Új privát üzeneted érkezett!

Mabe, Nagyon drukkolok!! Nagyon vártad a 35. hetet, kívánságod teljesült!!!

Kép
kata05
 
 


Most jött!

"10:15-kor megszületett Imola 2860g és 48cm. Anya és lánya jól van!"
Vendég
 


Mabe +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Remélem csak vaklárma volt, s picibaba még pocaklakó, s marad is még két hétig!

Andi, igen, 36ig kell szedni, de nekem még van addig 2 hetem :D most léptem a 35. hétbe, nem szülhetek még két hétig két okból is:
1: 37. hét előtt még koraszülött
2. muszáj megvárnia Anyut, hogy jöjjön Miskolcra, mert akkor Atit nem tudom kire hagyni és a kórházba nem jöhet ugye...
Szóval fejen állva is, akár összevarrva is, de még két hétig én egyben maradok és punk meg tum :D

Ettől függetlenül jövő héten összerakom a kórházi motyót, na meg megveszem a belevalókat...

Süti, Anna, Bibi, ha nem bánjátok, akkor nektek menne majd az sms ha Luca beindul, okés?


Mert hogy ugye... soha nem lehessen tudni ;)

vicger
 
 

 
 

Naaaaaaaaaaaaaagyon sok boldogságot, gratulálok Imoláéknak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:D :D :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára floranan 2009.08.08 10:53-kor.

floranan
 
 


Mabe: Nagyon gratulálok Imolához! Sok boldogságot, egészsége Kép t és tejcit kívánunk!

Kép

Kép
hgrita
 
 


Imolák: Sok boldogságot, egészséget és rengeteg tejcsit kívánok!!!

És várunk sok szeretettel vissza (feltéve ha kicsi Imolától lesz kicsi időd)!!!

Kép

Kép

IKREIM
csunyeszka
 
 


Jó reggelt!

Azt azért nem gondoltam, hogy ilyen hírekre jövök ma :roll:

Imoláknak nagyon jó egészséget kívánok, remélem baba és mama is jól vannak :wink:

Ágota, köszönjük a híreket.

Kriszti, üdv újra otthon.
Vendég
 


Mabe, itt is gratulálok!! Sok tejcsit!!!!!! És meg lett ki folytatja a sort Zsófiék után!

Kép
kata05
 
 


Sziasztok csajok!

Nekem is az jutott eszembe, Kata, hogy egyik tipp sem jött be...
Én sem gondoltam, hogy Mabe lesz a következő.
Mabe gratulálok és jó egészséget!
Lányok: Vigyázzatok magatokra és pihenjetek.
bex13
 
 


Mabe: Gratulálok és sok boldogságot !! :D

Kép
lipót beatrix
 
 


Mabe hatalmas gratula és ölelés és sok sok sok virtuális puszi Nektek!!!!!!!!! Legyetek mindig nagyon boldogok és egészségesek és vidámak és mosolygósak!!!!!!!!!!! :) :) :) :) :) :)


Várunk vissza nagyon!!!!!!!!!!
Hüpp-hüpp, ezt most megkönnyeztem nem kicsit :cry: :D

vicger
 
 


Az előbb.. előbb, persze, vagy fél óráig írtam egy hsz-t, mindenkinek reagálva, de jövés menés közben és kiléptetett ez a dögség, és most elszállt az egész, de ott egye a fene, hisz micsoda hír fogadott! :)

Ági, nagyon köszönjük a tájékoztatást, azért ha még majd megtudsz valamit akkor azt szívesen fogadjuk! Sőt, ha nem lenne nagy kérés, esetleg Imolától kérünk engedélyt megismerni a telefonszámát, hogy tudjunk nekik gratulálni. Ha engedi, akkor légyszi priviben írd meg valamelyikünknek. Előre is köszi!

vicger
 
 


Zsófiékról tud valaki valamit? Ugye minden okés velük???

vicger
 
 


Kaptam MMS-t Imolától....

Kép
Kép


Annyira szépek :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Gyönyörűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűű!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

vicger
 
 


Kép Kép Kép Istenem de szépek vagytok.Szeretettel gratulálok nektek Imola.

Kép
v.andi
 
 


Imolán meg sem látszik, hogy szült :) Így elnézve gyors és könnyű szülésre tippelek :) Csak úgy sugárzik a büszke Anyuka :) :)

vicger
 
 


[quote="vicger"]I írta:vicgermolán meg sem látszik, hogy szült :) Így elnézve gyors és könnyű szülésre tippelek :) Csak úgy sugárzik a büszke Anyuka :) :)


No igen,szeretnék én is így kinézni szülés után.Hihetetlenül jól néz ki.

Kép
v.andi
 
 


Nagyon szépek Imoláék :)
Vendég
 


Hát, én is szeretnék majd ilyen kisimult lenni. :wink:

Tényleg csodaszépek a csajok! :lol:

Kép

Kép
hgrita
 
 


Mabe: Nagy-nagy gratula! Tündéri a kis Imola, te meg úgy nézel ki mintha nem is szültél volna! SOK BOLDOGSÁGOT!!!!!

Kép

Kata: Köszi, most egy kicsit megnyugtattál, azt hittem túl nagy a BPD. Doktornéni jövő héttől dolgozik, a héten még szabin volt, én is megyek majd hozzá vmikor receptekért.

Flora: Megnéztünk titeket a lányommal, nagyon helyesek voltatok!

taranee[/url][
Kép
Kép
taranee
 
 


:D

Én szülés után mindig tiszta pötty vagyok, pontbevérzek :roll:

Kicsit azért most bepánikoltam, hogy eljött az az idő, mikor bármikor bármi történhet... s még semmi nincs kimosva Lucának, semmi kórházas cucc nincs még, meg sem vettük :oops:
Úgyhogy most kimosom először a szivacsot, majd a pelusokat, lepedőket, huzatokat, aztán a babaruhákat, majd szépen kivasalgatom őket. A héten pedig beszerzem a kórházas holmit.

Bakker, ilyet még nem pipáltam, két pofára zabálom a vasat, s nem hogy székrekedést nem okoz, de frankón megy a hasam.... :shock:

Andi, megnéztem Hajni képeit, valami csodálatosan gyönyörűűűűű vagy !!!!!!!!!! /én is úgy szeretnék ilyen képeket :oops: /

Petra, csudaszép otthont alkottatok!!!!

Lili, jó téged is látni :)

Astrid, mikor szerzed vissza a csemetéket? Nem unalmas a csend? ;)

Babcika, tessék szépen gyakrabban jelentkezni! Most már aki hiányzik x napot az frászt hozza a többiekre, hogy titokban megszült :)

Anna, mit mondott a doki? Mehet az otthonszülés? Ez úton is szeretném megköszönni az a mérhetetlen szeretetet amivel fogadtatok bennünket :) :) Meg természetesen azt is, amivel útra engedtetek :) :oops: Csodaszép család vagytok!

Bex, meddig nyaraltok? Nem ám balatoni lesz a babó ;) Anyud tök jó fej! :)

Bibi, cukor kontrollal mizujs? Jó lett az eredmény?

Igyekeztem összeszedni magam s felszínre hozni az elszállt hsz-t agyilag, nem biztos hogy összejött, utólag is bocsi :oops:

Erika, Csunyeszka hogy vagytok?

Süti termékeny és aktív egy nap volt :)

vicger
 
 


Kriszti,most hogy Imola megszületett,én is kicsit "bepánikoltam".Nekem nem hogy ruha nincs kimosva,semmi nincs megvéve:oops: Mondjuk nekem picit több időm van elvileg,de most már nincs mese,nekem is össze kell szedni Junior motyóját.Köszi a kép dicséretet :oops: :oops: :oops:

Kép
v.andi
 
 


Lányok, nekem egész nap keményedik a hasam. Remélem a front, mert én augusztus 24 és 31 között tervezek szülni. :wink:

Csak azért furcsa, mert volt már olyan néhány nap, hogy jobban éreztem (szúrt, feszült, keményebb is volt), de nem ilyen gyakorian. Nem fájdalmas, csak igencsak feltűnő. :roll: Ugye ez csak jósolgatás augusztus végére?

Még a héten sok elintéznivalóm is van, így nem érek rá. Apeh, munkaügy, fodrász, pedikűr... :roll: Ajaj, micsoda elfoglalt ember vagyok. :wink:

Vicger: Én is kipöttyöződtem Andris után. Ami nem csoda, hisz a bőröm állapota egy rémálom. :cry: Kombinált, apró hajszálereim vannak és hófehér. Jó kis kombináció!

Süti: Hogy-hogy már mész NSTre? A kórházba vagy magánba? Bár egyidősek vagyunk, de nekem csak a héten kell bejelentkeznem az utánakövetkező hétre, amikor betöltöttem a 36.hetet.

Kép

Kép
hgrita
 
 


Bizony nincs mese, idő van.... :)

Azért ez olyan jó is, és izgalmas is, és félelmetes is, és és és és... :) :) :)

Közben írtam Mabe-nak smst, jól vannak, együtt vannak, Apa is velük van :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Tökéletes a boldogság!!! Olyan jó, hogy együtt lehetnek!

Nálunk itt Miskolcon szerintem tutira inkubátorban lenne Luca, ha most megszületne... mert hogy alapjáraton is beteszik a 2órás/vagy több órás megfigyelésre.... De most majd tutira kiverem a dilit, hogy a 2 órás megfigyelés után azonnal adják vissza a gyerekemet. Atit majdnem 4 óra múlva kaptam meg...

Én már várom hogy szept 18 legyen... meg az első időszakot, mikor nem számít az ég világon semmi, de semmi.....

vicger
 
 


Ezért volt tanulságos nekünk Andris esete. Mire betöltöttem a 34.hetet (napra pontosan), mindent összekészítettünk. Így el is űztem a rossz szellemeket arra a napra. :wink: Így gyerekszoba kitakarítva, kiságy felállítva, minden kimosva-kivasalva-bepakolva a komódba, cuccaim összekészítve. Már csak a többi szoba nagytakarítása van hátra, pl ablak- és függönymosás, konyha és fürdő kifényesítése. És a babakocsi rendbetétele, de azzal ráérünk.

Kép

Kép
hgrita
 
 


Rita, szerintem csak jósló lesz, nekem is napi 2-4 van. S ha így be vagy még táblázva, tutira szót fogad Máté :)
Nstre nekem aug.13-án kell mennem, az megkezdett 36. hét pont.

vicger
 
 


Részben azért sem szeretnék a 36.hét előtt szülni, mert akkor esetleg tényleg inkubátorba kerülne az Uzsokiban is. A 35.hetet meg azért várom, mert utána már gond nélkül bemehetünk, nem hajtanak el, hogy nem vállalnak (mint Andrissal tették). Egyszóval a következő vasárnapokat már nagyon várom, hisz mindegyik egy-egy kicsi fordulópont. :)

Kép

Kép
hgrita
 
 


Én is várom már az NST-t, akkor legalább kiderülne miket érzek. Eléggé tudatlannak érzem magam, pedig össze-vissza olvastam már arról, hogy mi sima összehúzódás, mi jósló, mi jelenthet esetleg szülést, de mindent magamra veszek. Főleg azután, hogy Andrisnál csak az 5 perceseket éreztem, előtte semmit. És akkor 5 perc sétára laktunk a kórháztól, most meg min 20 perc kocsival.

De Gábor nem is érne rá elvinni a héten, így még várnom kell a 17-ei hétig. Addig megveszek a várakozástól. :oops:

Kép

Kép
hgrita
 
 


Sziasztok!

Imoláknak sok-sok-sok gratuláció!!!!!!!!!! Gyönyörű baba! Kicsit irigykedem.... :oops: :lol: Remélem, hamarosan viszontlátjuk itt. Valakinek nincs meg véletlenül a tszáma? Írnék neki sms-t.

Astrid: Biztonságiőr :evil: :evil: Én melóztam őrként, valóban sokat számít a hozzállás. Én még azt sem kezeltem soha tolvajként, aki tényleg az volt, probáltam elkerülni a balhét-sértődést, igyekeztem úgy megoldani, mintha "véletlen"ről lenne szó. Sőt, volt, hogy én éreztem magam szarul, ha fel kellett szólítanom valakit, hogy mondjuk ne a táskájába pakoljon, hanem a kosárba.

Rita: Hogy-hogy elhajtottak? Ezt megtehetik? De miért? :evil: :shock:

Most nézem, Imola 3 nappal mögöttem volt :shock: :shock: Azt hiszem, jobb, ha én is belehúzok, és összeszedem a kórházi motyót. Keddig bírjuk ki, mert leghamarabb akkor tudok elmenni megvenni, ami kell.

KépKép
Kép
scooper
 
 


Imola, nagyon szépek vagytok!! Örülök hogy együtt lehettek!! És az a rózsaszín masni tündéri!!

Rita, én is jövő kedden már megyek nst-re. Nézd az időt milyen sűrűn keményedsz. Magnéziumra sem múlik? Nincs front állítólag most (bár én olyan fejfájásra ébredtem).

Kép
kata05
 
 


Imoláknak sok-sok-sok gratuláció!!!!!!!!!! Gyönyörű baba!

Mennyi időre szült?

Sajna csak futólag olvastam vissza, de valószínű ez már így is marad, mert nem ajánlják, hogy sokat üljek a gép elött.

Voltunk uh-án:

2340 g és 2450g a két kis Lurkó, átlagos víz, már meszesedő méhlepény. Mindkét baba fejvégű. Azt mondta a doki, ha a két baba 4,5 kg felett van az jó, ha 5 kg felett, az már nagyon jó ikreknél.
Tehát még egy picit hízlalom őket.

Remélem mindenki jól van, de szép lassan elindul itt a forumon is a babaeső...

t-pk
 
 


T-pk,hihetetlen,hogy ilyen nagyok már a Lurkók.Szuper ügyesek vagytok. Kép Hizlald őket még egy picit,de most már biztos nem lehet semmi gond

Scooper,bizony,bizony.Várjatok még,de csomagold össze a motyód Te is :) Ha a telszámát megadta,akkor az fenn van a picasán a táblázatunkban,tudod :wink:

NST:létezik,hogy az őskorban nem volt? :shock: Azt tudom,hogy akkor ctg-nek hívták,de nem kellett mennem,talán csak egyszer.Én is kíváncsian várom,mert semmi emlékem ezzel kapcsolatban.

Kép
v.andi
 
 


[quote="v.andi"]T írta:v.andi-pk,hihetetlen,hogy ilyen nagyok már a Lurkók.Szuper ügyesek vagytok. Kép Hizlald őket még egy picit,de most már biztos nem lehet semmi gond

Scooper,bizony,bizony.Várjatok még,de csomagold össze a motyód Te is :) Ha a telszámát megadta,akkor az fenn van a picasán a táblázatunkban,tudod :wink:

NST:létezik,hogy az őskorban nem volt? :shock: Azt tudom,hogy akkor ctg-nek hívták,de nem kellett mennem,talán csak egyszer.Én is kíváncsian várom,mert semmi emlékem ezzel kapcsolatban.


Én úgy tudom, nincs fennt a táblázatban a telefonszáma, ezért kérdeztem :)

KépKép
Kép
scooper
 
 


GRATULÁLOK IMOLA!!!!!!!!! HÁT JÓL BEELŐZTÉL MINDENKIT!!!Sok-sok boldogságot,egészséget és tejcsit kívánok!!!(halkan megjegyzem,kicsit irigy vagyok,hogy túl vagy a nehezén és mostmár csak a szép és jó dolgok lesznek)
Azt lehet tudni,hogy természetes vagy csaszis szülés volt????
Hívtam Brumit és lesokkoltam őt is a hírrel(természtesen amint tud jön és gratulál,),én is alig térek magamhoz!!!!!!!

Astrid,igen keresztbe,valahogy így: Kép
Szülésznőm nincs csak a dokim(már ha nem 6-9ig szülök valamikor).

Vicger,köszi a megtiszteltetést,és nagyon fogom várni az sms-t úgy 5-6 hét múlva!!!!!Bár lehet akkor én is a szülőszobán leszek!!!

T-pk,nagyon jó súlyúak!!!csak hízlald is őket még!!!

Hát Rita fogalmam sincs,hogy miért kell már a jövőhéten mennem,hisz se jóslóm se keményedésem nincs,de valszeg azért mert ha már bemegyek kenetvételre,akkor megcsinálják ezt is,és az sztk-ba megyek,mert ott kisebbek a csúszások a dokim szerint.

sutimano76
 
 


Scooper,bocsi,nem tudtam,én nem néztem utána.
Kriszti váltott vele sms-t :wink:

Kép
v.andi
 
 


Sziasztok!

Már nagyon régóta olvaslak Titeket, és ha nem gond, csatlakoznék Hozzátok. A második babámat várom, szeptrmber 5-re vagyok kiírva.

Imola! Így ismeretlenül is nagy nagy gratula kislányod születéséhez! Jó egészséget és sok-sok tejcsit Nektek!
cicke
 
 


Mabe kitörölte egyszer a számát,amikor valakinek 2-3 hsz után megadtuk a belépési kódot.Vicgernek megvan,de sztem ne zavarjuk őket.Már bocs de sztem nem jó ötlet 34-en ráüzenni.Gondolom Vicger gratulált a nevünkben is!!!!

Na és most kicsit rólam.Voltam ezen a szülőpoziciós órán,amit egy szülésznő tartott,csak ajánlani tudom mindekinek!!!!!!!!!!!!!!!Nagyon jó és hasznos infokat kaptunk,gyakorlatokat végeztünk,és a papák is kaptak egy kis útravalót!!!!!Az én férjem meglepően fegyelmezetten végig csinálta,és mostmár egyre jobban APA.A múltkor azt mondta,mutatva a kisujja első percére,"ekkora lesz a lányom pici ujja de apát aköré fogja feltekerni",hát azt hittem megzabálom,annyira édes volt,ahhoz képest hogy a fogantatás környékén még el se tudta képzelni az apaságot,csak ha majd a kezébe lesz a pici!!

Asszem Mabe szülése miatt,most kicsi pánikrohamom van(nem súlyos).

sutimano76
 
 


Imolának és természetesen a friss apukának is gratulálok, gyönyörű szép a kis Imola is!! Sok boldogságot és jó egészséget kívánok Nektek!! Sok tejet, és további szép napokat a babával!

Azért most ledöbbentem, hiszen csak két nappal volt előttem kiírva Imola... És én még nem készültem fel két nap múlva szűlni, ha esetleg bekövetkezne!! Most szugerálom ezerrel Tomikát, maradjon még bent 1 hónapig!! :)
Már nekem is vannak jósló fájások, azt mondja legalábbis a védőnő, hogy ez az és ez ilyenkor már természetes. Olyan menzi fájások.

Asszem Andi Te írtad, hogy 36. héttől nem szabad szedni a Magne B6-ot... A dokim is pont ezt mondta, hogy még 1 hétig (vasárnapig kb.) szedhetem, utána már nem! De hogy miért? Azért, hogy ne fogja vissza a fájásokat?? Pár napja nem tudtam szedni, mert elfogyott, és elfelejtettem beugrani a gyógyszertárba, lehet, h. emiatt voltak a menziszerű fájdalmak is?? Na mindegy, ma már vettem be reggel.

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Süti: Akkor nem zavarom :lol:
Néztem a táblázatot, nekem egy csomó adat hiányzik. Hogy tudnám pótolni ezeket? :shock:

KépKép
Kép
scooper
 
 


Peppino,igen,nekem is rutinosabb kismamák és a dokim is mondta,mert a 36. hét után már nem kell csillapítani a keményedéseket,sőt.Ha a málnalevél teát iszod,akkor pláne.

Süti,jó olvasni,hogy APÁcska Apává válik :) .Miért van pánikrohamod???

Cicke,üdv itt.Pont időben jöttél te is :lol:

Kép
v.andi
 
 


Scooper,bemész a táblázatba,beírod,ami hiányzik,és elmented :wink:

Kép
v.andi
 
 


Peppino,a mensi szerű fájdalmak teljesen normálisak ebben az időszakban.Pár nap múlva Te is betöltöd a 36. hetet,nem lesz semmi gond,ha most nem tudtad szedni sztem.

Kép
v.andi
 
 


[quote="v.andi"]S írta:v.andicooper,bemész a táblázatba,beírod,ami hiányzik,és elmented :wink:


:shock: :shock: :oops: :lol:
Gondoltam rá, csak nem akartam szó nélkül belepofátlankodni :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
Kép
scooper
 
 


Sziasztok lányok!

IMOLA: gratulálunk a babához, reméljük könnyű szülésed volt, csodaszép kicsiImola.

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Cicke üdv köztünk!!ha van kedved írj kicsit magatokról!!!

Andi hogy hogy csak 1szer mész NST=CTG -re???????Azt a 36 héttől hetente,a 40 héttől meg 2 naponta csinálják,asszem.
Lehet Rita hogy én 35+1 naposan már a megkezdett 36 hét miatt kell hogy menjek??!!
Ja ,nem olyan pánikroham,amit már betegségként kezelnek,csak most már egy babszem sem fér a hátsómba,eddig is félsz volt bennem,de lassan ahogy kezdünk szülni egyre izgatottabb leszek.Tudod ez olyan,hogy V betűs vezetéknévvel a fogdokinál és az érettségin is irigykedve figyeltem az előttem lévőket,és sóhajtoztam hogy nekik már milyen jó mert túl vannak az egészen,na pont így érzek most is.

sutimano76
 
 


Háááát, nem is tudom, mit mondjak: mikor Süti hívott az előbb a hírrel, majdnem rosszul lettem, le kellett feküdnöm ...

Személy szerint felelősnek érzem magam Imola korai szülése miatt ... nem gondolom magam egy összeférhetetlen nőszemélynek, de itt az idő önvizsgálatot tartani :oops: :cry:

Talán az lesz a legjobb mindenkinek, ha megkímélem a topicot a társaságomtól, és nem rontom itt tovább a levegőt ...

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="bibiesbrumi"]H írta:bibiesbrumiáááát, nem is tudom, mit mondjak: mikor Süti hívott az előbb a hírrel, majdnem rosszul lettem, le kellett feküdnöm ...

Személy szerint felelősnek érzem magam Imola korai szülése miatt ... nem gondolom magam egy összeférhetetlen nőszemélynek, de itt az idő önvizsgálatot tartani :oops: :cry:

Talán az lesz a legjobb mindenkinek, ha megkímélem a topicot a társaságomtól, és nem rontom itt tovább a levegőt ...


???????????????????????????????????????????????????????????
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

KépKép
Kép
scooper
 
 


Süti,nem most,hanem amikor Danival voltam kismama,akkor nem kellett ilyen sűrűn mennem.Most gondolom másképp lesz.

Brumi,nem értek egyet azzal,amit az utolsó mondatodban írtál.Szóval léécinecsináldjó?????

Kép
v.andi
 
 


Bibi, ezt most te se gondoltad komolyan, ugye? Szerintem senki nem gondolja úgy, hogy te vagy a hibás Imola koraszüléséért! ( Legalább is én biztosan nem hiszem ezt ). Ez butaság, nehogy magadat hibáztasd! Szerintem csak véletlen egybeesésről van szó!
Az a lényeg, hogy jól vannak mind a ketten, és irigykedhetünk, hogy ő már túl van rajta. :)

KépKép
Kép
scooper
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?