Új privát üzeneted érkezett!

Kép

Kép
mannababoca
 
 



Manna: de jók a képek!
Tedd fel légyszi az albumba, hogy le lehessen tölteni őket! Köszi!

Vera! Nekem is küldjél jelszót légyszi, teszek fel képeket!

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 

 
 


na csajok...
a lányom már újból alszik :D :D :D :D

szóval:

cili: apa követeli süti receptet, jövő hétre kell csinálnom kerti partira, azt mondta, hogy szerezzem meg bármi áron

kubu és még én vagyok a klepto mi.....???????????
amikor én csak érdeklődtem mi honnan van,sőt csak megkérdeztem kié ez vagy az:D
összehozhatnánk apákat

zsiráf: te apát is

manna: az én lányom birkózó karjai:)

gabi: köszi mindent, szuper volt, a halak külön haza kellett még vinni

az enyim apa, nagyon szimpatizált sok apával, nagyon jól érezte magát, minden apa jó fej, bár pár apával elmélyült az ismeretség pl:
pl erika apával együtt mártógatóztak
kubu apával össze kicsimeztek
zöldi, és zsiráf apával is diskurált
sőt megfogadja gabi apa tanácsait a halakkal kapcsolatban

képeket majd ha otthon leszünk, kábel nincs itt

és a legfontosabb:
mikor lesz a következő tali és hol?

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Gabi, Kobiapu mi is minden köszönünk!!! Nagyon aranyosak vagytok hogy helyet adtatok Nekünk!!! Puszi mindenért!!!!

Mi kb 21- re értünk haza, fiúk 22.15 körül kidöltek és 8.15-kor ébredtek. Annyira jól esett Tőlük. Most anyáéknál vagyunk, búcsú van Nyárlőrincen, viszem ki a fiúkat mutogatni majd, dicsekszem már egy kicsit. :oops: Mi sajnos csak pár képet csináltunk, de majd felrakom holnap. Puszi Mindekinek, további jó hétvégét!

verzso
 
 


vera én is kérek jelszót, este töltök fel képeket ha tudok

berni: isteni volt a dinnye

és tény és való az enyim bébi tényleg nagy, csak én már úgy megszoktam, hogy fel se tűnik

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Igen,igen,következő tali!!!!!!!!!De még úgy kéne hogy jó idő legyen! :D

KépKép
lyndee
 
 


szeles: hogy a nagy fiad milyen édes volt az össze bébivel Rékát is pesztrálta.:)

boci: sajnos a gyermekeink még nem szimpatizálnak egymással :( :(

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


vera:az utolsó képen egymás mellett ül a legkisebb és a legnagyobb
kellett volna kettőjükről külön képet csinálni:)
majd legközelebb

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Ami még kimaradt:

Erika! Tényleg szimpatizált Peti fiad Milánnal? De édes!
Amúgy én teljesen meg voltam lepve, hogy a nagy fiuk ( Zalán és Peti) milyen jól eljátszottak a babókkal! Nagyon jófejek!

Anna meg tünemény! Gyönyörű és nagyon okos kiscsaj!

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Orsi! Egyet gondoltunk! :lol:

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


enikő:Leventét nem látom a képeken,ő nem volt ott?

KépKép
lyndee
 
 


And the boys:

Kép

Kép
mannababoca
 
 


Pár kép a kezdődő barátságokról:

Kép
mannababoca
 
 


Kép

Kép
mannababoca
 
 


Kép

Kép
mannababoca
 
 


Lyndee! Levente nagyizott.

Manna! Látom te megragadtad a lényeget! :lol:

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Kép

Kép
mannababoca
 
 


Kép

Kép
mannababoca
 
 



Vera: Mekkora a képméret korlátozás azon az oldalon?

Azért töltögetem fel ilyen lassan, mert nagyon le kell butítanom a képet a képméret korlátozás miatt. Eredetileg egy kép 1 MB... (hogy a későbbi utómunkálatok jól sikeredjenek)

Előre elnézést ha valakinek a babájáról nem csináltam, vagy nem olyan képet csináltam, amilyet szeretett volna. Van még sok kép, válogatok, dolgozom rajta és rakok még fel.

Kép
mannababoca
 
 


És akkor pár közös:

Kép
Kép

Kép
mannababoca
 
 


Sziasztok!!!


Hát ezeket a képeket sosem lehet megunni :lol:
Juj nekem a kedvencem a 3srácos,imádom!!!!!!!! :lol: :lol:

Kubu:hát azért mert itt legtöbben Pestiek vagy Pest környékiek,és gondolom a talit nem az ország másik végén fogjátok szervezni,tőlünk Pest majdnem 200km,és kicsit húzós lenne eljutni autó nélkül.Mikor szóba jött a tali,akkor apával megnéztük vonattal mennyi idő alatt érnénk oda,hát dobtam egy hátast,11órakor induló vonattal ha mentünk volna délután 4-kor értünk volna,szóval ez ultra gáz,így bele kell törődnöm hogy szerintem én nem fogok senkivel talákozni :( na mindegy rossz helyen lakunk :D

solya051020
Káld
 
 
 


Enikő!

Kép

Kép
mannababoca
 
 


Orsi!

Kép

Kép
mannababoca
 
 


Rohannom kell, megyünk ebédelni, ha hazaértek még töltögetek ide és a másik oldalra.

Kép
mannababoca
 
 


Tök jók a képek!
tali nagyon jó lehetett.
A következő nálunk lesz és akkor tutira én is ott leszek!!! :lol:

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Vera: semmigond, csak már nm voltam gépközelben!! :lol: Most indítom újra!!!! :wink:

Andy: nem értem Tied apa miért nem akart eljönni!!!! Ahogy észrevettem apukák is tök jól érezték magukat. Enyim apa is hazafelé csak áradozott a babákról és azt mondta hogy jól érezte magát!!

Orsi: azért egy kicsit barátkoztak!!! :wink: Lesz az albumban róla kép!!!!

Manna: nagyon jók a képek!!!! :lol:

Sarmi: ok!! Ti nem is laktok annyira messzire!!!! :lol:

A tavaszi meg nálunk lesz. Megígértettem apával, hogy addigra készen kell legyen az udvar (igaz ezt már nyár elejére ígérte, de még sokminden visszavan) :lol: Fogjatok szavamon!!!! :lol:
Vendég
 


Kobi FELÜLT! Tök egyedül, és majd' egy percig támaszkodás nélkül is, és közben csak vigyorgott. Ahogy mi is apával :lol:

Cili: asszem, szükségem lenne egy komolyabb agyátültetésre. Esküszöm, elfelejtettem... :oops: :oops: :oops:

Sarmi: Mikor????? :D

Boci: abban is benne vagyok! :D

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Jaj, és egy szolgálati közlemény: ki hagyott itt egy felakasztható tükrös napocskát?

Annak amúgy millió köszi, mert Kobi azzal a kezében ült fel :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

De szóljon mindenképp, és visszaküldöm...

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Gabi. gratula Kobinak!! Biztos valamelyik baba megsúgta neki hogyan is kell csinálni! Márton meg este előrefelé kúszott (eddig csak hátra ment neki)!!! Minden hétvégén kellene egy ilyen tali és akkor rengeteget tanulhatnának egymástól a gyerekeink! :wink:
Vendég
 



Vera: kész vagyok!!!! :lol:
Vendég
 


boci:Márton nem hiányolta a kis barátját? :cry:

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee: naná hogy hiányolta, de én elmagyaráztam neki hogy Arni baba lakodalomban van (tudja mi az hiszen már volt)!!!! :lol: :wink: Majd a következőn találkoznak!!!! :lol:
Vendég
 


Szeles: minden elismerésem a Nagyfiadé. Hogy mennyire ügyesen bánt a babákkal!!! Márton imádta. Tettem fel egy olyan képet, ahol Márton olyan mintha puszit adna neki és ha kinagyítod még a nyála is látszik!!!! :lol: :lol:
Vendég
 


Most töltöm a képeimet (vagyis a gép, én csak kiadtam neki a parancsot :lol:). Csináltam nekik egy külön albumot a 2008december felhasználón belül.
Én azért lekicsinyítettem őket, mert alapból elég nagy felbontásúak (2560x1920) és az monitoron élvezhetetlen, mert nem fér ki...

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Boci: én is ezt mondtam ma Erikának, mert náluk meg Gergő fötör tegnap óta, mint az őrült (bocsi Erika, hogy pletykálok :oops: :lol:). Gratula Mártonodnak is :)

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Boci:mindenképp úgy csinlom,hogy ott tudjak lenni a következőn! :wink:
Ahogy nézem a babákat,olyan boldogság tölt el!Olyan szépek és formásak :D

KépKép
lyndee
 
 



Kép

Kép
gabilany79
 
 


Pont azt nézem, hogy én is át akartam öltözni valami normális ruhába, de aztán úgy felgyorsultak az események, hogy maradtam játszósban :oops: :oops: :lol:

Kép

Kép
gabilany79
 
 



gaby:nekünk is pont ugyan ilyen színű a házunk :wink:

KépKép
lyndee
 
 


mi nem gyarapodtunk tegnap óta új tudománnyal, hacsak nem tudható be a sikítozás annak :lol: Egész nap ezt csinálja.. :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


nagyon jók a képek!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

Kép
Kép
rhkrisztina
 
 


Sziasztok!

Még anyóspajtástól írok gyorsban. Szuperek a fotók! Vera légyszi küldj nekem is jelszót, mi is teszünk fel képeket.

Huninak hőemelkedése van, de zerintem csak a foga, mert egyébként kutya baja.

Na megyek, este jövök!
Laura

Kép
Kép
szeles4
 
 


Nagyon jók a képek,olyan gyönyörű minden baba.Tavasszal nálunk tali!!!
Írisznek kinnt az egyik foga csücske!
Van a képeken egy csíkos blúzos göndör középhosszú barna hajú csajszi,ha jól látom kisfia van.ő ki????

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Szerintem Enikőre gondolsz...

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Helló Csajok!

A fél 6-os kelésre Zsófi biztatta fel a társaságot! :twisted:

Mi ma apósom szőlőjében voltunk. Tegnap Apa sörözött, ma én vonultam le a pinyóba apósommal. :-D Remek volt! Délelőtt úgy berugtam, hogy alig találtam be Zsófi szájába etetéskor. :-D

Zöldi!
Ma teszteltük a háti hordozót. Zsófi nagyon élvezte, bejön a dolog!

Kép

Kép

Kép

Kép Zsófi a pinyókulccsal a kezében a hatalmas 120 éves prés előtt

Kép

Kép

Kép
Kép
lbernuska
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?