Új privát üzeneted érkezett!

Vanda,nagyon jó lehetett a nyaralás,gondolom élvezik a pancsit :D

Kiscsillag,mi is csak várunk,és izgulunk értük.
Vendég
 


Szívből remélem csak a nagy örömködés miatt nem jutott idejük sms-ezni, és nem azért mert még mindig szülnek.... :shock: :shock: :shock:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Skrisztől most jött üzi:
6:50-kor császárral megszült!3360 g, 54 cm és gyönyörű!


Gratulálunk!
Gyors felépülést, sok tejcit kívánunk!
Isten hozott Esztikém! Boldog szülinapot neked is!!!!!!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

 
 

Itt vagyok én is megint :P Lois, legyen igazad!!!!! :roll: :P

Vanda,
nagyon szépek vagytok!!!!! :D :D :D

Kiscsillag,
nincs azért csend, mi itt zajongunk egész nap 8) :lol:, annyira várjuk a jó hírt!!!! :roll: :P

tillidian
 
 


Aztaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D

Hál'Istennek!!!!! :oops: Nehéz nap volt!!! :roll:

Drága Skrisz-mami!!! Nagyon ügyes voltál, szívből gratulálunk!!! Eszter, Isten hozott végre idekint!!! :D

Babi, köszönjük az egész napos tudósítást!!! :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tillidian 2009.08.07 20:52-kor.

tillidian
 
 


Isten Hozott Eszter!!! :D :D :D
Vendég
 


Juhéééééééj!! :)

Skrisz anyuci GRATULÁLOK
, nagyon sok Boldogságot, jó Egészséget, sok-sok tejcit!!!
Eszti baba üdvözlet idekint! Szép nagy baba vagy. :)

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Na végre........ :D :D :D

Kicsi Eszter, légy üdvözölve!!!! :lol: :lol: :lol:
SkriszAnyu, SkriszApu, gratulálok!!!!

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


(Ugye, hogy nincs itt csend!!! :lol: )

tillidian
 
 


Skrisz gratulálok! Isten hozott Eszter! Legyetek nagyon-nagyon boldogok, egészségesek!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Skriszéknek sok-sok boldogságot, örömet a babában, Esztinek sok-sok egészséget, boldogságot!!!!!!!!!!

Aki jönne a talira, kérem, írjon Tillnek püt az infókért, mert én reggeltől Balcsin leszek és csak szerda este jövök.

akik jönnek:
Boni,Hanna, Katica,Kis*, Nők,Szöcske

rábeszélés alatt Angel

Lehet Wish, Till, Sannah
Vendég
 


Sziasztok!

Én ma tisztes távolságból meg is kukkantom Esztert,persze csak ha lehet...Csütörtökön azt beszéltük meg,nyugodtan,nézzünk be nst után...nagyon kiváncsi vagyok a kiscsajra :D

Baba,köszönjük a tudósítást a tegnapi napról :D
Vendég
 


Skrisz drága!
Hatalmas gratula!!!!
Üzenem neked (lécci, továbbítsátok): fogadj szót a dokiknak, próbálj minél többet mozogni, hamarabb helyrerázódsz!
vovanda
 
 


-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára seszi 2010.10.22 14:09-kor.
seszi
 
 


Húrrrrrá húrrrrá húrrrrá!!!!
Esztike már mindenki nagyon várt!!!!!! :D :D
Skrisz kismami nagyon hatalmas gratula ügyes voltál!!!!!!!
(nem semmi lehetett ez a doki lányok mi már mikor mondtuk a császárt látszik, hogy a doki nem olvas minket! :lol: )

Nyulasz ma mennek a drukkok nektek is! :wink:
Nem a dokim csak azért nem nézett meg mert az SZTK-ba voltunk és nekem elég volt, hogy csak kézzel megvizsgált majd a magánrendelőba lesz UH-is.
Itt sajna át kellet volna csattogni az UH-hoz háááááát borzasztó a Sz.Imréhez tartozó SZTK rész! :roll: :oops:
Rádásul most csinálgatják és hatalmas a hangzavar! :roll:

Vanda micsoda nyaralás!!!
Volt itt minden fürcsi, pancsi ahogy látom! :D

Kép

Kép
raniko
 
 


Na azt meg nem is írtam, hogy az én nődokim meg február 17-re írta a születés várható időpontját! :roll:
Hogy ez neki hogy jött ki?! :roll:
Mindeggy ha kislány úgy is bent marad még pár napig és még lehet 20-a is ahogy anyosomé! :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


Skrisz sok szeretettel gratulálunk Eszter babához!
Vendég
 


Sziasztok!

Este már nem bírtam megvárni a híreket Kriszékről,annyira fáradt voltam.

Krisz!
Isten hozta Esztert,hatalmas gratula az egész családnak!Legyetek nagyon boldogok!
Ja,és amit Vanda üzent...igaz,igaz,mozogni és hamarabb gyógyulsz!
Nekem csaszi után azt mondták,hogy óránként sétálgassk 1 kicsit.Az első napok nehezek voltak,de amikor már leszálltam az ágyról és "bejáratódtam" egész türhetően tudtam közlekedni.

Nyulasz!
Drukk mára!

Vanda!
Jók a nyaralós képek,biztos szuperül kikapcsolódtatok!

Mi tegnap egész délután a Kopaszi gáton voltunk.Aki nem ismeri,nagyon ajánlom!A Lágymányosi híd lábánál van.Nagyon szépen megcsinált a park.Kultúrált,szép az egész park,biztonsági őrökkel felügyelt parkoló,játszótér,étterem,wc.
Miután a gyerekek kiörjöngték magukat,akkorra a mi anyukák is megéheztünk,megszomjaztunk,beültünk a kajáldába,ettünk,ittunk....van több etetőszékük és játékokat is adnak,így a gyerekek is elvoltak.

Mindenkinek szép hétvégét kívánok!

Ági

pálgi
 
 


Sziasztok!

Voltam benn Skrisznél,és láttam egy tüneményes virágszál kisasszonyt :D És a büszke nagyszülőket,akik ott sertepertéltek a pici körül...nem akartam sokáig zavarni,csak tisztes távolságból megcsodáltam Esztert :D Skrisz még eléggé fáj,de azt mondta a tegnapi nap nem volt azért annyira gáz,mert kapott epidurális érzéstelenítést.
Kedden mehetnek haza.

Nekünk az nst rendben volt,mocorogtak is rendesen,aztán abban maradtunk,hogy hétfőn fél7-kor becuccolok a kórházba.Benn a vérnyomásom 130/80 volt,hol van már a 90-100/60-as érték,ami végig volt a terhesség alatt :roll: Mire hazaértünk bokám nagyon bedagadt,és az itthoni felkaros gépen 148/87-et mértünk,remélem nincs gond,csak a meleg.

Ági,én voltam már a kopaszi gáton,tényleg csodás hely :D

Boni,KisOroszlánotoknak nagyon boldog szülinapot kívánok!!! :D
Vendég
 


Bekukk! :P

Vanda, Pálgi,
valsz. hétfőn megyek be én is Skriszhez (még nem akarom zavarni), átadom az üziket a császárral kapcsolatban! :P

Pálgi,
privit köszi! :P

Nyuszika,
hétfőn este fél7re mégy be? Akkor már maradsz is? :roll:

(nálunk minden ok! Jövő héten szinte minden nap vizsgálatokra megyek: hétfő: védőnő, kedd: labor, szerda: UH, péntek: doki, és valszeg a szülésznővel is találkozom :P
kissé álmatlan vok: hanjal 4-től 10-ig tudok aludni, de érdekes mód, nem érzek fáradtságot :roll: - Lencsi szétrúgja a ház falát :lol: )

tillidian
 
 


Till,igen hétfő reggel fél7-kor cuccossal megyek be...azért ma még mérek vérnyomit itthon,mert ha esetleg marad ez,akkor inkább betelefonálok...csörgess meg,ha bent jársz :D
Vendég
 


Tegnap én sem tudtam megvárni a híreket, gyakorlatilag majdnem két napja csak alszom, mint egy mormota. :-)
Szívből gratulálok Skrisznek Esztike érkezéséhez! Alig várjuk a fotókat! De szuper, hogy túlvan az egészen és babázhat végre!:))))

Nyulasz, neked is mennek a drukkok hétfőre, gyors könnyű szülést kívánok!
Vendég
 


Nyulaszkám,
de jó, akkor Téged is láthatlak!!! :D (még egyben! :wink: )
Azt hittem, Skrisszel külön szobát béreltetek! :lol:

Tényleg, Skrisz melyikben van? és mikor van hivatalosan látogatás? (annyit tudok, hogy délelőtt is, délután is). Én hétfőn reggel 8-ra védőnő, aztán lehet, délelőtt járok Felétek, ha Skrisznek is megfelel :P

Twist,
aludj csak, az sosem árt! :wink: Bár én is tudnék :roll:

tillidian
 
 


ez nem lett rövid menet! :wink:
KriszAnya&Apa
:) Gratulálok Eszter baba érkezéséhez! :) :) sok boldogságot az újdonsült kis családnak! :)
szal végül császár lett...
tényleg mozogni :wink:

Nyulasz,
hát te itt? :shock: hisz szombat van! :wink:
ezek szerint hétfő lesz a nagy nap! 8)
angel37
 
 


Krisz Család!

Gratulálunk szeretettel, sok boldogságot,minden szépet,jót kívánunk!


V&P&M

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Till!
Akkor lécci mondd meg neki azt is, hogy sokszor öleljük és gratulálunk!
vovanda
 
 


Vovanda,
természetesen!!! :D

tillidian
 
 


Megszülettek Nyulasz ikrei!
Noémi 2170 gramm, Balázs 2370 gramm körül...

Nem tudom mikor pontosan, 19.10-kor jött az sms!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Skrisz, Nyulasz!!!!!! Óriási gratula nektek!!!!! Sok Boldogságot!

Kép

Kép
leo50
 
 


Éreztem, hogy be kell nézni, de egy picit betegek vagyunk, így csak most tudtam visszaolvasni.

Eszter babának, Anyukának nagyon jó egészséget, a családnak sok-sok örömet kívánunk a picihez: Kirácska, Kisnorbi, Andianyu, Norbiapu

Nyulasznak és családjának kívánunk szintén rengeteg örömet a babákhoz, hajrá ikresek tábora!

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Atyaég!!!!! :shock: Ez meg hogyan történt??????? Hiszen 13.43-kor még írt ide! :shock: :roll:

Drága Nyulasz :D
Isten hozta a gyönyörű Nyúlbogyókat idekint!!!! :D :D :D
Szívből kívánunk Nektek sok boldogságot!!!! :D
(megleptél ám minket nagyon!!!! :roll: :D )

Xandra, köszönjük a jó hírt!!! :D

tillidian
 
 


Drága Nyulasz!
Szívből gratulálok a Kisnyuszik váratlan kibújásához :D !!

Na akkor lehet benn a kórházban bandázni Skrisszel :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Nyulasz: gratulálok a babákhoz! Jó egészséget és sok boldogságot nektek!

Ezt a nagy meglepetést! De kíváncsi vagyok a történésekre!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Azta jó reggelt!

Tegnap micsoda nap volt!
Nyulasz tényleg ez, hogy történt ennyire gyorsan?! :roll:
Én is azon csodálkoztam mint Tilli, hogy még írtál kora délután!!
Nem semmi!!!
Hatalmas gratula a Nyúlbogyókhoz és jó egészséget kívánok nektek!!!!!! :D :D
Na akkor csak egy nagy van Nyúlbogyók és Esztike között ezt jól kiszámoltátok lányok! :wink:

Tilli drága ha jól emlékszem csak tán nem te vagy a következő???? :roll: :oops: :lol:

Képzeljétek két napja kopp kopp az erős hányinger mérséklődött és valamicskét tudok enni is (na semmi fűszerest és husi). :D

Mindenkinek szép napot kívánok!

Kép

Kép
raniko
 
 


Most nézem Timi, hogy az egyik Nyúlbogyó Hanga lesz!!
Én úúúúúgy szeretem ezt a nevet de a férjem nincs oda érte, így nálunk csak második név lesz sajna, na persze csak ha kislány! :lol: :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani: igen, ez a név már 1-2 éve megvan, csak baba kellett hozzá! :wink: Az Alexa meg párom választása, én csak picit szóltam bele, ergó kapott egy listát, hogy erről választhat! :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


áááá, erre most nem számítottam! :wink:

Nyulasz :D
hatalmas gratuláció kicsi Noémi és Balázs Nyúlbogyó érkezéséhez! :D :D puszi nekik a kinti világban! :lol: sok boldogságot!
hú, kíváncsi vagyok hogy történt, ez gyors volt!

hogy miért nem most van időpontunk a Péterfbe?? :roll: :wink:

na, Tilli, most már lassan te sorod van! 8)

Vanda,
tegnap akartam írni, hogy nagyon aranoysak a képek! :D :D


Makikám ma produkálta az első szociális mosolyt :D
na kinek? hát nem nekem :wink: naná, hogy apának! 8)

tegnap 17 órát fenn volt tul.képp egytrappban :roll: részletekben kb két és fél óra szunya volt :shock: remélem, ma behozza :oops:
angel37
 
 


Angel!
Dani először Micimackóra, másodszor a bébiszitterre mosolygott. És csak utána rám... :lol:

Nem alvás: nálunk is volt ilyen időszak, túl lesztek rajta!!!
vovanda
 
 


Húha, milyen klassz hírre jövök! :))) GRATULA NYULASZ GYÖNYÖRŰ IKREIHEZ!!!:))))))))))))))
Hogy történt tényleg? Hétfőn ment volna be a kórházba, szombaton délben még írt ide. De izgi!
Hihetlenül szép volt ez a hét!:))
Vendég
 


Bekukk :P

Holnap 10-re megyek Skrisz, Nyulasz és Babák-nézőbe :P

Raniko, Angel
jajj neeee, én még nem akarok! :lol: (még van 2 hónapom, de ugye ki tudja? :roll: ) lassan fogyunk, jöhetne az "utánpótlás" a páros topikból...Keny jön, reméljük, a Többiek is követik!!!
(tényleg, ki is írt ide a régiek közül, hogy ikreket vár, aztán meg eltűnt???)

Angel
első mosoly :D - ma biztos többet alszik majd!!!

Raniko,
örülök, hogy jobban vagy!!!

Timi,
gyönyörűek a nevek! :D

tillidian
 
 


Till: köszi! Te még tényleg ráérsz a szüléssel! Bár nekem a napokban nagyon villog a tábla, hogy induljak el vásárolni, pedig nekem még 4 hónap van hátra, ha a gyerekek is úgy gondolják. Innen nézve hamar itt lesz.
Jó látogatást holnapra! Hozzál nekünk hírt a lányokról-babákról!

Ma párommal lestük, hogy hogy hullámzik a hasam. Hihetetlen, hogy már ennyire látni! :shock: :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Vanda,
OK, akkor nem szóltam :lol:
Maki sokat vigyorgott már eddig is, csak az még reflexes, sokszor a rácsvédőnek címezte.
ma azóta nagyszülőkre is mosolygott :)
nekem a cicimre gúvasztja a szemét :? :D

Tilli,
mondom lassan! :lol:
jujj, én aztán nem kívánok koraszülést senkinek :roll: amúgy én 31.-re születtem :wink:
van előtted vki? :oops:

utánpótlás mindig szokott jönni! :)

igeeen, ma sokat alszik :D reméelm éjszaka is kitart :wink:
a csoki tényleg feldobja őket? mert tegnap betoltam egy duplacsokis magnumot...

Timi,
de jó! :)
nekem sose hullmámzott a hasam :?
angel37
 
 


Timi! Szerintem ikreseknél jó felkészülni és időben bevásárolni, bár én nem tudom, hogy van ez a nem ikreseknél :roll: :roll: :roll:

Vandus! Akartam írni, bár úgyis szoktunk beszélni, hogy a képek szuperjók, mi még az idén bátortalanok voltunk és nem nyaralunk. Majd jövőre...

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Na, azt hiszem kezdődik a nemalvás. Már vagy két órája csak forgolódtam, fel kellett kelnem, mert sehogy sem volt jó. :(

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok,
Micsoda hírekre jövök!:)

Skrisz gratulálok nektek és Eszternek minden jót kívánok az életben.

Nyulasz,
Erre aztán nem számítottam, de már napok óta írogatod, hogy Krisszel együtt akarsz bent lenni!:)
Nagyon sok boldogságot kívánok nektek és gratulálok az egész Nyulasz családnak.:)
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Timi sajnálom a nem alvást, pedig most jó mert nincs olyan meleg.

Én reggel megjártam a Cukorterhelést, szó szerint.
Elmentünk vettek le vért, megittam azt a borzalmat na rögtön vissza akart jönni, de aranyos volt az ápolónő ventillátort kapcsolt rám és jobb lett.
Aztán kiültem a váróba és fél óra múlva jött megint a rosszulét. :(
Épp elértem a WC-t és hát szerintem az utcsó cseppig minden kijött. :(
Hát a gyerek nem édesszájú.
Mehetek megint valamikor szeptember elején. :(

Kép

Kép
raniko
 
 


Jó reggelt :P

Beszéltem Nyulasszal:
Dagadt a lába és felszökött a vérnyomása, azért császározták meg még szombaton, 18 órára már ikres anyuka volt :lol:
Gyerekek csak melegedtek egyet az inkubátorban, amúgy jól vannak és csodaszépek :lol: 2 óránként viszik őket szopizni.
Anyuci nagyon szenved a császársebtől :( és a hangja is elég fáradt, node ez érthető is...

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Sziasztok! :D

Most jövök a Péterfyből :P Voltam Skrisznél és Nyulasznál :D
Külön szobában vannak, de látogatják egymást :wink:

Eszter, Noémi és Balázs gyönyörű!!!! :D Annyira megható volt látni őket!!!
Skrisznél Nagymama, Nyulasznál egy büszke, boldog Apuka volt, mindenki fülig érő szájjal :wink:
Mindkét friss Anyuka jól van, fájogatnak, de a hanglat tökéletes!

Köszönik a jókívánságokat (mindet átadtam :wink: ) és puszilnak Titeket! :D

Egy másik barátnőmmel is összefutottam, ő 18 hetes UH-ra várt (Kaális, KP-s, de spontán összejött nekik a szeptemberi lombik előtt, és kisfiút vár :D )

Vackorom nyaralni indult 1 hétre, ez az első táborozása...úgy aggódom :oops: para-mami vagyok :P , de igyekeztem előtte nem mutatni :wink:

tillidian
 
 


Skrisz mami!!!!
Sok szeretettel gratulálunk Eszterkéhez!!!

Nyulaszka!
Gondoltam benézek, Skrisz mami hátha már kézben tartja Eszterkéjét és lám nálatok is megszülettek a kis manócskák!
Nagyon sok boldogságot, örömteljes babázást kívánok neked is!!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Katerina,
de jóóó, Te is itt vagy! :D
privit küldök este! :P

Megyek ledőlök :P

tillidian
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: