunyeszka: túléljük. :wink: Kitartás! :) Állítólag jönnek, frontok, most hallottam a rádióban. Pihengess, amennyit csak tudsz.

KépKép
KépKép
madar
 
 


Jó reggelt!

Itt már hűvös van és borús az ég.Pici szél fúj.
Kicsit jobb,mint az a negy meleg.

Kép
v.andi
 
 


Sziasztok!

Madar: Üdv újra itthon! Megköszönöm, ha megkérdezed, hogy a XI. kerülethez közel merre próbálkozzunk lovaglásügyileg. Lehet, hogy ősszel nem tudjuk majd összehozni, de azért jó, ha van talonban cím.

Hú, Kriszti, ezek azért már engem is megijesztenének. :roll: majdnem tankönyvi tünetek. De biztosan csak idegi alapon van, biztos nagyon hiányoznak a nagyok. :wink:

Csunyi: Drukkolok az augusztus 20-nak. Szép is lenne, ha tiszteletükre lenne egy icipici tűzijáték! :wink:

Süti: Én azt hittem, hogy gyerekágyas szobáról beszélsz, nagyon úgy hangzott. Szülőszoba ugyanúgy van, ahogy régen, egy 1ágyas és ahogy írtad 1 2ágyas, függönyös. De sokat nem oszt, nem szoroz a külön szoba (ha netalántán nem oda kerülsz ne ijedj meg), mert mikor Andrissal bent voltam az egyágyasba fektettek (akkor még nem volt más bent rajtunk kívül) és mikor jött egy csaj szülni a kétágyasba, ugyanúgy hallottunk mindent, mintha mellettünk szült volna. :roll: Napi max 6-8 szülés van állítólag, így remélhetőleg nem akkor lesznek tömegek, amikor épp mi vagyunk bent.

Én sem aludtam még babákkal egy szobában, mert Andris és a szobatársaim babái nem lehettek kint velünk, aztán meg csak bejárogattunk hozzá, nem aludtam bent, így én sem tudom elképzelni, hogy fogok pihenni. Nem is mások babájától "tartok", hanem Mátétól. :oops: Nyakamba szakad azonnal a felelősség, míg Andrisnál volt két hét haladékom. :oops: Bár ne lett volna. Így azért nekem is lesznek nagy újdonságok most.

Pont mint Bibi régen írta, én is féltem kicsit eleinte egyedül maradni vele, mikor férjem dolgozni ment. Nem tudtam, hogy mit tegyek ha gond van, meg tudok-e oldani minden felmerülő szitut. Most egy kicsit könnyebb lesz talán, de mivel minden baba más, így valószínű Mátéval is akadnak majd kérdőjelek. Jelen pillanatban azon agyalok, hogy hogyan fogom összeegyeztetni a napunkat, Andris hogy viseli majd a szopit, hogy nem tudok vele foglalkozni, ha éppen igényli, mit szól majd, ha egy másik babát ölelgetek. :oops: Ilyeneken gondolkodom. :wink:

Kép

Kép
hgrita
 
 


Andi: én is élvezem nagyon a hüsit. :) Ráadásul most azt hallottam a rádióban, hogy pénteking nagyjából ez is marad. Hát, olyan nagyon nem bánom. :wink:

Rita: OK megkérdezem. :)

KépKép
KépKép
madar
 
 


Kriszti, Bibi!

Tegnap egyébként én is hasonló tüneteket éltem meg. Nem volt kellemes, és ráadásul a párommal elmentünk itthonról, de majdnem hiába, mert ugyan szeretek vásárolni, de nem bírtam járkálni, így haza is jöttünk. Itthon meg le kellett feküdnöm, ülve se volt jó.
Ma jobb.

Szülés: tessék kivárni az időt! Azért 33-34 hetesen sok görcsölgetésnél indokolt lenne szólni orvosnak, és magnéziumot is szedni. Ne felejtsétek el, hogy Imola ismerős kórházba, ráadásul egy bababarát kórházba ment, ahol még a koraszülöttekkel való kapcsolatra is nagyon figyelnek tudomásom szerint (kenguru módszert alkalmazzák). De nem biztos, hogy egyáltalánoskórházban mindenki így járna, szóval tessék kivárni a 37. hetet! :D:D
Időnként én is nagyon szeretnék szülni (máskor meg nagyon nem), de a hivatalos kiírások szerinti 2 db időre szülés és 2 db 10 napos túlhordás után (mégha elszámolt időpont is volt a kiírás) nem gondolom, hogy korábban jövő babára számíthatok.
Viszont eldöntöttem, hogy nem akarok "időzített bomba" lenni, az olyan rossz lehet a páromnak is. Mindent előkészítek a babának és a szüléshez, és igyekszem nem sokat panaszkodni. :):)

Kriszti!

Igen, azt szokák mondani, hogy a kisebesedés oka az, hogy nincs jól a baba szájában a mell, de amikor 3-4. gyereknél is kisebesedet, és tuti jól voltak mellen (13, 21, 21 hónapos szopi után már volt némi fogalmam arról, mi a jó), akkor rájöttem, hogy anélkül is lehet. Azért is írtam, hogy ennek hamar kell múlnia, és nagyon fontos, hogy mindig jól legyen mellen, és tisztán legyen tartva, nehogy a seb befertőződjön. Én egyébként ezért nem is ajánlom azt, hogy kenegessük, legyen tisztán és szárazan tartva. (Babanyál és anyatej esetleg mehet...)

Astrid

Kép
astrid
 
 


Szép jó reggelt!

Én is csatlakozok a holnapi CTG-sekhez ( ez kicsit hülyén néz ki leírva)
Még tessék szépen egyben maradni mindenkinek, és lehet kicsit élvezni a lehűlést. Bár én is kezdek parázni, hogy még semmit nem vettem magamnak a kórházi cucchoz, de azt hiszem hétvégén inkább pótolom ezt a mulasztást, és akkor már nyugodtabb leszek.
jövő héten jön anyukám a nővéremékkel, és rendbe tesszük a gyerekszobát. ki kell mosni minden kis takarót, pelenkát, kisruhát, és akkor már tényleg minden készen lesz a pindur érkezésére.

KépKép
Kép
s.vera
 
 


Szép jó reggelt csajoook!!!


Megjöttünk... minden nagyon szuper volt... Ákos nagyon jól viselkedett (még nyugisabb volt, mint itthon szokott) én rengeteget pihentem, mindent Robi csinált én csak feltett lábakkal ültem. 8) később majd rakok képeket meg élménybeszámolok, de most még fut a lakás és a kis házicirkálómat nemsokára hozzák haza... szóval lenne itt hadd el had ha minden így maradna...

A lényeg amiért jöttem, hogy Süti jóvoltából (ezer köszi az infóért) én is értesültem a nagy hírről és ...

IMOLÁNAK SZÍVBŐL GRATULÁLUNK A KICSI MEGSZÜLETÉSÉHEZ!!! SOK-SOK TEJCIT ÉS BOLDOGSÁGOT NEKIK!!!

Kép

Kép Kép
manósziget
 
 


Astrid,igenis értettem :lol: :lol: :lol: Tolom a magnéziumot,és holnap megyek dokihoz.Egyébként tartom magam ahhoz,hogy sztem simán pszichésen jött nálam ez az egész.Ma már jobb.

Madar, ezek szerint ma is táborozik Julcsi.Jó korán keltél.

Tegnap egy ismerősöm licitált nekem egy jó kis bundazsákra.Kemény 10 euróért a mienk.A nagyfiam szerint olyan lesz benne Junior,mint egy hernyó :lol: :lol: :lol:
http://cgi.ebay.de/Orig-Eisbaerchen-Win ... 286.c0.m14

Kép
v.andi
 
 


:lol:

Kép

Kép Kép
manósziget
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk: egyben vagyunk, jobban vagyok, eltekintve a ténytől, hogy a szüleim ma reggel hazamentek :(

Azért tegnap este rendesen beparáztam, ma megyek a DMbe, s ami hiányzik még a kórházi csomimba, azt megveszem, és az én pakkomat is összerakom, sose lehet tudni :):):)

VV leletem még mindig nem készült el, Lilla nyűgös, mennünk kell a boltba, majd jövök ;)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Szép jó reggelt!!!

Taranee,hova és hányra mész???Ha nem ért meg a dokid,akkor keress mást!!!Bár az enyémnek is állítólag 70 a díj,de én is csak 50-t szánok rá.És nagyon tudom ajánlani akár hosszabb távra is.

Rita,igen a gyerekágyas szobák most elég nagyok.4-5-6 vagy akár 8 fősek is lehetnek,ha jól emlékszem.

Manó,már alig várom a beszámolót!!!

Na ha holnap ennyien megyünk dokihoz és ctg-re akkor estére szép kis termést írunk megint,lehet majd olvasni,már nagyon kíváncsi vagyok!!!!!!

Pocival kapcsolatban ,kicsit megnyugtattatok,mert arról hogy imitt-amott rúgdos meséltek,de ilyenekről nem annyira lehetett hallani,és mivel mióta egyre nagyobb nekem így egyre jobban fájogat,már kezdtem aggódni!!!

sutimano76
 
 


Sziasztok!

Én sem voltam egy hétvégét... és csak ámulok.... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Imolák hatalmas gratula Nektek és tiéd apikának! Kívánok Nektek kiegyensúlyozott napokat... sok tejcsit... és sok boldogságot együtt!
vikiviktor
 
 


Imola :) :) :) :) Még mindig pityergek :) :) :) :) Gratulálok, tényleg gyönyörű bébi :) :) :) :) :) Remélem anya+baba egészséges! :)
Süti: Atalay Katalin a dokinénim, nagyon kedvelem.
Tpk, gyönyörű babanevek, és nagyon jó kis súlyban vannak, gratulálok :)
Floranant én is láttam szép pocakkal és nem uccsó sorban helyes apával a tévében. Az almás pités hozzászólás engem is érzékenyen érintett :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nem tudtam jönni egész hétvégén, jó dolog a légkondi, de úgy megfázott a derekam, hogy két napig csak feküdni bírtam, most már úgy-ahogy fel tudok kelni, de azért nem ragadtatom el magam. Annyira jó idő van, reggel esett, úgyhogy reggel bevágódtam a kocsiba (már amennyire ilyen nyomorék derékkal lehet), kivágtáztam az auchanbe, takarítgatok, de azért most már ledőlök, mert megint túlzásba viszem és kapok apától :) :)

Kép
lili34
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?