Új privát üzeneted érkezett!

Köszi csajok a fogadtatást! :D

Tegnap megvolt a párom műtétje,ma hoztam haza!Jöv.hét szerdán kell mennie varratszedésre!

Kép

Kép
syl100
 
 


Sziasztok!

Syl!
Mielőbbi gyógyulást a párodnak!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Syl,
akkor a nehezén túlvagytok,jobbulást!Ápolgasd csak szegénykét,aztán hamar rendbejön.

Bea,
az jutott csak eszembe,hogy nekem furcsa egy kicsit,hogy ha telefonálsz valamilyen problémával,arra a recepciós válaszol :roll: egy recepciós nem ért hozzá,kapcsolnia kellene ilyenkor egy orvost,nem? :roll:
Mi a helyzet egyébként?Olyan,mint egy mensi,vagy már el is múlt?
Vendég
 

 
 

Tegnap voltam 2.vérvételen,másodjára sikerült,az első szúrásnál hiába forgatta bennem a tűt az asszisztens,nem jött a vér.Hétfőn és szerdán kell még mennem.Hétfőn valami szert is adnak,amitől megugorhat a prolaktin-szint,ezt nézik meg.Szóval a héten kész éeszek a vérvételekkel,és ha végre kinyit az urológiai klinika,mehet a férjem is.Ha mindennel kész van,megyünk konzultációra.Mit mondjak,várom már,de az még messze van.
Vendég
 


Zsó!
Ismerős, hogy forgatják benned a tűt! :( Ne izgulj hamar eljön a konzultáció ideje! :)

Elég sok mindenben tanácsot tud adni a recepciós is.Amióta ismerem eléggé keni-vágja a dolgokat ő is.Amennyi emberrel beszél soknak egyforma a gondja.Persze ha olyan van egyszerre kapcsolja a dokit,csak duánig tiszta bolondokháza van addig nem igen tudja kapcsolni.Mindegy ha hétfőig nem múlik el mondta hívjam aztán kapcsolja az asszisztens.
Amúgy még mindig vérzek,de nem olyan sok.A hasam is fáj 1 kicsit.Biztos a gyógyszer mellékhatása ahogy utána olvasgattam neten is.Napi 3*1-et hirtelen abbahagyni,gondolom azért váltja ki ezt a szervezet.Bár nem tudom kb. mennyi idő alatt kéne megszűnni a mellékhatásoknak. :oops: Majd kiderül. De félek megint nagyon el fog tolódni a mensim majd. :twisted:
horváth beáta
 
 


Ja,hogy abbahagytad,Bea!Hát akkor megvonásos vérzés!Nekem egyszer így hozta meg a Török még Pécsett!Adott egy ilyen progeszteron-készítményt(Norcolut),szedni kellet pár napig,aztán mikor abbahagytam,pár napra rá jött meg.Plusz progeszteronhoz szokik a szervezet,és mikor abbahagyod az adagolását,a hirtelen megvonástól elindul a vérzés.
Milyen jó,hogy megjegyzést tettem a recepciós szakértelmére,és most magabiztosan diagnosztizálok :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Zsó!
Hát minek szedtem vona tovább a méhnyálkahártyanövelőt nem? :oops: Nekem is volt már hogy irtak fel olyant,mint neked.De ez nekem most nem rendes mensi nem?!Amúgy már csak picikét vérzek.
horváth beáta
 
 


Sziasztok!

Hazajöttünk a nyaralásból, voltunk a Balcsin meg Mezőkövesden anyósoméknál, elmentünk a hajdúszoboszlói aquaparkba is, szupi volt.

Végigolvastam a hozzászólásokat, termeltetek azért rendesen. :wink:

Vero nagyon örülök a sikeres kezelésnek, és sok sikert nektek a jövőben előre is. :wink:

Bea sajnálom hogy nem ébredtek fel a fagyibabák de örülök hogy a jövőbe nézel csak így pozitív hozzáállással lehet.

Nálam az a helyzet, hogy a Balcsin megjött, de ami jó hír hogy valószínűleg a diétának és a sportnak köszönhetően semmi fájdalmam nem volt. Elméletileg 17-én megyünk a bmc-be, de hogy elkezdjük-e a kezeléseket, az attól is függ, hogy kezdek-e az új munkahelyen (bekerültem a második fordulóba jövő héten kiderül, felvesznek-e). Mert ha megkapoma munkát, azért nem kéne babásodással kezdeni. :? Úgyhogy nálunk most bizonytalan minden, meglátjuk, hogy alakulnak a dolgok.
vayacon
 
 


Sziasztok!

Vayacon!
Örülök, hogy jó volt a nyaralás, és hogy nem m fájtál. Olyat meg nem írunk, hogy a munka miatt nem kéne babásodni. igenis jöjjö naz a baba! :)

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi igazad van :lol: Csak hát tudod elég kínos ezzel kezdeni egy munkahelyen. Bár ha jól belegondolok lesz..nám (bocs :oops: ).
vayacon
 
 


Remélem hamarosan ilyesmiken kell majd dilemmáznod.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Vayacon,
csak nyugodtan kezdj a babásodással! hát nem ezért vagyunk itt mindnyájan, mert babásodni akarunk? nemis értem, hogy jut ilyen eszedbe, hogy most a munka elöbbre való. de azért kívánom, hogy megnyerd az állásajánlatot! :wink:
dina34
 
 


Dina félreértesz nálam a baba az első. Csak tudod milyenek Magyarországon a munkahelyen. Nálam konkrétan rákérdeztek hogy mikor akarok gyereket, pedig ezt törvény tiltja. :twisted: Persze nem árultam el, hogy minél hamarabb. :wink:
vayacon
 
 


Fúúúúj,de undorítóóóóó :twisted: :twisted: !
Ezen iszonyatosan ki tudok akadni,és már nem először hallom!Semmi közük hozzá,ha elmegy az ember szülni,jön helyette más,nem?Nem is tudom,mit tudnék csinálni az ilyen szemetekkel!

Vayacon,
ne hagyd magad!Okos voltál,hogy nem mondtad,majd idejében megtudják,ha lesz mit és tehetnek egy szívességet!
Bocs az indulatokért,de én már csak ilyen vagyok :oops:
A lényeg:mindenki babásodjon ezerrel! :wink:
Vendég
 


Zsó, egyetértek veled, én is kiakadtam rajta. Semmi közük a magánéletemhez. Néha a férfiak elfelejtik, hogy őket is anya szülte. Felháborító, hogy ezt még mindig meg lehet tenni.

Emiatt nem is szívesen mennék hozzájuk, viszont a munka nagyon érdekelne. :? Ugyanis szeretnék pályát módosítani, és ez pont az a terület, ami engem nagyon érdekel.

Képzeljétek mi történt velem. Tegnap megérkeztek a homeopátiás cseppjeim, elkezdtem szedni. Erre este iszonyatos migrénes fejfájásom lett, hánytam is nem is keveset. Felhívtam a dokit, hogy lehet-e a gyógyszerektől. Azt mondta, ilyet még nem hallott, nem szokott ezeknek mellékhatásuk lenni. Viszont lehet hogy szuperérzékeny vagyok, ezért inkább ne egyszerre, hanem egész napra elosztva szedjem be a cseppeket.

Látjátok én ezért félek a lombiktól, mert már egy homeopátiás szer is kikészít, hogy fogom én bírni azokat a gyógyszereket? (bár remélem nem kerül rá sor).

Egyébként kb 10 éve lehetett ilyen fejfájásom hogy hánytam is akkor épp fogamzásgátlót szedtem annak a mellékhatása lehetett.

Kár hogy nincs Tapi kíváncsi lennék, mit szól a sztorihoz. Na majd ha hazajön kikérem a véleményét. :lol:

Syl üdvözöllek én is. Ismerős a neved, lehet, hogy már találkoztunk valamelyik fórumon.

Bea, veled mi van, mikor kell menni legközelebb?

Többiek? Úgy látom sokan nyaralnak...
vayacon
 
 


Vayacon,
szegénykém!Remélem,már jobban vagy!És ez milyen homeopátiás szer?Mire szeded?

Szerintem vállald el a munkát nyugodtan,sajnos ez alapján nem érdemes válogatni,általában ilyen a hozáállás.Még nők részéről is :shock:
Vendég
 


Zsó, köszi hogy aggódsz már jobban vagyok csak azért kicsit legyengültem. Három fajta szert is felírt a doki: Emvita, Chavita és Simvita - lelki eredetű bajokra adta (ahogy olvastam pszichológiai, idegrendszeri problémákra jó). Németországból hozták, nálunk nem is lehet kapni. Hát remélem azért be tudom szedni, mert nem volt olcsó.

Férjed mikor tud menni a vizsgálatra? tudjátok, mikor nyit a klinika? Jó, hogy zajlanak a vizsgálatok, hidd el, hamar eltelik ez a kis idő.

Én elvileg 17én mennék első konzultációra a bmc-be (férjnek nem muszáj jönni), de egyelőre nem sikerült beutalót szereznem. Ma kellett volna mennem nőgyógyászhoz, de a céghez is most kell visszamenni (tartanak egy két napos tanfolyamot a potenciális jelölteknek). Pénteken megpróbálok elmenni a házidokihoz, hátha ő is tud beutalót írni. Szóval nálunk is zajlik az élet...
vayacon
 
 


Vayacon,
jobbulást! és örülök, hogy félreértettelek a babásodást illetöen. :D
dina34
 
 


Vayacon,
hívtam a klinikát,okt.5-re adtak volna időpontot a férjemnek.Mivel utána még az én klinikámon is megvizsgálják és csak utána lesz konzultáció,úgy döntöttünk,bevállaljuk a magánrendelőt.Oda már szept.2-án mehetett volna,csak akkor lesz peteérésem,tehát szükség lesz a férjem közreműködésére.Így 9-én megy vizsgálatra.
Vendég
 


Vayacon!
Rajtam is ki szokott jönni általába "mindennek" a mellékhatása. :( De olvastam mindig csak az elején van ilyen utána elmúlik.Látod nekem meg vérzésem volt a méhnyálkahártyanövelőtől.Remélem mihamarabb jobban leszel!Na tudtál szerezni beutalót?De miért kell beutaló konzultációra? :oops:

Zsó!Neked megvannak már az eredményeid?

Drukkolok nektek,hogy jó eredményeitek legyenek és jó híreket mondjanak majd konzultáción! :)

Többiek tényleg nagyon el vannak tűnve.

Bumi?Mi ujság?Eltűnt már a fránya cisztád?

Nálunk most holtidő van várom majd hogy megjöjjön akkor kell majd mennem Tapolcára.Hát nagyon kiváncsi leszek mire jön meg. :?
horváth beáta
 
 


Bea,
remélem,hamar,vagyis időben megjön és kezdhettek!
A hormoneredményeimet a kezelőorvos kapja meg,tehát akkor tudom meg,ha majd mindennel kész leszünk és mehetünk konzultációra.Ezért is vállaltuk ezt a 20 ezer Ft-os magándokit a férjemnek,hogy ne kelljen már annyit vacakolni.
Vendég
 


sZIASZTOK!

Zsó!
20000 az nagyon sok egy ilyen vizsgálatért.Mi magánban is max 10000-et fizettünk.

Bea!
A méhnyálkanövelő az mi?
Jövő kedden megyek uhura, és kiderül, hogy mi újság.

Vayacon!
Igen, az ilyen homeos cuccok előbb felerősítik a problémát, és utána indul el a javulás.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!

Felére csökkentettem a homeós adagot, megpróbálom hozzászoktatni a szervezetem. Remélem, így is van értelme. Arra számítottam, hogy az elején lesznek negatív dolgok, de hogy hányjak is?! Azért ez egy kicsit sok volt.

Bea, nem tudom, miért kérnek beutalót, elég hülyeség, de hát ez van. Ma megszereztem a házi doki nénitől, bár az sem biztos hogy jót adott, mert csak a nőgyógyászat volt benne a gépben. Lehet, mehetek majd vissza még egyszer. Hétfőn megyek konzultációra.

Remélem, nem kell sokáig várnod, hogy megjöjjön, szorítok, hogy minél hamarabb kezdhessetek.

Zsó, hamarosan ti is túl lesztek a vizsgálatokon..
vayacon
 
 


Bumi,
tisztában vagyok vele.De mivel nekünk az égvilágon minden ingyen van,ezért nem sajnálom rá.Egyébként sajnos Pesten sokkal-sokkal drágábbak a magánrendelések,mint bármelyik "vidéki" nagyvárosban.
Vendég
 


Bumi!
Méhny.növelő gyógyszert irtak mulkor,az kellett volna csak a fagyi beültihez.Mert ahhoz nem kellett volna stimu csak ez a gyogyszer.
Remélem nálad minden rendben lesz most már majd az UH-on. :wink:

Vayacon!Jobban viseled már a gyógyszer?Drukk hétfőre!
horváth beáta
 
 


Bea, igen most semmi bajom tőle, de csak a fele adagot szedem be. Fokozatosan emelem majd az adagot. Köszi a drukkot, kíváncsi vagyok már a doktornőre.
vayacon
 
 


Vayacon,
remélem,menni fog a homeo-szedés!

Sziasztok,elhúztam egy hétre vidékre dolgozni! :wink:
Vendég
 


Zsó, ez azt jelenti, hogy nem is tudsz jönni? Ha igen, várunk vissza! :wink:
vayacon
 
 


Ma voltam első konzultáción a BMC-ben, szimpatikus hely. Most csak adatfelvétel volt, szeptemberben lesznek a hormonvizsgálatok, illetve a párom vizsgálata is. Ha minden jól megy, október-novemberben kezdhetünk.
vayacon
 
 


Sziasztok!
Bea!
De milyet? Östrogént?

Vayacon!
És mivel kezdtek? Inszemmel?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi! Elméletileg nálunk lehet inszem. De nyilván a vizsgálatok eredményétől is függ majd.
vayacon
 
 


Bumi!
Igen azt, Estrofemet.Te is szedtél már olyant?

Vayacon!
DRUKK! :)
horváth beáta
 
 


Bea!
Igen, még inszwemkor, mert a Clostilbegyt nagyon levékonyította a mnyh-t. Attól én nem barnáztam.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Cisztám még ott figyelt, úgyhogy fogigátlót kaptam.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!
Sajnálom, hogy még ott a ciszta! :( Remélem mihamarabb eltűnik már!
horváth beáta
 
 


Bumi sajnálom a cisztát. :cry: De most már hamarosan csak eltűnik. Doki azt mondta fel fog szívódni? Ezek szerint műtét nem kell ugye?

Mi voltunk megint Hajdúszoboszlón csúszdázni, szupi volt :lol: :lol: :lol:

Most meg dolgoznom kéne, mert el vagyok maradva a munkáimmal. :cry: :cry:

Ki merre jár, mi van veletek?
vayacon
 
 


Sziasztok!

Ki merre tölti a hétvégét?
Mi édesanyáékkal a Hortobágyon jártunk.

Kép

Kép

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi, de jó téged élőben látni. :lol: :lol: Én rövid hajúnak képzeltelek, nemtom mér.

Képzeld mi is a Hortobágyon jártunk, igaz csak átkelőben. 20-án mentünk a hajdúszoboszlói strandra, akkor mentünk át, hatalmas banzáj volt.

Többiek, merre csavarogtok?
vayacon
 
 


Amúgy eléggé kivagyok lelkileg. :cry: Van egy ikertesóm, és tök nagy vitájuk volt a férjével, majdnem elküldte végleg. Nekik már van egy 10 hónapos kisbabájuk, és a tesóm terhessége óta nagyon megváltozott a férje. Alig van otthon reggeltől estig dolgozik meg üzletel (legalábbis azt mondja), tesóméknak semmit nem segít. Tesóm még ad neki egy esélyt, most úgy tűnik, meg akar változni, de nem tudom mi lesz. Mindig oda jön a baba, ahova nem kéne. :cry: :cry: (Persze ezzel együtt imádom a keresztfiamat!)
vayacon
 
 


Sziasztok!
Megjöttem.Most egy kicsit ritkábban jövök errefelé,mindig kiderül,ha elmegyek és nem fórumozok,az jót tesz a lelkivilágomnak.Lehet,jót tenne,ha hosszabb idöre pihentetném a fórumozást.
Ne haragudjatok.Drukkolok Mindnyájatoknak!
Mmzsó
Vendég
 


Zsó!
Nem haragszunk,ha neked így könnyebb.Én is ritkábban jövök mostanába.Meg lehet bele se tudunk vágni mi majd a 2. lombikba mert api lehet kimegy angliába dolgozni! :( Hát nem is tudom mi lenne jobb... az egyik szemem sírna a másik meg nevetne... nehéz döntés...
Én is drukkolok a háttérből mindenkinek!!!!
horváth beáta
 
 


Ja meg képzeljétek megint a szokásos van.Már a 35. napon vagyok de menzi még sehol,jele sincs. :( Az agyamra megy.
horváth beáta
 
 


Zsó, ha még olvasol: én is megértelek. De ha szükséged van ránk, gyere nyugodtan!

Bea, hát nem semmi döntés előtt álltok. Lehet, hogy jót tenne neked egy kis szünet, amiken keresztülmentél. De ezt nektek kell eldönteni. Jól megkavarta a lombik a ciklusodat. :cry: Tényleg az nem lehet véletlenül, hogy teherbe estél? Állítólag sokaknak összejön lombik után. Teszteltél?

Többiek, Tapi, Bumi, Dina? Merre jártok?
vayacon
 
 


Sziasztok!

Tegnap Feri nagymamájának Strokeja volt, most intenzíven van.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok lányok!

Hát csak villámgyorsan futottam át a dolgokat, mert már megint rohanok...de már csak egy hét és utána kevesebbet dolgozom. Jajj de várom! :lol:
Mi tegnapelőtt jöttünk haza Horvátországból...kafa volt, csa alakásfelújítás nincs még teljesen kész sajna. Szóval nem unatkozunk :D

Nem voltunk még a vérfaktoros vérvételen, jövő hétre megpróbálok kérni időpontot. Inszem nálunk valószínű emiatt csak októberben lesz.

Nem tudok mindenkinek válaszolni, akit kihagyok előre bocsi :oops:

Vayacon, ez a homeós+hányós dolog nagyon fura. Sosem hallottam még ilyet. Remélem már ráállt a szervezeted és tudod szedni.

Zsó, máris hiányzol! :D Gyere majd "jelenteni" időnként! :wink:

Bea, nehéz döntés...de a lehetőségek sem adódnak az életben mindig. Még fiatalok vagytok, a külföldi munka is beleférhet még. :)

bumi, nagyon helyesek vagytok a fotón. Én is rövid hajúnak képzeltelek :D

Mindenkinek ölelés és pusszantás! Az eltűntek jelentkezzenek :D

T
tapedli
 
 


Bumi, sajnálom a párod nagymamáját, jobbulást Neki!

Tapi, azóta semmi bajom a homeós csepptől, úgyhogy lehet, hogy nem is ettől volt. Azon gondolkoztam, hogy esetleg ételmérgezés anyósom töltött csirkéjétől :oops: mert aznap azt ettem. Csak az a fura, hogy a gyomrom egyáltalán nem fájt. Mindegy, túl vagyok rajta.

Én holnap bejelentkezem IR vizsgálatra, mert az még nem volt. Másnak is ajánlom, mert elég sok mindenkinek van (rossz étkezés..) és befolyásolhatja a teherbe esést.

Páromnak hétfőn katonavizsi, kiváncsi vagyok milyen lesz az eredmény. Én is jövő héten kezdem a BMC-ben a hormonvizsgálokat.
vayacon
 
 


Sziasztok!

Tegnap volt vissza a párom katona vizsgálaton.Nagyon meglepődtünk mind a ketten,mert azt mondta a doki,hogy 2 embernek is elég lenne,annyi spermája van! :shock: És tökéletes a minőségük is! :shock:
Lehetséges ez,hogy 2-3 héttel a visszérműtétje után így feljavuljon szinte nulláról az eredménye??? :roll: Úgy,hogy semmit nem is szedett!?

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl, hát nem akarok rossz hírt közölni, de azt mondják a műtét után minimum 3 hónap mire visszaáll a régi rend (a kontroll fél év után szokott lenni). Szóval bocsi hogy ezt mondom de a párodnak valószínű nem volt herevisszere.

A férjemnél is ezt diagnosztizálták 5 milliós sejtszám mellett. Nem volt műtét, mivel két másik orvos is azt mondta, hogy nincs ilyen neki. néhány hónap múlva 23 milliós sejtszámot mértek (vitaminok szedése után).

Inkább valami kisebb fertőzés, hőhatás lehetett ott a bibi. De nem akarok okoskodni, nem vagyok orvos.
vayacon
 
 


Vayacon:Hát ez elég érdekes amit mondasz!Elgondolkodtató! :roll:

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl!
Érdekes. Nekünk nem is néztek kontrollt csak a műtét után 5 hónappal, merthogy csak akkorra lehetséges a javulás, hosz 72 nap kell a spermiumok termelődéséhez, plusz ugye a műtét is taccsravágja a meglévőket. Nem értem az eredményeteket.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: